Pokleknu jen před Bohem.

 

Nechal jsem věci pár dní uležet, to však neznamená, že se mi v hlavě nerojily různé myšlenky a nevracel jsem se k tomu, co mi Milena napsala.

Ocital jsem se chvílemi v situacích, kdy jsem přece jen zapochyboval a to právě proto, že jsem ji znal a věděl jsem, jak dokonalé napojení měla a co jsme spolu vše udělali. Nedávalo mi to smysl. Jenže na druhé misce vah jsem pak byl já, takže pokud by se ona nemýlila a měla pravdu, pak jsem ten, kdo se zaprodal, byl já sám a to jsem zase věděl, že tak není.

Ano nelze zpochybnit to, že z jistého pohledu toto na mne přece jen dopadalo a já hledal a žádal o odpovědi. Byla to však marnost nad marnost, protože jsem v samé podstatě věděl, jen jsem to nechtěl stále ještě plně přijat. Věci, které však začala provádět Milena dále a to jak se chovala, prezentovala veřejně mi nakonec pomohli přijat.

Přijat to, že už to dávno není ona kouzelná bytost s dokonalým napojením. Co ještě nevím je PROČ. Proč se tak stalo. Nepochybuji však, že se k tomu dopracuji a až přijde ten čas, bude mi i toto odhaleno.

Nyní pojďme zpátky k tomu, jak tomu bylo dále.

Já jsem na email od Míly odpověděl až za několik dní takto – cituji:

 

29. 3. 2016, 9:54:22

Milá Mílo

Uběhl nějaký čas od chvíle kdy se mi zde na stole objevilo tvé psaní a byl jsem popravdě docela překvapen kdo že mi to píše.

Kdysi, bych reagoval hned, dnes už tu potřebu nemám a tak jsem si dal čas na odpověď. To že ti však odpovím jsem věděl, jen jsem opravdu neměl potřebu reagovat hned a navíc tak jako všichni i já mám docela dost věcí, kolem sebe, které stále musím nějak „řešit“ či přijímat.

Mimo jiné příští měsíc mi prodávají dům, Tomáš mi věci také neulehčuje a mnoho dalších věcí je nebo se objevuje na mé cestě.

Obsah tvého psaní mne vlastně ani nepřekvapil.

Tvé stránky samozřejmě sleduji, protože jsme spolu něčím prošli a nebylo toho zrovna málo z pohledu té duchovní cesty. Byla jsi a stále jsi vlastně jakousi duchovní bytostí, které jako jediné bych důvěřoval.

 Není proto divu, že jsem se tím vším velmi hluboce zabýval a nebýt tebe, tak mne toto téma o kterém píšeš ani vlastně nezajímalo.

Zaregistroval jsem tvůj článek o cestě za MM a první věta nebo myšlenka, která mi proběhla hlavou, byla ve smyslu „ kde jen že tě to čerti vedou“.

Z toho jak jsem tě znal, jsi měla dokonalé napojení na anděly a Světlo tam nahoře a přesto jsi se něčím nebo někým nechala zlákat a podstoupila jsi podobnou cestu za MM a prošla nějakým Daršanem. Nepotřebovala jsi a nepotřebuješ nikoho k tomu, abys ses dostala nahoru a přesto se tak stalo.

Vzpomínám si velmi dobře na den kdy Sylva vyprávěla jak podstoupila daršan a ukazovala nám u tebe jak se nemocné a staré babičky které byly nemohoucí na kolena, museli k MM „plazit“ po kolenou. Smála se tomu že to bylo směšné mi to připadalo smutné a řekl jsem a na to si také velmi dobře vzpomínám, že toto bych nepodstoupil. Mohu pokleknout před Bohem ale nepokleknu před nikým pokud někdo nade mnou neuplatní sílu moci.

Vzpomínám si a vybavilo se mi za ty dny od chvíle kdy jsem četl „tvá“ slova mnoho věcí a situací, kterými jsme prošli a ne vždy to byly v tom duchovnu věci jednoduché.

Byli jsme vystavováni velmi silným útokům a zkoušeli to na nás střídavě. Byly do toho zatahovány děti a jiní naší blízcí a tak vím, co tato strana temnoty dokáže. Mnoho z toho mám v živé paměti a nikdy na to nezapomenu a ani nechci.

Jak už jsem zmínil jsi v tom našem duchovním bahně zde na zemi jedinou bytostí, které v této oblasti důvěřuji a tak použili tebe.

Možná je škoda že sis to co jsi napsala znovu po sobě nepřečetla protože je tam až příliš mnoho věcí které jsou v rozporu. Možná by nebylo od věcí, aby sis to vše přečetla po sobě ještě jedno.

Můžeš si položit otázky, zda jsi nakonec neviděla jen sebe samou.

Velmi dobře si vzpomínám na to ráno kdy jsi jak říkáš ode mne odešla. Nazvat to můžeme jak chceme ve skutečnosti to však nebyl odchod ale doslova útěk. Ty jsi utekla a nebylo to kvůli mne nebo ode mne. Jak to vše bylo víš jen ty.

Já vím že se tak stalo ten večer kdy jsi dočetla knihu o reptiliánech a vím že jsem tě několikráte upozorňoval na to abys toto nečetla.

At to bylo jakkoliv je to minulost a já jsem vděčný za každý den který jsem mohl být vedle tebe. Jsem vděčný za to vše, čím jsme spolu prošli a co jsme si navzájem předali.

Po tom jak to nazýváš odchodu ode mne jsi během jediného dne vymazala a odstranila ze svých stránek vše, naprosto vše co se týkalo mne. Odstranila jsi všechny dostupné informace o všech věcech na kterých jsem usilovně pracoval a neznal jsem tehdy nic než jen práci na těchto věcech protože tamtudy jsme byli vedeni. Odstranila jsi dokonce i své všechny stránky kde jsi psala o mne a nebo které měli spojení s mnou. popřela jsi to o čem jsi byla sama přesvědčena a o co jsi sama naprosto dobrovolně psala a napsala. Popřela jsi vlastně duchovní partnerství a celou řadu jiných věcí. Popřela jsi napojení na modrobílý plamen Květu života, stejně tak jako rituál šesti křížů a mnoho dalšího.

Docela mne to tehdy poškodilo, nebo spíše jsi poškodila člověka, který ti věřil. Bylo to však tvé „vlastní“ rozhodnutí a jen ty se s tím vším musíš a vyrovnat.

Nemám v úmyslu prosit za odpuštění každou bytost, kterou jsem kdy napojil na modrobílý plamen květu života, nemám v úmyslu ani rušit všechna napojení třinácti energetických míst, které jsem za tvé asistence napojil.

Nemám v úmyslu nikdy porušit slib, který jsme dali při našem prvním napojení v Opavě a vždy budu na straně Světla.

Ano učím se rozpoznávat a je to opravdu jedna možná ta nejdůležitější věc na této planetě zemi v tomto našem těle. Rozpoznat kdo je kdo, kdo je kým a proč řízen a to ať už vědomě nebo nevědomě.

Jsem na straně Světla a zůstanu tam. Nemám strach a pokud se někdy objeví, pak zase zmizí. Nezbylo mi toho moc vlastně nic, mám jen sebe sama a to mi stačí. Nestarám se o jiné. Nevidím kolem sebe a na všech okolo sebe entity nebo šediváky a podobně.

Celé to okolo nás je velmi zvláštní a jeden z nás v dané chvíli stojí na hraně propastí a stačí udělat jen jeden krok a cesta zpátky není. Kdo z nás to je „nevím“ protože vždy jde o nehmatatelné věci a tak za tu roušku toho jak tomu je se podíváme až v čase, kdy se to stane. Až v čase kdy jeden z nás ten poslední krok opravdu udělá.

Tak jak jsme byli schopni rozklíčovat rituál šesti křížů a jak jsme byli schopni vytvořit mistrovské ochrany, tak jako jsme se dostali a propracovali k energiím nebo napojení na modrobílý plamen Květu života, a tak jsme vytvořili, prošli, prožili, objevili a objasnili mnoho jiných věcí, tak přesně tak Milo můžeme objasnit i celé toto.

Jediné co k tomu potřebujeme je spolupráce nás dvou, protože nemohu v dané chvíli vidět věci a mít informace které máš ty a stejně tak nemůžeš vidět věci a mít informace které mám já.

Opět ti tedy nabízím nebo spíše jen připomínám, že zde jsem a kdykoliv jsem připraven setkat se a spolupracovat.

Společně můžeme najít „pravdu“ odhalit kdo, nebo co je v pozadí a mnohé tak urychlit. Mnohým dalším tak pomoci, aby nebyli i oni svedeni ze své cesty.

Ty jsi přesvědčena že to byli andělé kdo tě vedli i já jsem přesvědčen že to byli a jsou andělé, kteří nade mnou v dané chvíli stojí a stáli.

 

Jsem tady a jsem připraven si o věcech popovídat.

Přeji ti milá Milo jen to nejlepší a myslím to čistě upřímně a ze srdce.

S Láskou a v Lásce Kája

 

Milena reagovala na mé psaní vlastně v zápětí

 

Celý text zde – cituji:

29. 3. 2016, 20:02:43

 

.............nepokleknu před nikým pokud někdo nade mnou neuplatní sílu moci........

..........Nemám v úmyslu prosit za odpuštění každou bytost............

 

..........ego......nadřazenost........domýšlivost...........pýcha......................................................................a pád.... se říká......................

 

Kde je pokora ?

Ježíš byl tím největším příkladem pokory, poklekl před obyčejnými lidmi..............dokonce jim umyl nohy............

Soudíš něco, co neznáš, soudíš někoho, koho neznáš a nemáš ani ponětí, o čem to celé je.......ale to už je hold tvým zvykem......

soudit, kritizovat, hodnotit, posuzovat a odsuzovat druhé.......

takového jsem tě poznala a vidím, že ses nezměnil.....

Víš, někdo musí přijít o majetek, o dům, o vše, někdo dokonce i ty své nejbližší, aby se stal pokorným.....

a když je to pořád málo................... tak pak už je na řadě jen zdraví člověka........

 

Pravda - máme hledat spolu pravdu ???????????????????????

 

K čemu ?????????????

 

Život, který žijeme, to, jak se nám daří, naše zdraví, naše rodina, naše děti, naše láska a naše světlo, naši přátelé, naše pocity, naše radost, vděčnost, pokora, naše nadšení, naše lehkost, naše vibrace, které nadnáší atd.......

 

                                                            - to je odpověď !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

​Milena​

 

Bylo zcela zjevné, že nepochopila naprosto nic z toho co, jak a proč jsem ji napsal. Odepsal jsem ji následný den – cituji:

 

30. 3. 2016, 9:38:14

Milá Milo.

V podstatě jsem od tebe ani žádnou jinou odpověď čekat nemohl, než slova, která jsi právě napsala.

Byť v nich cítím zlobu, odmítavost, posuzování odsuzování a spousty jiných věcí, které nepochází ze Světla nezlobím se na to ani na tebe.

Troško to samozřejmě zamrzí, přesto i ano tohle jsi ty i takovou tě znám.

Nic o mně v podstatě nevíš nemáš tušení jak smýšlím co dělám proč dělám a podobně a přesto nejen posuzuješ, ale opravdu i soudíš a odsuzuješ.

Nevíš ani co věta o pokleknutí měla a má znamenat a z čeho a odkud pochází, přesto ses nechala unést. Otázkou je jen proč a kým. Co tě k tomuto jednání vede.

