Anděl, který sešel z cesty.

 

Nepatřím k těm co by se nudili a nebo by nevěděli co s časem. Mám jej docela „málo“  na to vše co bych chtěl dělat a proto se zde nebudu v dané chvíli rozsáhle rozepisovat, byť by se o tom všem dala napsat kniha a to ne jedna.

Nemám však v plánu v nebližší době se do něčeho podobného pouštět protože, věci kterými jsme s Milenou prošli a jak jsme s nimi mnohdy prošli je opravdu za hranicí našeho lidského chápání, byť některé informace budu zde postupně zveřejňovat, ovšem až přijde čas a nebo k tomu budu vyzván a veden.

Nyní se chci alespoň malinko vyjádřit k článku, který jsem zde uvedl, kde Milena z naprosto pro mne nepochopitelných důvodů z jedné strany se opět snaží mne a moji „práci“ sabotovat a zašla již tak dalece, že toto veřejně šíří po internetu.

Z jiného pohledu ji rozumím a plně ji chápu to ji však neomlouvá a ohradím se proti každému vždy a za každých okolností, kdo bude vytvářet věci jako jsou rituály šesti křížů a nebo šířit podobné bláboly jak se o toto v dané chvíli snaží samotná Milena.

Vytrhuje věci z kontextu a podává informace nepravdivé, zkreslené a nebo tak, aby nepozorný čitatel nabyl dojmu že vše co pochází zde ode mne je temnota a vše je špatně.

 

Poznal jsem před nějakým časem Milenu jako velmi zajímavou bytost a kousek společné cesty jsme kráčeli vedle sebe jako partneři.

V čase jsme zjistili, že nic není náhoda a tak ani naše setkání nebo o náhodě a mělo tomu tak být. Toto bylo těmi nahoře dlouho připravováváno.

Nebyli jsme tedy pro sebe zase až tak neznámí jak se nám kdysi zdálo, protože oba dva pocházíme z jedné planety a oba máme společné vesmírné rodiče. Což znamená, že mi byla a je na původní planetě sestrou.

Každý z nás dvou zde na zemi musel ujít kus cesty mnohokráte se zde vrátit a překonat velké množství různých nástrah, než nás dali zde na zemi dohromady. Oba jsme si to při společném a krátkém soužití zde plně uvědomovali a věděli. Nesešli jsme se zde dokonce ani poprvé ale již v dřívějších životech jsme spolu byli.

Po ten krátký čas, co jsme zde nyní spolu tvořili pár,  jsme velmi intenzivně pracovali a vlastně jsme neznali ani osobní život. Každou malou chvíli jsme se snažili věnovat věcem mezi nebem a zemí a to přesně podle toho jak jsme k tomu byli vedeni.

Objevili a odhalili jsme rituál šesti křížů, pochopili jsme a přišli jsme na to jak toto funguje, kdo je cílem. Kdo tedy má být poškozen a proč.  A obyčejní lidé to nebyli, ti sloužili jen jako vejce pro zrod nových entit. Cílem byli vysoce postavení politici v několika státech po celém světě. Znali jsme jména, znali jsme státy, věděli jsme o tom naprosto vše.

Nic z toho nebylo v podstatě nikdy zveřejněno tak, že by se v tom někdo orientoval, protože to opravdu bylo a je za možnostmi si to vše představit a pochopit.

Od té doby vím velmi dobře co jsou to entity jak fungují a čeho všeho jsou schopné. Po boku Mileny, jsem se seznámil s ještěry. Měli jsme tu čest setkat se s Šediváky a jinými druhy různé živé formy života, která nepochází z této planety.

Vytvořili jsme věci a pomohli světu způsobem, který vždy zůstane zahalen a nikdy nikdo nezjistí, jak by se věci měly, pokud bychom s Mílou toto vše nedělali.

 

To vše není dnes však důležité a nehodlám stavět na tom, co bylo. To oč zde v dané chvíli jde, je postoj člověka, kterého jsem měl možnost poznat jako nikdy nikdo a který je dnes někým naprosto jiným.

