Duchovní škola Monada

 

V minulém povídání jsem ti slíbil, člověče, že se vrátím ještě k tématu takzvané duchovní školy Monada.

Pokud máš alespoň kousíček zdravého rozumu a nejsi naprosto slepým a hluchým, pak by ti jen jedna jediná informace zde měla stačit k tomu, aby ses odvrátil od všeho a všech, kdo mají co do činění právě s duchovní školou tohoto názvu.

 

Zakladatelkou duchovní školy Monada je paní Jana, známá pod názvem Kytička. Na těchto stránkách jsem o ní psal v sérií článků pod názvem „Démoni v nás“.

Dnes se k této osobě navracím, protože je součástí a zakladatelkou právě jmenované školy Monada, a jak již bylo sděleno, také se stala blízkým spolupracovníkem paní Mileny a v dané době otevřely nový ročník dané školy a ony dvě se staly lektorkami.

Paní Kytička se prezentuje na internetu jako – cituji:

 

kouč pro osobní rozvoj a růst

lokalita: celá ČR

tel: 777231720

email: duchovni.pomoc@seznam.cz

www: duchovnipomoc.estranky.cz

Zakladatelka ezoterické školy Monáda, zakladatelka komunity Světlo Země, regresní terapeut, terapeut EFT,numerolog,masérská činnost, duchovní poradenství, kurzy,přednášky, koučingy osobního rozvoje a růstu. Autorka CD Komu patří svět a CD Pojďte s námi na zelenou - výchovné programy pro děti pro MŠ - téma ekologie a dopravní výchova.

 

Na internetu jsem si dohledal něco málo o této škole a narazil jsem také na jakýsi řád této školy a tak jej zde předkládám. Pozorně si jej přečti a vnímej každý jednotlivý bod, zda s tím sám souzníš tak, jak je toto prezentováno. Nepochybuji, že najdeš body, kterými se ani jedna žena ( Kytička – Milena ), podle všeho co zde bylo doposud zveřejněno, neřídí a jsou tomu na hony vzdáleny.

Zde je řád školy – cituji:

 

NÁŠ DOBROVOLNÝ ŠKOLNÍ ŘÁD


1/NAŠI PLANETU VNÍMÁME JAKO MATKU, JAKO ŽIVOU BYTOST, KTERÁ SI ZASLOUŽÍ LÁSKU, ÚCTU A POMOC.


2/ZŘÍKÁME SE ZLA V JAKÉKOLIV FORMĚ MYŠLENKY, SLOVA, ČI SKUTKU.


3/VĚŘÍME V BOHA, KTERÝ JE MILUJÍCÍ, LÁSKYPLNÝ A CTÍME VŠECHNY ZÁKONY VESMÍRU, KTERÉ STVOŘIL.


4/VĚŘÍME, ŽE JAKÁKOLIV VLNA ENERGIE, KTEROU VYŠLEME, SE NÁM ZESÍLENÁ VRACÍ  ZPÁTKY.


5/POMOC LIDEM PRO NÁS NENÍ JEN DOBRÝ ÚMYSL, ALE ŽIVOTNÍ CESTA.


6/VĚŘÍME, ŽE SMRT NENÍ  KONEC, NÝBRŽ NOVÝ ZAČÁTEK.


7/ZA KAŽDOU SITUACI V ŽIVOTĚ DĚKUJEME, NEBOŤ JE PRO NÁS SKVĚLOU PŘÍLEŽITOSTÍ K RŮSTU.


8/VYUŽÍVÁME KAŽDÝ DEN, K VZESTUPU OSOBNÍCH VIBRACÍ.


9/S NIKÝM NEMANIPULUJEME A NEDOVOLÍME, ABY KDOKOLIV MANIPULOVAL S NÁMI


10/ RESPEKTUJEME OSTATNÍ A UČÍME SE, ABY TAKÉ ONI RESPEKTOVALI NÁS.


11/ VÍME, ŽE VEŠKERÉ HRANICE TOHO, ČEHO  MŮŽEME DOSÁHNOUT, JSOU POUZE V NAŠÍ HLAVĚ.


12/NA NAŠÍ ŽIVOTNÍ CESTĚ, VYUŽÍVÁME POMOCI VYŠŠÍCH DUCHOVNÍCH BYTOSTÍ A ANDĚLŮ.


13/NEMOŽNÉ JE POUZE TO, CO SI NEDOKÁŽEME VIZUALIZOVAT.


14/AKTIVNĚ PROČIŠŤUJEME VZTAHY S KAŽDÝM, KOHO JSME POTKALI.


15/V NAŠEM ŽIVOTĚ NEJSOU NEPŘÁTELÉ, JSOU TO JEN DUŠE, KTERÉ JSME NEDOKÁZALI MILOVAT

 

Informace převzaty z této stránky.  https://www.skolamonada.estranky.cz/

 

Na daných stránkách najdete také velmi zajímavou informaci pod názvem  KDO JSME

Opět si toto prosím velmi, velmi pozorně přečti a zamysli se nad textem

KDO JSME – odpovídá zřejmě Kytička – cituji:

 

NA OTÁZKU KDO JSME ODPOVÍM BEZ ZAVÁHÁNÍ

 

JSME POZITIVNĚ SMÝŠLEJÍCÍ LIDÉ, SE SNAHOU VYUŽÍT SVÉ SCHOPNOSTI A DOVEDNOSTI K TOMU, ABYCHOM PROŽÍVALI SVŮJ ŽIVOT ŠŤASTNĚ A V TÉ NEJVYŠŠÍ HARMONII.

NEŘEŠÍME OTÁZKY PŘÍSLUŠNOSTI K  NÁBOŽENSTVÍ, K POLITICKÉMU NÁZORU,VĚKU, RASY, SEXUÁLNÍHO ZAMĚŘENÍ.
MÁME URČITÉ ZÁSADY, KTERÉ DODRŽUJEME

 

Malý komentář :

Text je velmi zavádějící a může v něm být mnohé tobě člověče skryto. Jsme pozitivně smýšlející lidé, se snahou využít své schopnosti a dovednosti k tomu abychom prožívali svůj život šťastně a v té nejvyžší harmonií. Zde se nehovoří o tobě člověče, ale o NICH. Zamysli se nad tím, co  ti sděluje Kytička a dnes tedy i sama Milena. ONI využijí své schopnosti a dovednosti k tomu, aby prožívali jejich život šťastně.

Neřešíme otázky příslušnosti k náboženství, k politickému názoru, věku, rasy, sexuálního zaměření .

Tak toto  snad opravdu nemyslí daní představitelé školy vážně. Jak je ale vidět, tak ano a opravdu jim je jedno koho kdo vyznává, uznává, ke komu se modlí, kým se nechá řídit a podobně. Pokud je mi známo a byl jsem u toho, tak to vím, tak Milena řeší své rodiče, kteří jsou Jezuité. Nestýká se s nimi.

Pokud tyto bytosti opravdu neřeší příslušnost a podobně a tohle dále šíří, pak se nedivme, že evropa se rozpadá a svět stojí na pokraji zničující války. Nastěhoval bych jim domů všechny migranty a ty co vyznávají třeba jen korán, pokud tedy nic z toho neřeší. Naše společnost se rozpadá a morálka upadá a jedním z důvodů je právě sexuální zaměření, protože do tohoto tématu spadají všechna smilstva, porna jakéhokoliv druhu a celá řada jiných věcí. Neřeší a tedy nerozlišují ani politické názory a postoje. Tudíž jsme jen krůček od toho, abychom všechny tyrany od Hitlera počínaje, považovali za dobromyslné a světlo šiřitelné. Takto bych mohl pokračovat, ale je to zbytečné,  protože kdo chce slyšet, vidět a vnímat, co tohle sdělení mimo jiné obnáší, nepotřebuje další komentář.

 

Pojďme se však  podívat dále a zde chci zdůraznit, že se nejedná o finanční závist, byť mnozí to takto mohou vnímat.

