Prostor pro vás.

 
Pokud se chcete s ostatními podělit či cokolil sdělit co se týká dané rubriky můžete právě zde. Pokud se budete vyjadřovat k nějakému konkrétnímu článku uveďte prosím jeho název, abychom věděli.
Formulář pro vložení příspěvku najdete vždy až dole na stránce.

Čištění a napojení ČR na MPKŽ

pročisteny

Datum: 26.07.2018 | Vložil: goa Floutek

hlubokodol jarošov nad nežárkou

Pročištění

Datum: 07.02.2018 | Vložil: Luboš

Děkuji vám Kájo za vaší práci určitě se přidam k pročištění sebe i celé naší krásné země která má podle mě ukázat světu jakým směrem se v následujících letech vydat.
S pokorou a láskou Luboš

Re: Pročištění

Datum: 07.02.2018 | Vložil: Kája

Tato planeta země není naše a podle toho bychom se k ní konečně měli začít chovat. aby se tak však stalo musíme se nejdříve chovat jinak sami k sobě. nevíme v podstatě stále nic o tom jak vše funguje jedno je však jisté pokud se podíváme kolem sebe a bude vnímat. pak uvidíme že jsme když ne na samotné hraně pak již dokonce mírně za hranou toho odkud za chvíli nebude návratu a bude muset přijít celosvětový problém, který se dotkne bez rezdílu věku a postavení každého jednotlivce abychom se vzpamatovali.
můžete se zamyslet nad tím co to tak asi bude či musí být abychom změnili svůj postoj k této zemi a k sobě samotným.
s Láskou a v Lásce Kája

Nová rubrika a napojení ČR

Datum: 07.02.2018 | Vložil: Katka

Dobrý den Kájo,
děkuji za krásné zprávy a úžasnou práci. Samozřejmě jsem nemohla vědět, že je již ČR napojená, ale podvědomě jsme s manželem cítili, že již nebylo třeba se účastnit večerního čištění. To samozřejmě nevylučuje vědomou práci na sobě. Těšíme se na zkrácenou verzi a další kroky.
Pěkný den Katka

Re: Nová rubrika a napojení ČR

Datum: 07.02.2018 | Vložil: Kája

Milá Katko všechna slova k vám jsou zbytečná a zřejmě nejvýstižněji bych to sdělil slovy "kéž by bylo podobných bytostí více".
Možná přijde i čas kdy se seznámíme i jinak než v jen v tomto virtuálním světě.
s Láskou a v Lásce Kája

Nová rubrika

Datum: 06.02.2018 | Vložil: Anton

Krásne a múdre slová, už sa teším na novú rubriku.

Re: Nová rubrika

Datum: 06.02.2018 | Vložil: Kája

Milý Antone - já vás zde zdravím a protože vás tak trochu již znám byť jen v tomto virtuálním světě pak nepochybuji že se vám slova líbí. věřím že vám se daří skvěle protože patříte mezi ty, kteří na té správné cestě již jsou.
přeji v dalších vašich krocích a prožitcích jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája

Čištění ČR :-)

Datum: 06.02.2018 | Vložil: Marcela :-)

Zdravím Kájo Vás i Radku :-)
a všechny co čtou tyto stránky :-) je moc dobře,že už je ČR napojena na MKPŽ když to napíšu vlastními slovy ,,už to bylo skutečně zapotřebí,, to co se děje nad tím člověk nejen kroutí hlavou.
Díky s Láskou a v Lásce Marcela

Re: Čištění ČR :-)

Datum: 06.02.2018 | Vložil: Kája

V době kdy jsem se podílel na napojování jednotlivých třinácti energetických míst jsem neměl ani tušení až kam to dojde a proč se tohle vše má udělat a přesto jsme to udělali.
dnes již vím že to bylo již v té době součástí mimo jiné právě toho aby se jednoho dne naše země mohla na tyto energie napojit postupně.
Bohužel vás milá Marcelko asi tak trochu sklamu, protože i já vnímám co se kolem děje a každý den si říkám kam až to dojde. Napojení našeho území neznamená že se věci změní. tedy z jistého pohledu ano jen změnit se musíme my sami. společnost ať se nám to líbí nebo ne je rozdělena a oba tábory navzájem proti sobě stále a dále štvou.
jsme v situaci a to už dlouho kdy tento systém nejde transformovat a musí být prve zle a to hodně aby se věci daly do pohybu správným směrem.
v nejbližích dnech zvěřejním pročišťování a pokud je někdo vnímavý a pochopí ten text pochopí mnohé jak se věci mají a jak se budou odvíjet.
přeji jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája

Re: Re: Čištění ČR :-)

Datum: 08.02.2018 | Vložil: Marcela :-)

Milý Kájo
Nejsem ani trochu zklamaná :-)to,že ,je ČR napojená a to co se děje kolem každý den vnímám trochu jinak :-)Právě,že jak píšete musí být nejprve zle aby se vše dalo do pohybu.Od té doby co se začalo s pročištováním ČR jsem kolem se be viděla změny a musím podotknout,že ne vždy byly i pozitivní jen proto,že společnost je rozdělená a oba tábory se nvzájem proti sobě štvou :-)ještě hodně vody uteče než si každý jediný z nás uvědomí,že opravdu to co zaseje taky sklidí jak píšete :-) už chodíma směji se nad pletichařením a ostatními ,,KLADNÝMI,,vlastnostmi některých jedinců :-) prosím opravdu v uvozovkách kladnými :-) kteří ohrnují nad těmi co mají pokoru a úctu nos,který vede až do nebes :-) Je dobré mít sebevědomí,ale to co se děje už se zdravím sebevědomím nemá nic společného spíš s nevědomím a když se k nevědomí přidá ještě zloba,závist nenávist ...
přeji všem jen a jen to nejleší
s Láskou a v Lásce Marcela

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek