Úvod:
Pro tuto chvíli opouštím své povídání jako takové, protože mám potřebu sdělit zde, velmi důležité informace. Jak s nimi kdo naloží, je pouze a jen jeho věcí, nicméně já osobně, jsem si dal v době, kdy jsem zde, na tyto stránky vstupoval, závazek, že budu k věcem okolo nás a informacím, přistupovat jinak.

V mém prvním povídání, byla záměrně vypuštěna informace o tom, že pokud se mi stane, že narazím na něco co mne osobně bude hrubě pobuřovat a nebude v souladu se šířením Světla a cestou ke Světlu, upozorním na toto chování, protože to dnes osobně považuji za povinnost.

Nemám v žádném případě v úmyslu vyhledávat články nebo informace, které se šíří po internetu jako houby po dešti a upozorňovat na to, že bychom toto nebo tamto neměli číst a věnovat tomu pozornost, protože je to každého svobodná volba, kterou cestou se sám vydá. Je na každém z nás, abychom dokázali rozlišit, co je a co není v souladu s Božím plánem a nesměřuje ke Světlu. Nacházíme se bohužel v době, kdy se, a to především internetem a dnes také přímo v médiích, šíří velké množství zavádějících informací, které nás poškozují nebo mohou poškozovat. Samozřejmě, jak již bylo řečeno, je na každém z nás, aby se sám rozhodl, čemu bude věnovat pozornost a kudy se vydá. Vyskytuje se řada bytostí kolem nás, které slibují nemožné, jako že nám vyčistí karmu, napojí nás na anděly a řadu jiných nesmyslů. Celá řada z vás má jistě osobní zkušenosti a měli bychom si dát opravdu pozor na to, koho požádáme o pomoc. Osobně jsem se po posledním prožitku, který jsem si plně prožil včerejšího dne rozhodl, že od této chvíle, pokud se ke mne dostane informace, která je zavádějící, či jakkoliv může poškozovat „hledající“, budu o tom informovat. Jak již bylo sděleno, slíbil jsem nejen sám sobě, nýbrž i celému vesmíru, jak nahoře, tak dole, že se budu v této oblasti chovat slušně a budu ke všemu a všem přistupovat jen a jen s Láskou. Ne, nemám v úmyslu tyto informace vědomě vyhledávat , pokud se však ke mne dostanou, pak jsem si dnes toho plně vědom, že to není náhoda . I mě osobně ponechává vesmír svobodu rozhodnutí, jak k tomu přistoupím a jak se zachovám, nemám však v úmyslu před šířením tmy a poškozováním jiných zavírat oči a nemám dnes strach z jakékoliv tmy v jakékoliv podobě. Jsem si jistý, že ve spojení s Mílou, můžeme odvádět i ty nejtemnější entity, které si mnozí nedokáží ani představit. Můžeme, protože naše síla spočívá mimo jiné v našem spojení a ve víře, která se zde slovy mnohdy ani nedá vyjádřit.

Jak to tedy bylo:
Bylo úterý 13. ledna 2015. Chtěl jsem jít spát docela brzy a domníval se, že se do postele dostanu před jedenáctou, chtěl jsem jako každý den ještě meditovat a posílat energií různým bytostem. S Mílou jsem tedy ukončil náš společný hovor a než jsem počítač vypnul, vzpomněl jsem si, že zde mám ještě od ní nějaký odkaz na nějakou údajně meditaci, novou ochranu ( Kristovu ochranu). Samozřejmě, že jsem za toto poděkoval s dodatkem, že mne zásobuje tolika věcmi, že nestačím toto vše sledovat a plně se tomu věnovat, protože přece jen mi docela mnoho času zabírá nejen psaní zde, nýbrž i jiný druh duchovní činnosti.

Nevím, jak se to stalo, měl jsem však nutkání si nahrávku ještě před spaním opravdu vyslechnout a zvláště, když nebyla tak dlouhá. Pustil jsem si ji tedy a pomořil jsem se do ní. Od samotného začátku mi na tom všem něco vadilo, jen jsem nevěděl co. Nicméně jsem se nenechal ničím rozptylovat a velmi pozorně tomu všemu naslouchal.

Neměl jsem z toho příjemný pocit a když jsem se dostal do bodu, kdy ona žena popisuje, jak si tedy dělat novou ochranu, tak jsem jasně slyšel přicházející hlasy, že tomu tak není, že je to opět jeden velký klam. Nemám to zkoušet, ani tomu důvěřovat. Mám věřit tomu, co vnímám, cítím a tomu, co mi přichází.

Když jsem si celou nahrávku vyposlechl, tak jsem na chvíli jen tak seděl a vnímal, jak mne začíná pobolívat hlava. Je mi špatně a mám pocit jako na zvracení. O Kristové energií něco málo vím, o tom však někdy jindy. Zde v tuto chvíli, by to dalo jiný obraz, než který to vydat má, pro ty, kteří se umí nacítit a věří.

Šel jsem se podívat ven na hvězdy a stále jsem to slyšel v mých uších, jak mi něco říká, „ne, ne Kájo, tak tomu není“.

Psáno pod přímým napojením a ochranou: 13. ledna 2015

Nedalo mi to a přestože jsem v tuto dobu chtěl již spat, zapálil jsem si svíčku, kterou jsem věnoval jen a jen Ježíši Kristu. Požádal o přímé napojení na něj . Ověřil jsem si, že jsem napojen na něj a že nám nikdo do našeho hovoru nevstoupí. Ptal jsem se, zda je tato nahrávka od něj, zda je to s ochranou tak, jak je popisováno pravdou a zda mohu informace mi zde sdělené,  zveřejnit.

Slyšel jsem ,slyším a vnímám jasné ano. Mohu a mám, protože jde opět o jednu z manipulací mezi těmi , kdo hledají a nechají se velmi snadno svést. Ne, tuto ochranu nemáme používat, tak jak je prezentována. Cožpak by některý z archandělů nebo nanebevzatých mistrů prohlásil, že jen tato jeho ochrana bude fungovat a že jen tato jeho je jediná správná. Ne, nikdy by nikdo ze Světla nic podobného neudělal. Slyším, jak mi Ježíš říká, že si mám znovu připomenout to, co jsem slyšel a uvědomit si sám za sebe, zda by někdo mohl prohlásit, že jen jeho ochrana je nepropustná a že přes ni nemůže nic přejít. Ano Kájo, dále jsou zde slova zbytečná, protože kdo chce slyšet a pochopit, tomu se tak stane. A každý má právo volby, čemu a komu bude, či nebude věřit. Dnes zde není nutné mluvit o jiném, protože kdo má pochopit a slyšet, ten vyslyšel. Ty víš, jak to je , na koho jsi v danou chvíli napojen a kdo k tobě a z tebou mluví. Vím, že věříš a přesto vnímám jakousi pochybnost. Ano můžeš požádat Mílu, aby si věci odsouhlasila s anděly. Víš a ona také ví, že to napojení má a ověřit si to pro váš klid může. Dělejte, jak uznáte za vhodné, máte informaci, která je čistá, je zářivá, je v ní Láska , Láska nejen k tobě, ale k vám všem na zemi,  kteří věříte a nenecháte sebou jen tak manipulovat. Přišel čas postavit se i těmto věcem, protože to, co se může jevit jako světlo, nemusí Světlem, které hledáte, které šíříte, být. A to, co sis zrovna vyposlechl, světlem není. Toto takzvané světlo, se mezi vás vkrádá, aby šířilo tmu, svedlo vás z cesty, protože se mnozí nyní ke Světlu obracejí, tak temnota nespí a snaží se útočit jinak, hledá lepší a lepší formy. Je však nakonec na každém, čemu uvěří. Ty se svést nenech, stálo tě to mnoho, než jsi došel sem. Přál sis vědomě růst, vědomě pomáhat a my ti dveře, které byly zavřené, otevíráme. Slíbili jsme ti, že dostaneš vždy v pravý čas, právě to, co je potřeba.

Věř tomu, co cítíš, věř sám sobě a nenech se zmást. Tma bude přicházet v různých formách a bude vás chtít zmást, toto je jedna z nich.

Přeji prostřednictvím tebe těm, kteří jsou připraveni, aby nesešli z cesty a věřili sobě sama.
S Láskou k tobě, k vám.

…..i já tobě děkuji, Ježíši…….

Bylo již kolem půlnoci a já měl potřebu to vše přeposlat ještě Míle, byla v té době na noční, tak jsem věděl, že ji rušit nebudu.
 
Napsal jsem ji – cituji:

Mili, Lásko moje, přeposílám ti něco, co jsem zaznamenal. Už dávno jsem měl spát, ale jak vidíš, tak zde stále straším. Prosím tě, podívej se na to, zda to je,  jak je vlastně v textu uvedeno. Věřím si, vím,  že jsem byl napojen přímo na Krista, sama víš, jak je to s tím zasvěcením a ne nadarmo mi dnes do toho vstoupil. Pro můj klid prosím, když nebudeš vědět, co s časem na noční. Věděl jsem, že tato noc bude zvláštní, psal jsem ti o tom, a to vlastně teprve začala.

Až budeš v klidu, nalaď se prosím, na anděly a zjisti nebo spíše mi jen potvrď, že to byl opravdu Ježíš,  na koho jsem byl naladěn. Víš, jak to chodí a není potřeba to zde rozepisovat.

Miluji tě a jsem rád že jsi.

S Láskou k tobě Kája

Když jsem toto vše Mili poslal, nedalo mi to a ještě jsem ji zavolal,netušil jsem, že mne překvapí protože u ní zrovna byla Lucka (dcera).

Vysvětlil jsem ji situaci a byl jsem možná trochu hlučnější, protože mne to opravdu vnitřně vše jaksi pobouřilo, jak může někdo něco podobného šířit, nicméně vím, že může a je každého věc, čemu bude a nebude věřit a kudy se vydá. V tom nám byla přece jen ponechána svoboda rozhodnutí a  samozřejmě, že každé naše rozhodnutí je naše a musíme si pak také uvědomit, že za každé rozhodnutí si poneseme sami následky a tak věřte, čemu chcete, já jsem se k tomu již vyjádřil zde mnohokráte , nicméně zaposlouchejte se do sebe sama, protože tam a jen tam, naleznete to, oč žádáte.

Když se mě Míla ptala, co že jsem ji vlastně poslal a o čem to je, tak jsem na to nedokázal ani odpovědet, protože jsem si v dané chvíli nepamatoval jedninou větu, kterou jsem vlastně napsal. Když jsme se tedy rozloučili, tak mi to samozřejmě nedalo a sám jsem si ještě přečetl, co že jsem to napsal.Četl jsem to se zatajeným dechem a uvědomoval si to vše. V očích se mi objevily slzy a já věděl, věděl jsem, že je stále zde, že jsem s ním byl, že jsem s ním mluvil, že jsou to jeho čistá slova. Slova plná Světla a Lásky.

A přichází mi ještě jedna informace na závěr.

Nic naprosto nic, žádná ochrana ani energie není silnější a houževnatější než Láska, než čisté světlo. Jak by tedy mohla jedna energie zastavit cokoliv a stát se naprosto nepropustnou, to nejde. V celém vesmíru je jen jedna energie, která to dokáže a tou je Čisté světlo, Čistá láska. Ani moje energie samotná není nepropustná a vše toto, co je vám dnes k dispozici, je jen pro váš rozvoj, pro vaše poznání, pro podporu, pro růst .  To vše, je jen cestou ke světlu a za světlem a nikdy nebyla, není a ani nebude jen jedna energie od jednoho z nás, která dokáže zastavit tmu. Tu nakonec stejně musíte zastavit jen sami.

…..…..možná, že tento dnešní text se bude jevit jako zmatený, ale není tomu tak a ti, co jsou připraveni, jistě našli a pochopili, co v dané chvíli najít a pochopit měli.

S Láskou a v Lásce Kája

Napsáno 13ledna 2015 23:50 hod.

Ráno 14.ledna 2015
Moc jsem toho opravdu nenaspal. Spát jsem šel někdy kolem půl jedné ráno a vstával v pět, protože jsem musel jít ještě zatopit do sklepa. Stále jsem vnímal pískání v uších a vím, co to znamená a neustále mi přicházely další a další informace, které mi stále toto vše, tak nějak vysvětlovaly. To podstatné je zde však uvedeno. Snad mohu jen dodat, že jsem zachycoval informace o tom, že to není o tom, komu máme věřit, nýbrž čemu.

Není možné, aby nás ochránila jedna jediná ochrana, od jednoho nanebevzatého mistra, tak to nefunguje. O tom bychom dnes s Mílou mohli napsat knihu. Sami si děláme několik vrstev různých ochran a stejně se stane, že k nám proniknou. Každou chvíli se od nějaké entity musíme čistit, či odvádět duše, které se dostali k naší auře a to pokud je to ta lehčí forma. Takže sami za sebe víme a uvědomujeme si.  O tom však někdy jindy.

Bylo 7:47 a Míla mi poslala zprávičku – cituji:

Dobré ráno Kájo. Lucinka se mnou vydržela až do pěti do rána a tak mi to uteklo a hezky jsme si popovídaly. Ráno jsem se koukla na tvé psaní a samozřejmě, že je to tak, jak to cítíš a píšeš.Vnímala jsem to, už když jsem to četla, ale protože jsi chtěl, abych se zeptala, tak jsem se zeptala a je to tak. Zlatý kříž není nic špatného, ale……..je jich šest, a v tom je ten problém. Je to zřejmě symbolika něčeho negativního. Slyšela jsem, že je to v počtu těch křížů. Pustila jsem si znovu v klidu tu meditaci a „pod ochranou“ a bolelo mne v zádech, až píchalo u srdce….

… jsem ráda za tvé krásné napojení…..

……..poté jsem s Mílou ještě hovořil, protože mne to vše samozřejmě zajímalo. Vyměnili jsme si ještě mnoho informací, podstatné však bylo v danou chvíli řečeno. Obrátila se ještě na člověka, který se zabývá symbolikou jako takovou, co znamená šest křížů, nicméně tuto informaci ještě nemáme.

V podstatě pro mne již není důležitá, protože máme sdělení shora a máme je potvrzeno. Chtěl jsem zde dát odkaz na danou nahrávku, která se šíří internetem a mnozí ji již mají na svých stránkách. Jen co jsem ji sem vložil bylo mi špatně a tak jsem odkaz vymazal. Kdo si ji chce na vlastní nebezpečí a zodpovědnost přece jen vyhledat, aby si udělal sám nějaký obrázek, pak si ji jistě dohledá sám . najdete ji například pod názvem meditace-energetická-ochrana-mp4…pokud se přece jen rozhodnete pokoušet své štěstí, doporučuji si před tím udělat co nejlepší ochranu, kterou používáte.

Závěr:
Pro tuhle chvíli je zde informací více než dost a já věřím, že se v dalším článku opět budu moci navrátit k mému povídání, tak abych se krůček po krůčku posouval dále, tak jak tomu bylo, než se dostanu v povídání do toho tady a teď.
Tady a teď se s Vámi v této formě loučím a vnímám, cítím na sobě opravdu velkou úlevu, že jsem se mohl zde s Vámi takto podělit.
Přeji všem, kdo dočetl až sem, jen to, co stále přeji i sám sobě, protože sobě, přeji jen to nejlepší.
S Láskou a v Lásce Kája

Napsáno 14. Ledna.

Doplnění - neberte to na lehkou váhu.
PS: dnes je 17. ledna a my jsme dostali potvrzení od třetího zdroje, že opravdu jde o magií a starý rituál. Pokud se vám skutečně povede danou techniku procítit a tuto "ochranu" udělat, pak uzavřete svých šest duchovních těl. Pravdou je, že se k vám nedostanene již žádná energie a vaše fyzické tělo začne umírat. Informace máte a čemu budete nebo nebudete věřit, je již na vás. Stejně tak je na vás, jak se zachováte. nelze zde v danou chvíli zveřejnit vše, co se nám přihodilo od doby odhalení této energie temna, protože to v dané chvíli přesahuje lidské chápání a je zde stále málo informací na to, abyste si utvořili alespoň malý obrázek toho ........
všem, kdo tento rituál prováděl, posílám spousty té nejčistší energie a Lásku, to samotné ovšem nestačí....