Klidně zajdeš tak dalece a řekneš, že ano že o dům musím přijít a za děti také mohu jen já a tak bych mohl pokračovat. Velmi dobře ten příběh znáš jak a proč tomu všemu tak bylo a nyní to vše používáš jen abys zraňovala, namísto pochopení a Lásky.

Nechci a nebudu stejně jedovatý jako ty, nepoužiju tvé děti proti tobě jak jsi to udělala zde ty.

Posílám ti Lásku a posílám ti ji ze srdce a od srdce.

Nevím zda sis znovu po sobě přečetla co jsi mi v prvním psaní napsala, ale pochybuji o tom, protože ty jsi přesvědčena že se nemýlíš že máš pravdu a že tě MM vzala nahoru a já jsem ten kdo jde jinou špatnou cestou. Až budeš mít  chvilku v práci a tu nepochybně máš pak si to celé znovu přečti a ponoř se do věcí.

Neměla jsi ráda, když jsem mluvil o tom že lidé a mnohdy i ty v té době jsi byla duchovně líná. Nevnímal jsem z tebe mnohdy onu radost o které píšeš spíše tomu bylo naopak. Stejně tak jsem nevnímal tu vděčnost o které píšeš. Nadšení to bylo u tebe jen zcela vyjímečně a někdy mne to stálo mnoho sil abych nějaké to duchovní nadšení probudil, protože jsi neustále byla unavená. Lehkost a vibrace ty které nadnáší jsem také moc nesledoval až na nějaké vyjímky. Spíše jsi byla stále podrážděna a unavená z tvé práce a toho celého tvého prostředí pracovního a já se snažil to chápat, přesto to mnohdy nebylo lehké ustát to vše kolem tebe. O dětech zde nebudu mluvit není to vhodné a mohla bys to brát jako útok a já na tebe Milo neútočím jen se o něco snažím ale to zřejmě v dané chvíli stejně nepochopíš.

A MOJE ODPOVĚĎ

Nevím kým pro tebe jsem za koho mne máš, nejsem však nepřítel a dále budu bezezbytku plnit to co jsem slíbil BOHU v jednom kostele v Opavě .

A pokud nevíš jak to vše bylo, můžeš si to na mých stránkách přečíst, protože já jsem nic nevymazal nic z toho jsem nepopřel a nikdy by člověk neměl říkat nikdy, avšak v tomto směru to říci mohu.

Budu dále sloužit Bohu, šířit Světlo, odhalovat Pravdu a vždy udělám to maximum, které mohu a to bez ohledu na to zda se to komu zde na zemi ve fyzické formě líbí nebo ne.

V pravdě bohužel mnohdy není toliko sladkých slov, které bychom chtěli slyšet, nechceme si přiznat že jsme  se mýlili a sešli jsme z cesty, nechali se zmást.

Stačí zmínit jen rituál šesti křížů ani tobě se mnohdy nelíbilo o tom psát, šířit pravdu a pomáhat. Nebylo to příjemné a sama jsi to nepovažovala vždy za světlo. Život není jen o straně světla a byť by byl tak na této straně se jak víme schovává mnoho temnoty které se za světlo jen vydává.

A mimo jiné i odtud pochází ona jedna věta „ Můžeš být jedním z nás, pokud si přede mnou klekneš „

A já znovu opakuji, ne nikdy nepokleknu a nebudu se plazit po kolenou, pokud nade mnou někdo neuplatní sílu moci.

Rád omyju nohy chudákům rád pomohu komukoliv komu pomoci mohu a nic za to neočekávám. Nepokleknu však před žádnou temnotou a nebudu se před nimi plazit a klidně si může kdokoliv včetně tebe myslet že nejsem pokorný.

Soudit mne bude a může jen Bůh.

AMEN…………………….

 

S Láskou a v Lásce Kája

21.9.2016

předchozí článek .....  Pros za odpuštění.

následující článek ..... Nedal jsem se zastrašit.

Diskusní téma: Pokleknu jen před Bohem.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek