Pročištění 9 dubna

 

Milý člověče.

 

Využil jsi mimořádnou nabídku a přihlásil jsi se k pročištění ( proléčení) s následným zasláním energie Shambhaly.

Tato mimořádná situace, kdy sis mohl „něco“ sám vyzkoušet vznikla na základě toho, že mnozí se ptali zda mohou využívat hromadné pročištění, které jsem dělával pro ty, kteří jsou napojeni na modrobílý plamen Květu života a protože toto napojení nemají, účastnit se tedy nemohli. Byl jsem také k této mimořádné události veden z hora, abych toto pro vás zde udělal a vy si mohli „něco“ vyzkoušet.

Co koho vás vedlo k tomu, aby se přihlásil nevím. U některých to mohla být opravdu jen zvědavost, jiní si mysleli a myslí, že nemusí dělat nic a vše za ně vyřeší ti nahoře a podobně. Důvodů k přihlášení mohlo být velmi mnoho a mohly být a zřejmě i byly různorodé.

Stejně tak nakonec z největší pravděpodobností byly a jsou různorodé i samotné prožitky, každého jednoho z vás.

Já osobně jsem byl a vždy budu jen tím prostředníkem u podobných věcí a nikdy nerozhoduji a nemohu ani sám ovlivnit, kdo co a jak pocítí.

Jsem však vděčný tomu, že se tohoto všeho mohu účastnit a že mi byla dána možnost takto pracovat pro ty nejvyspělejší Světelné bytosti, které nám nakonec ukazují cestu k Bohu a které nás po této cestě trpělivě vedou.

Nikdo nemůže očekávat žádné zázraky, pokud sám nebude na sobě dlouhodobě pracovat. Všechny tyto  věci (energie) jakéhokoliv druhu jsou zde jen proto, aby byli jakýmsi podpůrným prostředkem na naší cestě k Jednotě Ježíši Kristu a Bohu.

Nic se však v našich životech dlouhodobě nezmění, pokud sami nebudeme trvale a vytrvale měnit sami sebe.

Jako společnost jsme se již propadli tak hluboce, že nejsme schopni vnímat ty jemné příjemná a hezké energie kolem nás a v nás. Neslyšíme to vedení našeho vnitřního naváděcího systému a stále jej nějak a něčím potlačujeme.

Pokud chceme cokoliv ve svém životě pozměnit, musíme pozměnit sami sebe jiná cesta není. Nikdy nezměníme nic kolem nás a nikdy se nic kolem nás nezmění, pokud nezměníme sebe uvnitř sebe. Abychom toto mohli učinit, je potřeba na sobě intenzivně pracovat a není pak pochyb, že se věci změní.

Ať byly vaše prožitky jakékoliv, něco jste si vyzkoušeli a vnímali jste jen to, co jste vnímat právě měli a mohli a to podle svého stupně vývoje a uvědomění. Není nikdo dále a není nikdo lepší nebo horší, protože vše má svůj řád a svůj důvod a účel. Víme toho o našem životě stále tak mále a pokud si myslíte že víte kdo jste a kým jste mýlíte se.

Teprve až odstraníme všechny naše slupky a změníme naše vzorce chování, které nám byli záměrně „implantovány“ pak uvidíme a zjistíme kým vlastně jsme a proč zde vlastně jsme.

Včerejší jakási akce pokud to takto mohu nazvat mne stála docela mnoho času, byť jsem to vše dělal a vždy budu dělat s láskou. I pro mne samotného to byly v některých směrech nové věci a přinesly mi jiná poznání.

Netušil jsem v době, kdy jsem se k tomuto rozhodl, že toto uskutečním, že to bude časově a nejen časově takto náročné. Ničeho však nelituji a dále půjdu vždy cestou Ježíše Krista.

Říkal jsem si, že pokud se přihlásí 30 – 40 bytostí bude to úspěch a krásný prožitek s dobrým pocitem uvnitř mne samotného, že jsem mohl něco podobného vykonat.

Nakonec se přihlásilo 133 bytostí a to mi opravdu dalo docela zabrat v oblasti času. Je to neskutečné a přesto více jak polovina z vás neuvedla ani ty základní věci o které jsem žádal a které byly potřeba. Někteří neuvedli ani jméno, jiní neuvedli datum narození, někteří napsali špatně emailovou adresu.

Protože jsem k tomuto opravdu přistupoval se vší „vážností“ a velmi poctivě, tak jsem každého jednoho z vás musel následně znovu obeslat a žádat o doplnění údajů. Skutečně to byl docela zdlouhavý a náročný proces.

Každý z vás uvidí jen tu jednu vaší chybičku, že jste něco opomněli a omluvíte se. Jenže těch chyb bylo v celku více než padesát a tak si neumíte možná ani představit jak jsem se zde musel skutečně snažit, abych toto vše dotáhl do zdárného konce.

