Démoni v Nás II.

 

Vítám tě zde člověče v pokračování povídání jak to bylo nebo je s démony v nás. Jak jsme otupělí a přijímáme vše co je nám jen „někým“předkládáno, hlavně, že to hezky zní. Kdysi jsem napsal, že jsme zaměřeni už jen na sladká nic neříkající slova a necháváme se doslova zblbnout.

Dal jsem si čas do druhého dne a domníval jsem se, že to vše odezní, že se mohu klidně věnovat svým jiným aktivitám. No nestalo se tak a stále mne to v průběhu celého dopoledne vedlo k tomu, abych se na dané stránky ještě jednou podíval.

Učinil jsem tak a znovu si vše přečetl s vědomím, že jsem snad něco den před tím přehlédl a sám jsem si jen vytvořil něco v sobě sama co není skutečností, ale jen iluzí.

Bohužel když jsem si vše přečetl znovu tak jsem začal vnímat silnou potřebu se k tomu, alespoň na daných stránkách vyjádřit.

Stránky ani paní kytička pro mne zase nebyly a nejsou tak neznámé jak by se mohlo zdá. Před časem také mimo jiné jsem i tyto stránky kontaktoval, zda si nechtějí vyměnit vzájemně banery, tedy odkazy. Učil jsem tak i přes to nebo možná právě proto že jsem předem věděl, že právě zde to neprojde. To by byl však jiný dlouhý příběh a vysvětlit vše těm, kdo jsou věcem neznalí by vydalo na knihu. Nicméně v té chvíli jsem si ani podobné věci neuvědomoval a hlavně bylo a je mi naprosto jedno s kým mám či nemám vyměněné odkazy, protože to, že s někým sdílím odkaz mi nebrání v tom, abych se v případě potřeby vyjádřil.

Napsal jsem tedy příspěvek, který byl možná trochu delší než jsem původně předpokládal a snažil se jen vložit do příspěvků, pod článkem a tušil jsem dopředu, že bude asi dlouhý.

Samozřejmě že tomu tak bylo. Rozdělil jsem tedy příspěvek na dvě části a ani po té toto nebylo možné z nějakých důvodů odeslat. A stál jsem tak před otázkou co tedy s tím. Někdo by mohl říci, že to byl signál že toho mám nechat, že dále se o nic nemám snažit. No já to uvnitř sebe vnímal jinak a to právě tak jak mi ona otázka přišla „ Kájo a co budeš dělat nyní „. Nenechal jsem se odradit protože jsem vnímal, že jakási komplikace je na druhé straně a možná jsou příspěvky nastaveny tak, že poslat vlastně ani u daného článku nejdou. Už jsem to ani nezkoušel a rozhodl jsem se tedy paní Janě jak se skutečně jmenuje příspěvek zaslat emailem s tím, že nechám na ní aby vlastně svým vlastním postojem rozhodla jak to bude s celým tím příběhem dále a kde se to bude ubírat.

 

Email jsem ji odeslal v pátek v odpoledních hodinách - celý obsah zde:

24. 7. 2015, 13:10:44

Na vašich stránkách jsem si přečetl zajímavý příběh
Návštěvy jiného druhu - příběh paní Jitky
chtěl jsem napsat příspěvek bohužel mne to z nějakých důvodů nepustí a tak touto cestou žádám aby byl můj příspěvek vložen pod článek, pokud tedy máte "odvahu" jej zveřejnit.
děkuji
S Láskou a v Lásce Kája

 

Text pro zveřejnění:
Tyto stránky pro mne nejsou neznámé, nicméně je nenavštěvuji, přesto mne zde včera něco ve večerních hodinách než jsem šel spát přivedlo a první na co jsem narazil byl právě nadpis onoho článku a něco mi říkalo, abych si právě toto přečetl. Tak se také stalo. Velmi zajímavý a docela nevšední příběh, nicméně jak víme nic není náhoda a tak i tento příběh jako takový, nebo spíše prožitky paní Jitky nejsou náhodné.
Zajímavost a jakási ojedinělost celého příběhu bohužel končí celým samotným příběhem. Se zájmem jsem si přečetl  odpověď co na toto říká „duchovní učitel“ a člověk s tolika zkušenostmi a prožitky. A zde jsem se dočkal velkého zklamání. A to je to napsáno velmi slušně.
V odpovědi bylo paní Jitce mimo jiná sdělení napsáno „ stala jste se středem zájmu bytostí, které nejsou z této planety a jsou zkrátka od jinud“ věta je doplněna tvrzením že to jasně víte, že pro toto máte dostatek jasných důvodů a přesto není ani jeden uveden. Dále je pak napsáno“ Jituško, kdyby to byly návštěvy duchovních bytostí, ráda bych ti byla nápomocná, ale v tomto případě žádný exorcista ani jiný duchovní specialista nepomůže.
Z toho tedy jasně vyplývá, že ji opravdu pomůže už jen ten specialista psychiatr. Je s podivem jak může někdo něco podobného napsat a z jistého pohledu se tak stavět výše něž sám Bůh a rozhodnout tak o tom, že zde ji nikdo nemůže už pomoci. A toto prosím sdělujeme lidem jako „duchovní učitelé“ .
Tento človíček se s důvěrou obrátil k vám o pomoc a vy jste jej jednoznačně poslala právě k tomu psychiatrovi, když jste rozhodla, že není nikdo kdo by dokázal pomoci. 
Radíte této ženě, že v podstatě kromě hlídání jinou osobou a modlitby před těmito návštěvníky není jak se bránit.
Odpověděla jste této ženě že tyto bytosti jsou specifické a mají prostředky proti kterým neexistuje obrana nebo ochranný rituál. S podivem jsem včera večer sledoval jak může „ duchovní člověk“ napsat někomu kdo žádá o pomoc takové bludy a jak toto ještě může zveřejnit.
No jak je vidět můžeme, protože jsme zřejmě obklopeni stádem ovcí, které opravdu nepřemýšlí, nezamýšlí se a jen konzumují to co jim je někým předkládáno.
A doporučení jako že Jitka tedy nemá spát sama je opravdu úžasné, vlastně jste ji na celý život přiřkla partnera.
Věřím že se nakonec paní Jitka držela jediné dobré rady z toho všeho a tím je, že nesmíme ztratit naději a opravdu se obrátila na jiná místa, kde se porozumění podpory a pomoc dočká.
Vše co bylo někým, nebo něčím vytvořeno lze zrušit, nebo změnit a tak i tento příběh a případ má řešení a není jim jistě doporučení ani psychiatra ani soustavné hlídání druhou osobou či jiné opravdu nesmysly, které byly zde navrženy.
Pokud jste opravdu duchovní bytost a máte srdce na pravém místě a máte skutečný zájem pomáhat pak věřím že předáte paní Jitce odkaz na mne. Rád se s celým příběhem seznámím a nepochybuji, že najdeme řešení. Nepochybuji o tom, že věci se mají naprosto jinak, než je vidíte vy sama a nejde v daném případě ani o žádné bytosti z jiných světů a druhů, které za tím stojí.
Tuto odpověď jsem napsal, protože jsem k ní byl veden a napsal jsem ji až druhý den, abych si věci ujasnil a nebyl v písmenkách více nepříjemný než je potřeba.
Dnes se už nedivím, že jsme jako lidstvo tam kde jsme pokud můžeme takovéto bludy šířit internetem. Je však nakonec každého věcí, čemu věnuje pozornost, nakonec jednoho dne budou muset procitnout. Do té doby každého Bůh nechá, protože má „svobodnou“ volbu za kterou se rádi schováváme.
Pevně věřím, že paní Jitka se neztotožnila s odpovědí, která je zde vámi zveřejněna a že nedošla k závěru, že pokud ji již nepomohla bytost, která se pyšní naukou jako je regresivní terapie, reflexní terapie, metoda EFT, faster EFT, numerologie. Automatická kresba či písmo, výklad karet, různé harmonizační techniky, metoda dordže, zasvěcování do archandělských energií, která je mistrem všeho druhu od Miguraje, přes Shanballu a má zasvěcení do Reiky či Merkaby, přijímá od andělů pomocí automatického písma, nebo dokonce jen pohledem do karet a podobně, že ji nikdo jiný pomoci nemůže. Neznalý věcí opravdu musí dojít k závěru, že pokud nám nepomůže ani bytost, která toto vše ovládá pak nám už nezbývá než ten psychiatr.
Toto není nic proti nikomu toto je jen proti tomu co šíříme a čím krmíme ty, kteří hledají pomoc.
Předejte prosím paní Jitce kontakt na mne pokud jej z tohoto příspěvku vymažete.


Všem přeji otevřená srdce plné skutečné lásky.
S Láskou a v Lásce Kája


Nepředpokládal jsem, že by odpověď přišla ještě téhož dne, přesto se tak stalo a zde je plná odpověď Jany - Kytičky

24. 7. 2015, 17:00:02

 

Milý Kájo,
Chápu ,že  vás urazilo, že jsem nechtěla z určitých důvodů dávat odkaz na vaše stránky,
protože to zkrátka necítím čisté z vaší strany. Především se nerozčilujte, to škodí nejen
vaším vibracím, ale také vašemu tělu. Zůstávejte v klidu, i když si přečtete něco, s čím
nerezonujete.
Já jsem v klidu. Ale děkuji vesmíru, že vás zastavil při dávání komentáře.
Třeba jen proto že o tom problému nic nevíte, nevíte co ta paní prožívá a jak se paní
Jitce daří nyní. Všechno je s ní v pořádku a nemusíte si opravdu dělat starosti.
Na svých stránkách zveřejňuji věci, které já uznám za vhodné a do vašich stránek se také
nepletu. Pokud už máte nějaké klienty, věnujte se jim a nechejte na mém posouzení, co dávám na stránky
a jak se svým klientům věnuji a co jim radím. Pokud byste jí měl pomoci vy, oslovila by nejspíš vás a neobrátila by se na mě.
Já mám klientů tolik, že ani nepřijímám všechny a nemám čas hledat na jiných stránkách, posuzovat  a vypisovat autorům,
kdo jak co léčí a co píše. Pokud se vy sám hodnotíte jako stádo ovcí, je to vaše věc, já se tím vůbec nemíním zabývat,
ani se s tím neztotožňuji, protože svůj obrázek už mám, a stačí mi to.

Znakem mistrů je NEHODNOTIT,NESOUDIT A NEPOSUZOVAT. Měli by se tak chovat i duchovní poradci.
Očividně jste takovému stavu hodně vzdálen.
To je škoda, vzhledem k tomu jak se prezentujete, ale vysvětluje to samozřejmě vaše chování, které já nebudu posuzovat.

Tímto považuji naši debatu za uzavřenou.

Jen bych vás možná mohla požádat, abyste se zkusil naučit respektovat názor druhého člověka. To je dobrý začátek ve vaší
cestě.

Přeji vám, ať se vám vaše cesta daří.

S  pochopením a s laskavou shovívavostí k méně zkušeným duším
Kytička

 

Všechno mohlo být v této fázi nějak ukončeno a já bych tomu všemu dále nevěnoval žádnou pozornost, pokud by paní Kytička napsala věci trochu jinak. Stačilo napsat „ ano Kájo celé jsem si to přečetla a máte pravdu, že to musí na veřejnosti působit divně, jsem ráda, že jste na toto upozornil a jste vnímavá bytost. Věci byly trochu jinak jen  jsem to neuměla správně popsat. Příště si dám větší pozor jak věci komentuji, protože tohle je opravdu zavádějící „.
Bohužel napsala odpověď jakou napsala a já v tom celém začal vnímat že věci jsou nakonec úplně jinak. Navíc jsem cítil z jejího textu jakousi divnou podrážděnost a její vlastní strach či obavy co se bude dít. Pozorný a vnímavý čtenář tohle vše a mnohem více jistě objeví.
Byl jsem klidný jako želva jak se říká a vlastně mne ta její odpověď vůbec nepřekvapila. Stál jsem před otázkou a co dál. Mám to vše nechat plavat a nebo mám ještě reagovat, protože moje cítění bylo jasné, že věci jsou jinak, než jak jsou prezentovány a to od samotného počátku.
Neměl jsem co ztratit a vnitřně jsem vnímal, že mám ještě odepsat, že se něco zajímavého dovím, protože ona osoba udělá nějakou chybu tak jsem to nějak cítil a tak jsem ještě napsat.

24. 7. 2015, 17:51:53

Milá Jani:-)
Neudálo se nic co bych neočekával, protože bylo nad slunce „jasné“ že nemůžete můj komentář zveřejnit. Za vaši odpověď děkuji ani ta mne však nepřekvapila a v podstatě jsem něco podobného očekával.
To že jsem vás před časem oslovil a nabídl vám výměnu odkazů, který jste z pochopitelných důvodů odmítla nemá naprosto nic společného s tím, že jsem daný komentář měl potřebu napsat a byl jsem k tomu veden.
Nejsem zde v dané chvíli od toho, abych vás o čemkoliv přesvědčoval, protože by to bylo jako házení hrachu na zeď. Nevím v kterých kartách jste vyčetla, že jsem něčím nebo nějak podrážděný či, že bych snad vám osobně cokoliv záviděl. Tohle jsou jen vaše domněnky a máte na ně plné právo. Nicméně se malinko k věcem také vyjádřím.
Nerezonuji se spoustou věcí a přesto mne to nechává v klidu. Zde to však bylo a je o něčem malinko jiném, pokud jste pozorně četla.
Samozřejmě, že o věcech samotných toho mnoho nevím, nicméně jde o to jak je tento příběh prezentován a zvláště pak  i toto jak je popsáno jakým „zklamáním“ je vaše rada či reakce na celou událost.
Samozřejmě, že bych se nemusel k ničemu vyjadřovat a nechat věci jak jsou, jenže pokud se takto budeme chovat všichni pak se ten náš svět bude špinit čím dále tím více podobnými nesmysly, které byly v odpovědi uvedeny a celá řada jiných toto přijímá. Považuji za správné se tedy k podobným nesmyslům, které jiní prezentují široké veřejnosti se občas vyjádřit, pokud to už překoná nějakou únosnou mez.
Já si nedělám sám ani starosti o paní Jitku, ani to nebylo správně pochopeno, protože je to její život z jistého pohledu. To oč mi zde šlo, bylo jednoduše se vyjádřit v komentáři pokud je k tomu dávána na vašich stránkách příležitost.
Nebyl to zásah z hora že mne něco zastavilo že příspěvek nešel vložit, domnívám se že je to trochu jinak, nemám však potřebu toto zde pracně vysvětlovat.
V takovém klidu o jakém píšete asi nejste protože to by jste pravděpodobně vůbec nereagovala, protože by se vás to nedotýkalo a neměla by jste z pozice ega a svých malých „já“ odpovídat.
Je v naprostém pořádku, z jistého pohledu, že zveřejňujete věci na svých stránkách které sama uznáte za vhodné. Jsem za tuhle vaši větu rád, protože tím potvrzujete, že na svých stránkách si tedy také mohu zveřejnit co uznám za vhodné a tak vám jistě nebude vadit, že příběh paní Jitky se vším všudy bude na mých stránkách zveřejněn. Nebude to proto, že bych se na kohokoliv za cokoliv zlobil, jen chci návštěvníkům ukázat jaký je stav našeho duchovního rybníku zde v čechách.
To že máte jak své ovečky nazýváte dostatek klientu, navíc jak sama píšete tolik, že si v podstatě můžete vybírat vám samozřejmě přeji. Nicméně věřím, že řada z nich jednoho dne najde opravdovou a skutečnou cestu k sobě sama a tedy Bohu, protože o ničem jiném to není. A to že jich máte dneska tolik jak říkáte je jen možná ukázkou toho, že zatím stále hledají co mají před očima. A právě proto že je mi občas smutno z toho čím a jak ty klienty jak jste je nazvala krmíme jsem se měl a mám potřebu vyjádřit a pokud to nešlo přes vaše stránky tak použiji ty své. Nicméně bylo by nefér pokud bych vám tu možnost v nějaké podobě to zveřejnit na vašich stránkách nedal.
Je od vás také hezké, jak píšete, že jste si vlastně již vytvořila obrázek a předpokládám aniž bych byl domýšlivý že o mne samotném. Nemohu vám nic přikazovat, mohu jen ukázat cestu a doporučil bych vám přečíst si tedy právě kolem té své představy, kterou jste si sama vytvořila. Co jste to vlastně vytvořila a že se v podstatě opět jedná jen o karmu.
A tak jako jste sama zaperlila ve svém odpovědi na konci svého povídání o paní Jitce co ji doporučujete tak jste to udělala znovu nyní zde u mne. Napsala jste že nebudete mé chování posuzovat a celé vaše psaní nebylo o ničem jiném než posuzování. Možná že jsem jak říkáte očividně vzdálen znakům mistrů a poradců za které se sama zřejmě považujete. Nicméně toto je jen váš osobní pohled a máte na něj nepochybně právo.
I já tedy považuji naši debatu za uzavřenou a nepochybuji, že příště si dáte nepochybně větší pozor na to co a jak vy jako osoba šíříte a pokud se tak stane a já vím, že ano, pak toto celé k něčemu bylo.
Přeji vám z celého srdce, aby se vám podařilo najít tu správnou cestu k sobě sama a Bohu, protože jen on sám ví všechno. A pokud jste duchovní bytost na tak vysoké úrovni jak se sama prezentujete pak jistě víte nebo pochopíte, že vše nakonec pochází jen a jen od něj, takže cokoliv jsem napsal jako by napsal on sám, jen protože nejsem tak dokonalý tak některá má slova a věty jsou kostrbaté. Nicméně učím se, aby mi bylo rozumět a nemám v úmyslu ani to nedělám, že bych někoho kohokoliv kritizoval , posuzoval nebo jakkoliv hodnotil. Chápu však, že to tak někdy může vypadat nejsem však odpovědný za to jak si věci kdo na sebe vztáhne. Jsem odpovědný za své myšlenky a ty jsou naprosto čisté, protože pochází ze samotného středu srdce.
S Láskou a v Lásce Kája

 

odpověď, která v zápětí přišla byla pro mne velmi zajímavá a vše dostalo pan následně jiný směr a rozměr.

24. 7. 2015, 18:57:42

Milý Kájo,
nepřekvapuje mě to od vás.Pište si, co chcete, nicméně k zveřejňování mých článků musíte mít svolení,
já mám na něj autorská práva.
Mohu tam přidat vyjádření paní Jitky, jak jí naše společné modlitby pomohly,
a jak se nyní cítí. To je tak asi jediné,nemáte informace o tom co bylo dál
a co jsem byla ochotná udělat. Nevím, proč si myslíte, že právě vy všemu rozumíte a dokážete
posoudit co jsou a nejsou nesmysly.
já se k ničemu takovému jak vy - tedy k pomluvám, kritice a negativní energii a poškozování jména
druhého člověka nikdy nesnížím.
Milena nikdy nikoho nekritizovala, je to milující duše.
Bohužel vždy měla smůlu na partnery.
Už mi více lidí napsalo, že vaše komentáře jejím stránkám škodí.
Možná to jednou pochopí, moc bych jí to přála, jednou u ní vidím milujícího muže, který si ji zaslouží..
Mám ji upřímně ráda.
To, že jsem nechtěla dát váš odkaz na své stránky, byl na základě nejen mého rozhodnutí, ale i názoru
jiných lidí. Odkaz na stránky Mileny, jsem tam dala velmi ráda. To je celé.

Myslím, že jsme si to ujasnili a já mám radost z toho, že už tolik let pomáhám lidem, vy zcela jistě nejste ten, kdo by
mohl soudit moji práci, proto vaše slova nejsou důležitá. Bude lepší, když budete komunikovat s moji asistentkou,
ona se rozhodne, zda váš email přidá do spamu, nebo se s ním bude zabývat.
Já jsem odepsala jen proto, že vím, že jste přítel Mileny.
Já opravdu na takové debaty, které nikomu nic nepřinášejí nemám čas. Raději se budu věnovat tomu, co
přináší pozitivní energii a lásku. Jestli chcete šířit pomluvy a kritizovat jiné, je to vaše rozhodnutí.
Měl byste ale vědět, co vám to přinese, pokud máte alespoń trochu duchovní cítění.
Já neznám výsledky vaší práce, nikdo o vás nic neslyšel, takže ani nic neposuzuji.
Po své duchovní cestě půjdu dál tak, jak mi andělé ukazují, vodí ke mně lidi, stejně jako dřív a já
vidím výsledky své práce zcela jasně. Nikdo mě v mých začátcích neprezentoval na stránkách, jak vám to umožnila Milena.
To se pak  nejspíš dobře kritizuje. Vy jste začal stavět na její práci, na jejím jméně. Ani jste se nepodepisoval sám za sebe,
To vás přece s vaší silou  nemůže uspokojovat. Jen se s někým vést.
Za mnou je cesta čistá, bez cizí pomoci jen s anděly a s nadšením pro pomoc druhým.
Všechny klienty jsem si svým působením musela zasloužit sama, musela jsem jim napřed ukázat, že něco umím,
a jsem za ně velmi vděčná. Vlasně jste mi Kájo velmi pomohl, protože jsem si to znovu uvědomila. Tu cestu, ty super lidi kolem mě.
Školu, kterou jsem vytvořila a více než 150 žáků, z nichž někteří mají své poradenské centra i v zahraničí.
Měla jsem minulý víkend akci na Slovensku, a nemusela nic dávat na stránky. Lidi se to doslechli a přijeli až ze Švýcarska a Německa.
Je úžasné to vědět a uvědomit si to. Nikdy jsem nelezla na něčí záda a nenechala se vést, ani jsem neprofitovala z toho, že se povezu se známým člověkem.
To je přeci velmi jednoduché a zřejmě to umí každý. Není k tomu potřeba žádné nadání ani napojení. Při přečtení několika
knih se to naučí žák deváté třídy.
Svou cestu si každý duchovní poradce musí sám vytvořit. Děkuji za toto uvědomění. Přišlo díky Vám.
Přeji vám zažít slzy maminky, která díky terapii přivede
na svět své dítě, po 10 leté marné léčbě neplodnosti. Mám takových maminek více než osmdesát.
To už jsem se ale příliš zamyslela. A víte že je dobré, když vám někdo občas napíše takový email jako vy mě?
Uvědomím si, co jsem dokázala jen svým vlastním úsilím.
Ještě jednou velký dík.A pište si, co chcete, pokud to jinak neumíte.
Přeji pěkný den.
A děkuji za váš email

Kytička

 

Na tohle jsem už nereagoval, protože toto mi naprosto stačilo. Pokud si však někdo myslí, že to v tomto bodě skončilo opět se mýlí, protože tohle mělo a má své pokračování a rozuzlení jak tomu nakonec bylo a je.
Pokud jste vše až doposud přijímali s otevřeným srdcem a myslí, ne rozumem a stále máte před sebou obraz a slova, která byla Kytičkou doporučena paní Jitce pak by jste již měli vnímat, že se zde něco děje, že věci nejsou tak jak nám bylo a je předkládáno.
Tohle psaní do kterého z naprosto nepochopitelných důvodů byla opět zapletena Míla, která s tím vším „nemá“ jak by se mohlo zdát nic společného mne v danou chvíli mrzelo. Nicméně i tohle je zřejmě jinak. to vše a mnoho dalšího však až v dalším pokračování.
V každém případě již zde se jednoznačně ukazuje jak jsme ovlivňováni démony v nás samotných. A že je zde text který paní Kytička napsala jako svou odpověď psán pod vlivem nízkých andělů, démonů. Nazvat to můžeme jak chceme je více než jasné.
Duchovní bytost by si nemohla v jednom psaní toliko protiřečit a nenechala by se vyvést z míry. Pozorně si její odpověď můžete přečíst znovu, jak se prezentuje, jak je podrážděná jak „vyhrožuje“ jak se obhajuje. To by duchovní bytost na stupni na kterém si myslí že je nikdy neudělala, aby se takto snížila. Jenže to je právě ta iluze, že si mnohdy myslíme, že víme, že jsme napojeni, že máme kolem sebe anděly a jiné světelné bytosti a tuhle iluzi v nás přikrmují naše malá "já", kterých jsme plní. Jednoho dne se však vždy věci provalí jak to vlastně je a za ten den bychom měli děkovat, protože nám to dává šanci si uvědomit kým jsme to vlastně byli a navrátit se na skutečnou cestu k Bohu.
O tom všem však až příště a rozuzlení celého tohoto příběhu, který tak „nevinně“ začal a který se zde vůbec nemusel dostat na tyto stránky je více jak zajímavý. Mohlo by se zdát, že je  smutný je však k poučení pro mnohé z nás. A kdo to vše nepochopíl nyní nevadí protože přijde den, kdy si to uvědomí a na toto si vzpomene.
S Láskou a v Lásce Kája

28.7.2015