02 - Josef

 
Představuji Vám druhého účastníka, který splnil všechny podmínky a souhlasí s tím, že se s Vámi podělí o své prožitky.
  • jméno - Josef
  • věk - 53 let
  • kraj - Ústecký
  • přiřazen na seznam 29.4.2016 a první pročištění proběhne 30.4.2016 ve 22:00hod. nísledně každý sudý den ve stejnou dobu a poslední pročištění pak proběhne 30.5.2016

Naše korespondence.

Pan Josef byl naprosto prvním, kdo mne kontaktoval. Jen jsem měl pocit, že ani nečetl vše kolem nabízené služby, protože nebyly uvedeny potřebné náležitosti.

 

pan Josef napsal:

28. 4. 2016, 11:59:53

Zdravím

​ Karle,
 
mám zájem ,děkuji moc za velkorysost...​

Děkuji za trpělivost
Josef  .............
 

Ozvalo se již desítky zájemců, no jen hrstka v podstatě uvedla opět alespoň jen ty nejzákladnější informace, které jsem požadoval a bez nich to prostě nejde. Mám pocit jakoby většina reagovala jen na to, že zde je něco zdarma a tak se přihlásím aniž by si věci kolem nastudovali. Dnes ráno jsem však byl veden k tomu, abych právě pana Josefa oslovil a tak jsem tak učinil, protože se snažím naslouchat svému vnitřnímu naváděcímu systému.

napsal jsem mu:

 

Přeji hezké tady a teď Jesefe.

Požádal jste o zařazení do procesu čištění " Shambhala 30dní s pročištěním.

Nevím zda jste si přečetl vše k tomu uvedené a podmínky za kterých bude toto čištění provedeno zdarma. 

Ten kdo bude na seznam přiřazen souhlasí s tím, že minimálně po každém takovém pročištění zanechá na našich stránkách alespoň krátký komentář, jak věci vnímal a jak se mění "život" kolem něj. Co mu do něj přichází a podobně.

Zaznamenat tyto věci má své dva hlavní důvody.

Jednak účastník se tak pravdu vědomě zapojuje do procesu změny a očištění sebe sama, protože se tím opravdu v té chvíli zabývá a věnuje tomu svůj čas. Nepřistupuje zde k něčemu co využívá jen proto, že je to zdarma a myslí si že sám nemusí vlastně nic. Ono to tak není.

To že provádíte jakýsi záznam o věcech kolem sebe po dobu daného měsíce kdy proces je prováděn, vás samotného skutečně podporuje a motivuje.

Druhým důvodem proč tohle napsat je že váš jakýsi příběh a proces kterým jste v dané chvíli prošel může být nepochybně motivací pro někoho jiného. 

Pokud jste si tedy přečetl věci kolem daného pročištění a nepřistoupil jste k tomu jen tak, že je zde něco nabízeno a je to zdarma a tak se přihlásím, pak mi prosím dejte vědět, že jste si vědom toho čeho jste se rozhodl účastnit a podělíte se tedy jaksi s ostatními o své prožitky.

Na našich stránkách je již první oficiálně "registrovaný" účastník a tak můžete nahlédnout, jak bude stránka, která vám bude založena  pro vás vypadat a co bude zveřejněno.

Formulář který je pak přidán bude sloužit právě danému účastníku pro své poznámky se kterými se chce podělit.

Zveřejněno zde - https://www.modrobilyplamen-cestakjednote.cz/je-to-na-tobe/a01-romana/

Pokud se tedy opravdu rozhodnete doplňte údaje, které jste neuvedl - datum narození bez čehož to nejde a kraj ve kterém bydlíte.

Pokud se rozhodnete na základě již prvního účastníka něco málo napsat, aby to mohlo být jako úvod zveřejněno bude to tím nejlepším vstupem. 

Mám zde namysli třeba opravdu důvod co vede člověka k tomu aby se přihlásil a podobně.

Je to jen na vás.

S Láskou a v Lásce Kája


Uběhl jen krátký čas a pan Josef se ozval. V té chvíli jsem věděl, aniž bych si ještě jeho písmenka přečetl, že na seznamu bude. Když jsem se začetl do jeho písmenek, musím přiznat a je to možná pro mnohé nepochopitelné, že mi po tvářích tekly slzy. Rozuměl jsem každému jeho slovu. Chtěl jsem celou tuhle korespondenci zveřejnit aby jste byli v lepším obraze oč mi zde vlastně jde, když jsem  touto službou pro vás "zdarma" přišel. Stojí mne to skutečně mnoho času, přesto to dělám s láskou a v lásce a mým skutečným zájmem a cílem je, aby zde vzniklo 20 ucelených příběhů. Jednak tyto příběhy a celý proces nepochybně pozmění životy těch co se sami plně účastní a za druhé tyto příběhy mají sloužit jako ukázka a motivace pro ty co hledají. Nepotřebujete předražené kurzy a mnoho jiných nesmyslů které nikam nevedou. Nejprve musíte být čistí a to je dlouhodobý proces. Musíte také sami ovšem na sobě pracovat. Toto není pro nikoho, kdo si myslí, že nemusí nic a vše za ně udělá někdo z hora nebo z dola. Já jsem zde jen prostředník a tím vždy zůstanu. To jak se věci pozmění u vás či ve vás samotných o tom rozhodujete vy. Není to ovšem jednoduchá a lehká cesta. Je to mnoho různého odříkání a bolesti, než se člověk zbaví všeho toho marasmu od entit, přivtělených duší, spojovacích vláken k někomu nebo něčemu, starých vzorců a podobně. Je to však jediná cesta k sobě sama a k Bohu jako Stvořiteli. Je mnoho těch co šíří jak říkají Světlo a mluví o Světle a považují se a prezentují jako racovníci Světla. Dávejte si pozor a vnímejte srdcem. Je totiž otázkou kdo se ve skutečnosti na oním Světlem skrývá, zda je to opravdu Ježíš - Bůh - Stvořitel, nebo ONI. Ti, kteří nás urdžují v nevědomosti a vědí dokonale jak nás svádět z naší pravé cesty. Je jich mmoho je jich více než si myslíte a jsou to mnohdy "lidé" o kterých by jste si to nemysleli. vysoce postavení, nebo dokonce "světově" známí. Jsou vyhledávání a ani netušíte jaké že Světlo šíří.

To je však na jiné povídání a zde jsem chtěl jen uvést co pan Josef odepsal.

Pan Josef tedy napsal

 
29. 4. 2016, 9:28:58
 
Hezké ráno Karle,
 
Narození ............ , bydliště,............., kraj Ústecký.
 
O věci mezi Nebem a Zemí jsem se začal zajímat kolem 15 roku i když rodiče v tomto směru byli jinde.
I když jsem koketoval s církvemi, instinktivně mě to vždy drželo mimo jejich dosah.
Po r.1989, když začali vycházet knihy a začali duchovní, nebo transformační semináře.
bylo to jediné co mi dávalo smysl...
Byl jsem vždy hodně citlivý a témata která zajímala ostatní,šla mimo mě...
Nerozuměl jsem si s životem tedy ani se sebou a s lidmi...
Uteklo spousty let a přišli těžké rány osudu, během 2 dvou let mi umřela celá rodina a na závěr jsem se rozešel s dívkou kterou
jsem považoval za svou soulmate...
Přišlo spousty bolesti a beznaděje včetně úvah už tady nebýt.
Mé mety co chci jsou :Cítím Lásku a radost, což se daří opravdu vzácně...
Pracuji " na sobě" aktuálně těmito metodami:RUŠ metoda , meditace, zpěv manter,dechová cvičení,sufijské cvičení,hodně sportuji a jsem často v přírodě..
Snažím se o bytí v přítomném okamžiku.
Aktuálně se mi život poskládal tak že jsem bez přátel i bez práce, takže vítám Vaši velkorysou nabídku pracovat na sobě dál.
Ano vím o povinnosti zapisovat denní pocity, to není problém a vnímám to jako zpětnou vazbu sám pro sebe.
 
Josef

 

Účast Josefa byla ukončena.

službu do které se přihlásil 

Shambhala 30 dní s očištěním nedokončil

 

Josef  se účastnil nabízené služby Shambhala 30 dní s pročištěním od 30.4.2016. Souhlasil s tím, že se s námi pracidelně podělí o své prožitky a na základě tohoto byl do dané nabízené služby zařazen a služba mu byla poskytována zcela zdarma. Jeho účast měla oficiálně tedy končit dne 30.5.2016. Pan Josef nám však od 22.5.2016 již nezanechal žádnou zprávu. Přesto byl ponechán na seznamu až do konce celého "procesu".

Několikrátte jsem mu zanechal zde vzkaz, aby se ozval a informoval nás. Nestalo se a tak dnešním dnem je pan Josef vyřazen z celého tohoto procesu a nemůže s námi pokračovat dále a to i přesto, že mi není známo co se vlastně s ním nebo jemu přihodilo.

nemám právo zde nic a nikoho hodnotit a ani takto zde u pana Josefa či kdykoliv u kohokoliv jiného nečiním. Vždy si však ponechávám jako svobodná bytost možnost vyjádření se k daným věcem, abych tak mohl ukázat jak věci vnímám a vidím já a další příchozí se nad tím vším mohli pozastavit a zamyslet.

nikdy toto není bráno z mé strany jako posuzování či kritizování někoho, protože je to každého svobodná volba jak se kdy zachová. Je to jen a jen jeho rozhodnutí a ja to vždy tedy "Jen na Tobě člověče".

Jsem rád, že se zda pan Josef tohoto procesu účastnil, protože velmi tak obohatil celou tutu různorodou skupinu účastníků a následně se tak každý může seznámit podrobně s každým uvedeným příběhem a sám se nad tím vším zamyslet a vzít si z těchto zvěřejněných věcí jen to co sám v dané chvíli ke svému růstu potřebuje.¨

Přeji panu Josefu na jeho další cestě jen to nejlepší a  pokud se kdykoliv bude chtít vrátit a skutečně změnit svůj život jsou mu zde na stránkách nabízené služby nadále k dispozici, ovšem již jako placené služby.

Vše jen opravdu jen a jen na vždy na Tobě člověče a ne každý je na daný proces změn sebe sama v dané chvíli připraven.

S Láskou a v Lásce Kája

Z důvodů, aby se nikdo dále historicky k textům nijak nevyjadřoval a nezasahoval tak do vytvořeného díla, byl celý diskuzní "blok" překopírován do běžného formátu a zároveň byla odstraněna možnost jakýchkoliv dalších příspěvků. 

příspěvky byly zároveň seřazeny podle data vzniku, takže poslední příspěvek pana Josefa je na konci stránky.

 

02 - Josef

Dole ....

datum: 30.04.2016 | vložil: Josef

Působení Karla zatím nezačalo, ale popíšu stav aktuální:
smutný, lítostivý, bez naděje, smutek po přítelkyni který jsem myslel že už přešel je zpět..Pochybnosti o sobě, strach z budoucnosti...
Nic mě nebaví, chybí radost, pocit lásky...
Upřímně jsou to pocity které řeším celý život...
Jen naprostá samota v které žiju je nejspíš vytahuje v jejich syrovosti ven..
Není nikdo kdo by mi řekl "To bude dobrý " tak si to musím říkat sám 
To bude dobrý ! :)


Re: Dole ....

datum: 30.04.2016 | vložil: Karel

Milý Josefe - Karel je jen prostředník:) a zkuste se na věc podívat jinak. Co když se mýlíte a ony věci už působí. Samozřejmě z vašeho pohledu možná jinak než by jste chtěl a je to pochopitelné, přesto působí. Vaše tělo a nejen tělo už dávno ví, že se dnes bude čistit a to opravdu velmi hluboce. Jak je nebo by mělo být známo všichni na sobě máme, přesněji naprostá většina mnoho různých entit. A ty tyto ví, že se s vaším tělem dnes bude něco dít a brání se jak jen mohou už nyní. to znamená, že vytváří jiné pocity, které vy nechcete ale ony z nich žijou a proto dělají a vždy udělají vše aby tomu tak bylo. 
Jinak stav který prožíváte je bohužel pro mnoho lidí běžný jen jej nepřiznají.
A dobrý to nejen bude, ale je Josefe, protože jste se rozhodl s tím vším něco dělat a tak nepodléhejte těm našeptávačům. Vždy nás jedna nebo druhá strana ovládá a nepodléhejme té straně temnoty. zkuste to sledovat, že to nejste vy, že je to někdo jakoby jiný odkyd to vše přichází. Jen těžko se to popisuje. 
Na stránkách najdete článek Jedni nebo druzí. malinko popisuje právě to, jak nás jedni nebo druzí stále ovládají doporučuji přečíst.
Těším se a přeji jen to nejlepší.
Kája


Re: Re: Dole ....

datum: 01.05.2016 | vložil: Josef

Ju díky, rozumím...věřím


Re: Dole ....

datum: 01.05.2016 | vložil: Emily

Mily Josefe
datum: 01.05.2016 | vložil: Emily
Ja citila totez, vynoruje se minulost, presne to, co nam ublizuje,muze zpusobit situaci jeste horsi, protoze nastava proces ocisteni. Je treba se na vec podivat z jineho pohledu, pochopit, odpustit a nechat jit...Pokud budeme myslenky zatezovat minulosti, nejen ze ji nevyresime, ale nebudeme schopni videt nove moznosti, ktere nam vesmir nabizi. Naucte se milovat sam sebe a najit radost ve svem zivote. Samota k nam prichazi ne proto, abychom se trapili, ale proto, abychom se naucili vnimat krasu zivota, kterou prehlizime DIKY cernym bolestnym myslenkam, nechte je jit, uz je nebudete potrebovat, ceka vas neco noveho, tak se mate na co tesit. Preji krasny slunickovy den.....


Re: Re: Dole ....

datum: 01.05.2016 | vložil: Josef

Děkuju... :-)


Prázdnota...

datum: 01.05.2016 | vložil: Josef

Hezký den,
děkuji za doporučení od Karla i Emily..většinu znám z moudrých knih jen realizace se nějak nedaří...
Dnešek ještě horší než včera, ochromený, zpomalený,pocit nicoty, prázdnoty.
Byl jsem na tříhodinové procházce k vodě v přírodě, chvilku jsem si četl...
Díky za trpělivost...


Re: Prázdnota...

datum: 02.05.2016 | vložil: Kája

Milý Josefe.
Se zájmem jsem si přečetl váš krátký komentář jako prožitek toho co vnímáte a jak se cítíte po prvním pročištění. Velmi dlouho jsem se zamýšlel jak vám odpověď tak, aby to bylo správně pochopeno a vy jste se rozhodl sám v sobě skutečně začít věci měnit od základu. 
Když nám někdo hodně blízký zemře máme dvě možnosti. Buďto to přijat a nechat jej v lásce odejít a více si vážit svého vlastního života a nebo se po celý zbytek života trápit a myslet si jak jen ten život je nespravedlivý. V našem okolí se vždy najde někdo kdo nám podá pomocnou ruku a to není málo je to pomoc bližního. No nakonec je to jen na nás jak se s věcmi vyrovnáme a zda se budeme trápit nad ztrátou svého bližního den, týden, měsíc, rok a nebo celý zbytek života. Tím že se budu trápit nic nezměním jen šidím svůj vlastní život a sám sobě v podstatě bráním žít spokojeně. To že mi odešel někdo hodně blízký je nakonec přirozené a je to proces a my nevíme proč se tak stalo a nakonec to byl jeho život. 
Trápit se budeme tak dlouho jak dlouho my sami chceme a nikdo v našem okolí nemá sílu na tom cokoliv změnit, protože je to o nás a je to v nás.
Osobně jsem si i tím prošel když se mi před lety zabil, brácha a viník vlastně ani nebyl „potrestán“.
Píšu o smrti a následcích, které v nás zanechává nebo spíše o tom jaké máme možnosti se s tím vyrovnat. A s ostatními věcmi je to stejné a je jedno zda přijdeme o práci, partnerky či se nám přihodí a vstoupí nám do života cokoliv jiného.
Ve vašich slovech jsem nevnímal nic pozitivního žijete jakoby uzavřen ve svých bolístkách a čekáte, že se věci kolem vás změní a pak to bude dobré a vy budete šťastný ne tak to nefunguje. Pokud se někdo rozhodl odejít ze vztahu pak jej máte v lásce propustit a přát mu jen to nejlepší a ne očekávat, myslet si a říkat kdyby tu byl bylo by to jiné, až se vrátí bude to zase dobré. Tak to nefunguje a nikdy fungovat nebude. Dokud toto sami nepochopíme a sami skutečně nezměníme v sobě nic se nezmění.
Na sobě jste měl u čištění celkem 17 entit. Toto je již dost vysoké číslo, ale když jsem se ptal dále byly to jak jsem předpokládal především vaše myšlenkové entity a ty si doslova sami pěstujeme a krmíme právě našim přemýšlením.
V době kdy jste psal komentář jste měl dvě možnosti, napsat to negativní a nebo k tomu přistoupit jinak a v tom co prožívám v dané chvíli a žiju hledat a napsat to pozitivní. Pokud budeme žít a myslet stále negativně nic se nezmění.
Nepochybuji o tom, že pokud vydržíte a změníte svůj dosavadní přístup zaznamenáte vy sám právě za tento měsíc obrovský krok dopředu a stane se z vás nový člověk.
Myslíte si mnohdy že jste sám ale nejste. To že se nacházíte nyní zde, že jste narazil na možnost měsíčního pročištění nebyla náhoda. to že jste byl vybrán nebyla náhoda. a tak bych mohl pokračovat. Je kolem vás spousty andělů kteří vás drží a snaží se ukázat cestu. Sám Stvořitel – Bůh nad vámi bdí je ve vás jen vy neslyšíte. Tedy zatím a já vím jak je těžké někdy věci přijat jak je těžké se někdy s něčím smířit a vyrovnat. Sám bych o tom mohl napsat knihu a ne jednou jsem byl na samotném dnu. Měl jsem vždy možnosti. Vzdát se a to jakýmkoliv způsobem ať už si vzít život a i tu možnost jsem v životě několikráte zvažoval a nebo se mohl stát ze mne alkoholik a podobně. Mohl jsem si také říci dost, mne nedostanete a to se také stalo. V životě jsem přišel z jistého pohledu o vše. Systém mne soudil za podvody, které jsem neudělal, následkem jsem přišel o firmu kterou jsem budoval bezmála dvacet let. Hrozila mi trestní sazba 8let . Nakonec jsem bez financí všechny soudy vyhrál a byl jsem uznán jaksi nevinným, bohužel firmu mi už nikdo nevrátil a v důsledku toho se nikdo ani nezajímal o ztráty ¨, které mi byly tím vším způsobeny. Před pár dny mi vydražili dům. Velmi postižena tím vším je má dcera z jistého pohledu i kluk. Ne nehroutím se a vše jsem přijal jak je. Najít partnera, který by tohle vše přijal nebylo jednoduché a vstoupil do mého života až když jsem hledat přestal. Až když jsem přestal být na čemkoliv závislý a podobně. byla to hodně dlouhá cesta, byla to a někdy stále je velmi bolestivá cesta Josefe, přesto jsem dnes opravdu vnitřně jedním z nejspokojenějších bytostí. A pro mnohé to je a bude jen těžce pochopitelné. 
Vzali mi všechno by se dalo říci a přesto se na nikoho nezlobím nemám v sobě kousek záště, protože tím vším se ze mne stal jiný člověk.
Nelituji ničeho co bylo a těším se na vše co přijde.
A píšu o tom milý Josefe dnes kvůli vám, protože nikdy nevíte kdy člověk musí udělat ten poslední krok, aby se věci změnily a proto se ne jen vy, ale nikdo z vás nikdy nevzdávejte. Ti nahoře stejně jako ti dole se nám snaží pomoci, ale jsme to my kdo musí chtít a sami to v sobě musíme změnit. 
A že je to těžké to vím já stejně jako mnozí kteří mnohým podobným prošli. Poznání se však opravdu rodí v bolesti. Spadli jsem do takové marasmu a nechali si životy tak dlouho řídit a poslouchali jsme nesmysly „moudrých“ že dnes se musíme vědomě a sami čistit, abychom se zbavili těch starých vzorců a mnohého toho co na nás za ty desetiletí a století ulpívá.a to není cesta lehká a kdo vám toto řekne a nebo slíbí tomu nevěřte. 
Změna bolí a proto to ne každý podstoupí. Je to však jediná cesta jak změnit sebe sama a následně mnohé okolo nás.
Držím palce Josefe a já to zde s těmi nahoře s vámi vydržím, tak vydržte také a nevzdávejte se.
S Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: Prázdnota...

datum: 02.05.2016 | vložil: Josef

Díky za Vaše slova i naději...
Ano vím že to máme každý těžký...
Ano vím že je minulost mrtvá a máme jenom přítomný okamžik...
Jen prostě potřebuji více času...
Práci na sobě věnuji hodiny denně...překopal jsem životosprávu ...
A každému kdo mi pomáhá jsem vděčný...
Ano mám i talent k sebelítosti i to chce čas...
To asi nejhorší je, že jsem to tady na Zemi nikdy moc nemusel ...
Nedávno jsem si čistil (RUŠ metoda) že to tady nenávidím...
Takže nemám dosud pořešenou (procítěnou) smysluplnost bytí...
Takže když padám, padám hodně dolu ...
Ale věřím ve svou práci a Vaši pomoc
Díky za trpělivost :-)


 


Pochyby

datum: 02.05.2016 | vložil: Josef

Hezký den,
Dneska lepší než včera.
Zmatenost ve smyslu že nevím co chci.Pochybnosti zda jsem za ty roky práce, kdy jsem se systematicky nořil do bolesti a proplakávala staré rány, vůbec něco změnili...
Na kole u vody, četl jsem si , v knihovně...
Knihy jsou v současné době jediní přátelé-díky za ně...
Lásku v srdci všem :-)


Den další...

datum: 03.05.2016 | vložil: Josef

Pomáhal jsme kamarádovi v práci...
V hlavě myšlenky na ex přítelkyni jak na běžícím pásu,práce kterou jsem dělal evokovala tu co jsem dělal kdysi, ve stejné firmě kde jsme oba pracovali...
dvakrát jsem žádal arch.Michaela podle techniky z těchto stránek o přetnutí vláken...
Silná bolest hlavy, od včerejška píchání v oblasti 5čakry (nový symptom)
Psychicky lehce nad průměr...
Poděkování všem bytostem z tohoto i z jiných světů ...
Váš Josef


Re: Den další...

datum: 04.05.2016 | vložil: Kája

U vás mi to Josefe nedá, abych pár písmenky opět zde nereagoval. 
Je velmi zajímavé sledovat váš příběh a to jak k věcem přistupujete a věřte že podobných je tisíce. nechci napsat většina byť nakonec bych od pravdy nebyl moc daleko. Jsme závislí na věcech a neumíme si představit bez něčeho nebo někoho být a tak se musíme krůček po krůčku učit tomu jak nebýt závislým. Opět píšete o své přítelkyni a já vám opět mohu jen sdělit, aby jste ji v lásce propustil a popřál ji vše nejlepší. nesnažte se být závislým k ničemu jinému než ke trápení to nakonec nevede . Podívejte se přes den na slunce na obohu zaposlouchejte se do zvuku ptáků a přírody vůbec. Hledejte vědomě hezké malé věci a skládejte si z nich den. Vždy když se objeví jakákoliv negativní myšlenka si opakujte nějakou "mantru" třeba miluji tě, omlouvám se, prosím odpust mi, děkuji ti. 
osobně jsem si podobné věci opakoval celý dny bez přestání a to jen proto abych nemusel myslet na věci jiné negativní.
máme na to tři vteřiny abychom negativní myšlenku zastavili, jinak se začne rozvíjet. a právě proto aby se nerozvíjela je jediný způsob jak toto zastavit opakovat si něco jiného pozitivního a nic nás to nestojí. ano je jednoduší nechat negativní myšlenky aby se rozvíjeli a dokonce je nám v tom z jistého pohledu nakonec dobře, protože pokud by tomu tak nebylo nenechali bychom je působit. můžeme však pozorovat kdo to vlastně je kdo chce abychom takto smýšleli a andělé to nejsou, takže to bude ona druhá strana, která má zájem na tom abychom se udrželi v negativní podobě a na otázku proč je velmi jednoduchá odpověď. protože z této negativní energie ONI žijí, potřebují ji a tak rozvíjí tyhle nesmyslné myšlenky. až toto pochopíme nebudeme to dělat a věci kolem nás e začnou měnit.
mějte se hezky a zkuste najít alespoň jednu pozitivní věc v daném dnu a popsat ji , rozvést ji . uvidíte že se vám uleví. a pokud ve vás nyní koluje myšlenka, že přece nic pozitivního neproživáte o čem by jste tedy měl psát, tak se zaposlouchejte do toho čí je to hlas kdo k vám takto mluví a řekněte mu "dost".
těším se na vás Josefe
S Láskou a v Lásce Kája


Utahaný ...

datum: 04.05.2016 | vložil: Josef

Fyzicky tak uoandaný že si neuvědomuji své pocity, to je možná hlavní význam práce...brr..
:-)


Zjitřený...

datum: 05.05.2016 | vložil: Josef

Zjitřený a lítostivý.... zní mi v mysli věta mi věta "Já chci domů "...


Re: Zjitřený...

datum: 05.05.2016 | vložil: Kája

Oba pocity velmi dobře znám, občas doléhají na každého z nás takže nejste v tom vyjímka. 
Věta Já chci domů, také není pro mne neznámá a jsem přesvědčen, že ji každý již kdo je na duchovní cestě zaznamenal.
Přesto vše co kde popisujete Josefe, proč nenajdete v každém dni něco hezkého. a každý den se skládá z mnoha hezkých věci, které možná bereme jako samozřejmost, protože ono to můžou být maličkosti, ale bez těch není velká věc a velká radost. stále se máme udržovat pozitivně naladěni, mluvit jen pozitivně, myslet jen pozitivně. mohl bych o tom napsat knihu jaké to byly celé roky kdy jsem se bránil tomu myslet negativně a moc to nešlo protože každá negativní myšlenka se dala rozvíjet daleko lépe než ta pozitivní, takže Josefe doufám že příští příspěvek bude už jen pozitivní a klidně si jej vymyslete:)
s Láskou a v lásce Kája


Re: Re: Zjitřený...

datum: 10.05.2016 | vložil: Josef

Vymýšlet si asi nebudu, zkusím ale vidět jinak... :)


Vystrašený

datum: 06.05.2016 | vložil: Josef

Dneska už jsem se vzbudil s pocitem strachu...
Ani nevím odkud se berou všechny ty emoce které se ze mě valí, pokud jde o očistu tak pánbůh zaplať...Uff....


Re: Vystrašený

datum: 07.05.2016 | vložil: Kája

Nikdo z nás nemá život lehčí nebo těžší. Každý procházíme jen tím na ce jsme připraveni a na co máme. Nebudou před nás postaveny zkoušky, které bychom neuměli splnit a nebo zvládnout. každý jsme nakonec tím "bojovníkem" a Bůh nás tím vším jen přetváří.
podíváme se po okolí a myslíme si že ten nebo tamten má ten život jednoduší a tak nějak mu "závidíme" on však prochází tím svým co je pro něj to maximu, které je schopen unést.
Řekněte dost Josefe starému a začněte to nové, propusťte všechny ty pocity a negativitu. odpusťte všem, změňte co nejvíce věcí kolik jen můžete aby se tělo restartovalo.
opusťte alespoň na pár dní všechny webové stránky fecebooky a podobně. přestaňte se na chvíli honit za informace za senzacemi a hledat něco co vám pomůže, protože nakonec si stejně musíte pomoci sám. Jsou zde však kolem vás stále ti, které nevidíme a kteří se nás snaží vést, jsou schopni nás na požádání pročistit dodat energií a podobně. je zde však také druhá strana a ta nám nedá pokoj protože jsme pro ně potravou a nechtějí se nás jen tak vzdát. navíc když vnímají že by se jim mohlo přece jen podařit vás dostat o to více se budou snažit nás ovládat a něco nám podsouvat.
jste bojovník a vím že od cíle od chvíle kdy věci začnou nabírat jiný směr vás dělí jen krůček. nikdy však nevíte kdy je to právě ten poslední krok a tak se nevzdávejte.
držím palce posílám lásku a spousty energie.
S Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: Vystrašený

datum: 10.05.2016 | vložil: Josef

:-)


slunečno

datum: 08.05.2016 | vložil: Josef

Cítím se líp, radostněji...
Včera 6 hodin uklízel a 5 jsem byl venku u vody :)


Re: slunečno

datum: 08.05.2016 | vložil: Kája

No vida kdo si počká ten se dočká a koukám konečně slunečno. Je to na vás jak nahlížíte na své okolí a na sebe a nikdo jiný to nedokáže nakonec změnit než vy sám. a zkusil bych příště Josefe popsat jak hezky slunečno, nějak to rozvést a alespoň na malou chvíli se na té myšlenkové vlně vezte a rozvíjejte ji.Doufám že nechodíte k vodě tam kde jste chodíval s partnerkou to by nebyl nejlepší nápad. držím palce a vím, že projdete těmi 30 dny a pak není možné, aby se věci ve vás nepozměnili a tím i věci kolem vás. my to vyhrajeme, tomu věřte a usmívejte se.
S Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: slunečno

datum: 14.05.2016 | vložil: Josef

Na malém městě není možné chodit někam kde bych s partnerkou nebyl a nebo ji neotkal...to je život...:-)


Takový obyčejný den

datum: 09.05.2016 | vložil: Josef

Takový obyčejný den bez pocitů...
bolesti hlavy, bolesti zad, únava...


takový normální den...

datum: 10.05.2016 | vložil: Josef

Fyzicky, únava, ospalost...
Psychicky: nepadám nelítám....


Re: takový normální den...

datum: 11.05.2016 | vložil: Kája

Žádný den v samé podstatě není normální a každý nám má něco dát a dává. Když se zde děti vrátí ze školy tak se jich občas ptám co je nového ,oni většinou z počátku říkali nic, dnes se již snaží když se jich takto zeptám, říci alespoň že si něco opakovali. když řeknou nic, pak jim totiž říkám, ať tam nechodí do té školy že to je ztráta času když jim to nic nedá.
Únava je naprosto běžným jevem který je a bude tuto "službu" a práci na sobě sama doprovázet. Může se jednat o unavy různého druhu fyzická psichycká. nespavost nebo ospalost a celá řada dalších, vše je jen doprovodným jevem. pro bližší vysvětlení a osvětlení jak již jsem napsal před chvíli Romaně napíšu alespoň malý příspěvek v nejbližsí době zde v rubrice " prožitky všeobecně".
doporučuji každému pokud nesledujete a nezabýváte se těmito stránkami jinak než jen pro tuto službu a pro sebe, abyste sledovali minimálně celou tuto rubriku a to především pak list -informace - a prožitky všeobecně. Nemám toliko času abych všem na vše zde odpovídal a ani to nebylo v počátku mým záměrem nicméně jsou věci které vám všem chci sdělit a tal doporučuji alespoň tuto rubriku kvůli sobě samým sledovat.
Snažte se vidět Josefe to hezké, protože nepadám a nebo nelítám je z mého pohledu jistý posun k lepšímu protože jste v bodě nula a je tedy na vás kam poletíte nebo budete padat:)
s Láskou a v Lásce Kája


vděčný

datum: 12.05.2016 | vložil: Josef

za to že vidím, slyším, chodím, žiji, mám střechu nad hlavou....ale
chybí radost či pocit lásky...osamění...


Re: vděčný

datum: 13.05.2016 | vložil: Kája

milý Josefe - jste téměř v polovině cesty a protože včera jste procházel sedmým čištěním tak byly pročištěny i vaše prostory kde se nacházíte. nepochybuji že toto budete vnímat a že věci se budou ubírat tím správným směrem, ovšem rozhodnutí je stále na vás samotném kterým směrem se nakonec vydáte. vy sám jste čistý a udržován v tomto stavu, včera byly tedy pročištěny i vaše prostory takže se nacházíte i v čistém prostoru a je jen na vás jak to vše zůročíte, protože to vše je ve vás není to nikde venku. věnujte se svému vnitřnímu naváděcímu systému, naslouchejte mu a naučte se rozlišovat kdo vás v kterou chvíli se snaží ovládat.
mám syna je mu kolem 25 let a více jak rok mu každým dnem posílám energií dělám ochrany a čistím jeho prostory. dělám více než mohu , protože jej miluji a přesto to nestačí a kdybych se na hlavu postavil tak jej nezměním, protože to co hledá je on sám sebe a vše má v sobě. nemohu jej změnit a ani nechci, je to jeho život a já se stále učím přijímat i jeho život tak jak jej žije, protože je jeho a já nejsem za něj odpovědný.
nepochybuji však že to zvládnete a najdete cestu k sobě samému, hledejte v sobě vše tam máte jen je to pod nějakým silným nánosem stále ukryto ale ono to povolí o tom jsem přesvědčen.
držím palce a posílám Lásku a energií)
S Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: vděčný

datum: 16.05.2016 | vložil: Josef

Děkuji Karle za osobní zpověď...rozumím
"Rušáci" mají jednu větu ...
Z lásky ke svým bližním , je nechávám prožít důsledky jejich rozhodnutí....


Unavený bolavý...

datum: 13.05.2016 | vložil: Josef

..bez emocí...


Re: Unavený bolavý...

datum: 13.05.2016 | vložil: Kája

Máme před sebou ještě myslím 8 společných čištění a opravdu jsem velmi zvědavý jak se věci zrovna u vás budou vyvíjet. Od sedmého čištění v četně vám pročišťuji každému také vaše prostředí kde žijete takže už to není jen o tom že by jste byli čistí a nacházeli se například v prostředí které se plné různých entit nebo jiné havěti. máte čisté i prostory a byl jste jedním mimo jiné také tou bytostí, která mne přiměla se zamyslet hluboce nad tím co ještě změnit až mi přišlo že právě ještě prostředí. je čisté tedy vše a to je mimořádně dobrý základ pro změny. ty však nyní musí začít jen a jen u vás a já Věřím Josefe že se to změní, ale věřit musíte především vy sám a jen víra nestačí.
s Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: Unavený bolavý...

datum: 14.05.2016 | vložil: Josef

ano...


Willam Shakespeare - sonet č. 66

datum: 14.05.2016 | vložil: Josef

Tired with all these, for restful death I cry:
As to behold desert a beggar born,
And needy nothing trimmed in jollity,
And purest faith unhappily forsworn,

And gilded honour shamefully misplaced,
And maiden virtue rudely strumpeted,
And right perfection wrongfully disgraced,
And strength by limping sway disabled,

And art made tongue-tied by authority,
And folly, doctor-like, controlling skill,
And simple truth miscalled simplicity,
And captive good attending captain ill.

Tired with all these, from these would I be gone,
Save that to die, I leave my love alone.


Re: Willam Shakespeare - sonet č. 66

datum: 15.05.2016 | vložil: Kája

milé od vás Josefe
jen osobně nerozumím jazyku jímž je toto malé dílo nebo byť jen jeho ukázka napsána. něco jsem si jen přeložil přes gugl :)
doufám jen že je to vše pozitivní
těším se 
s Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: Willam Shakespeare - sonet č. 66

datum: 16.05.2016 | vložil: Josef

Na konci ke Karle jedno pozitivum :)

Znaven, ach, znaven vším, já volám smrt a klid,
když vidím zásluhy rodit se na žebrači,
a bědnou nicotnost zas v nádheře se skvít,
a víru nejčistší zrazenou v hořkém pláči,

a zlatý vavřín poct na hlavách nehodných,
a dívčí něhu, čest, servanou v okamžiku,
a dokonalost pak, budící už jen smích,
a vládu ve zchromlých pařátech panovníků,

a jazyk umění vrchností zmrzačený,
a blbost, doktorsky radící rozumu,
a přímost, zvanou dnes hloupostí bez vší ceny,
a Dobro, zajaté a otročící Zlu -

tím vším, ach, unaven, já zemřel bych už rád,
kdybych tím nemusel i lásce sbohem dát.


děkuji...

datum: 16.05.2016 | vložil: Josef

Stvořil Bůh, stvořil Bůh ratolest,
bych mohl věnce vázat,
děkuji, děkuji za bolest,
jež učí mne se tázat.
Děkuji, děkuji za nezdar,
jenž naučí mne píli,
bych mohl, bych mohl přinést dar,
byť nezbývalo síly.
Děkuji, děkuji, děkuji.

Děkuji, děkuji za slabost,
jež pokoře mne učí,
pokoře, pokoře pro radost,
pokoře bez područí.
Děkuji, za slzy děkuji,
ty naučí mne citu,
k živým, již, k živým, již žalují
a křičí po soucitu.
Děkuji, děkuji, děkuji.

Pro touhu, pro touhu po kráse
děkuji za ošklivost,
za to, že, za to, že utká se
láska a nevraživost.
Pro sladkost, pro sladkost usnutí
děkuji za únavu,
děkuji, za ohně vzplanutí
i za šumění splavu.
Děkuji, děkuji, děkuji,

Děkuji, děkuji za žízeň,
jež slabost prozradila,
děkuji, děkuji za trýzeň,
jež zdokonalí díla.
Za to, že, za to, že miluji,
byť strach mi srdce svíral,
beránku, děkuji,
marně jsi neumíral.
Děkuji, děkuji, děkuji, děkuji, děkuji.


Re: děkuji...

datum: 16.05.2016 | vložil: Kája

I já děkuji
není z toho sice patrné, zda je to prožitek či dopad čištění, ale je to váš prostor a tak zde můžete psát co jen sám chcete.
doufám že se za malou chvíli sejdeme
nemyslím tím fyzicky, ale že by budete nebo možná už sedíte někde v klidu a připravujete se tak na dnešní pročištění.
věřím že dnes bude jiné a tak se těším na informace z dnešního prožitku.
s Láskou a v Lásce Kája


Dneska hodně smutný

datum: 18.05.2016 | vložil: Josef

bez radosti s vlnami pláče, nechávám tomu průběh a děkuji ...


Re: Dneska hodně smutný

datum: 18.05.2016 | vložil: Kája

Jen velmi těžko se mi nyní Josefe odpovídá na váš krátký příspěvek, protože bych opravdu nerad, aby to vyznělo jinak než je to myšleno.
Byl jsem docela "zvědavý" co napíšete a velmi opravdu velmi jste mne překvapil.
když jsem si přečetl onu jednu větu kterou jste napsal, tak jsem na ní na chvíli koukal "zamýšlel" se a v tu chvíli jsem to uvnitř sebe sama slyšel.
"vždyť to je posun Kájo"
a věřte nebo ne tuhle vaší zprávičku vnímám jako to nejlepší co jste doposud napsal a to myslím opravdu vážně.
dal jsem to zde přečíst Radce a zeptal se jí jak to vidí ona.
na chvíli se zamyslela koukala na tu obrazovku, usmívala se a pak řekla. víš to je asi Kájo to nejlepší co kdy napsal a navíc vnímám že tohle napsal opravdu od srdce.
Jediné slovo zde jsem si nevymyslel a mám pocit, že se něco u vás přece jen změnilo, zlomilo nenacházím pro to správná slova, ale držím vám palce myslím na vás a těším se.
s Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: Dneska hodně smutný

datum: 19.05.2016 | vložil: Josef

Děkuji... :)


Jsem...

datum: 19.05.2016 | vložil: Josef

Jsem....


Re: Jsem...

datum: 19.05.2016 | vložil: Kája

Pokud by jste před to "Jsem" ještě napsal "Já" vyznělo by to ještě lépe a pokud by jste tam ještě doplnil nějaké slovo jako "Láska - Světlo" cokoliv pak by to bylo docela působivé.
Znělo by to jako "Já jsem Světlo" nebo "Já jsem Láska".
a máte nádhernou afirmaci, kterou si můžete opakovat od rána do večera a když už nic tak k vám nemůže v té chvíli žádná negativní myšlenka a vy ji následně nemůžete rozvíjet a tak pomalu a pozvolna rozpouštíte v sobě všechny vzorce. 
Jste člověk, který dokáže psát, nedělá mu to problém, máte velmi dobrý všeobecný přehled a tak proč jen to "Jsem".
Já "jsem" také milý Josefe. "jsem" tady a nevzdám to tomu věřte.
přeji jen to nejlepší.
S Láskou a v Lásce Kája


Hezky...

datum: 21.05.2016 | vložil: Josef

Dneska je mi hezky, mám v sobě uklizeno jen houšť... :)


Re: Hezky...

datum: 21.05.2016 | vložil: Kája

Byli jsme s Radkou jeden den na moravě, měl jsem tam nějaké nevyřešené věci, tak jsme se nemohli zde věnovat ani příspěvků,. ale Shambhalu jsem prováděl normálně to bych si nedovolil nedělat, takže probíhala z trošku jiného místa.
Před chvíli jsme dorazili a mne zde velmi potěšil první příspěvek který jsem zde otevřel a to od Romany, které jsem položil otázku zda by do toho šla znovu. dnes mi na tu otázku odpověděla a její odpověď mne hodně opravdu hodně potěšila protože jen jaksi veřejně zde sděluje co říkám já stále jen možná jinými slovy. Píše že neví zda by do toho znovu šla protože to vše bolí. 
doporučuji si to přečíst. víte ona ale také mimo jiné říká že to funguje jen to bolí a my sami musíme vnitřně opravdu chtít ne jen si myslet že chceme.
nyní jsem si otevřel zde váš příspěvek a jsem stejně tak potěšen, protože tohle je přece posun a nevím jaký přesně máte pocit vy nyní, ale já jej mám díky vám a tomu že jsem si jej dovolil mít hezký. 
zkuste si alespoň sám pro sebe to jedno jediné slovo "hezky" rozvinout. proč je vám hezky jak hezky vám je z čeho to pramení a podobně a nejde o nic jiného než tento pocit v sobě hýčkat a je jedno jak.
já to nevzdám Josefe a děkuji vám
S Láskou a v Lásce Kája


Spát...

datum: 22.05.2016 | vložil: Josef

V sobotu i v neděli problém vstát , ale nakonec jsem vstal páč musím :)
Spát 12 hodin a pořád málo...dnes na kole na výletě...


Re: Spát...

datum: 22.05.2016 | vložil: Kája

Taky bych v posteli vydržel jen to máme asi stejné to "musím" na kolo bych však v tomto počasí neusedl to jste na tom lépe. Přijímám každé počasí a nereptám jen všechno co je nad 25 stupňu nemusím. takže nakonec však jak vnímám byl den hezkým prožitkem a to vám přeji.
S Láskou a v Lásce Kája


Dejte prosím o sobě vědět.

datum: 27.05.2016 | vložil: Kája

Milý Josefe nenacházím zde již žádná vaše slova a rád bych věděl co se děje. Dejte prosím o sobě vědět.
Děkuji s Láskou a v Lásce Kája


Je to jen na tobě člověče

datum: 31.05.2016 | vložil: Kája

Josef se nám zde neozývá, přesto unáhlené závěry zde činit nebudu třeba je jen někde mimo.
Nicméně pokud to vzdal bylo to jeho svobodné rozhodnutí, ale uvidíme.
S Láskou a v Lásce Kája