Prostor pro vás.

 
Pokud se chcete s ostatními podělit či cokolil sdělit co se týká dané rubriky můžete právě zde. Pokud se budete vyjadřovat k nějakému konkrétnímu článku uveďte prosím jeho název, abychom věděli.
Formulář pro vložení příspěvku najdete vždy až dole na stránce.

Čištění a napojení ČR na MPKŽ

Re: Čištění a napojení ČR na MPKŽ

Datum: 31.05.2017 | Vložil: Kája

Chtěl bych sdílet váš opimismus a přál bych si aby se to v čase roztáhlo jak říkáte na celou naší zem, bohužel to se nestane. Jsou národy a rasy, které v podobě v jaké se dnes nachází musí jednoduše zaniknout aby se tak stalo. To je ale jiný příběh a nás se zde nyní netýká my bychom měli být a já osobně jsem vděčný že právě nám bylo umožněno abychom tento kus země mohli pročistit očistit a následně napojit . Je a bude to dlouhá cesta a sám nevím co bude zítra, ale věřím.Věřím že tak jako doposud vše a vždy přišly v čase potřebné informace stane se tak i nyní v tomto celém procesu.
Já děkuji všem těm nahoře i dole, za to že jsou.
a vám všem přeji abyste posilovali víru .
s Láskou a v Lásce Kája

Re: Re: Čištění a napojení ČR na MPKŽ

Datum: 02.07.2017 | Vložil: Rena

Milý ..předrahý Kájo,
děkuji..
mám pocit, že Váš článek si mě vždy přitáhne v pravý čas a já jej opět a znovu pročítám..čtu..vnímám..cítím..jsem..spolu ..krok po kroku..a je to taková krása..
..musím přiznat, že jsem trošičku měla "problém" s tím definitivním odražením přisátých entit..dlouho ..dlouho jsem měla v sobě, že vše se má dít s největší láskou a v ní...ale teď už začínám chápat i vnímat tu důslednost..důraznost i nekompromisnost..je čas ..vše dát do pořádku..vím, že pochopíte? jak to myslím..
asi spousta z nás má nejen v tomto, ale v životě vůbec snahu vše řešit "mírovou"cestou..a pak nastane/ou okamžiky, kdy už to nejde...
a je třeba se naučit a začít jednat...
proto moc moc moc děkuji za vše nejen napsané, ale i konané
s láskou a převelikým díky Všem..:-*
Rena

Veliký dík za pročištění sebe a naší krásné České Republiky

Datum: 31.05.2017 | Vložil: Marcela

Krásný den :-) připojuji svůj veliký dík a velikou radost celého prostoru katastrálního území naší krásné České Republiky.S velikou radostí v srdci se určitě připojím i já a podpořím Vás (nás) :-) tak jak to bude v mých silách :-).Děkuji a jsem velmi vděčná :-) přeji všem krásný den Láska a světlo at´ nás všechny provází na životní cestě našeho bytí :-)

S Láskou a v Lásce Marcela

Re: Veliký dík za pročištění sebe a naší krásné České Republiky

Datum: 31.05.2017 | Vložil: Kája

Dlouho jsem váhal zda vůbec toto celé zveřejnit a založit pro tuto činnost samostatnou rubriku. Dostal jsem však souhlas bez toho bych to nikdy neudělal. Pracoval jsem s Radkou na tom dlouho vlastně věnujeme těmto věcem veškerý čas a cesta až sem byla opravdu dlouhá a trnitá. Věřím že se v čase vše podaří a jen až bude trochu času, napíšu k těm zveřejněným ochranám k tomu prvnímu kroku nějaký komentář. Přeji všem jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája

Děkuji za pročištění sebe i mojí rodné vlasti České Republiky.

Datum: 31.05.2017 | Vložil: Miroslav

Mám opravdu hodně velkou radost, že dochází k tomuto procesu pročištění katastrálního území České Republiky a zároveň děkuji i za pročištění mojí duše i vědomí a určitě se připojím a plně Vás podpořím jak jen to bude v mých silách, jsem Vám za vše vděčný a mnohokrát děkuji, děkuji. Přeji Vám mnoho radosti ze života a plno lásky do života. :-D

Re: Děkuji za pročištění sebe i mojí rodné vlasti České Republiky.

Datum: 31.05.2017 | Vložil: Kája

Milý Miroslave - děkuji zde za krásná a čistá slova. Do procesu pročištění ČR se dnes tímto může zapojit každý - stačí jen občas v dané chvíli "přečíst" daný text. Přečíst je v uvozovkách protože tohle se musí procítit, číst srdcem. Navíc zde jde opravdu jen o první avšak důležitý krok, protože jde především o ochrany. V dané chvíli stále nejsou ochrany tak silné, abychom došli k samotnému čištění a to je provádíme zde s Radkou vlastně stále. Není nám ještě umožněno ppřejít k samotnému čištění. Každý z vás kdo se toho kdykoliv účastní však nečistí jen prostor české republiky ale také čistí a chrání svůj užívaný a obývaný prostor. Zmínil jste zde také jedno krásné slovo a tím je pročištění vědomí. Snažím se zde již několik let dojít k tomu abychom mohli pročišťovat a zároveň napojovat naše vědomí, bohužel toto také stále ještě není možné. Nelze to ani u těch co jsou dlohodobě napojeni na energie modrobílého plamene Květu života - stále máme nedostatek "energie" něco nám ještě chybí, nepochybuji však o tom že společnými silami se do tohoto bodu, kdy budeme moci pročišťovat vědomí nejen naše ale posléze i vědomí území a následně celých celků dojdeme. přeji vám a všem podobně smýšlejícím abyste zůstali v této víře a byli tak jednoho dne příkladem dalším, protože jen toto je cesta.
s hlubokou láskou v srdci Kája

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Přidat nový příspěvek