Nicméně to vše je za námi a já jsem rád a jsem vděčný za tuhle účast a nelituji jediné minuty, kterou jsem do toho všeho investoval. I mi to mnohé dalo a posunulo mne to dále.

Samotná očista proběhla bez větších komplikací jen se čas malinko protáhl, protože jsem opravdu neočekával, že účast bude tak hojná. Zda se někdo nebo třeba většina přihlásila jen ze zvědavosti či proto, že zde bylo něco „zdarma“ jsem neřešil a neřeším, protože nepochybuji, že mezi vámi byla a je řada těch, kteří k tomu přistoupili se vší „vážností“ a vědomě na sobě pracují či chtějí pracovat a toto považovali za jednu z příležitostí jak si věci vyzkoušet.

Protože skupina byla, docela velká tak mi nakonec se samotným čištěním pomohla i Radka.

Celý „proces“ probíhal v naprostém pořádku a byť někdo z vás na sobě nic necítil nebo si myslí, že věci nefungovali není tomu tak, protože jde o energie, které působí. Je vždy na nás samotných jak věci budeme pociťovat a věřte nebo ne, něco se změnilo, ať už si to uvědomujete nebo ne. Ať jste to vnímali nebo ne. Dokonce sami na sobě jste nemuseli nic vědomně pozorovat a přesto vás může vaše okolí najednou vnímat určitý čas jinak. I vy sami můžete vnímat jinak věci kolem sebe stačí se jen nad tím vším vědomě zamyslet a pozměnit úhel pohledu na který jsme zvyklí.

Jak bylo výše uvedeno celkem se účastnilo 133 bytostí. Celkem měla tato skupina na sobě 536 entit různého druhu. Toto číslo není nijak vysoké byť, se vám to takto může jevit. Celkem bylo,  také odvedeno od vás 563 duší, které na vás nebo kolem vás ulpívali a ovlivňovali vaše životy.

Nepochybně bylo odsekáno množství různých vláken, která směřovali od vás k něčemu nebo někomu a naopak, která směřovala od někoho k někomu, nebo něčemu. Tyto různá vlákna nemají na vás a kolem vás co dělat a i toto vás ovlivňovalo.

Z toho taktéž vyplývá, že mnozí, kteří nemuseli pocítit u samotného čištění nic si mohou povšimnout dnes, nebo v následné dny, že je něco jakoby jinak.

To, že jste prošli očištěním neznamená, že jste naprosto čistí a že nemáte na sobě nebo v sobě již žádné negativní vzorce chování. Pročisťovat se je potřebné dlouhodobě a stejně tak by si každý měl odsekávat stále všechna pouta a vlákna. Tohle nic nestojí a potřebné informace jistě naleznete i na našich stránkách.

Ať jste prošli v daný večer čímkoliv a měli jakékoliv prožitky, budu velmi rád a vděčný, pokud zanecháte jakoukoliv byť kratičkou informaci na našich stránkách. Vyjádřit (napsat) můžete do rubriky „ prostor pro vás“ – 9 duben .

Jakákoliv informace je vhodná a dobrá pro ostatní. Je vcelku jedno zda napíšete že jste nepociťovali nic a nebo popíšete co jste prožívali a jak jste se cítili. Nemusíte uvádět ani datum narození ani příjmení, takže je vše z tohoto pohledu anonymní.

Využijte této možnosti vyjádřit se a dejte tak správu i ostatním , že vše je normální a možné ať už pociťujete cokoliv. Možná budete první, kdo tam napíše. Nebojte se však sdělit a sdílet cokoliv co nám může pomoci na naší cestě k Jednotě, Ježíši Kristu, Bohu.

Do vašich příspěvků nebude zasahováno a nebudou žádným způsobem upraveny ani vymazány, pokud se nenajde někdo jak už to bývá a bude vulgární.

Nemohu z časových důvodů odpovídat na každý váš dotaz, který mi posíláte . Pokud se však objeví v rubrice něco zajímavého budu na to reagovat.

Přeji všem jen to co sám sobě, protože sobě přeji jen to nejlepší.

S hlubokou Láskou v Srdci a ze Srdce Kája

10 dubna 2016

 

komentář k pročištění můžete zanechat zde - 9 duben

doufám věřím, chci věřit, že alespoň někdo z těch 133 bytostí, kteří využili této služby se vyjádří - i tím pomáháme dalším na naší cestě k Jednotě - Ježíši Kristu - Bohu

 

Pokud jste noví a naše stránky neznáte, doporučuji určitě přečíst a věnovat pozornost  mimo jiné celé rubrice 

modrobílý plamen Květu života 

a Shambhala 30 dní s očištěním