Vědomí - nevědomost - škola

 

Vzpomínám si, jak se říkávalo, že kolik jazyků umíš, tolikráte jsi člověkem. Potkal jsem spousty lidí, kteří uměli jazyky a naše vládnoucí třída je toho mnohdy důkazem, kdy jazyky umí a dokonce se s tím pyšní, koliko jazyků ovládají a kolika se domluví. No, že by to zrovna byli ale ti lidé, se kterými bych chtěl sdílet jednu domácnost, nebo že bych byl na některého z nich pyšný, pokud by byl mým tátou, to se říci nedá.

Vládnou nám ti, co umí jazyky, ale vládnou nám jen proto, že my jsme jim dali tu moc. O ano, byl to omyl, byla to neznalost a nikdo lepší přece nebyl. Přesto nás to nikterak nikoho z nás neomlouvá, že jsme to byli my sami, kdo jim tu moc dal. Neomlouvá nás ani to, že tomu tak bylo na základě soustavného a vědomého vymývání našich mozků. Opět jsme to však byli my a jsme to jen my sami, kdo jsou vinni a nemůžeme tak ukázat prstem na nikoho kolem sebe a říci to oni. Ne, vždy jsme to byli my a naše nevědomost, že jsme si zvolili to, co nám dnes vládne a tím není myšleno jen zde u nás, ale v podstatě v celém tomto světě. Mohli jsme být někde úplně jinde jako svět, ale nejsme, protože naší nevědomostí jsme si vědomě zvolili zlo. Říká se a v podstatě všichni se tím ohrazují, každá politická strana, že pokud nepůjdeme k volbám, dali jsme svůj hlas tomu druhému. Ne, není to pravdou, nedal jsem jej nikomu a všichni by si měli dobře rozmyslet, zda se někdy ještě nějakých voleb v tomto duchu a režimu, který vládne světu, budou účastnit.

Proč, protože odpověď je naprosto jednoduchá. Nikdy nemůže nikdo vládnout pro blaho druhého natož lidstva, pokud on sám má jakékoliv majetky a dokonce podniká. Vždy myslel a bude myslet každý sám na sebe, aby on prosperoval, a je mu naprosto jedno jaký to bude mít dopad na kohokoliv kolem. Je to princip kapitalismu a podnikání. A může vám kdo chce na počátku slibovat co chce, ale až bude tam, kde chce být, bude se snažit o jediné. Upevnit svou moc a tu v době, kde žijeme, upevňuje jen a výhradně penězi. Je naprosto jedno o jakého politika se jedná a na jaké úrovni vždy bude myslet na sebe a svou rodinu. A to, že tomu, člověče, nechceš porozumět, je jen tvoje vlastní nevědomí. Nikdy v podobném systému, který zde byl nastolen a diktuje nám jej v dané době západ, nemůže být žádný stát bohatý. To bylo a je všechno pryč a dovolili jsme to naší vlastní nevědomostí.

Stačilo pár desetiletí a k moci téměř po celém světě se dostali ONI. Ti ONI, kterým jsi jako jedinec a člověk naprosto jedno a pokud jsi stále ještě slepým a hluchým pak vyčkej a nebude to již dlouho trvat a ONI ti ukážou svou pravou tvář. Dovolili jsme, aby se naše země, kterou tvořili a budovali naši předkové, stala chudou, aby se rozkradlo a předalo do zahraničních rukou vše, co mělo nějakou hodnotu. Vše se dělo pod taktovkou onoho západu, ke kterému většina z nich vzhlíží. Ukazuje se na to, že díky evropské unii a jejich dotacím a fondům jsme my mohli budovat a jako stát vzkvétat. Je to opět blud, člověče, a jsi slepý, pokud se necháváš takto oblbnout. Banky, fabriky, zahraniční řetězce a všechny jiné instituce, na které si jen vzpomeneš a jsou v držení jiných než nás jako občanů české republiky, odčerpali od nás a stále odčerpávají mnohonásobně více ve formě takzvaných zisků do svých kapes, než zde bylo kdy investováno. Jen nevědomý člověk to nechce vidět a nechce tomu rozumět. Neříkám nevzdělaný, protože mezi nevědomým a nevzdělaným je rozdíl a to zásadní. A zde se dostáváme k dalšímu bodu, proč tato slova v daný čas vznikla. A tím je naše školství.

