01 - Romana

Představuji vám prvního účastníka, který splnil všechny podmínky a souhlasí s tím, že se sVámi podělí vždy o své prožitky.
  • jméno - Romana  
  • věk - 31 let
  • děti - ANO - malá holčička - věk - 2 roky
  • kraj - Ústecký kraj
  • přiřazena na seznam 28.4 a první pročištění proběhne 30.4.2016 ve 22:00 hod. následně každý sudý den ve stejnou dobu a poslední pročištění pak proběhne 30.5.2016
 
 
Romana napsala:
 

Krásný večer Kájo,

 

narazila jsem na Váš příspěvek s nabídkou čištění pro 20 lidí ve FB skupině "Prepare for change". První co mne napadlo bylo, že to je přesně to, co jsem momentálně hledala, abych se mohla hnout z místa.

Jsem máma malé rok a třičtvrtě roku staré dcerky a jsem momentálně v rozpadajícím se vztahu s tvrdě spícím partnerem, který o duchovním světě nechce vůbec slyšet, absolutně odmítá nést jakoukoli zodpovědnost za svůj život a také odmítá se jakkoli měnit. Soužití s ním je tedy pro mne dost složité a snažím se pochopit, co se z toho mám naučit, jelikož je to již druhý téměř stejný vztah. Pomalu na to přicházím bych řekla, ale je toho asi ještě dost přede mnou.

Začala jsem se měnit před několika lety, když má mamka onemocněla rakovinou a následně zemřela....od té doby se vezu... Bylo to spíše takové pomalé možná i dá se říci ještě nevědomé probouzení. Poslední rok už ale dost vědomě intenzivně. Hodně mi otevřelo oči mateřství. otázka očkování atd..začala jsem se více zajímat a postupně mě to směruje, tam kam asi potřebuji.. Teď jsem se ale jaksi zasekla a nevím jak se pohnout dál... S dcerkou mám od mala celkem dost starostí, se vším je hodně pozadu, moc nejí, má pomalejší vývoj a je drobná a hubená, ale je bystrá, zdravá a moc hodná...někdy :D Mám takový ten pocit jak jste psal, že mám na sobě a dcerka asi nejspíš taky, takový ten nános malých upíru a různých entit, neumím se tomu bránit, zkouším různé techniky, ale nejde mi to, ač bych moc chtěla, neumím to...

Proto Vaše poslání a nabídku beru jako odpověď od Boha, cítím, že to potřebuji, abych mohla pokračovat, nějaký ten impuls, co mě zase popostrčí. Třeba budu mít štěstí a dostanu se do dvacítky :)

 

Mimochodem už jen to vědění, že o Vás vím, ve mě vyvolává zajímavé změny a pocity.

 

Moc děkuji a jsem s láskou Romča

Romana .............

..............

Ústí nad Labem - Ústecký kraj

 

Romana - prošla celým procesem do kterého se přihlásila 

Shambhala 30 dní s čištěním

dále nepokračuje.

 

Dnešním dnem 22.6.2016 jsem ukončil účast paní Romany v dalším pokračřování. Romana prošla celým procesem pročištění tak jak se do něj přihlásila. Jak sama uvádí v posledním svém příspěvku těšila se na další pokračování, ale již se neozvala a nereaguje ani na mé emaily. Z tohoto důvodu ji v dané chvíli z celého možného procesu pokračovat dále jsem nucen vyřadit. I ona jako jiní z největší pravděpodobností pozměnila své rozhodnutí po té co si přečetla článek Mileny na který jsem poukázal jako nutnost seznámení se s tímto článkem a mým komentářem aby účastník mohl pokračovat dále. S celým jejím příběhem se můžete seznámit níže.

Přeji tímto Romaně na její další cestě jen to nejlepší a kdkoliv jsou ji dveře zde otevřeny, ovšem jako placená služba.

S Láskou a v Lásce Kája

Z důvodů, aby se nikdo dále historicky k textům nijak nevyjadřoval a nezasahoval tak do vytvořeného díla, byl celý diskuzní "blok" překopírován do běžného formátu a zároveň byla odstraněna možnost jakýchkoliv dalších příspěvků. 

příspěvky byly zároveň seřazeny podle data vzniku, takže poslední příspěvek Lucie je na konci stránky.

 

Příspěvky: 01 - Romana

První očista

datum: 02.05.2016 | vložil: Romana

Krásný den přátelé,

mám za sebou první očistu s dcerkou. Během ní jsem cítila po těle různé píchnutí a takové vlnění a přesto příjemný klid, před zavřenýma očima se mi zobrazovaly různě se přelínající barvy, dcerka sebou trochu házela, ale spala dál, já v průběhu usnula také. Den před očistou jsem večer cítila silné mrazivé pálení na hrudi a na pravé lopatce, nevím co to znamená a také nevím jestli to s tím souvisí, zřejmě ano, ale hodinu před desátou (první očistou) také započaly mé dny, asi součást čištění...?
Často cítím tlaky v hlavě především v oblasti korunní čakry a na čele, není to nepříjemné, ale to už jsem cítila i dříve, teď mi přijde více citlivěji....vše přijímám, tak jak to přijde, nebráním se tomu a ani nevymýšlím kdo ví jaké "katastrofické" scénáře :D prostě zkrátka plynu s proudem co to jde....samozřejmě, že to nejde pořád, ale snažím se vědomě co nejvíc na tom pracovat...nebojovat...
Dcerka mi přijde trochu víc protivná a podrážděná, těžko asi říct momentálně s čím to souvisí... 
Každopádně se ale cítím tak nějak víc soustředěná, už ne tak roztěkaná a taky taková lehčí...
Co se týká partnera, pořád mezi námi vznikají různé situace, ale přijde mi, že už to zvládám mnohem lépe, víc v klidu a s větším nadhledem a důrazem na to, co cítím já a co chci já... je totiž na čase věnovat se taky sama sobě :) A cítím, že on už to taky začíná vnímat a tak už i jeho reakce začínají být trochu jiné.
No uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet, sama jsem moc zvědavá co nám další dny ještě přinesou. 

Mějte krásný den :)
Romča


Re: První očista

datum: 03.05.2016 | vložil: Kája

Milá Romčo
K vašemu příspěvku se dostávám až dne a v podstatě k tomu všemu není co dodat. Jen jsem si slíbil, že na první příspěvek zde každému odpovím a tak to chci dodržet.
Každý jak je vidno opravdu může vnímat pročištění různě a je to vše v naprostém pořádku. Každý jej vnímá tak jak sám potřebuje. Ve svém životě jsme toho všeho na sebe nabalili tolik, že se mnohdy ani neumíme v podstatě vyjádřit a sám toto velmi dobře znám. Setkáváme se mnohdy z věcmi které jsou pro nás nové a popsat to v písemné formě nebo ústním projevu co jsme cítili či prožívali není mnohdy jednoduché.
Mrazivé pálení, které popisujete je nepochybně již součástí čištění a mnozí podobné pocity jen jinak popsány budou uvádět právě ve chvílích kdy ono především první čištění probíhá a odpoutává se jistý druh entit. Ne všechny jsou stejné a některé se opravdu nechtějí pustit a trvá docela dlouho než se uvolní. 
U každého z vás než jste byli přiřazeni na seznam jsem si dopředu zjišťoval jaký je váš stav a tak jsem jej znal a věděl jsem vlastně jak náročné pak bude pročištění, proto také najednou do skupiny nepřiřazuji větší počet účastníků. 
Vy jste měla na sobě celkem 7entit a 3 přivtělené duše. Jaký je stav dnes již nevím a ani to nezjišťuji. Informuji jen o prvním pročištění, protože pokud se na komkoliv cokoliv nového objeví bude to vždy dalším pročištěním odstraněno. Máte a budete mít však všichni kolem sebe po celou dobu dokonalé ochrany, aby se těla mohla léčit a proudit jimi nově přicházející energie. Každým dalším pročištěním je stav takový, že nové entity mají zhoršenou možnost na vás ulpívat protože čím jste čistší a čím silnější jsou pak energetické ochrany tím mají o vás menší zájem. Vyjímkou jsou pak ti, kteří se duchovní činnosti vědomě věnují a tak mohou být taktéž vědomě napadáni a je jim z jistého pohledu bráněno, aby toto zanechali. Vidíte a ani já se zde nyní v takovém případě neumím správně vyjádřit přesto že vím co bych přesně chtěl sdělit.
Děti mohou celý proces vnímat jaksi jinak. my dospělí jsme se sami vědomě rozhodli že to podstoupíme ony ne. Byli jsme to my kdo je jaksi zapojil a ony neví co se s nimi děje a změnami samozřejmě prochází a z toho také může vyplývat mnohdy jejich podráždění a opět to není nic neobvyklého. Vy se ráno probudíte a zamýšlíte se nad tím co se to událo a jaké to bylo a máte možnost sama sebe pozorovat. 
To dítě neví co se událo a ráno když se probudí jen vnímá že se něco děje, že věci kolem nebo v něm jsou jiné a neumí se s tím srovnat a pochopit to a z toho je pak jasné že dochází k jinému druhu chování. Jinak na malých dětech to vlastně nejlépe umíme sledovat jak se mění a to v mnoha oblastech.
Nikoho nejsme schopni změnit než sami sebe a tak nemůžeme změnit ani ty na kterých nám záleží a které milujeme. Jediné co můžeme a máme udělat nechat je být a vůbec věcem nevěnovat pozornost a dávat více času sobě samým. Můžeme být druhému oporou a nebo podporou a to jsou dvě rozdílné věci, jenže nikoho nikdy nezměníme. Jedině když změníme sami sebe pak se může změnit ten vedle nás, protože si uvědomme že na něj naše změny působí a on pak má jen dvě možnosti. Přirozeně se změnit také a nebo odejít protože podobné vztah nebude a nemůže fungovat. Vše se ale má odvíjet naprosto přirozenou cestou a je krásné to zpětně pozorovat jak tomu bylo. 
Vím jak jste to myslela s tím proudem, přesto si dovolím jednu poznámku právě k tomuto . je jedno přísloví, které říká, že po proudu plavou a nechají se unášet jen leklé ryby 
Mějte se kouzelně 
S Láskou a v Lásce Kája


2. Očista

datum: 04.05.2016 | vložil: Romana

Milý modrobílý deníčku,

druhé čištění proběhlo poněkud mrazivě. Asi třikrát mě přepadla minutová zimnice, jinak vše proběhlo celkem v klidu, dcerka se ani nehla, spala klidně až do rána. 
Druhý den byl dá se říci také v duchu pohody. Dnes už to tak není, lezou na povrch staré věci a partner je zas na korunu... Naopak dcerka je zase kliďas celkem dnes...
Já bych pořád spala, kdyby to šlo...přepadá mě únava... 
Těším se, co přinese další desátá.

Moc děkuji Kájo!


Re: 2. Očista

datum: 05.05.2016 | vložil: Kája

Všechny moje vyjádření zde u kohokoliv nejsou mířeny přesně na danou osobu ale jsou všeobecné, protože mi zde dáváte krásnou možnost si mnohé uvědomit co třeba já dnes beru jako samozřejmost a přitom to v žádném případě samozřejmostí není.
K partnerům jakéhokoliv druhu a postavení bychom si měli a ne měli, musíme si uvědomit jednu zcela zásadní věc a přemýšlejte o tom jak často jen můžete.
pokud se jeden z partnerů rozhodne nastoupit nějakou cestu změn a nevtáhne do toho druhého protože to třeba opravdu odmítá, pak nastává docela problém, protože doposud jste byli řekněme na stejné úrovni nebo kousíček výš, protože se člověk rozhodl něco změnit. jakmile podstoupí podobná čištění a nebo se dokonce nechá napojit na modrobílý plamen Květu života, nastává docela "problém". jeden se čistí a mění a druhý ne a rozdíl mezi nimi narůstá a to není samozřejmě vše. pokud procházíte nyní čištěním a je vám zasílána energie Shambhaly, pak jste nabitá jako baterka a ona energie z vás jistým způsobem vyzařuje do okolí. no a toho druhého vedle vás to může docela dráždit aniž by jste sama vůči němu něco dělala. on to cítí ale na podvědomé rovině na vědomé rovině si to vůbec neuvědomuje. 
samozřejmě že tím naprosto nejlepším by bylo aby se podobných věcí účastnili oba, pak se naopak sami srovnávají a nací o tom všem mohou vést diskuze a tak dále.
je jen velmi málo těch kteří si pak uvědomí to co se děje v podobných situacích kdy jeden je čistý a čistí se a druhý o tom nechce ani slyšet v posteli při "milování" 
zamyslete se nad tím co se asi děje, když je jeden čistý a na druhém jsou entity:)
přeji všem jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája


3. Očista

datum: 06.05.2016 | vložil: Romana

Třetí čištění jsem prospala jak dudek. Šla jsem si lehnout po deváté, byla jsem unavená a usnula jsem snad během vteřiny. Nic zvláštního se nedělo, jen jsem se kolem druhé probudila a musela se jít napít. 
Následně po tomto čištění si všímám, že se docela viditelně mění pleť, je jakoby jemnější, póry jsou menší. Těžko říct jestli je to tím a nebo mým nově vytvořeným přírodním peelingem :) Taky mám už asi tři čtyři roky malý jakoby kostnatý výrůstek ze shora v zápěstí, sem tam se trošku zvětšil nebo zmenšil, ale poslední měsíce se spíš zmenšuje, každopádně nikdy jsem o něm nevěděla a nevadil mi, tedy až do dnes....šíleně to začalo bolet a nemůžu se o ruku ani opřít, doufám, že to brzy odezní...
Tlaky v hlavě stále přetrvávají, ale není to nic nepříjemného... 
Co se týče psychiky a emocí, tak je to takové jak na houpačce, ale pokaždé když mě přepadne něco temného, co se klube ven, přemýšlím o tom a snažím se to pochopit a propustit...
Dcerka je stále podrážděnější, ale žádný extrém...
Jak je teď krásně, tak jsme často venku na loukách a v lesích a tam nám je fajnově :)
Jinak co se týče partnera, tak chápu, že to asi není nejlepší situace, že já se čistím a on je dál se svými entitami... Ale jak to vyřešit? Už tolikrát jsem mu říkala, jak to cítím, ale on jakoby mě snad nevnímal, nechápe... myslí si, že vše je v pořádku a i bude... několikrát jsem mu řekla, že náš vztah nemá smysl, že nemáme nic společného, nepovídáme si, žádná podpora, pochopení...prostě vztah o ničem... On si to vyslechne, řekne si to svoje, že já jsem blázen, že chci rozbít rodinu atd... a tím to končí... Byt je můj a on prostě odejít nechce a já nemám kam jít a nechci doma dělat další rozbroje kvůli malé... Jsem z toho už kolikrát fakt smutná a nevím jak dál... Přijde mi, že mě stahuje dolů, že ty jeho entity mě schválně podkopávají nohy, abych nikam nestoupala a nerozvíjela se... Už jsem se ale tak nějak obrnila... dělám si své věci a neřeším ho... A ty jeho útoky a narážky, že si ho nevšímám a nevěnuju se mu atd...už spíš ignoruju... jelikož jemu něco vysvětlovat nemá cenu, protože to nechce chápat...Když jsem mu řekla, že už ho nemiluji, tak mne div nenapadl, že jako, co si to dovoluju ho nemilovat...noo mazec s ním...je to na dlouhý povídání... takhle se proměnil až po tom, co se narodila dcerka a já už kolem něj neskáču tak, jak dřív...a nebo jsem to dřív spíš neviděla...
No sama jsem zvědavá, jak se to ještě bude vyvíjet...

S láskou Romča


Re: 3. Očista

datum: 07.05.2016 | vložil: Kája

velmi hezky vše napsáno a já se budu na chvíli držet té otázky kterou máme všichni občas na jazyku a tou je.Jak to vyřešit:
netýká se to jen vztahů, ale všech věcí nakonec kolem nás protože vše stojí nakonec na jednoduchých stejných principech.
To jen my sami si věci komplikujeme a ze situací které vnímáme ze svého daného pohledu jako komplikované děláme věci ještě komplikovanější a složitější a to se pak projevuje v našich životech různě.
všichni stále řeší především vztahy a to jakéhokoliv druhu a peníze a to také ze všech možných důvodů. pokud bychom těmto věcem nevěnovali toliko pozornosti náš život by se stal jednoduším.
zpět ale ke vztahům. nejsme ve vztahu spokojeni a přesto v něm zůstáváme na obranu abychom to mohli obhájit proč situaci neřešíme jsme schopni vymyslet neskutečné příběhy a výmluvy proč to nejde řešit. tak dokonalé funguje náš mozek a přitom naše srdce ví že to má být jinak ale nadvláda rozumu zde opět vítězí.
dokonce se dostaneme do stavu a to už je jistý pokrok kdy jsme schopni o tom mluvit, že vztah nefunguje nepopíráme to a přesto to neřešíme. budeme tvrdit a obhajovat se všemi možnými způsoby od toho že on je vinen, že kdyby on dělal věci jinak bylo to to jiné a podobně a uvidíme věci jen u toho druhého a chtěli bychom, aby se změnil on. přitom nikoho nikdy nezměníme a to je fakt se kterým nikdy nikdo nic neudělá a my jej stále nechceme přijmout. ano můžeme na druhého působit ale změnit se musíme my. už jen abychom na něj působili znamená že se změnit musíme sami. další omluvy a neskutečné výmluvy budou naše malé děti a to právě že jsou malé a podobně. neuvědomujeme si že právě proto že jsou malé a vnímavé a ony to vnímají co se děje jen to neumí sdělit a popsat, tak jsme to zase jen my kdo jim takto naší nerozhodností předáváme vzorce chování a ony samy se jednoho dne díky nám pak dostanou do situací kdy nebudou vědět jak to mají řešit a budou se stejně jako my muset očišťovat od všeho toho balastru.
nakonec když nezaberou výmluvy na děti tak přijdou na řadu naši rodičové, že to jim nemůžeme udělat a podobně. říkáme si co naše okolí a kde budu bydlet a jak to bude s penězi a celá řada jiných jakoby neřešitelných situací a možností.
před očima máme stále nekonečný seznam toho co vše by se muselo vyřešit a protože ten seznam je dlouhý tak je z toho pro nás černá noční můra. jsme unaveni podrážděni utíkáme třeba do přírody a jediný kdo z toho má prospěch a kdo tohle v nás vědomě a záměrně udržuje jsou opět jen entity, protože pro ty jsme potravou ať se nám to líbí nebo ne je tomu tak.
zapomeňme ne to že to dlouhý nekonečný seznam co vše by se muselo změnit, protože nikdy nepřijdou ty věci najednou a je to jako vše proces, který nějakou dobu od rozhodnutí trvá a mnohé věci z toho našeho pomyslného seznamu se ani neudají.
rozhodnutí co s tím je nakonec ne na partnerovi ale jen a jen na nás samotných a budeme to jednoho dne jen a jen my sami kdo se bude muset umět rozhodnout zda setrvat v tomto vztahu ve kterém přežíváme a nebo odejít.
pokud setrváme je malá pravděpodobnost že se něco změní, když sami uvnitř vnímáme že změnu v tomto vztahu nechceme. když odejdeme dáváme tak příležitost nejen sobě pro jiný nový lepší život, ale dáváme ji také našim dětem a dáváme tuto příležitost také našemu partnerovi, že po čase vstoupí do vztahu kde budou oba vyrovnanější a bude nakonec i on šťastnější,
Zkusme si položit otázku, jak by to asi řešil právě náš partner, kdyby chtěl odejít, setrvával by v něčem nefunkčním a nebo by odešel? takže pokud on dnes setrvává a nemá v úmyslu odejít a ani to nechce, pak mu to vyhovuje a otázkou je proč jemu to vyhovuje a nám ne. 
vždy nakonec půjde jen o jednu věc jako vždy a ve všem a tou věcí není nic jiného než jen obyčejný strach.
ano máme strach věci řešit a tak máme spousty výmluv a omluv a rozhodneme se až v době, kdy dozrajeme. 
to nemusí být za den za týden ani měsíc, může to trvat celé roky než dozrajeme ale jednoho dne dozrajeme a pokud ne v tomto životě tak v tom dalším a nebo až dalším, ale nedostaneme se dále dokud nevyřešíme to co před nás náš Stvořitel postavil. nejde přeskočit z první třídy na vysokou školu a tak se jednoduše dále nedostaneme, protože nejsme zatím schopni zvládnout tuto zkoušku, před kterou nás Bůh postavil.
Vím velmi dobře o čem píšu, sám jsem si tím celým také musel projít, kdy jsem se po 17 letech manželství rozváděl. ne nelituji ani jednoho dne který jsem v tom manželství strávil, ale měl jsem to udělat dříve.
S Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: 3. Očista

datum: 08.05.2016 | vložil: Romana

Ano Kájo, napsal jste to též hezky, chápu to, vím to. Všeobecně máte pravdu, ale některé věci nejde zevšeobecňovat.
Věřte, že kdybych měla možnost jít pryč, tak už jsem to dávno udělala. Jenže se mi ještě nenaskytla. Také ničeho ve svém životě nelituji, vše mělo a má svůj důvod. Pořád se učíme. 
Jde o to, že já vím, že nikoho nemám měnit a ani se o to nesnažím, člověk to má všechno v sobě. Jenže já už jsem se během toho vztahu tak změnila, že už nemám jak víc, on už mě nic jiného neučí, je jak zaseklý gramofon. Samozřejmě že spokojen není v našem vztahu, ale přijde mi, že on prostě nechce změnu, že nechce opustit ty starý "jistý" vzorce plný strachu, obav a manipulace.
Možná ale třeba nemám utíkat, třeba mě ještě nenaučil vše, třeba ještě něco schází, kdybych odešla, tak je možné, že bych si k sobě přitáhla další podobný vztah, který by mi to zase připomněl. 


4. Očista

datum: 08.05.2016 | vložil: Romana

Na začátku čtvrté očisty mne polévaly vlny příjemné teplé energie, pak to ale rychle ustalo, když mě chvíli na to píchnul komár a dvakrát do ruky, takže pohodu vystřídalo urputné svědění... Nemohla jsem pak spát. Další den a ten dnešní jsou naopak překrásné, zaplavuje mne nádherný pocit lásky a spokojenosti. 
Asi je to také tím sluníčkem a krásným počasím. 
Cítím se teď moc dobře a i dcerka je hodná a spokojená.
Děkuji


Re: 4. Očista

datum: 08.05.2016 | vložil: Kája

Proud energie neustal, ten šel jak má pořád dále, jen jste jej potom co vás něco a v dané chvíli to byl komár rozrušilo, tak jste věci nevnímala, byla to jen nesoustředěnost.
I tohle se běžně stává a nic zvláštního se neděje. Jsem potěšen, že nahlížíte na svět kolem sebe, tak jak nahlížíte, je možné z vás vnímat pozitivní nadhled. 
Ještě alespoň jednu větu k vašemu vyjádření, kde píšete, že možná, nebo třeba nemáte utíkat a že vás partner ještě vše nenaučil. Opět to platí všeobecně, je to náš život a jen my nakonec rozhodujeme a to co jste vyslovila a napsala, právě v tom smyslu těch různých pochyb, které se vám honí hlavou, tak to jsou právě jen jakési myšlenky z rozumu a ten je opravdu špatným rádcem. Za těmito myšlenkami se opět jen ukrývá jistá forma strachu, protože ten má spousty podob. Ne já neříkám, že se máte rozvést a nevztahujte to na sebe. Beru váš krásný příběh o partnerském vztahu, kterých je kolem nás tisíce jen jako ukázku a možnost se vyjádřit.
Mějte se hezky.
S Láskou a v Lásce Kája


5. Očista

datum: 10.05.2016 | vložil: Romana

Tentokrát je to dost velká houpačka. Přijde mi, že se s tím vším starým, co má vyplout na povrch, utrhl pytel. Střídají se láskyplné pocity s pocity smutku a beznaděje. Pouštím to, netrápím se tím. Spíš hodně teď o tom všem přemýšlím. Jsem taková ztracená, ale přitom pevně na svém místě. Je to takový zvláštní pocit. Jsem i nejsem.


Re: 5. Očista

datum: 11.05.2016 | vložil: Kája

Milá Romano, to co jste napsala je jedním slovem nádhera a sám bych to lépe nepodal. Možná ne všichni tomuto vašemu sdělení porozumí, ale já rozumím zde každému slovu a jsem rád že toto vše tak hezky potvrzujete. 
jsem opravdu jako každý hodně "omezen" časem, protože jsem si nemyslel že mi zde tento "projekt zabere toliko času. přesto to dělám s láskou a v lásce a budeme v tom společně s Radkou pokračovat dále, protože možná sami toliko změny na sobě nevnímáte no my je vnímáme. není jediný den, kdy bychom o tom všem nevedli dlouhé "diskuze" a neuvědomovali si tak u toho mnohé. Nevím zda se mi podaří vyjadřovat se vždy ke každému příspěvku, protože mnéhé z toho se u jiných pak opakuje, ale nepochybně do najdete různé příspěvky které jsou v podstatě všeobecné v této rubrice. Jednou z věcí která je v podstatě shodná a to opět pro všechny je právě to že se pohybujeme jako na houpačce po určitou dobu a není tak těžké to pochopit proč tomu tak je. Vrátím se k tomuto a vyjádřím se tak, aby to bylo zachováno pro všechny kteří podobným procesem prochází či budou procházet.
Věřte tomu, že jste , jste až "moc" živá či přítomná a právě proto si toto kolem sebe uvědomujete.
jen tak dále s Láskou a v Lásce Kája


6. Očista

datum: 12.05.2016 | vložil: Romana

No kde začít... Těsně před šestou očistou přišel domů alkoholem posilněn partner a nenechal mě, takže jsem celou očistu s ním diskutovala o našem nefunkčním vztahu, což jsem si uvědomila až poté. I když jsme se k nějakému kloudnemu závěru nedostali, což není divu, tak přesto v sobě od té doby cítím jakousi změnu. Všechno je od té doby takové hektické a divoké, chvíle klidu si tedy vyloženě užívám co to jde... Hrozně se to teď všechno dere ven, aby se to vyřešilo... 
K tomu se na mě od včera snaží něco vlézt, ale zatím odolávám...
Kdybych mohla spím týden v kuse snad...


Re: 6. Očista

datum: 13.05.2016 | vložil: Kája

Jsem vděčný za tento příspěvek, protože sám jak již bylo někde zmíněno beru některé věci jako samozřejmost a přesto to pro většinu samozřejmostí nemusí být a není. Je to pravdu pak proto, že v tom všem jaksi stále žiju a můj pohled je tedy mnohdy na věci již malinko jiný. zmínila jste alkohol a zde bych chtěl upozornit že tam kde je alkohol není řešení. člověk pod vlivem alkoholu je jiný a není tím člověkem kterého běžně znáte. není to on, je velmi ovládán entitami jiného druhu a když dojde k jakémusi vystřízlivění chová se jinak byť to sám samozřejmě nemůže ani přiznat má v sobě spousty jiných myšlenek. pomoct můžeme mnohým kdo chtějí, jakmile se však kdekoliv objeví alkohol je to konečná tam končí pomoc nejde to. takový člověk je silně skutečně ovládán druhou stranou. po tom všem co mám za sebou a čím jsem si prošel mohu odpovědně a svědomitě prohlásit že pokud by se objevila vedle mne ve společné domácnosti bytost používající ve větší míře alkohol odcházím a končím. nemám potřebu to prožívat a nejsem povinen s ním být to je třeba si uvědomit a přesto si stále většina myslí že to může změnit že on se změní kvůli němu a podobně. ne nezmění jen si na to v čase a postupně zvykáme a tak jak si my zvykáme tak jeho agrese v různých formách stoupá, takže se stav vlastně zhoršuje. žít či být po boku alkoholika je naše slabost od něj odejít a prokazuje se mnohdy tímto jedna z našich závislostí. a pokud si vážíme sami sebe, milujeme sami sebe a nejsme závislými pak si vědomě nebudeme ubližovat a udělám cokoliv aby podobná bytost nenarušovala můj život.
výše uvedené je opět myšleno všeobecně a není to o vás jako osobě, přesto pokud se toto v mém okolí vyskytuje pak je potřeba na věci nahlížet jako na zkoušky ve smyslu jak se zachováme jak to vyřešíme. nedostaneme se dále pokud touhle nebo jinou zkouškou neprojdeme.
jelikož se účastníte procesu čištění od počátku a byla jste vlastně prvním účastníkem pak protože 12.5 bylo sedmé čištění proběhla také očista vašeho bytu. to znamená že i ten byl očištěn od entit a podobně havěti byly uzavřeny všechny časoprostorové brány pokud se tam nacházeli a podobně. nacházíte se tedy dnes v prostředí které by nás mělo působit jinak.
zde je také pak potřeba si uvědomit že právě takový partner může své chování ještě pozměnit, bohužel ne k lepšímu. doposud jste byla čištěna jen vy a kolem vás byla energie která se přenášela v menší míře i na něj. včera byly pročištěny i vaše společné prostory a tak partner se nyní nachází v prostředí které na něj bude působit zcela jinak než doposud a může jej toto z jistého úhlu pohledu dokonce dráždit. průběh může být různý ale on jeho tělo na tuto energií která tam od nynějška proudí a bude se tak dít přinejmenším až dokonce celého 30 deního procesu není zvyklý. je to pro něho cizí a pokud na sobě třeba cokoliv má a to jistě má, pak to co na sobě má je touto energií samozřejmě drážděno, žádná entita se v podobném prostředí nebude cítit dobře ale nemá v úmyslu se z těla odpoutat protože to jí živí. 
je to vše na dlouhá povídání a na pozorování věcí kolem sebe. vše je však jak má být a věci se vyčistí, vyřeší tomu věřte jen je za vás nikdo neudělá. energie zde jsou pro naší podporu a růst ale rozhodnutí kudy budeme kráčet dále a jak se rozhodneme v čemkoliv je jen na nás.
S Láskou a v Lásce Kája


7. Očista

datum: 14.05.2016 | vložil: Romana

Během sedmé očisty jsem během chvilky usnula, ta únava je fakt znát, poslední dobou chodím sem tam spát i přes den s mojí malou. 
Vzbudila jsem se kolem jedné...vzhledem k tomu, že tentokrát byly čištěny i prostory, tak jsem si akorát těsně před usnutim všimla, že pes sebou nějak hodně hází ve spánku...
No a jak se teď cítím? Asi tak...Jako kdybych měla vršek hlavy protáhlý nekonečně vysoko a tam nahoře hodně foukalo :-D také mám dnes dost silné tlaky do spánků...
Je mi ale celkem dobře, i když si připadám někdy, že se vznáším a ulítávám někam do dáli :)
Jo a taky musím podotknout...jak jsem psala o tom bolavém výrůstku na zápěstí, tak bolest už je pryč a výrůstek je tak o 90 % menší...úžasné :) děkuji! 

Romča


Re: 7. Očista

datum: 14.05.2016 | vložil: Kája

Úžasné je, že jste se stala pozorovatelem a vnímáte vědomě mnohé změny kolem sebe. A jsem přesvědčen že i přesto že věci vnímáte tak zaregistrujete jen některé a zbytek se kolem pomalu a přece mění ovšem bez našeho povšimnutí.
Ano pozapomněl jsem podotknout že u čištění prostor na toto budou reagovat i zvířata a jako u lidí nejde to zevšeobecnit protože každé bude reagovat jinak. Je to samozřejmě zcela pochopitelné, mají mnohem lepší vnímání jako my a ani to cítí.
Jsem rád, že opravdu věci vnímáte a přeji jen to nejlepší v dalším období.
S Láskou a v Lásce Kája


8. Očista

datum: 16.05.2016 | vložil: Romana

Tak jsem už podruhé tak trochu jako nastydlá, ale vždy to za den dva odezní, není to klasická nemoc...Cítím, že to souvisí s očistou...
Doma s partnerem se to trochu hnulo...našla jsem v sobě vnitřní sílu a tu vysílám, jasně už umím dát beze strachu najevo, kde jsou mé hranice.. Partner to vnímá a je najednou o dost jiný...uvidíme, jak to bude pokračovat.. 
Dcerka je teď více akční, zvídavá, dělá pokroky, dokonce konečně začala už oficiálně chodit, takže mám velkou radost :)
Cítím, že teď hodně věcí vrcholí a chýlí se ke konci...ať už jakémukoli...
Poslední dva dny byly hodně o emocích a uvědomování si...
Cítím se více ve svém středu a soustředěná...
Fyziky únava a těžké tělo...

Romča


Re: 8. Očista

datum: 16.05.2016 | vložil: Kája

Váš pohled na sebe sama a věci okolo může být zcela odlišným než ten můj, kdy jsem zde spíše ve stavu a smyslu pozorovatele.
můj pohled je, že jste za těch pár dnů ušla delší cestu než možná za poslední rok či více. 
toto vše se nakonec přece jen musí někde projevit a mimo jiné se to projeví také v tom nebo na tom našem fyzickém těle, kdy vnímáme únavu a jakousi těžkost.
přesto a ono se to špatně v písmenkách popisuje je to jiná težkost než obvyklá je jiného druhu stačí ji jen sledovat, což znamená změnit úhlel pohledu.
osobně se usmívám a mám z vás radost doufám že ji vnímáte a posilí vás to.
dnešní čištění bude nepochybně jiné, nemusí se projevit hned ale další dny. změnil jsem jak jsem napsal článku v podstatě celý proces samozřejmě ne já protože jsem k tomu byl doveden.
mějte se kouzelně a těším se 
s Láskou a v Lásce Kája


9. Očista

datum: 18.05.2016 | vložil: Romana

Noc po deváté očistě se mi moc dobře nespalo a vstala jsem jak přejetá...
Tyto dva dny byly hodně emocionální.. Pocity na střídačku... Bezdůvodný pláč... Taky jako kdybych byla mimo tělo, takový bezduchy stav...
A nemůžu si pomoci, ale často teď mívám pocit, že jsem o něco vyšší než normálně, třeba když stojím nad stolem nebo u linky...zvláštní... :)


Re: 9. Očista

datum: 19.05.2016 | vložil: Kája

Do stavu či stav kdy se cítíme v tomto procesu u čištění a pod přívalem nové energie se dostane v podstatě dříve či později každý a je to opět jakýsi přirozený jev.
Pokud něco víme o našich tělech ve smyslu že jich máme několik ( fyzické, duchovní atd) pak klidně můžeme vnímat pocit jakoby jsme některé z nich neměli. Prožíval jsem to na vlastní kůži takže vím o čem to je jen to nejde slovy zde vysvětlit a každý to může vnímat a popisovat jinak. Je to však onen stav kdy říkáte zrovna "bezduchý".
A pláč tak za ten buďte vděčná a hýčkejte si jej sledujte jak je vám v něm nebo po něm hezky, že jde v podstatě o velmi příjemný pocit jen nechápeme že nám najednou tečou slzy. je to krásné milé a prožívejte to.
Máte za sebou více jak polovinu čištění a mne osobně by již nyní zajímalo zda by jste do toho šla znovu. ano je to špatně položená otázka protože na počátku stejně člověk neví do čeho jde a jaké to bude, ale zda to byla správná volba. Ať už totiž člověk následně půjde dále a bude se sám sobě věnovat a využije toho všeho jak výhodu a šanci od Krista - Boha, nebo ne, už nikdy neklesne tam kde byl. a to následně ale přináší další "komplikace" protože mnoho lidí kolem vás vám přestane rozumět bude vím říkat že jste divná a z vašeho života odejde, protože ani vy jim nebudete rozumět. a tak se ocitnete v bodě co s tím, budete stát na místě kde vám stejně nikdo nerozumí nebo tedy ne ti co kolem vás byli a nebo půjdete vědomě pomalu dále. na chvíli se člověk může zastavit protože jej nic již nenutí psát a podobně ale stejně dříve nebo později půjde dále.
s Láskou a v lásce Kája


10. Očista

datum: 20.05.2016 | vložil: Romana

Poslední očisty téměř okamžitě usínám, takže to moc nevnímám.
Pocity přetrvávají od minule... Přijdu si taková pasivní ve všem... Hodně si to teď srovnávám v hlavě a debatuju sama se sebou... Jsem jeden velký pozorovatel a sleduji téměř všechny mé reakce, pocity a emoce a přemýšlím o nich...
Před tím jsem měla pocit, že mám plno práce a nic nestíhám, teď se to mění a já už tolik hnát nemusím...
Dcerce roste stlolicka, takže je teď dost protivná, ale zas mi přijde víc uvědomělejší a tak hezky si mě prohlíží...

A jestli bych do toho šla znovu? Popravdě ještě nevím, jelikož mi to přijde jako dost fyzický záhul... Jsem hodně unavená, nic moc se mi nechce a dnes jsem ještě k tomu poprvé v životě ztratila hlas... Nevím proč, možná to s tím vůbec nesouvisí...kdo ví...
Přesto jsem ale moc ráda za ten vnitřní posun, je dost znát, hodně jsem si toho poslední dny uvědomila.
Díky moc.
Romča


Re: 10. Očista

datum: 21.05.2016 | vložil: Kája

To je velmi "zvláštní" odpověď a dá se na ní dívat z mnoha úhlů pohledů a jsem rád, že jsem tu otázku položil a uvědomuji si to právě na základě té odpovědi.
od samého počátku se nad vašimi slovy a to co vše je v pár větách zde vámi uvedeno usmívám.
vy vlastně říkáte ano Kájo je to hezké nejen pozorovat ale také prožívat a uvědomovat si všechny ty změny v mém životě a to vše jen za pouhých pár sní. mám se skvěle protože si uvědomuji mnoho věcí a už nikam tak nespěchám vlastní dítě mne vnímá tak nějak mile. ano je to vše hezké. Z druhé strany říkáte "sakra" ty změny bolí je to záhul.
Ano jsem vděčný za tahle vaše slova protože mimo jiné ostatním a nejen ostatním protože zde jste důležitá vy, tak říkáte. Mohu změnit svůj život a dnes to mám i vyzkoušeno že to jde a dokonce dneska už i vím a nikdo mne nemusí přesvědčovat, protože to prožívám a zažívám sama na sobě, že to také funguje. jen to má jeden háček ( bolí to ).
víte vždy říkám, že každý může. říkám také že tohle ale není pro každého nefunguje to jako u doktora s pilulkami proti bolesti, ale je to přesně naopak. zde máte "pilulky" které bolest přináší a vytváří a nikde v našem těle se nemůže ona "choroba" kterou máme schovat a tak musí ven. musí ven zde se musí zpracovat a rozpustit a je po ní. je ale po ní na věčné časy už se nevrátí je odstraněna každá jedná napadená buňka které obsahovala danou "nemoc".
ano to ale bolí a ne každý je na toto připraven. takže je to pro všechny a všichni mohou jen ne všichni jsou ještě připraveni.
vy jste byla připravena vstoupit do tohoto procesu a věřím že jím celým také projdete.
na základě toho se ve vás spustil a nastartoval proces a pak bude záležet dále jen na vás zda, jak rychle a do jaké hloubky (jak dalece) bude chtít jít. 
v každém případě ony bolesti kterými jste prošla a co jste na základě toho vyléčila se již nevrátí. 
já vám opravdu děkuji za tak krásný příspěvek a sama se nad tím vším ještě nyní znovu zamyslete .
zde není vítězů ani poražených, jsou jen to co do toho šli a nebo jednoho dne půjdou a to vědomě a projdou procesem a jsou ti kteří ještě nejsou připraveni a proto tohle není a přesto je pro každého. nejde toto dělat ve smyslu tak já něco zkusím, buč chci a nebo nechci.
s Láskou a v Lásce Kája


11. Očista

datum: 22.05.2016 | vložil: Romana

Jsem dnes nějaká úplně jako vyresetovaná, takže vlastně ani nevím, co mám napsat, nic mi nepřichází na mysl... Je pro mě najednou překvapivě snazší nemyslet na nic než vůbec myslet... A taky čím dál těžší odtrhnout se od přítomného okamžiku...
Takové vygumované dny...


Re: 11. Očista

datum: 23.05.2016 | vložil: Kája

myslím že vím jaký stav popisujete a pokud je to tak pak je to přece hezký stav být "vyresetovaný":)
věřte nebo ne i podobný záznam ve vašem "deníčku" vám jednoho dne dá nějakou odpověď na věc jinou .
osobně vnímám nejen u vás posun dopředu a to mne těší a tak přeji aby tomu tak bylo i nadále.
S Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: 11. Očista

datum: 24.05.2016 | vložil: Romana

Však ano...přijímám to pozitivně...:)


12. Očista

datum: 24.05.2016 | vložil: Romana

Během tohoto čištění mi silně bušilo srdce a taky mám teď pocity nejen při čištění, že když ležím, tak mám pocit, že mám zatnuté všechny svaly, především na nohou...přitom jsem zcela uvolněná...To je trochu nepříjemné, ale nic hrozného...

Doma to teď bylo chvíli dobré, ale asi to bylo jen ticho před bouří... Protože se to teď dost zvrtlo a je to taky asi zkouška mých nervů, jak na tom jsou... No nic moc...
Taky mi došlo, že můj vztah opravdu asi nikam nevede a že to bude stále stejné do nekonečna, než s tím já vědomě něco neudělám... Je to na mě...
 


Re: 12. Očista

datum: 25.05.2016 | vložil: Kája

Ano vše je nakonec jen a jen na nás samotných a nikdo za nás popravdě nemůže nic změnit ani nic udělat.
Jakákoliv "vážná" rozhodnutí jsou však o dozrání. Je to jako vše v přírodě.Nikdy nám na stromě nenaroste přímo jablíčko ale prve je poupě, pak květ, následuje něco jako plod a ten musí v čase uzrávat. ne jinak je tomu u nás a v nás samotných.
můžeme se bránit jak chceme ale pokud přijde čas pak je potřeba se rozhodnout.
Osobně jsem v životě prošel mnohým a to včetně i rozvodů a celé řady rozchodů. Ať se však zpětně v čase podívám na cokoliv čím jsem prošel tak se nad vším dnes jen usmívám a nelituji ničeho co bylo. vše najednou vypadá jinak než v čase rozhodování a "starchů" které mi bránili přijat rozhodnutí dříve. hlava byla plná různých myšlenek a tvorby všemožných situací. nakonec nikdy nebylo nic tak jak jsem si sám v hlavě tvořil a představoval. 
nejsem zastáncem rozchodů a rozvodů, ale nakonec se to vždy pokud není soužití již možné ukaže jako ta nejlepší cesta. 
bohužel to vše poznáme až v čase a těžko se toto a spousty jiných věcí sděluje a vysvětluje někomu kdo toto neprožil.
naše vlastní poznání ať jsou jakákoliv jsou v podstatě nesdělitelná a nepřenositelná. každý si musí projít svým a tím vším nakonec zraje jako to ovoce či cokoliv jiného kolem nás v přírodě jen to nevidíme a neuvědomujeme si.
S Láskou a v Lásce Kája


13. Očista

datum: 26.05.2016 | vložil: Romana

Po této očistě jsem se ráno probudila výjimečně a konečně plná energie...nebyla jsem unavená. A celkově teď ty dny jsou super. Cítím se ve svém středu a že mě nic nemůže rozhodit. 
Prostě pohoda :)


Re: 13. Očista

datum: 27.05.2016 | vložil: Kája

To vypadá jako by jste se doposud trápila:) 
doufám že se dostaneme do bodu kdy to bude tedy obráceně a zcela vyjímečně vás někdo a nebo něco rozhodí:)
s Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: 13. Očista

datum: 28.05.2016 | vložil: Romana

To ne, netrápila, jen teď tu energii a sílu vnímám mnohem víc :) před tím to byl asi ještě slabý odvar, nebo se mi rozpustil nějaký blok...kdo ví... :)


14. Očista

datum: 28.05.2016 | vložil: Romana

Druhý den jsem dost silně cítila první čakru... Takové vibrování či šimrani s nohama až do chodidel mi proudila intenzivní energie... Pak se ten pocit přenesl do celého těla... Poprvé jsem něco takového cítila tak silně... Bylo to úžasné :)
Cítím vnitřní klid... 
Opravdu jsem vnitřně udělala krok dále, cítím to...něco mě začalo táhnout kupředu a já se pomalu ale jistě zase rozjíždím ze zastávky...
Našla jsem spoustu nových uvědomění a hodně věcí mi začalo dávat smysl...
Děkuji Kajo, děkuji Vesmíre :)


Re: 14. Očista

datum: 29.05.2016 | vložil: Kája

Hezké a milé.
na hodnocení máme však ještě čas.
čeká nás ještě jedno společné pročištění a pak je zde něco co připravuji delší dobu a chci vám všem nabídnout a věřím že to příjmete a budete se účastnit.
Věřím že se mi podaří vše včas zveřejnit a pokud kdokoliv z dané skupiny bude mít zájem může jet ještě "kousek" dále a dostat se tak na další svou křižovatku.
Věci - nabídku - zveřejním v nejbližších dnech a tak sledujte v rubrice "informace" kde se vše dozvíte.
S Láskou a v Lásce Kája


15. Očista

datum: 30.05.2016 | vložil: Romana

Tyto dny byly takové neutrální, vlastně ani nevím, že byly...a ani nevím, co jsem vlastně dělala, nevím nic... :) jediné co mi vlastně vyvstane na mysli, je hlavně neustálé utěšování dcerky, jelikož ty zuby ji teď trápí strašně moc, snad už to brzy odezní...

Jsem moc zvědavá, co pro nás máte ještě přichystáno...příjemné překvapení :)


Re: 15. Očista

datum: 31.05.2016 | vložil: Kája

Prošla jste celým procesem a je nyní na Vás jak to bude dále. Zda to vše k něčemu bylo něco vám dalo a nebo se navrátíte do "starých" kolejí.
No to v podstatě už ani tak nejde a nikdo zde nemůže vědět jaké by to bylo bez toho posledního měsíce.
A překvapení které jste zde zmínila ?
V daných dnech jsem toho měl opravdu docela dost a to právě proto abych dokončil vše pro jakési pokračování, když jste tak hezky všichni vykročili na novou cestu.
Zítra nejpozději pozítří najdete na stránkách potřebné informace v podobě článku tak doporučuji se zde podívat.
Předložím vám zde "nabídku" a bude na vás jakým směrem se vydáte.
S Láskou a v Lásce Kája


DALŠÍ KROK

datum: 12.06.2016 | vložil: Kája

Milá Romano prošla jste celým procesem čištění a já všem těmto účastníkům nabízím dalším krok.
Napsala jste v posledním příspěvku že jste zvědavá co pro vás připravuji. 
Napsal jsem vám na email ale doposud nepřišla žádná vaše odpověď.
Samozřejmě že je to na vás zda půjdete dále a nebo v tomto bodě zde končíte jak to bylo v počátku myšleno.
Prosím zanechejte mi vzkaz jak to tedy bude a jak jste se rozhodla.
Děkuji
s Láskou a v Lásce Kája