V případě zájmu zde můžete zaznamenat svůj komentář. Formulář pro vyjádření naleznete vždy až dole na stránce. 

Do kolonky jméno zadejte své jméno - do kolonky titulek zadejte vždy název " článku" ke kterému se vyjadřujete.

Z minulosti jsem poučen a tak jakýkoliv urážlivý či jinak nevhodný komentář bude vymazán.

Diskusní téma: Prostor pro diskuzi 2023

Čas probuzení

Datum: 05.01.2023 | Vložil: Maruška

Milý Kájo,
přesto, že jsme v častém kontaktu, a o skutečnostech, které jsi popsal, jsme v poslední době nejednou diskutovali, tak v této psané podobě je dané téma naprosto jasné, zřejmé a srozumitelné.
Je v úplném protikladu či kontrastu všech možných “sladkobolných” textů, ať už prezentovaných hlavním proudem nebo alternativou. O to víc je však poznaná a popsaná skutečnost reálná. A realita ťuká na dveře našeho lidského bytí. Snad každý, kdo tento text přečte, si uvědomí a pochopí, že nám lidstvu, ještě jednou a skutečně už naposledy byla dána možnost se vzpamatovat, probrat z lenosti a pohodlí a ten krátký čas, který ještě máme správně využít.
A přesto všechno, že na mnohého může tento text působit chmurně a beznadějně, v závěru upozorňuješ na skutečnou a pravou naději. Naději spočívající ve vesmírných zákonech. Jediné, které platí stále, nemění se, nelze je obejít ani ohýbat. Lidstvu byly dány od jeho počátku. Jsou trvalé, věčné, k pochopení jednoduché. Jen se jich držet.
Kájo, děkuji za tento text, a přeji všem čtenářům pravé a čisté porozumnění, vykročení tím správným směrem.
Srdečně a ze srdce Maruška

Re: Čas probuzení

Datum: 05.01.2023 | Vložil: Kája

Texty zde zveřejněné slouží především pro náš osobní růst a pro zaznamenání některých přicházejících informací, protože jak Radka ráda říká: tomu co a jak píšeš či sděluješ stejně nakonec porozumí je tak 5 nebo 6 lidí: To ale vůbec nevadí protože až projde ono desetietí nebo lépe řečeno v tom desetiletí které je před námi přijde doba, kdy lidé budou hledat, prosit a dívit se proč se tohle čeho budou svědky a co jim vstoupí do životů událo. no a pak přijde ten čas kdy ten zbytek co zůstal bude hledat. Přál bych ovšem každému kdo zde zavítá aby pochopil.
S láskou a v Lásce

Přidat nový příspěvek