Démoni v Nás.III.

 

Milý člověče, pokud sleduješ vývoj celého tohoto příběhu o démonech v nás, pak tě zde vítám v pokračování tohoto povídání jak to vše bylo dále. Protože jsem toto sám prožíval a dokonale jsem se do tohoto celého vžil, nebylo až takovým překvapením jak se toto vše dále vyvíjelo a k čemu mne nebo nás to nakonec přivede.

Samotné odhalení pak opravdu není veselé, nicméně je pro nás všechny, velmi poučné.

V této fázi, kdy jsem se již rozhodl dále nereagovat na jakousi podrážděnost již paní Kytičky jsem zaregistroval velmi silný pocit, že paní Kytička do toho všeho nějak ještě zasáhne a bude se snažit věci pozměnit a vylepšit, pokud tedy úplně neodstraní celý tento příběh ze svých stránek.

Jsem si naprosto jistý, že to vše co mne k tomuto vedlo nebylo jen jakési mé já a už vůbec ne ego. Věděl jsem, že mne k tomu všemu vedou z hora jen jsem stále ještě nevěděl ani já sám jaké bude celkové rozuzlení a s čím vším se zde ještě setkám, byť jsem tušil, že to vše nakonec bude úplně jinak než se v počátku zdálo.

Tušení jsem měl správné a vše se událo následně jak jsem vnímal někde uvnitř sebe sama.

Bylo kolem půlnoci a já se chystal jít spát a než jsem vypnul počítač tak jsem se ještě podíval na dané stránky a výsledek mne nepřekvapil. Spíše jen potvrdil, že paní Kytička je velmi rozhozená z toho všeho a já jsme začal tušit proč tomu tak je.

Paní Kytička ten večer vložila nebo doplnila jeden email dané osoby Jitky a to se všemi osobními informacemi.Tím chci říci, že pokud dnes navštívíte stránky, jejichž odkaz bude na konci příběhu zveřejněn a bude tak vložený email od paní Jitky, tak ten tam paní Kytička vložila až nyní po tom všem. A proč na to si odpovězte sami.

Nechápal jsem to, že takto činí a říkal jsem si, že pokud by bylo vše čisté a bylo to tak jak sama uvádí, pak by neměla potřebu toto dělat. Proč by se snažila zveřejnit nyní nějaké povídání od paní Jitky jako jakési poděkování jí samotné a uklidnit takto nesmyslně celou tuhle situaci. Bylo nad slunce jasné že tohle není konec. Zveřejnit email a celé jméno to se nedělá a udělá to jen člověk, který je nervózní a sám se tak snaží zakrýt něco mnohem horšího.

Kytička doplnila do celého příběhu na svých stránkách tento email dosti „kostrbatý“ a prapodivný email

 

Vkládám email od Jitky. -

Od: jit.ulik@seznam.cz
Komu: duchovni.pomoc@seznam.cz
Předmět: Odpověď pro Kytičku

Milá Kytičko,
reaguji na váš email, a předem děkuji za odpověď. Především děkuji za modlitby, které pro mne
byly vysílány vámi i vašimi žáky. Od neděle, kdy jsme dělali společnou ochranu s křišťály se
celá situace s návštěvami těch bytostí uklidnila. Cítím se mnohem lépe, i když strach občas cítím.
Přesto jsem se rozhodla vzít tu práci. To jste se mi dívala do karet, minule a viděla jste tam
nabídku práce ve službách a ona ted nečekaně přišla, takže za měsíc už budu pracovat i bydlet
v Praze. Těším se, že se setkáme a probereme další terapie.
Opravdu mi pomohlo nebýt sama, celé dva týdny u mě spala moje sestra, a také prosila o mou ochranu.
Děkuji také za emaily, které jste mi přeposlala od ostatních lidí, kteří měli podobné zkušenosti. Velmi se těším na naše osobní
setkání a také zasvěcení do energie Miguraj 3 a 4.  Po tom prvním zasvěcení se mi mnohem lépe usíná
a cítím se celkově klidnější. Jsem vám za to velmi vděčná a nepřestávám děkovat, že lidé jako vy,
mohou pomáhat nám, kteří nejsme tak silní. Přeji krásný večer
s pozdravem
Jitka Špalečková

 

Nechápal jsem sice, proč tohle udělala a několikráte jsem si to celé přečetl znovu. Každým dalším přečtením jsem nabýval přesvědčení a sílil ve mne pocit, že věci budou ještě zajímavé. Nechal jsem to v danou chvíli být a šel spát. Jelikož vím jak věci fungují a co paní Kytička vše dokáže tak jsem si udělal před spaním dokonalé ochrany, aby mne nic nerušilo.

Druhý den jsem se ke všemu vrátil abych si ujasnil věci a došel jsem k přesvědčení, že není správné, aby tam byl uveden email s celým jménem, protože se tak může paní Jitka dostat do různých komplikací a je to zbytečné pokud, prochází tím čím prochází a věci se mají jak jsou prezentovány. Měl jsem jen dvě možnosti napsat paní Kytičce a přesto, že není mým nepřítelem a nic proti ni jako osobě nemám, jsem toto zavrhnul, protože s touto komunikací jsem skončil. Příležitost a možnost dostala a jak ji využila a jak se k tomu postavila o tom je celá tento příběh.

Rozhodl jsem se tedy, že napíšu paní Jitce a pokud sama bude chtít tak nepochybně upozorní Kytičku, aby věci dala do pořádku.

A tak se také stalo a já napsal

 

25. 7. 2015, 10:16:35

Dobrý den milá Jitko

my dva se neznáme tedy ne osobně a přesto mne to zde za vámi přivedlo, abych vás upozornil na jednu docela zásadní "maličkost".

vaše adresa se ke mne dostala ne jistě náhodou, protože ty nejsou.

před dvěma dny jsem si přečetl váš velmi zajímavý příběh, zveřejněný na stránkách "Duchovní pomoc". 

protože se tím vším malinko zabývám tak mne toto vaše povídání velmi zajímalo a musím říci, že to bylo či je napsáno velmi hezky.

samozřejmě prožitky jako takové vám jistě nezávidím. o tom zde však hovořit nechci.

se stejným zaujetím jsem si přečetl i vše co vám paní Kytička jak si nechá říkat odpověděla a toto mne popravdě skutečně doslova nadzvedlo ze židle. nevěřil jsem vlastním očím, jak může duchovní člověk napsat takovouto odpověď a poradit vám věci, které v dané chvíli jsou na stránkách takto jak jsou zveřejněny.

já si jako "klient" jak nazývá ty kteří se na ní obrátí přečíst takovouto odpověď a doporučení, které je mi dáno, tak probrečím noc a než se zde objeví další den tak skočím z mostu. 

samozřejmě že vycházím jen a jen z toho co bylo vámi a následně jí napsáno tak jak je.

možná že ve skutečnosti byly věci jinak, nicméně takto je to prezentováno.

nechal jsem to však plavat protože podobných nesmyslů se dnes píše a uvádí všude docela dost a tak ti co hledají pomoc, nakonec nenachází tu správnou cestu. i to má samozřejmě své důvody.

nicméně jsem byl veden k tomu abych na tuto odpověď paní Kytičky reagoval a upozornil tak na to že k věcem by se mělo nepochybně přistupovat jinak a pokud si sama neví rady, jak v podstatě napsala pak by vám měla doporučit někoho na koho se máte obrátit, protože vše je řešitelné.

napsal jsem tedy kratší článeček a chtěl jej zveřejnit ve formě příspěvků pod článkem. bohužel jednak byl můj příspěvek dlouhý a pak jsou pravděpodobně komentáře i jinak blokované, to však nehraje roli.

poslal jsem tedy tuto zprávu paní Kytičce na email s tím že bych byl rád, pokud by příspěvek zveřejnila a nebo pokud neví jak vám pomoci aby vám předala kontakt na mne.

samozřejmě a to jsem věděl dopředu že ani jednomu nebude vyhověno a tak se také stalo nicméně paní Kytička mi odpověděla v emailu kde se snaží věci zvrátit a vysvětlit. i já ji ještě tedy odpověděl. následně od ní přišla ještě další odpověď na kterou jsem již však nereagoval a reagovat již ani nebudu.

během další hodiny pak paní Kytička přidala jakýsi email do celého článku a to jsem docela nepochopil proč se tak najednou zachovala a čeho se obává.

navíc v textu a to je vlastně důvod proč vám píšu je nejen vaše plné jméno nýbrž i emailová adresa a tak se klidně  může stát že se s celým příběhem stanete docela známou osobností které se dějí různé věci . nemyslím si že vás těší že jsou tyto osobní udaje o vás takto zveřejněny a proto vás tímto na toto upozorňuji. možná že o tom všem víte a souhlasíte s tím a v té chvíli berte toto vše jako bezpředmětné.

přeji vám ve vašem životě jen to nejlepší a věřte že cokoliv bylo stvořeno jde zrušit a pokud vás navštěvují bytosti jiné, jakéhokoliv druhu i toto jde řešit. věřte také, že jen modlitba nepomůže musí dojít k totálnímu pročištění, ale jak jsem se dověděl z vašeho emailu který je již tedy zveřejněn vše je v pořádku a tak vám přeji aby to vše takto zůstalo i nadále.

S Láskou a v Lásce Kája

 

Bylo mi docela jedno jak se k tomu paní Jitka postaví, nemám k ní žádný vztah, přesto pokud by bylo pravdou co prožila a zažívá tak to, že „duchovní „ poradce jak se začala paní Kytička nazývat zveřejní kontakty není v pořádku a proto jsem na toto chtěl jen upozornit nic více a nic méně. Samozřejmě, že jsem cítil uvnitř sebe něco. něco co zde nejde popsat slovy a to něco mi říkalo, že ještě „něco“ přijde. Znovu jsem si přečetl příběh paní Jitky a začal jsem si uvědomovat, že mi v něm něco chybí. To něco co tam nebylo byly jakési vlastní skutečné pocity u těchto prožitků, které čitatele dostanou do stavu kdy se s tím vším docela ztotožní a bude to jaksi vnitřně prožívat. Ten kdo něco podobného opravdu prožije to do písmenek dokáže vložit a vloží aniž by chtěl, protože je k tomu veden. V tom příběhu jsem si začal uvědomovat toto chybí není to tam a věděl jsem, že něco je zde opravdu jinak.

 

přišla odpověď od Jitky

jit.ulik@seznam.cz

26. 7. 2015, 9:53:00

Komu: kvet.zivota.jednota@seznam.cz

 

Milý pane Kájo,
děkuji za vaši ochotu.  Kytička mi byla doporučena od mých přátel, pomáhala mi už v minulosti několikrát, proto jsem ji věřila a věřím. Vše mi fungovalo, stejně, jako když léčila moji sestru. Využíváme její služby už několik let.Vše co je na stránkách zveřejněno, je s mým souhlasem, i email, kde si píšu s lidmi, kteří mají podobné zkušenosti. Mám za sebou již několik zlých zkušeností s terapeuty amatéry. 
Nemám nic proti vám, ale neznám vás, nikdy jsem o vás neslyšela, ale jestli něco nesnáším, tak 
 když se mi někdo snaží vnucovat svoje služby.
Takových lidí je dnes celá řada a nesvědčí to o profesionálních kvalitách. Vaše stránky jsem si prohlédla, ale nenašla jsem bohužel  žádné reference, ani žádnou delší historii..
Celé to na mě působí, že začínáte, něco zkoušíte a snažíte se nalákat zájemce o své služby.  
Něco jako nabídky úvěrů a telefonních operátorů, kteří slibují ,že nabídnou víc, a jsou lepší. Přece kdyby byli lepší, nemusí takto shánět lidi.
Už to, že pomlouváte druhé, mě od vaší pomoci odrazuje.
Doufám, že vám nebude vadit, že váš email, Kytičce přeposílám. 
S pozdravem Jitka

 

Ani tato odpověď „Jitky“ mne nijak nepřekvapila, naopak jen potvrdila to, co jsem osobně podvědomě vnímal, že to vše je jinak. Celý ten text jsem vnímal, jako by pocházel z jedné dílny stačí se do toho jen vcítit a zaposlouchat. Někdo se v tom začal docela dobře plácat.

Zde paní „Jitka“ píše cituji

 „ pomáhala mi už v minulosti několikrát, proto jsem ji věřila a věřím. Vše mi fungovalo, stejně, jako když léčila moji sestru. Využíváme její služby už několik let.“

A svůj příběh na stránkách začíná slovy a píše cituji

Dobrý den,

Milá paní Kytičko, doufám, že vás oslovuji správně, kontakt na vás,  mi dala kamarádka, …... Možná se mým problémem ani nebudete zabývat a hodíte můj email do koše, ale chtěla jsem vyzkoušet všechno, co je možné, abych pochopila, co se vlastně děje, a tak kontaktuji i vás.  Myslet si, že jsem blázen, samozřejmě můžete a já se ani nebudu divit. Zkuste se však na celou věc podívat a zvážit možnosti pravdy. Budu vám opravdu vděčná, když mi alespoň napíšete svůj názor. Předem vám velmi děkuji za váš čas.

 

Vnímáte to. Napsal by člověk, který je v mnohaletém kontaktu někomu „doufám, že vás oslovuji správně“ a napsal by celou řadu jiných věcí, které zde všechny nechci ani rozebírat, protože to není ani nutné. Ten kdo vnímá ne rozumem, není zaujatý a nedošel k názoru, že zde jde z mé strany o nějaké špinění někoho, ten to již jasně vnímá, že věci jsou jinak .

Neměl jsem z toho radost, že se potvrdilo vše co jsem si myslel a co jsem od počátku začal vnímat. Jak hluboko jsme schopni klesnout a co vše jsme schopni udělat jen proto, abychom se odlišili, abychom ukázali na sebe, že my jsme ti, kdo vše umí a ví. Jak dalece jsme schopni zajít jen, abychom si dále rozšiřovali a podporovali svůj byznys. Byznys, který jsme postavili na duchovnu.

Neměl jsem z toho moc radosti, přesto jsem se rozhodl ještě paní „Jitce“ napsat, abych to vše nějak ukončil. V té chvíli jsem však byl již opravdu pevně rozhodnut toto vše podrobně zveřejnit a popsat jak tomu bylo a je, protože podobných věcí je plný internet.

Ještě jsem tedy paní Jitce odepsal a tím ukončil jakoukoliv komunikaci nejen s paní Kytičkou nýbrž i s paní Jitkou a nemám dále potřebu je kontaktovat pokud se sami z nějakých důvodů neozvou. 

Napsal jsem:

kvet.zivota.jednota@seznam.cz

26. 7. 2015, 13:27:48

Komu: jit.ulik@seznam.cz

Milá paní Jitko

děkuji vám, že jste nějakým způsobem reagovala na má slova, nebylo to však nutné, ani potřebné. osobně jsem vás jen chtěl informovat opravdu o tom, že se snad nějakým nedopatřením ze strany paní Kytičky dostal na veřejnost váš kontaktní email.

pokud vám to nevadí a je vše prováděno s vašim vědomím, pak je vše v tomto smyslu v naprostém pořádku.

možná jste si nepřesně přečetla moje písmenka, protože nikomu a tedy ani vám jsem se zde nepodbízel to jste špatně pojala ani na tom však nezáleží a pokud jste měla potřebu se nějak vyjádřit pak je to také v pořádku a já jsem rád, že jste tak učinila.

samozřejmě, že mi nevadí pokud přepošlete naši korespondenci paní Kytičce naopak jsem rád, že tak učiníte, protože vám pak jistě nebude vadit, když tento celý příběh přepošlu nebo spíše na něj upozorním některá media, protože je tak zajímavý, že nepochybně s vámi na toto téma budou chtít vytvořit osobní rozhovor.

budu rád když se nejen já sám, nýbrž i ostatní dozví mnohem více o tom všem jak to je, protože tohle se zde skutečně kolem nás děje a je myslím si dobré dát takovéto příběhy pak k dispozici širší veřejnosti, aby si uvědomili s čím vším se můžeme zde setkat. 

věřím, že se nakonec když to vše zpracuje po vašem setkání profesionál ukáže, že nebylo v mém zájmu kohokoliv pomlouvat a že jsem tak také nečinil a pokud jste to tak vy nebo paní Kytička vnímala to už já neovlivním. v každém případě jsem k tomu všemu přistupovat s čistým a otevřeným srdcem.

přeji vám milá Jitko na vaší další cestě jen to nejlepší, nakonec však náš život se neodvíjí od přání jiných nýbrž od toho co sami činíme.

S Láskou a v Lásce Kája

 

Milý člověče pokud jsi celý tento zajímavý příběh sledoval, pak věřím, že už mnohé vnímáš jinak než na počátku a máš k dispozic v podstatě vše co mne dovedlo k tomu, že věci jsou jinak. Rozumím však tomu, že ty jsi tomu dal toliko času, aby ses s tím vším seznámil a já se tomu věnoval intenzivně několik dní. A věřím, nepochybuji o tom, že někdo se nad tím vším zamyslí a někoho to posune jinam a otevřou se mu oči. Pokud se tak stane byť jen u jednoho člověka, pak toto vše, všechen ten čas, který jsem do toho s láskou vložil stál za to. Pravdou je, že jsem to nakonec stejně dělal pro sebe, protože mi to dalo mnohé a jsem za toto poznání rád.

A pokud jsi dočetl až sem a seznámil ses opravdu s celým tímto příběhem, pak ti ukážu v příštím povídání jak to vlastně je. Seznámíme se s tím kdo je kdo a kdo koho a jak uvádí v omyl a proč tak činní. Nahlédneme pod pokličku jak se dělá duchovní byznys a pochopíš pokud budeš vnímat srdcem, že nešlo a nejde o nic menšího než jen o peníze, moc a slávu. Pochopíš, že nás opravdu ovládají démoni v nás. Jen to, že jsou v nás není omluva ani polehčující okolnost.

 

S Láskou a v Lásce Kája

29.7.2015