Jak sama Kytička na svých stránkách píše, tak v roce 2012 se účastnilo dané školy více jak 50 lidí. Řekněme, že dnes to bude skupina jen o 40 lidech, lze tak usuzovat podle společných fotografií, které jsou na webu prezentovány. Při ceně 1 600Kč za jeden den v měsíci, kdy škola běží, je to něco přes 60 tisíc. Za rok je to pak částka blížící se 800 tisícům a za dva roky si přijdou dík nevědomosti účastníků, na více jak jeden a půl milionu. Pak že duchovno není hezkým byznysem a není divu, že sama Milena do podobného procesu tedy vstoupila, když potřebuje peníze na umoření dluhů a zanechala výkladů karet, které jak jsem již minule psal, ji při velkém časovém zatížení přinesly jen pár tisíc.

 

Jak je prezentováno na stránkách paní Kytičky, tak školy se můžete účastnit rok nebo dva podle vašeho uvážení a na závěr složíte jakousi písemnou zkoušku a dostanete také diplom, či certifikát. K čemu vám jsou podobné nesmysly ve formě certifikátů nevím, ale proč ne, když na to lidé slyší.

 

Podobných nesmyslů by se kolem školy Monada našlo mnoho. Je zde však jedna opravdová perlička a sám jsem sedl na „prdel“ jak se říká, protože to bylo i na mne již trochu moc.

 

Seznamte se s patrony Duchovní školy Monada.

 

 

 

To snad nemyslí nikdo vážně, že si jako patrona vybere papeže. Toho papeže, který mimo jiné líbá korán a pokud nevíte, co tím dává všem ve známost, tak si doplňte informace.

Dát papeže vedle Ježíše, pyšnit se tím a sdělovat, že je patronem školy Monada ….. tohle nebudu snad ani komentovat.

Dát Ježíše vedle zastupitele církve, která napáchala a páchá dále ty nehorší zvěrstva je alarmující.

Jen barbar postaví Ježíše na roveň s papežem, co lze pak očekávat od bytostí, které jsou tohoto schopny.

Něco málo o tom, jak to s papeži a touhle církví je, najdete v rubrice zde Vatikán a papežský stolec.

Je snad Katička a dnes i Milena více než sám papež, když papežský stolec dělá rozdíly a řeší mimo jiné i onu sexuální orientaci a tyhle dvě lektorky, možná přesnější výraz tahle duchovní škola, nikoliv.

Dále se v dané chvíli nehodlám zabývat duchovní školou Monada po tomto zjištění, kdo je mimo jné patronem této školy. Mrzí mne a jsem však smutný z toho, že tito lidé jsou pak placeni při výuce našich dětí v mateřských školkách, protože jak jste mohli pochopit, má Kytička řadu programů, se kterými navštěvuje právě školky.

Závěrem mohu zopakovat, co jsem napsal v úvodu.

Pokud máš alespoň kousíček zdravého rozumu, člověče, a nejsi naprosto slepým a hluchým, pak by ti jen ona jediná informace o tom, kdo je patronem duchovní školy Monada, měla stačit k tomu, aby ses odvrátil od všeho a všech, kdo mají co do činění právě s duchovní školou tohoto názvu.

Je to však jako vždy jen na tobě samotném člověče. Jak rád bych řekl, že je to o tvé svobodné vůli a je to tedy tvé svobodné rozhodnutí kudy se vydáš. Bohužel bude dlouho trvat, než se tím svobodným staneš. Pokud však nezačneš otevírat oči a budeš věřit sladkým slovům podobných bytostí, nikdy se jim nestaneš.

S Láskou  a v Lásce Kája

3.10.2016

pokračování příště

 

Předchozí článek ..... Co nabízím 

Další článek - pokračování - Čas vůdců skončil

Diskusní téma: Duchovní škola Monada

!!!

Datum: 10.11.2020 | Vložil: Lesba

Vzpamatujte se a přestaňte s lidmi manipulovat, přestaňte komukoliv vnucovat váš názor a říkat o těch, kteří nevěří v to, v co věříte vy, že jsou slepí a hluší!!!!

Přidat nový příspěvek