15 - Kristýna

představuji Vám patnáctého účastníka, který splnil všechny podmínky a souhlasí s tím, že se s vámi podělí o své prožitky. 
  • jméno - Kristýna je české jméno - pochází z Pekingu a dlouhodobě žije v Praze - říká o sobě: žiji již nejakou dobu ve nádherném světle, hluboké lásce a pokoře k Životu a všem bytostem. Cítím, že bych se měla zapojit, proto jsem zde.
  • věk - 32 let
  • děti - ANO - 1 rok a 4 roky  
  • kraj - Středočeský
  • přiřazena na seznam 9.5.2016 a první pročištění proběhne 12.5.2016 ve 22:00 hod. následně každý sudý den ve stejnou dobu a poslední pročištění pak proběhne 12.6.2016.
Kristýna napsala:
 
Zdravím Vás, Karle,
 
moc ráda se přihlásím do Shanbally 30 dní s očištěním.
 
Jsem maminka a dvouma malýma dětma. Karlíkovi jsou 3,5 a Edíkovi je rok. Momentálně jsme sami bez muže, se kterým nejsem od podzimu loňského roku.
 
Pokud to tak cítíte, zahrňte mě prosím do programu. S podmínkami souhlasím a vědomě beru zodpovědnost za tento proces prace ba sobě.
 
S láskou
 
Kristyna (Ke Tao)
 
 

Kristýna - prošla celým procesem do kterého se přihlásila 

Shambhala 30 dní s čištěním

dále nepokračuje.

 

Po polsedním pročištění se již Kristýna neozvala a nereaguje ani na zprávy, které jsem ji zde zanechal. Uběhl čas, který každý měl na to, aby napsal závěrečné shrnutí a sdělil zda bude pokračovat dále. Nestalo se tak a proto musím ukončit v dané chvíli účast Kristýny v tomto "projektu".

Sama všek prošla přesně tím do čeho se přihlásila a dokončila celých 30 dní. Co se přihodilo a proč nekomunikuje mi není známo. V každém případě, někde jsem uvedl, že i pro odstupující účastníky a to z jakéhokoliv důvodů připravuji ještě jednu nabídku . Zveřejním v nejbližších dnech a zda toho někdo z nich následně využije či činikoliv je pak opět jen jen na nich samotných.

s Láskou a v Lásce Kája

23.6.2016 

 

Z důvodů aby se nikdo dále historicky k textům nijak nevyjadřoval a nezasahoval tak do vytvořeného díla, byl celý diskuzní "blok" překopírován do běžného formátu a zároveň byla odtraněna možnost jakýchkoliv dalších příspěvků. 

příspěvky byly zároveň seřazeny podle data vzniku, takže poslední příspěvek paní Kristýny je na konci stránky.

 

15 - Kristýna

Hluboká pokora a vděčnost

datum: 09.05.2016 | vložil: Kristýna

Děkuji za přijetí, děkuji za Lásku, děkuji sdílení. Těším se a s otevřeným srdcem přijímám i dávám❤️


První čistění

datum: 12.05.2016 | vložil: Kristýna

Krátce po 22. hodině (22:04) jsem ucítila začátek něčeho, naskakuje mě pojem čistění. Po vlnách to přichází a cítím, jak se mi zvedá žaludek, bouří břicho. Celý den jsem se stravovala střídmě. Nevěděla jsem, co bude... 
22:38 musím na záchod, pak je mi zima, vyndejte to ze mě... Něco mě vysává. 
Přes den mi hází do mysli staré programy závislosti, strachu, nedůvěry. Uvědomuji si to a snažím se pouze pozorovat tu hru. Celkem povedený program, snažím se neztotožňovat se s postavou. Ufff, chtěla jsem ještě pracovat, ale nedávám to. Cítím se teď prázdná, ale klidnější. Jsem zvědavá na zítřek...děkuji Kájo. ❤️


Re: První čistění

datum: 13.05.2016 | vložil: Kája

Přeji vám hezké tady a teď Kristýno
Máte za sebou první pročištění a včerejším dnem pro vás opravdu začaly změny, které pokud se "věcem" budete věnovat vědomě nebudou brát konce. To hezké se bude střídat s tím méně hezkým a život bude na chvíli jako na jedné velké houpačce. To vše však k tak hlubokému pročištění patří a neděje se nic co by nebylo v souladu. Od prvního dne prožíváte a budete prožívat jen přesně ty věci, které prožít máte, takže se ničeho nelekejte a nepochybuji že projdete těmito 30 dny jako nůž máslem a váš život dostane tak jiný směr. máte dvě malé děti na nich můžete sledovat jak se mění jak jsou jiné je to úžasné toto sledovat. jen si člověk musí udělat čas pro sebe sama. Pocity zimy a horka se v prvních dnech mohou střídat stejně tak jako pocit toho že je vám nějak lehce a přesto jste unavená a nejraději by jste si lehla. to vše k tomu patří.
na sobě jste měla čtyři entity a nebyla však kolem vás žádná přivtělená duše. 
pokud jste zaregistrovala můj včerejší nový článek pak víte že od sedmého čištění včetně bude součástí tohoto čištění taktéž čištění vašich prostor, abychom i odtamtud odvedli vše co tam nepatří a každý kdo se tohoto kdy bude účastnit aby tak mohl pocítit jaké to být skutečně čistým.
S Láskou a v Lásce Kája


Druhé čistění

datum: 15.05.2016 | vložil: Kristýna

Po druhém čistění velký chaos, lítám...až moc. Střídání pocitu tepla a zimy, euforie a smutku. Starší syn vyzařuje zlost a vztek (možná taky věkem)


Re: Druhé čistění

datum: 15.05.2016 | vložil: Kája

Před pár měsíci kdy jsem přišel s touto službou a představil ji zde, se samozřejmě Radka s dětmi do tohoto přiřadila a bylo to nádherné sledovat každý den jak reagují právě ony děti ( 12 - 9 let).
měli jsme a máme velkou výhodu oproti mnohým, protože oba se díváme skutečně stejným směrem a každý den jsme sledovali a stále sledujeme jak tohle vše na děti působí. je to viditelné daleko lépe než u dospělých, protože zde se člověk stává pozorovatelem. několik hodin denně se tím vším zabýváme a diskutujeme spolu a to je naše výhoda. někdo se dívá na televizi, která nám nic pozitivního nepřinese, někdo chodí do hospody a jiní "zabíjí" svůj čas jinak, my jsme každý den spolu a "diskutujeme" rozvíjíme myšlenky a hledáme souvislosti. skládáme jednotlivé střípky dohromady a je nám v tom všem hezky a totéž přeji každému z vás.
S Láskou a v Lásce Kája


Třetí čistění

datum: 17.05.2016 | vložil: Kristýna

Prožívám zvláštní chvíle. Pociťuji nepokračování vpřed v duchovní vývoji, naopak mě něco hází zpět, vše pociťuji retrográdně. Dostávám se do starých nefunkčních vzorců v oblasti partnerského vztahu (v počínajícím vztahu a uvědomuji si svoji zamilovanost). Jsem nervózní a zmatená, ztrácím pevnou půdu pod nohama. Jsou to ale pouze staré myšlenky vyvolávající staré emoční vzorce. Snažím se svou situaci pouze pozorovat a neztotožňovat se s ní. Je to težké. Večer si dávám meditaci, spojuji se se sebou. Je mi lépe. Děti přes den reaguji na mou "nepřítomnost" a snaží se mě přivolat nazpět. Lítám asi jako balonek na sňůrce, ještě že mě tak dokážou děti tak účinně vrátit do tady a teď. Teď po meditaci se vše usazuje a těším se na další čistění zítra. 
Otevírám vědomě každou svou buňku, své srdce a přijímám plně boží pravdu. Nechávám na povrch vyplout vše, co se mnou nesouzní a odevzdávám v plném rozsahu. TEĎ! ❤️


Re: Třetí čistění

datum: 17.05.2016 | vložil: Kristýna

Ještě dodatek - fyzicky velká únava, velmi rychle se dostávám do fáze, kdy sice nespím, ale lítám si tak nad ztěžklým tělem a pozoruji ho...


Čtvrté čistění

datum: 18.05.2016 | vložil: Kristýna

Dnešní čistění vnímám jako laskavé pohlazení, je mi dobře na duši, duchu i tělu. Na fyzické úrovni velká energie, čistění střev, žíl. Cítím jak mi proudí krev v žilách a zároveň cítím i další tekutiny v těle. Zvláštní pocit, nedokážu to popsat. Dnes si léčím místa, kterým jsem se bránila. Láskou a přijetím je transformuji v jiné kvality. Citím se obrovsky vděčná. Děkuji, s láskou ❤️


Re: Čtvrté čistění

datum: 19.05.2016 | vložil: Kája

To je přece nádhera a pokud k tomu mám něco dodat a tím vás podpořit, pak vše to co se nyní děje a vnímáte pozitivně prožívejte. užívejte si to a kochejte se tím vším rozmazlujtekaždou takto pozitní myšlenku, protože to je to nejlepší co můžeme pro sebe udělat.
mnohdy rozvíjíme negativní myšlenky a naučme se rozvíjet a milovat ty pozitivní. mluvme o nic s partnery a lidmi kolem a bohužel mnohdy zjistíme že je to pozitivní nezajímá a to proto že sami vnímají v sobě negativitu a v duchu si říkají no ty se tedy máš, kdybys byla na mém místě a podobně.
mějte se zde všichni hezky
S Láskou a v Lásce Kája


Páté čistění

datum: 20.05.2016 | vložil: Kristýna

Zdravím Tě, Kájo. Chci dnes sdílet toto:

Nejdříve musím milovat sama sebe. Tím, že jsem se snažila vyhýbat se té části mě, která se mi nelíbila (lpění způsobené strachem a červ, který se přijetím a láskou proměnil v nádherného motýla), jsem se odklonila od sebe. Pouze jsem se soustředila být bdělá. Byl to způsob, jak před sebou uniknout. Ale je třeba vytváření energie lásky. Láskou rozumím přijmout se takovou, jaká jsem, s každou roztříštěnou částí mě, která potřebuje na mé cestě k sobě pochopení, přijetí. Neprotlačuj a neklaď odpor. Pouze, když budu milovat sama sebe, mohu být bdělá. A koupat se ve vlastním světle je velká nádhera. Je to největší zázrak, že jsem. Užívám si své nádherné samoty. 
Fyzické tělo mě táhne k Zemi, duše nahoru do vesmíru, v těle se potkávám. Vědomí pouze vše pozoruje, dokonce ikdyž mé tělo spí. Dnes jsem cítila pláč mého srdce, tělo je unavené, ale duše/vědomí si uvědomuje, že je. Je přítomné. Neustále tady a teď. Možná to bude pro někoho nesrozumitelné, tak to citim, tak to je. Já jsem nekonečně velká světelná bytost. Já jsem boží láska =světlo. ✨❤️


Re: Páté čistění

datum: 21.05.2016 | vložil: Kristýna

Po včerejším 5. čistění jsem dnes ráno byla úplně emočně rozhozená. Potřebovala jsem se vyplakat. Je to jedna velká houpačka...mazec


Re: Re: Páté čistění

datum: 22.05.2016 | vložil: Kája

Je to milé číst zde všechny ty vaše příspěvky a stávat se tak jakousi malou částí toho všeho. nepochybuji že vám všem to něco co se jen těžko popisuje dává, ale dává to mnohé také mi osobně a já jsem vděčný že mne moji průvodci dovedli až sem do tohoto bodu zrealizovat právě toto pro vás pro mne a pro ty co přijdou po vás v čase a začtou se , zamyslí se a velká část z nich si něco uvědomí a právě to něco je pak možná také přivede na tuhle cestu změn, která sice bolí protože je vědomá a rychlá ale stojí za to.
přeji všem jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája


Šesté čistění

datum: 23.05.2016 | vložil: Kristýna

Scénář v posledních dnech je téměř stále stejný. Jako kdybych byla synchronizované se Sluncem. Ráno vstávám mladá a krásná. Jsem plná energie, srším nápady a těším se na to, co mi den přinese...postupem dne uvadám, stárnu, vyčerpávám svůj elán, chuť i energii - odpoledne se cítím stará a unavená, večer nevládnu tělem, mysl těká v marnosti zapomnění a den končí ulehnutím a bezesným hlubokým spánkem. Jen pozoruji své spící tělo celou noc. Dávám mu lásku, dávám lásku svým spícím dětem. Moje vědomí je pozoruje a čas neexistuje v "tradičním" pojetí. Život a různé modelové situace jsou rychlejší. Dramata tolik neprožívám. To, co by mě dříve trápilo nyní prožívám jako modelovou situaci pro mé poznání. Dokážu být zranitelná a mít otevřené srdce. Bude to tím, že miluji sebe?...


Re: Šesté čistění

datum: 24.05.2016 | vložil: Kája

Nádhera - jen ten otazník na konci není nejsprávnějším vyjádřením. měl by tam být vykřičník.
O té větě "miluji sebe" by se dalo také dlouho mluvit a to z mnoha úhlů pohledu. ono se říká že člověk se musí naučit milovat sebe a dívat se na sebe a podobně.
ve skutečnosti je to malinko jinak.
my už nemilujeme sebe, my jsme si začali uvědomovat to něco co ještě nevyplulo na povrch a milujeme to něco v nás. to něco co si ještě možná neuvědomujme plně.
milujeme naše vyšší JÁ a tím není nic menšího a nikdo jiný než Kristus. Ten Kristus který se před tisíci lety zjevil v muži zvaném Ježíš aby nám ukázal cestu.
Pokud se nám dějí tyto a podobně nádherné věci, pak v sobě samých začínáme Krista objevovat a začínáme se vzdávat své vlastní osobnosti.
s Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: Šesté čistění

datum: 25.05.2016 | vložil: Kristýna

Otazník byl překlep. Souhlasím❤️


Sedmé čistění

datum: 25.05.2016 | vložil: Kristýna

Vše je v klidu a harmonii. Jen jsem celou noc opět nespala (tělo možná chvíli ano). Vědomí poslouchalo audioknihu. Ale dnes celý den jsem byla plná energie. To není špatné. Jen jsem zvědavá, kam mě to celé povede. S láskou❤️


Re: Sedmé čistění

datum: 26.05.2016 | vložil: Kája

Nechte se vést svým vlastním JÁ, které v samé podstatě je tím koho co a proč máme přijmout a ono vás provede všemi nástrahami života stačí jen naslouchat a nechat se vést bez odporu bez očekávání.
s Láskou a v Lásce Kája


Osmé čistění

datum: 30.05.2016 | vložil: Kristýna

I po osmém čistění se cítím dobře. Mam pocit vystoupení z různých rolí, kdy jsem to nebyla já. Stále nemůžu usnout. Za celý týden jsem naspala zhruba 20 hodin. Ráno se budím unavená, ale jakmile se napiju, je mi fajn. Přes den také nebývám unavená. Chodí mi zajímavé inspirace, které aplikuji v praxi a fungují. Děkuji❤️


Re: Osmé čistění

datum: 31.05.2016 | vložil: Kája

ten spánek se dá z jistého pohledu vysvětlit a může to být i jinak ale je to jedna z možností kterou mám na sobě potvrzenou a stává se mi dnes a denně
abych vám dopřál prožitek z pročištění a energií které jsou k vám vysílány je toto vše prováděno právě v tuhle hodinu. je to jakýsi kompromis všeho . původně bylo v pánu to dělat v devět večer ale v létě by si málokdo udělal čas v tuhle hodinu a nechtěl jsem a nechci časy měnit a tak byla vybrána tato hodina.
pokaždé když k vám jde zvýšené množství energie je tělo doslova nabito a tak se pak jen těžce spí a usíná i když člověk ví že musí vstát usnout mu mnohdy nejde.
samozřejmě je zde opak že někteří lehnou a spí okamžitě právě pod vlivem těchto energií opravdu je toto velmi různorodé.
přeze mne u těchto procesů kdy musím čistit prostory a vás prochází tolik energie že někdy mám opravdu problém usnout takže ten pocit a stav znám velmi dobře.
s Láskou a v Lásce Kája


Deváté čistění

datum: 02.06.2016 | vložil: Kristýna

Rozpadají se staré nefunkční vzorce, události nejsou lineární. Čas ve smyslu událostí vnímám rychlejší. Situace (destruktivní vzorce a programy) vidím jako situaci a ne jako problém. Nejsem ve hře, jsem pozorovatel. Vím kdo jsem, jaké jsou mé úkoly, co mám dělat. Inspirace přichází neustále. Mám pocit, že rozpoznám ty rušivé myšlenky. Uvědomuji si jednotu všude a všeho. Emoce nechávám proudit, přijimám, dávám lásku. V tom je moje síla transformace, měním kvality, měním život...


Re: Deváté čistění

datum: 03.06.2016 | vložil: Kája

Tak pokud se jen tímto krátkým textem který jste napsala budete řídit a udržíte si daný stav pak vás čeká už jen rád na zemi.
krásné děkuji¨
s Láskou a v Lásce Kája


Desáté čistění

datum: 06.06.2016 | vložil: Kristýna

Příspěvek vkládám podruhé. Omlouvám se za zpoždění. Čistění cítím pokaždé. Po desátém čistění přišla menstruace (zpoždění nestandardních 14 dní). S ní vnímám důkladné čistění a ztrátu. Cítím se jiná než před měsícem. Osobním přerodem procházím zhruba od listopadu 2015, za poslední měsíc se to ještě víc kulminuje...jsem zvědavá, co bude dál❤️


Re: Desáté čistění

datum: 07.06.2016 | vložil: Kája

Milá Kristýno je zde již mnoho různých textů u všech těch účastníků a já jsem opravdu za každý jeden příspěvek vděčný. nemohu napsat že bych byl rád za ty do odstoupili protože pokud se podrobně se vším seznámíme, dáme si věci dohromady a podíváme se na datumy a podobně pak zjistíme že nebudeme daleko od pravdy pokud řekneme že to byl strach co je najednou ovládlo. strach z článků které jsem chtěl aby si každý přečetl a byl v obraze. věděl jsem že k tomuto může dojít ale věděl jsem a vím že kdyby zde nezůstal nikdo pak stejně budu po této cestě srdce pokračovat a to bez toho aniž bych obhajoval pravdu protože ta nepotřebuje obhájce ale srdce.
a proč ten výše uvedený text to je pokud dobře vnímáte vlastně odpověď na to co píšete a nač se ptáte sama sebe " co bude dále".¨dále bude jen to co si sama vytvoříte nic jiného to nebude, tedy z velké části protože popravdě zde pak máme jistě karmu a jiné věci které nejdou rozpustit ani překonat a musí se odžít přesto je to náš život a je to v našich rukou, nebo spíše v našich srdcích
až najdeme a přijmeme toho jediného a tím je Kristus pak budeme svobodní a do jaké míry jsme jej přijali ať již vědomě či nevědomě také šťastní a naplnění. 
s Láskou a v Lásce Kája


Jedenácté čistění

datum: 08.06.2016 | vložil: Kristýna

Dostávám se zpátky do fáze potřeby spánku. Za poslední tři dny 30 hodin. Cítím čistění na fyzické úrovni. Cítím se dobře. Vede mě to k časté meditaci. Cítím tu potřebu...


Re: Jedenácté čistění

datum: 08.06.2016 | vložil: Kája

To co vás vede je a jde od srdce a jsem přesvědčen že to vnímáte a pokud to jde od srdce budete mít vždy dobrý pocit nebudou tam výčitky jako když to jde z hlavy. 
můžete spát i celý den pokud to tak budete vnímat a nebudou zde pocity že jsem něco zameškal nestihl proflákal jsem čas a podobně tohle jsou pocity které jdou pak z hlavy jde to vše rozpoznat stačí se tomu jen věnovat a jednoho dne vám bude naprosto jasné odkud ona informace a pocit přichází.
s Láskou a v Lásce Kája


Dvanácté čistění

datum: 10.06.2016 | vložil: Kristýna

Vše probíhá pokojně a něžně. Mám tvořívou náladu, tak tedy tvořím. Prochází mnou obrovská vlna lásky všemu a všem. Cítím klid, lásku, blaženost a vděčnost. Ikdyž "objektivně" nejsem v situaci, kde bych se měla radovat. Ale raduji se a miluji❤️


Re: Dvanácté čistění

datum: 11.06.2016 | vložil: Kája

docela jsem se pousmál ale v tom nejlepším slova smyslu nad onou větou že cítíte onu blaženost vděčnost lásku klid a další věci a to přesto že objektivně nejste v situaci kdy by jste se měla radovat. Vraťte se k té větě a myšlence zpátky a zkuste vypozorovat kdo k vám ve které části promlouval koho a co jste v které části poslouchal a zjistíte že tu první část psalo srdce a šlo to ze srdce a tu druhou vytvořil váš fyzický rozum (hlava) .
Celý svůj život na něco čekáme na to až budou děti velké na to až vyrostou z puberty na to až budeme mít správného partnera na to až uděláme školu na to až budeme mít lepší zaměstnání a tak dále. čekáme a očekáváme a vždy si u toho říkáme až to nebo ono bude pak budu šťastný a tak nám ten život utíká mezi prsty aniž bychom to štěstí našli konečně sami v sobě, bez vlivu toho co přichází z okolí byť by to měla být "smrt", protože ani na té není nic špatně. k tomu ale musíme dojít a pochopit to kdo jsme proč tady jsme a kým vlastně jsme.
takže buďte šťastní všichni v každém okamžiku vašich životů protože jiné okamžiky nejsou než jen ty tady a teď.
S Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: Dvanácté čistění

datum: 14.06.2016 | vložil: Kristýna

Moc dobře si to uvědomuji, proto "objektivně" v uvozovkách. Jsem ráda, že jste to rozvedl podrobnější pro ostatní❤️


Třinácté čistění

datum: 14.06.2016 | vložil: Kristýna

Jsem stabilně doma a užívám si svých myšlenek i pocitů. Pozoruji své myšlenky, které vyvolávají pocity. Jen se už s nimi neztotožňuji. Inspirace chodí tak jak má, přijde-li omezující vzorec/myšlenka, cítím to a nechám se tím projít. Procítím a užiji. Život se zdá hrou a mám paralelně mnoho postav. Fyzicky se cítím dobře, tvořím si své fyzické tělo k obrazu svému a krásně to jde. Už si plno známých všimlo a nestačí se divit (např. nárůst vlasů o 15 cm za 3 měsíce, formování postavy bez diety a cvičení). Ta hra se mi líbí čím dál tím víc, s vědomím své vlastní tvorby...objevuji, zkoumám... S láskou❤️


Čtrnácté čistění

datum: 15.06.2016 | vložil: Kristýna

Všechno ke tak jak má být. Hodně se pročišťuji - stále je co. Za poslední měsíc to jde opět exponenciálně. Všimla jsem si, že přitahují lidi jako magnet - hlavně děti a ti, kteří se začínají probirat. A u některých lidí mám naopak pocit, že mě ani nevidí, hlavně u těch hodně...smutných, vystresovaných, jako kdyby žili v nějaké bublině vytvořenou z omezujících vzorců myšlení a chování, jako kdyby měli nějaký program, ze kterého se nemohou vymanit, protože si ho neuvědomují. Cítím takovou lásku ke všem bytostem. Jsem vděčná Kájo, děkuji❤️


Re: Čtrnácté čistění

datum: 15.06.2016 | vložil: Kája

Milá Kristýno
Děkuji za všechna vaše písmenka a jsem rád že tohle vše takto prožíváte a v mnohém se nemýlíte a vnímáte to správně. Ono vás lidé opravdu nemusí vidět a není na tom nic neobvyklého.
Trošku jste mi v tom nyní ale udělala zmatek, samozřejmě v tom dobrém slova smyslu a tak jsem se zde "musel" vámi na trochu déle zaobírat protože jsem tomu chtěl porozumět jak tomu vlastně je a kde že si s námi ten vesmír pohrál.
Na seznamu jsem vás ponechal byť mi to bylo divné a tak jste včera ještě prošla pročištěním,. nicméně to už bylo pak nejméně sedmnácté v řadě a nikoliv jak píšete čtrnácté :):):)
možná je vám v tom hezky a podle písmenek tomu tak je ale tohle jednoho dne končí a právě to skončilo dnes vás ze seznamu musím vyřadit a pokud chcete pokračovat dále a já budu samozřejmě rád, pak prosím napište nějaké shrnující komentář a sdělte zda budete pokračovat a chcete napojit na energie modrobílého plamene Květu života.
z vašeho pohledu a podle vašich počtů je to skutečně jak píšete čtrnácté pročištění protože číselně nám to souhlasí ale nějak jste pozapoměla vložit některé příspěvky :):):) a to v období od 25.5 do 2.6 takže chybí zřejmě právě ony tři záznamy:):)
asi jste tohle období přespala a ani to nevíte:):):)
ne nic se neděje vše je v pořádku jen to zde nemohu přehlížet a nechat všechny příchozí v domění že nevidím :):):)
mějte se kouzelně a posílám spousty té nádherné energie :):)
s Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: Čtrnácté čistění

datum: 15.06.2016 | vložil: Kristýna

Máte pravdu Kájo, mám naprosto rozhozené vnímání času. Takže je určitě možné, že jsem příspěvek vynechala, omlouvám se, pokud to působí chaos:) 
Mám i "podivné" potřeby co se týká spánku a jídla - spát nemám potřebu a takhle funguji 14 dní, pak cítím, že ho potřebuji a spím jak dudek. Jídlo nepotřebuji vůbec. Takže jím jen když mám na něco chuť - ovoce, šťávy, oříšky. Prostě nemám hlad. Nevím jak to bude teď, když čistění končí, vyzkouším a uvidím:) Jsem za vše moc vděčná a zkusím za čas napsat zpětnou vazbu, jak se cítím bez napojení přes Vás. S láskou a úctou❤️


Půjdete s námi dále

datum: 16.06.2016 | vložil: Kája

Nemáte se zač omlouvat a plně rozumím tomu co a jak se děje či dělo.
Nechte věci běžet a zahleďte se do sebe sama a najděte tam odpověď na to zda chcete jít ještě kousek s námi a nebo si dopřejete čas . Je to na vás a přesvědčovat vás nechci a nemohu jen prosím dejte vědět . děkuji vám v danou chvíli za vše a přeji jen to nejlepší.
s Láskou a v Lásce Kája