Nový světový řád.

 

Je to již pár měsíců, kdy jsem se zde chtěl na svých stránkách zabývat a sám se tak vyjádřit k tomu co vnímám okolo nás ve smyslu dění, které se týká „migrantů“ a to z islámských zemí. Byl to nejen nedostatek času, proč jsem tak neučinil, ale také myšlenka, že to v podstatě nikoho nebude zajímat, protože z jistého pohledu jde o jakýsi druh politiky. Jenže politika je vše okolo nás a politikou bychom mohli nazvat jakékoliv dění a to od duchovna jako takového přes všechny různé vztahy, které prožíváme třeba ve vlastním domě doma se svými blízkými. Vše se dá nazvat politikou.

Nakonec jak je vidno tak dnes zde přicházím, abych se sám zamyslel nad děním kolem takzvané klauzy migrantů a podíval se na věci možná z trošku jiného pohledu. Naprosto žádná naše média nám neposkytnou již nikdy pravdivé informace o dění okolo nás a tak sledovat nejen toto dění ale přijímat jakékoliv jiné informace z našich médiích je zavádějící a je tedy ztrátou času. Nejde zde o nic jiného než každého z nás opět jen dostat tam kam sami chtějí a kde nás potřebují mít, aby si mohli dělat přesně to, co jim vyhovuje a z čeho jim nepochybně plynou nějaké výhody.

Migrace jako taková zde byla od nepaměti a nebylo na ni v podstatě nic divného pokud toto nepřesáhne určitou mez. Od druhé světové války sloužili vždy migranti jako levná pracovní síla ale dnes je to vše trochu jinak.

Podívejme se na fakta a položme si otázky které nám nechce nikdo zodpovědět a hledejme pravdu. Hledejme ji opět jak jinak a kde jinde, než v naších srdcích.

Nemám nic proti nikomu, je mi jedno zda je člověk bílý, černý, žlutý nebo, má jinou barvu pleti. Nemám potřebu kohokoliv a jakkoliv diskriminovat a rád mám jistým způsobem všechny lidi, kteří mají duši, jenže……

To co se zde děje není náhoda a vlna migrantů z islámských zemí také není náhodná a je to jen dopad našeho vlastního jednání, které jsme my jako „lidé“ dopustili. V podstatě nesklízíme nic jiného než to co jsme před časem sami zaseli. Zaseli jsme to tím, že jsme nechali naše vládce a mocné, vládnou tak jak se jim zachtělo a přihlíželi jsme slepě tomu jak se chovají za našimi hranicemi a v zájmu moci a tedy nenasytnosti vyzbrojují jiné státy či skupiny lidí a nebo sami rozpoutávají války pod různými záminkami na jiných územích. Přihlíželi jsme tomu a domnívali jsme se, že se nás to netýká, že toto vše je daleko a tak jsme jim ponechali volnost a dnes se nám toto vše naše dění a naše laknost navrací a bude navracet.

Článek nebo povídání by se klidně mohlo jmenovat „ otevřeli jsme brány pekla“.

A to doslova a do písmene. Nic si nenalhávejme a naučme se dívat na věci jak jsou ne jak je nám někdo předkládá a to proto, aby nás zmanipulovat.

Tito lidé, které nazýváme migranty a kteří dnes jak je nám předkládáno utíkají před něčím ve skutečnosti neutíkají před něčím ale za něčím a v tom je přece rozdíl. Utíkají do evropy a nežádají nic jiného než to co jsme jim opět my sami v médiích přislíbili a to jsou peníze byty a lepší život.

Nic není v našich životech o náhodě jen je potřeba hledat odpovědi a hloubat nad věcmi okolo nás, nad věcmi, které se kolem nás dějí a které nám vstupují do našich životů.

Vše souvisí nakonec se vším a víme toho stále o životě jako takovém tak málo. Před časem jsem se hluboce a dlouze zabýval rituálem šesti křížů. Také jsem pochyboval a to mnohokráte, že přece něco takového není možné, že tohle je třeba jen nějaká moje fikce a výmysl. No nebyla to fikce ani výmysl dokonce ani sen, ze kterého bych se jednoho rána probudil a jen jsem zjistil, že se mi to zdálo. Rituál šesti křížů byl a je skutečností. V některém z článků jsem napsal, že jsou věci, které nejde ani zveřejnit, protože jsou za hranici běžného lidského chápání. Napsal jsem také, že přichází změna světového řádu. Napsal jsem, že se s rituálem šesti křížů budeme potýkat po celá desetiletí a možná staletí, že toto již nejde v podstatě nikdy zcela zrušit a vymazat. Ano podařili se nám věci za které jsem byl a jsem vděčný a podařilo se dokonce vymazat nahrávku z internetu. To vše však neznamenalo a neznamená, že tento rituál skončil a nesetkáme se s jeho dopady a důsledky. Zrovna o víkendu mne kontaktovala další bytost, která se setkala s tímto a následky na sobě si nese. Podobně postižených bytostí rituálem šesti křížů je stále mezi námi více jak tisíc a to že jsou a následky si nesou a ponesou je stále jen dopad toho, že se k nim nedostaly potřebné informace. A tak žijí nebo spíše přežívají mezi námi a postupně umírají na různé nemoci a nebo je společnost ze svého okolí vyřazuje protože se stávají jinými než byly.

Stejně tak to co se kolem nás děje v podobě migrantů a hlavně pak těch mocných, kteří mají tu moc, aby nám řídili naše životy a každodenně ve vládách v různých zemích rozhodují o našich životech mají něco společného s rituálem šesti křížů. Co a jak není v danou chvíli podstatné a nejde to ani takto zjednodušeně zde popsat. Náhody to jak se chovají a proč se tak chovají a kdo je řídí či ovládá, však nejsou a i tyto věci mají v pozadí u těch nejvyšších na sobě rituál šesti křížů. Mnozí kolem nás nejsou těmi kým si myslíme že jsou.

Německo prohlásilo v čele s paní Merklovou, že přijme každého migranta jen je potřeba, aby jim země přes, které procházejí umožnili volný přístup do této „cílové“ země.

Položte si otázku proč tomu tak je a proč se toto děje, co se za tím opravdu skrývá kde a jaká že je pravda. Je zde v evropě řada států, která má s islámem mnohaleté zkušenosti a v podstatě si dnes s nimi neví rady. Tito lidé s islámským  myšlením a koránem nikdy nepřijmou žádnou jinou víru a vždy si budou žít po svém tak jak tomu byli zvyklí a jak jim to jejich víra přikazuje. Pokud sami chceme pak se můžeme již dnes seznámit na internetu s fakty, které nám jsou zatajovány a již dnes existuje řada autentických videí jak se tito „lidé“ chovají v zemi kde jsou a mají být hosty a mají být vděční, pokorní a skromní.

Paní Merklová však jde dále se svými vizemi a žádá, aby byly dnes migranti přerozdělováni do jiných členských zemí celé evropské unie. A protože sami migranti nemají zájem o jiné státy a jde jim především právě o německo a jediným důvodem jsou a budou jen a jen peníze tak paní Merklová přišla s tím, aby se odsouhlasilo, že v každé členské zemi celé evropské unie budou mít migranti stejná práva. Co tohle znamená si umíme představit protože, každý z nich má nárok na bydlení a každý z nich má nárok na sociální dávky ve výši 670 EUR. Tohle jsou dostupné informace i v našich médiích a my s tím nic neděláme. Sedíme doma a myslíme si, že někdo tohle změní a nebo zastaví. Ne nezmění se to ani se to samo nezastaví. Jednou jsme tyhle brány do pekla otevřeli a následky za náš přístup si teprve poneseme a že to bude situace naprosto nezvladatelná je více jak jasné. Že jde jen a jen o to vyvolat v celé evropě chaos a bezvládí je také jasné.

To čeho jsme svědky a čemu nevěnujeme patřičnou pozornost a naivně si myslíme, že se to nějak vyřeší a nebo že tohle nebo tam to je náhoda je na omylu.

 Tohle jsou dokonale, přesně a precizně dopředu připravované a plánové věci, které řídí ti, kteří mají moc a peníze. Vydalo by to na několik knih popsat věci jak se mají a proč jsou jaké jsou. Tahle všechna slova nás mají jen přimět k tomu, abychom si konečně začali uvědomovat, že věci jsou jinak, než nám říkají a než dnes učí naše děti ve školách. Věci se mají zjevně a jasně jinak než dokonce mnozí, takzvaní duchovní „lidé“ píši a šíří dnes již naprosto cíleně a záměrně nepravdy a lži, protože sami jsou buďto ovládání a nebo vědomě spolupracují s tou nejtemnější temnotou. Rozpoznat dnes kdo je kdo se stává čím dále tím jednoduší a pokud budeme k věcem a informacím kolem nás přistupovat přes náš vnitřní naváděcí sytém a přes naše srdce pak je nepochybně všechny správně rozpoznáme.

