V případě zájmu zde můžete zaznamenat svůj komentář. Formulář pro vyjádření naleznete vždy až dole na stránce. 

Do kolonky jméno zadejte své jméno - do kolonky titulek zadejte vždy název " článku" ke kterému se vyjadřujete.

Z minulosti jsem poučen a tak jakýkoliv urážlivý či jinak nevhodný komentář bude vymazán.

Diskusní téma: Prostor pro diskuzi Maruška

Potvrzení

Datum: 09.06.2023 | Vložil: Pavel

"Ten den nad ránem jsem se opět setkala s Vladimírem. Stál na něčem vyvýšeném a mluvil jakoby ke světu. Říkal, že ví, co si kdo myslí, ví, co chtějí udělat, a co očekávají, že na oplátku udělá on. Ale nebojte se, neudělám nic z toho, co byste rádi, abych vám naběhl na vaše léčky. Sděluje, že udělá vždy něco jiného". Dovolil jsem si vyhledat tento text a vložit sem. Pokud má někdo zájem, tak musí jasně vidět, jak hluboce jsou tato slova pravdivá.
Děkuji a přeji jen to nejlepší.
Pavel

Re: Potvrzení

Datum: 11.06.2023 | Vložil: Maruška

Milý Pavle,
děkuji za připomenutí tohoto textu. Jen jsem si jej přečetla, hned se mi ten úžasný obraz znovu ukázal, tak jak jsem jej tehdy vnímala.
Ano, byla nám ukázána moudrost státníka, který nepodléhá rozehraným hrám válečných štváčů, nemá zapotřebí hojit si sebevědomí ďeláním “ramen”, a neohrozí svoji zemi žádným husarským či pomstychtivým kouskem.
Jako MOUDRÝ, kterému byl v této kruté době svěřen velmi obtížný úkol - pozvednout Rusi z bídy, bahna a nemravnosti této doby, a udržet její neporušitelné území v celku.
A tento tichý, nenápadný člověk, obdařen prastarou Duší svého Rodu, ukazuje nám všem, celému světu zcela odlišný způsob uvažování a řešení úkolů, než jak si to představuje západní, válekchtivý svět. Ukazuje onu neporazitelnou sílu Slovanského Ruského Ducha. Ta skutečná Síla není v počtu tanků, letadel, šrapnelů, bomb ... Je to víc než tisíciletá Síla Ducha Rodu, a ta je nepřekonatelná.
Milý Pavle, vyzvednutí tohoto tématu, zvláště v těchto dnech nejen potěší, věřím, že i přispěje k dalším sdělením.
Přeji všem jen to nejlepší, Maruška

Přidat nový příspěvek