Přeji všem hezké tady a teď.
Navracím se zde dnes k tématu velmi vážnému a mohlo by se zdát, že nepatří ke Světlu nebo do Světla. Je to však jen úhlem našeho vlastního pohledu, protože když to vezmu z osobního pohledu, nebo z pohledu těch nahoře, pak vnímám, že už jen to, že jsme zde na této naší planetě zemi něco podobného objevili je velmi pozitivní. Od tohoto bodu, kdy se zde něco podobného objeví a potvrdí, pak už zase záleží jen na nás samotných, jak k tomu přistoupíme a zda budeme té nejtemnější temnotě zde, jen přihlížet  a nebo s tím také konečně všichni něco dělat. Od první chvíle, kdy jsem zde objevil rituál šesti křížů a jak to bylo  je popsáno v prvním článku, tomuto věnujeme s Mílou opravdu mnoho času a stálo nás to již nemálo úsilí. Nechci zde nyní, ani v nejbližší budoucnosti popisovat to vše, s čím jsme se díky tomuto setkali a čemu všemu jsme byli ze strany temnoty vystaveni. O všech těch útocích by se dnes dala napsat opravdu kniha a jsem si jistý, že jednoho dne, až toto pomine, se k tomu osobně uchýlím. To, s čím se zde dnes setkáváme a to je opravdu rituál šesti křížů, se svými důsledky, nemá v novodobých dějinách obdoby a na zemi se něco podobného a tak temného a zákeřného ještě neobjevilo. Udivuje mne, že lidé nechtějí slyšet a nechtějí přijímat to, jak tomu je a mnohdy se nad tím smějí a nebo dokonce jsou toto, přes veškerá upozornění, schopni dále na sobě páchat. A znovu zde opakuji, pokud toto budete páchat na sobě samých, pak je to z jistého pohledu v pořádku, ale pokud toto pácháte vůči komukoliv jinému, pak je mi to opravdu líto, přesto, že toto je volba každého jednotlivce.

Víte, můžete zaujmout jakýkoliv postoj k tomu všemu a pokud nevěříte, že tomu je přesně, tak jak píšeme a jak vás informujeme, pak je jednoduché, zcela jednoduché si to dokázat, jak to funguje a prokázat, kdo vlastně má pravdu. Dokonce by se takto zmapovaly přesné dopady a důsledky, takového jednání. Takže moji drazí, pokud se někdo směje tomuto všemu a nebo si myslí, že jsem se já osobně zbláznil, či přeháním, byť jen v jednom jediném bodě, pak se s vámi rád setkám, jako s tím člověkem, tou bytostí, která tento rituál na sobě samé, bude po dobu několika dní až týdnů, pozor ne měsíců, páchat. Výsledky se dostaví rychle a dnes vás můžeme docela přesně informovat průběžně, jak se to na vás, nebo ve vás, vyvíjí. Řekneme vám přesně, kolik máte kolem sebe kdy rozestavěných křížů a kdy zbývá ten poslední a tím se uzavře onen prostor kolem vás a je to hotovo. Pokud je zde tedy kdokoliv, kdo pochybuje o mne osobně a těchto informacích, pak se přihlaste.

Ne, tím nestraším, jen jsem chtěl a chci jasně ukázat, jak nebezpečná věc se zde šíří po internetu a jak tomu přihlížíme a myslíme si, že ten nebo ti, kdo na toto poukazují, jsou „blázni“.
Jistě že nevíme o tomto vše, ale víme toho víc, než je vůbec možné v dané chvíli zveřejnit. A i to, co zveřejňujeme, zde zní docela „šíleně“. Dnes jsme ale díky tomu, že jsme tomuto věnovali přes všechna nebezpečí, které obnáší a přináší tento rituál, docela velkou pozornost a tak něco málo o tom víme.
Míle se toto téma samozřejmě moc nelíbí a je to pochopitelné, protože zabývat se denně entitami podobného druhu, je jako si pohrávat se smrtí samotnou. Stačí jeden špatný a neuvážený krok a je vymalováno a máme to u sebe a na sobě. A věřte, že s tímto se opravdu setkat na vlastním těle nechci a přesto jsme tomu velmi blízko každý jeden den, kdy se tomuto věnujeme.
Vše, co bylo v předcházejících článcích zveřejněno, je pravdou a dnes je to v podstatě již i potvrzeno.
Uvedu vám některá zajímavá fakta k tomuto, abyste získali alespoň malou představu, s čím si zde jako lidstvo pohráváme a co se zde děje.

Uvedu zde pár přímých citátů z několika emailů a dvou případů, které jsme zde zaznamenali. Na konci článku pak najdete fotografie obrázků, které byly k tomuto namalovány automatickým písmem a to před očištěním a po očištění.
 
Vůbec první email, který k nám na toto přišel, měl znění, cituji:
 
2. 2 .2015  Dobrý den,
přečetla jsem si velmi důležité info, o rituálu šesti křížu.
Jelikož jsem hledala různé meditace, tak jsem narazila i na toto a několikrát jsem praktikovala. Vůbec jsem si neuvědomila, jak to může být nebezpečné.
Ještě jednou Vám děkuji, kdybych si to nepřečetla na Vašich stránkách, asi bych to celé praktikovala nadále. Úplně se stydím, co jsem to provedla a vím, že mě to neomlouvá. Jsem Vám velmi vděčná.
Přeji krásný den Hanka

V době, kdy nám toto přišlo, jsme ještě neuměli a nevěděli, jak s tím vším naložit a hlavně, se do toho ani jednomu po pravdě, nechtělo. To, co jsme ale uměli, bylo, namalovat si daný stav dané bytosti. Toto jsme učinili a byli jsme velmi zaskočeni, co nám z toho vyšlo. Paní měla kolem sebe pět křížů a chyběl již jen šestý. Zajímavým zjištěním bylo, že jinak to byla naprosto čistá bytost. Neměla na sobě žádné entity, ani na čakrách ani v auře. Neměla dokonce u sebe ani žádné přivtělené duše a energie jí proudila nádherně. Nechali jsme to tedy v dané chvíli být, protože jsme stále nevěděli, jak toto zrušit a už vůbec jsme nevěděli, jak bychom postupovali v případě, pokud by daný člověk měl to vejce kolem sebe uzavřené a v něm onen nový druh entit. Paní jsme ale měli pod jakousi kontrolou. Nicméně jsme se domnívali, že zde nic nehrozí, protože byla jinak naprosto, ale naprosto čistá a mnohým bych přál, tu energií, kterou měla.

Bylo 12 .2. 2015  a přišel nám další zajímavý email. Cituji:
 
Dobry den.
Přečetl jsem si váš článek ohledně zmiňovaného a dost mě to překvapilo a šokovalo.
Musím přiznat, že se své duchovní cestě věnuji krátce a jsem tedy začátečníkem.
Stránky paní Blanky sleduji něco přes rok a prošel jsem většinu jejích meditací.
Na vaše stránky jsem narazil nedávno a velice mě zaujaly.
Zmiňovanou meditaci jsem vyslechl třikrát a celkem často si ji pro sebe zkoušel praktikovat,
několikrát ji vyslal mému synovi.
Můžete mi dát nějaké rady jaké kroky nyní podniknout ke zrušení zmiňované kletby.
Předem děkuji.
S láskou Lukáš...

Samozřejmě, že jsme si danou bytost opět ihned namalovali a výsledkem jsme byli oba velmi, velmi zaskočeni. Tehdy jsme zjistili, že pán má kolem sebe nejen plných šest křížů, ale že zlaté vejce, které kolem něj bylo vytvořeno, již uzrálo a tento nebezpečný druh entit, o kterém zde mluvíme, byl jaksi pryč. To neznamená, že na sobě neměl jiné entity, řekněme běžné, se kterými se setkáváme. Ty měl a měl jich na sobě spousty. Ty se následně po uzrání zlatého vejce na vás slétnou jako na dokonalou potravu a dokončí dílo zkázy. Jeho stav byl opravdu velmi vážný a nebudu přehánět, když zde napíši, že v podstatě umíral. Nemohli a nechtěli jsme jej strašit, neměli jsme však jeho svolení, abychom jej pomocí celého Vesmíru očistili a  vyčistili. Poslali jsme mu základní informace a informovali jej o stavu věci, jak se jen dalo. Zaslal nám odpověď, kde mimo jiné stálo.
 Cituji:
zdravím Vás...
nevím přesně kde začít, jsem vám velmi vděčný, že se budete mému případu věnovat.
Určitě máte mé svolení ke zrušení rituálu a všech následků na mně a mém synovi, hlavně na něm.
To poslední, co bych chtěl, by bylo mu jakkoli ublížit či přitížit.
Také souhlasím s použitím těchto řádek, jak uznáte za vhodné, jména můžete ponechat,
nemám s tím problém, pokud to pomůže komukoli dalšímu. ……..........
...........Požádal jsem své anděly strážné, aby při mně stály a pomohli mi napsat tyto řádky,
vlastně jste první, komu se svěřuji a otvíram své pocity a myšlenky.
Na jednu stranu jsem rád, že se toto přihodilo, posunulo mě to zase o kousek dál při uvědomování si sebe sama...……
…….Co se příznaků týká u syna, nemohu posoudit, s matkou žijeme odděleně a syna vídám jednou za čtrnáct dní. Je čilý,hravý a plný energie jako vždy. Zdravotně se nic nezměnilo. U mě je to jiné, k tomu se dostanu. Doufám, že se neurazíte, když se trošku rozepíšu, aby jste měl co nejvíce informací................................Začal jsem se věnovat objevování sebe sama, hledal jsem svou vlastní cestu, až jsem se dostal k meditacím paní Blanky.
Meditace od Doreen Virtue mi přijdou úžasné, pomohly mi opět se otevřít a v pustit anděly a boha do mého života. Asi je zbytečné popisovat všechny pocity snad jen, že když jsem si dovolil otevřít své sdce, přijmout a dávat lásku, mé srdce doslova explodovalo...Vlastně celá má bytost..Cítil jsem lásku, zamilovanost snad na každém kroku. Vnímal jsem anděly, archanděly i boha...Vše se změnilo po vědomě úspěšném, byť nyní již nechtěném rituálu... Už si nevybavuji, kdy to bylo poprvé, každopádně jsem nic zvláštního nepociťoval, ba naopak. Asi před čtyřmi týdny se vše začalo měnit. Zamilovanost kterou jsem cítil, byla najednou pryč, nevěnoval jsem tomu pozornost, potom se začala vytrácet i láska, andělé se mi ve snech nezjevují, nevnímám je tak jako dřív a vůbec se všechno vytrácí. Vím, že bůh i andělé jsou stále se mnou, pomáhají mi a vedou mé kroky ,jinak bych se asi nedostal k vám. Po přečtení vašeho článku jsem hned požádal boha, krista, archanděly a mé anděly strážné o světlo a lásku a musím přiznat,že jsem pocítil úlevu. Prázdnota je stále, také se objevily rodinné neshody a zdravotní problémy, dělají se mi hnisavé boláky, ještě než vyléčím jedny, objeví se na novém místě a léčba začíná znovu, to trvá tak dva měsíce. Jsem často vyčerpaný nejen fyzicky, ale i duševně...
to bude ode mne prozatím vše...
Věřím, že budu mít možnost vám někdy osobně poděkovat.
Zatím se mějte krásně a děkuji za mé sdílení a pomoc.
S láskou,i když ji tolik nevnímám,
Lukáš...

Namalovali jsme si obrázek toho kloučka a přišlo zděšení , protože on měl kolem sebe úspěšně v dané chvíli dokončen rituál a čekal jen na to, kdy vejce praskne. Měli jsme zhora informace, že nemáme mnoho času. Docela nás toto sebralo a to přesto, že jsme věděli, že to jednoho dne přijde a že se nám to na stole objeví.
Od této chvíle jsme toho moc nenaspali a setkali jsme se v daném období s ledasčím, protože na straně temna nebyl zájem, abychom toto pochopili a zjistili, jak to vše zrušit a vyčistit. Nicméně se nám podařilo na to přijít a měli jsme z toho samozřejmě radost, byť jsme si uvědomovali, do čeho vstupujeme a co proti nám stojí. Psal se datum 16 .2. 2015 a my jsme zachytili informaci že ten malý klouček na tom bude hodně špatně, pokud se to právě dnes neodstraní.  V práci jsem byl jen na chvíli,  protože jsem věděl, že to musíme dokončit a v daném případě si vše potvrdit a pomoci alespoň tomu klukovi. Věci byly o to komplikovanější, že Míla byla tam daleko ode mne a já zde. Nezbývalo než toto vše jaksi dělat na dálku a protože u Míly byla v dané chvíli ještě moje dcera a něco málo o tom také ví, tak jsem ji požádal, aby toho byla účastná, protože jsme potřebovali více energie, aby se to vše násobilo. Podařilo se a já pak panu Lukáši napsal, cituji :

16. 2. 2015, 23:00:32
Zdravím vás Lukáši
dnes přicházím s velmi dobrými zprávami a nepochybně vás potěším. Andělé Vás neopustili stejně jako Vás neopustil ani Bůh.
Pro tentokráte můžeme všichni tak trochu slavit a děkovat za to vše . Světlo v dané chvíli zvítězilo nad temnotou a to ne ledajkou.
Bohužel jsem Vám neměl jak dát vědět a Vaše záležitosti si vyžadovaly okamžitý zásah. Museli jsme Vás tedy neodkladně očistit a to plně od rituálu, který jste na sebe spáchal a který se vám v plné síle bohužel také podařilo uskutečnit.
Dnes už mohu něco o tom všem napsat více, protože to máte plně za sebou, před sebou již máte jen nějakou fázi, kdy se organismus bude dávat dohromady a léčit se.
Měl jste namále a stáli při vás opravdu všichni andělé. Dnešní datum si poznačte do kalendáře, protože jste se podruhé narodil.
Nechtěli jsme Vás dříve tímto strašit, ale zbývalo vám opravdu jen pár dnů. Osobně jsem to chtěl čistit až o víkendu, protože k tomu nutně musíme být s Mílou pohromadě. Nicméně do té doby by jste to Vy ani Váš syn již nepřežili.
Myslet si o tom můžete co chcete, že tomu tak je nebo není, nemám v úmyslu Vás o ničem přesvědčovat a pokud jste si zašel na odběry, které jsem vám doporučil, pak za měsíc, až vám povím, si zajděte na druhé a poznáte ten rozdíl. Na toto, co jste měl v sobě je lékařská věda krátká není na to v dané chvíli žádný lék.
O tom kolik nás to stálo úsilí a co vše jsme museli podstoupit v dané chvíli pomlčím, protože to není důležité. Jednoho dne to bude součástí knihy, jak to vše kolem šesti křížů bylo a proč.
V dané chvíli jste vy i váš syn naprosto čistí. Rituál byl zrušen v celém jeho rozsahu a všechny entity odvedeny a zničeny.
Je pravděpodobné, že Vám nebo Vašemu synovi nebylo dobře ve chvíli, kdy jsme toto prováděli, věřte však, že nebylo zbytí a nemohli jsme čekat.
Entity jsou pryč, rituál je zrušen, Vaše tělo se léčí a jste napojen na mimořádné energie, které na Vás působí. A věřte, že když říkáme mimořádné, tak jsou zcela mimořádné, jsou stejně tak, jako byl nebo je mimořádný, celý tento nechutný rituál.
Nevím, zda Vás to nějak potěší, ale jste první na této planetě zemi, komu se toto podařilo zcela dokončit. Na rozdíl od jiných, jste však měl štěstí a stáli a stojí u Vás andělé. Bohužel nejste poslední, protože podobných případů je v naší zemi stovky a nikdo neví, kolika se to povede dotáhnout až do konce. Bohužel jsou zde již další, kterým se toto povedlo, jen o tom ještě neví a třeba se to ani nikdy nedozví.
Pane Lukáši v dané chvíli samozřejmě krev není v pořádku, stejně tak není v pořádku ani moč a nějaký čas toto vše bude trvat než se tělo zcela vyléčí.
Vaše tělo se nyní bude čistit  a můžete zaznamenat jakékoliv příznaky. Může to být chřipka, stejně jako teploty. Můžete se třeba jen potit nebo mít průjem. může to být cokoliv. Vše je však na základě toho, že se Vaše tělo čistí. Nemáte zasaženy žádné orgány a to je také malý zázrak . Samozřejmě, že nemá podobné poškození ani syn. Boláky , které máte na těle, se mohou ještě dokonce rozrůst na jiné části, ale stále jde jen a jen o čistící proces, kdy se tělo brání a vyplavuje z těla veškeré jedy ven.
Pane Lukáši máme Vás i Vašeho syna pod kontrolou ve smyslu, že Vám budeme posílat a napojovat Vás na takový zdroj energie, který právě potřebujete. Za tím si nemusíte dělat v dané chvíli žádné starosti.
O nějakém celkovém vyléčení a navrácené se do původního stavu, před, nebo lépe řečeno do daleko lepšího, by měl být proces zhruba 21 dnů, ale zde záleží také na Vás, jak k tomu budete přistupovat.
Prosím žádný alkohol v dané době, to opravdu ne . A pokud svému tělu chcete pomoci, tak pak takovým způsobem že několikráte za den, kdykoliv a kdekoliv kde si vzpomenete začněte zhluboka dýchat . Stačí pár hlubokých nádechů a výdechů, tím velmi sám sobě pomůžete. A pokud si k tomu třeba budete říkat, Já jsem Světlo Já jsem Láska, pak nic lepšího udělat ani nemůžete. Také Vám samozřejmě v daných dnech pomůžou procházky venku na vzduchu a hlavě spousty úsměvů a optimismu.
Tak si myslím, že v kostce jsem se zde zmínil o všem důležitém a mohu se jít po několika dnech také konečně vyspat.
Mějte se hezky a samozřejmě to, co bylo napsáno platí také vše pro syna. Je v dané chvíli v naprostém pořádku, byť to nemusel prožívat zrovna dobře. Držíme mu palce a přejeme s Mílou jen to nejlepší. Samozřejmě že vám také.
S Láskou a v Lásce MY....Kája a Míla
PS: v příloze vám posílám fotky, jak jste na tom byli a někdy si k tomu jistě osobně něco povíme, protože jste první a to v mnoha směrech.


Pan Lukáš již druhý den krátce odpověděl – cituji:
zdravím vás
Nečekal jsem,že všechno proběhne tak rychle...
Musím přiznat,že se od rána cítím mnohem lépe, vlastně se mi už lehčeji usínalo
než před tím. První, co jsem po probuzení postřehl, byla vůně květin které máme ve váze.
Jsou zde týden a za celou dobu jsem je nezaregistroval, jako by mě vítaly.
Alkoholu se určitě nedotknu, za poslední dva měsíce kdykoli jsem se napil, boláky se okamžitě zhoršily
a tak se alkoholu vyhýbám a budu dál. U lékaře jsem nebyl, všechno proběhlo tak rychle, že jsem to nestihl.
Nejsíš bych k němu ani nešel, žádného jsem nenavštívil přes pět let, věřím mému tělu a v jeho samoléčící schopnosti.
Jsem vám i pání Míle velmi zavázán, doufám, že to budu moci vše s vámi probrat osobně,
rád bych se dozvěděl o všem, čím jsme prošli a s čím jsme se setkaly...
Přeji spoustu úspěchů při léčení dalších dušiček, určitě vás budu informovat o sobě mém synovi.
Posílam vám spostu pozdravů, lásky a díků...
s láskou Lukáš

dohodli jsme se, že nás bude po těch třech týdnech informovat a dá vědět jak to probíhalo u syna a tak i my čekáme, jak se to vyvine. Nepochybujeme však, že jejich stav díky tomu všemu, bude lepší než dříve. Samozřejmě to nyní záleží už jen na nich.

A nyní se navrátíme k prvnímu případu a tím je paní Hanka.
Jak již bylo uvedeno, měli jsme ji pod jakousi kontrolou, protože nás ten stav zajímal. V den kdy jsme pomohli panu Lukášovi, jsme si namalovali  znovu obrázek paní Hanky a vše bylo v naprostém pořádku. Nemohli jsme kříže, které tam byli jen tak bez souhlasu odstranit a věděli jsme, že je vše v pořádku, tak jsme se tím ani v podstatě nezabývali, jen jsme to hlídali. Když jsme si ověřili, že je možné i toto odstranit, tak jsme ji napsali s tím, že potřebujeme její souhlas a ten byl tedy učiněn.


Napsala nám cituji:
Dobrý den,
moc Vám děkuji za milý e-mail. 
Budu velmi ráda, když mi tyto kříže odstraníte.
Datum narození: xxxxxxxxxxxxxx
S pozdravem a přáním hezkého dne
Hanka

Jenže a zde došlo opět k velkému překvapení. Ve chvíli kdy jsme si ji namalovali znovu , tak již její stav nebyl jako dříve, ale měla na sobě řadu entit a to na čakrách. Toto nás opravdu překvapilo, protože vše bylo do té doby naprosto čisté a jediné vysvětlení je a dokonce to máme samozřejmě potvrzeno, že i když se objeví byť jen jeden jediný kříž a rituál nebude tak ukončen, tak přesto v čase dojde k napadení takové bytosti. A to se také stalo. 
 
Napsali jsme ji – cituji:
Milá paní Hanko
Ozývám se s menším zpožděním tedy z mého pohledu, protože jsem vás chtěl informovat již daleko dříve. bohužel věci se nám zde tak vyvinuly že to opravdu nešlo.
vlastně ani dnes nemám u sebe vše tak, abych vás informoval o celku, nicméně už nemohu nebo nechci čekat a tak pokud by jste chtěla tak bych informaci doplnil až následně.
v den, kdy jste nám dala svolení, že vás můžeme očistit a zrušit veškeré dopady rituálu šesti křížů jsem požádal Mílu, aby vás znovu namalovala, abychom měli vše pro naší kontrolu zaznamenáno.
byli jsme v podstatě oba docela překvapeni, jak se změnil váš stav od posledního dne, kdy jsem si vás malovali a byla jste v podstatě naprosto čistá.
v daný den, tedy a bylo to 25 . 2.  kdy jste nám to svolení dala a namalovali jsme vás, jste měla na sobě docela hodně entit a váš stav nebyl vůbec dobrý, měla jste zablokované již čakry a osobně jsem přesvědčen o tom, že do tohoto dne jste musela již vnímat jakési změny u sebe sama.
samozřejmě, že to byl dopad onoho rituálu a to i přes to, že se vám jej nepodařilo "zázrakem" dokončit .
všechno jsme ihned očistili a dokonale zrušili jakékoliv pozůstatky onoho rituálu.
nepochybně jste vnímala v noci, bylo to kolem desáté večer, kdy jsme se s vámi zabývali, změnu, mohlo to probíhat různě, ale již ráno, vám zcela jistě bylo jinak a vnímala jste něco, co jste nemohla definovat, z čeho to pochází. Bylo to samozřejmě pozitivní.velmi pozitivní.
Nebudu zde popisovat vše, co to obnáší takovouto bytost očistit, nicméně něco k tomu přece jen, pro uvědomění si. abychom toto vše mohli udělat musíme vás napojit na tu nejlepší a nejčistší energií, která zde na zemi dnes je. Nebo přesněji, propojit ve vás zdroj zemské a vesmírné energie. Jste jednou z mála bytostí, která dnes toto propojení má. Měla by jste těm nahoře za toto poděkovat, že vám toto umožnili napojit se a propojit. Toto napojení je trvalé a v nejbližších dnech, snad příští týden o tom vyjde na našich stránkách článek, doporučuji přečíst.
takže milá paní Hanko, od 24. 02. 2015 jste čistější, než když jste zde na tuto zemi přišla a jste napojena na to nejlepší, co zde v dané chvíli na této zemi vlastně je. Přeji vám, aby vám toto vše vydrželo a važte si toho, že všichni ti nahoře i dole, vám toto umožnili. Z nějakého důvodu si to zasloužíte a nehledejte na internetech, již žádné rituály ani meditace, nepotřebujete to, vše máte v sobě, stačí se jen zahledět do sebe sama.
s Láskou a v Lásce
Kája a Míla


V dané chvíli ještě nemáme zde její odpověď, nicméně my ji ani nepotřebujeme, protože víme, jak se věci mají. Rád vás však o tomto budu ještě informovat . Myslím si, že jsme vám nyní v dané chvíli toho předložili více než dost a jak bylo napsáno v úvodu, je jen na vás, čemu a komu budete věřit. A znovu opakuji, pokud si jste tak jistí že toto jsou výmysly, tak to klidně zkoušejte. Zkoušejte to ale jen na sobě samých, ne na druhých, protože následky si opravdu ponesete sami.
Bylo toho zde dnes napsáno velmi mnoho a přesto to stále nestačí, je potřeba a bude potřeba ještě mnohých jiných informací k tomu všemu. Zamyslete se prosím, nad tím vším a uvědomte si dopady toho všeho. Možná si říkáte, mne se to netýká, já toto nepraktikuji. Pak vás musím upozornit na to, že to není až tak pravdou, že se vás to netýká. Toto se moji milí, týká naprosto každého jednoho z nás a měli bychom to plně pochopit a uvědomit si. Zkuste si představit, že se taková nahrávka dostane do rukou dětem, nebo těm, kteří si něco chtějí jen tak vyzkoušet a budou toto praktikovat k vám, jako osobě, která o tom nic neví. A že to funguje a je to možné, je prokázané. Zamyslete se a pokud dojdete k závěru, že se vás to týká, pak využijte všech možností, které máte, aby tato nahrávka jednou pro vždy zmizela z našich internetových sítí.
Něco o tom víme a přesto to v dané chvíli nestačí na to, abychom zrušili účinek nahrávky jako celku. Toto bylo vytvořeno tou nejtemnější temnotou a uvědomte si prosím a pamatujete na to, že ne každé světlo, pochází ze Světla nebo k němu směřuje. Je to jen maska temnoty.
Písmenek zde máte více než dost a nepochybně se k tomuto tématu osobně navrátím, protože jsem slíbil, že se neskloním ani před byť stínem nějaké temnoty.
Děkuji vám za pozornost a pomozte i vy šířit Světlo tam, kde je potřeba, protože bez toho, nikdy nemůžeme dojít tam, kam chceme. Zatím stále jen a jen mluvíme, ale už je potřeba se zastavit a ukázat, odkud přichází vše možné, jen ne Světlo a Láska, byť se to za světlo a lásku schovává.
Děkuji všem našim průvodcům, děkuji všem, jak nahoře tak i dole, děkuji všem našim patronům, kteří mne a Mílu každým dnem doprovázejí a jsou stále s námi. Jsou s námi tak jako s vámi .
S Láskou a v Lásce Kája


PS: věnovali jsme vám v daném týdnu čtyři články a pokud se zde neobjevíme nějaký čas, neznamená to, že nejsme, jen se opravdu věnujeme práci, které máme více než dost. Myslel jsem si na počátku, když jsem se zde poprvé objevil, že zde budeme vkládat články pravidelně, bohužel to opravdu nejde. Minulý víkend jsme měli být s Mílou spolu a i toto jsme oba jaksi obětovali věcem, kolem toho všeho a tak na tento víkend, se opravdu již těším. Samozřejmě, že budeme opět naprostou většinu času „pracovat“, jen k článkům se asi nedostaneme. Budeme se však snažit přece jen něco vložit v průběhu týdne, protože je toho více než dost, co bychom chtěli zaznamenat a třeba to někomu pomůže. Pokud by to změnilo jen jednoho člověka a nebo mu to pomohlo najít svou cestu, pak to stálo za to.
S Láskou a v Lásce Kája