19 - Anton

 
Představuji Vám  devatenáctého účastníka, který splnil podmínky a souhlasí s tím, že se s Vámi podělí o své prožitky 
  • jméno - Anton
  • věk - 
  • kraj - Slovensko
  • Přiřazen na seznam 10.5.2016 a první pročištění proběhne 22.5.2016 ve 22:00 hod. následně každý sudý den ve stejnou dobu. poslední pročištění proběhne 22.6.2016
Anton napsal:
 
Dobrý večer. Ja mám 3 stupen reiki / od pána Ospalíka/ a 3 stupen shambali / od pána Mlkveho/. Ani pri jednom zasvatení som necítil absolútne nič. Napriek tomu si harmonizujem čakry pravidelne, reikujem si napr. potraviny, alebo pomocou shambali si čistím priestory atd.
Teda snažím sa to využívať, aj ked som dosial nepomohol nikomu, dokonca ani sebe samému. Teda ak by ste ma vybrali na to čistenie zadarmo / penazí som už investoval dosť/, zaujímalo by ma, či by som niečo cítil. Teoreticky by som to nemal potrebovať - ved mám 3 stupen. O d 9.5 odchádzam na 2 týždne na rekondičný pobyt tak by som sa tohto mohol zúčastniť tak po 20-to. 20.5. Potom by som vypisoval denník aj každý den.
Pekný zvyšok večera prajem

Moje vyjádření:
Již při čtení řádků od pana Antona jsem věděl, že bude zhora doporučení proto, aby byl pro tuto službu vybrán a zde zařazen. Nepochbně jde o velmi zvláštní bytost, která  má zájem na sobě pracovat a také jistě pracuje. Podobný člověk zde ve skupině chyběl. Nevím jak to napsat aby to bylo správně pochopeno, jde však o velmi upřímného a neobyčejně obyčejného člověka, který jak je vidět věci napíše tak jak mu přicházejí a moc se s tím nepáře a to se mi líbí.
To byl mimo jiné důvod proč byl vybrán a věřím že zde skutečně napíše věci tak jak je opravdu vnímá, přijáímá a vidí.
Energie jako takové vždy fungují a fungovat budou a já neochybuji že za měsíc, kdy projdeme společně s těmi nahoře i dole ono období 30 dní bude jasné kde je jak se říká zakopané pes a co se v tom jeho životě vlastně děje. 
vzhledem k tomu, že pan Anton se v dané chvíli nemůže tohoto procesu účastnit a já osobně mám zájem, aby od prvního pročištění toto mohl přijímat a následně se s námi podělit, tak jsme mu vyhověli v jeho žádosti a jeho první pročištění tedy začne až bude plně přítomen.
S Láskou a v Lásce Kája

Z důvodů, aby se nikdo dále historicky k textům nijak nevyjadřoval a nezasahoval tak do vytvořeného díla, byl celý diskuzní "blok" překopírován do běžného formátu a zároveň byla odstraněna možnost jakýchkoliv dalších příspěvků. 

příspěvky byly zároveň seřazeny podle data vzniku, takže poslední příspěvek Petry je na konci stránky.

Anton prošel službou  Shambhala 30 dní s pročištěním a rozhodla se pokračovat dále.

Pro službu modrobílý plamen Květu života byla založena nová podstránka.

 

19 - Anton

Podakovanie.

datum: 20.05.2016 | vložil: Anton Jančiar

Už som doma a teším sa na nedelu, na prvé prečistenie v nedelu. Dúfam, že možem o pocitoch písať nasledujúce dni po prečisteniach. Prajem pekný zvyšok dna.


Re: Podakovanie.

datum: 21.05.2016 | vložil: Kája

Já vás zde vítám Antone:)
ano zítra to jest v neděli začíná vaše první pročištění a osobně se na to z mnoha důvodů těším a velmi pozorně budu i vaše příspěvky stejně jako každého jiného sledovat.
začínáme ve 22:00 přesně, takže se pár minut před tím někde hezky v klidu usaďte a nemějte žádná očekávání.
těším se na vás zítra to jest v neděli.
s Láskou a v Lásce Kája


Doplnenie údajov

datum: 20.05.2016 | vložil: Anton Jančiar

Anton Jančiar, 52 rokov Banská Bystrica


Re

datum: 22.05.2016 | vložil: Anton Jančiar

Teším sa aj ja, za chvílu to príde, zajtra napíšem o pocitoch.


1 čistenie

datum: 23.05.2016 | vložil: Anton Jančiar

Tak prvé čistenie mám chvalabohu úspešne za sebou. Na začiatku som necítil nič, potom asi o 22.30 ma trošku, ale naozaj len trošku začala bolieť hlava, ale len pár minút. No a v priebehu dna som bol mierne podráždený, aj ked na to vobec nebol dovod. Uvidím dalej, čo všetko precítim. Potom sa s tým samozrejme podelím. Prajem pekný zvyšok dna.


Re: 1 čistenie

datum: 24.05.2016 | vložil: Kája

Ano Antone prošel jste prvním čištěním jen bych asi sám nepoužíval onen výraz "chválabohu" byť vím že to bylo a je myšleno pozitivně.
jste posledním účastníkem této skupiny a vyhověli jsme vám že jsme čekali na váš vhodný termín. tím jsme si to zde tak trochu "zkomplikovali" ale rádi jsme to udělali a tak doufám že váš přístup bude k celému "pročišťování" opravdu pozitivní a budete se věcem věnovat nejen v daném čase ve 22:00 ale budete také opravdu sám sobě pozorovatelem abyste si uvědomil všechny ty změny kolem.
na sobě jste měl nějakých 6 entit a 3 duše takže nepochybuji že změny nastaly a nastanou jen je třeba ještě sám nepociťujete
těším se na večer na vás a ostatní
s Láskou a v Lásce Kája


2 čistenie

datum: 25.05.2016 | vložil: Anton Jančiar

Cez druhé čistenie som necítil nič, aspon si to myslím. Ale predsa som asi niečo cítiť musel, lebo som bol uvolnenejší. A ráno som sa zobudil o 05.00 úplne oddýchnutý, aj ked inokedy stávam 0 06.00 a aj to len na budík. Takže dakujem pekne. A keby ste mi prosím vysvelili niečo viac o tých 6 entitách a troch dušiach čo to pre mna znamenalo a znamená. Pekný zvyšok dna Vám prajem a ešte raz dakujem.


Re: 2 čistenie

datum: 26.05.2016 | vložil: Kája

No vida nic necítíme a přesto se dějí věci, které jsou pro nás jiné nové a doposud tak nebyly. Takže opět se jen potvrzuje že přesto že v dané chvíli nevnímáme "NIC" přesto se věci dějí a mění. jsou to energie a jsou všude a ve všem, sami nejsme nic jiného než jen zhmotněná energie.
Vaší otázkou mne přivádíte k tomu abych si jednoho dne udělal čas a napsal o entitách podrobnější článek.
Pro vás to v dané chvíli neznamená z jistého pohledu nic a nevěnujte tomu ani pozornost. Entit je nezpočet druhů a jsou to "věci" která na nás ulpívají a ovlivňují náš život jako takový, způsobují nám komplikace a vlastně nám život jistým způsobem řídí. žijí z naší negativní energie a potřebují nás k životu. můžeme k nim přijít kdekoliv a kdykoliv a nejběžněji se můžeme setkat s vlastními myšlenkovými entitami, které si vytvoříme sami.
Dejte se večer do klidu a nemyslete na podobné věci jen by vás to odvádělo od prožitků a přijímejte a pozorujte svůj dech. pozorujte jej vědomě a věřím že něco pocítíte.
s Láskou a v Lásce Kája


ENTITY

datum: 26.05.2016 | vložil: Anton Jančiar

Naozaj je to pravda, každé ráno si hovorím dnes sa nebudem rozčulovať, nebudem si robiť starosti a budem milý ku všetkým bytostiam, atd / 5 p. reiki /, ale stačí že ma niekto napr. spomalí cestou do práce a hned vybuchnem v duchu na nho ty........ Takže tým 6 entitám sa zatial darí žiť z mojej negatívnej energie, aj ked jej mám stále menej a menej. Takže som na dobrej ceste.


Re: ENTITY

datum: 27.05.2016 | vložil: Kája

Milý Antone jste na té nejlepší cestě něco ve svém životě pozměnit.
sám jste se přihlásil a my jsme vám vyhověli a počkali na vás a náhoda to jistě nebyla. mělo to tak být.
a já mám radost jak jste si to hezky poskládal a uvědomil jak to funguje a nyní bude každý den již lepším a lepším ale o tom rozhodujete jen vy. já vás mohu čistit každý den ale vy si můžete entity k sobě přivolat také každý den to je na vás.
máte však také nyní kolem sebe různé ochrany a spousty energie a tak nepochybuji že věci se mění jen je možná ještě nevnímáte protože očekáváte náhlou změnu ale tak tomu není.
přeji jen to nejlepší a posílám spousty energie samozřejmě té nejčistší.
S Láskou a v Lásce Kája


3 čistenie

datum: 27.05.2016 | vložil: Anton Jančiar

Po 3 čistení som cítil talé uvolnenie na nohách. Len na nohách. A ráno som zase vstal o 05.00. Asi tak budem vstávať stále po čistení. Medzi čisteniami spím do šiestej. Dúfam, že si nebudem sám privolávať entity, mal by som byť čiastočne chránený pred negatívnymi vplyvmy z astrálu nakolko mám 3 stupen aj reiki aj shambaly. Dakujem za vaše vyjadrenie.


Re: 3 čistenie

datum: 27.05.2016 | vložil: Kája

Nemáte zač děkovat a v dané chvíli ochrany nepochybně máte je to součást celého procesu.
a že máte zasvěcení neznamená že máte ochrany pokud s tím vším nepracujeme vše se "vytrácí" a slábne.
s Láskou a v Lásce Kája


4 čistenie

datum: 29.05.2016 | vložil: Anton Jančiar

Pri 4 čistení som necítil nič, možno preto, že som bol unavený, celý den som robil na poli. A zase som sa zobudil skor, tentoraz o 04.50. Ale oddýchnutý. Medzi čisteniami vstávam o 06.00 a aj to na budík. Takže nepochybujem, že to funguje. Pekný zvyšok víkendu prajem.


Re: 4 čistenie

datum: 29.05.2016 | vložil: Kája

I já jsem pracoval podobným způsobem a vlastně tak pracuji často a je mi v tom hezky protože jsem na čerstvém vzduchu mohu pozorovat přírodu a kochat se mnohými věcmi kolem sebe.
to že se přímo neúčastníte protože usnete nic neznamená protože tohle jsou energie a ony fungují tak nebo tak. důležité je vnímat jak se cítím sám uvnitř sebe sama a jak se mění ti kolem mne a to vše kolem mne.
s Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: 4 čistenie

datum: 30.05.2016 | vložil: Anton Jančiar

Dakujem, dnes som oddýchnutý, tak idem na to o 22.00


5 čistenie

datum: 31.05.2016 | vložil: Anton Jančiar

Teraz som necítil absolútne nič, aj som spal do 06.00. Napriek tomu verím, že to funguje a som vám vdačný, že sa možem týchto čistení zúčastnovať. Ako vravel Morpheus - nielenže to viem, ja tomu aj verím. S láskou a v láske Anton.


čakanie

datum: 01.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Takže teraz čakám až na 2.6. - párny den, čiže sa teším na zajtrajšok. Pekný zvyšok dna prajem


Re: čakanie

datum: 01.06.2016 | vložil: Kája

Každý náš den máme tak perným jak si jej uděláme a každým dnešním dnem tvoříme ten další.
i já se těším 
s Láskou a v Lásce Kája


6 čistenie

datum: 03.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Po čistení som necítil nič, aspon som si to myslel. Ale dnešný den bol mimoriadne vydarený, napriek tomu že bol hektický. Vlastne najťažší z celého týždna, ale všetko vychádzalo, v práci bola príjemná atmosféra a tak isto je to aj doma. Dnes mám skrátka super den. Velká vdaka


Re: 6 čistenie

datum: 04.06.2016 | vložil: Kája

Milý Antone
není potřeba se soustředit na to zda něco cítím nebo ne, ale spíše právě na to jak a co se mění v mém okolí, protože to je podstatné a důležité.¨
cokoliv budete pociťovat později až věci nebudete očekávat ale věřte tomu že to tak bude.
přeji jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája


7 čistenie

datum: 05.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Dnes budíček o 06.00. Oddýchnutý, svieži a výborne naladený. Už mám aj po cvičení, vyzerá to na další úžasný den.


Re: 7 čistenie

datum: 05.06.2016 | vložil: Kája

Ano Antone tak nějak to bude " další úspěšný den" a je potřeba mu plně otevřít dveře aby mohl vstoupit a se mohli opět nadechnout.
vítejme každý den každý ten okamžik a děkujme za vše co nám do těch dní vstoupilo protože vše zde bylo je a bude pro naše dobro pro náš vlastní růst byť to tak někdy nevypadá. je to ale náš život a my rosteme na základě toho co nám do něj přichází. 
s Láskou a v Lásce Kája


Re

datum: 06.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Krásne povedané, budem sa podla toho riadiť.


8 čistenie

datum: 07.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Asi som zase necítil nič pri čistení, ale pomáha to jednoznačne. Dnes další krásny den. Aj ked sa snažím dodržiavať 5 základných pravidiel reiki - dnešný den si nebudem robiť starosti, práve dnes sa nebudem rozčulovať.... atd, tak mi to nejako nevychádzalo. Až od teraz to začína fungovať. Ak to bude trvalý stav, tak klobúk dolu.


Re: 8 čistenie

datum: 08.06.2016 | vložil: Kája

Milý Antone
vůbec nic se neděje pokud nic jak říkáte nepociťujete. změňte k tomu všemu svůj osobní přístup a nic naprosto nic opravdu neočekávajete. nechte věci plynout jen tak. vím můžete říci že nic neočekáváte a přesto tomu na v hlubokém, podvědomí není.
ulehněte nebo usedněte bez jakýchkoliv očekávání čehokoliv. to že se věci mění jednoznačně ukazují vaše pozitvní písmenka a obsah který do nich vkládáte a tak v klidu postupujte dále krok za krokem věci se mění aniž bychom je na první pohled viděli.
dodržujte jen ony věci které jdou od srdce a věřte sobě sama a já nepochybují že prožijete uvidíte na sobě a ve svém okolí mnohé.
s Láskou a v Lásce Kája


Re

datum: 09.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Dnes opať nádherný den, až do večera. Na obed šalát zeleninový, večer tenis a teraz doma zhoršenie zdravotného stavu. Hocikedy jem maso, sem tam koláč a hodnoty glykémie okolo 7. Dnes večer 19,2. Akoby to bolo všetko naopak. Ale sem tam anomália može byť, a tak ma to nejako nerozhádzalo. Máte pravdu, podvedome očakávam, tomu sa mi zatial nedá vyhnúť, ale snažím sa. Vdaka za čistenie.


Re: Re

datum: 09.06.2016 | vložil: Kája

To mne zde docela překvapujete protože bych nehádal že hrajete tenis to mne překvapuje ale mile.
Těší mne že vás nějaké hodnoty nerozhodily, berte to jako hru jako zkoušku když se vám "zhorší" hodnoty protože nic jiného to není, protože nakonec je to jen ve vaší mysli. pokud tomu podlehnete máte problém a o to jde. Pár dnů jste byl v klidu zažíval hezké věci a tak vám ten ve vás předhodil něco ke zpracování a naordinoval vám vyžší hodnoty a chce vědět jak budete reagovat, pokud podlehnete a budete z toho rozmrzelý, neobstál jste a dále vás to neposune, díky tomu že jste zůstal v klidu budou nakonec věci u vás jinak tomu věřte.
celý život něco očekáváme tak není tak jednoduché se tohoto zbavit protože vždy se nám nějaké myšlenky objeví ale když přijdou tak je zažente nerozvíjejte je opakujte si dokola nějakou mantru nějakou větu kterou si složíte a bude pozitivní když nic tak mi to zabrání myslet právě na něco jiného a nebudu rozvíjet myšlenky. stačí si třeba opakovat " Já jsem světlo Já jsem Láska" nebo cokoliv jiného.
nepochybuji že se věci Antone změní když vydržíte . Za sebe mohu říci že já vydržím klidně vás tu nechám další měsíc nebo ještě jeden je mi to jedno nikam nespěchám a nevzdávám se. Je to a bude to milý Antone vždy jen na vás a já se těším.
posílám vám v těchto písmenkách mnoho energie a když se pár krát zhluboka pomalu nadechnete budete ji vnímat to jsem si jistý. Budete ji vnímat jako jiný stav vašeho bytí jiný pocit ve vašem těle
mějte se kouzelně 
s Láskou a v Lásce Kája


10 čISTENIE

datum: 11.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Dnes zase nádherný den, poobede vychádzka do prírody. proste super.. P.S. Tenis hrávame s kolegami z práce raz do týždna hodinu a raz za rok máme firemný turnaj. Takže len tak rekreačne, zo zábavy. Cvičím doma a to dosť pravidelne, mám činky a rotoped. Ale aj meditujem. Vdaka za čistenia


Re: 10 čISTENIE

datum: 11.06.2016 | vložil: Kája

Vnímám že se přece jen u vás věci pozvolna mění Antone a myslím si že na svět okolo sebe máte jiný pohled jsem rád, že máte takové dny a věřte že budou ještě lepšími je to o vás a je to vše ve vás a pokud vydržíte věci se začnou měnit zcela viditelně.
Osobně jsem nikdy moc necvičil a už vůbec ne s činkami a jen tak pro sebe si říkám k čemu to je, Bůh to přece nepotřebuje. mějte se hezky a tečím se 
s Láskou a v Lásce Kája


Re

datum: 13.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Pri čistení som /asi/ necítil nič. Ale má to na mna vplyv, zase som sa zobudil o 05.00 hod. úplne oddýchnutý. Už som ani nezaspal, dal som si kávu. A to podotýkam, že pred čisteniami som vstával na budík o 06.00 hod. Takže každý druhý den vstávam o piatej. A na to cvičenie? Ja si myslím, že človek sa má starať nielen o dušu, ale aj o telo. Taký trénovaný 75 ročný človek má vraj lepšiu kondíciu ako netrénovaný 30 ročný. V zdravom tele zdravý duch. Boh to síce nepotrebuje, ale človek asi hej. Ale to robím len rekreačne, nič sa nemá prehánať. Hlavne že sa dobre cítim. Prajem pekný zvyšok dna.


Re: Re

datum: 13.06.2016 | vložil: Kája

Jsem rád že to vše má "nějaký" vliv který pociťujete a nepochybuji že se objeví i jiné věci než jen vstávání ale že dříve nebo později pocítíte přímo a osobně i ony energie. ony ve vás jsou proudí takže se nic neděje a nejlepší bude když nebudete chtít a očekávat nic a pak se to dostaví.
a k tomu cvičení pokud je to jak píšete pak plně souhlasím protože člověk pohyb potřebuje. neuznávám a nemám osobně "rád" to sportování od rána do večera profesionální sport který sportem dávno není.
tohle je pak něco jiného pokud to provádíte pro radost a svěžího ducha.
přeji jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája


ReRE

datum: 14.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Dakujem za povzbudzujúce slová. Nepochybujem, že energie mnou prechádzajú, po 2stupni reiki som ich necítil, po tretom už áno, napríklad medzi dlanami, ked ich mám od seba 3-5 cm ták cítim prúdenie energie, možno preto necítim nič pri čistení, ale viem že to pomáha. A šport naozaj 30-40 minút denne.


Re: ReRE

datum: 15.06.2016 | vložil: Kája

Už jsem to zde také někde zmiňoval Antone, ale napíšu to znovu.
Řada z vás má nejrůznější zasvěcení a jiné kurzy a používá spousty metod a energií, doporučuji se ničemu z toho v tomto období nevěnovat a to především z toho důvodů aby se naše tělo plně očistilo a my tak pociťovali či mohli pociťovat právě ten proud těchto energií a jejich čištění a dopady. jak se kdo zachová je nakonec na něm já tohle jen doporučuji .
mějte se krásně a přeji jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája


12 čistenie

datum: 15.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Po čistení pocit harmonie, kludu a vyrovnanosti.Zase skoré vstávanie, ale to už ani nebudem písať, to je už asi železné pravidlo. Celý dnešný den výborný. Vdaka.


Re: 12 čistenie

datum: 16.06.2016 | vložil: Kája

No vida Antone, osobně ze svého pohledu to slovo "pocit harmonir" vnímám jako docela velký posun takže se zde usmívám a přeji jen to nejlepší.
s Láskou a v Lásce Kája


13 čistenie

datum: 17.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Harmonia, láska uvolnenie. V skratke celý moj dnešný den. Srdečná vdaka za všetko.


Re: 13 čistenie

datum: 17.06.2016 | vložil: Kája

Antone není zač děkovat protože tohle všechno je a vždy bylo jen a jen ve vás. Stalo se že jste se sám rozhodl věci pozměnit a věříte že to zvládnete a tak se to také děje. Má služba v tom je snad jen v pohledu že jsem vás k tomu trochu dovedl.
děkujte sám sobě a vychutnávejte si to vše a obracejte se do samotného středu vašeho srdce.
S Láskou a v Lásce Kája


Re - 14

datum: 19.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Po čistení som necítil nič, skoro je to pravidlo. Dúfam, že nie som necitlivý človek. Ale celý dnešný den pohodička. A už to, že ste ma k tomuto čisteniu doviedli, je obrovská pomoc pre mna, takže áno, dakujem vám.


Re: Re - 14

datum: 20.06.2016 | vložil: Kája

Buďte v klidu Antone nejste necitlivý člověk stačí se jen podívat na vaše záznamy jak se v čase mění.
Nesoustřeďte se jen na samotný proces čištění a prožitky z něj to klidně vynechte a nevěnujte tomu žádnou pozornost, naopak sledujte věci kolem vás jak a zda se mění . ne každý musí něco v samotném pročišťování pociťovat. mějte se hezky
s Láskou a v Lásce Kája


Re

datum: 21.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Tak 15 čistenie mám za sebou, dnes další krásny den. Včera tak isto naši postúpili medzi 16 najlepších vo futbale / tak isto držím palce aj našim bratom proti turecku /. A bol som na koncerte Honzu Nedveda a z pomedzi 300 ludí som získal so svojou sestrou fotku s Honzom. Takže aj včera všetko vyšlo na jednotku.


Re: Re

datum: 21.06.2016 | vložil: Kája

Vaše pročištění však ještě neskončilo protože ještě máte před sebou jedno a to zítra 22.6 a pak bude záležet na vás jak se rozhodnete, protože to o čem zde na počátku byla řeč je u konce ale můžete pokračovat dále pokud sám chcete s cítíte to tak. nepochybně víte kde a jak se máte seznámit s texty co a jak je potřebné.
přeji jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája


Pokračovanie

datum: 22.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Viem, práve dnes 22.6.2016 o 22,00 hod mám posledné čistenie, už sa na to teším. Samozrejme, rád by som pokračoval aj dalej.


Re: Pokračovanie

datum: 22.06.2016 | vložil: Kája

Pokračovat dále samozřejmě Antone můžete to záleží jen na vás, napište po posledním pročištění následně nějaké souhrné "hodnocení, přečťete si články se kterými se máte seznámit a pokud vás to neodradí pak už jen napište termín a já se budu těšit.
s Láskou a v Lásce Kája


Posledné? čistenie

datum: 23.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Súhrnné hodnotenie jednou vetou - bolo to super a na jednotku. Teraz idem čítať tie spomenuté články. Mna neodradí nič. Zatial velká vdaka- Tie dni po čisteniach sa mi zdali ovela ideálnejšie, ako tie pred čistením.


Re: Posledné? čistenie

datum: 23.06.2016 | vložil: Kája

Tak to jsem rád Antone takže nyní si jen počkáme zda si to nerozmyslíte, pokud ne tak se těším .
s Láskou a v Lásce Kája


Re - POKRAčOVANIE.

datum: 23.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Pozorne som si prečítal váš článok a pokyny. Nie som na dlhé písanie, ale musím jednoznačne konštatovať, že mi to dalo vela. Vela pozitívnej energie, radosti do života, viem sa tešiť aj z maličkostí.Do veku 50 rokov som sa duchovnými vecami vobec nezaoberal, dokonca som tomu ani neveril. Potom som ochorel na diabetes tak som začal postupne vyhladávať ezoteriku na internete. Potom, ako som už písal som dosiahol 3 stupen reiki a 3 stupen shambali. Nevyliečilo ma to a ani ma to nevylieči z mojej choroby, je to doživotná dieta a cvičenie, ale to ani nie je účel. Ani prečistenie, ani napojenie na kvet života ma nevylieči. účel podla mna je pochopiť duchovno, stať sa lepším človekom a to sa mi darí. Ako som spomínal, bol som prchký, stačilo, ked sa niečo nevydarilo a hned som nadával. Posledné 2 týždne konštatujem obrovskú zmenu v mojom živote. 21 som asi dostal zápal na lavú ruku po prečistení 22 večr som potom zaspal a na druhý den - teda dnes 23 ani stopy po chorobe, možem rukou hýbať ako chcem. Aj ludia sú nejako prívetivejší v mojom okolí. Celý mesiac som nepraktizoval reiki, podla vašich pokynov. Aj ked si myslím, že každé ráno si povedať práve dnes sa nebudem rozčulovať, p. d. si nebudem robiť starosti, p. d. budem konať čestne a poctivo, p.d. budem milý ku všetkým bytostiam a p. d. budem vdačný za všetky milosti nemohlo uškodiť, tak som to nerobil. A paradoxne, ked som to prestal, tak som to dodržiaval vdaka vášmu prečisteniu. Pred tým mi to nejako nešlo. Takže som vdačný za tento zážitok a samozrejme chcem pokračovať dalej. Idem si dočítať tie články o anjeloch a potom vám napíšem termín. Dúfam, že táto krátka úvaha stačí.


Modrobiely plamen kvetu života.

datum: 23.06.2016 | vložil: Anton Jančiar

Prečítal som pozorne články a nečakám ani 7 dní. Jednoznačne žiadam o napojenie na energiu modrobieleho plamena kvetu života a to na termín 11.6 o 22.00 hod. / ak vám termín nevyhovuje, tak može byť ktorýkolvek z uvedených termínov/. Prosím, odpíšte, či to platí. Dakujem vopred.


Re: Modrobiely plamen kvetu života.

datum: 24.06.2016 | vložil: Kája

Jsem rád že jste naslouchal svému srdci a budete pokračovat dále, jen zde máme malé nesrovnalosti.
Termín 11.6. není možný protože to je podle mého kalendáře již minulost. 
volné jsou jen termíny sobota 25.6. - pátek 1.7. a sobota 9.7.
jiné termíny nejsou možné mám to vše opravdu plné a každý jiný den na dlouhou dobu není možný.
Vyberte Antone z těchto termínů a dejte vědět. 
děkuji těším se 
s Láskou a v Lásce Kája


Potvrdzujem a dakujem

datum: 24.06.2016 | vložil: Anton Janciar

Samozrejme 25.6. Teraz com cital cely clanok a viem co mam robit. Zhruba od 22 do 23.00 hod len sa uvolnit, sediet alebo lezat a dychat. P.S. zas ta anglicka klavesnica, pardon.