Začni si klást otázky

 

Již dlouhý čas zvažuji, jak tohle vše podat a jak to napsat, abych se do nikoho nenavážel, nikoho neurážel, a přesto sdělil věci zde nejen sobě, ale i těm, kteří hledají změnu ve svém životě a neví, jak z toho všeho ven. Dostávám se do bodu, kdy musím psát o lidech kolem mne, abych se mohl posunout z místa a na mnohé věci zde poukázal, jak ve skutečnosti jsou. Ti, kdo jsou připraveni a jsou stále ještě napojeni na Zdroj, jistě pochopí, že tohle vše není o tom, že bych chtěl kohokoliv pomlouvat či poučovat o tom, co by měl či neměl, protože každý jsme odpovědný jaksi sám za sebe.

Pokud bych chtěl věci zde podrobně popsat a to tak, aby se v tom kdokoliv kdykoliv orientoval, pak by to vše vydalo na několik knih, protože věci kolem nás jsou tak provázané, že pokud nesledujeme to dění okolo, není možné následně vše pochopit, jak bylo a proč. Pokud nevěnujeme každodenně čas tomu, jaký byl den a jak věci do sebe zapadají a proč se nám tohle nebo tamto přihodilo, nemáme svůj život ve svých rukou a jsme jen jeho konzumenty. Ti okolo nás pak mají moc nás ovládat a řídit a my nevíme, co že se to v našich životech děje a proč. Vše dokážeme pochopit a řídit si správně svůj život jen za předpokladu, že se budeme každodenně zabývat vším zpětně co, jak bylo a proč.

Tohle je pak ovšem další rozdílná věc mezi jakýmsi novým pohledem na věci a náš život oproti tomu jakémusi duchovnu, které zjednodušeně říká, že se nemáme ohlížet a máme věci kolem nechat plout. Je to opět jedna z dalších zcela vědomých lží, kterou se nám snaží mnozí dnes kolem nás předkládat. Dal jsem si osobně závazek, že se budu ještě v menší míře než doposud zabývat tím co a jak šíří oni duchovní a esoterici, kteří mají na mnohé z nás nesmírný vliv. Tento vliv mají, protože jsme nevědomí a jsme jen konzumenty toho, co nám předkládají a my tomu všemu věříme. Je to stále dokola a drtivá většina z vás z toho nikdy nenajde cestu ven, pokud se nenaučíte klást si otázky.

Jsme jen konzumenty všeho, co se nám předkládá a je jedno, zda jde o psané či mluvené slovo. Je jedno, zda jde o zprávy v televizi či nějaké obludné pořady a zvláště pak různé telenovely.

Pokud patříš, člověče, k těm, kteří věří a ztotožňují se s nesmysly, jako že i pobyt na onkologickém oddělení je či byl součástí plánu, pak se ocitáš v začarovaném kruhu. Nepochopil jsi ani základní pravidla oné hry zde na zemi a ve svém vlastním zájmu by ses měl probudit.

Začni si, člověče, klást otázky, začni si klást mnoho otázek, protože jen tak mohou přijít odpovědi. A to, nač jsme my dnes pozapomněli a v čem mimo jiné tkví naše nevědomost, je právě to, že si nejsme schopni klást otázky. Pak se nedivme, že jsme, kde jsme, a že s námi může kdokoliv manipulovat, protože jsme se stali nevědomými a jsme jen konzumenty toho, co je nám předkládáno.

Podívej se zde na dva příklady toho, co je ti nabízeno. Pozorně si to přečti, pokud se ti text bude líbit, pak se zastav, zklidni se a přečti si to znovu. Vnímej, která část tvého JÁ s tímto textem rezonuje, zda je to hlava anebo srdce. Přečti si to ještě jednou, dej si ten čas, dáváš jej sobě, to si uvědom a po přečtení si začni klást otázky. Polož si jen k tomuto malému textu mnoho otázek, rozpitvej jej, a pokud tak uděláš, zjistíš, že tohle není nic jiného než duchovní sračky. A tohle ty čteš, tím krmíš své tělo, tohle je tvůj život.

KAŽDÁ DUŠE MÁ SVOJÍ OSOBNÍ KARMU A NIC SE NEDĚJE PROTI VŮLI ČLOVĚKA

Respektujme vyšší dohody duší. Vše se přece děje z nějakého důvodu a má svůj skrytý význam. Pokud se všichni usilovně snažili o přežití a přesto přišla smrt, mělo to tak být. Každá duše má svůj čas a ví, kdy má odejít. I kdyby tělu byly pouhé 4 roky. Tyto krátké inkarnace jsou očištěním rodičů od nějakého karmického závazku, někdy těžkou zkušeností aby jejich duše posílily. Duše neprožívá nic proti své vůli, takže pobyt na onkologickém oddělení byl součástí plánu, i když velmi bolestným.

Výše uvedená ukázka pochází z nového článku, který ti předkládá Kytička. S celým textem a velmi dobrou pracovní pomůckou pro tebe se můžeš setkat ZDE. 

Sám tohle nyní již nebudu komentovat, protože ti z vás, kdo znají alespoň základní pravidla vesmíru, ví, že tohle je jeden velký blud. Pokud by tyhle bláboly byly pravdou, pak není potřeba, abychom nějak duchovně rostli a cokoliv dělali, protože vše je dáno. Na onkologickém oddělení, ale skončíš právě proto, že jsi nepoznal pravidla. Je velká pravděpodobnost, že bys tam skončit nemusel ty ani nikdo jiný, pokud bychom nebyli zde na zemi v totálním duchovním úpadku.

A zde ti předložím ještě jeden text k zamyšlení.

 Jestliže chceme svůj život udělat lepším a mít všechno, co si zasloužíme, musíme to dělat po svém. Nezáleží vůbec na tom, co o nás říkají jiní lidé. Důležité je to, co si myslíme my sami. Je zbytečné starat se o jejich úsudky, pokud cítíme, že to, co děláme, je správné. Můžeme dělat cokoliv, pokud je to správné podle našeho nejlepšího svědomí a podle našeho srdce. Udělat rozhodnutí a držet se jej, vidět svůj cíl. Hlavně nikdy nepropadnout zlozvyku poměřovat svou hodnotu hodnotami jiných lidí.

Celý článek, pokud to tak mohu nazvat, se nazývá výroky moudrých a je plný podobných fatálních nesmyslů a LŽÍ. A opět si to přečti několikráte, zda s tím souhlasíš a souzníš. A pokud ano, pak si začni klást otázky, člověče, zda tohle může být pravda.

Ne, nemůže, protože Pravda je něco, co je neměnné a zůstává Pravdou za všech okolností a pro všechny. Takže dnes muslimové, takzvaní migranti, kteří znásilňují, rabují, okrádají a nutí nám jejich pohledy a víru, jsou v právu a mají pravdu a my bychom je měli nechat být. Oni totiž podle výše zmíněného nedělají nic jiného, než že právě věci dělají po svém. Nezáleží jim na tom co my, jak to vidíme a co říkáme. Nestarají se o naše úsudky a vše dělají podle sebe, tedy svého nejlepšího vědomí a svědomí. Udělali rozhodnutí a drží se ho. Nepropadají zlozvyku, že by své hodnoty poměřovali těmi našimi. Takže vlastně tohle je v naprostém pořádku a věci takto mají být a byly dopředu dány, že takto budou.  

Nakonec ano ony tak věci budou, ale to jen proto, že my jsme dneska nevědomí a jsme jak ovce, které jdou na porážku.

Blíže se můžeš s tímto celým a novým textem seznámit ZDE

Můžeš se zeptat nebo si myslet, že jsem zaujatý a opět se zde věnuji nějakým duchovním stránkám a v podstatě zase stejným. Ono většina z těch stránek a nesmyslů, se kterými se na internetu dnes setkáš, je stejná a kdysi jsem řekl, že nebudu mlčet, když se setkám s něčím, kde je šířeno a pácháno zlo. Jak k tomu přistoupíš ty sám je nakonec tvá věc, ale otevři člověče oči, probuď se a nenech se ovládat a řídit podobnými bláboly a odstřihni se od těch, kdo tohle šíří. Pokud se dále budeš věnovat podobným nesmyslům, pak ještě nejsi připraven, abys otevřel oči, a musíš si projít ještě kus cesty, aby ses jednoho dne probudil. Neumím si ani představit co podobní „lidé“ mohou šířit na svých duchovních školách a ani to vlastně vědět nechci, protože k rozvoji duše to jistě nebude, byť se to tak může tvářit.

Pokud se tohle vše opět někoho dotýká a myslí si, že jsem zaujatý, a že na někoho útočím či šířím pomluvy, lži anebo někoho tímto poškozuji, tak se přece podle právě slov těchto dvou příspěvků, které dané „bytosti“ zveřejnili, mílí, protože tohle vše byla dohoda již tam nahoře a věděli, že tomu tak bude a to vše je pro jejich rozvoj a vývoj.

Nikoho podobnými slovy nemám potřebu poškozovat ani nikoho poučovat, co a jak by měl dělat, protože sám jsem kdysi nebyl jiným a podobné věci jsem hltal od rána do večera a byly doby, kdy mi tyhle sladké bláboly zachránily život.

Nevěděl jsem nic o tom, že tohle fyzické tělo nejsem JÁ. Stejně tak jsem nevěděl nic o tom, že tohle je hra, která má svá pravidla. Vždy jsem si myslel, že když se budu modlit anebo žádat, že se tak stane. Ani to nebyla pravda. Neuvědomoval jsem si mnohé a cesta k probuzení byla velmi dlouhá a bolestná.

Dnes, přestože o tomto všem, jak tomu všemu je, vím hodně málo, něco přece jen vím a pochopil jsem a tím je, že věci nejsou, jak se zdají být, a že vše je jinak než nás učili.

Pro samotný prvotní zdroj nejsi, člověče, ničím jiným než jen jednou jedinou malou buňkou, na které mu v samé podstatě nezáleží. Je mu jedno zda přijde o sto, tisíc anebo miliony podobných buněk. Jemu jde o naprosto jinou věc a tou je, aby bylo vykonáno jeho Slovo. Sám ZDROJ je z jiného materiálu než tvé vlastní tělo. U tvého těla, když se nakazí jedna buňka, se časem může nakazit celé tělo a pak se rozpadne. Zdroj se nikdy nerozpadne, protože je nastaven tak, aby se k němu žádná poškozená buňka nedostala. Je čistý a žádá jen to čisté a v tom je mimo mnoha jiných věcí zásadní rozdíl.

Ať se tedy nacházíš ve svém vývoji na kterémkoliv místě či příčce, začni si klást otázky. Nebuď jen konzumentem toho, co se ti od někoho, a je jedno od koho, předkládá. Nauč se být neosobní a přistupuj k věcem neosobně, pak a jen pak se mnohé ve tvém životě pozmění. Dokud se nenaučíš klást si mnoho otázek a neuděláš si čas sám na sebe a pro sebe, budeš vždy lehce ovladatelný a manipulovatelný. Pokud bychom byli sami sebou, byli bychom neosobní a uměli bychom si klást otázky, nikdy by zde nebyli migranti, nikdy by nám nevládli miliardáři, kteří mají jiné zájmy a cíle než ty a sám ZDROJ skrze tebe. Dávno bychom prožívali a pociťovali jeho skutečnou Lásku a žili bychom v Lásce. To vše je stále ještě možné a to i přesto, že si budeme muset sklidit sami vše, co jsme kdy zaseli. A jak vidno kolem nás a v našich životech, máme co sklízet, a že to nebude příjemné a milé, je jisté. No ano, nakonec nemusíme nic a můžeme vždy jen konstatovat, že to vše bylo a je plánem vyšších duší, a že na tom všem jsme se domluvili již dříve. Pokud těmto blábolům sám věřit chceš, pak si klidně věř, ale uvědom si, že to nesouzní s tím, co jsi slíbil tam nahoře, než jsi zde přišel. Uvědom si, že se nemůžeme poté, kdy odložíme tohle fyzické tělo, setkat na stejném místě, protože jeden z nás šel jinou cestou. A kdo šel kterou, na to přijdeme, jen když si budeme klást otázky.

Dej si ten čas, člověče, a už konečně začni bez ohledu na to, koho a čeho se to týká, oddělovat zrno od plev. A tohle můžeš vykonávat a na tuhle cestu se vydat, jen když budeš mít neosobní přístup.

S Láskou a v Lásce Kája

21.1.2017

předchozí povídání    Poznej své spoluhráče

následné povídání     připravuje se

Diskusní téma: Začni si klást otázky

re

Datum: 21.01.2017 | Vložil: Anton Jančiar

Kájo, súhlasím s každým slovom. Len by som poprosil trochu konkrétnejšie.
Aké konkrétne otázky si mám klásť / ako lepšie žiť/?
Aby som poprípade nerobil nejaké, aj ked neúmyselné chyby-

Přidat nový příspěvek