Otázky a komentáře k pročištění

formulář pro vkládání příspěvků týkajících se daného pročišťování naleznete vždy až dole na stránce.

Diskusní téma: Otázky a komentáře k pročištění

Re: Re: šesté veřejné pročištění k zastavení zla 4.4.2021

Datum: 07.04.2021 | Vložil: Kája

Zdravím Pavle a samozřejmě zdravím všechny ostatní. Samozřejmě že vím jak jsi to myslel, přesto musím podotknout, že entity v žádném případě nejsou jako klíšťata. Je mezi obrovský rozdíl. Klíště sedne na kohokoliv a hlavně je vidět. Entita v našem světě patří do spektra neviditelných a tohle je potřeba mít na paměti. S omezením kontaktů dětí to také není až tak pravdou že potřebujeme nutně a stále sociální kontakt a že dětem chybí. Podívejme se do přírody a opět nikde neuvidíme že by byly nějaké holubí, kosí, či vrabčí školky. Vychovává rodič a sociální kontakt je rodič. Naše prababičky byly doma starali se o děti, dům a hospodářství a skutečně vychovávali děti. Dnes děti porodíme a to mnohdy na základě umělého oplodnění a šup s nimi co nejrychleji do jeslí, školek k chůvám a předat je na převýchovu a mluvit o tom způsobem že děti potřebují sociální kontakt. Ano potřebují kontakt, ale s rodiči a přírodou. Občas se mi stane, že zapochybuji o tom, že můžeme tento boj zde se zlem vyhrát, po tom všem co jsme dopustili, ale jen občas, protože pak si uvědomím, že vesmír tu válku neprohraje. My ale můžeme.
Tak přeji všem jen to nejlepší
S Láskou a v Lásce Kája

Re: šesté veřejné pročištění k zastavení zla 4.4.2021

Datum: 05.04.2021 | Vložil: Maruška

Milý Kájo, a zdravím také všechny příchozí,
především děkuji za proběhlá čištění, kterých se s vděčností zůčastňuji. To předchozí jsem sice vnímala, ale navštívil mě syn a naše povídání se protáhlo, vysvětlovali jsme si navzájem, co kdo pro svůj duchovní růst děláme. Je mu 45, jsem ráda, že naslouchá a vnímá, co říkám, ale nechávám ho s láskou jít jeho cestou. A mohu říct, že i k tomuto postoji jsem se musela “protrápit”.
V poslední době se mi objevuje vize, či vhled čistého venkovského osídlení - čisté bílé domečky, barevné louky, pole, okolo kopečky, lesy, někdy z dálky, někdy z blízka, v detailu. Rovněž včera, na počátku čištění mě tento obraz potěšil. Je to velmi příjemné a povzbudivé, jeho výklad ještě ponechávám “uzrát”. V druhé půlce se mi střídavě objevovaly obrazy různých ikon s hlavou Ježíše, většinou řecké, pravoslavné, se zlatým podkladem a nakonec onen známý obraz z turínského plátna. A k tomu již pak sdělení o Kristově vědomí. Tohle jsou velmi silné emoční zážitky, kdy se míchá hluboká vděčnost s nepopsatelnou radostí. Mě to navíc připomnělo jedno dřívější zasvěcení, a zřejmě nastává čas jeho naplnění. Ukazuje se i duchovní důvod, proč ukončit jednu ze svých cest.
Kájo, i já se trápím otázkou, zda-li očkování je či není fatální, je-li možnost prozření a jaká. Nebo to tak má být? Většina si usnadňuje život lacinými pozlátky, a zatím to docela vycházelo. Očkování je jedno z nich, ale už jde do tuhého, a to si ta většina neuvědomuje. I mnozí s mých blízkých se domnívají, že mám informace ze “špatných stránek”. A já na nich pozoruji jedno: ani ne tak všeobecný strach, ale spíš snahu, jak nejrychleji vyklouznout z tohoto státního marastu a vrátit se k dřívějšímu životnímu stylu. Zatím marně říkám, že to už nikdy nebude. Možná tu tvrdou zkušenost potřebují.
Dobrá zpráva je, že se objevil zádrhel v přísunu vakcín do ČR, takže zase pár lidí dostalo šanci ještě “přemýšlet”.
Děkuji, děkuji, děkuji
Přeji všem krásné dny, srdečně a ze srdce Maruška

Re: Re: šesté veřejné pročištění k zastavení zla 4.4.2021

Datum: 07.04.2021 | Vložil: Kája

Milá Maruško a všichni příchozí. Tvoje písmenka vždy potěší jen si nejsme jistý zda jim dnes může většina porozumět. Je to asi jako s těmito stránkami. Jsou sice pro každého hledajícího a to bez rodílu věku, postavení, vyznání či pohlaví. Přesto dnes po letech práce si plně uvědomuji, že naprostá většina textům zde neporozumí, protože jejich vědomí je příliš nízké a stále dále upadá. Kdysi mne to docela trápilo, ale dneska už ne je to sice každého volba protože tu jsme si zde na zemi přinesli, ale z druhé strany nás ovlivňuje dlouhou dobu toliko věcí, že se nedivím že jsme podlehli. Z toho jednoznačně tedy alespoň pro mne dnes vyplývá a jsem k tomu také veden, že půjde jinou cestou. Stále je mi připomínáno v posledních dnech, že mám udělat co musím a protože jsem jednoho dne v jednom kostele dal slib, tak udělám co musím. Těch co jsou v zajetí nevědomosti, je mnoho vlastně téměř všichni to však neznamená že by nechtěli růst a žít jiný život než žijí, ale nedovolí jim to především jejich strach. Je to ale jen emoce a dnešní každodenní situace tak venku je toho jasným příkladem. Ovládá nás emoce strachu, protože jsme propadli zlu jménem peníze. A jakýkoliv jejich nedostatek či jen představa co a jak by bylo, v nás vyvolává strach a protože tuhle emoci neumíme zpracovat tak se nejen prohlubuje ale stále se opakuje. Je to jako metrix. Je třeba bojovat tedy i za ty dnes nevědomé, protože oni už neví že by mohli a měli. Neuvědomí si věci okolo. A co se týká onoho očkování zda je či není fatální není zas tak složité si odpovědět jen se to bojíme příjmout protože by se nám odpověď nelíbila. Představme si, že máme najednou na stole křišťálovou kouli a máme jedinečnou příležitost se do ní podívat a vidět všechno co přijde a jaká bude naše budoucnost. Nejsem si jist že by někdo měl odvahu se do té křišťálové koule podívat. Jsem si jist že by zešedivěl, vidět co vše jsme zasadili a co budeme muset sklidit. Zkusme si jen v očkování představit že zde jsou rodiče, kteří se nechali naočkovat a budou mít děti. Co jim tak asi předali a jaká to bude generace.
To by ale bylo na dlouhé povídání a tak přeji nejen tobě jen to nejlepší a loučím se
S Láskou a v Lásce Kája

Páté veřejné pročíštění

Datum: 02.04.2021 | Vložil: Kája

Páté veřejné pročištění je za námi a mi nezbývá než dodat, že je mi opravdu hezky po těle. Zrušili jsme dnes více jak 320 entit a bylo odvedeno 36 Duší. Chtěl bych zde zcela jasně upozornit, že vnímat neviditelný svět a umět s ním komunikovat není darem, kterým je někdo obdarován. Tohle může naprosto každý jeden kdo má fyzické tělo a jehož součástí je Duše. Je to jen spousty a spousty práce se sebou sama a v maximální míře podle úrovně vědomí na které se v dané chvíli nacházím se řídit zákony vesmíru. Za věci, ke kterým mám dnes přístup a které řekněme umím za ty jsem zaplatil více než si kdokoliv z vás umí představit a stále splácím. Nelituji však ničeho co vstoupilo do mého života, byť tomu tak vždy nebylo, ale neprojít tím vším tak bych dnes nebyl zde, neměl bych po svém boku tu nevhodnější bytost a nebyl bych šťastný, ale jinak šťastný než si umíte představit. Tohle se v podstatě nedá ani popsat to je vnitřní štěstí, je nepopsatelné. Všem přeji aby se k něčemu podobnému alespoň přiblížili.
S Láskou a v Lásce Kája

Čtvrté veřejné pročištění

Datum: 31.03.2021 | Vložil: Kája

Přicházím v tomto čase jen s velmi krátkými informacemi. Pročištění proběhlo samozřejmě úžasně. Zcela zničeno bylo více jak 490 entit a bylo odvedeno 97 Duší. Více k tomu není co dodat. Snad jen i zde využít prostor k tomu, abych opět všem těm nahoře stejně jako těm dole poděkoval.
Děkuji.
S Láskou a v Lásce Kája

Re: Čtvrté veřejné pročištění

Datum: 02.04.2021 | Vložil: Maruška

Milý Kájo a všichni zde příchozí,
účastním se s vděčností každého čištění, a se sdělením jsem chtěla trochu počkat, než také někdo další něco napíše. A tak to teď vše shrnu do jednoho povídání.
Docela žasnu nad těmi čísly, které Kája uvádí po každém čištění, účinnost je jistá. A dá se předpokládat, že zůčastněným to může měnit životní cesty. Mě tedy ano, a zcela určitě je to dobře, i když některé skutečnosti ještě nemusím vidět.
Po prvním čištění, které jsem zde popsala, přišlo období neklidu, nepříjemností, špatné nálady a vyvrcholilo výbuchem vzteku po té, co jsem ve služebních respirátorech pod lupou objevila něco jako červy (nevím, možná nic důležitého, možná nákaza střev, možná i nosič covidu). Celá ta situace i po rozhovoru s Kájou mě vedla k rozhodnutí, že v práci skončím.
A další čištění bylo pro mě uklidňujícím dárkem: nějaká síla ze mě svlékla od ramenou až dolů přes nohy jakousi těsnou slupku, jako když se svléká nějaké upnuté oblečení, které nepříjemně těsní. Potom se kolem mě rozprostřel tmavě modrý samet, nádherná, uklidňující barva, která směrem nahoru světlala až nade mnou bylo světle modré nebe. Modrá - barva duchovního růstu.
A když přejdu k dalšímu čištění, přišlo pokračování: za tou modrou začala prosvítat zlatá, jakoby přes rákosí, pomalu se zvedala nahoru až zářila jako slunce.
A tak mám-li shrnout to, co jsem psala minule: cesta s černým kočárem s černým koněm, který časem zbělá a dojede do cíle, je úžasná symbolika cesty z temnoty do Světla. Kdo touží, tomu vždycky přijdou podněty, jak na to.
Když pak po té přišla konkrétní informace o konkrétním pracovišti, v té chvíli jsem si myslela, že jde o upozornění na možné nepříjemnosti. Ale následující události byly jako smršť a jednoznačně mě vedly k pochopení, že tato cesta končí. Ve fyzickém světě to znamená, že jsem podala výpověď, v klidu a s poděkováním za vše, co jsem zde poznala a prožila, a bude- li třeba, zacvičím nástupce.
Nesmírně se mi ulevilo na těle i na duchu, a těším se na čas, který chci více věnovat meditacím a textům čištění.
Přeji všem krásný jarní čas a jen to nejlepší
srdečně a ze srdce Maruška

Re: Re: Čtvrté veřejné pročištění

Datum: 02.04.2021 | Vložil: Kája

Milá Maruško.
I já si zde dovolím k tvému povídání pár slov. Nad čísly o kterých mluvíš jsem se po prvním dnu pozastavil, jak je to možné, ale dále jsem to neřešil, protože tak to jednoduše je a není potřeba vědět jak to funguje a koho přesně se to dotýká. Na to naše vědomí ještě nestačí a tak se babrat ve věcech nedůležitých není cesta kupředu. Nicméně jedno číslo stále nebylo zveřejněno a tím je kolik je vytvořeno Světelných ochran kolem bytostí, které šíří ZLO. Tuhle informací pokud zveřejním tak si ji nechám až na samotný závěr po posledním pročišťování, ale je to číslo závratné. Nicméně dneska už vím jak právě tohle funguje. Pokud se týká těch účastníků, kterým pročištění může změnit jejich cesty, tak tě mohu uklidnit, že moc jich není jsou to jedinci co se přihlásí. Nicméně je to každého věc, tedy zatím, protože jsem také po letech pochopil, že tudy cesta nevede a pokud se budeme spoléhat na čisté Duše a na ty kteří probudili Vědomí tak se nedočkáme. Žijeme v totálním marasmu a nedokážeme už opravdu ani rozlišovat. Jsou jedinci, kteří možná hledají, ale ti se zase nechají stáhnout dokonalou sítí naší současné prohnilé esoteriky a namísto aby se jim život změnil, padají po krátkém čase ještě hlouběji a točí se v začarovaném kruhu. Potěšilo mne však zjištění, že je již mnoho těch co propagují esoteriku a stahují lidi nesprávným směrem, podchyceno a mají kolem sebe vytvořeny již taktéž ony Světelné ochrany. O tom všem se těžko mluví natož píše a pak tohle jsou slova skutečně jen pro jedince, protože naprostá většina tohle nedokáže pochopit a já nikdy nechápal jak je možné, že oni nechápou. Dneska už to chápu proč tomu tak je a budeme proti tomu bojovat ono se to jinak nazvat než bojovat ani nedá. K tvé výpovědi v práci ti mohu jen a jen pogratulovat. A co se týká všech těch vnímání, vždy patří danému jedinci a nikdo další to v podstatě nedokáže rozklíčovat co to či ono má znamenat. Tobě se to podařilo a já ti gratuluji.
Loučím se zde v této formě ale v myšlenkách zůstávám a to nejen z tebou ale každým kdo se vydal na cestu Světla .
S Láskou a v Lásce Kája

Třetí veřejné pročištění 30.3.2021

Datum: 30.03.2021 | Vložil: Kája

Máme za sebou třetí hromadné a hluboké pročištění. Všechno proběhlo jak mělo a bylo zničeno více jak 160 entit a odvedeno 32 Duší. Někdy se ptám proč to vlastně dělám a dnes jsem si opět potvrdil, že musím pokud mohu, že je to správné. Ve sněmovně proběhlo hlasování o prodloužení nouzového stavu. Dopadlo to tak, že se stav opět prodloužil. Tohle by se ještě dalo pochopit že se takto hlasovalo, protože společnost je rozdělena na dva tábory, jedni jsou pro a druzí proti. Fajn to bych ještě dokázal pochopit, ale podívejme se na jiné hlasování které proběhlo ve stejný den a jednalo se o to, že sněmovna ukládá vládě, aby zveřejnila všechny smlouvy které byly uzavřeny za trvání nouzového stavu. Světe div se ale sněmovna odsouhlasila, že vláda nemá tyto smlouvy zveřejnit. Tímto krokem zlegalizovali zlodějnu a rozkrádání společnosti. To je zcela nepochopitelné jednání. Pro zveřejnění hlasovalo pouze 49 poslanců a chyběl jeden jediný hlas aby toto opatření prošlo a vláda by měla povinnost smlouvy zveřejnit. Ten kdo hlasoval proti zveřejnění je stejným pachatelem jako vláda samotná a nechápu co je k tomu vedlo, snad jen to že se na těch zlodějnách pakovali také. Ti co se zdrželi hlasování jsou stejní zlojedi jakio vláda samotná. Tohle hlasování by si měl každý nastudovat protože tohle nemůže společnost rozdělit zde přece každý kdo nekrade musí zcela jasně říci že smlouvy se mají zveřejnit. Ne parlamentní strany nemají zájem z nějakého důvodu. A to je pro mne důvod proč budu každým dnem bojovat proti zlu samotnému a každému jednomu přívrženci. Systém se musí zhroutit nedá se transformovat a lidé se musí probudit. A znovu zde musím dát onu citaci z metrixu:
Matrix je systém, Neo. A ten systém je náš nepřítel. Když jsi uvnitř a rozhlédneš se, co vidíš? Obchodníky, učitele, právníky, dělníky. Tyhle lidi a jejich mozky chceme zachránit, ale do té doby jsou všichni součásti systému a to z nich dělá naše nepřátele. Hlavně si uvědom, že většina není na odpojení připravena. Mnozí z nich jsou tak naprosto na systému závislí, že budou ochotni ho bránit.“
V tom odstavci je úplně vše zač bojuji a nikdy, nikdy toho nenechám ten slib jsem jednou v jednom kostele dal a znovu a znovu jej opakuji. Nesejdu z této cesty. Děkuji Vám všem tam nahoře stejně jako těm všem dole, že jste, že mne osobně vedete a prosím zůstaňte s námi i nadále. Děkuji že jste
S Láskou a v Lásce Kája

Druhé veřejné pročištění

Datum: 28.03.2021 | Vložil: Kája

Máme za sebou druhé z plánovaných pročištění pro kohokoliv kdo se přihlásil a já se zde chci k tomuto vyjádřit jen velmi krátce. Vše opět proběhlo nad mé řekněme očekávání, protože jsem si nedokázal představit, že by se výsledek opakoval a stalo se. Při tomto pročišťování bylo zničeno více jak 390 entit na kus to opravdu nepočítám není to pro mne důležité. A odvedeno bylo 36 Duší. Hlavním důvodem tohoto pročišťování však bylo a je aby se vytvořily ochranné a energetické světelné ochrany kolem těch co zlo šíří. Říci k tomu že jsem překvapen by nebyla zcela pravda, protože s energiemi pracuji mnoho let a vím jak věci fungují, přesto mne číslo které je zaznamenáno k dnešnímu dni samotného překvapuje. Osobně na tom pracuji zde s Radkou každý den a vedu si podrobné záznamy takže vím jak se věci mají. Samotné číslo v dané chvíli nebudu však zveřejňovat protože nejsem přesvědčen, že by to bylo pochopeno a vystávalo by více otázek. V každém případě se naplňuje co bylo v jednom z článků zveřejněno a tj., že jich může být ne desítky, ani stovky, ale tisíce, desítky tisíc statisíce a může to pokračovat dále. Onen neviditelný a nehmatatelný svět je něco co naprostá většina dnešních bytostí absolutně nemůže pochopit a přesto tomu tak je. Naše vědomí jak jednotlivců tak kolektivní je v dané chvíli na tak nízké úrovni, že si to neuvědomujeme a to právě z důvodů našeho nízkého vědomí do kterého jsme se nechali vývojem a to především posledních desítek let vmanipulovat těmi co ví. Jsme ve válce jen strana zla dnes nepoužívá bomby jak jsme byli svědky ve válkách předchozích ale jiné moderní mnohdy moderní neviditelné technologie. Oni vědí moc dobře co dělají a proč to dělají to my jsme nevědomí a pokud se má naše vědomí probudit a máme dostat ještě šanci musíme bojovat stejnými zbraněmi. Tohle je však vše uplně o něčem jiném než o tom jaké číslo či barvu má jaký anděl, nebo o výkladu nesmyslných karet a jiných neduhách dnešní celé prohnilé esoteriky. I tento úpadek nám byl podsunut a my jsme jej s otevřenou náručí přijali. Bude zajímavé sledovat další vývoj. Všem přeji jen to nejlepší
S Láskou a v Lásce Kája

Pročištění

Datum: 25.03.2021 | Vložil: Maruška

Vážení a milí, zde příchozí, srdečně všechny zdravím a popíšu své zážitky z dnešního čištění.
Asi necelou hodinu před domluveným časem jsem byla požádána, abych v náhlé situaci dohlédla na vnuky. A tak jsem klukům vysvětlila, co se bude dít a že se na hodinku zavřu v pokojíčku. Díky této nenadálé situaci jsem se ocitla přesně na místě, kde jsem touhle dobou před třemi roky přijímala napojení na modrobílý plamen květu života. Pro mne krásná a stále živá vzpomínka.
Dnes jsem opět od začátku pocítila příjemný vlahý vánek, který po celou dobu chvílemi zesiloval, chvílemi zeslaboval, ale pořád to byl ten nádherný svěží horský vzduch. Zpočátku jsme měla pocit jakoby prosvětlení prostoru kolem mé hlavy a přede mnou, takové velmi jemné do zlatova rozptýlené světlo. Pak se jakoby v dál e o je ilmčerný kočár který táhl černý kůň, nejdřív přijížděl, pak najednou jsem v něm seděla řídila koně, jeli jsme v šedočerný temnotě, tmavém lese a bahnité cestě, a pak jak jsme vyjížděli z lesa a objevila se barevná krajina, zalitá sluncem, kůň postupně zbělal a za ním i celý kočár. Ten zážitek ustupující černé a nastupující bílé byl opravdu pohádkový, dojeli jsme do nějaké hezké vesnice a tam se ten obraz vytratil. Od té chvíle jsem také velmi silně začala pociťovat tlak uvnitř čelní čakry, a to trvalo pak celou dobu čištění.
Po té se kolem mě hodně rozsvětlilo a chvilku na mě koukaly zlaté zářící hlavy - napadlo mě “charubíni, serafíni” - a naskládali se na rám jakési světělné brány, které jsem viděla jen levou půlku a tou jsem prošla dovnitř. Myslela jsme, že je to cesta do Karlštejna a že jdu dovnitř. Ale v tom se ukázalo něco úžasnějšího: byla jsem na vysoké, velmi strmé, skalnaté hoře a přede mnou byl neuvěřitelně nádherný pohádkový hrad či zámek - obrovský, zvláštně prosvětlený, jakoby v prostoru, odspodu nahoru tmavě modrá až úplně světlá modrá a za ním do toho všeho prosvítala zlatá záře. S hlubokým úžasem mi přišla myšlenka “Shamballa”. Bylo mi horko, po páteří mi jezdilo jakési brnění, tento obraz se nedá zapomenout.
Po té jsem se najednou přenesla do své současné světské reality a začaly se mimukazovat obličeje některých lidí z práce. A hned na to se celý areál mého pracoviště dostal do jakési průhledné koule, která se prudce zatočila a vše vypustila. A pak znovu a teď se to točilo na nějaké stopce, jako centrifuga, zatočila budovami a zase to všechno postavila zpět. A nakonec se opět objevovaly některé obličeje lidí, kteří zde pracují, ale v nepříjemné a nevraživé poloze vůči mě.
A úplně na závěr mě opět ovanul nádherný horský vzduch a tentokrát s sebou nesl vůni něčeho dobrého, sladkého.
A tak na závěr, symbolika toho, co mi bylo ukázáno je myslím tak průhledná, že nepotřebuje žádné vysvětlení, ale pro mě osobně ten závěr mě upozornil na jednu konkrétní osobu, na kterou si mám dát přinejmenším velký pozor.
Kájo , velmi děkuji za tento zážitek čištění a zastavení zla, jsem vděčná za to, že se mohu k této práci připojit.
Moooc všechny zdravím a přeji jen to nejlepší, srdečně a ze srdce Maruška

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek