Velká Británie napojení na MPKŽ

 

Proběhlo 3.4.2022

 

Úvodní vánek doprovází pohled na oblohu nad Velkou Británií. Ukazuje se typická anglická krajina s domečky v semknutých útvarech, hodně letadel, pak rozlehlé parky, i hrady a zámky. Anglická zeleň je mnohem tmavší, než na jakou jsme zde zvyklí. Rovněž jakékoliv budovy, malé či velké jsou starší nebo staré, působí hodně do šeda.

Po pohledu na zemi jako takovou se ocitám v Londýně a vidím, jak proti mně běží princ Charles. Je zděšený, běží s nepřítomnýma vytřeštěnýma očima za černým, zlatě lemovaným pohřebním kočárem, který vyjíždí z brány Buckinghamského paláce. Pak ten kočár sám kočíruje a řítí se Londýnem k řece Temži, do které se zřítí a zmizí v jejích vodách. Poté se objeví smrtelně vyděšená hlava královny a z blízka její ještěrčí oko.

V dalším obraze z brány Buckinghamského paláce vyjíždí velký počet černých prosklených kočárů s rakvemi. Nikde nejsou žádní lidé. Ty kočáry hodně spěchají, projedou Londýnem k Temži a tam se opět všechny utopí.

Na to přichází dlouhý průvod zbědovaných lidských bytostí, muži v hnědém otrhaném oblečení, po nich mnohabarevné ženy a děti, také otrhaní, znavení, zoufalí. Všude je pošmourno tak, jak to v tomto městě i v dnešní době je téměř pořád.

Pak se najednou rozjasní, lidé jsou oblečení v bílém, spokojení, klidní, děti lížou zmrzlinu. Po tomto obraze se ukazují monumentální londýnské budovy, většinou muzea a různé galerie a vidím, jak praskají a rozpadají se. Je jich mnoho, ze kterých jsou jen sutiny. A z jedné takové velké bílé budovy však vyjíždějí jezdci na bílých koních, červeno zlatě odění. Všichni se vějířovitě rozjíždějí po celém území Velké Británie.

A nakonec je kolem mne hodně světla a celé napojení vidím zevnitř nad městem, nejdříve jej v klidu a tichu pozoruji na dříve velmi rušném a neklidném náměstí, a pak vidím celou tu ochranou „bublinu“ nad celým územím Velké Británie.

 

Obrazy tohoto čištění a napojování území Velké Británie nám ukázaly dvě skutečnosti. V prvé řadě odchod celé královské rodiny z tohoto světa, což opět potvrzuje neoficiální prameny, které o této skutečnosti píšou. To, že se v dnešní době díváme na divadlo, které hraje představení o jejím běžném životě i konfliktech této rodiny, na dané skutečnosti nic nemění. Divadlo bude dohráno, až většina pochopí.

Průvod nešťastných lidských bytostí nám ukazuje na zbědované duše dělníků, různých služek a zneužívaných dětí, kterým bylo konečně umožněno odejít. Pády honosných londýnských budov, muzeí, galerií, v nichž je velké množství nakradených i vzácných artefaktů hlavně z Egypta a Indie, to je očista od entit tohoto druhu, které celému prostoru vzhledem ke svému původu, škodí.

Závěrečný úkaz jezdců v červenozlatém odění je symbolika skutečných a pravých anglických „vladařů“ této ostrovní země. Ne těch, kteří královskou moc ukradli, přejmenovali se, přestože rodem patřili úplně někam jinam. Anglická uniforma patří pravým Angličanům. A tak je v tom obraze jakási naděje, že vedení země má šanci se vrátit do rukou těch, kteří se o zemi budou starat a pozvednou ji v jiném duchu než je ten dosavadní obchodně fašistický.

Maruška

Předcházející text ................Antarktida napojení na MPKŽ

Následné povídání ................Austrálie napojení na MPKŽ

Prostor pro diskuzi ...............Prostor pro diskuzi Maruška