formulář pro váš příspěvek naleznete vždy až dole na stránce 

pokud se vyjadřujete k nějakému konkrétnímu článku - prosím uvádějte do kolonky "titulek" jeho název. 

Diskusní téma: Prostor pro diskuzi 2021

Nastal čas boje

Datum: 12.12.2021 | Vložil: Maruška

Milý Kájo,
především děkuji za tvou odvahu zveřejnit tento text, o kterém už nějakou dobu přemýšlíš, a dozrál do podoby LÁSKYplného, otevřeného a čestného boje vůči personifikovanému zlu v naší zemi. Bojem z BOŽÍ VŮLE, jejímž cílem není nic jiného, než ukázat na nezpochybnitelné a nezaměnitelné Zákony Tvůrce tohoto světa. Tvůj boj nemá nic společného se mstou nebo zlobou. Je to boj z čisté Lásky vůči Životu nám daného. Děkuji, děkuji, děkuji, Maruška

Re: Nastal čas boje

Datum: 12.12.2021 | Vložil: Kája

Přijmi i mé pozdravy milá Maruško: odvaha zveřejnit tento text - musím říci že to nebylo opravdu jednoduché a dlouhou dobu jsem se musel "zamýšlet" zda mohu či mám, nakonec jsem z toho stínu jakéhosi strachu vylézt musel, protože dále tomu přihlížet nechci. Uvědomoval jsem si, že stojím na rozcestí a že tohle je přece jen pro mne osobně posun opět vpřed. Tohle vše ale musí v člověku uzrát a tak chápu, že podobné věci jako jsou nyní zveřejněné nejsou již pro každého, ale celé tyto stránky byly vždy o něčem jiném. Každý naprosto každý bez rozdílu toho na jakém stupni vývoje je se musí rozhodnout co a jak dále. V budoucnu nás nebude omlouvat já jsem nevěděl nebo to oni. Je třeba si uvědomit že nejsou žádní oni jsme jen my. A my jsme to nechali dojít až do dnešní podoby a jen my to opět můžeme zvrátit. Času moc nezbývá ale ještě nějaký je, pokud však budeme pasivní zůstanou nám jen vzpomínky a neskutečná zloba, která nakonec pohtí každého. Zůstane pár jedinců, kteří nezmění po celá staletí nic naprosto nic, protože ZLO kterému dnes čelíme a které skutečně už není jen nehmatatelný a neviditelný svět nás totálně ovládne. Kéž by bylo bytostí jako ty více, přesto každá jedna bytost může, měla by. Jsme rádi že jsi. A ještě poznámka k tvému nadpisu nastal čas boje. Ano dnes už musíme jednoznačně nazvat věci pravým jménem a je a bude to boj. Není to ale ledasjaký boj nejde jen o naše přežití.Při takzané sametové revoluci v roce 1989 jsme volali máme holé ruce. Dnes si musíme uvědomit že máme srdce z kterého musí pramenit onen oheň a nemilostrdně musí být naše myšlenky a činy ze strdcce mečem, který změní jednou pro vždy řád na planetě Zemi, aby se tak stalo musíme mít hodně velké srdce a obrovskou skutečnou Lásku v něm.

skupina

Datum: 03.07.2021 | Vložil: Michal

vymazáno pro nevhodný komentář

Re: skupina

Datum: 12.09.2021 | Vložil: Tomáš

Vmyazáno pro nevhodný obsah

ZLO

Datum: 27.06.2021 | Vložil: Marcela

Milý Kájo,Radko,Maruško,Pavle zdravím vás.Přeji Vám a všem,kteří jsou zde a čtou tyto stránky krásný den.DĚKUJI za krásná slova,která zde píšete.Věřím,že ZLO bude potlačeno,že nás,kteří ho potlačíme bude čím dál víc. DĚKUJI.

S láskou a v lásce všem Marcela

Rozhovor

Datum: 28.03.2021 | Vložil: Pavel

Zdravím Vás všechny se Světlem a Láskou,
především dnes Vás, Maruško. Od Káji vždy jen dostávám za uši a Vy, Vy jste se mě alespoň zastala. Vy a ještě Radka. Děkuji.
Ale k tomu, co jste napsala. Svatá pravda a realita toho metrixu, co tu existuje. ANO! Naprosto přetrhaná pouta mezi nejbližšími. ANO! Chudoba. ANO! Strach. Máte úplnou pravdu v tom, že jsme si vychovali místo dětí nevděčnou pakáž. Říkali jsme si, ať se mají lépe než my! Zaplať Bůh, ani v jednom z mých dětí to není pravda, nicméně se dá opět použít, že vyjímka potvrzuje pravidlo. Vychoval či vychovám tě do tvé dospělosti a krom toho, že si tu za sebe, tak na sklonku mého života si tu pak ty pro mne, aby ses o mne postaral. Postaral tak jako já o tebe od tvého narození, tak ty o mne až do mé smrti. Chci umřít, stejně jako moje maminka, doma ve své posteli v péči mých nejbližších. Tak vedu své děti. Mám tedy určitou naději, že nedopadnu stejně jak ten stařeček se stařenkou, o kterých se zmiňujete. Smutná realita zahnilého režimu.
Ano, a záměrně již píši jako souhlas, nemáme vůdce. Každá společnost musí mít ke své existenci vůdce. Světského a duchovního. A ten světský by měl respektovat duchovního vůdce. V dnešním shnilém světě něco nepředstavitelného. Ale pozor! Ono to existuje. Příkladem je, pomiňme účel, orientaci, náboženství.......Blízký a Střední Východ.
Ano, má výzva nemá za cíl žádné politické či jiné ambice. Jen jsem chtěl oslovit ty, kteří hledají, aby se zastavili, zamysleli a našli si cestu. A tyto stránky jsou navštěvované. Ne jen my, Maruško, ale i jiní, (vynechám Velkého bratra režimu), se zde objevují. Jen je to na ně možná moc. Vím, není čas. Snažil jsem se na ně promluvit "Slovem agitace", na které jsou již zvyklí 75 let! Či "Slovem reklamy", ta už je tu 32 let. Opět se ale budu muset obrátit na rčení svého tatínka, který mi říkával: "Komu není rady, tomu není pomoci".
Na závěr, páč už mám tlapky úplně ošoupané, děkuji za za celý článek, děkuji za závěr. Neumím to tak napsat, ale cítím to stejně.
Láska a Světlo provázej Vás všechny, kteří najdete cestu ze "Zlatého vejce poznání"
Pavel a vlci

Re: Rozhovor

Datum: 05.04.2021 | Vložil: Maruška

Milý Pavle,
děkuji za vaše řádky, četla jsem je nejednou, pro radost a potěšení. V tom týdnu jsem se trochu motala ve svých osobních starostech, ale vše je vyřešeno a dobře to dopadlo. Jsem moc ráda, že se zde na těchto stránkách nejen poznávání, ale můžeme se navzájem podpořit a otevřeně sdělit, co na srdci máme.
A za to patří i velký dík Kájovi, neboť nám to umožňuje.
Přeji krásné dny všem vlakům a vlčatům,
srdečně a ze srdce Maruška

Rozhovor

Datum: 25.03.2021 | Vložil: Pavel

Vážení spoluobčané,

Adresováno všem, kterým není jedno, co a jak se dnes s námi děje.
Šíříme mezi sebou různá videa a vtipy k současné situaci. Tak zkusme šířit i tento text, pokud Vás oslovil.
Nic se nezmění a bude ještě hůř, pokud nic neuděláme. Zásadní je změna volebního zákona. A to v tom smyslu, že pokud nepřijde k volbám nadpoloviční většina oprávněných voličů, musí být volby neplatné. Tento demokratický princip se totiž ze zákona jaksi vytratil a je tedy možné, aby se v podstatě politická garnitura zvolila mezi sebou, rozdělila si posty a vládla nám tak jako dnes. Bude nás stále více zotročovat svými zákazy, omezováním svobody a nesmyslnými nařízeními ať už pod záminkou pandemie či čehokoli jiného a obohacovat se na úkor nás všech.
Pokud se s tímto textem ztotožňujete, šiřte ho v okruhu svých přátel, ať se co nejvíce z nás zastaví a zamyslí se nad tím, co děláme, jak žijeme a proti tomu, co chceme dělat, jak chceme žít. Je to zásadní pro nás samotné a především pak pro naše děti, které tu jednoho dne ponecháme samotné.
Děkuji všem, kterým text něco řekl a předal ho dál.
21. 3. 2021 Pavel Vlk

Re: Rozhovor

Datum: 26.03.2021 | Vložil: Kája


Já tě zdravím Pavle. Nevím přesně co si představit za tvými slovy, zda se chystáš na politickou dráhu, nebo si myslíš, že se počtem lidí u voleb něco, cokoliv změní. Nicméně pokud vyzýváš k šíření podobných slov pak se tak stalo, dostal jsi prostor zde na stránkách a příchozí si toho dozajista všimnou. Takže za mne šířím tvá slova.. Přesto se k nim krátce, opravdu velmi krátce vyjádřím protože to by jinak vydalo na knihu jak říkám a stejně by to pochopili jen jedinci.
Za poslední krátkou dobu byly pošlapány všechny ony jakési demokratické principy a to nejme ještě ani v poločase. Pohled na volební účast je mi za sebe sama v tomto systému lhostejný protože jsem nevolil a volit nebudu. Současná celá politická scéna je nevolitelná a za tím si stojím. V česku je desítky jiných politických stran než ty parlamentní a nikdy se v dané době za těchto podmínek k ničemu nedostanou protože nemají za sebou žádného mecenáše který by je podporoval. Za každou současnou stranou někdo stojí a ten někdo má jediný zájem. Podporuje a je v ústraní a chce jen a výhradně aby následně se plnilo jeho přání ať je jakékoliv. Doufám že dále se o politických stranách ve zkratce nemusím rozepisovat. Takže mi za sebe je ukradený v tomto systému jakýkoliv volební zákon, protože k moci se od devadesátých let dostávají jen ti vyvolení. Tak tomu je bylo a pravděpodobně i bude. Je to smutné ale je to tak. Jediná přijatelná změna pro tuhle zem a tento lid, je totální změna režimu. Měli jsme zde komunismus a já neměl nic zakazováno. Kradlo se v omezeném množství a v podstatě kradli všichni. Nikdo mne ale neomezoval takovýmto způsobem jako dnes. Dnes máme jakousi demokracií a kapitalismus a jsem omezen na každém kroku. Od počátku 89 tedy jakési sametové revoluce to byl podvod a zmanipulovali nás tvářili se jako dobro a dokázali to že masa lidé zvonila klíči a dostali jsme se do stavu dnešních dnů. Je potřeba si uvědomit že to začalo revolucí v 89. Od té doby má svoboda klesala a klesalo dokonce i mé vědomí by’t jsem si to neuvědomoval protože oni všichni každá jedna vláda se tvářila jako dobro, přitom to vždy bylo je a bude zlo. Nechali jsme se vést cestou do bahna a jejich záměrem zjednodušeně bylo aby došlo k úpadku vědomí. To se také stalo a dnes tě nutí všemi dostupnými prostředky aby ses nechal očkovat a nikdy to nebude ze zákona povinné protože vědí že tohle je zásehem do tvého DNA a to by neprošlo.
Jsme slepí a nevidíme oč ve skutečnosti zde jde a jsme tak nízko ve vědomí že si to ani neuvědomujeme.
Takže to co je skutečně potřeba udělat je změna systému který nejde transformovat a už jsem to několikráte psa v článcích. Musí přijít nový systém. Tahle země pokud zde žijeme a máme Duši patří nám a my sami si máme vládnout. Vládnout mají ti kdo jsou k tomu předurčeni a mají obrovský a jediný zájem a to je blaho člověka rozvoj společnosti jako celku. Je jich málo ale jsou, nemůže nikdy vládnou někdo má tučná konta v zahraničí a majetky všeho druhu. To nejsou lidé kteří by v podobném systému mysleli na lidi kolem. Ti vždy budou myslet jen a jen na sebe. Bylo to na dlouhá povídání a k ničemu by v dané chvíli nevedla. A tak to zkrátím a zjednuším dám to do jedné jediné věty a ten kdo má ji porozumí. Současný systém nelze transformovat, je zbytečná jakékoliv energie na to vynaložená, systém se musí zhroutit a od základu vybudovat nový.
S Láskou a v Lásce Kája

Re: Re: Rozhovor

Datum: 28.03.2021 | Vložil: Maruška

Milý Kájo, Pavle a všichni zde příchozí,
v posledních dnech dospívám k naprosto stejnému názoru, jako píše Kája, i když velmi chápu a rozumím Pavlově snaze a obavám. Sama jsem také pátrala, zda-li lze najít někoho, kdo by se ujal vedení naší společnosti a tak jsem se podívala na stránky někoho, koho znám z drívějška, ale stačilo pár fotek a článků, aby mi došlo, že tudy cesta nevede. Došlo mi, že kdokoliv ze schopných lidí, třeba i s dobrými úmysly by opět naskočilo do zavedených systémů a rámců, tak jak je Kája popisuje, a buď by je to zničilo, nebo se přidali. A že je tahle společnost nereformovatelná jsem si uvědomila na jednom příběhu z minulého týdne: léčí se u nás dědoušek, který se bojí o svoji manželku a chce co nejďrív domů. Po různých peripetiích a pátrání mi tato babička zaplakala do telefonu, že nikoho nezajímá, že někdy nemá co jíst. Dostalo mě to tak, že jsem sedla do auta, nakoupila a léta za ní. Milá, smíření paní, postará se sama o sebe, ven moc nevychází z malého domečku. A celé tři měsíce, co je manžel po nemocnicích jí nikdo nenavštívil - kromě hasičů, kteří jí přivezli respirátor. Má syna a vnuka, každý bydlí někde jinde. Když jsem pak ptala dědouška, jestli by mohl synovi říct, aby za mámou jezdil, rozplakal se, syn mu to odmítnul, žije sám a stará se o kočky. A tady je jádro pudla: takových a podobných příběhů je hora - vychovali jsme rozmazlené fracky a teď sklízíme, co jsme zaseli - velmi silně se mi tato Kájova věta ohlásila, když jsem v slzách od babičky odjížděla a uvědomila si celou zrůdnost této společnosti. Totálně rozbitá jakákoliv soudržnost těch nejbližších, jeden od druhého utíká, protože se nesnáší. A pak hledáme pomoc od “státu”, nezaměstnaní na pracáku, staří ve službách domů nebo v ústavech atd. A tak cestou touhle smutnou cestou domů jsem si také uvědomila,, že tato společnost se musí rozpadnout, tohle nemámdóbudoucna šanci. Já tu šanci vidím ve změně od spodu. Příkladem je Kája s Radkou, budují samozásobitelský rodinný prostor. A vím, že po republice vznikají statky a komunity lidí, kteří chtějí žít nekonzumním a s přírodou souladným životem. V tom vidím základy nové společnosti. Někde jsem se dočetla, že pokud jen 3-5% lidí přestane nakupovat v řetězcích, tak se tyto zhroutí. Všechny velké kultury zanikly, když mimo jiné začaly tahat zboží po světě sem a tam, my to už delší dobu děláme po celé planetě. Teď jsme svědky pádu Londýna - a kdo si to uvědomuje? Ti co tam žijí si myslí, že “pandemie” přejde, naočkují se a vrátí se jim život do starých kolejí, netuší, jak moc se mýlí. A naše matička Praha - zasvěcená Světlu, Slunci (Ra- Slunce, Světlo, Ha nebo po staru Ga - cesta, pohyb), dnes plná okultních i satanistických svinstev, i ta potřebuje svou očistu.
A tak na závěr, jsem přesvědčená o tom, že zde jsou bytosti, které v budoucnu mohou být něčím, co si formuluji jako “ z boží vůle král”, ale jejich čas teprve přijde. A zdůrazňuji, nebát se, čistit a pracovat tam, kde každý jsme, s důvěrou, Láskou a Světlem.
Srdečně a ze srdce všechny zdravím

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>