Nová podoba Rituálu šesti Křížů

R6K Sám se rozhodni III.

 

V posledních třech článcích jsme se seznámili jak tomu bylo se zjištěním a následnými reakcemi na novou podobu zmutované podoby rituálu šesti křížů.

V dané chvíli zde ještě pro úplnost zveřejním část korespondence mezi mnou a paní Hankou, která se na mne s prosbou o pomoc obrátila. Původně toto nebylo v plánu a to ani přesto, že mám její svolení část nebo potřebné pasáže zveřejnit. Vzhledem k okolnostem však takto činím a to z mnoha důvodů. Jedním z nich je, že jde i pro mne samotného o mimořádnou věc, protože skutečně jsem si nemyslel, že se tento rituál zde ještě někdy v nějaké formě objeví a přesto dnes s odstupem času tomu plně rozumím a chápu to proč se tak stalo. Vlastně jako mnoho jiného i toto se dalo předpokládat a někde v podvědomí jsem to v podstatě věděl jen jako mnoho věcí jsem si ani já něco takového nechtěl připustit a slyšet.

Je mnoho jiných důvodů část této komunikace zveřejnit, protože pro mnohé pokud budete dobře číst a vnímat to může být v mnohém velmi poučné a něco vám to přece jen může na vaší další cestě dát a v mnohém vás podpořit.

S paní Hankou jsme byli v kontaktu docela intenzivně a nebudu zde celou korespondenci uvádět, začnu od chvíle, kdy potvrdila očištění.

Uvádím celý text :

31. 10. 2015, 20:35:46

Re: rituál šesti křížů

31. 10. 2015, 20:35:46

dobrý večer Karle

obracím se na Vás s prosbou o očistu šesti křížů, pokud bude možné dnes ve 21.30, pokud je má prosba zaslána pozdě, prosím v neděli tj.1.11.2015 ve stejný čas 21.30 nebo již 6.30 ráno

děkuji Hana

 

odpověděl jsem okamžitě protože jsem se nacházel u počítače a chtěl jsem, aby mou informaci ještě zachytila

 

31. 10. 2015, 20:39:17

Zrovna jsem dorazil milá Hanko domů a prvně jsem se koukal zda zde mám od vás písmenka. nebyla ale nyní jsem je zachytil a potvrzuji že je to dnes možné , protože jsem s tím tak nějak počítal.

takže dnes ve 21:30 pokud možno se malinko již před tím uveďte jen do relativního klidu můžete u toho ležet a pravděpodobně i usnete a vše následně ponechte na těch nahoře.

já se tedy jdu připravit.

S Láskou a v Lásce Kája

 

V dané chvíli to bylo docela na rychlo a mi to nevadilo jen jsem neměl jistotu zda moji zprávičku obdržela a bude se toho sama přímo účastnit, což je v daném případě mnohem lepší.

Záhy mi však napsala cituji:

 

31. 10. 2015, 20:44:40

Děkuji

 

Byť to bylo jen jedno slovo mi to stačilo protože jsem věděl, že moje psaní dostala a bude připravena. Sám jsem se pustil do příprav a očekával jsem také jaký bude toto mít průběh, protože s touto novou formou jsem se doposud nesetkal a přesto jsem věděl a vím, že je to v mnohém jiné než forma rituálu šesti křížů původní.

Začal jsem jako obvykle přesně a následně jsem druhý den paní Hance napsal. Cituji:

 

1. 11. 2015, 9:22:52

Milá Hanko

přeji vám hezké tady a teď a věřím, že se v danou chvíli přece jen již nějakým způsobem usmíváte.:-)

Pár slov k včerejšímu pročištění. Než se k tomu však dostanu, vezmu to tak trochu od počátku.

Ve chvíli kdy jste mne oslovila poprvé tak jsem byl opravdu docela zaskočen, protože jsem si myslel, že se s tímto již opravdu nesetkám. Tím nemyslím, že se nikdo nepřihlásí a nepožádá o pročištění z rituálu šesti křížů, protože takto postižených je stále stovky, jen se k nim nedostaly bohužel informace.

Vy jste však přišla s něčím novým. S něčím s čím jsem se do té doby nesetkal a považoval jsem to za "nemožné".

Napsala jste že jste nikdy neslyšela nahrávku a přesto jste na sobě onen rituál měla a to jsem si ověřil již u prvního vašeho psaní. Jen jsem chtěl vědět odkud to přišlo kde přesně jste se s tím setkala. Nakonec jste nenapsala přesnou informaci kde jste se s tím opravdu seznámila ale přesto jste byla schopna napsat slovo od slova jak to zní a tím jste v podstatě potvrdila, že jste se s tímto musela někde setkat, jen jsem docela stále pochyboval a to je přirozené že by jste nahrávku opravdu neslyšela. Opět jsem si pak potvrdil jak na tom sama jste a popsal jsem vám tento stav, že se tvoří v té době pátý kříž a podobně.

Věnoval jsem tomu docela mnoho času protože jsem byl přesvěčen že zde není něco v pořádku. Přesto že jsem odjel na pár dní za přítelkyní jsem vám nabídl že pokud budete sama chtít pročistím vás kterýkoliv den. Každý den jsem sledoval zda jste se ozvala a vrtalo mi hlavou proč to odkládáte když znáte fakta. Plně rozumím tomu že kdo toto prožil nebo prožívá je rozčarován a nechápe spousty věcí a domnívá se že žije jen ve snu a sám neví co a jak. Nakonec jsme si věci vysvětlili a když jsem se včerejšího večera vrátil domů tak jedna z prvních věcí byla, že jsem se podíval na email zda jste se ozvala a to bylo kolem osmé. V té chvíli zde ještě vaše písmenka nebyla a já to pomalu začal sám v sobě odkládat že se tím dále nebudu zbytečně zabývat. Vaše písmenka se však záhy objevila a požádala jste o pročištění nebo spíše odstranění tohoto rituálu a jeho následků. Dal jsem se do příprav a stále si kladl otázku jak je to možné jak jste se k tomu mohla dostat a odpovědi jsem nenacházel.

Přesně v dohodnuté době jsem se s těmi nahoře i dole pustil do práce, protože jsem vždy na požádání měl potvrzení že onen rituál na sobě máte a navíc včera jste již měla kolem sebe uzavřených všech šesti křížů jak jsem předpokládal že tomu bude pokud jste s tím přišla do styku.

Celé pročištění společně s napojením na samotný modrobílý plamen proběhlo v pořádku. Sám jsem tentokráte u toho prožíval jiné věci než běžně a několikráte mi u toho bylo na zvracení. 

Měla jste u sebe 6 přivtělených duší ale to není nic neobvyklého je to poměrně běžný stav a nemá to souvislost se žádnou návštěvou žádných konkrétních míst a nemusíte tomuto věnovat žádnou pozornost.

Měla jste na sobě docela mnoho energetických vláken které směřovala jak od vás k někomu tak stejně od někoho k vám a tohle je opravdu zbytečné, protože a na stránkách o tom hovořím že tím nikomu nepomáháme a zrušit nebo rušit ona vlákna bychom měli stále protože nás toto opravdu nic nestojí a můžeme to provádět v počátku i několikráte denně. Je to otázkou minuty nebo dvou a je to základ pro sebe sama.

Měla jste na sobě 12 entit a docela agresivních ale stále to nebyly ony entity, které by se ve vás během pár dní zrodily ze zlatého vejce na základě právě onoho nechutného rituálu šesti křížů. Byly by tři a váš stav by se zhoršoval a to docela silně a projevovalo by se to v počáteční fázi především na psychice a dále by se objevovaly nejrůznější zdravotní komplikace a naše zdravotnictví by nepřišlo na to z čeho to pramení. 

Všechny entity, všechny přivtělené duše a všechna vlákna jsou pryč.

Jste v dané chvíli v naprostém pořádku a dokonale čistá ráno jsem si vše pro jistotu prověřoval. Nic v dané chvíli na sobě nemáte a jste jak znovuzrozená, naprosto a dokonale čistá.

Navíc máte od této chvíle trvalé napojení na modrobílý plamen květu života a proudí vámi každým nádechem a výdechem obrovské množství té nejlepší energie jakou si jen umíte představit a vaše tělo se nadále nyní čistí a nějaký čas se čistit i bude.

Vše se nyní může opravdu projevovat různě ale vše je a bude jen dopad následného čištění protože toho bylo na vás opravdu dost. V každém případě vám nic nebrání v tom abyste měla od nynějška opět nepochybně svůj obvyklý a milý úsměv na tváři.

Přečtěte si věci v rubrice kolem napojení na modrobílý plamen květu života je tam vše .

Vyhýbejte se pochybným stránkám a ověřte si na jaké stránky chodíte. 

V době kdy jsem vás očistil jsem se dále zabýval následně tím kde se toto vše vzalo a byl jsem zděšen, že se zde opravdu rituál šesti křížů objevil v písemné podobě. Našel jsem to na internetu a dnes se tím budu nepochybně celý den zabývat co s tím. Nechápu jak může někdo něco podobné tvořit a dnes nepochybně vědomě pouštět do světa ale bohužel je tomu tak.

Milá Hanko já vám děkuji že jste se na mne takto obrátila a tím mne samotného opět o kousek někam posunula. Vím zní to divně ale je tomu tak děkuji i já vám. Přeji vám jen to nejlepší a věřte že máte od nynějška mnoho důvodů se usmívat a přistupovat k životu jinak.

Budu velmi rád pokud mi napíšete až se na to budete cítit a popíšete vše co vám přijde pod prsty jak to probíhalo myslím samotné čištění jak jste to vnímala co jste vnímala. Samozřejmě uvítám jakékoliv informace jak vám bylo poslední dny a vše co jen vás napadne a budete mít chuť sama sdělit. Informace potřebuji protože jen na jejich základě mohu dále s věcmi pracovat jak nejlépe to jen jde. Pokud si vzpomenete kde jste se s tím seznámila také to uvítám.

Přeji ještě jednou jen to nejlepší a samozřejmě vám přeji úsměv na tváři.

S Láskou a v Lásce Kája

 

V odpoledních hodinách přišla její odpověď. Cituji:

 

1. 11. 2015, 14:09:14

dobrá den Milý Karle

děkuji za Váš mail.

po zdroji, kde jsem se s textem šesti křížů seznámila,stále pátrám, protože i mě to vrtá hlavou, text jsem si okopirovala a vytiskla takže nemám záznam o tom kde to je zveřejně, ale stále mám pocit, že nějaký článek, který mě zaujal na www…………. měl na konci zdroj informace,  a tím , že mě oslovil napojila jsem se na tuto cestu a vstoupila jsme dál, ale ještě jsem nepříšla na to kam, postupně si projíždím historii této stránky, která je vedle www………….., jedinou mou inspirací

 

k včerejšímu dni mám potřebu napsat toto, dopoledne jsem se zúčastnila smutečního rozloučení jedné blízké ženy, takže návštěva hřbitova a dále jsem byla pozvána na smuteční hostinu do domu pozůstalých a jak to někdy bývá, prohlížely se fotky a rozkryla se přede mnou historie rodiny. Nevím proč, ale mám pocit, že toto místo má svoji zátěž. Členové této rodiny nemají lehký život pozemský.

Večer jsem navštívila a rozsvítila svíčky na jiném hřbitově, kde odpočívá moje rodina. zajímavý úkaz. Padala hvězda, v tento čas - zajímavé. Její světelná cesta k zemi byla tak silná, že po sobě zanechala na nebi silný dojem. 

Vrátila jsem se se domů a byla jsem rozhodnuta Vám napsat, protože vedle silného dojmu z padající hvězdy, jsem měla pocit, jisté rozechvělosti, nestability v pohybech, možná to bylo počínající nocí, pobyt na hřbitově....nevím, každopádně mě to znepokojovalo, jinak nic zvláštního

vlastně ano, pocit úzkosti, 

pocity v čase očisty, jsem neměla nijak vyjímečné, jen snad uvolnění, klid, spokojenost, že jsem konečně dokázala udělat rozhodnutí, 

možná jsem v tomto čase očisty, měla pocit se několikrát zhluboka nadechnout (zhluboka dýchat pořádně neumím a když jsem ráno po probuzení chtěla toto zopakovat, zhluboka se nadechnout, bylo to jiné-ne tak prostupující mým tělem) , při jednom tom hlubokém nádechu jsem cítila jakoby se mi odtrhlo cosi od srdce a pak zase klid, střídala se mi bolest hlavy, která ustávala a zase začínala

 

špatně jsem spala, pamatuji si,  že se mi zdálo, že vidím /snad vnitřním zrakem nebo sen,který si pamatuji) postava sedící u stolu, ruce má položené na stole, ruce svítí, postavená svíce nad kterou se objevují černé obláčky, které plamen svíce pohlcuje, pak tento jev ustal a já jsem viděla malé slůně (možná se Vám to zdá úsměvné)

 

den začal nádherné, vůně podzimního rána, slunce........., ano den já krásný

děkuji s pozdravem Hana

 

Milý Karle 

vychrlila jsem na Vás své pocity, a nevyslovila jsem to podstatané

opravdu upřímně děkuji, děkuji za vše.

 

za písmenka jsem byl vděčný a nad obsahem jsem se usmíval, protože paní Hanka z jedné strany psala, že se nic zvláštního nedělo a ani vlastně nezměnilo a z druhé strany popisovala jak se změnil den, jak byla uvolněná, klidná spokojená. Ano prožívala to co je nebo by mělo být přirozené a už si ani v té chvíli neuvědomovala jak ji bylo ještě před pár dny. Jak byla bez života bez radosti a podobně. plně jsem tomu však rozuměl a zde to uvádím jen abyste nepřehlédli ten rozdíl v pocitech.

Odepsal jsem ji, protože jsem ji mimo jiné chtěl upozornit, aby se nezabývala nějakým vyhledáváním toho odkud nebo kde k tomu přišla. Nebylo a není to v té chvíli pro ni důležité a pokud tomu člověk bude dlouhodobě věnovat pozornost, pak opět si vytváří nebo může vytvářet různé myšlenkové formy a to není to čím by měl procházet a čemu se věnovat.

Napsal jsem ji cituji.

 

1. 11. 2015, 18:26:07

Milá Hanko:-)

Za vaše písmenka opravdu moc a moc děkuji.

ozývám se opravdu v danou chvíli jen velmi krátce protože toho mám dneska ještě docela dost. přesto mám potřebu velmi poděkovat za vaše informace a buďte v klidu rozumím každému slovu a nic se mi z toho nezdá z jistého pohledu úsměvné. vše co jste viděla a prožila jsou vaše prožitky a ty se vždy budou od celé řady jiných lišit.

v každém případě jste čistá jak miminko:-) tomu opravdu věřte znovu jsem si vše kontroloval a nedělám to u každého a vždy. jen tohle je pro mne samotného něco nového protože s touto podobou v písemné podobě jsem se doposud nesetkal a tak se některé věci mohou lišit. samotná podoba je mnohem horší než ta původní o tom se snažím dát dohromady článek ještě než odjedu.

nebojte nikde nebude uvedeno žádné vaše jméno ani nic co by vedlo k vám jako osobě. přesto bych rád použil poslední vaše psaní pokud mi však k tomu dáte souhlas . nikdy pokud se to týká rituálu bez souhlasu věci nezveřejním.

dále bych vás chtěl "upozornit" že nemusíte již pátrat po ničem ve smyslu odkud se to k vám dostalo protože tomu všemu nemusíte již věnovat žádnou pozornost, já osobně jsem si věci dohledal a vy pak můžete třeba jen napsat zda se jedná o stejný zdroj. nezabývejte se zbytečně tím vším. je to za vámi a vy se máte už jen usmívat a být vděčná že vás s nějakého důvodu navedli na mé stránky. vděčná ne mi osobně jsem a budu zde vždy jen prostředníkem ale těm nahoře a dole protože tohle je vše pak jen a jen jejich práce.

za mou laskavost jak hezky to píšete také nemusíte děkovat byť to samozřejmě potěší, pro mne je to dnes přirozené a zvláště když jde právě o tento rituál. a všichni bychom měli být laskaví. takže za tato slova děkuji jen ani  s tím vším si nedělejte zbytečné starosti co se týká platby žijte a prožívejte svůj vlastní život jak nejlépe jen umíte a věřte že ti nahoře s vámi mají ještě nějaké plány pokud se k vám takto zachovali. náhody nejsou, takže nic z toho není náhoda a jak bylo řečeno i mně to pomáhá protože bez vás bych neměl informace. delší dobu mi bliká svíčka večer na stole a stále jsem nevěděl co to znamená a kdo mi chce co sdělit a dnes nepochybuji že se to týkalo právě toho že se kolem něco děje . to jsem tušil jen jsem neuměl přijít na to oč jde a až s vámi jsem pochopil že jde právě o toto.

mějte se moc a moc hezky a pokud se vám cokoliv třeba v průběhu týdne vybaví klidně napište jaké byly následné dny. budou však jen takové jaké si je přejete mít . nechoďte nikdy spát s těžkými a chmurnými myšlenkami naopak vždy před spaním si vědomě přivolejte a vybavze něco pozotivního a hezkého co by jste si přála a nebo co jte v daný den prožila. to s čím usínáte je ve vás po celou noc a s touto myšlenkou se také probouzíte.

držím vám palce 

S Láskou a v Lásce Kája

 

Odepsala po svém přesto to bylo milé. Cituji:

 

1. 11. 2015, 19:12:55

Milý Karle,

děkuji.

 

uběhlo pár dní a mne samozřejmě zajímalo jak se paní Hanka cítí a zda je vše v pořádku a tak jsem ji napsal. Cituji:

 

 

5. 11. 2015, 21:08:35

Milá Hanko

přicházím jen na malou chvíli, vlastně chci jen konstatovat že jsem se zrovna díval zda je vše u vás z duchovního pohledu v pořádku a je tomu tak.

nemáte na sobě žádné entity a proto by mne docela zajímalo jak se cítíte a jaké byly uplynulé dny.

samozřejmě že pokud nemáte z jakéhokoliv důvodů potřebu nic napsat pak to plně respektuji pokud by jste se však chtěla podělit o prožitky a poznatky uvítám to, protože jsou to vždy věci pro mne velmi zajímavé.

víte posledně jste napsala že jste vlastně ani nic nepociťovala a následně jste uvedla něco v tom smyslu, že se cítíte hezky a že jste v pohodě a den je krásný. tak nějak to bylo popisováno. a já se nad tím usmál protože pokud se nepletu tak jste neprožívala ty poslední dny před čištěním se zápalem a nadšením, takže ta změna byla docela silná jen ji ze svého pohledu najednou bereme jako přirozenou že je nám nějak hezky. těžko se to zde popisuje co bych chtěl tím říci ale myslím si že tomu rozumíte .

přeji vám jen to nejlepší a usmívejte se máte k tomu tisíc důvodů.

s Láskou a v Lásce Kája

 

další den se zde objevila její milá odpověď, která mne opravdu potěšila a je v mnohém velmi zajímavá a mnozí by jste se měli nad textem velmi hluboce zamyslet.

 

6. 11. 2015, 13:11:10

Milý Karle , dobrý den

máte pravdu, jak nevděčná umím být :), pokud mi teče do bot, dokážu popsat stohy papíru o tom jak se cítím, a v okamžiku,kdy se cítím Whauw, tak se nic neděje, vše je o.k.  Omlouvám se.

Ještě jedno úpřimné díky, cítím se skvěle, a emoce, které samozřejmě přicházejí a které ve mě vyvolávají určití lidé, či okolnosti, - tak tady je velká změna a pro mě zajímavost, již nemám pocit, že jsem danou situací pohlcena, či vtažena do energie daného člověka. Mám pocit, že  sleduji z povzdálí, . Ne snad, že bych byla nezúčastněná, ale nenechám se ztrhnout na jejich vlnu.  a další pozitivum takové to nadšení o kterém jsem se domnívala, že mě opustilo s mým věkem - je opět nazpět, takže v současnoti se to projevuji tím, že gruntuji, začala jsem běhat, saunit........., :) zkrátka je příjemné být v letu.

trošku jen cítím lehký tlak mého muže, tam se ještě učím ustát si svá rozhodnutí, protože se denní režim v rodině trochu mění tím vším. Vzhledem k dospělým dcerám necítím povinnost být stále na příjmu, a protože můj muž i když je báječný,  určitě informace ještě není připraven přijmout, takže ho neznepokojuji, ale samozřejmě, že změnu intuitivně cítí a cítí se být ohrožen, což není,. jen končí "stojaté vody"

 

s pozdravem a přáním krásného víkendu Hana

 

Toto poslední v dané chvíli naše psaní je kouzelné a osobně v něm je vidím tolik nádherných a krásných věcí. Navíc pravdivých nebo takových jaké by měli být jakou cestu bychom se měli snažit nastoupit.

Je to v onom krásném „končí stojaté vody“. Partner ať na té nebo oné straně je vždy závazkem, je v mnohém větším závazkem než naše vlastní dítě a učí nás. Byli jsme to my kdo jsme si jej vybrali a přesto nebo právě proto se máme naučit být svobodní ve vztahu. Máme být sami sebou a nemáme se bát říci po čem toužíme co chceme a podobně. Jsme to my kdo si musí vybudovat a zasloužit své místo. Nemáme mít strach, ani obavy, protože byť jsme ve vztahu a ten nás učí a posunuje dále máme se učit být svobodní. To je však na jiné povídání. Co zasejeme to vždy nakonec sklidíme. A nemůžeme očekávat, že přijde ten druhý a bude nám věci servírovat na zlatém tácu, protože on žije zase přece jen svůj život a to i přesto je že našim partnerem.

Přeji zde nejen Hance, ale všem kdo v sobě nosí duši jen to nejlepší na další cestě životem.

S Láskou a v Lásce Kája

 

PS: paní Hanka je i v dané chvíli dokonale čistá. Nemá na sobě ani entity, ani přivtělené duše. A ještě nějaký čas toto vše budu sledovat, protože i pro mne je to něco nového a stále se učím.

V podstatě ve čtyřech článcích jsem zde představil nejen novou zmutovanou podobu rituálu šesti křížů, ale poskytl jsem popis a dostatečné množství informací pro každého kdo chce vidět a slyšet. Přesto vždy zůstanou tyto věci nehmatatelnými. Je nyní na každém z vás čemu a komu budete věřit " Sám se rozhodni". Osobně doporučuji, aby každý vždy a stále důvěřoval jen sám sobě , svému naváděcímu systému, svému srdci.