14 - Marie

Představuji Vám čtrnáctého účastníka, který splnil všechny podmínky a souhlasí s tím, že se s Vámi zde podělí vždy o své prožitky.
  •  jméno - Marie
  • věk - 44 let
  • kraj - Olomoucký
  • přiřazena na seznam 8.5 a první pročištění proběhne 10.5.2016 ve 22:00 hod. následně každý sudý den ve stejnou dobu a poslední pročištění pak proběhne 10.6.2016
 
Marie napsala:
 
 
Dobrý,krásný den
dlouho přemýšlím jak a co vlastně napsat,je toho moc
Účastnila jsem se  přenosu dne 9.4.2016 a musím přiznat,že to má na mne velmi dobré účinky,začínám vše vidět jasně a ne v mlze,když si čtu články které mě zajímají vnímám šumění v uších,tak jak tenkrát při přenosu,v tu chvíli se začnu více soustředit na to co čtu,co mě to má dát....co jsem už pochopila..
Ted k sobě..Děctví jsem neměla lehké,do mých 14 let se u nás vystřídali tři tatínci,jelikož jsem byla nejstarší,vše se přeneslo na mě,jako starost o sourozence,slyšet věčné dohady rodičů,strachovat se kdy dojde otec z hospody domů a dojde k hádkám..v lepším případě..uklidnonování bratra,šikanu a zneužití  ke mě a bratrovy ze strany nevlastního otce....Rozmazlování a hýčkaní jeho dcery mé sestry(kterou mám moc ráda)..až poslední třetí muž v životě mé mamky,byl hodný a dal nám lásku kterou jsme tak z bratrem poztrádali,,ale bohužel zase ten alkohol,,a loni v lednu zemřel..(žili už od sebe).
Vždy jsem měla sen že jednou až se vdám,budu mít děti které budu milovat,dám jim to co já neměla..budeme s mužem spolu žít až do smrti,mít krásný život...To se mi povedlo,mám krásný hodný,milující dvě dcerky,pěkný dům,budu koncem měsíce babička....ale je tu jedna věc.....můj muž
ten kterého jsem milovala,v době když si budoval kariéru a dodělával školu mu byla oporou ,držela ho nejednou za ruku,utírala mu slzy.Domácnost,výchova děti ležela na mě,ale já to dělala s láskou,,říkala si že to jednou skončí,budeme se mít dobře,budou peníze které jsme tak potřebovali....Bohužel....Loni na jaře jsem měla pocit,že onen muž kterého tak miluji,je jiný.ptala se ho co se děje,co ho trápí...nějak jsem poznala,že je v tom jiná žena.Když jsem se ho ptala říkal a stále říká,že miluje mne ale já věděla,že to není pravda.....že lže...
Udělala jsem ted něco co by mne ani ve snu nenapadlo,začala prohledávat jeho věci a našla hesla k jeho emailum a moje obavy se potvrdili...ji tvrdí to samé,jak ji miluje....(nemohu s takovým mužem žít,první nevěru jsem zjistila když starší dcerka měla pár měsíců)..Chovám se k lidem tak,že nedělám věci které nechci aby oni dělali mě,,ale bohužel je to jinak...Mám přátelé ale i nepřátele ,nechci nikomu ubližovat jen jim říkám pravdu a jak to cítím,bud to vezmou nebo nevezmou- pak začnou ubližovat,pomlouvat...ale přesvědčila jsem se, že na každého dojde a časem se jim vše vrací.
Od mala jsem byla taková ta vrba ke které se chodili kamarádi poradit,postěžovat si a to trvá do dnes,pracuji s lidmi a ti chodí za mnou se soukromými věcmi,poznám kdy lidi nemluví pravdu,poznám když někoho něco trápí,,vidím duše v jejich očích....ale kdo pomůže mne?(když jsem v mládi někomu něco řekla,tak se to obrátilo proti mě,nebo to pak věděli všichni a to já nechtěla)....od té doby se spoléhám jen a jen na sebe a to je ten problém,že mě trvalo tak dlouho se vám ozvat a napsat těchto pár řádku i když vím,že mě tato energie moc pomohla,vidím věci ohledně moji osoby jasně a ne v mlze,,sundávám růžové brýle...Pomalu zjištuji co jsem a co chci.... potřebuji sílu tohle zvládnout,můj sen se rozpadl a já musím jít dál ale sama.....Mám pocit,že energie patří mě a já ji,,hledali jsme se.....  díky Vám jsme se našli.
Děkuji za odpověd s pozdravem Marie
Marie prošla celým procesem do kterého se přihlásila.
Shambhala 30 dní s čištěním
dále se rozhodla nepokračovat.
 
 
Paní Marie prošla celým procesem Shambhala 30 dní s očištěním a rozhodla se dále již nepokračovat. Napsala závěrečný komtář co ji to přineslo a jak tomu bylo a naleznete jej v jejich příspěvcích až na konci stránky.
Tak jako každý příběh doporučuji přečíst, seznámit se s ním a zamyslet se tak ne jinak je tomu zde. Neumím nalést to správné slovo k tomu abych se vyjádřil, protože že mne to mrzí že nejde dále není tím správným výrazem. je tokaždého volba a já ji plně respektuji a přeji každému jen to nejlepší, přesto nelze se na podobné cestě zastavit. Pokud to uděláme a dále se nebudeme věnovat sobě sama pak docela brzy spadneme tam kde jsme byli. Ten uvnitř nás nám nedá "pokuj" chtěli jsme změnu a on nás vedl a můžeme se setkat s tím, že pocítíme jaké to je nenaslouchat tomu volání, tomu vedení. Jen těžko se to zde dává do slov a možná že je to trochu kostrbaté ale kdo má porozumět ten porozumí.
S Láskou a v Lásce Kája
 

Z důvodů, aby se nikdo dále historicky k textům nijak nevyjadřoval a nezasahoval tak do vytvořeného díla, byl celý diskuzní "blok" překopírován do běžného formátu a zároveň byla odstraněna možnost jakýchkoliv dalších příspěvků. 

příspěvky byly zároveň seřazeny podle data vzniku, takže poslední příspěvek Marie je na konci stránky.

 

 

14 - Marie

Krásný to den

datum: 09.05.2016 | vložil: Marie

Děkuji za přijetí,budu se moc těšit,přeji Všem nádherných 30 dní s láskou


smutek

datum: 11.05.2016 | vložil: Marie

Dobrý večer,když byl první přenos energie tak jsem měla noční ale musím říct,že se něco dělo.Měla jsem plnou hlavu myšlenek,něco po 22 hod jsem pocítila,že mám hlavu totálně prázdnou a začalo mě bolet v nohou.Když jsem dnes v poledne vstala bylo mě do pláče,musela jsem do ložnice aby mě nikdo neviděl,nedalo se to zastavit k tomu hrozná bolest v srdci.Vlastně ani nepamatuji kdy jsem naposledy plakala??Musela jsem na zahrádku,jinak bych se ubrečela.Jsem smutná,doufám,že to tak nebude pořád...


Re: smutek

datum: 12.05.2016 | vložil: Kája

Už jsem o tom na mnohých místech psal a rád to zde připomenu, že tohle jsou energie, které fungují a je jedno na jakou vzdálenost a nebo zda sedíte, ležíte či jste na směně. Pokud tomu věříte a vědomě chcete tyto změny podstoupit pak tyto energie proudí přesně jak mají a kam mají. Nebudou fungovat a nepocítí je alespoň ne v plné síle ten, kdo si chce jen něco tak vyzkoušet ze srandy nebo protože je něco zdarma. 
Samozřejmě pokud člověk nemůže každý den v daném procesu se tohoto vědomě účastnit nic se neděje, sama jste opět ukázkou toho že to funguje. Navíc od chvíle kdy se rozhodnete pro něco podobného a je vám sděleno že toto bude probíhat pak již opravdu dopředu mnozí mohou vnímat na sobě změny. 
Pláč není nic neobvyklého a sám jsem probrečel potoky slz. Vše je to jen pak opět důkaz toho že se v nás objevují a vyplavují se na povrch nezpracované naše vlastní vzorce a prožitky, které jsme po léta jaksi ukrývali. Kristus nám jen ukazuje co máme nezpracovaného a vede nás k tomu abychom věci zpracovali a rozpustili jinak to v nás zůstane a my se nemůžeme v podstatě posunout dále a to se můžeme snažit jak chceme. Můžeme navštěvovat semináře, duchovní školy všeho druhu. Můžeme bližním pomáhat a domnívat se že máme v sobě lásku, ale neposuneme se dokud nezpracujeme právě to co je nám předkládáno.
Smutný jsem byl celé roky a trápil jsem se nad mnohými věcmi, dělal jsem si výčitky ze všeho možného a ukazoval i já prstem na ty druhé že oni za to můžou, že oni jsou vinni a odpovědni. Vše to bolelo a některé věci se mne stále ještě dotýkají pokud jde o mé nejbližší a těch opravdu není tolik. Člověk by jim chtěl pomoci ale nejde to pokud oni sami nechtějí a mohou tvrdit že chtějí avšak nakonec jen jejich život sám ukazuje jak tomu je.
Smutný člověk bude tak dlouho jak sám bude jen chtít. Zabil se mi brácha byl jsem smutný, přišel jsem o firmu byl jsem smutný, soudili mne byl jsem smutný, přišel jsem o dům byl jsem smutný, rozešel jsem se s partnery byl jsem smutný. No vždy nakonec jen tak dlouho jak dlouho jsem já sám chtěl. Dnes vím že cokoliv z toho tak muselo být, abych změnil sám sebe a našel Krista.
Na sobě jste měla 3 entity a 4 přivtělené duše a věřte že bude lépe a držím palce a posílám spousty lásky a energie.
S Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: smutek

datum: 12.05.2016 | vložil: Marie

Děkuji,Karle,krásně napsané.....
Ještě k tomu včerejšku,měla jsem večer chut promluvit si s mužem o všem a tak se stalo..Zapírá,zapírá,zapírá,neřekla jsem mu,že jsem byla na jeho emailu..Nakonec když jsem vytáhla jeho mobil,kde byl hovor s jeho kamarádkou,tak řekl,že mu volala ohledně jejího auta..ale to je vlastně už jedno.Jde o to,že když jsem mu řekla,že bude lepší rozvod,protože nemohu žít s člověkem kterému nevěřím a přemýšlím o tom zda ho vůbec miluji,myslím,že né,nemohu a už to nejde...Po pohovoru plného emoci mi řekl,že nechce o mě přít,že jsem slunce v jeho životě,člověk kterému věřil a spoléhal se na mě a vždy mu pomohla a ted když se dívá zpět vnímá,že co jsem řekla tak se taky tak stalo ale že on byl sobec a dělal si vždy vše po svém..mrzí ho že mě neposlouchal dřív,nevnímal,neslyšel...že vidí ve mě lásku,vědomost,intuici,starostlivost a on mi nedal to co jsem potřebovala a staral se jen o sebe..Dokonce jsem dostala pochvalu,za to jak jsou holky vychované,což mě moc potěšilo.....Chce vše napravit ale Víte co ,já už nechci,nemůžu..Nevím co bude po třiceti dnech pročištění ale cítím,že se musím rozhodnout...Dnes je mi trochu lépe ale jsem hrozně unavená dokonce jsem si po obědě lehla a usnula na 2 hod...ale je mi líp,hlava je poměrně prázdná,srdce bolí ale né tak jak včera,to jsem měla pocit,že mi ho někdo rve z těla..Budu se těšit dnes na večer,to budu v postýlce a čekat...Krásný večer Kájo


vzpomínka,teplo

datum: 14.05.2016 | vložil: Marie

Šla jsem si lehnout pár minut před přenosem energie s dobrým pocitem,po nějaké době jsem ucítila škubání v levé ruce a mírnou bolest v levém uchu...Po chvilce krásný pocit v hrudníku a velký teplo,které ve mě drželo dosti dlouho...po chvilce mi ale přišla vzpomínka kterou jsem zapomněla.Je z doby kdy bylo mladší dceři tak 6 let...
Nevím,zda to sem patří,ale je to pro mě zajímavé,jak vše zapadá do sebe......Starší dcera začala vařit sirupy,medy z bylinek (jako malá,mě kouzlila z hlíny,bylinek,trávy,medu lektvary,prý abych byla zdravá) ted se k tomu vrátila,vyhledává na internetu recepty z bylin a vaří med,čaje, sirupy...
Mladší dcera začala vyrábět Lapače snů,jako malá pletla náramky s provázků,nití ,krásně maluje,je kreativní,to ji vydrželo do ted.
Jako malinká měla špatné spaní,často plakala.Při přenosu mi přišla věta........,kterou jsem té noci před léty řekla,když spinkala se mnou v ložnici a něco strašidelného ji tahalo za nohu.. Vidím tu malou uplakanou,schoulenou holčičku,nevím co mě to tenkrát napadlo ale začala jsem křičet do neznáma....Bubáku běž pryč,nech moji holčičku na pokoji,nebo uvidíš co z tebou udělám..
Přemýšlím co to znamená,proč táhle věta.....
Ještě jedna věc, je tomu rok a půl když se holky nechali tetovat..nesouhlasila jsem ale řekla jim,že pokud tetování ,tak něco co je jim osobní,,co vystihuje je.....Jednoho dne holky došli s výtvorem..
Starší má na ruce pampelišku a mladší Lapač snů....???
K tomu na Vánoce přibylo ještě jedno tetování,jedna má... Sestra dnes a druhá ...Sestra navždy..
Druhý den po přenosu jsem šla do práce,cítila jsem bolest v nohou a v levém uchu píchání,unavená.


 


Re: vzpomínka,teplo

datum: 14.05.2016 | vložil: Kája

patří sem naprosto cokoliv co jen sám daný člověk má "potřebu" napsat. jen usednout a psát, nepřemýšlet, nekontrovat se a nezamýšlet se nad tím co a proč píšu. jen psát a nechat se vést, pak je to dokonalé a správné, pak je tam přesně to co tam mělo a má být.
nezaobírejte se nikdo nikdy zda tohle nebo tam to zde patří, nechte se vést. je to váš prostor jsou to vaše postřehy, příběhy, prožitky, myšlenky.
nezáleží na tom zda tomu někdo porozumí je to váš pohled v danou chvíli na danou věc.
je velmi pravděpodobné, že zde občas někdo zavítá a bude se zabývat prožitky jako takovými, aby v nich našel "inspiraci" aby se seznámil a to docela podrobně s tím co vše jej může na této cestě potkat.
je pravděpodobné, že se na základě vašich příběhu sám rozhodne také pro změnu ve svém životě, přesto všechno je tohle váš prostor a váš života jako takový je a vždy bude odlišný od kohokoliv, protože každý z nás zde přišel s něčím jiným a každý z nás má za sebou něco jiného.
a přece každý váš příspěvek mne osobně obohacuje a každý je pro mne v něčem inspirací či potvrzením.
S Láskou a v Lásce Kája


vznáším se

datum: 15.05.2016 | vložil: Marie

Dobrý večer,Kájo
Dnes je mi nádherně,cítím se být vyrovnaná,smířená,spokojená,
Včera večer jsem ulehla čtvrt hodiny před přenosem energie v momentě ucítila příjemný pocit tepla,lásky..Po chvilce přišlo ticho,bože,,, to ticho bylo nádherné,žádné myšlenky v hlavě nic jen ticho...
Začnu se vznášet,kolem mě mlha,není nic vidět,je mi příjemně..nene ležím na moři a vlny se mnou mírně kolíbají,nebojím se je mi krásně,všude kolem je mlha a to nádherný ticho,teplo,,je mě krááásně....
Ráno vstanu s úsměvem na tváři,jsem spokojená,vyrovnaná..
Cely dnešní den je v míru,holky odjely,jsem chvilku sama.Odpoledne procházka se psem,tedy s fenkou,je poslední dobou abnormálně klidná,jsem za ní ráda,hodně si spolu povídáme,hihi.... tedy já povídám ale ona se tváří, jako kdyby mě poslouchala a cítila,kouká na mne,hlavu si dá na moje stehna,mám ji moc ráda.....Krásný večer Kájo a moc děkuji..
Ještě něco, dva dny po sobě jsem viděla na naší zahradě na stromě holuba,,se mu tu začalo líbit.....


Re: vznáším se

datum: 15.05.2016 | vložil: Kája

Mi osobně je také nádherně když čtu podobná sdělení. je to pro mne tou nejlepší odměnou. ne ani tak to vše pozitivní ale vůbec to že člověk se vědomě pro něco opravdu rozhodne a věnuje tomu svůj čas, pochopil že je to o něm. věci nemusí a také nebudou vždy těmi nejlepšími protože přijdou i jiné chvilky, ale hezké je to že jsme je prožili že si je uvědomujeme a prožíváme je zde když jsme "nuceni" něco napsat znovu a to je překrásné. vše hezké bychom stále měli rozvíjet a nad vším "negativním se zamyslet co nám to mělo říci a nechat to odejít.
Možná vám to nyní přijde divné že mám radost že jste na stromě po dva dny viděla holuba, ale tato jedna věta mne velmi potěšila. nejde zde o toho holuba ale o to že jste tou větou prokázala že vnímáte věci kolem sebe, že si je vědomě uvědomujete a za to vám patří dík.
každá podobná věta je a nebo se může stát pro mnohé další inspirací a jednou pochopí až to budou číst ve více příspěvcích od jiných, že je to normální sledovat okolí, být pozorovatelem a zamýšlet se nad tím vším.
děkuji a přeji jen to nejlepší.
S Láskou a v Lásce Kája


nervozita

datum: 17.05.2016 | vložil: Marie

Do 22 hod krásný den!!!Holub nikde...Pouštím si krásnou písničku a sním,tančím v louce plný květin,prší ale mě to nevadí,cítím se skvěle......Včera odpoledne dojela mladší dcera od kluka ,kde byla od soboty,ptám se jak bylo a ona že na nic dvě noci po sobě nemohla spát,vykládá co se ji zdálo,pomyslím si ,,,no to snad néé,,(do domu se nám snaží dostat příšerky s velkými oči a zuby jak jehličky,ona sněmy zápasí,,,vyhrává,atd)...Dojdu do práce,moc práce ale mě je fajn,blíží se desátá hodina a já jedu výtahem do vrchního patra,kde je kancelář,tu budu mít chvilku pro sebe a klid na přenos,,ale já dostávám veliký hlad,musím se najíst,uvařím si kafe,natáhnu si nohy na vedlejší stoličku,pustím jemně radio....zavřu oči a je mi fajn hrají písen M. Jacksona a pak T.Kluse o lásce,zasním se....Pomyslím si, jak mi je fajn,,,aaaa myšlenka,To bývá vždy před velkou bouříííí......Otevřu oči a koukám je něco před 23 hod.Vylítnu z židličky a jdu pokračovat v práci.Najednou se to stalo,udělalo se mi nějak nevolno,přirovnala bych to nervoze,ale ono to bylo čím dál horší,dokonce se mi začaly třepat ruce,přišlo mi to jako bych měla složit zkoušku ale neměla jsem být z čeho nervozní,bylo mě přece fajn??Přišly myšlenky ani nebudu říkat co ,,ale já si říkala,že mi hrabe,haraší,chtěla jsem jít dřív domu bylo mi na zvracení,ale nemohla jsem ,moc práce,,.Nakonec jsem se urvala v 5.hod...Konečně doma..Otevřu dveře do obyváku a tam spí starší těhotná dcera??Říkám si ,se pohádala s klukem,no ptěš,,To je den!!!!uvařím si čaj a jdu dolů do spodního patra, kde máme kuřárnu...Zapálím si, popíjím čaj a koukám z okna ven ,říkám si,,musím nechat pročistit dům,,,něco tu je,,,,
Po chvilce přilítl holoubek,posadil se na krb,který máme narychlo udělaný z cihel,mám radost,vzápětí na to přilítl druhý ptáček,vypadalo to jako by se pářily,, ale ono to byl kos,,holoubek to zvládl,kos ulítl...Holoubek se otočil k oknu,kde sedím a něco na mě zazpívál.....Nechápu,,jsem blázen...??
V tom momentě típám cigaretu a říkám,,DOST,,Marie běž spát...
ano, usnula jsem ale je opět 10 hod dopoledne a já čučím do stropu,vstávám,vařím kafe a koukám z okna,,vidím ten krásný strom na zahradě,,břízu,,venku dnes chladno,fouká,,,dívám se na větve jak se krásně pohybují,přijde mi že tančí..uklidnuje to....Je mi líp
Ptám se dcery ,co se stalo ,že jsi spala v obyváku,,,říká nic,,,,,,
Jsme se chtěli dívat na velkou televizi,tak jsme si tu ustlali...
se směji ale sobě,,a říkám si ..Ty myšlenky mě jednou zabijí..takže Kájo,Ty bubáky máme v hlavě.. a u mě se pořádně perou,rvou...Příští přenos budu opět v práci,,snad tentokrát budu v NORMÁLU...Dnes je mi zima...Krásny den,Kájo


Re: nervozita

datum: 17.05.2016 | vložil: Kája

K tomu není mimo toho, že je to celé kouzelné v podstatě co dodat. Z druhé strany musím konstatovat, že pokud by každý přistoupil k sobě sama tak jak to zde v dané chvíli prezentuje a představuje vy, pak by se nestačil po měsíci a tedy 15 takto rozsáhlých a podrobných zápisech divit.
Mohl by se k tomu po měsíci vrátit od samotného počátku jak to vlastně bylo na začátku a jak je tomu na konci. Nestačil by se divit jak se změnily věci v něm samém. Jak pozměnil své pocity své vnímání a mnoho dalších věcí.
Ono to totiž jak zde právě nádherně sama prezentujete není o samotném čase ve 22:00hodin, ale o každé naší chvíli každého okamžiku našeho každodenního života.
Nádherným způsobem ukazujete, že neskutečně a to naprosto vědomě zabýváte sama sebou, že sledujete své myšlenky, pocity a podobně. nemohu říci nic jiného než že právě takto máte pokračovat a věřím že toto bude jednoho dne právě tou nádhernou inspirací nově příchozím, aby pochopili co vlastně mají dělat v podobném procesu čištění. Věnovat se sami sobě a zabývat se věcmi jak jen to je možné, vlastně stále a změny nastanou.
Každý kdo se účastní 30 denního pročištění by si měl podobné záznamy doma psát a to kvůli sobě sama, je pravdou že když se k nim opravdu budete zpětně navracet najdete v nich odpovědi na mnohé své otázky na které jste hledala odpovědi. Najednou si uvědomíte věci které jste si neuvědomila a to jen a jen na základě svých vlastních poznámek. Věci vám zapadnou. 
Je to krásné a já vám milá Marie děkuji.
a jinak opravdu to je jen o naší hlavě a tu nemáme používat ona je nám na obtíž dokáže během zlomku vteřiny vytvořit katastrofické scénáře a přitom se věci mají jinak.
S Láskou a v Lásce Kája


přemýšlím,vynalezám,myslím,

datum: 19.05.2016 | vložil: Marie

Dobrý večer ,Kájo
Včera večer v práci.. nic moc se nestalo a přece toho bylo DOST...na přenos jsem byla a nebyla připravena,jde o to,že byl zvláštní večer,kluci v práci měly tendenci komunikovat,svěřovat se,probírat jak práci tak svoje vztahy,přijde mi to jako bych byla kniha do které říkají své pocity.
Bylo fajn,já jsem začala přemýšlet o minulosti,budoucnosti a hlavně současnosti moji osoby..přišlo mi hodně zvláštní co vyplulo a bylo toho moc a vše zapadá do sebe,což je zvláštní,že jsem si toho nevšimla dřív....tak namátkově...

Dva roky běhávám do parku a na pokraj lesíku,, četla jsem o stromech jak dodávají sílu,já si už tenkrát připadala vyštavněná,slabá,unavená ,tak jednou jsem tak běžela a vidím na kraji cestičky strom,krásný smrk ani jsem si ho pořádně neprohlídla a objala ho..od té doby se k němu vracím,objímám a povídáme si...Před 3 měsíci les pokácely, byla tu vichřice,ale můj milý tam zůstal stát,dva jeho sousedi to nezvládli,když jsem ho tenkrát uviděla jsem byla štastná,že je,že přežil..
Je tomu 14 dní co jsem šla na procházku se psem a mužem.... ,,Nedalo mi to a před ním jsem objala můj strom,,nešlo to kolem něj jen projít...po chvilce se mě ptá..proč sis vybrala tento strom??? bez přemýšlení mu odpovím...protože je tu chudáček tak sám a je mu smutno ,on se podívá vzhůru ke koruně a říká..a víš že,má rozdvojenou korunu..
Koukám na můj strom,a nevěřím ,co vidím...
Proč jsem si vybrala strom co má dvě koruny?Proč jsem mu řekla,že je tu tak sám,když tenkrát před 2 roky měl vedle sebe z každé strany kamaráda??
Co mi měl říct holub,kterého jsem od toho rána neviděla??
Já vím co,že holub a kos k sobě nepatří,je každý jiný..
Strom má rozdvojenou korunu,protože si mám vybrat cestu,kterou ted jít...
Je toho víc,bylo by to na román,ale vše zapadá do sebe a at mi nikdo neříká,že není nic mezi nebem a zemí,já vím,že JE
Bolely mě nohy a opět to levý ucho..
Můj nevěrný muž...nevím,JE TO PROBLÉM... jak mu mám nenásilně vysvětlit,že mě zlomil,zklamal ..už jsme to stokrát probírali...že nevidím naši budoucnost .....on mě opět neposlouchá a neslyšíí...Nechci mu ublížit...mrzí mě,že neřekne pravdu a nepostaví se k tomu jako chlap..zapírá a zapírá dokonce mi navrhl,že je ochotný zajít do manželské poradny,nechce o mě přít...to měl ale řešit dřív,když měl problém a nehledat milenku...
Já nemohu,,já potřebuji muži věřit,opřít se o něj..
On si vůbec neuvědomuje,co udělal....
Tak jsem mu poslala příběh,o takových mužích jako je on,(,o Vorářích a dvou kanoích)..
Včera večer volal(je za prací mimo dům),,,když si přečetl mé články a básně,tak pochopil co chci,,tak uvidím s čím přijede,co vymyslel???
.......BOLÍ mě,že nikdy nepochopil o co mi V ŽIVOTĚ šlo...
ale co už,,,to je život,snad bude někdy líp................

 


Re: přemýšlím,vynalezám,myslím,

datum: 19.05.2016 | vložil: Kája

Hmm, mnoho myšlenek v jednom příspěvku a dalo by to na knihu pokud bych měl prostor a čas se ke všemu vyjádřit jak to vidím a vnímám já.
Klici v práci rozebírali svoje vztahy a řešili mnoho jiných věcí a měli a mají tendenci komunikovat a svěřovat se.
Zamyslete se nad tou jednou větou a podívejte se na ní z jiného úhlu pohledu.
Kdo bude řešit vztah s někým jiným a rozebírat. Jen ten kde nevládne doma komunikace a má problém. Má ho ale on ne vy. On v podstatě nedělá nic jiného než že přehazuje svoje „problémy“ na vás.
Oni se hezky vypovídají odsypou ze svého těžkého pytle který stále táhnou na zádech a přidají vám a vy to taháte. Nemáte snad dost svých věcí, proč přijímáte jejich „bláboly“ o ničem.
Ano pokud někdo má problém rád pomohu ale pokud někdo roky vykládá o své partnerce nebo naopak a nic se neděje jen si stěžuje a zatěžuje mne, proč bych to měl poslouchat.
Toto bych dneska nedělal. Je to ztráta času a každý den stejné téma dokola a vás rádi vyhledají protože vy budete poslouchat. A proč?
Samozřejmě že vše do sebe zapadá nakonec i to že vám v práci vykládají o svých nefunkčních vztazích a sama doma jeden takový máte a neřešíte jej. 
I samotná otázka nevěry by vydala na knihu.
Kdo koho v té chvíli podvádí on vás nebo on sám sebe.
Proč k nevěře došlo, jen tak pro nic za nic, byl doma spokojený . co mu chybělo – vlídné slovo, nebo komunikace vůbec a tak bych mohl pokračovat.
A šlo o úlet kdy šlo o sex nebo šlo o lásku.
Budu s vámi každý den v jedné posteli, budeme sexovat, milovat se to neodvážím nazvat protože to je něco zcela jiného. A u toho sexu budu stále myslet na nějakou jinou a to dokonce i přes den, budu mít představy tužby a podobně. 
To není nevěra, nebo je.
Která z těch nevěr je horší, ta fyzická kde šlo opravdu jen o sex, nebo ta v hlavě kdy sexuji ale myšlenkami jsem jinde a to vždy.
A opravdu jak bylo uvedeno na počátku koho že ten člověk nakonec podvedl, kdo s tím bude žít podvedl vás a nebo sebe.
Samozřejmě totéž vše výše uvedeno platí i pro ženy.
Hospody by nebyly plné, bordely by nepraskaly ve švech a lidé a to jak muži či ženy by nehledaly jiné partnery ať už na jednorázový sex, nebo na milenecký vztah, pokud by on, nebo ona měli doma to co potřebuje co jej naplňuje.
Pokud to doma nebudeme mít a potřebujeme to, chceme to budeme to vždy hledat mimo náš domov .
Na prvním místě co nám všem, tedy většině chybí je komunikace. Tam kde je komunikace je a bude vždy vše v pořádku . pokud však komunikuji s druhým jen jak nám ukazují statistiky sedm minut denně a v tom jsou věty jako jdi vysypat koš a podobně, pak se nemůžeme divit.
Možná jsme byli v době kdy jsem se brali vyrovnaní a vhodní k sobě, ale jak šel čas vytratilo se co, komunikace a jeden začal růst a druhý stál a máme to. Po několika letech je mezi nimi propast a je zle.
A hlavní pravidlo to absolutně nejzákladnější ze všech pravidel je, že pokud chci psa tak si nemohu pořídit kočku. 
A my děláme co pořizujeme si partnery které vlastně nechceme a jen si myslíme že psa se stane kočka a ono to takto nefunguje.
Každý den který strávím ve vztahu který je nefunkční a nebo ve kterém nechci zůstat a to z jakéhokoliv důvodů je jen a jen mou vlastní ztrátou a mou nepřipraveností něco změnit. 
Je to můj život ne jeho nebo její a jen já rozhoduji o tom s kým kdy a proč budu žít. Žádný soud mi nemůže říci s tím budeš žít protože máš malé děti a bla bla. Je to má a jen má volba.
Tím neříkám že se máme rozvádět nebo rozcházet jen říkám že je to má volba nikoho jiného a pokud já chci odejít a druhý nechce respektovat moji volbu má smůlu. Odcházím.
Má svůj život on nemusí chápat ten váš protože ten mu nepatří a když vás bolí že on nepochopil ten váš co vy si přejete jeho zase může bolet že vy nechápete že on někdy potřebuje nějakou bokovku :)
Doufám že věci nebudete brát osobně ale k zamyšlení toho máte dost.
S Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: přemýšlím,vynalezám,myslím,

datum: 20.05.2016 | vložil: Marie

Krásný den Kájo,
máte v tom co jste napsal úplnou pravdu,Je to na knihu...Nemusím se moc zamýšlet ,já se dokáží vcítit i do druhé strany ...,dokáži si věci otočit,nevím zda je to dar nebo trest,ale hodně mě to omezuje...
Jde o to,že potřebuji už s ním mluvit na rovinu ,nejen o rozvodu ale i věcech které máme spojené manželstvím..zatím nechce slyšet,pokud to tak bude dál,,,pak ano..stačí říct :Odcházím
Jsem ráda za vaše příspěvky a vůbec to neberu osobně,třeba někdy někdo bude řešit to samé,nebo podobné a třeba mu dojde trpělivost dřív než mě.....
Mějte krásný večer,Kájo a už se těším na 22 hod..možná pak bude vše jinak,kdo Ví??


venku je dnes krásně

datum: 21.05.2016 | vložil: Marie

Krásný den
sladit srdce a mysl,aby byli za jedno
nechci nikoho a nic poslouchat
chci mít klid
Mějte se hezky...
Nevím co víc psát ,jen to ,že jsem usnula před přenosem,unavená


 


Re: venku je dnes krásně

datum: 21.05.2016 | vložil: Kája

Na vše co děláme musíme být naladěni. pokud budeme vést s někým rozhovor musíme se naladit na stejno jinak si nebudeme rozumět. pokud budeme dělat jakoukoliv práci musíme se na ní naladit jinak nás nebude naplňovat a podobně.
pokud tedy budeme psát také musíme mít náladu nejde to vždy.
a tento prostor je zde vás a můžete zde přijít kdykoliv si poznačit to co právě potřebujete a chce a věřím tomu že zpětně v čase to přinese mnohé právě vám
dokážete psát umíte to , jen si některé věci nevztahujte na sebe.
těším se na další vaše krásná povídání
s Láskou a v Lásce Kája


včerejšíí úplněk

datum: 22.05.2016 | vložil: Marie

Krásný den Kájo,píši o něco dříve ale já musím říct,co mě k tomu vede,,jsem dnes nesmírně štastná..
Včera jak jsem došla z práce,jsem se cítila zvláštně....
Starší dceře večer při koupání odteklo trochu plodové vody,tedy jsme si mysleli,ale žádné bolesti,to se ji stalo i den předtím...Ale holka byla nesvá, tak jsem s ní jela do porodnice,přece už termín má příští týden...Mladší dcera byla s budoucím tatkou a kamárády na oslavě...
Dojeli jsme tam kolem 22 hod.a odjížděli něco málo po 1 hod.ranní,,dělali ji všelijaké vyšetření,,miminko i ona jsou v pořádku..ale s tím at dojede dnes ráno na kontrolu...
Jak jsme cestovali ,tak v noci krásně svítil měsíc,,páni to byla podívaná....Dcera spokojena,že je vše v pořádku a já spokojena,že jsou oba v pořádku..Když jsem ulehla ráno do postele,tak jsem si oddělala žaluzie,nemám ráda tmu....Měsíc krásně svítil,já usnula,najednou mě vzbudil,nebo to byl sen,nevím,,krásný pocit,štěstí,mrazení po těle,že mi nezůstal žádný chloupek ležet..
Viděla jsem světlo já se natahovala k němu ale ono to bylo nakonec slunce,vznášela jsem se k němu a měla ho v ruce,,bylo mě krásně,štastně,milovaně...v dálce jsem viděla strom a měl úžasnou zelenou barvu,,nádherně jasnou zelenou barvu,takovou jsem nikdy neviděla,za stromem byl vodopád,nevím jak ho popsat,,voda z něj tekla ze skal,,nádherná krajina,bylo to něco krásného..Dnes ráno jsem zaspala do práce,,byla jsem celá propocená,,připadala jsem si jak nasákla houbička.Celý den mě dnes provází štěstí a naplnění,jen se usmívám..nemusím mluvit,je to vidět...
Dcera volala ráno po vyšetření, dnes večer ve 22 hod.ji budou vyvolávat porod,,má málo plod.vody...Nemohu se dočkat,těším se jak malá holka..a víte co Vy tam budete skrze mne taky..Krásnou noc, Kájo ♥


Re: včerejšíí úplněk

datum: 22.05.2016 | vložil: Kája

Vnímáte jak se věci mění? 
a to vše jednoho dne zjistíme že je jen a jen v nás a jen my sami rozhodujeme jak se budeme cítit jak nám bude a okolí máme milovat protože nás učí, jen díky jemu vlastně postupujeme.
stačí dělat to co opravdu chceme a věci kolem nás si nebrat osobně to na nás jen něco působí z venčí a pokouší nás.
váš prožitek noci musel být nádherný a zde máte možnost se po čase ke všemu vrátit a znovu to prožívat a uvědomovat si, protože v tom našem každodenním shonu velmi rychle zapomínáme.
držím palce a děkuji
s Láskou a v Lásce Kája


vnouček

datum: 24.05.2016 | vložil: Marie

Krásný poledne Kájo,
Ten večer, když jsme vezli holku do porodnice se stalo něco zvláštního,,tedy já to tak vnímám...na cestě jak jsme vyjížděli z města na každé straně krajnice seděla černá kočka,otočená směrem k nám,v první moment jsem viděla jen jednu si pomyslím..snad nám nevběhne pod kola... přítel dcery začal troubit,,kočka se nehnula jen seděla a koukala na nás,v ten moment jsem uviděla na druhé straně stejnou kočku?Jsem se zařezala do sedačky a nechápala,přišlo mi to jakoby tam stály dvě Svingy a my projížděli přes ně....
Dcera porodila až druhý den,což je včera v 17.52 hod. chudinka si vytrpěla,hrozil císařský řez,ale vše zvládla za pomoci její mladší sestry,ta byla u porodu,bo to otec nezvládl...Já v tu dobu byla doma,zůstala jsem tam s ní do 14 hod.ale když mladší řekla že se sestrou zůstane,,tak si říkám proč néé??ale musím přiznat,že jednu dobu jsem měla zvláštní pocit,zažívala jsem bolest jako bych rodila já,chlap doma na mě koukal a nechápal, řekl mi,že vypadám hrozně ale já cítila,že se něco děje...Po nějaké době volala ml.dcera,že Její sestra a miminko na tom byly zle,tak porod museli na chvilku přerušit...Vše dopadlo dobře..Jsou to moje šikulky a malinký andílek se má k světu..Jsem nejštastnější babička na světě a mooc děkuji,že je mám..Odpoledne jedem do porodnice ,,těším se až malého pochovám,,a holku zulíbám,,
Krásný den,Kájo
 


Re: vnouček

datum: 24.05.2016 | vložil: Marie

Dojela jsem, prcek i mamina se mají k světu..
Jen jsem tou radostí opomněla na jednu věc,,když se mi udělalo zle a já cítila,že je něco v nepořádku,lehla jsem si na postel a zaposlouchala se do krásné hudby,začala zhluboka dýchat..představila jsem si pokoj kde byly holky,viděla jsem nábytek,postel na které leží má unavená dcera,dokonce jsem viděla i balon na skákaní,který v tom pokoji byl,doktory jak stojí.Myslím,že jsem si vytvořila sen,,myslí jsem byla tam ale tělesně doma..
Rozhazovala jsem po pokoji zlatý prach,ten lítal v místnosti jako světlušky,místnost se rozzářila,,poslala jsem k nim lásku a sílu,aby všichni tři vše zvládli..Bylo to kouzelné...
Zasněla jsem se a bylo mi dobře,vše pominulo,cítila jsem se spokojeně...Prcek se narodil hodinku po té.....brána se otevřela a on mohl vejít k nám....Vše má svůj čas 
Máma je moc silné slovo..
 


ospalá

datum: 25.05.2016 | vložil: Marie

Krásný den Kájo,
Včerejší přenos v klídku,ulehla jsem před 22 hod.unavená ale spokojená..
To bude tím,že se toho v poslední době moc odehrálo,usnula jsem..noc klidná,vstávám dnes až kolem 9 hod.kdyby to šlo prospím celý den..Venku zamračeno a mě dnes večer a zítra čeká noční směna..Nechce se mi...Pobolívají nožky...
Krásný den,Kájo


Re: ospalá

datum: 25.05.2016 | vložil: Kája

myslím že toho máte za sebou za poslední dny dost na to, aby jste v klidku usnula unavená a byla spokojená.
přeji samozřejmě vám jako babičce jen to nejlepší a dceři s malým samozřejmě také. 
co můžete udělat dnes neodkládejte na zítřek jak se říká a tak v klidu odpočívejte kdy jen můžete beze spěchu beze shonu protože nikdy nevíte jaký další den bude a tak odpočívejme a věnujme se sami sobě protože až nebo když my sami budeme v pohodě pak onu pohodu budeme také vysílat k ostatním
s Láskou a v Lásce Kája


tak všelijak

datum: 28.05.2016 | vložil: Marie

Krásný den,Kájo
Byla jsem v práci,tak se nemohla plně soustředit,,tlak v obou uších skoro 2 hod,bolest v nohou,smutek střídán štěstím,nervozita,neklid pak klid,tísen v srdci..Jak jinak to napsat?? jednoduše- nálady se střídaly...
Přišlo mi,že jsem chvílemi byla jinde,ale nevím kde?že mám někam jít ale nevím kam?že mám něco udělat a vím co..
nu,zvláštní pracovní doba,taková všelijaká..
Venku je dnes sluníčkově,tak krásný den

 


uvolněná

datum: 29.05.2016 | vložil: Marie

Krásný den,Kájo
včerejšek proběhl bez snů,pocitů.Ulehla jsem do ložnice ve 22 hod.zavřela oči,ležela v klidu,žádné myšlenky..nic nepřišlo,,jen šumění,tlak v obou uších....
Slyšela jsem z vedlejšího pokoje jak se vzbudil prcek a začal plakat,říkám si,že by něco cítil?
Venku začalo hřmít tak ,že se pokoj rozsvítil,lilo jak z konve,nádhera.
Miluji déšt, blesky,jako malá holka jsem utíkala z domova se schovat do lesa kde byla malá jeskyně,bylo mi tam dobře,trávila jsem tam hodiny ani si nevzpomínám co jsem tam dělala?Jen vím, když hodně pršelo a bouřilo mě bylo dobře,boty jsem mívala promočené,tak si je zula a lítala na boso v dešti..Mamka doma bláznila,kde jsem,neutíkala jsem domů jako jiné děti,já byla tam ,,venku.Proto,když bouří tak koukám do nebes,jiní se bouřky bojí,já se v duchu směji a říkám jim,,já miluji bouřku.. Byla jsem hodně bláznivé dítě a nezajímali mě řeči jako-může blesk udeřit do stromu,zabít tě.atd...Já věděla že se mi nic nestane,já byla tam venku ráda.
Ležím v ložnici ale spát se mě nechce,vylezu s postele a jdu koukat na Tv...běží zajímavý dokument o Mayské civilizaci,hodně mě zaujal May.kalendář..moooc zajímavé, věděli už tenkrát o energiích které k nám přijdou..Vyspělá civilizace a jejich chování zvláštní..
Dnes se cítím spokojeně,unaveně..
Krásný zbytek dne,Kájo
 


Re: uvolněná

datum: 29.05.2016 | vložil: Marie

mám celý den v mysli čas digitálních hodin v kuchyni 12:16 i když elektrika neproblikla, tyhle jediný hodiny se přepsaly na tohle číslo,nevím co to pro mne znamená ale mám nutkání,to sem zapsat....


v dobrém rozpoložení

datum: 31.05.2016 | vložil: Marie

Krásný den Kájo,
Včera den sluníčkový,ani jsem se nenadála a byl večer v tu dobu jsem žehlila a všimla si až po 22 hod. že je čas si lehnout ....ulehla jsem do ložnice a ono nic,prostě nic nepřišlo,bez myšlenek,bez cítění,bez snů....usnula jsem asi po hodině..Mám pocit,že to na mě přestalo působit,,nu uvidíme...Mladší dcerka,tedy teta vnoučka,vyrobila lapač snů z krásných modrožlutých peříček a stříbrných korálků malému do nebes nad postýlku....a div se spinkal až do 3 hod.je moc hodný,skoro nepláče,(jen když má hlad)..jen se směje..je to andílek...
Dnes se cítím dobře,trochu unavená ale spokojená...
Každý den přemýšlím nad úplnkovou nocí,něco se ve mě změnilo,něco mi to dalo,mám dobrý pocit.
Pokud se zde mohu zmínit o tom co jste psal...chci Vám Kájo říct,že já vnímám-patříte s Mílou k sobě,neptejte se proč ale cítím to tak a má to tak být,,, jak patří k sobě ...černá a bíla,světlo a tma,den a noc,radost a smutek,smích a pláč...VŠE V LÁSCE...
Krásný večer


Re: v dobrém rozpoložení

datum: 01.06.2016 | vložil: Kája

ne vždy musíme něco vědomě vnímat zvláště když něco očekáváme a můžeme si myslet že tomu tak není že hlava říká že nic neočekávám ale někde hluboce v sobě sama přesto očekávám.
navíc jste prošla v posledních dnech dny plných radostí a máte spousty myšlenek těch hezkých mám na mysli.
žehlit jste klidně mohla dále a jen si uvědomit že je ten čas a ztišit se.
a vyjádřit se můžete k čemukoliv to je vaše plné právo. 
s Mílou jsme si prošli čím jsme měli a naše cesty se rozešly na tom nic nelze změnit a je to tak v pořádku. Já se na ni nezlobím oba jsme si předali mnohé. možná více než jiní za celá desetiletí.
a nekritizuji ji jako bytost jako osobu to bych si nedovolil, jen bráním energie to co mi je svaté . čas ukáže a protože ji znám vím že nalezne cestu zpět jen si prve musí uvědomit že pochybila a to není lehké.
rád ji pomohu až přijde čas vše je však vždy o daném člověku. nikoho nezměníte než sebe sama a dnes o nic podobného nepokouším naprosto k nikomu. mám co dělat sám se sebou abych se dostatečně měnil a vyvíjel.
s Láskou a v Lásce Kája


stav úzkosti

datum: 04.06.2016 | vložil: Marie

Krásný den Kájo.
Večer ulehla,jen mírné šimrání na tváři a usnula,připadám si poslední dobou ospalá,brzy chodím spát a pozdě vstávám,to bude tou týdenní dovolenou,tělo si chce odpočinout....
Včera se mi nechtělo nic,od rána mi bylo nějak zvláštně,smutek střídal štěstí,ale víc toho smutku..i když byla s prckem na dlouhé procházce a cítila se spokojeně,,chvílemi mi nebylo dobře...
k večeru jsem šla s hafanem do lesa,nabrat trochu lepšíí náladičku ale nepovedlo se,večer usnula ani nevím jak!!
Dnes je to lepší ale přece,mám v mysli problém mého budoucího života,se mi začíná vracet......................Krásný zbytek dne,Kájo


Re: stav úzkosti

datum: 04.06.2016 | vložil: Kája

Jak hezké milá Marie
vlastně jste si odpověděla naprosto sama a opět se tak potvrzuje že to vše máme jen v sobě.
nejde od ničeho utéct protože ať utečeme kamkoliv vše co máme v sobě si sebou vždy poneseme.
a to vše kdy vám bylo hezky vystřídaly přesně ty chvíle kdy se napvrch opět ukazují a objevují ony staré nezpracované a nevyřešené věci a nikdo jiný je za vás nevyřeší než vy sama.
trápit a smutnit však nemusíte protože až uzraje čas pak je vyřešíte ne dříve ale ne také později až to sama budete chtít. do té doby se vám však vždy budou připomínat a život vás dále nepustí.¨
na této cestě je tohle ona věc kterou si vy sama musíte vyřešit.
s Láskou a v Lásce Kájazačala pomalu řešit

datum: 05.06.2016 | vložil: Marie

Krásný den
píši až dnes večer,samá návštěva,dojela maminka a synovci omrknout prcka ♥
Včera jsem byla s mužem v restauraci,on plánoval naší budoucnost ale já to nevydržela a řekla mu jak plánuji jáá svoji budoucnost,řekla mu co mám na srdci,byl s toho smutný,dokonce mi ho bylo líto... já se už nebudu ohlížet na nikoho,jen na sebe,chci žít svůj život i kdyby sama...
Jediné co mě drží jsou holky a....jak jinak finance,nemáme to jednoduché, my ženy..
Ted mi přijde nespravedlivé proč my ženy za stejnou prací vyděláváme méně...........
Nu,dal my slib,nevím zda mu věřit..?
Večer,jsem ulehla po 22 hod.nebylo mi nejlépe,byla jsem smutná,stékaly mi slzy..ale přece něco mě hřálo,cítila teplo..
Cítila teplo,horko na ramenou jako by mě někdo objímal,bylo mi dobře,že by energie proudila tak tělem nebo anděl...
Zavřela oči a snažila se usnout,po chvilce jsem pocítila zvláštní pocit,otevřela oči a...pokoj problikával...světlo-tma,světlo- tma a to jemně a rychle..bylo to příjemné..jsem si řekla,že mám halucinace,co to..ale já nespala??
Dnes se cítím líp,to bude tou návštěvou,bylo krásně.
.. muž se snažíí a snažíí,vše napravit.....já na to říkám.. když je pozdě,,tak si člověk uvědomí o co přichází...
vidím to tak,že vše budu muset vzít do svých rukou,sice slíbil ale pořád doufá..
nechám tomu ještě čas,nevím jak dlouhý bude....ale vím co dělat a vím co chci.....
Píši to v rychlosti,snad vše bude pochopitelné.
Mějte se krásně,Kájo


 


Re: začala pomalu řešit

datum: 05.06.2016 | vložil: Kája

Píšete, že doufáte že to snad bude pochopitelné že to píšete v rychlosti.
O ano pochopitelné to jistě je bude či má být především pro vás a nikoho jiného. Ten kdo zde vstoupí se může a nepochybně bude z toho učit, protože je mnoho těch co prožívají a prochází podobným. 
a zde to má být pochopitelné pro vás, píšete to pro sebe a jen pro sebe a čím více toho napíšete a čím častěji sem cokoliv vložíte tím lépe ne pro mne nebo někoho ale pro vás.¨
jste to vy a zase jen vy kdo se zde může za týden měsíc nebo rok vrátit . zrovna na tyhle poslední písmenka připomenout si co jste tehdy říkala " dám tomu čas, ale vím co chci".
vracejte se k tomu a ukotvujte to ve svém srdci. a sama nejste nikdy jste nebyla a nikdy nebudete. v samotném středu vašeho srdce sídlí ON. Ten který vás celý život vede a vždy bude s vámi jen je potřeba se na něj obrátit a příjmout jej.
s Láskou a v Lásce Kája


usnula

datum: 08.06.2016 | vložil: Marie

Krásný den
tu noc kdy došlo k přenosu jsem usnula před 22 hod ale né na dlouho
po půlnoci se probrala a nemohla spát a to až do rána...
nakonec jsem došla pozdě do práce a den unavený a ospalý...
mějte se, Kájo


Re: usnula

datum: 08.06.2016 | vložil: Kája

I tohle se nám v životě stává a jediná kdo ví proč tomu tak bylo a co vše to znamená jste jen a jen vy sama.
můžete se na chvíli posadit, ztišit se a pak položit jasnou a přesnou otázku na konkrétní věc a věřte že přijde odpověď jen musíte umět rozeznat zda přijde ze samotného středu srdce a nebo z hlavy. to poznáte podle toho jaký budete mít u toho pocit. jde to funguje to jen je potřeba věřit.
s Láskou a v Lásce Kája


spánek

datum: 10.06.2016 | vložil: Marie

Krásný den
večer spím a nespím,,jsem unavená a bez nálady...
jsem svázaná,chci jít pryč ale nejde to...
jsem jak vězen který by chtěl utíkat ale má okovy...
kdo vymyslel peníze,ty mě omezují,počítám a počítám ,,nevyšla bych ...
Pěkný den ,Kájo


Re: spánek

datum: 11.06.2016 | vložil: Kája

To ne já to mě oni opili oni jsou vini, takto na věci můžeme nahlížet a převést je na cokoliv " TO ONI" a nevidím zde nikde to JÁ to je můj život a je jen můj a patří Bohu.
Moje je vlastně jen nepodstatné fyzické tělo.
Vláda mne omezuje , soused mne omezuje děti mne omezují. 
Ne my sami se omezujeme . Neomezují vás peníze jen vy ve své mysli se omezujete a vytváříte tak obrazy které vás drží tam kde nechcete být a k těm obrazům které se ve vaší mysli vytváří vás přivádí opět jen ten který sídlí v našich srdcích protože nedělá nic jiného než si s vámi hraje a zkouší vás zda jste připravena jít dále nebo ne, zda opravdu chcete pozměnit svůj život a nebo zatím zůstat tam kde jste.
Až budeme sami sebou a budeme svobodní nebude se omezovat protože omezeujeme se my sami a ten v nás nás vede k volnost ia bezstarostnosti .Cítíte se uvězněná v kopuli nebo skleněné kouli a je to tak ale jste sama sobě věznitelem ať se vám to líbí nebo ne. nedělá to nikdo jiný než vy sama. Takže řekněme že partner přejde od zítřka na drogy a vám nedá ani korunu protože vše spotřebuje co že vás pak bude držte stále peníze nebo vy sama, kdo vás bude věznit a svazovat k sobě on nebo vy sama. Je to jen a jen úhel našeho vlastního pohledu a je jen a jen v hlavě a tvoříme si jej sami nikdo jiný nám jej netvoří .
to že ale nějaký čas budete stát na místě a přešlaúpovat neznamená že je to špatně není to ani dobře je to jak to je a jednou nějaký ten krok uděláte tomu věřte 
s Láskou a v lásce Kája


v práci

datum: 12.06.2016 | vložil: Marie

Krásný den
poslední pročištění jsem byla v práci,což mě mrzíí,našla jsem si chvilku abych byla sama a nerušena....
Jediný co jsem udělala a soustředila se na energii ,že jsem poprosila o odpuštění sobě o odpuštění těm kterým jsem možná někdy nevědomky ublížila o pomoc z vrchu o radu jak postupovat dal a být volná o sílu abych vše zvládla a dotáhla do konce ...o to aby všichni kterých se to týká i mě .....byli spokojeni a štastní...
První myšlenka co mi po delší době klidu došla je............?
ale to si nechám pro sebe...
Půjde to, ještě chci a musím něco udělat,připravit, nemohu prásknout dveřmi a jít....
Kájo,Vám chci za vše poděkovat,Vám a těm nahoře za to, že jsem našla sebe...nemohu jen dávat a nic nedostat nazpět,první řadě se člověk musí mít rád a dívat se do sebe co ho těší a naplnuje...
Já to dělala opačně, sebe jsem stavěla na poslední místo,ted se to mění....
Ráda pomáhám druhým,ráda šířím lásku,ráda daruji dárky ale nejdřív člověk musí poznat sebe,což se povedlo...a mít se rád na 1 místě....
pak může dávat aniž by mu to ublížilo......
Byli chvíle kdy jsem byla doslova... NA DNĚ.. musí to tak být a vybrat si cestu ,bo jak říkáte ....omezujeme se sami....svatá pravda...
...Já momentálně říkám,že vše má svůj čas a vše musí dozrát...až vše dozraje a zapadne do sebe..tak to půjde samo.....
Důležité je pracovat na sobě♥během měsíce se toho stalo mnoho...přišlo hodně věci,mnoho informaci,svět se mi změnil...
Ted chci klid abych mohla vše vstřebat,srovnat,poskládat...
až se tak stane..bude čas jednat!!a neohlížet se zpět!
Opatrujte energii a šiřte dál,Kájo
Ještě jednou děkuji Všem..krásný budoucí dny se Shanballou..

Vše s Láskou a v Lásce....M
 


Re: v práci

datum: 13.06.2016 | vložil: Kája

Krásný text a každým slovem je cítit že tohle psalo opravdu srdce. děkuji za to a děkuji za vše.
vše je o vás a vše je na vás a já vás nemohu, nechci a ani nebudu přesvědčovat aby jste pokračovala dále, přesto že zastavit se člověk "nesmí" protože jej to vrátí zpět.
plně vám ale rozumím a chápu.
všichni ti co zde začali dokončili a nepokračují dále v podstatě plně splnili to co sami sobě slíbili a to vše ostatní je už navíc a pokud to člověk tak vnímá že nechce v dané chvíli jít dále je to jeho věc.
přeji vám jen to nejlepší a věřím že tohle nejsou poslední písmenka která si zde vyměňujeme.
pro všechny ty co zde z jakéhokoliv důvodů skončili připravuji a zvažuji nabídku ale nechci předjímat protože čekám ještě na nějaké informace.
tak se mějte hezky a těším se, někdy v čase.
s Láskou a v Lásce Kája