Diskusní téma: Prostor pro diskuzi 2020

cialis injury attorney ohio

Datum: 24.07.2021 | Vložil: Drietly

<a href=https://cialiswwshop.com/>buy cialis 10mg</a>

what if cialis does not work

Datum: 04.07.2021 | Vložil: Drietly

<a href=https://vsamoxilv.com/></a>

does viagra contain tadalafil

Datum: 04.06.2021 | Vložil: Drietly

<a href=https://ponlinecialisk.com/>cheapest cialis

Prostor pro diskuzi 2020 ukončen

Datum: 03.01.2021 | Vložil: Kája

vstupem do nového roku 2021 je tento prostor již uzavřen a dále se můžete vyjadřovat již pouze v diskuzi pro rok 2021 - nemám časový prostor na to sledovat diskuze na více místech

Re: Naděje

Datum: 28.12.2020 | Vložil: Kája

Milá Maruško:
I já ti touto formou zde přicházím poděkovat za daná slova, osobní vzpomínku a hlubokou pravdu v ní se nacházející. Připusťme, že na nějaký „covid“ zemřelo v české republice více jak deset tisíc lidí. Mnozí z nich však zemřeli na zcela jiné nemoci a z největší pravděpodobností by zde mezi námi ještě nějaký čas byli. Takže důvod jejich odchodu jsou ONI, oni zlojedi – naše vláda – náš parlament. Co jsem chtěl ale na onom čísle ukázat je, že tvá slova, stejně jako sdělení a směr, kterým se věnují tyhle stránky není v daném čase pochopitelné a srozumitelné ani pro podobné „množství“ bytostí. Já vím a jsem si plně vědom toho, že je to volba každého jednoho, jen si někdy začínám klást onu otázku zda je to skutečně svobodná volba každé bytosti, zda již není většina společnosti tak „zmanipulována“ že si ani neuvědomuje, že onu volbu má. Nebát se je krásné slovo a nádherná myšlenka, jen to není tak jednoduché Nebát v tom smyslu jak je myšleno. Je to dlouhá, velmi dlouhá cesta. A Naděje. Tak tu skutečně můžeme nalézt jen v tom našem srdci. I s tímto slovem a myšlenkou v něm je to pak stejně těžké. Ta dvě slova však k sobě neoddělitelně patří, jen nalézt je můžeme jen a jen v našem srdci. Nalézt je můžeme a tím změnit celý náš život – a já pevně věřím a přeji si, aby se tak u mnohých bytostí stalo.
S Láskou a v Lásce Kája

Naděje

Datum: 27.12.2020 | Vložil: Maruška

Milý Kájo,
děkuji za ten štědrovečerní dárek v podobě posledního článku o pandořině skříňce. Plně s ním souzním.
Pro mě je nakonec nejdůležitější ona Naděje. Naděje, která nepřijde zvenku, katerou máme všichni uvnitř sebe, ve svém srdci.
Dovolím si jednu osobní vzpomínku, poslední adventní neděli odešel ve 102 letech, zřejmě už poslední z vrstevníků a rodinných přátel mých rodičů. A tak jsem trochu zavzpomínala a našla jeho vzkaz, který sdělil ke svým 100 narozeninám, před dvěma roky: “Do budoucnosti vám přeji: nebojme se, postupujeme statečně kupředu ve šlépějích Pána Ježíše Krista, plně mu důvěřujme, nedejme se svést z Jeho cesty. Jen když On vede svůj lid, tak nikdo a nic mu nemůže zabránit v cestě do budoucnosti”.
Slova Nebojme se a Naděje v Kristu patří k sobě, tedy najdeme- li ve svém srdci Krista a necháme se vést, není čeho se bát.
Srdečně a ze srdce Maruška

Re: POKRAČOVÁNÍ

Datum: 23.12.2020 | Vložil: Kája

O jaké že mne to čekalo zde překvapení milý příteli a tak jsem ti s čistým úmyslem co nejsrdečněji také odpověděl, ale sám víš že není nad osobní setkání a tak se zde Radkou těšíme kdy se ukážete.

POKRAČOVÁNÍ

Datum: 12.12.2020 | Vložil: Pavel

Viz. rubrika Otázky a odpovědi.....

Anonym

Datum: 14.05.2020 | Vložil: Uno Universus

Text pro nevhodný obsah vymazán

Re: Nenechme se válcovat

Datum: 20.04.2020 | Vložil: Kája

Milý Pavle – přesto, že se občas slyšíme či dokonce když se rok s rokem sejde i vidíme jistě čekáš nějakou mou reakci na zdejší sdělení. V dané chvíli nemám moc času protože plně využíváme chaos kolem jakéhosi „viru“ v náš prospěch a mohu konstatovat, že již v dané chvíli máme udělané práce jako jindy za celý rok. Z tohoto pohledu by se mohlo zdát, že nám to dění za okny vyhovuje, ale není tomu tak, protože následné dopady, které zcela zákonitě přijdou se v čase projeví naprosto u každého jednotlivce a nemusí to být jen otázka „hladu“ který je na obzoru, ale ještě jsme si na něj nesáhli a tak tomu nevěříme, ale klidně to může být i obyčejná smrt, která kohokoliv z nás může kdykoliv zasáhnout. A i ta je přede dveřmi každého jednoho z nás a nikdy nevíme kdy přijde a koho z nás si vezme. Pravdou a faktem však je a bude, že k dramatickému snížení populace dojde. Tvá slova mne ale opravdu potěšila a pokud bych měl říci jak je vnímám, tak pak je vidím jako obraz. Vidím rozsáhlou mýtinu po kůrovci a někde uprostřed sedíš na jednom z pařezů. Není to ale obyčejný pařez protože sis vybral právě ten osvícený. Jinak totiž není možné, abys něco tak hezkého napsal. Přeji Pavle tobě, Magdě malému Pavlovi a všem Duším, které se krůček po krůčku snaží posunout ve svém vědomí výše jen to nejlepší.
S Láskou a v Lásce Kája

1 | 2 | 3 >>