Ještě pár slov.

Neměl jsem v úmyslu se zde vyjadřovat k čemukoliv dříve, než zveřejním pročišťování ve formě, která je účinná a která vede k tomu, abychom jako jednotlivci a v čase jako rodina, skupina či stát, zvýšili své vibrace. Dříve či později k tomu dojde, abychom vibrovali na vyšší, daleko vyšší úrovni než v současné době a tím se zvedlo naše vědomí jako jednotlivce. Dokud se nezvedne vědomí jednotlivce, nezvedne se vědomí žádné jiné. To v žádném případě neznamená, že se nemáme snažit o to vědomí naše, protože my jsme zde nepřišli za žádnou rodinu ani skupinu, stát či svět. Přišli jsme zde sami za sebe a sami za sebe také odejdeme, takže se máme v první řadě starat o to, co je a bude s námi. To je ale myšleno v tom duchovním vesmírném vnímání. Ne v tom pozemském, kde za sebe hromadíme majetky a staráme se, jak se říká, o sebe.

Nicméně vstoupil jsem zde v danou chvíli ze zcela jiného důvodu. Píšete mi, voláte a ptáte se, co bude a jak to bude dále. Ujišťujete se, že jsme v pořádku a že nemám žádný „virus“ a podobně. Ujišťuji každého jednoho z vás, že pokud budete mít zájem na sobě sama pracovat, bude zde zveřejněn text k pročišťování a růstu našeho vědomí. Jen vše má svůj čas a já to neumím jen tak napsat. Musím také počkat, až přijde čas a jistě mnozí víte, o čem mluvím a jak je to myšleno.

Nicméně ani proto jsem se zde dnes nezastavil, protože tu informaci jsem podal, že texty zveřejním a že nikdo nemusí nikdy nikomu za žádné pročišťování platit.

Přišel jsem zde v tuhle chvíli, milý člověče, proto, že se nestačím divit co vše a v jaké míře se dnes začíná objevovat na všech možných stránkách. Jakými nabídkami jsou zavaleni ti, kdo hledají v jakési esoterice „pomoc“ a myslí si, že ji dostanou. Ať kliknu v počítači kdekoliv, objeví se v podstatě jen dvě věci a ony nakonec  spolu úzce souvisí. Jednak se mi objeví zastrašování všeho druhu ohledně nějakého „koronaviru“ a každá zpráva je jen a jen strašení. Tedy až doposud nic jiného to není. A když už to nejsou zprávy o „koronaviru“, tak se všude nabízí a láká na pročišťování všeho druhu a to ať už jednotlivce nebo dokonce planety země. Je zcela jedno, zda jsou podobné věci nabízeny se slevou nebo dokonce zdarma. U naprosté většiny všech se jedná jen a jen o stejný podvod jako v současné době u koronaviru. Mnozí se snaží jen v dané situaci zviditelnit či obohatit.

Jsou jednotlivci, kteří to nepochybně myslí upřímně, ale když se, člověče, zadíváš kde, na jakých stránkách či v jakých skupinách se to prezentuje, pak se nestačíš divit a říkáš si, proč? Proč zrovna tento člověk má potřebu to vkládat na tyhle stránky či do těchto skupin.

Pustil jsem Radce velmi krátkou ukázku jednoho videa, kde nějaká žena mává rukama před obličejem a tvrdí, že vás snad zbaví koronaviru či posílí imunitu či co. Pustil jsem jí jen opravdu kousek, protože jsem věděl, že bude mít husí kůži. Taky že jo. Diví se, jak se na to někdy mohu dívat, ale já to nevyhledávám. Mi se to jednoduše jen tak mnohdy objeví, ale nepouštím si to k sobě, neztotožňuji se s těmi věcmi. Jsem vůči mnohým docela imunní, a přesto se najdou i takové, které fakt vypínám už u prvních slov. Věřte nebo ne, pouštíte si k sobě mnohdy věci, o kterých nemáte ani ponětí co to s vámi dělá a jak vás to ovlivňuje.

Dám ti dobrou radu člověče. Nesleduj po dobu pouhých třiceti dní nic z tohoto žánru, ať už oné prohnilé esoteriky všeho druhu přes zprávy a zastrašování koronavirem, a zvedne se obrovsky jen za tuhle dobu tvá osobní vibrace. Po třiceti dnech nebudeš mít potřebu v tomto starém smýšlení dále pokračovat.

Sleduji zde zprávy o čištění a posilování země, o tom, jak přichází větší a větší vibrace a podobně. Jsou to lidsky řečeno totální kraviny, které vám mají vzít jen čas a vytvořit falešný pocit, že jste něco pro planetu udělali. Pro tuhle zemi, kterou obýváš, milý člověče, uděláš nejlépe, když uděláš něco sám se sebou, se svými vibracemi. Věř nebo ne, ale tahle zem nepotřebuje tvou pomoc v duchu, o kterém je zde řeč. Až budeš ty sám lépe vibrovat a budeš tedy na vyšší vědomé úrovni, pak tu planetu očistíš, protože se budeš chovat jinak.

Zamysli se nad videi, která tě k podobným věcem lákají, třebaže ten člověk bude tvrdit, že se esoterikou zabývá řadu let a že to studoval a kdesi cosi. Zamysli se nad tím, když ti někdo bude tvrdit, že jde o světovou meditaci a že to bude probíhat, co já vím, ve třiceti zemích, a že to vše musí být naplánované na přesnou sekundu, aby se to povedlo a podobně. Toto jsou přece takové bláboly.

Vesmír jako takový či stvořitel, který je obsažen úplně ve všem a jeho vědomí je vše, pokud by chtěl, pak by tě smetl v jediné sekundě z této planety, kterou nazýváš Zemí. On nepotřebuje, abys pročišťoval zemi ani zvedal její vibrace a nepotřebuje celou řadu nesmyslů, kterými se zabýváš či se do nich necháš vtáhnout. Už kdysi dávno se zde psalo o duchovním bahnu a sklízeli jsme zde za to kritiku. Už dávno se zde psalo, že ti dají cokoliv jen chceš, jen aby ti vzali tvůj čas. Už dávno jsi byl, člověče, upozorňován na to, že cesta ta jediná správná a podporovaná cesta, je cestou bolesti. A to, že vstaneš v určitou dobu, aby ses účastnil jakési meditace, tohle opravdu ona cesta bolesti není.

Vědomějším tě neudělá nikdo. To je každodenní práce na sobě sama. To není jako jít k doktorovi, postěžovat si co tě bolí a on ti dá prášek, který stejně nezabere. Naprosté většiny nemocí by ses zbavil, aniž bys k tomu doktorovi šel. Mimo jiné tvé tělo je zrcadlem Duše, takže když je nemocné, jaká je asi tvá Duše, co ti to má říci, kam tě to má navést? Tím nechci říci, že Duše je nemocná. Ona je zase jen odrazem tvého vlastního vědomí, které je tak nízké, že už používáš jen to, co ti Bůh dal k tomu, abys měl svou svobodnou Vůli a tím je rozum. Čím více budeš používat rozum ve fyzickém světě a čím nižší bude tvé vědomí, tím větší budeš ovcí. A o to zde jde.

A pokud jsi doposud nepochopil, co jsem ti chtěl sdělit, pak jakákoliv další slova by byla již zbytečná.

Opusť na čas jakýkoliv virtuální svět. Přestaň na čas sledovat a hlavně vyhledávat jakékoliv zprávy všeho druhu a dnes pak zvláště „koronavirus“. Vypni televizi nebo si pusť nějaký dokument a je jich mnoho, které stojí za zhlédnutí. Film si pečlivě vyber a pár za dobu historie filmu jich bylo natočeno, které stojí za zhlédnutí. Mobil odlož anebo zcela vědomě zkrať každý hovor na minimum. Je to jen pár věcí, které když dodržíš, pak se obrovsky zvedne tvé vědomí a nemusíš řešit, kdo v té esoterice lže a kdo má pravdu. Po nějakém čase, když dodržíš těch pár bodů, to uvidíš sám. Tohle je však cesta bolesti, nastoupit na ní ale může každý a to bez rozdílu věku a postavení. Musíš však počítat s tím, že ztratíš mnohé, kteří jsou dnes tvou součástí, protože oni ti nebudou rozumět. Neboj, ty jim ano, člověče. Věř nebo ne, je to tak nádherná cesta, že pokud na ní vstoupíš a nějaký čas vydržíš, dokud se tvé vědomí neposune výše a ono se posune, to ti SLIBUJI, už nikdy z ní nesejdeš.

Přeji všem, aby zakoušeli alespoň z poloviny to štěstí, radost, poznání, mír a lásku, kterou zde s Radkou a všemi našimi dětmi prožíváme MY.

S Láskou a v Lásce Kája

5.4.2020

 

Předchozí povídání ..............Ukončeno pročišťování české republiky.

Prostor pro diskuzi 2020 ......Prostor pro diskuzi 2020

Následné povídání        ..................KONTRAVIR