Každý je věřící.

 

Za posledních pár dnů či týdnů se toho událo kolem mne velmi mnoho a vše jako by se zrychlovalo. Přestože mám v sobě mnoho otázek a mnoho témat, kterým bych se chtěl věnovat a zde si pak alespoň část z toho zaznamenat, nebudu se zde objevovat tak často jako doposud.

Chci a budu se více a hlouběji věnovat sobě, abych tak se tak vědomě mohl posouvat dále a mnohým, kteří se zde pozastaví a zamyslí se následně také nad některým „mým“ sdělením tak něco mohl předat. To něco na co jsou právě již připraveni.

Před krátkým časem jsem zde uveřejnil základy práce s kyvadlem, bylo to z důvodů, abyste se sami mohli dále posunout a zkusit si některé věci ověřit. Tyto základy práce s kyvadlem jsem doplnil malým testem, abyste si mohli mimo jiné udělat představu. Zveřejnil jsem to, přesto, že jsem dopředu věděl, že mohu nebo budu vystaven různým útokům. Mám samozřejmě na mysli ony energetické a neviditelné útoky. Ano vidíme je a jsou hmatatelné v jiných podobách, kdy si říkáme co se to děje a nebo věci přisuzujeme náhodám a ani si vlastně neuvědomujeme, že toto je dopad něčeho co buďto na nás samotných ulpívá ve formě entit a jiné havěti, nebo že k nám také někdo vědomě něco vysílá.

Bylo období, kdy jsme byli ještě s Milenou podobným útokům vystavováni denně jeden nebo druhý a tak mám v jistém slova smyslu z tohoto pohledu pro strach uděláno. Jen vždy se nakonec jedná o nepříjemné věci a člověk se tomu musí věnovat a mít to pod kontrolou a stojí jej to čas a energií, kterou by mohl věnovat někde jinde.

Nikdy bych nevěřil co dokážou udělat jen negativní fotografie v mobilu či počítači pokud bych se s tím na vlastní oči nesetkal. Z toho důvodů, také velké množství fotek, které by byla i pro mne samotného z pohledu jakéhosi budoucna zajímavé, nejsou. Byly vymazány a to ze všech míst na kterých se jen nacházeli. Některé obrázky a to i malované jako například, automatické kresby u rituálu šesti křížů, jsem si ponechal a dokonce i uveřejnil, jen to bylo vždy se souhlasem z hora, že toto je pro mou práci a tak to mohu.

Otázky a obrázky v testu byly různé a za jedním z nich se skutečně skrývalo mimo jiné ovládání samotnými Reptiliány, kdy dané osoba je pod tímto vlivem . Za jiným se ukrývali jiné než světelné bytosti. A je mi v podstatě jedno zda ony osoby pak prezentují své věci s vědomím, či si to nepřipouští, protože vždy s vámi nakonec tyto bytosti, nebo spíše vy s nimi děláte sami a dobrovolně dohody a tak vlastně vědomě tyto bytosti pak spolupracují s jiným světem.

Dnes si opravdu mnohé můžete na základě jednoduchého použití kyvadla sami ověřit a věřte danému výsledku více než když vám nějaký kartář něco vyloží. Berte to však jen jako pomůcku a nesnažte se na tomto způsobu stát závislými. Uvědomte si a znovu to zde připomínám v dané chvíli se ptáte své duše ne nikoho jiného. Nehrozí tedy to co u naprosté většiny těch co tvrdí že jsou napojeni a slyší anděly a já nevím koho a nemají ani potuchy na koho jsou napojeni. A to že nejsou napojeni na světlo a bytosti z něj pocházející o tom svědčí právě to jak se prezentují co píši a předkládají. Podívejte se jen na knihy kolem, které se pyšní duchovnem. Naprostá většina z nich je psána pod vlivem napojení na zcela jiný svět než je ten ke kterému si myslíte že směřujete. Příklady zde nebudu uvádět, protože si uvědomuji, že žijeme v dualitě. A pokud si jen toto plně uvědomujme co to vlastně je ona dualita a jak se projevuje je nad slunce jasné, že se zde podobná literatura a texty různého druhu objevují a objevovat budou. A je naše volba čemu jak a proč budeme věnovat pozornost.

Objeví se řada těch co budou tvrdit že ničemu nevěří, že jsou nevěřící, ale není tomu tak, toto tvrzení je od samotného základu již mylné, protože pokud budu prohlašovat že ničemu nevěřím, nebo že těmto konkrétním „nesmyslům“ nevěřím, pak jen potvrzuji že věřím, že nevěřím. Takže věříme všichni jen je otázkou kdo věří čemu a proč. A to čemu věří je jeho věc, pokud tím neohrožuje a nezasahuje do mého života.

Kdysi a ten čas není zase až tak vzdáleným, by mne mnoho věcí pobuřovalo a nadzvedávalo by mne to na židli a měl bych vnitřní potřebu proti tomu „bojovat“ bránit se obhajovat a vysvětlovat. Dneska už ne alespoň ne v takovém měřítku a jen zcela vyjímečně se ohradím, protože to nemá smysl.

V posledních dnech mi přišlo docela dost pošty a to různého druhu a najdou se i taková sdělení kde se píše , cituji:

Nechápem, prečo otravujete ľudí s takými nezmyslami! Študujte si to od ráne do večera a veriacim dajte pokoj!!!!

Tak to byla zprávička, nad kterou jsem se opravdu pousmál a jsem z podobných věcí dneska v klidu a dala by se na základě této zprávy napsat kniha, jejíž obsahem by byla úvaha, kterým věřícím mám dát pokoj a zde je více jak jasné, že se mluví o pánbíčkářích, kteří se scházejí v kostelech s naivním vědomím a přesvědčením, že jsou Bohu blíže a že konají dobro.

Ne toto není odsuzující text žádných kostelů ani těch, kteří v nich kážou a to především překroucené a zfalšované pravdy. Není to ani odsuzující pro ty pánbíčkáře, pro které to je jejich cesta. Mohli bychom sice opět diskutovat nad tím odkud a kam tato cesta vede, jenže to by byl nekonečný příběh a točili bychom se v kruhu.

Tak jako někteří potřebují ty překroucené nepravdy v těch knihách, které zde rostou jako houby po dešti, tak jiní potřebují ony kazatele v našich kostelech a zpovědnicích. Jiné zase udržují energie modrobílého plamene Květu života a další zase to že nevěří v nic.

A zde se nám potvrzuje mimo jiné opět ona naše dualita a tak ať každý jde kudy chce je to jeho volbou jen já také půjdu kam já chci a pokud budu mít potřebu se zde vyjádřit bude se to někoho dotýkat pak je to přece moje cesta a moje rozhodnutí a pokud dělám něco „špatně“ pak si to co zasívám sklidím. Každý den se však vědomě večer zamýšlím zda jsem dnes neudělal něco, co by nebylo v souladu s Bohem zda jsem se neprovinil a pokud přece jen ano snažím se poučit a napravit toto své jednání.

Od chvíle kdy jsem zveřejnil test s kyvadlem jsem čelil zde docela silným útokům a nebudu popisivat proč a kdo za tím stál, protože to bych zde opět musel popsat několik stránek textů o tom jak známé osoby to jsou a jak je mnozí obdivují ve vědomí, že toto jsou jedny z nejčistších bytostí. Sami si dnes můžete věci prověřovat a ve svém vlastním zájmu by jste toto měli alespoň jednou za čas dělat.

 Banku si také prověříte co a jak vám nabízí, stejně si budete vybírat mnohdy zaměstnavatele, tak se stejně odpovědně začněte chovat i v tom neviditelném světě, který vás řídí a ovládá. A on ten neviditelný svět zase až tak neviditelným není jen se to musíme naučit vidět, uvědomovat si, pociťovat to. Samozřejmě toto je velmi náročná a velmi a to zdůrazňuji velmi těžká a nekonečná cesta. pokud by byla totiž jednoduchá byli by na této cestě všichni. Bohužel na těchto cestách mnoho bytostí nepotkáte a tak pokud chcete potkávat zástupy pak musíte zvolit tu druhou, protože brány do pekel jsou široké a nemusíte mít obavy, že zabloudíte, protože tam směřují celá zástupy a tak směr velmi lehce poznáte a naleznete.

Od prvního dne kdy jsem zveřejnil tedy test s kyvadlem jsem po dobu několika dní stále čistil věci kolem sebe a nejen to musel jsem čistit i stránky a různé jiné věci. Byly chvíle, kdy jsem chtěl to celé již vymazat, jen mi něco uvnitř říkalo, že to mám vydržet že to přejde.

Prošel jsem si na chvíli okamžikem, kdy jsem si opět říkal, proč to vlastně vše dělám. K čemu mi to je, co tu vlastně ještě na této planetě zemi, která není rájem, nýbrž jen tvrdými zkouškami a školou pro nás ještě pohledávám. Své jsem si dávno splnil a tak se přece mohu navrátit domů. Jenže kdysi jsem řekl že po tom všem čím jsem si prošel zde chci pobývat sto padesát let. No jsou chvíle kdy bych se vrátil domů hned. Takže z odchodu nemám strach a nemám strach ani z žádných entit žádného druhu, setkal jsem se Šediváky, ještěry  Reptiliány. Prošel jsem si velmi těžkou a bolestivou zkouškou v období kdy se tvořily energie na rušení rituálu šesti křížů. Několikrát mi smrt dýchala na paty a tohle vše jsem ustál a tak mne zde nemohly zase rozhodit na dlouho nějaké energie, které někdo vysílal. Po třech dnech toto přestalo a pro mne přišel důkaz. Jednoho dne večer zde na mne čekalo překvapení v podobě několika zpráv z mých stránek, kdy jste psali přes vložený formulář. Bylo to poprvé od doby kdy jsou stránky založeny, že jste využili tohoto kontaktu a neposílali věci přímo na mou emailovou adresu ze svého počítače. Samozřejmě že jsem měl z toho radost a náležitě jsem si to vychutnal a pro mne to byl opět jeden z dalších hmatatelných důkazů jak energie fungují. Někdo by řekl náhoda osud. Ne jen přesvědčovat někoho o něčem již nemám potřebu.

Dnes však přesto vše že jsem toto ustál a útoky pominuly daný test z počítače  ve formě obrázků vymažu jak jsem již sdělil na samém počátku kdy jsem jej tam vložil, že tam bude jen pár dnů. Také jsem vás upozornil na to, že si nikdo nemá žádnou z těchto fotek  uchovávat protože za dvěma z nich stojí energie se kterými se setkat jistě nechcete.

Odstraním tyto fotky, protože dnes začíná pro mne docela zvláštní období za chvíli a budu se po dobu čtrnácti dnů věnovat energiím Shanbally a to docela intenzivně. Nemám potřebu aby mne zde cokoliv rušilo a těším se na tuto terapií se Shanballou. Stálo mne to docela dost času v přípravách a nepochybně ještě stát bude, těší mne však řada z vašich dopisů a to je pak tak krásnou odměnou za to vše, že jsem naplněn láskou a očekáváním jak to vše nakonec zde s tímto dopadne. Vím, člověk by neměl očekávat. Toto je však myšleno malinko jinak, protože v podstatě vím jak to dopadne a jaký bude výsledek ani na vteřinu o tom nepochybuji. Je to jako s energií modrobílého plamene Květu života. Ti co se tomu věnují vědí sami nejlépe co jim to do života přineslo a jak se toto projevuje.

Nic v našich životech není zde na zemi zadarmo a tak pokud něco chceme, musíme za tím jít , musíme věřit a pak si to vzít. Mluvím však o víře, která nemá své místo v hlavě, kdy si člověk myslí, že když pronese slovo Já věřím, že tomu tak je. Mluvím o víře, která se nikde nedá koupit. Mluvím a mám na mysli tu víru, za kterou jsme schopni „zaplatit“ cokoliv a které sídlí v našem srdci, která se nachází v každé jedné buňce našeho těla. Mluvím samozřejmě o víře, která pochází z Boha a k němu také směřuje. Mluvím o víře, která se ukrývá ve slově Láska, ve kterém se nakonec skrývá vše. Jen to musíme pochopit uvědomit si pocítit. A tohle každý z nás může objevit, může to nalézt, jen to nikdy nenajde někde venku, protože toto máme v nás a má to v sobě každý bez vyjímky, pokud tedy máme duši a tu všichni nemají. Můžeme to tedy každý najít, objevit v sobě sama, můžeme se tak stát vědomými majiteli toho nejcenějšího bohatství na světě které ne každý okusí a najde. Každý však může a je to jen na každém z nás co budeme číst, čemu budeme věnovat pozornost, kde a komu budeme dávat svůj čas. Bohů a různých bůžků je nespočet jen jeden je však Stvořitelem. A přeji každému, aby právě toho v sobě našel, protože toto je cesta.

S Láskou k Tobě a v Lásce z Tebou .Kája

29.8.2015

 

Pokud jste si vyzkoušeli kyvadlo můžete si vyzkoušet sami nafotit energie.

velmi jednoduché - jakýkoliv foťák klidně mobil.

 

foťte především po meditaci nebo když jste velmi pozitivně naladěni či vnímíte, že kolem někdo, něco je. Fotit především do rohu místnosti, venku směrem nahoru. pokud to budete pravidelně již velmi krátkou dobu zkoušet nepochybuji že něco zachytíte. Pokud se vám na obrázkách zdá že jde o něco plochého na skříni či v rohu, není to pravdou. Jde o energetické útvary pohybující se a projevující se převším v koulích a blesk vašeho fotoaparátu tyto "koule" prosvítí a vznikájí jako by otisky stínů na pozadí. Tyto energetické koule můžete krásně vidět samotným okem a to především venku když budete fotit a budete se dívat jakoby do prostoru kde půjde blesk fotoaparátu. mnohdy tyto koule takto nádherně na zlomek vteřiny zahlédnete a to i v barvách. Doporučuji vyzkoušet a opravdu především po meditaci večer venku, protože tyto různé energie meditací přitahujete. Opět jeden z důkazů jak fungují energie. A věřte čemu sami chcete třeba i tomu jak se mnozí vyjadřují že jde o smítka prachu a podobně. Já nepochybuji o tom co to je protože jsem měl bezpočet možností to právě pouhým okem vidět a to v docela velkých rozměrech , kdy průměr "koulí" byl kolem 80cm a byly v barvě.

vyzkoušejte si to a až zachytíte první tak vám to nedá a budete toto vědomě sledovat nějaký čas jsou to nádherné "věci". Pozor ani zde ne ovšem všechny jsou pozitivní někdy pokud je fotka ostrá se vám objeví v těchto koulích takové škleby že to hned vymažte. a nejlépe se tyto fotky sledují přímo ve foťáku kde si je můžete zvětšovat a pohybovat s nimi. jakmile je dáte do počítače už to není ono a tak některé útvary pak na samotné fotce nejsou tak zřetelné jako ve foťáku.

přeji hezkou "zábavu"