Jen tak I.

 

V těchto dnech je to právě rok, co byly založeny tyto stránky. Měly být volným pokračováním stránek „moji andělé“.  Pokud jste pravidelnými čitateli pak jistě víte, že naše společná cesta se rozdělila a každý se vydal vlastní cestou. Dnes již není důležité, co vše za tím stálo a proč se vlastně tak stalo. Popravdě to sám stále nevím, co to přesně bylo, co nás rozdělilo a proč. Nepátrám po tom, stejně jako nepátrám po jiných věcech, které prošly mým životem a zcela jej změnily.

Vím, že jednoho dne přijde den a ukáže se mi celý ten obraz proč věci byly tak, jak byly.

Je toho mnoho co se v tom roce, kdy se zde jak to jen jde, věnuji těmto stránkám změnilo. Jednoho dne zcela jistě projdu zpětně mnoho z uvedených textů a některé poupravím, jiné možná odstraním, protože nejsou dnes již důležité. V dané chvíli vše nechávám být, jak bylo a čas ukáže, jak tomu bude dále.

Píšete mi a ptáte se na mnoho věcí mezi nebem a zemí a já jsem za všechny ty zprávy jistě vděčný. Bohužel nejsem Bůh, nemohu a ani neumím zázraky. Stejně tak všechno ani nevím. Stále se učím a tak tomu bude do doby, než opustím tento svět. Po tom všem čím jsem si však prošel se na druhý břeh tak rychle nechystám, byť si někdy říkám, že zde již nepatřím, že jsem měl odejít v době, kdy jsem mohl.

Zůstal jsem však zde a dal jsem slib. Dal jsem jej ve chvíli, kdy jsme napojovali první energetické místo v Opavě.

Velmi dobře si na ten den vzpomínám a stejně tak si dobře vzpomínám na to, co jsem slíbil. Nikdy nehodlám tento slib porušit. Nebudu pracovat pro stranu temna, byť je to jednodušší a pohodlnější.

Zkoušeli to nejednou a prošel jsem si mnohými útoky a to nejen na sebe. Zkoušeli to přes mé blízké a ty, na kterých mi záleží. Nepochodili a nikdy ani nepochodí.

Nikdo však nezakouší nakonec nic, s čím by sám nesouhlasil, než zde přišel. Byla a je to každého volba a tak se nemohu nechat zastrašit a nenechám ani od těch nebo přesněji přes ty, které miluji a není jich zase tak moc.

Pokud si někdo v dané chvíli říká, že bych přece měl milovat všechny, pak mohu zodpovědně prohlásit, že z mého pohledu mohu mít všechny rád, ale milovat je nemusím.

Nezlobím se na ty, kteří mi házeli klacky pod nohy a vůči kterým jsem čelil a čelím řadě těžkostí. Nic nikomu nevyčítám ani nikomu nezávidím. No milovat je nemusím.

Nemám nic proti celé řadě těch, kdo šíří vědomě temnotu a přitom se pyšní tím, že pracují pro světlo. Půjdou za nimi jen ti, kteří zatím z nějakého důvodů neotevřeli oči. No milovat tyto „bytosti“, kteří jiné svádí z cesty, nemusím a nebudu.

Věnoval jsem zde stránkám toliko času, kolik jen šlo a snažil se šířit a předávat věci dále těm, kdo jsou připraveni ne ve svém životě něco změnit, nýbrž změnit svůj život.

Věděl jsem a jsem si plně stále vědom toho, že tento takzvaný duchovní svět je plný bahna a my se v něm dnes již nebrodíme jen po kolena, ale jsme v tom bahně až po pás a je nejvyšší čas opravdu abys člověče otevřel oči.

Je jednoduché když nás něco bolí zajít k doktorovi, aby nám dal nějakou kulatou pilulku a doufat, že se uzdravíme. Sami však nejsme schopni a ochotni udělat téměř nic dokud nás to opravdu těžce nesevře. A i pak mnozí stále budou jen doufat a věřit v doktory a vědu, která každým dalším dnem vymýšlí další a další nemoci. Ne, tím neříkám, že doktoři nejsou potřební.

