Kousek světla pro nás pro všechny .
 
Přicházím zde nyní, abych zde zveřejnil jeden z článků kolem rituálů šesti křížů, který vznikl v polovině dubna. Nešlo jej však na stránkách moji andělé zveřejnit a tak jej nyní zde zveřejňuji, protože sám jej považuji za hodnotný. Osobně mne věci uvedené potěšily, že se nám po nějakém čase podařilo co se podařilo a považuji to ne za temnotu, ale skutečné světlo. Jsem vděčný za to co se nám s Mílou povedlo a k čemu až jsme došli a tak děkuji. Děkuji nejen ji. Děkuji všem jak nahoře tak i dole. Děkuji každé lidské duši, která se na tomto podílela.

R6K  - děkuji.

 

Mám dnes potřebu se zde s vámi podělit o pár informací a věcí které se udály a dějí a tak jsem na chvíli jen tak seděl nad nadpisem jaký zvolit pro tento okamžik pro tuhle chvíli. Za slovem děkuji, se ukrývá mnohem více, než se zdá a otázkou by mohlo být komu, komu že zde vlastně děkuji. Komu je toto poděkování věnováno. Je snad věnováno vám, kteří jste dopomohli k tomu všemu, co se událo a o čem se zde dnes malinko zmíním, nebo je toto poděkování věnováno a patří Míle, která to zde se mnou snáší, tento rituál, tyhle „nechutnosti“. Stejně tak může být toto poděkování určeno jen mě samotnému, protože tuhle práci jen tak někdo neocení, nejde vidět, nejde nahmatat. Toto poděkování moji drazí patří, přesto všechno těm nahoře, protože bez nich by se toto nestalo, neudálo. Došli možná do bodu, kdy si řekli, ano pomůžeme, zasáhneme, protože snahy bylo vytvořeno toliko, že to zastavíme alespoň v tomto bodě a v tomto podání. Zbytek si však budou muset odžít a plně prožít. Zakusit to co vytvořili, ať tomu věří nebo ne.
A co že se to stalo. Může se zdát, že jsou to jen a jen má slova a přesto tomu tak jako vždy zde není, protože jsem veden k tomu, abych zde v tuhle chvíli byl. Jsem veden k tomu, abych napsal a zaznamenal právě toto sdělení, protože mnohým to může něco dát, mnozí se mohou na tomto základě pozměnit, nebo alespoň něco ve svých životech změní.
Pojďme ale tak trochu od počátku.
Rituál šesti křížů víte jak vznikl, pokud jste toto téma sledovali, víte něco málo o tom co jsme pro to udělali a ať jste tomu věřili nebo ne bylo a je to tak jak bylo vše zaznamenáno jak vám bylo vše sděleno a předáno. Mnohé se zveřejnit ani nedalo a stále nedá kolem toho všeho a bude to trvat velmi dlouho, než se k tomu někdy dostaneme.
Ano před časem jsme s Mílou přišli na to, že zde je něco takového co jsme nazvali pak pracovně rituál šesti křížů a od té doby nás toto pronásledovalo a byli jsme vystaveni mnohým útokům z pozadí temnoty, se kterou by jste se nechtěli setkat tomu věřte. Přesto že jsem vás zde dvakráte vyzval, že pokud někdo nevěří tak ať se přihlásí a rád osobně budu přihlížet nad tím, co se s ním bude v dalším období dít, když toto bude k sobě sama používat. Nikdo se nepřihlásil takže možná věříte, nebo možná je to jen ona lhostejnost se kterou se potýkáme dnes a denně všude, protože si myslíme, že nás se to netýká.
To co nám zde přitáhl rituál šesti křížů a co zde díky tomuto bylo vytvořeno se nás však týkalo a týká naprosto každého. Nikdy si nemůže být nikdo jistý, kde a proč se s tím sám setká.
Nechtěl jsem zde stále psát jen o rituálu a tak jsem se na tohle téma odmlčel. To však neznamená, že jsem na tomto intenzivně nepracoval dále.
Nechtěl jsem zde na těchto stránkách veřejně psát o tom kdo kde a jak toto šíří a čemu a proč se máme vyhnout, protože jak je známo žijeme v dualitě a je každého věcí čemu jak a proč věnuje pozornost. Ne, nemyslel jsem si však ani to že se něco zastaví samo, protože tak to nefunguje. To že jsem osobně zde do této chvíle neukázal jasně a přesně odkud a proč se to šíří, neznamená že to příště neudělám, přesto než tak udělám tak udělám vše abych to zastavil jinak, nechci ukazovat prstem a někoho vinit že páchá a šíří zlo a navíc když se jedná o lidi, kteří tvrdí že šíří světlo a mají své stránky a vedou jiné, protože jak již bylo mnohokráte sděleno je to vaše věc, ale už bychom se měli probudit z toho snu a sundat ty brýle které máme na očích a začít se podobné temnotě stavět a bojovat s ní. A nemusí se nám líbit slovo boj, přesto to je a byl boj od nepamětí. I archanděla Michaela žádáme, aby použil svůj meč, když chceme, aby odsekal energetická pouta z našich těl. Ne neříkám a nemyslím si že máme někoho špinit, nebo soudit ale upozornit na to odkud zlo a temnota se šíří by mělo být samozřejmostí a to právě proto, aby náš bratr nebo sestra nebyli právě touto temnotou polapeni. Pokud se pak vydají tímto směrem a nebudou dbát upozornění a varování je to jejich volba ale jak se může kdo vyhnout bahnu, když nevíme kde je. My to ale víme kde je, nebo bychom to vědět měli a proto jsme také těmto a různým věcem vystavováni, abychom se rozpomenuli a opět prociťovali věci srdcem a ne rozumem. Abychom se opět nechali vést našim vnitřním naváděcím systémem. Ten nás nezklame, ten nás nezradí, jen bohužel jej máme tak zrezavělý a nechali jsme se tak v minulosti ovládat a řídit že pomalu vlastně nepoznáváme kde je světlo a kde je temnota. A už bylo na těchto stránkách napsáno, že ne všechno co se za světlo vydává světlem skutečně je.
A co že se vlastně stalo, že to spadá do této kategorie šesti křížů.
Po dlouhé době a usilovné práci bylo video „meditace – ochrana zlatými kříži „ odstraněna z internetu a tím také tato nahrávka jako by mávnutím kouzelného proudku vymizelo z celé řady stránek kde se toto prezentovalo a bylo hojně navštěvováno.
Jen na dvou stránkách kde byla u videa počítadla toto zhlédlo více jak 1300 lidí a tím si spustili tento proces v sobě. Tato nahrávka se ovšem objevovala na desítkách duchovních stránkách.
To jak jsme lhostejní o tom svědčí i fakta, kdy jsem osobně obeslal více jako stovku těch kterých se toto týkalo a mají třeba své stránky, aby zveřejnili oč jde. Ne že toto nikdo nezveřejnil, ale ani jeden z těchto lidí se ani neozval, nenapsal že je to hloupost nebo se jinak nevyjádřil. Prošel jsem si zde tímto mnohým a nemám potřebu toto zde popisovat a vím, že to, že tato nahrávka byla odstraněna je zásluhou opět těch zhora, kteří nám k tomu dopomohli.
Pozor to, že samotná nahrávka zmizela v samé podstatě již nic neznamená. Neznamená to že je vše očištěno, že vše skončilo a hurá je po všem. Naopak nyní přichází období, kdy se s tím vším budeme setkávat aniž bychom vůbec věděli s čím se setkáváme a co a kde proti nám stojí.
Ne nestraším tak jako jsem zde doposud nestrašil tím, že tento rituál zde je. Pokud jste pozorně četli článek od Míly „andělé chtěli abych napsala 2“ pak vám jistě neuniklo s čím se setkala. Článek a povídání bylo a je pravdivé v každém slově jen opět ne že by nebylo sděleno vše ale mnohé je ukryto za písmenky a já zde na tomto místě vnímám potřebu některé věci upřesnit, protože nic neskončilo. Není nad čím jásat, tancovat a zpívat.
To s čím se sama Míla setkala byly entity pocházející z bytosti která už mezi námi není a tak se entity samozřejmě musí nastěhovat jinde. My jsme se měli setkat s prvními těmito entitami, tak jak to Míla popisuje, abychom to dokázali rozlišit o co jde, jak se chovají a jaké že jsou. A jaké to jste si mohli a můžete znovu přečíst co to udělalo s člověkem, který je zvyklý, dalo by se říci s tímto pracovat. A s tímto se budeme setkávat takže neskončilo nic, jen se dále nebude šířit nahrávka pokud ji někdo nemá zkopírovanou a nebude narůstat již dramaticky počet těch, kolem kterých zlaté kříže jsou a ze kterých budu zlatá vejce a z těch entity, která ve většině případů se ven nedostanou protože kolem nich je taková ochrana aby se ven nedostaly. Jenže tyto v tělech hostitele zahynou a zrodí se v nich tento nový druh a zlatá vejce nejsou pak zlatá, jak jste si mohli přečíst ale černá a v těchto se tyto entity drží až do konce a pak jdou dále.  A kolik je dnes postižených není důležité ale je jich několik tisíc. Tak toto jsme jako lidé způsobili a následky si i v té naší lhostejnosti a nedůvěřivosti poneseme po desítky let možná i déle.


A nyní jedno doporučení pro všechny a není to mým výmyslem je to varování z hora……… 

 

Pokud nerozpoznáte temnotu od světla, budete se to muset naučit. Pokud se budete navracet stále a vědomě tam, kde se temnota šíří ponesete si následky sami. Už dříve bylo na těchto stránkách zveřejněno „zákon je na vše člověče na to pamatuj“. 

 

My jsme také napsali že nikoho nebudeme upomínat a nebo uhánět o nějakou platbu jsme v klidu protože víme jak věci nahoře fungují a nás může obelhat ale v zápětí přijde o mnohonásobky.


A toto mám napsat doslovně:


Ó jak jsi hloupý člověče. Cožpak ten, kdo šířil temnotu kolem rituálu šesti křížů a dopustil se následků, kterých  nedohlédneš, může ještě někdy být nositelem světla v tomto životě. Jsi pak naivní a hloupý, ale je to jen tvá volba, kam půjdeš a kým se necháváš vést. To si pamatuj.……….


Je zde mnoho těch, kteří si zkrátí život sami a dobrovolně a je jedno, že nevěděli že si mysleli a já nevím co. Toto vše jsou nakonec jen omluvy a výmluvy k někomu a něčemu protože toto jak bylo mnohokráte řečeno a připomenuto je jen a jen váš života nemůžeme se vymlouvat na ně na někoho. Musíme se umět nakonec postavit a uvědomit si my sami, že jen my a nikdo jiný je a byl vinen, je a byl odpovědný. Nikdo nás nenutil číst co nemáme, nikdo nás nenutil poslouchat co není pro naše uši, ale my si už sami nerozumíme a tak si myslíme že někdo tam venku má pro nás něco více než je v nás samotných ale není tomu tak, protože vše co nakonec potřebuješ člověče máš a vždy jsi měl jen sám v sobě. nepotřebujete poslouchat žádné nahrávky ať jsou od kohokoliv. Osobně sám ani Míla neposloucháme nic, protože proč k čemu a pokud už něco chcete nebo musíte mít pak velmi velmi opatrně vybírej, protože internet je přehlcen věcmi, jako jsou meditace šesti křížů. Stále něco hledáte a přitom si neuvědomujete, že se stále více vzdalujete od sebe sama. Jak ale můžeme slyšet, vidět, vnímat a rozeznat, když my neumíme tu nejzákladnější věc a tou je být se sebou sama. Podívejme se kolem sebe, narážíme do lidí a z uší jim čouhají dráty a do uší si stále mnohý něco pouští a jak pak může slyšet vnímat prociťovat. My opravdu neumíme být sami se sebou ani na chvíli pořád a stále nám musí někdo nebo něco dělat společnost a jak pak můžeme rozumět a vnímat ten náš vnitřní naváděcí sytém. My si neuvědomujeme, že toto byl a je záměr, abychom byli právě takoví, protože toto co z nás mnohých je , je snadno ovladatelné.
Na tento neviditelný svět je lékařská věda krátká a tak nebude zjištěno co koho trápí a není to ani záměr a budeme se „léčit „ na rakoviny všeho druhu a na jiné nemoci a přitom se stačí očistit napojit se na energií země a život si vědomě ne krátit ale prodloužit. Kdy pochopíme to, že zde nemusí padat letadla a nemusí po nás zběsile střílet a nemusí být terorismus a jiné věci. Za mnohým z toho není nemoc člověka jako taková ale jen to co nevidíme. Mnozí z těch jsou jen obaleni entitami všeho druhu , které jej řídí a vedou. Je pak takový člověk vinen, ano je dneska už ano protože není složité být dneska čistý, být v klidu pohodě, být zdravý usměvavý a žít to co sám opravdu chce. Bohužel dokud se necháme ovládat tak jak tomu je doposud a stále toto ovládání nás jako stáda stoupá pak musí padat letadla, musíme umírat na nemoci na které bychom umírat nemuseli a pak se musíme setkávat s ještě více temnotou než doposud. Můžeme mluvit o tom jak jen je zde všude více světla jak přichází z hora, ale to jsou a budou jen slova a to do doby dokud sami tím světlem nebudeme. A to zda jsme či nejsme o tom mimo jiné vypovídá to, co děláme a jak děláme.
Přeji vám osobně jen to nejlepší a věřím že opět na dlouhou dobu se zde o rituálu nebudu mít potřebu zmiňovat protože máme tolik jiných nádherných věcí, které máme šířit a kterým máme věnovat svůj čas. „bohužel“ někdo někdy musí i toto světlo šířit byť se může zdát že je to temnota.
S Láskou a v Lásce Kája
16.4.2015