Otázky a odpovědi.

Stránka byla a je založena na případné otázky k "novému" pročišťování pod názvem Pročištění nejen našich těl. Je nepochybně mnoho různých otázek a nemám toliko prostoru každému jednotlivě na případné otázky odpovídat, tak pokud máte skutečný zájem prosím nejen že se ptejte zde ale hlavně než se na cokoliv pozeptáte pročtěte si otázky s případnými odpověďmi zde.
Formulář naleznete vždy dole na konci stránky.
 

Diskusní téma: Otázky a odpovědi k pročišťování

POKRAČOVÁNÍ

Datum: 12.12.2020 | Vložil: Pavel

Zdravím nejmilejší,
co takhle zase kousek povykročit. Chybí mi články, odezvy atd. To už je Čech úplně uválcovaný těma blbostma, čím je "rádoby zvolený mocný" neustále krmí? To už máme roušky i na prstech a nemůžeme ani psát?
Na mozku coronanesmysl, že nejsme schopni vlastního úsudku? Vlastního vědomí?
Jak to bylo? Piš barde a střádej, pak i důl si budeš moct koupil.
S láskou a vírou
Pavel

Re: POKRAČOVÁNÍ

Datum: 23.12.2020 | Vložil: Kája

Milý Pavle - pokud ti někdo položil do cesty kládu a nemůžeš po té své cestě pokračovat dále, pak by ses měl zamyslet nad tím proč se tak asi stalo. Nicméně si myslím, že ono pokročení dále je spíše otázkou k mé osobě a reakcí na to, že zde po delší dobu nenacházíš žádných "slov". Mohu tě však ubezpečit, že má cesta stále pokračuje byť se zde v písemné formě takto nedělo. Neříkal bych pravdu pokud zde napsal, že to napravím a pravidelně se zde nejen ty s něčím setkáš. Z druhé strany i já si potřebuji, chci a hlavně dám opět spousty myšlenek dohromady a přichází v daných dnech právě ono období kdy se budu plně věnovat všemu tomu co jsem těm nahoře slíbil. Samozřejmě že to budu dělat a dělám především pro sebe sama a pakliže to komukoliv z příchozích jakkoliv pomůže k posunu svému vlastnímu bude to pro mne už jen ta nejlepší třešnička na dortu.

dotaz

Datum: 08.09.2020 | Vložil: nina vlachopulosova

prosím je možné očistit někoho aniž by to chtěl?někoho kdo nemá sílu se sebou něco udělat, kdo je krutý a tvrdohlavý, ale uvnitř pláče, prosím o radu , pátrám již několik let, co s ním .....

Re: dotaz

Datum: 28.12.2020 | Vložil: Kája

Pokud by jste chtěla očistit kohokoliv kdo je přímo v odporu a proti pak ne. Je to zbytečné plýtvání vlastní energie, protože daný má kolem sebe tak silné "ochrany" že k tomu nedojde. Pokud se budeme bavit o tom pročišťovat a jakkoliv se snažit změnit kohokoliv, kdo nemá sílu se sebou cokoliv udělat je krytý a tvrdohlavý, pak je jakákoliv snaha zbytečná. Zachraňovat bychom neměli pak takovou bytost, ale sebe sama a to tím, že odejdeme. Spálíme za sebou všechny mosty, nebudeme se otáčet, nebude nám to líto. Tím můžeme zachránit sebe a pro druhého děláme to nejlepší co můžeme. Dáváme mu šanci pochopit a ještě se vzchopit a něco přece jen pozměnit. Pokud zůstaneme na blízku nic se nikdy nezmění.
s Láskou a v Lásce Kája

Asmodeus

Datum: 29.04.2020 | Vložil: Kája

Vymazal jsem zde pár nevhodných příspěvků od uživatele Asmodeus. Napsal zde a protože jsem nijak nereagoval, tak má potřebu reagovat na jiné příspěvky a vyjadřovat se. Prosím pokud se objeví kdykoliv pod vašim příspěvkem a něco bude mít potřebu sdělit nereagujte na něj. Jde o těžce nemocnou a poškozenou bytost. Pokud uděláte pro sebe sama a ty kouzelné bytosti, které jsou či budou na vašem seznamu samotné pročištění, je to dostačující odpověď na jakýkoliv podobný projev dané bytosti, protože samotné pročištění myslí i na podobné bytosti „entity“. V samotném pročišťování je mimo jiné sděleno a žádáno – cituji:
Odvrácení poškozování zpět.
Nyní ve chvíli, kdy jsme společnými silami pročistili všechna naše těla, životní a užívané prostory, žádáme, aby ten nejsilnější světelný paprsek spolu s paprskem energie Jednoty byl vyslán ke každému či ke všemu, kdo či co se jakýmkoliv způsobem bude snažit poškodit cokoliv, co bylo v dané chvíli pročištěno.
Věřte, že toto dokonale funguje a ten, kdo se snaží o jakékoliv poškození na tom není a nedále ani nebude dobře. Těžko se to zde vysvětluje jak to přesně působí a co se danou osobou děje, ale věřte, že by jste nechtěli být v dané chvíli v kůži podobné bytosti a je pravděpodobné, že ani s ní sdílet jeden prostor.
Přeji všem jen to co sám sobě, protože sobě přeji jen to nejlepší.
S Láskou v srdci Kája
PS: zadejte si pro zajímavost do Wikipedie co to slovo Asmodeus znamená a budete mít jasnou představu o nemoci, kterou daná bytost trpí.

Děti

Datum: 27.04.2020 | Vložil: Maruška

Milý Kájo,
můj dotaz směřuje na možnost čištění nezletilých dětí. Je potřeba se ptát na souhlas rodičů, pokud jde např. o synovce, neteře, vnoučata ? A jak je to u dětí, kde není žádný rodinný vztah, třeba děti přátel, různí žáčci atd.?
Děkuji a přeji jen to nejlepší, Maruška

Re: Děti

Datum: 28.04.2020 | Vložil: Kája

Pohledů na podobnou otázku může být mnoho a vydalo by to na knihu. Nicméně začněme jinak, byť je zde dotaz na děti. Podívejme se ale na dospělé a ono se to nakonec neliší. Budeš snad Maruško pročišťovat Babiše nebo kohokoliv z naší vlády, pravděpodobně nikoliv. Můžeš pročišťovat celou planetu a nic se nezmění. Nezmění se ani jeden jedinec na základě tvého pročišťování a tedy přání. No a děti jsou „potomky“ rodičů a ti se rozhodli je mít ne ty, nejsi odpovědná za jejich výsledky ve škole a ani za to, že neumí pozdravit a podobně. Byla to zcela jejich volba se zde vtělit a byla to jejich volba do které rodiny a proč. Dopředu pak věděli čím a jak budou procházet. Neumíme si poradit sami se sebou a stejně tak každé dítě žije ve svém světě o kterém my nic nevíme. Můžeme jej pročišťovat a můžeme napáchat více špatného než dobrého. Pokud by to fungovalo pak by dítě bylo čisté, zbaveno entit a najednou by se ocitalo v jiném světě o kterém nic neví a působily by na něj jiné věci se kterými si neví rady. A pokud by tohle vše překonalo pak zde máme samotné rodiče, kteří zůstali ve svém světě obklopeni entitami a podobně a najednou je mezi nimi dítě které je čisté co by se asi tak dělo. Je to věcí rodičů ne prarodičů. Ty se neptáš na nemocné dítě ale na dítě či děti, kterým chceš zasahovat do jejich života. Můžeš působit na děti „migrantů“ a nezmění se nic ani jeden. Jen ztrácíš čas a plýtváš svou energií, kterou můžeš využít a použít jinak. Není přece rozdíl mezi mým dítětem a tvým dítětem myšleno samozřejmě vnoučky, takže můžeš pak čistit všechny vnoučky všech a to jistě dělat nebudeš. Nechme to na rodičích zda sami jako rodina chtějí být vědomější či nikoliv. Samozřejmě platí že pokud samotní rodiče se pročišťování účastní a tedy jistě pročišťují i děti, pak je správné je mít na seznamu stejně jako by oni měli mít tebe. Je to posilování navzájem a o tom to je. Vyhledat ty co mají zájem a posilovat jeden druhého.
Mimo jiné v samotném textu je jasně žádáno, že se má pročistit vše co je potřeba a nebylo definováno. Stejně jasně je tam uvedeno, aby se nestalo nic co není v souladu se Stvořitelem a aby bylo odpuštěno naší neznalosti – nedokonalosti, která samozřejmě pramení z našeho nízkého vědomí.
A nakonec pročistíš dítě, které je nezletilé a řekněme dokonce budeš mít souhlas rodiče. Co se asi tak stane, když rodič sám nedělá nic a jeho vědomí je pod úrovní našich předků. Budeš tedy takové dítě čistit a ono bude celý den vysedávat a hrát počítačové hry a podobně. pokud by k pročištění došlo, pak jen pár minut poté na něj sednou entity zase to je zákon. Českou republiku jsme pročišťovat přestali protože to začalo ztrácet smysl a ne jinak tomu je u každého kdo sám neudělá nic. Na našem seznamu Maruško jsi a takto by to mělo fungovat podporovat a spolupracovat s těmi kdo skutečně chtějí. A tahle tvá otázka na děti by se dala položit i jinak a byla by ještě zajímavější. Kdo vlastně bude či může být pročištěn a komu, kdy a za jakých podmínek se může zvednou jeho vlastní vědomí.
Měj se Maruško hezky a děkuji za otázku.

Re: Re: Děti

Datum: 29.04.2020 | Vložil: Maruška

Milý Kájo,
Mooooc děkuji za odpověď, stále a stále se mám co učit. A tento tvůj příspěvek je pro mne milé pohlazení spolu s ponaučením.
Děkuji, děkuji, děkuji
Se srdce a srdečně přeji vše dobré, Maruška

Re: Re: Re: Děti

Datum: 06.05.2020 | Vložil: Asmodeus - 26121978

Text pro nevhodný obsah vymazán.

Re: Re: Re: Re: Děti

Datum: 09.05.2020 | Vložil: Asmodeus

Text pro nevhodný obsah vymazán.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek