Diskusní téma: Prostor pro diskuzi 2020

Anonym

Datum: 14.05.2020 | Vložil: Uno Universus

Text pro nevhodný obsah vymazán

Nenechme se válcovat

Datum: 18.04.2020 | Vložil: Pavel

Zdravím všechny,
kdysi jsem slyšel heslo: "Nejhorší smrt je z vyděšení" přeloženo: no prostě se nepodělat, protože to je to, oč se tu běží. Udržet lidstvo ve strachu neboť jedině tak je nejsnáze ovladatelné, krásně se v rámci nouzového stavu maskují všechny ty všivárny ohledně utrácení rádoby státních peněz, nahrávání kšeftů kamarádíčkům, likvidace všech, kteří byli na státu více méně nezávislí a ještě do společné kasy přispívali. V globálu toto vše maskuje neudržitelnost konzumní společnosti a virus se náramně hodil. Dostali jsme v rámci ochrany národního zdraví náhubky (....abychom se nemohli nadechnout) a spoustu zmatečných zákazů, nařízení a ....slibů. A pokud ani po tomhle, co se tu děje a je jedno jestli u nás či ve světě, lidi nepochopí, že postarat se musí sami, že politici a státy korumpované kapitálem několika mocných jim nepomohou, tak není pochyb o tom, že smrduté bahno máme k nosu. Zprávy a média všeho druhu jsou upravovány dle potřeby a pravda, pokud se přece jen někde prodere, je roztavena okamžikem spoustou dezinformací. Pokud tu máme ještě nějakou dobu být, musíme poslouchat své vnitřní já a věřit především sám sobě.
Ale nemá cenu se o tom všem rozepisovat, každý by měl vidět, pochopit a prozřít. Můžeme polemizovat o tom, jestli je pozdě, či ještě ne. Myslím si, že jsme tu opravdu každý sám za sebe a je jen na mě, jestli mi nad tím smrdutým bahnem zůstane alespoň jedna nosní dírka pro nadechnutí nebo se jím udusím.
Prý "druhá nejhorší smrt je hlady". A ten přijde. Kombinace zemědělsko-potravinářské lobby, která se sápe po miliardách rozhazovaných v rámci stavu nouze a sucha nevěstí nic dobrého a z ciziny, na kterou jsme v "levných" nízkojakostních potravinách víceméně závislí nedostaneme ani ten odpad, neboť sami budou mít málo. Budujme si vlastní soběstačnost a pokud ne zrovna v potravinách (ne všichni mají tu možnost něco pěstovat nebo chovat), tak alespoň tak, že musím umět produkovat něco, co je možné dát protihodnotou - směnit. Zamysleme se, co opravdu potřebujeme a co je ten neudržitelný konzum. Selským rozumem se ohání dnes kde kdo, jen ho použít!
S úctou ke všem, kteří mají lásku a světlo v srdci
Pavel

Re: Nenechme se válcovat

Datum: 20.04.2020 | Vložil: Kája

Milý Pavle – přesto, že se občas slyšíme či dokonce když se rok s rokem sejde i vidíme jistě čekáš nějakou mou reakci na zdejší sdělení. V dané chvíli nemám moc času protože plně využíváme chaos kolem jakéhosi „viru“ v náš prospěch a mohu konstatovat, že již v dané chvíli máme udělané práce jako jindy za celý rok. Z tohoto pohledu by se mohlo zdát, že nám to dění za okny vyhovuje, ale není tomu tak, protože následné dopady, které zcela zákonitě přijdou se v čase projeví naprosto u každého jednotlivce a nemusí to být jen otázka „hladu“ který je na obzoru, ale ještě jsme si na něj nesáhli a tak tomu nevěříme, ale klidně to může být i obyčejná smrt, která kohokoliv z nás může kdykoliv zasáhnout. A i ta je přede dveřmi každého jednoho z nás a nikdy nevíme kdy přijde a koho z nás si vezme. Pravdou a faktem však je a bude, že k dramatickému snížení populace dojde. Tvá slova mne ale opravdu potěšila a pokud bych měl říci jak je vnímám, tak pak je vidím jako obraz. Vidím rozsáhlou mýtinu po kůrovci a někde uprostřed sedíš na jednom z pařezů. Není to ale obyčejný pařez protože sis vybral právě ten osvícený. Jinak totiž není možné, abys něco tak hezkého napsal. Přeji Pavle tobě, Magdě malému Pavlovi a všem Duším, které se krůček po krůčku snaží posunout ve svém vědomí výše jen to nejlepší.
S Láskou a v Lásce Kája

K "pár slovům"

Datum: 05.04.2020 | Vložil: Maruška

Milý Kájo,
máš naprostou pravdu v tom, co všechno člověk může získat, když opustí ten virtuální svět, přehlcený nesmysly, ale i záměrnými a škodlivými manipulacemi. Já jsem 23.3 obdržela sdělení, abych opustila facebook. Přestala jsem jej otvírat, nic z toho nečtu. Ale temní jsou vynalézaví, najednou mi spoustu věcí začlo chodit do mailu, dokonce i do mobilu. Všechno to vyhazuji, ale pro všechny kdo tohle čtou - získala jsem najednou spoustu času, který mohu pro sebe a svůj růst využít mnohem užitečněji. A věřte mi, že to není zanedbatelný čas, a mám radost z toho, že ho mohu využít lépe.
Děkuji, s přáním jen toho nejlepšího srdečně a ze srdce Maruška

Re: K "pár slovům"

Datum: 05.04.2020 | Vložil: Kája

Milá Maruško – tvá slova si vždy rád přečtu a děkuji ti. Jsem unavený, ale tak nějak nepopsatelně. Vnímám klid a jakýsi druh odevzdanosti, ale za tím vším vnímám, jako by se mělo něco stát. Co to nevím a pokud bych měl možnost nahlédnout do křišťálové koule neudělal bych to. Nechci to vědět protože vnímám že je mi z toho smutno. Máme v dané chvíli pár „mrtvých“ ale ani jeden neumřel na koronavirus, přesto máme totálně rozvrácenou republiku a dopady budou bohužel horší než po světové válce a přesto to vypadá jako by to bylo všem jedno. Lidé stále nechápou a neuvědomují si jaké to vše bude mít dopady. Babiš, je snad tou nejhorší entitou v lidské podobě pro tuhle zem a nemám zdaleka dokončeno „nové pročišťování“ ale hned až dopíšu tyhle řádky se tomu dále budu věnovat. Potřeboval jsem se trošku odreagovat a přijít na jiné myšlenky, protože ty které vnímám a přichází nejsou příjemné a přesto, vím že jsou správné a že tak tomu bude. Jedno je již jisté, nebude pročišťován nikdo kdo je zastáncem hnutí ANO. Je těžké to přijat ale dává to smysl. Jsme na tom jako společnost hůře než jsem si myslel. To nejsou negativní slova ani myšlenky jen se snažím i já to zrcadlo které vidím trochu více očistit a to co je pak vidět je smutné. Pokud se však nepodíváme zcela upřímně na ty obrazy a nesložíme si je dohromady, nic se nezmění, takže to není negativní je to jen pohled za jeden z dalších ZÁVOJŮ.
S Láskou a v Lásce Ty-JA-My

Re: Re: K "pár slovům"

Datum: 06.04.2020 | Vložil: Maruška

Milý Kájo,
i mě je smutno, a moc ti rozumím, je to jakýsi jiný smutek z toho, co teď vnímám kolem sebe: místo zvyšování vibrací - celodenně puštěné obrazovky všeho druhu. Jako národ jsme pod vedením "naší vlády" dokonale absolvovali celosvětové cvičení v poslušnosti a ochotě se uzavřít do svých domácích klecí za slib peněz. Všude jsou nacpané spížky a mrazáky, takže vlastně pohoda, kdyby nebylo toho strachu. A že ty peníze jsou nereálné a určitě nebudou, to zatím nikoho nenapadá. Cítím to tak, že role naší země zaslíbené se na nějaký čas odkládá (tvým slovy - čištění se pozastavuje), a musíme ještě něčím těžším projít.
Kájo, dovedu si představit, že napsat nové čištění není nic lehkého, a že má přijít v pravý čas, a pro ty, kteří jak smějí dostat. Tak to je a vždycky bylo.
Přeji vám všem hezké dny a jen to nejlepší, ze srdce Maruška

