Prostor pro vás.

 
Pokud se chcete s ostatními podělit či cokolil sdělit co se týká dané rubriky můžete právě zde. Pokud se budete vyjadřovat k nějakému konkrétnímu článku uveďte prosím jeho název, abychom věděli.
Formulář pro vložení příspěvku najdete vždy až dole na stránce.

Čištění a napojení ČR na MPKŽ

re

Datum: 19.08.2017 | Vložil: Anton Jančiar

Kájo, krásny článok, zúčastnil som sa prečistenia čR, doplnil som si meno a čítal som článok nahlas.

Re: re

Datum: 19.08.2017 | Vložil: Kája

Milý Antone - to že jste se účastnil je v naprostém pořádku. To že žijete na slovensku není nic proti ničemu. Naopak dokazujete mimo jiné že jste schopen a ochoten udělat i něco z čeho v dané chvíli jak se může zdát nejde profit jen vám osobně ale děláte něco pro jiné. Z druhé strany sám jste napojen na energie modrobílého plamene Květu života a tak každou tuto meditací dnes čistíte nejen samotné prostory celého katastrálního území české republiky, ale čistíte také sebe a všechny své prostory které užíváte či obýváte.
přeji jen to nejlepší a budu rád, když se samotného tohoto pročišťování budete byť nepravidelně občas účastnit. Věřte tomu že to nakonec stejně děláte jen pro sebe.
s Láskou a v Lásce Kája

K dění

Datum: 18.08.2017 | Vložil: Pavel a Magda

Zdravíme Kájo a Radko,
opravdu je nejtěžší změnit sám sebe a "něco" dělat, mám na mysli něco užitečného pro sebe a tím i pro druhé. Ale o to větší radost nám přináší zjištění, že díky tomu, že jsme nastoupili tuto cestu změny, máme nyní jasnější pohled na to , co se děje s námi samotnými i okolo nás. Jsme schopni se o dění bavit a snáze najít souvislosti, lépe se orientovat. Vysvětlit si to, co se děje, ale ne tak jak dřív rozumem, ale citem, který vyvěrá z našich srdcí. To, že to vše funguje si ověřujeme dnes a denně při styku s okolním světem. A už to není ověřování, už přece víme, že to funguje. Je to sledování účinku jako zpětná vazba pro nás samotné, zda jdeme správným směrem a že když postoupíme my sami o kousek dál v poznání sama sebe, rozšíří se podstatně náhled v širších souvislostech. Kájo, máš pravdu, že je nesmírně složité toto popisovat slovy. A to se tvrdí, že je čeština jazyk s bohatou slovní zásobou.
Přejeme tobě a Radce, přejeme sobě, přejeme všem stejně smýšlejícím v jakémkoli bodě cesty sílu a lásku. A velký dík, že jste.
Pavel a Magda

Re: K dění

Datum: 18.08.2017 | Vložil: Kája

To je od vás milé že se ozvete alespoň takto. Já už myslel že nejste, nebo tedy anö ale úplně nekde jinde. myšleno tím tak dalece že jste nás na chvíli dali na vedlejší kolej. Vzpomínám si na poslední návštěvu u vás a doma jsme se o všem ještě s Radkou bavili. Tobě jsem Magdo chtěl říci, protože jsem u všech rozhovodů nebyl když jsem vždy dělal společnost Pavlovi a tak mi některé věci ušly ale doma mi byly tlumočeny pak Radkou. Na otázku co se v daném období děje bylo odpovězeno něco ve smyslu že vše je jaksi postaru a nic moc se nemění. To ale není pravda, protože ať si to možná neuvědomuješ prožíváš jako těhotná žena obrovské změny a stačí je jen sledovat. Popisovala jsi jak je ti nevolno když přijdeš do obchodu k sortimentu masa a podobně. že to nemůžeš ani cítit natož vidět. Víš o tom by se dala napsat kniha a stačí se jen zamyslet co to vlastně je. jak nám naše vlastní tělo které prochází změnou protože nosí v sobě nový život ukazuje a dává jasně najevo že maso nemusíme a nikdy jsme jej nemuseli to jsme si jen my vytvořili vzorce a návyky které nám byly předány. nebo myslím na tebe a na energie Jednoty tě napojím . mějte se kouzelně a těšíme se .
Pavle já si dovolím popřát mnoho síly a lásku všem lidským bytostem. uplně všem a věř že je v tom rozdíl, ale vysvětlení by bylo na dlouho. každý den vlastně pracujeme s energiemi a dnes každý den čistíme selé uzemí české republiky a mimo jiné všem lidským bytostem je posílána energie Shambhaly. nedělám rozdíl mezi tím kdo na jaké cestě je a kde na ní je. Je nepochybně mnoho těch co mne nemusí nebo nenávidí a posílají mi negativní energie ale to nevadí i těm posímám to nejlepší.
mějte se kouzelně všichni
a vás dva opět rádi uvidíme pokud tedy ještě budete cestovat

re

Datum: 23.06.2017 | Vložil: Anton Jančiar

Dakujem Kájo za článok fotografia mesiaca a za vysvetlenie starého a nového svetla.Aj ked som zo Slovenska, dúfam, že čítaním vašich článkov tiež prispievam k prečisteniu čR a možno sa dostaneme do bodu, kde bude možné prečistiť aj vedomie.

Česká republika

Datum: 21.06.2017 | Vložil: Monika

Ahoj Kájo,
krásný článek,dobrý nápad..
Při čtení jsem měla husí kůži...Vím že jsme na dobré cestě,doufám že nebude moc dlouhá.Přeji Všem rychlou cestu k Jednotě a Tobě hodně síly a lásky vše zvládnout...Hodně lásky Všem

PROSBA - SDĚLENÍ

Datum: 04.06.2017 | Vložil: Kája

VĚNUJTE PROSÍM POZORNOST KDE VKLÁDÁTE SVÉ PŘÍSPĚVKY - řada z vás napsala žádost o pročištění zde do této rubriky, přesto že je tomuto věnován samostatný prostor jinde ( společnou cestou ). Svůj účel příspěvky splnily a dané bytosti tak byly pro daný měsíc pročištěny a proto jsem tyto příspěvky zde vymazal. Tento prostor zde pro jakoukoliv diskuzi a sdělení patří jen pro rubriku PŘIŠEL ČAS.

... Rena

Datum: 31.05.2017 | Vložil: Marcela

Milá Reno napsala jsi to moc krásně :-) i já vidím,že se to časem roztáhne na celou zemi :-) .....
Zdravím :-) Marcela

Re: ... Rena

Datum: 31.05.2017 | Vložil: Kája

Nakonec nejde a nepůjde o to kdo co a jak hezky napsal, ale o to kdo co vykonal. Dnes jsme ve fázi že opravdu každý z nás již může a jsme ve fázi že tímto pomáháme především sami sobě, protože chráníme a budeme pročišťovat mimo jiné naše vlastní prostory. Nebude potřaba se na kohokoliv obracet o čištění v podobě placených služeb protože to dnes může každý sám.
s Láskou a v Lásce Kája

Čištění a napojení ČR na MPKŽ

Datum: 31.05.2017 | Vložil: Rena

Milý ..předrahý Kájo,
tak ten Váš článek jsem přečetla jedním dechem i srdcem..a konečně Něco ..co tolik naše krásná zem i náš stát potřebuje..nemám slov..jen díky a procítění celým mým bytím..:-)))"vídím" že se to časem roztáhne na celou krásnou zem..nejen na náš stát..:-)))
s láskou a díky Rena

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek