Diskuze Borotín 2019

prostor vytvořen pro diskuzi k článkům v rubrice Borotín 2019. Pokud máš potřebu se člověče vyjádřit k tématu či se s námi o cokoliv podělit pak tak můžeš učinit zde. Do rubriky titulek napiš prosím článek ke kterému se vyjadřuješ. Pokud chceš čímkoliv k tématu jen přispět napiš název - nadpis sdělení.

Diskusní téma: Diskuze Borotín 2019

and herbal remedies

Datum: 07.12.2020 | Vložil: ElliotFug

az health care <a href=https://clonazepam.hatenablog.com>https://clonazepam.hatenablog.com</a> cheap online pharmacy

Volby v Borotíně

Datum: 19.02.2019 | Vložil: Všudybyl

Co dodat k místním volbám, snad jen že to byla jedna velká FRAŠKA a podvod, jako Zeman versus Drahoš. Většina z nás Zemana přezdívaného becherovka nechce a přece byl zvolen a drží se úřadu. Není možné, aby takovou dobu byl ve funkci jeden člověk, to snad není ani zdravý. Lidé jsou znechuceni volbami a mnozí rezignovali a hledí si svého. Teď je IN každý, kdo podvádí, lže a krade, nejdéle ve funkci hrabe. Střádej si a hrab si do vlastní kapsy, taková je ta naše země. Fandíme všem co nemají strach říci pravdu a postavit se všemu čelem.

Re: Volby v Borotíně

Datum: 20.02.2019 | Vložil: Kája

víte máte pravdu lidé jsou znechuceni a jsou znechuceni natolik že se všichni zavřeli do svých domovů a nic je nezajímá co se kolem děje. nepřijde ale nikdo jiný a neudělá nám zde s věcmi pořádek. je to jen a jen na nás samotných. jen naše vlastní lhostejnost všeho druhu umožnila a umožňuje aby věci byli tak jak zde jsou. vím že to vše není jednoduché ale v čase budoucím to bude ještě horší pokud se k věcem nepostavíme čelem nyní. věnoval jsem zde tomu všemu mnoho času a nemám v úmyslu toho nechat. strach z těch co dnes sedí zde na jakékoliv židli ne to nemám já je osobně neznám, v životě jsem je nepotřeboval a v životě je k ničemu potřebovat nebudu. nejsem s nikým z nich v žádném rodinném ani jiném klanu a po dvou měsící práce od rána do rána která se točila stále kolem starosty a Borotína jako takového toho vím o věcech které se zde dějí tolik že mi nemá kdo co říkat. já nepochybuji ani na zlomek vteřiny o tom že věci zde již jsou v běhu jen na hmatatelné výsledky si ještě na chvíli počkáme. jste od doby kdy se zde tomu všemu věnujeme první kdo se ozval zareagoval a popravdě potěšil, takže za sebe děkuji a přeji hezký den.

Pozdrav Borotínu

Datum: 14.01.2019 | Vložil: Maruška

Milí Kájo a Radko,
s úžasem čtu nové články o vaší společné touze a předsevzetí starat se nejen o své blaho, ale též o to společné v Borotíně. Z vlastní zkušenosti vím, jak je to někdy obtížné a náročné - Radka si to už také vyzkoušela - zvlášť, když má člověk čisté úmysly, je tvořivý ve prospěch všech a ani nepomyslí na nějaké prebendy. Tomu zatím většina nerozumí a předpokládá, že vždy za tim "musí něco být" (nebo-li kolik máš bokem). Ano, je - a co když je to právě čisté srdce, čistý úmysl, čistá Láska. Kdopak dokáže pochopit, že je to skutečně možné, že takoví lidé také existuji? Jistěže existují, v každé obci by se našli, většinou schovaní. I v Borotíně je takových určitě hodně, těch, co se chtějí starat o to společné, o to, co má být opraveno, upraveno, obnoveno ....
Borotín má ještě něco navíc, co nemá žádná jiná obec, či město v celé České republice. Je chráněný zvláštní energií, nazývanou Shamballa, je na té neviditelné úrovni naprosto vyčištěný. Je to mimořádný dar všem, kdo zde žijí a vůbec není potřeba tomu nějak technicky porozumět, prostě to tak je. A pak stojí za to tento mimořádný a nádherný prostor se vší péčí, radostí a láskou opatrovat - pro sebe i pro další generace.
Kájo a Radko, nemohu si odpustit poznámku k tě fotografíim z vaší zahrady - jen koukám a koukám, co jste za ty dva roky vlastníma rukama dokázali. To není kámen ke kamínku, to je balvan k balvanu a vzniká naprosto kouzelné a krásné dílo.
Ze srdce a srdečně vám i všem borotínským přeji jen to nejlepší
Zdraví Maruška

Re: Pozdrav Borotínu

Datum: 15.01.2019 | Vložil: Kája

Drahá Maruško
Od tebe to jsou opravdu milá a upřímná slova, takže nezbývá než poděkovat. Vzpomínáme na tebe a ne jinak tomu bylo 11 kdy jsi měla narozeniny. Jen my to vše vnímáme trochu jinak takže ani přání od nás k tomuto dni nepřiletělo. Víš každý by si to měl uvědomit, že nezná dne ani hodiny, kdy naposledy vydechne a podle toho by se měl chovat. Tím chci mimo jiné říci, že svátek ten máme každý večer když uleháme do postele a narozeniny slavíme každé ráno, když se nově nadechneme. A vánoce tak ty máme pak vždy celá den. Nám zde nemusí kalendář říkat co kdy a jak máme slavit. A dovolím si ještě pár slov k tomu co jsi napsala. Víš píšeme a věnujeme se zde Borotínu a má to mnoho důvodů, ale to vše o čem se píše se týká každého jednoho území kdekoliv, takže si z toho každý může něco vzít. Z našich úst to není kritika ani zloba k někomu či na někoho. Jen věci musíme bát schopni pojmenovat jinak se nezmění. To co v dané chvíli děláme je jen dalším duchovním krokem je to duchovní cesta v jiném levlu řekněme. Vím že to většina nechápe a dlouho tomu tak bude, ale někde se začít musí a vždy se musí také najít někdo kdo začne a vloží do toho svou energií. Ano jistě mohl by jí dát jinde, ale ony negativní emoce které způsobuje dění kolem že se věci nemění se pak v tobě usazují a způsobují nejen podráždění ale nakonec vždy vyústí v nemoc a já osobně nemám v úmyslu být nemocný jen proto, že lidé kolem chtějí být hluší a slepí. Osobně jsem si také vědom toho že věci změní ale kdy tomu tak bude již nebude záležet zde na nás. Nemůžeš nikoho změnit to nejde a již to mám léty vyzkoušeny. Změnit můžeme jen sebe a jít cestou kudy nás to vede. Můžeme však na ty kolem působit předložit jim informace a ukázat že se můžou a měli by na věci nahlížet jinak. A zda to takto nakonec jednoho dne udělají je jen a jen na nich. Samotným nám to z jedné strany přináší daleko větší klid uvnitř sebe sama a jsme si ještě vzájemně blíže, ale z jiného pohledu to přináší jen komplikace, protože přece ti divní a ti co závidí tak to jsme my v očích mnohých. Tohle vše nám už ale dnes nevadí svou trnitou cestu i zde v Borotíně jsme si prošli a není již nic co by nás zastavilo. Odpor druhých a jejich negativní energie ať již se projevuje jakkoliv nás nakonec jen posiluje, ukazuje a dokazuje nám, že jdeme správnou cestou. Maruško závěrem ti přeji a nejen tobě, ale všem těm kdo mají srdce na svém místě jen to co přeji sám sobě, protože jsem „sobec“ a sobě přeji jen to nejlepší.
S Láskou a v Lásce Kája

Re: Pozdrav Borotínu

Datum: 25.04.2020 | Vložil: Asmodeus

Ne Borotín má šarlatána co utekl ze Slezska před věřiteli a zde se pokoušel chytračit . V době kdy se ocitl v Insolvenci s milionovými dluhy taky vznikla celá tahle spatlanina křesťanství , egyptské mytologie , pohanství a sraček . Samozřejmě s jediným cílem přežít nějak období kdy byl nucen žít z životního minima . Bohužel s tím jak mu ze všech problémů začalo mrdat a začal sílit mesiášský syndrom ho kopla i jeho bývalá stará a co čert nechtěl přez další slabou bytost a internet jsme tohle pseudo ezoterický vemeno vyfasovali my .

Přidat nový příspěvek