 

Její články nejsou o náhodě a jediným cílem je poškodit, případně úplně zastavit. Milena, kterou jsem měl tu čet poznat by toto nikdy neudělala. Takže je otázkou kdo za tím stojí a jak k tomu všemu vlastně došlo a proč. Ne není to pro mne osobně nic překvapivého. Útočili na nás snad všechny formy z nehmatatelného a neviditelného světa, takže představu mám. Nebyla už náhoda to, že jednoho dne Milena ode mne ne odešla ale bouchla dveřmi a utekla.

Kdo má zájem může se o mnohých věcech na těchto stránkách dočíst, protože řada z nich je zveřejněna a jsou popsány věci jak byly.

 

To co Milena nyní zveřejnila a to kam kráčí není její původní cesta. z té sešla a je to již dlouho co není na té své cestě a propadá se tato bytost čím dále tím více. Je to však její věc a její život a mi to může být z jistého pohledu jedno, protože když někdo nechce slyšet a nechce se setkat a věci si vysvětlit pak se řídím tím, že kdo chce kam, pomozme mu tam. Sama se z toho ale jen velmi těžce bude jednoho dne hrabat, protože je již dnes až příliš někým jiným a nepochybuji, že si článek přečte a možná ji to konečně otevře oči.

 

Nejsem Milena a nejsem jako mnozí jiní, že bych se za někoho a něco ukrýval. Pokud budu chtít něco sdělit a napsat pak to udělám a nebudu zde kalit vodu ve smyslu jedna paní povídala. Pokud píše podobné texty měla by zveřejnit jména a zdroje, takže klidně mne může jmenovat. Nemám rád tento druh textů, kde se píše ve smyslu někdo (raději jej nebudu jmenovat). To co píšu já zde není ego jak si může ona nebo kdokoliv jiný myslet, není to útok vůči nikomu a není to ani pomluva. To nemám už dávno ve zvyku a nemám to zapotřebí.

Nic jsem tomuto člověku neudělal a tak z jistého pohledu nechápu proč s něčím podobným vystupuje na veřejnosti. To udělá jen bytost, která je nevědomá v dané chvíli jaksi z jistého pohledu nesvéprávná, protože je ovládána někým jiným. Z druhé strany toto nikoho neomlouvá a zvláště ne pak ty co se zabývají duchovnem a myslí si že došli do bodu kdy už poznají všechno a všechny a že na ně temnota nemůže.

Celé vysvětlení je nakonec pro mne osobně velmi jednoduché, byla postavena před zkoušku a nezvládla ji. I to se stává a dokonce i lidem jako je Milena.

 

Nevěřím, že by většina hledajících byla na tak nízké úrovni, že není schopna po seznámení se se stránkami „moji andělé“ a mými stránkami rozpoznat kde je pravda a kdo si zde vymýšlí a šíří polopravdy a nebo lži. Pak je už jen otázkou proč to dělá a nebo co a kdo jej ovládá.

 

Milena říká, že stránky „ modrobílý plamen cesta k jednotě“ neměly být volným pokračováním jejich stránek. Pokud toto hlásá a prohlašuje pak ne že má krátkou paměť ale má ji vymazanou. Stačí si přečíst jen „moji“ úvodní stránku a zde je vše popsáno a vysvětleno proč a jak. Mohl bych zde zveřejnit celou řadu emailů kde si vyměňujeme informace jak má co vypadat a podobně. Nejsem však v pozici že bych měl potřebu komukoliv cokoliv dokazovat a nebo složitě vysvětlovat, protože pokud někdo nemá základní cítění a nerozezná a nebo si nedohledá dostupné informace alespoň v tomto na mých stránkách, pak zde pro tyto bytosti nejsem, protože zde nejsem pro každého. Nejsem totiž ani Kristus ani Bůh a nemohu se zabývat těmi co nejsou připraveni. A ani nebudu.

 

To proč se zde těmito věcmi zabývám je fakt, že mám zájem, aby lidé měli všechny potřebné informace a aby to byla plně jejich svobodná vůle že se na mne obrátili pro některou z nabízených služeb. Od dnešního dne budu u každého kdo se na mne obrátí s žádostí o nějakou službu požadovat, aby si přečetl text, který napsala Milena, aby nedošlo v budoucnu k nejasnostem a daná bytost by neprohlásila já jsem nevědala. Na mých stránkách pod názvem " Než se rozhodneš".

Takže vlastně nakonec text Mileny v této podobě jen vítám je to lepší varianta než když to šíří jednotlivcům emailem.

 

Web Mileny jsem si nikdy v ničem nepřivlastňoval ani nenárokoval. Jedinou věc, kterou jsem chtěl aby po svém útěku zanechala na svých stránkách byla žádost o to, aby tam byl odkaz na mé stránky a to jak je známo odmítla. Zato má v záhlaví napsáno „Láska, víra, krása, harmonie, pravda, mir“ vůči mně a tedy i vám mnohým ani jednu z těchto svých citací od doby svého útěku nedodržela, protože pokud by tomu tak bylo pak by vám dala na výběr zda si vyberete její karty ( kolo štěstí) a nebo třeba právě energie modrobílého plamene Květu života.

Milena dnes tvrdí že vlastně tyto energie jsou nebezpečné a proto se nechala odpojit a také odpojila všechny své blízké.

Jako člověk na duchovní cestě, bych se nesnažil ochránit nejen sebe a své blízké, ale všechny. Očekával bych, že taková bytost by napsala jasný a srozumitelný článek už dávno z jak škodlivými věcmi si to zde zahrávám a jak všechny poškozuji a jsem tedy na špatné cestě. Pak tedy ale vše co dělám je špatně dokonce i Shambhala a podobně. Nebo že bych byl zatemněn jen na půl a druhá půlka je stále světelná jak se obvykle říká.

 

Kladu si tedy otázku proč takový článek ještě nevyšel a říkám si že by tedy měla požádat o seznam a já ji jej rád dám a měla by všechny ty bytosti co jsme napojovali ( napojoval) informovat že žijí v temnotě.

Měla by se všem hluboce omluvit a hlavně by měla všem vrátit peníze.

Ani jedno z toho neudělala a přesto vypustí na své stránky něco podobného ve formě svého článku.

 

To že se Milena propadá sleduji velmi dlouho a v počátku jsem se ji snažil podat pomocnou ruku a žádal jsem ji několikráte o setkání vždy odmítla. Namísto toho se spolčí s projektem jako je škola Monáda. Samozřejmě tomu proč se nad tím pozastavuji opět běžný příchozí nemusí plně porozumět, protože nezná celý příběh Kytičky, která stojí za tímto projektem. Nebudu zde dlouze tyto věci popisovat, protože pravidelný čtenář těchto stránek již dávno zaznamenal články kdy jsem prokázal jak si Kytička vymýšlí a jak není tím, za koho se zde prezentuje.

Milena vždy říkala "vždy mi volala a chtěla mě tam" protože jsem ji plnila sály.

Kytička není pro mne neznámá protože jsme mnohokráte o ní dlouze hovořili a ze stránek ji jednoho dne nevyřadila jen z jakéhosi soucitu. To je ale jiný příběh. Dnes s ní jde do „školy“ a obě se prezentují jako paní lektorky. Od Mileny je to další jasný krok zpět a tedy pro mne jasná ukázka toho že je něco špatně.

Milena ve svém článku píše a to zcela záměrně, aby každého nepozorného čtenáře zcela zmátla cituji „ Chtěla jsem se podívat do Vnitřní Země, jak tato energie vypadá a odkud pochází….“

 

Následuje popis to kde byla co viděla a podobně. Samozřejmě že je i zde vymazána nějaká věta a vím to, protože orginál nezměněný vlastním.

Nikde však stejným zvýrazněným a červeným písmem neříká a neupozorňuje na to, že to byla ona kdo se spletl a ulehl do špatného sarkofágu, že to byla ona kdo nerozpoznal světlo od temnoty.

A hlavně nikde nezdůraznila, že nikdy tedy v síních Amenti nebyla, což znamená, že nikdy neviděla ani zdroj modrobílého plamene Květu života. Milena se jednoduše spletla a jak prokážu v čase nebylo to poprvé. .

To kde byla a co viděla se nachází hluboce pod těmito síněmi a přesto píše a zdůrazňuje vám to že se chtěla podívat do vnitřní Země, aby viděla odkud ony energie jsou.

Považuji to za dokonalou mystifikaci a nádherné svádění a podsouvání vám něčeho co tak vůbec není.

Milena nikdy nikoho na modrobílý plamen Květu života nenapojila a nikdy nebyla v síních Amenti.

 

Na to abychom pochopili proč toto vše daná bytost dělá by nestačilo napsat knihu ani dvě a vlastně přesně to pochopit nejde nikdy, protože nikdy nikdo nebudete v jejím těle a nevíte co, proč a jak se tam odehrává. To že si zde s vámi těžce pohrává je však nepopíratelný fakt a pokud by někoho napadla otázka nebo odpověď ve smyslu že toto dělá ze závisti, pak musím říci ,že ne tohle není závist a tohle se ze závisti nedělá. Tohle dělají ti, kdo jsou pod vlivem druhé strany a to ať už krátkodobě nebo dlouhodobě. Pravdou však je, že pokud toto nebude daný člověk řešit pak jej to sežere.

 

Myslím, že jsem toho napsal dost a dále se tím v danou chvíli takto nebudu zabývat, protože mne to stojí čas a nemám zájem plýtvat na toto energií. Stejně tak nemám zájem kohokoliv o čemkoliv zde přesvědčovat a nebo někomu něco dokazovat.

Je velmi pravděpodobné že se samotné Mileně zvedne na základě těchto a dalších mých článků, které však budou o faktech návštěvnost. To mi však nevadí, protože jak bylo a je v textu uvedeno kdo není schopen rozpoznat ani to kde v dané chvíli je pravda a kdo co a proč šíří není připraven na služby, které se na těchto stránkách nabízí.

 

Každý může sejít z cesty aniž by si to uvědomoval. Žije a stále si myslí, že on ne, že to byl nebo je ten druhý, kdo se mýlí, kdo nevidí a neslyší.

Tohle s čím Míla přišla je za čárou jak sama mnohdy říkávala a byla a je využívána těmi na druhé straně a klidně se mohou vydávat za světlo k tomu, aby poškodila ne mne ale jedny z nejčistších energií zde na zemi, které zde jsou k naší pomoci.

Cílem je poškodit a zastavit mne, ale to se nestane, nakonec poškozuje jen sebe samou, jen to nevidí, neuvědomuje si to.

Bez energie modrobílého plamene Květu života, není možná energie Jednoty. Energie modrobílého plamene Květu života není o povrchové energií země, kdy se budu procházet po této zemi, nasávat vzduch a nebo objímat stromy. Energie modrobílého plamene Květu života je energie Vnitřní Země.

 

Na Mílu se nezlobím prošli jsme společně vším možným v tom duchovním světě plném temnoty a mnohokráte jsme stáli na samém kraji propasti. Ať jeden nebo druhý, ale byli jsme na to vše dva, měli jsme jeden druhého a vždy se ten jeden držel, takže jsme si dokázali pomoci. Pomohli jsme tisícům bytostí a mnohá jména ani neznáme. Nevidím jediný důvod, proč bych nepomohl Míle, ale sama musí chtít, bez toho to nejde a stále je to ještě možné.

 

S Lásko ke Kristu – Bohu a ke všem bytostem co mají Duši – Kája
1.6.2016

 

Při čtení se nevžívej do textu odprosti se od všeho a všech a staň se jen pozorovatelem. 

pro lepší pochopení tohoto článku je potřeba se seznámit se současnými texty v této rubrice - Moji andělé - hlavně pak s článkem, který Milena sama napsala a na těchto stránkách je podnázvem - Než se rozhodneš - doporučuji se seznámit s celou úvodní stránkou tohoto webu, kde je velmi podrobně popsáno proč vznikly tyto stránky a kdo za nimi měl od počátku stát a na co měly navazovat. 

Předchozí článek ..... Než se rozhodneš

Další článek - pokračování ..... Ti z druhé strany