Co nabízím.

 

Čas je to, čeho se mi nedostává, a není to tak, že bych si stěžoval, protože každý jej máme v této naší realitě stejně a je přece jen na nás kolik jej čemu a komu dáme. Přesto se mi toho nakupilo poměrně dost a já vnímám, že bych se měl věnovat také již jiným věcem, které v důsledku toho, že se zde věnuji povídání o věcech, které jsou mi tak jasné, stále odkládám.

Pojďme tedy dále v našem příběhu, protože toto vše musím v daném čase také nějak ukončit, abych se mohl věnovat i jiným neméně důležitým a zajímavým věcem. Za chvíli máme spustit zde projekt Borotín pod Shambhalou a stále toho mám k tomu tolik nedokončeného.

Dnešní povídání nese název „co nabízím“ a je to asi ten nejvýstižnější název, který jsem mohl v dané chvíli použít. Vím a uvědomuji si, že mnozí z vás se tomuto nemají potřebu věnovat do hloubky, a že jim tak mnohdy spousty podstatných maličkostí uniká, a proto si je zde i sám pro sebe doplním. Jde o maličkosti, které by samy o sobě neměly snad ani žádný velký význam a někdo by mohl říci „no a co, vždyť je to jedno“ to by byla sice pravda, ale ne v případě pokud chceme ten obraz složit co nejpřesněji a pochopit, protože jak již bylo mnohokráte sděleno a je nám všem jasné, mluvíme v duchovní oblasti především o věcech, které jsou nehmatatelné.

Po té co Milena napsala onen článek, který zveřejnila „je na čase, abych napsala“ a který byl jednoznačně určen především vám, aby na vás zapůsobil, byl tento článek uveřejněn v zajímavé rubrice.

Milena má na svých stránkách mnoho rubrik a tak jej mohla umístit kdekoliv, jenže onen článek skončil, a to zcela z jasných důvodů, v rubrice „ Co nabízím“.

Člověk by očekával, že v podobné rubrice najdeme opravdu to, co nabízíme těm druhým, nějakou službu a podobně. Míla se zachovala docela divně, když tento článek umístila do této rubriky. Jenže pokud si dáte věci do souvislosti a skládáte celou tu skládačku opravdu poctivě, pak to nebyla náhoda, že se tento její zastrašovací článek objevil právě zde.

Důvod je jasný, vlastně jsou to důvody dva. Tím prvním a hlavním důvodem, proč se článek objevil v této rubrice je, aby se nikdy, nikde neztratil a aby si jej každý, kdo se na jejich stránkách objeví, přečetl. Je přece naprosto jasné, že pokud hledám něco na duchovních stránkách, zajímá mne, co daná bytost nabízí. To je onen hlavní důvod, proč je tento článek umístěn v rubrice „co nabízím“. Ten druhý důvod není o nic menší, a již byla o něm mnohokráte zde opět řeč a není tím nic menšího, než právě to vyvolat strach.

Takže Milena vlastně dnes nabízí ve své rubrice „co nabízím“ jen strach. Její rubrika „co nabízím“ se tak stala rozsévačem, šiřitelem strachu a zastrašování.

Milena však neprovedla jen tuhle jednu změnu v oné jmenované rubrice. Dva dny po té co článek zveřejnila, odstranila ze své bohaté nabídky vše, co nabízela. Jednoduše dnes žádné služby na svém webu nenabízí a to ani přesto, že sama píše, jaké jen dostala zhora nové ochrany a jak dokáže odstraňovat implantáty a různé jiné živé i neživé formy.  Píše také, že dostala zcela nové ochrany od andělů a sděluje vám celou řadu jiných sladkých nesmyslů a to jen proto, aby na vás zapůsobila a zmátla vás.

Pokud by někdo toto uměl a bylo mu to předáno, pak by neměl jednak potřebu navštěvovat Matku Meery a účastnit se daršanů, ale hlavně by toto vše využil a nabídl širší veřejnosti. A toto se zde nestalo, přesto že by to měla být jeho povinnost, pokud byl něčím podobným obdařen a bylo mu toto jen tak předáno jak Milena píše.

Bohužel ony věci takto nefungují, že by vás jednoho večera jen tak probudil nějaký anděl a něco vám jen tak předal. To je opět další duchovní blábol.

Milena také, když už jsme u věcí, které šíří a vám většinou unikají, protože jim nevěnujete náležitou pozornost, a nezamýšlíte se dostatečně nad nimi říká, že když si nechala odstranit napojení na energie modrobílého plamene Květu života, požádala také, aby to bylo odstraněno všem blízkým. I o tom se ve svém článku zmiňuje.

I tohle je do jisté míry „blud“ a takto to opět nefunguje a nikdy fungovat ani nebude. Nikdo nemá právo zasahovat do života kohokoliv a měnit cokoliv pro co on sám se nerozhodl a nepožádal.

Pokud by to takto fungovalo, jak Milena sama uvádí, pak by jednoduše jakékoliv pročištění, nebo zasvěcení jsme mohli udělat celé planetě zemi a to bez jejich vědomí a souhlasu. Nejde to a nemá na to nikdo ani právo a osobně bych nikdy nic podobného neudělal, abych komukoliv zasáhl do jeho života bez jeho vědomí.

Bylo to rozhodnutí dané osoby nechat se napojit a napojení mimo jiné skutečně trvalé je a je neodstranitelné. Jediné co zde lze změnit jej neužívat a ono jakoby „vyschne“, nebude proudit energie, ale kdykoliv v čase kdy by člověk následně sám chtěl, opět si jej sám již obnoví.

A když už jsem u tohoto povídání a malinko jsem opět odbočil, pak nezbývá než opět připomenout a říci, že je zarážející a pokud by to byla pravda, pak je to i vrchol sobectví, že Milena svým blízkým něco odstranila a všem ostatním, kde za to účtovala peníze, bylo toto ponecháno. Milena si ani neuvědomuje, co sama proti sobě píše a jak pravdu nakonec sděluje sama, jen je potřeba být pozorným čitatelem a pozorovatelem.

Je schopná napsat po tom všem, abych já prosil každého jednoho za odpuštění. Je směšné a přízemní, protože pokud bychom připustili, že by měla pravdu, pak by ona měla prosit za odpuštění a po zbytek života by měla vyhledávat ty, které napojila nebo toho byla součástí a měla by je čistit.

Takových podobných věcí najdeme v jejích sdělení, kterými tebe člověče, chce jednoduše zmást a svést z cesty, mnoho. Nebudu je zde však všechny rozebírat, protože kdo slyšet chce, dávno slyšel, kdo vidět chce, dávno poznal a ten zbytek si sám musí něčím projít, aby pochopil.   

Mnohé je obsahem stejného článku a jiné věci nalezneme na jiných místech, kde vám něco sděluje.

Vraťme se však k tématu co „NÁM“ či Vám tedy dnes Milena nabízí ve své rubrice.

Dalo by se říci, že to bylo překvapivé zjištění, že vše vymazala a jako v té chvíli hlavní činnost toho, co nabízí, byl onen článek. Otázkou je proč se tak zachovala, proč po letech kdy všechny nabízené služby prováděla, najednou z ničeho nic vše vymaže a ukončí. Jednou z odpovědí by mohlo být snad to, a také o tom již bylo psáno, že napojení, které skutečně měla, již nemá. Lépe řečeno dnes je řízena někým jiným.

Samozřejmě, že tohle by byla jen částečná odpověď, protože její druhá část proč se tak zachovala a proč dnes nic nenabízí je opět ukryta v samotné rubrice „Co nabízím“. Jen musím být dobrým pozorovatelem, abych to vše pochopil, a musím si vše v čase skládat pomalu dohromady, až to jednoho dne zapadne jako perfektně sladěná ozubená kolečka.

V její rubrice najdete odkaz na Duchovní školu Monádu. A to je dalším důvodem, proč bylo vše z její nabídky vymazáno. Na svých službách si přišla měsíčně na pár tisíc, a stálo ji to docela mnoho času. A hlavně ji nebavilo stále odpovídat, byla z toho znechucená. Dnes jednoduše povýšila své duchovno na pěkný byznys a není divu, protože peníze nutně potřebuje.

Spojila své síly s bývalou dlouholetou kamarádkou pod názvem „Kytička“ a v rámci byznysu a peněz velmi rychle pozapomněla, jak se daná osoba k ní chovala a jaký názor na ní měla v době naší společné cesty. O dané bytosti „Kytičce“ jsem již na těchto stránkách psal a zveřejnil jsem, jaký že je to duchovní člověk, když má potřebu si vymýšlet a podobně. Nemusím to zde vše opakovat, kdo má potřebu, ten si zde věci dohledá.

Jakého výsledku můžeme dosáhnout, nebo spíše jaký výsledek lze při spojení těchto dvou individualit očekávat, je zřejmé. Obě bytosti se následně pasovaly do rolí lektorek, jako by na podobné věci měly vzdělání, či diplomy a podobně. Ne, nezáleží na tom, protože diplomy o ničem nevypovídají, jen to zní docela divně. Před pár měsíci by toto Milena nepřijala a klepala by mi na čelo, pokud bych se jí zeptal, zda s „Kytičkou“ otevře školu. Blíže se o celém projektu duchovní školy Monada nebudu v dané chvíli vyjadřovat, ale ještě se k ní vrátím a věřte, že nás čekají velmi zajímavá zjištění.

Pár dnů po té, co bylo z její rubriky vše vymazáno a byl tam vložen onen článek, se tam objevil další článeček a to pod názvem „Jsem jiná“

Ano, Milena byla jiná, a proto nás vesmír svedl dohromady a dnes je opět jiná, jen v té opačné formě. Ani tento článek jsem já osobně nepochopil, proč byl zařazen do podobné rubriky. Nepochybuji však, že v čase se toto vše ukáže, jak a proč tomu tak bylo.

Milena také napsala hezké povídání jako úvod do dané rubriky „co nabízím“ a i k tomu se v čase vrátím, protože lze tam najít velmi zajímavé témata. Dnes bych chtěl jen citovat malou část jejího obsahu – cituji:


Zde, na svém webu nabízím články své i převzaté.

Pro pochopení, pro změnu úhlu pohledu a hlavně pro práci na sobě.

 

Tak pod tento kousek textu bych se klidně podepsal a nejen Milena, ale každý by si jej měl dobře přečíst, měl by si jej zapamatovat a hlavně se jím řídit.

Proč, protože ano, tento web je „můj“ mne stojí jeho provoz tisíce, já na to musím vydělat a nabízím zde své články, své pohledy, své úvahy, své názory a postoje. Sděluji zde to, co mi přichází a jak mne mí průvodci vedou.

Tento web slouží také pro změnu úhlu pohledu a hlavně slouží pro práci na sobě.

 

Z výše uvedeného tedy pak vyplývá, že nejde o kritiku nikoho, nejde o vyřizování si účtů, nejde o pomluvy. Nejde o to, že by mi skákalo ego po hlavě anebo bych nebyl či nevěděl co je pokora. Jde o můj web, o mé sdělení, názory, postoje a jiný úhel pohledu. Dělám to pro sebe a zároveň to nabízím široké veřejnosti, protože mne to „nic“ nestojí. Nabízím to, protože mohu, protože někdo se v čase zastaví, zamyslí a otevře mu to oči.

 

Nemám potřebu říkat „někdo, nebo on, nebo nebudu jmenovat“. Za nikoho a nic se neschovám a nemám strach jmenovat, protože tak, a jen tak, je to správné a čisté. Nemám potřebu tak, jako například dnes Milena, psát články a skrytě mne posuzovat, odsuzovat, kritizovat a podobně. Je to ubohé a duchovního člověka nedůstojné. A opět není to kritika, jen postoj, názor, sdělení, fakta a jiný pohled na věc. Ty si však, člověče, můžeš myslet co sám chceš, protože to je zase tvá volba a tvé rozhodnutí.

 

S Láskou a v Lásce Kája

27.9.2016


Pokračování příště.

 

Předchozí článek ..... Nedal jsem se zastrašit

Další článek - pokračování ..... Duchovní škola Monada