Stejně tak si mnozí myslí, že když si nechají vyložit karty, že se jim něco změní. Ne, nezmění a klidně může dále každý věřit na všechny ty věštce okolo nás. Na každém rohu je dnes minimálně jeden kartář a jak je vidět, je to když ne celosvětový, tak celoevropský problém.

Je jednoduché na své stránky dát hru automatického výkladu karet a zvedat si tak návštěvnost a myslet si jak jen nejsem dalece na té své cestě.

Jak bylo však uvedeno výše i tyhle „bytosti“ mám rád a doba jim nahrává a „lidé“  jsou slepými a hluchými, tak proč ne.

Jak bylo také výše uvedeno, ptáte se na mnohé věci a já karty nevykládám a nikdy je vykládat nebudu. Nevložím také nikdy na své stránky onu virtuální hru zvanou „výklad karet“ a je jedno zda na jednu, dvě nebo tři.

Nenabízím tedy tuto službu a stejně tak nenabízím řadu jiných služeb. Nemohu vám odpovídat na vaše otázky, zda tyhle nebo tam ty tabletky máte odložit, co váš vztah a podobně.

Neumím toho mnoho, ale to co umím, lépe řečeno co je mi umožněno, abych dělal, tak v tom jsem opravdu dobrý.

Věnuji se v dané chvíli stále jen dvěma energiím, pokud to takto mohu nazvat a těm skutečně věřím. Jednou z nich je energie modrobílého plamene Květu života a druhou je energie Shambhaly.

Nepochybuji, že se objeví i možnost napojovat na energií Jednoty. Bohužel na toto nejsme stále připraveni.

Stále slyším, že je zde více a více světla, že každým dnem zesiluje a přichází.

Ať se dívám jak chci, tak to větší a silnější Světlo nevidím, pokud se nepodívám do sebe sama. Všude kolem nás je jen hromada lží a temnoty, kterou pravděpodobně někteří považují za Světlo.

Dnes už je snad jasné, že církev v podobě slavného papeže a celý onen papežský stolec je a vždy byla jen snůška lží a manipulace s námi. Stejně tak je to s mnohými jinými, kteří říkají a prohlašují o sobě, že přišli šířit Světlo a Lásku. Jen jaksi pozapomínají říci pro koho, že pracují a kdo stojí ve skutečnosti za tím takzvaným Světlem co oni šíří.

Stále více se hovoří o Světlu a je v každé druhé větě, jen jaksi neslyším od těchto šiřitelů říkat, že nás vedou cestou Ježíše a nebo ke Stvořiteli.

Dávej si pozor člověče na to, kým se necháváš vést a komu nasloucháš, protože ONI nejsou ti, za které je pokládáš.

Dokud zde budou takoví pracovníci „světla“ kteří jsou schopni vymyslet a nebo šířit věci jako byl a stále je rituál šesti křížů, pak já budu usilovně pracovat na tom, abych alespoň zmírnil jejich dopady u těch, kteří pochopili.

Dokud zde budou takoví šiřitelé „světla“, kteří budou psát o tom, že u nás v naší krásné zemi se nic neděje a že islamismus je v podstatě nějaké dobro, budu já o to více usilovat, abych měl ještě více času věnovat se těm, kteří jsou připraveni slyšet a chtějí skutečně v sobě sama něco změnit.

Přišel jsem o mnohé a můj život nebyl jednoduchým. Když se však ohlédnu zpět, pak s odstupem času bylo vše dobré.

Díky tomu všemu, čím jsem si prošel jsem našel sebe.

Někomu, kdo mne zná a zná můj život a „osud“ to může připadat divné, nicméně dnes jsem konečně tak svobodný, jak jen je to vůbec možné a jsem šťastný. Naplněný Láskou a obklopen Láskou. Našel jsem, co jsem hledal a to nejen sebe, nýbrž i bytost, kterou miluji.

Našel jsem Ježíše Krista, našel jsem cestu k Bohu. Do cesty mi také postavili Radku a jsem šťastný a naplněný člověk.

Totéž přeji tobě člověče na cestě k sobě sama.

S hlubokou Láskou a úctou k Ježíši stejně jako k Tobě..

Kája 28.4.2016