Obtěžující anonym „Asmodeus“.

 

 

Obracím se tímto na širokou veřejnost s prosbou o odhalení anonymního pisálka, který svými písemnými výjevy má potřebu se na mých stránkách zviditelňovat. Nejsem technický typ a počítačům rozumím jen pro svou osobní potřebu. Pokud je někdo schopen vypátrat adresu daného anonyma, prosím tímto o pomoc. Daný anonym pod názvem „Asmodeus“ již zachází tak daleko, že pod mým jménem odpovídá urážlivým způsobem mým blízkým. Na policii se v dané chvíli ještě nemám potřebu obracet, protože se domnívám, že tato by se mou osobní situací, která poškozuje nejen mne, v dané chvíli stále neměla potřebu zabývat. Vyhodnotil jsem osobně situaci tak, že obrátit se na širokou veřejnost a věřit, že se najde někdo, kdo nezištně pomůže, je daleko efektivnější. Pomozte mi, prosím, odhalit daného anonyma, protože se podobné věci mohou kdykoliv týkat kohokoliv z vás.

Co udělám až budu znát, kdo je onen anonym „Asmodeus“?

Pokud se podaří odhalit jméno, pak toto jméno zveřejním včetně bydliště. Pokud se podaří odhalit jen místo odkud pochází, zveřejním toto místo, protože za počítačem může sedět kdokoliv.

V každém případě udělám v rámci svých možností maximum, aby si každý anonym uvědomil, že zveřejňovat anonymně nemá nic, co by nenapsal na billboard u dálnice se svou fotkou a adresou.

Děkuji všem za spolupráci a prosím o šíření této prosby ve vašem okolí.

Děkuji.

V případě. že jste schopni a ochotni mi pomoci prosím konaktujte mne na email :

kvet.zivota.jednota@seznam.cz

 

Pro ukázku některé z příspěvků anonyma Asmodeus

Re: Děti

datum: 28.04.2020 | vložil: Asmodeus

Milá Maruško, výsledek bude stejný se souhlasem i bez . Spíš bych vám doporučil návštěvu psychologa pro začátek . Pokud to nepomůže zkuste našeho padlého a věčně ukřivděného instalatéra Káju . Jistě najde v lékárničce něco silnějšího .

32...

datum: 25.04.2020 | vložil: Asmodeus

Karliku ty bankrotáři jeden , že ty jsi zase vysadil prášky


32...

Datum: 29.04.2020 | Vložil: Asmodeus

Karliku ty padlý instalatére náš . To tobě se zjevuje Ježíš nad pyramidou . Večer u počítače s předplaceným Pornhubem . Přikočuješ třista kilometrů ze smogu , obviňuješ a zostuzuješ ty o jejichž práci nevíš nic a po prvním klepnutí přez prsty zalezeš na rok do nory . Z čeho ty by si mohl diagnostikovat poškození a nemoc Karlíku . Ze septiku promíchanýho půlcoulkou ?


 

Zde již zašla jeho troufalost pod závojem anonyma tak dalece, že píše mým jménem a tím nejenže staví mne osobně do jiného světla ale uráží taktéž ty bytosti, které se na mne v dobré víře obrátí.
 

Re: Re: Re: Děti

Datum: 30.04.2020 | Vložil: Kája

Drahá Maruško ,
Vzhledem k tomu , že z mých pěti fanynek patříš k těm s nejnižším IQ , rozhodl jsem se tě pro tentokrát neokrást .
Zároveň jsem zažádal o výmaz z insolvenčního rejstříku a mám nové IČO . Tudíž bych rád znovu z důvěřivců tahal zálohy a neodváděl práci ( onen důvod proč jsem poslední rok nebyl příliš aktivní ) . Zkrátka lidi nejsou tak naivní jak jsem si před lety s životním minimem myslel . Radku už začínám taky s Ježíšem srát , budu
holt muset zase vzít šoufek a začít čistit senkruvny .
S láskou v lásce tvůj instalatér Kája

PS. Masturbaci zdar a pošli zase nějaké fotky .

A zde píše opět pod mým jménem ale k sobě samému.

 

e: Re: Re: Re: Děti

datum: 07.05.2020 | vložil: Kája

Milý Asmodee , z toho si nic nedělej . Valium a Klonazepam beru již od té doby co mi přerostly dluhy přez hlavu a začal jsem mít v patách zástupy věřitelů . Nechápu co jim na mě vadí , třicet procent peněz do mě vložených jsem jim přeci vrátil . Do konce i Ježíš s faraonem Ramessem tvrdí že jsem dobrým a bohem vyvoleným vůdcem slepých a naivních . Ano máš pravdu Radka je poklad , několik let mě v podstatě živila , úředně pokryje vzhledem ke své funkci naši zálibu v zatáhání zahrádky v zatáčce kamením abych mohl snáze sledovat jak sousedé mě modrobýlého bohem vyvoleného instalatéra od Ostravy zdraví , zda mají řádně zastřihané stromky a vykartáčované psy . Samozřejmě vidím , že tvá upřímná nenávist není zamířená pro ti mým blízkým pokud s tím sám nezačnu . Už proto nemůžeš být úplně špatným . Určitě ne o nic horším než já . Nesmím samozřejmě zapomenout na někdejšího starostu kterého si místní , Satan ví proč oblíbili . Když mi zbyde čas zajdu sekýrovat i do školy . Večer s kalhotami u kotníků na tebe budu myslet můj milý Asmodeusi .
Když by nic nepomohlo skus si vytvořit vlastní náboženství s pomocí svým bližním s hodinovou sazbou .

Obrázek si jistě každý udělá sám o podobném vyjadřování a zasahování do života a to nejen mého v daném případě. Názor nikomu neberu a každý jej může mít různý, ale pokud se chce kdokoliv vyjádřit pak by měl sdělit své jméno. Mimo jiné tyto a podobné stránky jsou určeny skupině stejně smýšlejících lidí a podok obsah těchto či jakýchkoliv jiných stránek vadí nemusí je navštěvovat.

V Borotíně 11.5.2020

S Láskou a v Lásce Kája

 

Předchozí povídání...........Pár slov k pročištění

Následné povídání ......... připravuje se

Prostor pro diskuzi ............Prostor pro diskuzi 2020