Pročíšťování

Datum: 04.04.2020 | Vložil: Marcela

Kájo i já DĚKUJI Z CELÉHO SRDCE k textu není snad již co dodat snad to,že přeji nám všem víru v sebe,upřímnou lásku,vděčnost za vše čeho se nám již dostalo,radost,štěstí a pevné zdraví,pokoru a Bůh ať nám prosím dá moudrost.
DÍKY,DÍKY DÍKY s láskou Marcela

Re: Pročíšťování

Datum: 05.04.2020 | Vložil: Kája

Milá Marcelko – krásný, krátký text. Myslím, že vím jak je každé jedno slovo myšleno a přesto by se o tom dala napsat kniha a filozofovat celé hodiny a dny. Pevné zdraví – co to je: říká se , že ve zdravém těle zdravý duch, čímž by se zjednodušeně dalo říci, že naše tělo je zrcadlem naší Duše. Nemocná Duše – nemocné tělo, takže kdo že to má „koronavir“. Moudrost – Bůh nám dal „rozum“ a svobodnou Vůli. Moudří byli naši předkové, kteří neměli „vzdělání“, ale vibrovali daleko více a lépe a byli tedy vědomější. Moudrost se tedy postupně vytrácela, tím jak používáme „rozum“ který je nám v mnohém na obtíž. Vesmírné vědomí – stvoření – nazvat to můžeme jakkoliv s námi hraje jen hru. Život je jen hra a už bychom to měli pochopit. Až to pochopíme jak to vlastně je a staneme se součástí tohoto „vesmírného vědomí“ – stvořitele pak s námi tuhle hru hrát nebude, protože to ztrácí pro něj smysl. Došli jsme totiž do bodu, kdy jsme plně jeho součástí a z jedné strany těžíme z centrálního vědomí ale z druhé strany jej obohacujeme. Do slov se to vše jen těžko dává a přesto je to tak jednoduché.
Já Vám děkuji – s Láskou a v Lásce Ty-Já-My

Konec pročišťování

Datum: 04.04.2020 | Vložil: Maruška

Milý Kájo,
Děkuji ze srdce za tento text. Je těžký, náročný na přijetí , ale JASNÝ a PRAVDIVÝ. A přes všechnu tu obtížnost ukazuješ směr, kudy vede Cesta a naděje.
Ze srdce DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI, a tobě osobně přeji dobré a trvalé zdraví. Maruška

Re: Konec pročišťování

Datum: 04.04.2020 | Vložil: Kája

Drahá Maruško
jsem vděčný, že jsi zde napsala pár upřímných slov a děkuji každému, kdo najde odvahu či potřebu zde cokoliv smyslupného přidat co zvedne či napomůže k tomu, aby se zvedli naše vibrace. Je to náš základní a prvořadý ani ne úkol, ale povinnost a slib, který jsme stvoření dali než jsme zde sestoupili na tuhle planetu. Mimo jiné jsme slíbili a to každý jeden z nás, že budeme sloužit a také že budeme neosobní. Sloužit čemu nebo komu na to musí každý nalézt sám odpověď, ale je velmi jednoduchá, nicméně na samém dnu našeho vědomí ji nenajdeme. Z druhé strany samotné dno a tím myšleno skutečně samotné dno je místem odkud se může každý jednotlivec opět odrazit. ...."A věř nebo ne člověče ještě jsi nad tím dnem docela vysoko a přesto jsi na dně. Znamená to jediné, přichází doba kterou jsi nepoznal a budeš ji muset zakusit, aby jsi pochopil"........
Dávám v poslední době mnoho času věcem kolem dnešní situace a pročišťování a tak pokud neodpovím na nějaký příspěvek neznamená to že jsem jej nečetl či si jej nevážím.
S Láskou a v Lásce TY-JA-MY

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek