Nová podoba Rituálu šesti Křížů

 R6K-Sám se rozhodni I

 

Milý člověče. Přicházím zde, abych se o něco zde podělil. Možná se chci podělit jen sám se sebou, protože také stále hledám a po zbytek svého života budu i nadále hledat pravdu a odpovědi. Dnes jdu vědomě tou cestou k uvědomění a i já se mnohdy zastavím, nebo mne spíše něco zastaví a musím se „zamyslet“. Musím se zamyslet a zpochybním a to i přes to, že podvědomě vím, cítím a slyším jak tomu je a kde je ona pravda.

Mám potřebu se zde s pár informacemi podělit a to především právě proto, aby si já sám uvědomil, potvrdil a pochopil. Pochopil nebo se alespoň opět o malinký krůček přiblížil k pochopení toho PROĆ. Proč jsou věci jak jsou a proč je stále máme tendenci popírat, proč nechceme slyšet a přijat, že vše je jinak než nás učili. Mám pocit jako bych byl někdy malým dítětem, které má spousty otázek a mnohdy odpovědím, kterém dostává a přicházejí nerozumí. Až časem jednoho dne si na mnohé z toho rozpomene a pak si uvědomí, jak to vše bylo a proč se to či ono stalo.

Je tomu týden co jsem se zde zastavil a podělil se o nové informace kolem zmutovaného rituálu šesti křížů. Věřte, že nebylo zase tak jednoduché, jak by se mohlo zdát tohle vše zveřejnit a dlouho, velmi dlouho jsem se tím zabýval, zda to mám udělat či to nechat být, protože i pro mne jsou někdy věci jen těžko přijatelné a pochopitelné a kladu si spousty otázek proč.

Dnes zde přicházím, abych navázal na článek z minulého týdne „ Nová podoba rituálu šesti křížů“ a podělil se o prožitky.

Sám jsem si musel opět něčím „nehmatatelným“ za tento týden projít samozřejmě že právě ve vztahu k rituálu šesti křížů a „musel“ jsem si mnoho myšlenek ujasnit a ponechávám jen na vás samotných, čemu uvěříte, čemu ne a k čemu se přikloníte. Je jen na tobě člověče co budeš sám považovat za pravdu, co za možné a co za fikci.

Nikoho nepřesvědčuji o tom, jak věci vnímám a čemu věřím dneska sám a je na každém k jakým závěrům sám dojde.

Jak jsem se zmínil v předešlém článku tak jsem se s novou zmutovanou podobou rituálu šesti křížů sám setkal, protože jsem bytost, která se s tímto rituálem sama setkala čistil. Zveřejním nepochybně v nějakém povídání nějakou naší vzájemnou komunikaci, pro jakousi věrohodnost, či dokreslení celé situace.

V neděli jsem vnímal na rukou nějaké svědění a uvědomoval jsem si, že to není jen tak. Po několika dalších hodinách se mi na rukou objevili první stejné vřídky o kterých jsem před časem psal a dokonce zveřejnil i fotky rukou. Tehdy stejně jako dnes jsem toto nevnímal, jako nic negativního byť to nebylo příjemné a fotky velmi zkreslují, protože ve skutečnosti to hezký pohled na mé ruce nebyl. Míla v té době přicházela s informacemi, že nejde o nic negativného a že jde jen o jakési čištění mého těla a já stejně tak i dnes docházím ke stejnému závěru a názoru. Tehdy se toto objevilo v tak silném počtu z důvodů, že jsem (jsme) prováděli něco zcela ojedinělého a mimořádného a procházelo mnou neskutečné množství energie, která nakonec dala vzniknout těmto vřídkům na rukou. Stále se zde nechci a nemohu, zmínit o co šlo a to přesto, že to plně souviselo s rituálem šesti křížů. Šlo totiž o věci, které  jsou opravdu již za hranici běžného lidského chápání a nejsem si jistý zda v tomto mém životě bude někdy prostor na to, aby vše bylo zveřejněno tak jak to probíhalo. Nicméně z druhé strany se setkávám a pohrávám s myšlenkou, napsat knihu o rituálu šesti křížů se vším jak to bylo a se všemi jeho skutečnými dopady. Zda tomu tak jednoho dne bude, ukáže až čas, jsem však připraven bez obav k mé osobě toto vše jednoho dne popsat a zveřejnit.

Ty samé vřídky se tedy objevili na mých rukou i tentokráte a já si uvědomil, že množství energie, která přeze mne tedy u tohoto pročišťování od šesti křížů prošla, muselo být opravdu velké. Sám vím, že jsem toto již při očišťování vnímal jinak.

Celkem se na mých rukách následně objevilo asi deset těchto vřídků různé velikosti a v průběhu týdne se vytratili. Nemělo to tedy tak rozsáhlý průběh jako před pár měsíci a nesloupala se mi nakonec kůže na rukou několikráte po sobě v tomto důsledku, přesto jsem toto vše na svém těle zaznamenal.

V úterý mne stáhli z práce na jinou stavbu zde v okolí svého bydliště a já tak měl o něco málo více prostoru na to, abych se věcmi kolem rituálu mohl dále a hlouběji zabývat. Ten den nebo spíše noc jsem na obloze zaznamenal pro mne nezvyklý a zvláštní úkaz. Poměrně často vidím, jak padají hvězdy a tak vím, jak to vypadá. To co jsem toho dnes shlédl bylo tomu podobné a přesto to bylo naprosto jiné. Hvězdu člověk vnímá zlomek sekundy, jak padá a přesto ji nepopíratelně viděl. Padá, nebo letí obrovskou rychlostí a zanechává za sebou slaboučký pás své cesty, jakoby tenkou čáru na noční obloze. Toto bylo obdobné, jen jsem tento úkaz pozoroval daleko déle tedy několik vteřin. Dvě , možná tři a na noční obloze zůstala dráha letu podstatně širší a zářivější než u hvězdy. Co to bylo nevím a co to mělo znamenat také ne. Co vím je, že jsem v té chvíli také přemýšlel nebo vnímal informace o rituálu šesti křížů. Není to pro mne nic neobvyklého, chtěl jsem a chci to pochopit co že se to opět kolem nás děje a proč. Věnuji tomu opět v daném čase od chvíle, kdy se toto znovu zde objevilo v jiné formě hodně času. Vlastně podstatnou část toho, který mám k dispozici.

Byla středa odpoledne a já se dlouho opět zabýval otázkami kolem rituálu a protože informace se mi stále potvrzovaly a přicházeli jiné, nové informace, které nebyly vůbec povzbudiví tak jsem se rozhodl, že přece jen nějakým způsobem oslovím dané stránky na kterých se článek s rituálem nachází. Zvažoval jsem samozřejmě mnoho možností, až mi jako nejvhodnější forma přišlo, že mám dát informaci na feccebok dané osoby, která internetové stránky obhospodařuje s tím, že to může zároveň sloužit jako informace pro přicházející na dané stránky, aby si sami nakonec udělali obrázek o tom všem. Emailem jsem danou osobu nechtěl kontaktovat, protože jsem byl poučen z předchozích období a tak jsem se tedy rozhodl pro feccebok.

Věděl jsem, že možností jak bude daná osoba reagovat, není mnoho a taktéž jsem věděl, že danou informaci ihned zachytí.

Na feccebok jsem tedy napsal pouze toto znění :

„Každý návštěvník těchto stránek by se měl seznámit s tímto článkem ( a vložil jsem odkaz na daný článek)

Další den, když jsem se vrátil z práce jsem ve svém emailu zachytil zajímavý text, jako reakci na mou zveřejněnou větu a článek o nové podobě rituálu šesti křížů.

Zde je celý email který mi došel:

Cituji:

athea-art@seznam.cz

5. 11. 2015, 9:26:01

 

Vážení, 
díky tomu, že jste se snažili dělat si reklamu na našich FB stránkách, a to velmi nevhodným a nevybíravým způsobem, byla jsem nucena navštívit vaše stránky a přetrpět váš podivný, hanlivý, lživý výtvor, ve kterém se snažíte zdiskreditovat nás. Po shlédnutí vašeho obsahu jsem nabyla dojmu, že jste si na výmyslu o jakémsi rituálu křížů postavili živnost. Děsíte lidi skrze vaše osobní výmysly, poškozujete dobré jméno slušných lidí a za slibovanou nápravu pomyslného rituálu inkasujete 2500 Kč. A to za něco, co neexistuje. Pokud by vaše úmysly byly čisté, bylo by na místě kontaktovat nejprve naše stránky a zahájit komunikaci. Žádný pracovník Světla nenapadá a nepoškozuje jiného za účelem vlastního obohacení. 

Namísto toho jste učinili, co jste učinili. Jsem zvyklá na útoky temné strany, která se snaží bránit mi v práci, a také si s vámi zvládám poradit. Nechci však plýtvat energií a nechat se vtahovat do té vaší, která je velmi nízká. Blanka Chakoshpour se vámi možná zastrašit nechala, nebo spíše ustoupila zlu, které produkujete, avšak nyní to tak nebude. 

Žádám vás, abyste ten nesmysl s odkazem na Athea-art okamžitě odstranili, v opačném případě podniknu kroky k nápravě sama. Nežiji na úkor nikoho, své poslání plním z lásky k lidem a této planetě a to zdarma. Což vy říci nemůžete s ohledem na váš ceník. Jakým způsobem se živíte je pouze vaše věc, avšak pokud to má být na úkor mé dobré pověsti a mé práce, očekávejte, že nebudu pouze mlčky přihlížet.

Posílám vám světlo

 

To čemu se věnuji a tím je zde myšlena jakási práce na sobě sama a ona řekněme v danou chvíli duchovní cesta, tak tohle vše skutečně miluji a děkuji každý den Bohu, že mne na tuhle cestu dovedl, byť cesta nebyla vůbec jednoduchá. Přesto, že věřím a o mnohých věcech „nepochybuji“ jde vždy o nehmatatelný a neviditelný svět kolem nás a člověk si musí skutečně vybudovat víru, aby mohl po této cestě krůček po krůčku kráčet. Nikdy to nebude tak, že by si na věci mohl sáhnout a nebo mnohé vidět tak jako jsme tomu navyklí v tomto našem světě a tak se vždy nakonec objeví nějaké pochybnosti. Je to naprosto přirozené a proto je potřeba si stále budovat víru, protože vždy to je a bude o víře. O té samotné by se dalo napsat mnoho, to však není předmětem dnes toho s čím se zde chci podělit.

I na mne po tomto čtení toho co mi přišlo, dopadly opět pochybnosti ve smyslu zda se nemýlím zda jsou věci tak jak je prezentuji a jak jim věřím jak jsem o nich přesvědčen. Přesto, že měl táta v ten den narozeniny tak jsem nad celým nechutným rituálem opět strávil mnoho hodin svého času, než jsem se dostal do bodu, kdy jsem opět nepochyboval o tom, co a jak prezentuji, protože většina z toho nebo vlastně všechno není z mé hlavy. Snad jen slova jako taková, nebo popis věcí jak je vnímám, přijímám a cítím. Vše ostatní je od těch nahoře stejně jako od těch dole a já nevím, proč mi ty věci přicházejí, proč jsem schopen je vnímat a cítit, ale pokud tomu tak je, pak budu po této cestě pokračovat, podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Neprezentuji nic čemu bych nevěřil, o čem bych nebyl přesvědčen a co bych sám neprožil nebo nebyl součástí daných věcí. V tom je v mnohém obrovský rozdíl mezi mnou a celou řadou jiných, kteří prezentují převzaté články a nebo úryvky z knih nad kterými se snad ani sami nezamysleli.

Ano jsem si vědom toho, že můj pohled na mnohé věci kolem nás se liší od mnohých a nikdy tomu již nebude asi jinak. O tom všem nebo k tomu všemu se jistě v čase vyjádřím, ale v danou chvíli zpět k tomu co se událo a jak tomu ve skutečnosti bylo.

Text, který jsem obdržel, byl v mnohém zajímavý.

Nechápal jsem, proč v některých částech daná osoba píše, zřejmě žena, že jsme se snažili dělat reklamu na jejich stránkách, kde obě formulace jsou v množném čísle a jako by za stránkami stálo více osob a jinde zase píše v jednotném čísle.

Celý text mi připadal opět jako docela otevřená výhružka o tom, že pokud se já nezachovám tak nebo tak, tak mne čeká to, nebo ono.

Už jsem to někde popisoval v létě, když mi zde bylo vyhrožováno, co že se stane. Tehdy jsem napsal, že je mi to jedno jak bude kdo postupovat a nemám strach, protože systém ve kterém žijeme docela dobře znám a mám se soudy a jinými institucemi různého druhu docela zkušenosti a byly doby, kdy jsem se bál. Dneska se nebojím už mi nemá kdo co vzít, už mi všechno vzali a tak jsem v relativním klidu. Zkrátka nezkoušejte mi vyhrožovat a to dokonce ani smrtí. I tím jsem si prošel.

Nemyslím si, že děsím lidi ale k tomu aby toto někdo pochopil by si musel přečíst asi vše, co jsem zde kdy napsal a pak může hodnotit a kdo si myslí že jej děsím nemusí zde na tyto stránky vstupovat. Už jsem to ale také někde napsal, že pokud sám narazím na něco, co vnímám jinak tak se ohradím, protože jsem svobodný a mohu se vyjádřit k čemukoliv.

Nesouhlasím s mnoha takzvanými „duchovními“ formulacemi, kde je nám vtloukáno do hlavy spousty nesmyslů o tom jak se máme chovat, protože jsou to mnohdy jen výtvory choré mysli a rozumu a pokud bychom si dali ten čas o který nás vědomě tato společnost připravuje a my nemáme tedy prostor na zamyšlení, pak bychom si uvědomili a procítili to srdcem, jak se mýlíme a jak sami nakonec šíříme nesmyslné formulace. Ano mnohé hezky zní, ale to je tak vše.

I v tomto textu najdeme opět jednu formulaci se kterou se mnozí ohánějí a tím je, že žádný pracovník světla nebude jiného napadat nebo pomlouvat.

Osobně nemám pocit, že jsem někoho napadal a už vůbec ne že bych někoho pomlouval. Nakonec ona formulace o tom, že žádný pracovník světla druhého nebude napadat bude správná. Jen si musíme položit otázku zda na té straně, která šíří podobné nahrávky a články, které nás poškozují, stojí pracovníci světla. Že tam stojí někdo v podobě člověka je pravděpodobné, ale to neznamená, že to člověk je. A opět si můžeme mnohé prověřit sami a položit si spousty otázek. Umíme přece pracovat s kyvadlem, máme zde ony karty a napojení na světlo o kterém mnozí tak mluví. A tak není přece žádný problém vzít kyvadlo a zeptat se zda ten, nebo ten článek je čistý a pochází ze světla. Zda je pro nás vhodný. Dokonce se můžete zeptat zda mám duši, protože to že jsem člověk, že jsem „lidská“ bytost ještě nemusí znamenat,  že mám duši a pokud ji nemám, pak patřím do jiné skupiny a tyto skupiny jak je známé světlo opravdu nešíří. A nebo, že by onu duši neměli ti druzí. To je na každém z vás čemu a jak uvěří a co si ověří.

Článek mne také napadá, že se obohacuji a podobně a ani tomu tak není a pokud se bude zde jednat o rituál šesti křížů tak pokud se nepletu je popsáno dokonce proč je cena jaká je a vzpomínám si, že jsem se někde zmínil také o tom, že pokud bych tuhle cenu měl stanovit později v čase byla by podstatně vyšší. A opět nikoho nenutím, aby se nechal od něčeho očistit je to každého věcí a nemám v podstatě ani potřebou se zde jakkoliv v tomto smyslu obhajovat. Nemám potřebu ani soutěžit nebo popisovat co jsem já nebo před časem ještě s Mílou udělali pro to, aby svět byl lepším místem pro život a kolik jsme toho udělali či stále dnes já dělám zcela zdarma. Dále se k tomuto nechci vyjadřovat, protože by to bylo opravdu jako obhajování se a tohle nemá smysl.

Daná žena ve svém emailu také zmínila Blanku Chakoshpour a psala něco o tom, že se daná žena dala zastrašit a že nyní tomu tak nebude.

Nestrašil jsem, jak jsem se zmínil a v úmyslu to ani nemám.

Každý příchozí ať se zamyslí nad tím zda by odstranil nebo změnil to čemu věří o čem je přesvědčen, jen proto že se to jinému nelíbí. Takže pokud někdo odstranil nahrávku měl k tomu velmi vážný a pádný důvod. Jinak by si na tom mohl postavit reklamu pokud by to nebyla pravda.

A pokud někdo ze světla ustoupil zlu jak je dále popisováno, co je to pak za bytost jak se může světlem ohánět, když zlu a temnotě ustupuje.

Mohl bych se dále osobně vyjádřit co vše jde vyčíst z daného textu a nad čím vším by se měl každý sám zamyslet, nicméně ať si dále toto každý vyhodnotí sám.

Mlčet však nebudu ani dnes ani nikdy jindy na to jsem si toho už opravdu prošel v tomto životě dost.

Na tento text, který jsem obdržel jsem neodpověděl a ani to nemám v úmyslu.

To co mne však velmi překvapilo bylo jiné další zjištění dané osoby.

O tom však příště.

S Láskou a v Lásce Kája

7.11.2015

 

text navazuje na předchozí článek ........Nová podoba Rituálu šesti křížů

volné pokračování                 ...... Sám se rozhodni II