Byli jsme to my, kdo cíleně a vědomě nechal bombardovat islámské státy a vyvolával s jasným záměrem nepokoje. Byli jsme to my a jsme to tedy nakonec jen my, kdo bude jednoho dne sklízet to co jsme zaseli a čemu jsme přihlíželi a s čím tichým duchem souhlasili. Jsme to my kdo ve svých zemích drží u moci ty, kteří rozhodují o našich životech a kteří pro nás nikdy nic neudělali a neudělají. Náš předseda vlády pan Sobotka včera přislíbil stovky milionů Jordánsku na řešení uprchlické krize. Můj souhlas k tomu nedostal, stejně jako nedostal souhlas k tomu, aby souhlasil, pracoval on a jeho vláda s uprchlickou krizí tak jak s ní pracuje. Mnozí z vás dneska mají doma kyvadlo a ovládají jej. Jiní máte možnosti si věci ověřit jinak a tak se skuste pozeptat zda je pan Sobotka řízen a ovládán. Následně se pozeptejte zda má na sobě pan Sobotka entity z rituálu šesti křížů. Výsledkem budete zcela jistě zaskočeni a pak můžete takto postupovat po jiných státech a to nejen evropy.

Nejde nikdy o nic jiného než o byznys a peníze, člověk jako lidská bytost nemá pro ně žádnou cenu jsme jen otroky a levnou potravou. Tohle se dnes objevuje již v celé řadě filmů, které můžeme sledovat v televizi. Minulý týden jsem měl tu možnost, protože jsem do místa práce dorazil již v neděli navečer sledovat televizi a byl jsem zděšen. Na šesti programech najednou běžely filmy, které byly „scifi“ a které ukazovali a popisovali nějakou smyšlenou budoucnost. Jenže nejde vymyslet něco co není, takže ono tohle vše je jen je to pro nás stále ještě onen neviditelný svět, který nám je stále častěji předkládán v médiích jak na tom vlastně jsme a co vlastně jsme. A i tohle vše souvisí s migranty jako takovými jen si musíme dát věci do souvislostí a chtít vidět pravdu.

Před pár lety jsme prožili takzvanou „finanční krizi“ to se psal rok 2008 a banky zvláště ty americké tiskly a tiskly peníze, aby se svět zachránil. Jen si vzpomeňte na tu dobu jak krachovali světové banky a podobně. Následně se věci po letech pozastavili a hledal se další ekonomický růst, protože „ekonomové“ si myslí že stále může jen vše růst a nikdy to nevezme konec. Rozpoutat válečný konflikt není nic složitého, byli a jsme toho svědky na Ukrajině jak opět amerika vyprovokovala tento konflikt a vždy jde jen o moc a peníze. Následně jsme několik let podporovali na obou stranách různé muslimské země a dnes zde máme miliony uprchlíků. A položme si otázku kde na to oni uprchlíci berou když doma musí přežít za méně než jeden dolar na den. Najednou mají statisíce na migraci a je vše řízené masově, kdo tohle vše financuje. Oni sami přece na to nemají, takže kdo a proč za tím stojí. Kdo a proč tohle podporuje a kdo na tom vydělává. V médiích nám ukážou pár záběru jací tohle jsou jen chudáci a seznámí nás s tragédiemi kde jsou děti účastníky a tohle vše nás obměkčí. Kde je pak ona pravda a kde je ona karma, že se nesetkáme s ničím jiným než s tím čím máme. Nebo, že by najednou věci byly jinak. Šíříme sami ony nesmysly ve smyslu, že nemáme nikoho a nic kritizovat ani na nic poukazovat že je každého věc co dělá a kde se v dané chvíli nachází a podobně. A hle máme tady své ovoce. Zřejmě máme vše přijímat jako ovce i o to zcela nepochybně jde a to nejen v běžném životě, ale i v tom čemu se říká duchovní cesta. Jak zjišťuji tak se věci mají kolem nás nepochybně jinak než si myslíme a víme toho opravdu tak málo o našem životě. Ani kniha knih a to samotná bible nám již neříká v mnohém pravdu a přicházím na věci, které nikdy nemohl sám stvořitel takto myslet jak jsou nám předkládány.   

Zpět ale k samotné migraci a tomu co nastane a čemu se nevyhneme. Podívejte se na ony běžence, které považujeme nebo máme považovat za ty, kteří nic nemají a utíkají aby si zachránili vlastní životy. Viděl jsem toho docela dost ne videích a neviděl jsem ani jednoho v roztrhaných šatech, nebo špinavého. Nesetkal jsem se s jediným kdo by po tolika týdnech nebo měsících utrpení a strádání, byl pohublý a nebo nebyl dokonale upravený od oholení počínaje přes další věci které ukazují na strádání různého druhu. Co jsem viděl byly z jejich strany jen požadavky a vyhrůžky. Viděl jsem neúctu k zemi kterou navštívili, viděl jsem jak rozhazují pitnou vodu a kopou do jídla. Viděl jsem že většina z nich je vybavena telefony a stále někde telefonují, kde na to berou. Nemám nic proti nikomu a tak nemám v podstatě nic ani proti „cikánům“ a přesto jsme se s nimi jako společnost nedokázali srovnat po celou naši dlouhou historií a to je docela dobře známe.  A my si do evropy vpustíme islám a to v masivním měřítku. Co tohle má znamenat k čemu je tohle dobré.

Merklová chce nastartovat ekonomiku a miliony lidí ji to má zajistit, potřebuje miliony bytů, potřebujeme miliony ledniček, praček. Potřebujeme právníky, státní úředníky všeho druhu a potřebujeme mimo jiné také posilovat bezpečnost zbrojit a čipovat lidi. Jenže kdo tohle bude vše platit, kde se na to bude brát, abychom zase tiskly peníze. Ať je to jak chce nakonec pokud to nevyjde pak přijde to oč zde vlastně jde úplně od samého počátku a to je vytvořit onen chaos a změnit světový řád. Přijdou nepokoje, zprvu jen pouliční kriminalita ale tu už tu s nimi přišla, pak se to začne rychle rozrůstat a bujet až jednoho dne to přeroste nás všechny a otevřou se nám brány do pekla a my si pak uvědomíme čemu jsme po celou dobu jen přihlíželi a mysleli si že se nás to netýká.

Ať jde o politiku nebo ne, měli bychom být vědomí a mít přehled o tom co se kolem nás děje a klást si otázku proč. Jenže my jsme od rána do večera zaneprázdnění tím nějakým „musem“ vším co musíme a nemáme čas na to co sami chceme a co milujeme. Vlastně bychom těm migrantům měli v ledasčem závidět, protože oni na rozdíl od nás vědí co chtějí a jak je vidět nevadí jim projít přes půlku světa, aby za tím došly.

My si nejsme schopni udělat ani čas v deset večer na to abychom se věnovali sobě a meditovali, protože stále máme před očima něco co musíme. Nemáme čas na sebe a to je jen ukázkou toho jak dokonalý je náš systém a jak dokonale nás ovládá. Nemáme čas na svůj osobní růst na svůj rozvoj a tak se nemůžeme nikdy stát vědomými.

Já vám přeji, abyste si ten čas pro sebe sama udělali, protože nikdy nikdo nepřijde a neřekne zde ti dávám tvůj čas. Pokud jej chceme musíme si jej vzít a jen pak a jen tak se můžeme zamýšlet a pomalu se stávat opět tím čím jsme kdysi byli a to je sami sebou. Neumíme jen tak sedět a dívat se a jen tak se můžeme pomalu učit sledovat sami sebe a stávat se opět sami sebou. Čas věnovaný sobě sama je časem nejlépe investovaným.

S Láskou  a v Lásce Kája

25.října 2015

 

Zde vkládám jedno velmi zajímavé video zabývající se podrobně s migranty a popisuje nám velmi srozumitelně co a jak se ve světě a zvláště v německu a u nás doma děje a přesto o tom nic nevíme protože informace jsou zatajovány. Video je v českém znění a je v délce cca 25 minut , pokud máte zájem se opravdu alespoň malinko seznámit se vším tím kolem pak toto video skutečně doporučuji.

https://www.facebook.com/petr.herkules/videos/vb.100000282274035/1055246777828055/?type=2&theater

 

Pokud opravdu chceme mluvit o tom, že někdo strádá a potřebuje pomoci, pak se podívejme především do afrických zemí. Bohužel tito lidé nemají na to aby migrovali do evropy a nejsou vhodní pro záměry našich mocných.