Itálie napojení na MPKŽ

 

proběhlo 1.4.2022

A tak jako vždy mne chladivý vánek přenesl k pohledu na Itálii shora. Ten reliéf dělá dojem stromu, horní část jako koruna, která se někde v třetině proměňuje v kmen. Potůčky vody, to znamená energie z Alp, stékají z hor do užší části země, kde se někde v poslední třetině hromadí, zastavují, je tam překážka a voda nemůže dál.

Nechtě se mi vybaví vzpomínka na mou dávnou návštěvu Assisi, kde jsem byla se svým druhým manželem, ale pak přichází obrazy z našeho rozchodu, a tím jsem se nechtěla zabývat.

Poté jsem se ocitla uprostřed Vatikánu a dívala jsem se na obelisk uprostřed náměstí. Bylo tam pusto a prázdno. A pak jsem vstoupila do Sixtinské kaple. Od stropu dolů visela obrovská černá sutana, působila docela hrozivě. Najednou začala od spodu hořet, v momentě byla spálená, žádný popel z ní nezůstal.

Vzadu, za hlavním kostelem, vidím malý temný dvorek, a tam pobíhá předchozí papež Benedikt (Ratzinger, Němec), se zvednutýma rukama něco lamentuje a pohlcuje ho tma. V tu chvíli vidím papeže Františka na nádvoří Bílého domu v USA, udělá krok a prásk, padá na zem, ještě něco zamumlá a je konec, vidím mu přímo do obličeje, jak leží v krvi.

V dalším výjevu sleduji proud temných bytostí, který pluje nad mým klínem, jdou zprava doleva a padají do díry, kde je pohlcuje oheň. Oběma rukama ten proud udržuji od hrudníku níže. Po nich pak jedou nějací obrněnci na koních, kteří mají kopí. Pak se objeví křižáci v hnědobéžových kaftanech na světlých koních. Ti chtějí smlouvat, v duchu sděluji „ne, vraždili jste, kvůli vám tekly potoky krve nevinných lidí“. Na chvíli se objeví mořské pobřeží a oni vletí do vln vody. Pak se ještě objeví detaily velmi silných, hnědých koní s nějakými jezdci, i ti musí do ohně. Měla jsem pocit, že tento proces trvá velmi dlouho, a docela mě bolely ruce.

Podívala jsem se znova k Alpám a ukázal se mi velmi starodávný, rozlehlý diamantový zámek. Zvedal se na skále a pomalu rostl do výšky a skála pod ním byla čím dál černější. Ta černota stále rostla a rostla, zámek byl nahoře a pod ním velká černá skála. Pomyslela jsem na to, že je to potřeba vyčistit, skála zbělela a obraz zmizel. Poté jsem se zeptala na „černou šlechtu“ a okamžitě se objevili velcí černí netopýři, letěli nahoru a tam je vcucla jakási velká hadice s černým otvorem, hned se zavřela a zmizela.

Poté jsem se vrátila do Říma a stála jsem u jedné ze známých římských fontán. V mé těsné blízkosti vodorovně stříkal krásný proud čiré, čisté vody. Postávala jsem tam, koukla na staré římské památky, pak na kolosseum, a když jsem zvedla hlavu k obloze, uviděla jsem onu nádhernou „síťovinu“ nad tím vším. Klenula se prosvětlená sluncem nad sebou. Byl to velký pocit uvolnění a vyšší ochrany. Chvíli jsem ještě odpočívala a najedou se nad oknem mihnul jasný bíložlutý blesk, potvrzení dokončeného napojení Itálie na Modrobílý plamen Květu Života.

 

Toto čištění a napojování Itálie začíná sdělením o chybných lidských zásazích do vodních toků na naší planetě Zemi. Zatím jen upozorňuje, že jde o násilné přerušení toku energie – vody, když ji někde zahradíme. V některém z dalších sdělení se na toto téma dozvíme mnohem více.

Vatikán se svou Sixtinskou kaplí nepřekvapil, ukázal svou pravou tvář. Přes, pro mnohé, krásnou výzdobu této kaple, je to satanská kaple, kde se dějí věci, které s Kristem nemají nic společného. To, že satanský symbol shořel bez popele, svědčí o tom, že i tato kaple byla pročištěna.

Další obraz je potvrzením šuškandy o popravě papeže Františka těsně před inaugurací Bidena, údajně proto, že nechtěl propagovat očkování. Bědování Ratzingera mu však nebylo nic platné.

Následující výjevy pak v různých alegoriích ukazují čištění od různých druhů entit, které v této zemi nemají co dělat a byly zničeny. Některé ohněm, některé vodou. A pocit, že to trvalo dlouho, znamená, že jich bylo opravdu mnoho.

Čistý, diamantový zámek a pod ním černá skála, kterou je potřeba vyčistit, je další alegorický obraz ukazující, co vše je nutné vyčistit, na co je potřeba dbát, aby žádná entita nikde nezůstala. A to se týkalo i té „černé šlechty“, která také musí zmizet.

Návrat do Říma k čiré, čisté vodě už sám je příslibem pročištěné země, připravené k napojení na Modrobílý plamen Květu Života. A tentokrát jsem jej poprvé uviděla ze země nahoru, byl to krásný, překvapivý zážitek. A když jsme si s Kájou a Radkou o tom večer po skončení povídali přes skype, tak mi Kája najednou říká: „umyj si v tom prameni oči“, já jsem na něj koukala s nepochopením: „no, to mi říkají shora, umyj si v tom prameni oči, lépe uvidíš“. Tak teď už mi to došlo, a párkrát jsem to udělala, a opravdu mi to příjemně osvěžilo oči. A zrovna teď, když na to po delší době vzpomínám, tak opět zkouším, a opravdu svěží pramínek funguje stále – děkuji.

17.1.2023   Maruška

Předcházející text .................Indie napojení na MPKŽ

Následné povídání ................Antarktida napojení na MPKŽ

Prostor pro diskuzi ...............Prostor pro diskuzi Maruška