Setkává se s tím většina asi kdo má doma děti a ty chodí do školy a učí se například anglicky. Nechápu to z dnešního pohledu, proč  se někdo musí, a slovo musí zdůrazňuji, učit anglicky a proč na základě toho, že nebude umět anglicky vlastně může propadnout. Tyhle děti se narodily zde v česku a mají se učit česky a není potřeba zase nějaké propagandy a státní moci k tomu, abych zase musel někoho nutit k něčemu, k čemu nechce. A je jedno z jakého důvodu a bude zde mnoho těch, kteří na to jednoduše nemají a učení a zvláště angličtiny jim nejde. Trápí se nad tím doma, rodiče to znervózňuje, tráví s nimi a nad nimi svůj čas, jsou podráždění, protože dětem to nejde a tak jsou doma hádky, rozbroje, děti mají různé zákazy a příkazy dokud to či ono nebudou umět. Opravdu tohle chceme?

Opravdu bude naše vědomí vědomější, když se budeme doslova nutit do toho, co nechceme? Opravdu z toho má Zdroj a jeho celkové vědomí nějaký prospěch, zda se pár blbounů v česku naučí anglicky? Žiješ v omylu, člověče, pokud si myslíš, že jakési centrální vědomí bude posíleno tím, že právě tvé dítě bude umět anglicky. Centrálnímu zdroji je to jedno, protože on ovládá všechny jazyky tohoto světa již dávno a to, co my zde preferujeme a předvádíme, není nic jiného než opět ona ukázka síly moci a poslušnosti.

Snažíme se do jednotné krabičky nacpat i to, co tam necpat nejde a nedáme nikomu šanci, aby se rozvíjel sám, jak jen chce, protože by byl přece jen pro nás dříve či později nezvladatelným a neovladatelným a my přece nemáme zájem na tom, aby většina byla vědomá. Už tak nám přece ta hrstka vědomých dělá dost problémů a tak musíme vzdělávat další a udržovat je v nevědomosti a rozšiřovat a podporovat u nich vědomosti, o které my sami máme zájem, aby třeba někdy právě oni vymysleli a přišli na to, jak ty vědomé svázat a dovést k naší společné poslušnosti.

Kdysi jsme se zde učili povinně ruštinu a to docela chápu. Svět byl rozdělen, my jsme tím z jistého pohledu děkovali našim osvoboditelům a toho mimo jiné si osobně vážím, ale když padla opona, tak se najednou vše začalo měnit. A otázkou je proč a kdo tohle vše dělá a dělal. Až dnes zjišťuji, jak jsme byli slepými a hloupými a jak jsme se nechali napálit. No nevadí, i tohle se muselo stát, abychom prozřeli a pochopili. Aby se náš duch a naše vědomí našeho vlastního národa posunulo o kus dále. Myslím, že už jsme toho pod taktovkou západu a různých bratrstev, jako je evropská unie a podobně, prožili dost na to, že bychom měli být vědomějšími, než v době kdy padla železná opona. A tak by ses měl přece jen, člověče, probudit ze svého medvědího spánku, protože jsi součástí tohoto národa, tohoto vědomí, tohoto ducha. Nepotřebujeme a ani nemáme mít nadvládu jiných vědomí a jiných duchů. Možná, že bude muset ještě protéci v řekách hodně vody, abys pochopil, o čem tyhle řádky byly. Dej však pozor, člověče, aby nebylo příliš pozdě pro tebe, tvé děti, tvé blízké, tvůj národ. Ten národ, za který bojovali a umírali naši předkové. Ten národ, který oni v potu tváře vytvořili a my jako potomci namísto toho, abychom pokračovali v rozvoji, jsme dovolili našim nevědomým vědomým, aby se tak stalo.

Za nás jsme se učili nerozumné věci na školách a nic z toho než matematiku a psaní jsme v životě nepoužili, ale byly to řekněme věci ustálené. Naše děti se dnes učí takové bláboly a nesmysly, že nad tím zůstává rozum stát a než skončí jeden školní rok, je mnohé z toho, co jim bylo vtloukáno do hlavy, již minulost a věci se mají jinak. Které dítě se jednou bude chtít z nějakých důvodů učit anglicky, stane se tak a naučí se a naučí se rádo, protože zde nebude onen mus, že něco musí a je doslova a do písmene nuceno se učit. Mnozí z vás si ani neumí představit, jaké knihy se ve školách používají. Jsou to předtištěné kraviny, jako omalovánky a děti jen dopisují výsledek a nebo odpovídají ano a ne. Za tyhle blbosti rodič dnes musí platit, protože se tyto knihy musí koupit. Proboha proč, kde jsme se to ocitli a změní to někdy někdo? O ano, člověče změnit se to dá a změnit to můžeš jen ty a to hned, protože když budeš stát pod schodištěm, které má sto schodů, nemůžeš udělat jen jeden krok a ocitnout se nahoře. Musíš těch kroků udělat sto, jeden po druhém, kousek po kousku až dojdeš na vrchol.

Tohle nebylo o tom, že bychom nepotřebovali vzdělané lidi. Potřebujeme, ale především vědomé a těmi se nestaneme, když se budeme učit anglicky. Podívejte se na dnešní vzdělané a je jich plná vláda a plný parlament. Raději bych tam viděl ty méně vzdělané, kteří nemusí umět anglicky, ale budou vědomí, protože pokud se tam objeví jednoho dne vědomí lidé, pak a jen pak se dají věci měnit zpět k lepšímu a dále rozvíjet našeho ducha a ducha našeho národa. Stejně tak až pak můžeme rozvíjet vědomí a opět nejen naše, ale i vědomí národa. A to je to, oč zde jde a ty stále nechápeš, člověče, že oni to vědí a proto činí tak, jak činí. Většina z nich je dávno odpojena od Světla a zcela vědomě pracují pro druhou stranu. Vyhrávat mohou a mohou se mít i dobře nějaký čas a čas ve vesmíru nehraje roli, on jaksi řekněme není. Až se jednoho dne dostaneme do jistého bodu a tím bodem je onen bod, kdy zasáhne sám prvotní ZDROJ, pak se nebude stačit většina divit.

Přeji ti, člověče, aby ses snažil ze všech sil, ať jsi byl kýmkoliv, abys našel v sobě sílu, probudil ve svém spícím vědomí onu část, které se říká svědomí a činil. Pomohl tak sobě, svým blízkým a tomuto národu, rozšířit vědomí a jeho Ducha.

S Láskou a v Lásce Kája

10.1.2017

 

předešlé povídání    Co je na mě tak špatného.  

následné povídání   Ezoterická lež

Diskusní téma: Vědomí - nevědomost - škola

jen něco málo....

Datum: 13.01.2017 | Vložil: Pavel

...trošku bych chtěl reagovat na volby a naši svobodnou vůli a rádoby svobodu vůbec. Není koho volit, toť neoddiskutovatelný fakt. A můj názor na věc je takový, že k volbám je třeba jít! Jen když není koho zvolit, tak do obálky místo hlasovacího lístku vložit třeba ústřižek toaletního papíru. Celá finta je v tom, že jsem dal svobodně najevo, že mám zájem, aby naše zemička byla vedena pro blaho nás všech, ale hlas nedostal nikdo, protože nemám v nikoho důvěru. Pokud toto uděláme masověji, naše politická elita zjistí, že volební účast je sice vysoká, ale nikdo z nich nedostal potřebný počet hlasů a tedy nemá ten mandát pro to, dělat si s námi co se mu zlíbí a co mu vyhovuje.

Re: jen něco málo....

Datum: 13.01.2017 | Vložil: Kája

V samé podstatě máš jistě Pavle pravdu a nepochybně by to bylo zajímavé jak by se politici tvářili. Bohužel jsme tak nevědomí že se nám o něčem podobném zatím může jen zdát. žijeme jako lidstvo ve větší a větší temnotě a to není strašení ale fakt. obávám se že jsem se dostali za samou mez možného návratu a zvratu. to ale brzy zjistíme protože pokud tomu tak je tak sám Zdroj v té chvíli zasáhne. nikdy totiž nemůže ze své podstaty prohrát se Satanem se kterým tuhle hru hraje po celou dobu. historie nám to již mnohokráte ukázala ale my jsme tomu doposud neporuměli co nám vlastně ukazuje a z čeho se máme poučit a tak jednoho dne tohle vše začne opět znovu. ti co nestratili napojení na zdroj a alespoň v jedné tenké nitce jej mají se jednoho dne budou moci vrátit, ale mnoho jich zde není. současná politická scéna napříč světem a nejen ona tohle možnost již mít nebude protože se od Zdroje dávno odpojili a upřednosťují jen a jen sebe. nyní se mohou mít na chvíli dobře ale po staletí možná tisíciletí se budou rozpadat v propadlišti. v místě které obývá Satan. Zdroj nepřijme k sobě nic a nikoho z těch kteří se na tom podíleli, protože by poškodil sebe sama a on chce a zůstane čistým.
s Láskou a v Lásce Kája

re

Datum: 11.01.2017 | Vložil: Iva

Naprosto přesně napsané dík Iva

Re: re

Datum: 12.01.2017 | Vložil: Kája

Jsem rád že tomu alespoň někdo rozumí jak to bylo myšleno, protože osobně vzdělání nepopírám, jen každý jsme někde jinde a vše by mělo mít přirozený vývoj a tak by jsme se podle toho měli chovat.
s Láskou a v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek