16 - Hana

 
Představuji Vám šestnáctého účastníka, který splnil podmínky a souhlasí s tím, že se s vámi podělí o své prožitky. 
  • jméno - Hana
  • děti - ANO - holky 6 a 1 rok
  • kraj - olomoucký
  • přiřazena na seznam 10.5.2016 a první pročištění proběhne 12.6.2016 ve 22:00 hod. následně každý sudý den ve stejnou dobu a poslední pročištění proběhne 12.6.2016
Hana napsala:
 
Dobrý večer,
přečetla jsem na facebooku na stránkách Prepared for change Váš příspěvek, že vybíráte lidi, kterým byste poskytl čištění pomocí Shambally. Pokud je to ještě možné, moc ráda bych se zapojila. Je mi 31 let, mám dvě dcery z nichž jednu ještě kojím, má 9 měsíců. Na duchovní cestu jsem nastoupila myslím celkem brzo přečtením Čtyř dohod a snažím se stále se nějak rozvíjet. Po přečtení Vašich stránek jsem se nadchla pro Shamballu.  Zatím jsem o tom nic bližšího nevěděla. Sama mám od dětství velmi silný atopický ekzém, který má zřejmě duchovní příčinu, protože co se týče fyzické léčby, postoupila jsem snad úplně všechno, neúspěšně. Moje mladší dcera má teď za sebou příhodu s antibiotiky, ktere jí byly nasazeny, protože měla 3 dny 40 horečky a vysoké crp, ale dcera naprosto atb nepřijala a neustále zvracela. Museli jsme atb vysadit a teď doufáme, že se horečky nevrátí, i proto bychom pomoc velmi potřebovaly. Já jsem byla zasvěcená do reiki asi před šesti lety, ale je to pár měsíců, kdy mi reiki přestalo"fungovat", necítím vibrace v rukou, proto žádám o léčivou energii a jde to, nicméně dceři ani sobě zatím pomocí nedokážu, přestože cítím,že v sobě ten dar mám, zatím asi čeká na objevení. Vaši podmínku sepsat po každé zprávu přijímám a věřím, že ji dokážu naplnit.
Předem velmi děkuji za Vaši štědrou nabídku.
S přáním všeho dobrého,
Hana 
 

 

Z důvodů, aby se nikdo dále historicky k textům nijak nevyjadřoval a nezasahoval tak do vytvořeného díla, byl celý diskuzní "blok" překopírován do běžného formátu a zároveň byla odstraněna možnost jakýchkoliv dalších příspěvků. 

příspěvky byly zároveň seřazeny podle data vzniku, takže poslední příspěvek Petry je na konci stránky.

Hanka prošla službou  Shambhala 30 dní s pročištěním a rozhodla se pokračovat dále.

Pro službu modrobílý plamen Květu života byla založena nová podstránka.

 

16 - Hana

Jas a jehličky

datum: 14.05.2016 | vložil: Hana

První čištění Shamballou neproběhlo úplně klasicky, protože moje devíti měsíční dcera, která obvykle usíná ve 20 hodin se toho dne rozhodla, že spát prostě nebude, asi už cítila energii, proto jsem uspávala tak houževnatě, až jsem z toho sama o půl desáté usnula, ani nevím jestli dřív nebo později než ona. O půl jedenácté jsem se probudila, abych zažila pocit studených jehliček po celém těle, asi takový pocit, jako když vyjdete ze sauny, skočíte do bazénku se studenou vodou a pak do normální vody. Bylo to rozhodně příjemné, ale po pár minutách jsem zase usnula. Ráno jsem vedla starší dcerku do školky a měla jsem pocit, že je všechno jasnější, jakoby čistší, vzduch průhlednější. To trvalo celé dopoledne. Odpoledne už bylo všechno zase jako vždy, mám v poslední době pocit, že jsem obehnaná jakoby mlhou. Každopádně mladší dcera, která měla předtím horečky už je nemá. Na večer přijel nevlastní syn a já jsem poprvé neměla problém hned první den se s ním mazlit, většinou mi to trvá dva až tři dny, což je na víkend dost, teď to šlo samo hned první den. Nevím, jestli je to čištěním, ale napadlo mě to. Večer mě ještě začalo bolet v krku, tak jsem zažádala Shamballu o léčivou energii a ukázala se mi jako takové zářivé světle modré světýlka, nicméně v krku mě ještě pořád bolí. Mockrát děkuji Kájovi a těším se na čištění dnes v noci.


Re: Jas a jehličky

datum: 14.05.2016 | vložil: Kája

Je to milé číst podobná sdělení jen pokud do našeho života vstoupí i ten opak a budou zde dny, které budou těžké, pak si musíme uvědomovat že to vše je jak má být a máme je přijat takové jakými jsou.
nesnažme se jakoby zmenšovat účinek našeho pročišťování tím že si myslíme že by to mohlo být pročišťováním, pokud jsme před tím nic podobného nedělali. mám na mysli mnoho různých situací do kterých se dostáváme a najednou k nim přistupujeme jinak. tak jako zde s nevlastním synem. pokud jsem k němu přistupoval vždy jinak a najednou je zde změna pak je přeci nad slunce jasné že ona nespadla jen tak z nebe, ale že za ní něco stojí. a co jiného by to mělo být v daném čase, než naše volba toho že vědomě chceme něco změnit a na základě toho se účastníme pročišťování, které nám věci usnadňuje a urychluje. na základě pročištění jsme zbaveni entit a všeho možného co na nás ulpívá jsme udržování čistí, jsou kolem nás ochrany a děje se celá řada jiných věcí. nově pak od sedmého pročištění včetně si pak můžete uvědomovat a pociťovat jaké to je mít navíc čisté i naše byty domy, zkrátka místa kde žijeme. 
samozřejmě že každé poděkování směřující k mé osobě mne potěší, ale já děkuji vám. děkuji vám že se účastníte něčeho podobného že jste došli do bodu kdy vědomě chcete něco změnit, že jste se přihlásili a dělíte se tak veřejně alespoň o pár informací, protože tohle vše může a nepochybně také mnohým dalším pomůže.
já děkuji vám
s Láskou a v Lásce Kája


2. nevrlé dítě

datum: 15.05.2016 | vložil: Hana

Tak já jsem to včera zase zaspala, je mi to líto, dcera opět nechtěla usnout, situace se zcela opakovala, určitě je to shambalhou, protože jinak spí moc hezky. Probudila jsem se 21.59, říkám si super, to si to dnes užiju a během pár minut jsem odpadla, vůbec ne vědomě, prostě se to stalo. Noc byla neklidná, pořád jsme se budily, já i dcera. Dneska mě hodně bolí v krku, zkouším se léčit přírodně, tak uvidím. Mladší dcera je dnes moc, ale opravdu moc nevrlá. Nejsme na to u ní zvyklí, běžně je to moc usměvavá holčička, ale dnes pláče i v šátku a při kojení a špatně se ji spí i přes den. Na chvíli ji uklidnili stromy, když jsme šli na procházku, šla jsem s ní v šátku k bříze a lípě a to jí udělalo dobře, stejně jako mě to dělá poslední dobou moc dobře. Včera ke mě na okno přiletěla světlá holubice a asi 5 minut se na mě dívala, to bylo úžasné. Starší dcera je dnes taky nabručená, partner ji hodně škárlí a ona to těžce nese. Partner je jinak dnes celkem v pohodě, naopak včera říkal, že jsem negativní, což bylo zvláštní, protože mi přijde, že jsem měla dobrou náladu, zato dnes jsem unavená,i když jsem spala skoro 10 hodin. Chci se zeptat, dá se nějak pomoci nebo ulevit těm dětem? Ten její pláč se mi nelíbí, ale přitom vím, že jí "nic" není, jako fyzicky. Kájo, chci Vám říct, že tohle je velice dobrý způsob, jak lidi přimět o sobě ao životě přemýšlet, ta sebereflexe, když se ještě musí "hodit na papír"je skvělá, člověk si utřídí myšlenky. Děkuji


Re: 2. nevrlé dítě

datum: 15.05.2016 | vložil: Kája

To že jste se jakoby přímo neúčastnila a jak říkáte že jste to zaspala, z toho si opravdu naprosto nic nedělejte. Z nějakého důvodů tomu tak má být a velmi často se to stává že člověk "usne" odpadne během malinké chvíle. Důležité a podstatné proto aby energie kolem nás a v nás působili je, že chceme vědomě toto vše podstupovat a měnit. pokud vydržíte pak si již nyní můžete uvědomit že měsíc je opravdu hodně dlouhá na to, aby si člověk vytvořil jiné nové vzorce chování. již dnes se "musíte" v některých věcech podřizovat tak aby jste se vědomě tohoto mohla účastnit. No a až tohle skončí po měsíci je pak jen na vás jak tento čas který jste jakoby v dané chvíli dávala a věnovala tomuto zůročíte, ale je to nejlepší způsob jak pak dále pokračovat a ponechat si ten čas pro sebe sama. 
Důvodů proč dítě tak reaguje může být mnoho a nejdou zde všechny ani vyjmenovat a ani přesněji odhadnout či říci jak tomu je. vše by bylo jen v rovině zkoušení.
tak jako dospělý mají entity na sobě i děti. nezkoumám však které dítě jich na sobě kolik mělo protože ono to opravdu není vůbec důležité a dokonce ani neříkám že právě tohle jedno dítě je mělo. jen říkám abychom si uvědomili jak to funguje. pokud je na sobě má a nyní její tělíčko tohoto zbavíte ani ono si neví najednou samo se sebou rady, protože jsou kolem něj změny a ono se s tím vyrovnává.
stejně tak to může být způsobeno tím, že přes ní proudí a to proudí mnohem více energie a ani na toto není dospělý natož dítě zvyklé. může mít různé "bolesti" na mnoha místech a nelze říci co a jak.
neděje se však kolem ní a s ní nic co by nezvládla jen si na to zvyká a neumí se vyjádřit a proto brečí a nebo se jinak projevuje.
podívejte se na sebe. jste unavená chce se vám spát nejraději by jste někde byla jen sama pro sebe a podobně a totéž nebo podobné věci prožívá to dítě jen je "závislé" na vás a neumí se samo vyjádřit.
třeba nakonec samo chtělo jít pod stromy na procházku jen to neumí říci a proto přestala plakat pod stromy.
důvěřujte své intuici a svému srdci.
u sedmého čištění a pak každým dalším jsou pak čištěny ještě i vaše prostory jak jsem psal v článku a budete nejen vy všichni čistí ale budete také v čistém prostředí a nepochybuji že se věci srovnají a nakonec zůstane jen úsměv na tváři.
a to že zde máte psát příspěvky ano to má mnohem více důvodů než si jen sama umíte představit. věřte že je to však pro vás to nejlepší a že čas který tomu věnujete se časem velmi dobře investovaným pro vás samotnou. pokud k věcem přistupujete opravdu odpovědně pak se naučíte poznávat sebe samou, porozumíte sobě mnohým signálům a pocitům a budete se mít radši. budete se jen po jednom jediném měsíci dívat na mnoho věcí kolem vás jinak a spousty lidí kolem vás vám bude připadat divných a podobně. jen jeden měsíc.
navíc chystáme zde s Radkou jeden opravdu mimořádný "projekt "už od nového roku a tohle vše k němu mimo jiné také potřebujeme.
S Láskou a v Lásce Kája


3. Hukot

datum: 18.05.2016 | vložil: Hana

Třetí čištění jsem konečně zvládla v bdělém stavu, alespoň většinu. Několik minut po začátku mi začalo hučet v pravém uchu a přestalo to v momentě, kdy mě vyrušil přítel, který evidentně nepochopil, co dělám a že k tomu potřebuji klid ( i když jsem mu to předem řekla), protože i poté na mě několikrát mluvil, už jsem na něj ale nereagovala. Hukot v uchu se poté vrátil, ale už ne tak silně a do toho mě sem tam píchlo na různých místech. Zbytek noci byl klidný. Následující den byl super, dlouho nepamatuju tak příjemný den, všechno klapalo tak, jak mělo, všechno tak nějak vycházelo. Přítel z ničeho nic pustil Čtyři dohody od J. Duška, přestože to ani neznal, a dokonce se mu to líbilo, je duchovnem nepolíben, ale přišlo mi, jestli to nemůže působit i na něj? U posledního čištění mě držel za ruku... Včera v noci jsem měla velmi zajímavé vhledy, třeba že člověk prochází zkouškami, které musí buď překonat nebo pochopit a tím se dostává do dalšího levelu. Co by se stalo, kdyby najednou přišel na Zemi nějaký "mesiáš" a všechny najednou by uzdravil a dal jim dostatek všeho, co by to znamenalo? Ráj nebo katastrofu? Měla jsem pocit, že bych měla lidem ukázat, jak jednoduché je léčit sám sebe, že stačí posílat si lásku atd, spousta takových informací až mi z toho šla hlava kolem, ale velmi zajímavé. Dnešek probíhal normálně, jsem trochu jakoby otupělá, těžko si vzpomínám na některé věci, zapomněla jsem doma peněženku, dvakrát! Mladší dcera už se uklidnila, hned po posledním čištění, jen včera v noci, jak se mi honily ty myšlenky, tak u toho nemohla spát. Starší dcera je v pohodě, zítra jedeme na kratší dovolenou, tak se všichni těšíme na změnu. S vděčností zdravím.


Re: 3. Hukot

datum: 19.05.2016 | vložil: Kája

Vždyť to je slovo za slovem nádhera a to slovo zdaleka nevystihuje to co bych chtěl tímto předat a říci vám jen tak dále.
To že to na partnera působí o tom vůbec nepochybujte. jsou to energie které jsou nejen ve vás ale také kolem vás. z vás vyzařují a mimo jiné je vkládáte do všeho co děláte. pokud mu uvaříte čaj, kávu nebo nachystáte snídani je tam ona vaše "nová" energie a on ji vnímá. pak je již jen na něm jak je připraven a zda jej toto dráždí a nebo to přijímá pozitivně a sám se jednou rozhodne pro změnu.
přeji krásnou dovolenou a nebojte funguje to všude a stále, přesto si co nejvíce vybavujte že chce vědomou změnu a že víte co a proč to děláte.
s Láskou a v Lásce Kája


4. bolest hlavy

datum: 20.05.2016 | vložil: Hana

Po posledním čištění, které jsem opět prospala :O měla starší dcera noční můry, plakala, ale uklidnila se, když jsem si šla zdá ní lehnout. Následující den mě bolela celý den hlava, ne nějak silně, zato vytrvale, to se mi ještě nikdy nestalo, na bolesti hlavy jsem nikdy netrpěla, někdy trochu zabolela, ale celý den nikdy. Možná to bylo podpořeno tím, že jsem celý den uklízela, vařila, chystala věci na cestu a k tomu mladší dcera, která ještě potřebuje celkem častou péči. Zkrátka jsem ani neměla čas přemýšlet nad změnami, tak mě navštívily neodbytnou bolesti hlavy. Dnes už jsme byli celý den v přírodě a bylo to úžasné, šli jsme oborou plnou vzrostlých nádherných stromů s překrásnou energií. Obě holky jsou skvělé, starší krásně chodí,i když to bylo dnes celkem daleko a do kopce. Děkuji, děkuji nejen za tu možnost se vyčistit a zbavit se všech entit (mimochodem by mě zajímalo, jak jsem na tom byla, jestli byste mi to mohl napsat, prosím?) , ale hlavně si uvědomuju, jak je skvěle, že se člověk zabývá takhle sám sebou a tím, co se děje kolem něj a propojuje to a vnímá věci, které běžné kolem sebe nechá jen to projít. Děkuji. <3


Re: 4. bolest hlavy

datum: 23.05.2016 | vložil: Kája

Zapoměl jsem dopsat v předešlém sdělení kolik jste na sobě čeho měla.
omlouvám se že jsem to nesdělil hned po prvním pročištění ale je toho docela mnoho na co "musím" reagovat a tak se chybička vloudí. samozřejmě že to poznačeno mám a tak vám to nyní zde rád sdělím.
měla jste na sobě 4 enity a nějaké tři přivtělené duše.
už jsem to však napsal mnohokráte sám počet o ničem nemusí vypovídat protože někdo může mít jednu entitu ale takového druhu že jej opravdu ovládá a ztěžuje život mnohem více než u někoho entiti 5. nicméně nemáme na sobě mít žádnou a o to jde. uvědomit si jaké to je být čistý, zbaven těchto všech potvor, které nám opravdu komplikují náš život ale protože je na sobě máme v podstatě dlouhé roky nechci říci od dětství tak si vlastně ani neuvědomujeme jaké to je být čistý.
s Láskou a v Lásce Kája


5. Všichni chtějí energii

datum: 22.05.2016 | vložil: Hana

Byli jsme na prodloužený víkend s rodiči na výletě a aniž by kdokoliv cokoliv věděl o čištění,v den Shambhaly ve 22.00 byli všichni přípravení ve svých postelích, náhoda? Den předtím i potom seděli dole do noci. Kromě této zajímavé shody okolností jsem nestihla pozorovat nic zvláštního, protože jsem byla v jiném prostředí, tak toho bylo mnoho, bylo nám krásně, měla jsem spoustu energie, stihla jsem všechno, co jsem chtěla a mnohem víc za dva dny. Starší dcera je dnes ukňouraná, ráno vstala s tím, že by chtěla k paní doktorce, aby ji vytáhla špunty z uší, tak jsem ji uši prokápla a je to lepší, ale stejně je celý den nějaká lítostivá, možná je to i tím, že nám skončila naše krátká dovolená. Mladší dcera je v pohodě. Už se těším na dnešek večer, přijde mi, že se to po každém čištění někam posune, že jsou to takové dvou denní intervaly a pak se zase jede odněkud trochu jinud. Děkuji velmi pěkně a přeji krásné dny.


Re: 5. Všichni chtějí energii

datum: 22.05.2016 | vložil: Kája

Sama na sobě můžete vnímat že to že prospíte některé z čištění nic neznamená že podstatné je jak člověk v každodenním životě k sobě sama přistupuje protože pak energie proudí ať spíte či bdíte. To že si člověk v dané chvíli večer sedne či lehne a udělá si ten kousek času jen a výhradně pro sebe sama, je jakýsi bonus navíc. Bonus ve smyslu že můžete toto vše vnímat osobněji a tedy i prožívat a uvědomovat si, ale jinak to funguje stále.
Pokud kdykoliv v daném čase ucítíte potřebu můžete klidně o tuhle energií sama požádat a věřte že to v okamžiku zaznamenáte že to pocítíte.
Stačí si jen sednout a požádat aby vámi ve větší míře a do větší hloubky proudila energie, která je každým dnem k vám nyní zasílána a je všude kolem vás.
Na textu a moc nezáleží můžete si vymyslet cokoliv v jedné větě sama a věřte že to pocítíte.
A pokud to chcete vnímat ještě lépe pak si zujte boty pokud je máte na nohou a chodila dejte na zem. Zkuste to a dejte vědět. Zase platí zásada nic neočekávat jen přijímat to jak to je. Ona vámi proudí jen ji nemusíte cítit ale je tam .
Děti jsou někdy jak říkáte „lítostivé“ ale to jsme my všichni jen ony to neumí popsat neumí nám spousty věcí říci a dávejme dětem ten čas který potřebují nesmějme se jim když nám něco poví a je to „blbost“ neodmítejme je když nám něco chtějí říci, protože pokud se jim budeme smát nebo je odmítat uzavřou se do svého světa a nám již neřeknou nic.
Posílám všem mnoho lásky 
S Láskou a v Lásce Kája


6. Energie

datum: 24.05.2016 | vložil: Hana

Ještě před desátou hodinou jsem začala velmi silně cítit energii v rukách a postupně v celém těle. Mladší dcera se vedle mě taky vrtěla, zkrátka tentokrát to byla síla. Poslední dva dny jsem měla možnost odpočívat, tak jsem celá nabitá. Dneska mám úžasné láskyplné pocity, od rána se dívám na holky a rozplývám se láskou. S přítelem to mám podobně, nejradši bych je všechny vstřebala do sebe. Největší změny zaznamenávám u přítele, který začal cvičit a celkově mluví o změně životního stylu, tak doufám, že přejde i k činům, pokud mu pomáhá Shambala, tak na to má ještě skoro tři týdny. Jak jste psal, že můžu zažádat o energii a ona přijde, tak jste měl pravdu, nemusím ani žádat, stačí, abych pomyslela a hned to cítím, pak už jenom děkuji a energie se tím zvyšuje. Pročetla jsem Vaše stránky a moc ráda bych se nechala zasvětit do Shambaly a napojila se na modro bílý plamen květu života. Je to možné už během čištění nebo mám počkat do konce?a je potřeba Shamballa, když jsme v době, kdy jsou tyto energie přístupné všem? Moc Vám děkuji, Kájo a nevím, jak projevit vděčnost, ale velmi si vážím toho, co pro nás děláte. S láskou, Hana


Re: 6. Energie

datum: 24.05.2016 | vložil: Kája

Samí hezká písmenka a jsem za každé z nich zvláště dneska vděčný, protože ani i já si občas prožívám své a dnes jsem po dlouhé době opět zaznamenal útoky na mou osobu. Oni se totiž nikdy nevzdají, ale já také ne. 
dal jsem slib a ten hodlám dodržet.
a k vašemu dotazu ohledně napojení 
s radostí vás napojím jen prosím posečkejte až projdete tímto "procesem" není zde nic co by jste musela uspíšit a prožívejte dokonale současné energie, protože energie modrobílého plamene je zcela jiná. je zemská a tedy je také težší.
Se Shabhalou je to stejné vše chce svůj čas a tak posečkejte v dané chvíli máte toliko energie kolik vaš tělo dokáže vůbec zpracovávat.
s Láskou a v Lásce Kája


7. amnézie

datum: 26.05.2016 | vložil: Hana

Přiznám se, že poslední čištění jsem chtěla věnovat práci jiné než soustředění a uvolnění, ale vesmír mě nenechal. Chtěla jsem dceři ušít capáčky, ale už chvíli před desátou jsem cítila, že bych tam být neměla a těsně po desáté mi sám od sebe vypnul počítač a bylo vymalováno, protože tam byl střih. Šla jsem si tedy lehnout a prakticky okamžitě jsem opět usnula. Poslední dva dny zase utíkají jako divé, ani si nedokážu vzpomenout, co se stalo. Viděla jsem se s kamarádkou, se kterou to vypadalo, že už se bavit nebudeme i když se známé roky a bylo to fajn, odpustila jsem mamce, která kritizovala náš byt, přítel dnes opět skvěle zvládl situaci, kdy se chystáme na příjezd jeho matky, já už jsem nervózní, že všechno nestihneme, on by za normálních okolností asi byl psycho, ale dnes to krásně zvládl a ještě mě uklidnil. Mám pocit, že na něj to funguje nejvíc, nebo aspoň je to hodně vidět, já to dost vnímám. Holky jsou v pohodě, starší jančí kvůli maličkostem, ale to dělala i dřív, teď to bylo trochu intenzivní, její pracovní téma je teď řešit situaci jinak než začít brečet. Mám pocit, že sedmým čištěním se čistí i byt, ale ne se zdá, že je tady binec, možná je to impulz k tomu, abych se zbavila zbytečných věcí, máme malý byt a příliš mnoho věcí. Čištění hurá hurá hurá. Že srdce děkuji a těším se na dnešní večer.


Re: 7. amnézie

datum: 27.05.2016 | vložil: Kája

To jsem rád že jste zaznamenala že vás vesmír nenechal a člověk by si z toho měl vzít poučení. Jíst budeme pravidelně spát budeme pravidelně, koupat se budeme pravidelně a spousty jiných činností budeme dělat pravidelně.
a co tak se opravdu pravidelně věnovat sobě sama :) tohle nikdo za nás neudělá a výsledky se nepochybně dostaví.
Příjezd mamky a nebo jakékoliv jiné návštěvy. vzpomínám si že kdysi před mnoha lety to bylo obdobné člověk lítal zařizoval uklízel aby to vypadalo a podobně. dne se nad tím usmívám a pokud by mi nědko řekl že mám uklidit protože přijdou rodiče tak se nad tím usměji. proč bych měl kvůli někomu dělat něco jinak .tohle je můj dům, nebo prostor kde žiji a takhle žiju a nemám potřebu kvůli někomu něco dělat. a kdo che kritizovat ten bude ale to už dneska na mne také nepůsobí je to jeho věc a jeho problém . on má problém ne já.
Dítě brečí protože zkouší a ve svém životě zjistilo že tohle funguje od mala že když brečí tak dostane že mu bude nakonec vyhověno jen aby přestalo. jednoduše si toho nemám všímat nemám mu věnovat pozornost v určitém věku a ono ten svůj návyk změní tomu věřte.
s Láskou a v Lásce Kája


8. příroda

datum: 28.05.2016 | vložil: Hana

Dnes jen krátce, máme návštěvu, tak moc nestíhám. Všechno probíhá v mnohem větší pohodě než kdy dřív, jak včerejší "chystání" se na babi, tak dnešní den v přírodě. Bylo to naprosto úžasné, meditace se spícím dítětem v šátku u řeky, první letošní spaní venku, vycházení a hraní si s dětmi, grilování, prostě opravdu báječný den, který mě nabil, cítím se odpočatá. Straší dcerka stále kvílí kvůli maličkostem, snažím se nereagovat, jen na to ještě musím připravit ostatní členy domácnosti. Mladší dítko bylo dnes úžasné a je na tom s energií stejně jako já, protože stále ještě nespí. Můj vztah s nevlastním synem je teď mnohem přirozenější a jsme si bližší,z toho mám velkou radost. Děkuji bytostem světla a Vám, Kájo, za možnost změny a práce na sobě. S láskou, Hana


Re: 8. příroda

datum: 29.05.2016 | vložil: Kája

Je hezké zde číst a vnímat jak se věci kolem přece jen mění. a zkuste si tak jen sednou a meditovat nad tím co a jak by bylo pokud by jste se nerozhodla pro změnu . Takže tohle vše je vaše zásluha a to že ne vše půjde najednou je pravdou se kterou se musí počítat.
vše chce svůj čas.
kuře se narodí za 21 dní. člověk se rodí zhruba 9 měsíců a slon se narodí za dva roky.
nespěchejte a ostatní kolem nechte být mají své představy o životě a tak ať žijí jak chtějí vy si jen postavte své mantinely a jasně dejte najevo kde jsou hranice.
a dítě které "kvílí" kvůli maličkostem nedělá nic jiného než vás zkouší zda neposunete zase kousek ty hranice které jste mu určila . bude do dělat pořád protože je to přirozené. Láska není však to dám mu vše nebo mu vše dovolit . Láska je mimo jiné přísnost.
s Láskou a v Lásce Kája


9. noční můra

datum: 30.05.2016 | vložil: Hana

Po předchozím čištění jsem měla velmi živou a dlouhou noční můru. Normálně si sny moc nepamatuju, ale tentokrát si to vybavuji se všemi detaily. Potřebovala jsem pomoct psovi ne sestry a chodila jsem po velkém domě a hledala veterináře, ale lidi mi lhali, stále mě někam posílali, ale on tam nebyl, nakonec jsem měla bojovat s nějakým chlapem a vyhrála jsem :-) bylo to fakt zajímavé, hledám v tom paralely a stále se tím bavím. Jinak prožívám opravdu krásné dny, to počasí to ještě umocňuje. Návštěva tchýně byla velmi v pohodě, děti super a muž je jako vyměněný. Začínám pátrat, jak se udržet čistá až uplyne těch 30 dní a zůstat v té energii, je to fakt skvělé. Cítím velkou vděčnost. S láskou.


Re: 9. noční můra

datum: 31.05.2016 | vložil: Kája

náš život je jedna velká krabice střípků a stále se plní a my máme tyto střípky dávat dohromady a pak se nám zobrazuje onen obraz ve kterém dokážeme číst co je co a proč tohle je tak nebo tam to takto. tento obraz nás následně vede kam máme jít. tohle vše jsme schopni skládat dohromady jen pokud si právě uděláme ten čas a budeme sami se sebou.
až tohle skončí nebojte energie si udržíte a nejen to mám pro vás přichystanou nabídku která dále obohatí váš život
s Láskou a v lásce Kája


10. máme se dneska fajn je nám hej

datum: 02.06.2016 | vložil: Hana

Krásný večer, já už si připadám, že se tady opakuji, tak nevím, co psát. Zažívám velmi pěkné životní období, mimo to si poslední 3 noci pamatuju sny, to je novinka, mám pocit, že bych si je měla psát, abych je nezapomněla, ale to jsem ještě neudělala, tak je aspoň vyprávím dceři a příteli, abych si je zapamatovala. Přicházím na velice pěkné a inspirující věci, videa, články a dnes jsem poslouchala dvě meditace na proudění lásky a otevření srdce, pak jsem s dcerou usnula a probudila jsem se doslova s úsměvem ns rtech. Měla jsem krásné odpoledne v kruhu žen, řešily jsme porody a naší zodpovědnost za své tělo i své dítě, kterou nám nikdo nemůže vzít, velmi inspirativní. Život mi plyne tak nějak mnohem jemněji, jako voda, bez překážek, věci do sebe zapadají. Dokonce mám někdy pocit, že umím předvídat, že si něco myslím a ono se to opravdu stane. Moc ráda bych, aby to neskončilo, aby tato příjemná energie pokračovala. Z celého srdce Vám děkuji za otevření cesty. S láskou, Hana


Re: 10. máme se dneska fajn je nám hej

datum: 03.06.2016 | vložil: Kája

Ze srdce vám tohle vše co jste napsala přeji a jsem rád, že věci takto vašim životem proudí. jen to není zadarmo. nevzala jste si žádnou tabletku která za vás něco udělala. pracujete na sobě sama a byla jste to vy kdo se rozhodl věci změnit a jedině vy je změnit můžete.
nic nekončí a nikdy neskončí pokud nechci a všechny tyto energie a stavy v sobě mohu po zbytek života umocňovat a rozšiřovat.
jste čištěni nejen vy ale i prostory a tak to vše musí být poznat a musí se to vnímat pokud jsme naladěni
přeji všem jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája


11. ne-moc

datum: 04.06.2016 | vložil: Hana

Starší dcera od půlnoci zvracela, byl to dnes náročný den, proto se i omlouvám, že píšu se zpožděním a ještě v době čištění, ale já radši pozdě než později. Dnes byl zvláštní den, do pěti hodin asi bylo všechno zpomalené, ospalé, naštěstí i mladší dcera se naladila, tak jsem se mohla starat a tulit se s tou starší, která byla chudinka hodně špatná, neudržela ani čaj. Pak jsem se šla s mladší projít do přírody a když jsme se asi za hodinu vrátily, starší dcera se rázem uzdravila, snědla dvě misky rýže a najednou byla plná energie, večer nám ještě hrála divadlo, takže nakonec se mi podařilo dostat je do postele až o půl desáté. Pak jsem se věnovala něčemu jinému a na čištění i zprávu zapomněla, omlouvám se. Omlouvám se i pokud vás unavuju detaily, ale pojala jsem tohle psaní jako takový deník. Což mi připomíná, že se mi dnes zdálo o posmrtném životě a bylo to... zvláštní. Jdu se nyní soustředit na energie. Velmi děkuji. Ze srdce, Hana


Re: 11. ne-moc

datum: 05.06.2016 | vložil: Kája

Hanko mi se nemusíte omlouvat není za co . a tohle je váš deník dnes si ještě možná ani sama neumíte plně uvědomit co vše již nyní že to zde vše píšete vám dalo a co vše vám to ještě přinese protože se zde můžete vracet . je to váš deník a pište cokoliv co zajímá a přichází vám protože jen vy jste pro svůj život a pro sebe důležitá. co já já nic já jednoho zmizím tak jak jsem se objevil, ale vy , vy Hanko zůstanete.
a děti a nemoci víte to by bylo na knihu. a kdysi na to si vzpomínám nás nutili jíst když jsme byli nemocní že musíme papat abychom měli sílu a podobně. dnes bych to neudělal abych dítěti nebo dospělému řekl musíš jíst. ne nemusí a nemá a až bude chtít jist bude sám¨
a pokud mělo díte teploty pak je to ta nejlepší zpráva protože když už konečně přijdou teploty je to jasný důkaz toho že tělo se již konečně začalo bránit.¨
přeji vám všem jen to nej 
s Láskou a v Lásce Kája


12. ne-moc opět a všichni

datum: 06.06.2016 | vložil: Hana

Poslední čištění jsem prožila částečně psaním zprávy sem a když jsem dopisovala, cítila jsem silnou energii v celém těle,v rukách úplné jehličky. Druhý den probíhal v pohodě, starší dcera vypadala, že už je zdravá, tak jsme se odpoledne vydali na nákup do supermarketu, což se ukázalo jako obrovská chyba. Když jsme se vrátily, bylo nám špatně všem třem, já jsem ještě v noci zvracela. Dneska je mi naštěstí dobře, zato nejmladší dcera má teploty a celý den spí. Přítelovi je špatně a starší dcera to má střídavě oblačno, zkrátka nás bacil skolil všechny, já jsem to odnesla nejmíň a ta malinká nejvíc. Přemýšlím proč má tak těžké snášení nemoci. Jinak nacházím zajímavé odkazy a články a v posledních dnech jsem zažila několik aha momentů. Jedna paní nám nabourala auto když parkovala a byla tak slušná, že neujela, taky pozitivní. Při léčení mám někdy pocit, jakoby se nic nedělo a někdy naopak cítím velmi silnou energii, ale nevím, jak to ovlivnit. Začínám si všímat, jak komunikují rostliny, to je taky moc zajímavé. Pořád se něco děje. Velmi si vážím toho, kolik času do tohoto projektu vkládáte Vy, Kájo, protože to určitě není jen o tom každý druhý den vyslat čištění, Vy opravdu každému odpovídáte a to si vyžaduje spoustu dalšího času a energie. Moc Vám za to děkuji, na Váš komentář se vždycky moc těším. S láskou, Hana


Re: 12. ne-moc opět a všichni

datum: 07.06.2016 | vložil: Kája

Milá Hanko
jsem potěšen že vás těší moje komentáře, jak je uvedeno jsou moje a já nemusím mít ve všem a vždy pravdu. tu ale vždy nakonec najdeme v našich srdcích byť opět "omletá" věc zde přesto to zopakuji že ne vždy když si myslíme že to od srdce je to od něj opravdu je.
je potřeba věci naciťovat a to se dá naučit ale jako vše je to škola a vyžaduje to právě to věnování se sobě sama a být tím pozorovatelem.
nevím do jaké míry zde ledujete ostatní příběhy ale pokud je sledujete pak vám neušlo že někteří tuto službu ukončili a z mého pohledu tak nezvládli zkoušku která před nimi stála. okomentovat následně své rozhodnutí jde různě, ale kdo je pozorný a chce si udělat jasno ten si třeba přečte o čem a jak tito lidé psali když se hlásili do tohoto "programu" a to jsou všechno texty psány srdcem bez vyjímky a zdůvodnění proč končí když už teda napsali jsou psána pod vlivem jiné energie a srdce tam cítit není jen rozum. a každý ať si z toho vezme co sám chce protože je to o každém a na každém je to náš život. a z mé strany to není souzení kohokoliv kdo a to z jakýchkoliv pohnutek toto ukončil je to jen ukázka a konstatování na jasných příkladech. tohle není o nějakých slovech v nějakých článcích tohle je hmatatelné a není to smyšlené a v tom je hodnota každého jednoho příspěvku od každého z vás. i ti co odstoupili zde pro přicházející zanechali velké dílo k zamyšlení a poučení . 
nicméně proč to píšu chtěl jsem tím říci že mnohdy stačí jen změnit úhel našeho vlastního pohledu na danou věc a najednou vše uvidíme jinak. já nemohu komukoliv z vás radit ani řešit vaše věci protože nejsem ve vašem těle a to co vy sami sdělíte je jen velmi malinkatý vzorek toho co se ve vašem těle a vašem okolí děje. vy sami musíte se stát pozorovateli a vy sami máte pak odpovědi ve svém nitru.
a to že vám bylo špatně má také svůj důvod a nebyl to bezpochyby bacil nikdy to tak není to jen nám mělo něco , něco říci. a co to je na vás abyste na to přišla. jako matka dětí by jste měla mít daleko lepší vnímání než kdokoliv jiný a než chlap stoprocentně. jste žena a ty jsou jemnohmotnější a tak bych mohl pokračovat ale v čase se to vše objěví. a jít nakupovat s dětmi do obchodů a zvláště do řetězců je skutečný "zločin" páchaný na svých dětech. není mnoho míst kde by byla horší energie než púrávě v nákupních centrech. 
a času mne to vše stojí opravdu dost v průměru denně když to přepočítám asi tři hodiny, přesto nelituji ani jedniné minuty kterou jsem do toho vložil a ještě vložím protože zde vzniká opravdu za vaší účasti něco co si nedokážeme v dané chvíli ještě ani představit jakou bude mít a má již dnes cenu a ta každým dnem každým příspěvkem roste.
děkuji vám všem a nedělám rozdílu mezi těmi co ještě nedokončili onen měsíc mezi těmi co pokračují dále a nebo těmi co odstoupili, na každého se dívám stejně každého se stejně snažím pochopit a vcítit se do něj a ke každému mám a budu mít kdykoliv stejný přístup.
jen ti co odstoupili pokud jednoho dne budou chtít v něčem podobném zde pokračovat to již budou mít jako placenou službu a bez tohoto každodenního servisu ,což byla je a bude výhoda.
s Láskou a v lásce Kája


13. zmatek

datum: 08.06.2016 | vložil: Hana

Trochu se ztrácím v čase, nedokážu si teď ani vybavit, jak a kde probíhalo poslední čištění. Celkově mám velmi špatnou paměť, zjistila jsem, že si často nepamatuju. Každopádně včera i dnes jsem měla konflikt s partnerem. Pokaždé ho vyvolal on, protože se mu nelíbilo, jak jsem zareagovala a dnes protože nebylo uklizeno. Dřív by z toho asi byla hádka, ale tentokrát jsem jen tak nějak vyslechla, jak on vnímá mě, je mi to líto, ale v podstatě s tím nemůžu nic dělat. Pak jsme si sedli a když jsem k tomu něco chtěla říct, tak odešel. Celé se to završilo tím, že jsem mu navrhla, jestli by se nechtěl připojit k tomu čištění a on to naprosto odmítl. Já jsem to asi věděla, proto jsem mu to za celou domů nenabídla, ale přesto mě to mrzí. Jinak jsme dnes s mladší dcerou zažily krásný den v přírodě, stala se mi zvláštní věc a to, že jsem ochutnala výborný dort a byl tak skvělý, že mi z toho začaly téct slzy. Včera jsem si koupila knihu Matrix Energetics a velmi dobře se mi čte, je to moc zajímavé, už se těším, až se dostaneme k nějaké praktické části a budu to moct vyzkoušet. Myšlenka, že všechno je nám k dispozici ve vesmírném depozitáři a stačí si pro jakoukoliv informaci jen zažádat je převratná a nemůžu se dočkat až to vyzkouším. Což mě znovu přivádí k myšlence na přítele, který mi řekl, že jsem au moc v oblacích, protože věřím, že vše, čemu věřím se splní. Cosi se mi tu nezdá, mám dnes pocit, že jdeme jiným směrem. Je možné žít s člověk, který jde jinam než Vy? Za otázka je tak blbá, že má v době už odpověď. No nic, snad se zase potkáme. Děkuji, Kájo i Vesmíre, díky Vám prožívám pocity štěstí a spokojenosti daleko více a v přítomném okamžiku. S láskou, Hana


Re: 13. zmatek

datum: 09.06.2016 | vložil: Kája

Jsem si plně vědom toho, že tohle čtení níže není pro každého, lépe řečeno ne každý je na ně připraven a ne každý mu v dané chvíli může porozumět, přesto jej zde vkládám jako odpověď. Nejsou to ona sladká slova o andělích, které osobně miluji avšak nejsou to andělé koho máme ve svém životě najít a ke komu se máme obrátit. Nejsou to andělé kdo sídlí v samotném středu našich srdcí.
Tohle je jiné čtení jiná nauka a není "lehké" ji pochopit , dokud ji však nepochopíme budeme se vždy v našich životech jen plácat a vinit druhé. Budeme obaleni strachy a naslouchat jejich rozsévačům a budeme scházet z naší cesty. To vše však jen proto že ještě jsme nepochopili ještě nepřišel náš čas , ještě jsme neprošli zkouškou.¨
než se začteš do níže vloženého textu, zklidni svou mysl a naslouchej slovům která jsou zde pro tebe.
S Láskou a v Lásce Kája


XII. Spřízněné duše


Podívejme se nyní na některé z věcí, které jsem ti dal, především na ty, u kterých ještě nejsi schopen Mne uznat za jejich dárce.
Je možné, že konkrétní postavení, které nyní zaujímáš v životě, nepovažuješ za nejlepší k vyjádření mé Ideje, která se čím dál více zpřítomňuje ve tvém nitru.
Je-li tomu tak, proč tedy neopustíš toto postavení a nezaujmeš postavení na základě své vlastní volby?
Samotná skutečnost, že to nemůžeš nebo že to neděláš, dokazuje, že v této chvíli je takové postavení nejvhodnější k tomu, aby se v tobě probudily určité vlastnosti, které jsou potřebné k mému dokonalému vyjádření, a že JÁ, tvé vlastní JÁ, tě nechávám v něm zůstat tak dlouho, dokud nejsi schopen poznat můj záměr a význam skrytý v síle, kterou takové postavení obsahuje, a která narušuje klid tvé mysli a tím tě udržuje v nespokojenosti.
Až odhalíš můj význam a rozhodneš se pro to, že můj záměr se stane tvým záměrem, teprve tehdy, a nikdy jindy, ti dám sílu k tomu, abys přešel z tohoto postavení do postavení vyššího, které jsem pro tebe připravil.
Možná si myslíš, že manžel nebo manželka, kterou máš, se vůbec k tobě nehodí nebo, že vůbec není schopná ti pomoct ve tvém „duchovním“ probuzení, a že právě naopak ti v něm překáží a škodí. Možná i tajně uvažuješ o rozchodu nebo toužíš po tom, abys mohl odejít od tohoto manželského partnera za někým jiným, kdo má pochopení a připojí se k tobě ve tvém snažení a hledání, a kdo ti z tohoto důvodu připadá, že více odpovídá tvému ideálu.
Můžeš utéct, pokud chceš, ale uvědom si, že nemůžeš utéct před svou vlastní osobnosti, která ve své sobecké touze po „duchovním“ partnerovi může přitáhnout pouze někoho, kdo tě přinutí k desetinásobně delšímu a těžšímu hledání mezi iluzemi mysli, než se budeš schopen znovu probudit k vědomí mého hlasu, který promlouvá v nitru.
Protože partner, který by měl pro tebe porozumění a projevoval by ti vděčnost, by v tobě podporoval tvou domýšlivost a sobeckou touhu po „duchovní“ síle, a rozvíjel by další egoistické stránky tvé povahy. Rovněž laskavý, důvěřivý, poddajný partner by mohl v tobě podporovat pouze sobectví a ješitnost, pokud se ještě trvale nenalézáš ve vědomí mé neosobní lásky; zatímco despotický, podezíravý, vyčítavý partner ti může poskytnout duševní výcvik, který ještě potřebuješ.
Pokud to ještě nevíš, tím, kdo je tvou pravou spřízněnou duší, je ve skutečnosti anděl z nebes, stejně tak, jako jsi i ty, jedna z vlastností mého Božského JÁ, který přišel za tebou, aby tě učil despotismem, odporem, sobectvím, tvrdostí a přísností, protože tyto vlastnosti jsou stíny vytvořené podobnými vlastnostmi, které sídlí uvnitř tebe. Protože světlo mé Ideje v nitru, které vyzařuje skrze tvou zatemnělou osobnost, vrhá tyto stíny na duši tvého partnera, a tím ji rovněž zatemňuje, zeslabuje a připoutává k její osobnosti. Současně však umožňuje stínům, které jsou vyvolány těmito tvými vlastnostmi, aby působily na tvé vědomí tak silně, že získávají moc k tomu, aby tě mohly trápit a zneklidňovat. To vše slouží k tomu, aby ses naučil, že teprve až zbavíš nečistot svou vlastní osobnost tak, aby se mohla projevit má svatá láska, můžeš být vysvobozen z jakýchkoli poměrů, které mohou nyní hodně znepokojovat tvou mysl a způsobovat velký smutek ve tvé duši.
Proto si uvědom, že tato spoutaná duše, tento anděl z nebes, tato další část mého i tvého JÁ, přišla za tebou a tluče křídly o zavřenou klec své osobnosti, ve které ji pomáháš být uvězněnou. Tato duše touží a snaží se skrze tebe vyvolat do projevu neosobní lásku, něžnou, ohleduplnou péči o druhé lidi, vyrovnanost mysli a pokojné srdce, klidné, pevné sebeovládaní, které jediné ji mohou otevřít bránu, a tak ona může vstoupit do svobody jejího vlastního vznešeného bytí a projevit se ti jako její vlastní pravé JÁ. Dokud neuvidíš tuto duši ve veškeré její Božské kráse, osvobozenou od tohoto pozemského otroctví, nebude ti nikdy umožněno, abys nalezl a poznal tento ideál, který hledáš.
Protože tento ideál neexistuje vně – v některé jiné osobnosti – ale pouze v nitru, ve tvém Božském protějšku, kterým jsem JÁ, tvé vyšší, nesmrtelné JÁ. Je to jenom má Idea tohoto tvého dokonalého JÁ snažící se vyjádřit a projevit skrze tvou osobnost, která způsobuje, že spatřuješ zdánlivé nedostatky na partnerovi, kterého jsem ti dál.
Avšak jednou přijde doba, kdy přestaneš venku hledat lásku, soucit, porozumění a duchovní pomoc a zcela se obrátíš na Mne v nitru, a tyto zdánlivé nedostatky zmizí. Potom uvidíš na tomto partnerovi pouze odraz vlastností jako je nesobecká láska, vlídnost, důvěra a neustálé úsilí učinit druhé lidi šťastnými, které budou jasně a nepřetržitě vyzařovat z tvého vlastního srdce.
Je možné, že ještě nejsi schopen tomu všemu zcela uvěřit a stále ještě pochybuješ o tom, že JÁ, tvé vlastní JÁ, jsem zodpovědný za tvé současné postavení nebo, že jsem ti vybral tvého současného partnera.
Pokud je to tak, pak je pro tebe dobré, když takto pochybuješ, dokud ti nebude všechno jasné.
Ale zapamatuj si, budu promlouvat mnohem jasněji přímo z nitra, pokud se však s důvěrou obrátíš na Mne o pomoc. Protože vždy uchovávám svá nejposvátnější tajemství pro ty, kteří se obracejí na Mne s hlubokou a trvalou vírou v to, že jsem toho nejenom schopen, ale že je i zabezpečím v každé jejich potřebě.
Nicméně tobě, který to ještě nedokážeš udělat, pravím: „Jestliže tvoje vlastní JÁ tě neumístilo tam, kde jsi, nebo neopatřilo tohoto partnera, proč tedy tam jsi? A proč máš tohoto partnera?
Přemýšlej!
JÁ, který jsem VŠE CO JE, dokonalý, nedělám chyby.
Ano – říkáš – ale osobnost dělá chyby. A osobnost si vybrala tohoto partnera, a možná si nezasloužila lepší postavení.
Co, kdo přinutil osobnost k tomu, aby si vybrala tohoto konkrétního partnera a získala toto konkrétní postavení v životě? Kdo zvolil místo a umístil tam tohoto partnera, že sis ho tam mohl takto vybrat, a kdo tě přinutil, aby ses narodil ze všech zemí právě v této zemi, a ze všech měst na světě právě v tomto městě a v této konkrétní době? Proč ne v některém jiném městě a o sto let později? Vykonala to všechno tvoje osobnost?
Odpověz si sám pro sebe upřímně a přijatelně na tyto otázky, a zjistíš, že JÁ Bůh ve tvém nitru, tvé vlastní JÁ, dělám vše, co děláš ty, a dělám to dobře.
Konám to vše během toho, kdy vyjadřuji svou Ideu, která se neustále snaží projevit ve vnější formě svou dokonalost prostřednictvím tebe, mé živoucí vlastnosti, stejně tak, jako ji projevuje ve věčnosti, v nitru.
Co se týká tvé pravé „spřízněné duše“, o které tě někdo přesvědčil, že na tebe musí někde čekat, přestaň ji hledat; protože neexistuje zevně v nějakém jiném těle, ale uvnitř tvé vlastní duše.
Protože to, co se dožaduje v tobě svého doplnění, je pouze tušení přítomnosti Mne samotného ve tvém nitru, který toužím po tom, abys Mne poznal a projevil, Mne, své vlastní Božské Dvojče, svou Duchovní část, svou druhou polovinu, se kterou, a pouze s ní jedinou, musíš být sjednocen před tím, než můžeš dokončit to, co jsi přišel na Zem vyjádřit.
Je samozřejmé, že pro tebe, který ještě nejsi ve vědomí sjednocen se svým neosobním JÁ, je to tajemstvím. Ale nepochybuj, pokud přijdeš za Mnou s naprostou odevzdaností, a nebudeš se starat o nic jiného než o spojení se Mnou, odhalím ti sladkosti nebeské extáze, kterou mám již dlouhou dobu pro tebe připravenou.

pokud tě text oslovil více najdeš v rubrice "Bůh" neosobní život.


Re: Re: 13. zmatek

datum: 10.06.2016 | vložil: Hana

Děkuji, mě se to četlo dobře, protože to vím, minule jsem se spíš asi potřebovala vypsat, protože jsem byla ublížená. :-)


14. pohoda jazz

datum: 10.06.2016 | vložil: Hana

Dobrý večer, od posledního čištění je nám zase dobře, konečně jsme všichni zdraví a užíváme si hezkého počasí. Po dvou letech máme v provozu balkón, tak si užíváme snídaně venku. Mám víc energie a možná je to i díky tomu, že jak do lehnu, hned usnu. Trochu mě mrzí, že jsem si zase přestala pamatovat sny, asi to je trest, protože jsem si je nezačala psát. Matrix energetics je skvělá kniha, vřele ji všem doporučuju, přinejmenším filozoficky, k praxi jsem zatím nedošla. Děkuji ze srdce velmi. S přáním všeho nejlepšího a s láskou, Hana


Re: 14. pohoda jazz

datum: 11.06.2016 | vložil: Kája

To jsem rád že máte usměv na tváři a je vám dobře. Možná jste nikdy neprožila ten stav že chcete spát a neumíte a můžu vám říci že to není nic příjemného , když opravdu toužíte usnout a děláte vše možné i nemožné a přesto to nejde. Pokud by tomu tak bylo pak by jste si vážila toho že dnes lehnete a ihned usnete. Podívejte se na to třeba zase trochu jinak což když je to tak že konečně máte večer klidnou a prázdnou hlavu a nemyslíte na nic a tělo vám to vrací formou okamžitého spánku . Vždyť to je krásné a co by za to jiní dali.
máte před sebou pokud se nepletu poslední čištění tedy zítra v neděli a pak před vámi bude stát rozhodnutí co a jak dále zda s námi půjdete dále a nebo se zde s námi rozloučíte a pokud tomu tak bude doufám že na rozdíl od jiných nám zde napíšete alespoň ono závěrečné hodnocení. těším se a přeji jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája


15. lehkost bytí

datum: 12.06.2016 | vložil: Hana

Dobrý večer, poslední dva dny utekly tak rychle. Víkend ve znamení dětí, výletů, přírody, jak jinak by mohlo být než dobře? Ano ano, vím, že by mohlo být jinak, ale i když se sem tam něco nepovede, všimla jsem si, že ty situace teď zvládám mnohem víc v pohodě. Nepropadám panice, ale s nadhledem vyřeším, to je obrovský dar,o ten se bude těžko přicházet. Stejně tak užívání si přítomného okamžiku. Už se pomalu chystám na konec této příjemné energie, dnes mám před sebou poslední čištění. Určitě bych ráda pokračovala a jsem Vám, Kájo, moc vděčná za tu nabídku. Takže teď, jestli jsem to dobře pochopila, bych měla napsat report z celého měsíce a přečíst si články, je potřeba ještě něco? Děkuji Vám. S láskou, Hana


Re: 15. lehkost bytí

datum: 13.06.2016 | vložil: Kája

Milá Hanko 
každému z vás tohle něco přineslo. Někteří to vzdali a skončili dříve, Někteří nepokračují dále a myslí si že práce na sobě sama skončila a nebo je k tomu přivedlo něco jiného. Někteří pokračují.
Nakonec je to každého rozhodnutí protože je to váš život.
Mi osobně to dalo a dává opravdu velmi mnoho každý den a každým sdělením kohokoliv z vás. Uvědomuji si u toho spousty věcí a přichází mi nové skutečnosti.
Já vám za účast děkuji a opravdu to bylo včera poslední vaše pročištění v této podobě. Nic však nekončí a o nic nemusíte přicházet protože to je opravdu vše na vás a ve vás.
Můžete s námi jít ještě o kousek dále a ani zde to nebude stále končit. Pokud jste si články a doporučení přečetla pak stačí opravdu napsat nějaké závěrečné shrnutí které vás osobně opět přiměje se zastavit a zamyslet nad tím vším takže je to opět "služba" pro vás samotnou a nás nám to může také mnohé opět dát. 
Pokud napíšete ono zhodnocení pak se stačí rozhodnout zda s námi tedy ještě kousek cesty půjdete byť to do čehon jste vy nebo kdokoliv jiný zde šel bylo splněni. chcete li ovšem jít dále pak stačí už jen napsat kdy si přejete aby jste prošla napojením na modrobílý plamen květu života. založím vám novou podstránku a vy tam opět můžete a je to vhodné si psát jaké to je v tom meziobdobí co vám to dává a podobně. opět to bude váš prostor a já se rád vyjádřím 
takže abych to vše nazakecal napište shodnocení měsíce a pak datum kdy chcete projít napojením termíny jsou v onom článku další krok¨
s Láskou a v Lásce Kája


Shrnutí

datum: 18.06.2016 | vložil: Hana

Hodně dlouho jsem přemýšlela, jestli budu pokračovat, přestože jsem původně chtěla a byla jsem z té možnosti nadšená,tak po přečtení článku moji andělé jsem o tom musela hodně přemýšlet. Na jednu stranu mě to vystrašilo a na druhou mi to připadalo jako přepírání osobního prádla na veřejnosti. Nakonec jsem si řekla, že to ale přece není moje věc a nemělo by mě to ovlivnit v růstu , a proto píšu tyto řádky. Uplynulých 30 dní byly bezesporu výjimečné. Především mě poznamenalo to, že jsem si každý druhý den udělala na sebe čas a vnímala jen sebe a své okolí, také sebereflexe je dar , který s vděčností přijímám díky této očistě, i jinak to bylo období velmi příjemné, věci plynuly tak nějak lehčeji. Za poslední týden ,kdy už nejsem napojená se událo spousta ne úplně dobrých věcí. Sice jsme za ten uplynulý měsíc byli celkově více nemocní , ale mám pocit, že jsme z toho vyšli více zdraví. Cítím velkou vděčnost , že jsem touto zkušeností mohla projít, dokonce jsem přemýšlela, že bych Vám napojení měla zaplatit, ale věřím , že máte s našimi zprávami nějaký vyšší záměr. Pozorování okolí je to, co mi z čištění také zůstalo. Ať už se jedná více o ezoterickou záležitost či psychologický rozvoj osobnosti díky soustavné práci člověka sama na sobě, vnímám minulý měsíc jako pracovní cestu , která mi pomohla podívat se do sebe. Pochopila jsem v mnohém i své bližní, což mi dřív dělalo často problémy. Ráda bych v seberozvoji pokračovala,proto prosím o napojení na modrobílý plamen květu života a to příští sobotu, jestli to tak vychází. Předem moc děkuji a přeji Vám jen to nejlepší, abyste nemusel v budoucnu řešit nařčení z nepravd,ale ani abyste nemusel o nikom psát takové věci, jako píšete v těch článcích. S láskou, Hana


Re: Shrnutí

datum: 20.06.2016 | vložil: Kája

Děkuji milá Hanko za každé jedno slovo a každou jednu myšlenku v tomto vašem textu uvedou. Nejsou slova kterými bych v krátkosti vyjádřil vše co bych chtěl a samozřejmě v tom nejlepším slova smyslu.
osobně jsem zde přečetl každý jeden příspěvek každého z vás a za každý jsem vděčný, každý mne obohatil.
nejsem zde od toho abych hodnotil a ani to nejde, protože každý zde vyjadřuje za sebe pak názor pocit či postoj.
tyhle vaše řádky patří k těm ke kterým se budu v tom nejlepším navracet protože jsou hluboké krásné a je v nich obsaženo více než si vy sama možná myslíte.
děkuji vám z celého srdce.
s Láskou a v Lásce Kája

 

16 - Hana

Jas a jehličky

Datum: 14.05.2016 | Vložil: Hana

První čištění Shamballou neproběhlo úplně klasicky, protože moje devíti měsíční dcera, která obvykle usíná ve 20 hodin se toho dne rozhodla, že spát prostě nebude, asi už cítila energii, proto jsem uspávala tak houževnatě, až jsem z toho sama o půl desáté usnula, ani nevím jestli dřív nebo později než ona. O půl jedenácté jsem se probudila, abych zažila pocit studených jehliček po celém těle, asi takový pocit, jako když vyjdete ze sauny, skočíte do bazénku se studenou vodou a pak do normální vody. Bylo to rozhodně příjemné, ale po pár minutách jsem zase usnula. Ráno jsem vedla starší dcerku do školky a měla jsem pocit, že je všechno jasnější, jakoby čistší, vzduch průhlednější. To trvalo celé dopoledne. Odpoledne už bylo všechno zase jako vždy, mám v poslední době pocit, že jsem obehnaná jakoby mlhou. Každopádně mladší dcera, která měla předtím horečky už je nemá. Na večer přijel nevlastní syn a já jsem poprvé neměla problém hned první den se s ním mazlit, většinou mi to trvá dva až tři dny, což je na víkend dost, teď to šlo samo hned první den. Nevím, jestli je to čištěním, ale napadlo mě to. Večer mě ještě začalo bolet v krku, tak jsem zažádala Shamballu o léčivou energii a ukázala se mi jako takové zářivé světle modré světýlka, nicméně v krku mě ještě pořád bolí. Mockrát děkuji Kájovi a těším se na čištění dnes v noci.

Re: Jas a jehličky

Datum: 14.05.2016 | Vložil: Kája

Je to milé číst podobná sdělení jen pokud do našeho života vstoupí i ten opak a budou zde dny, které budou těžké, pak si musíme uvědomovat že to vše je jak má být a máme je přijat takové jakými jsou.
nesnažme se jakoby zmenšovat účinek našeho pročišťování tím že si myslíme že by to mohlo být pročišťováním, pokud jsme před tím nic podobného nedělali. mám na mysli mnoho různých situací do kterých se dostáváme a najednou k nim přistupujeme jinak. tak jako zde s nevlastním synem. pokud jsem k němu přistupoval vždy jinak a najednou je zde změna pak je přeci nad slunce jasné že ona nespadla jen tak z nebe, ale že za ní něco stojí. a co jiného by to mělo být v daném čase, než naše volba toho že vědomě chceme něco změnit a na základě toho se účastníme pročišťování, které nám věci usnadňuje a urychluje. na základě pročištění jsme zbaveni entit a všeho možného co na nás ulpívá jsme udržování čistí, jsou kolem nás ochrany a děje se celá řada jiných věcí. nově pak od sedmého pročištění včetně si pak můžete uvědomovat a pociťovat jaké to je mít navíc čisté i naše byty domy, zkrátka místa kde žijeme.
samozřejmě že každé poděkování směřující k mé osobě mne potěší, ale já děkuji vám. děkuji vám že se účastníte něčeho podobného že jste došli do bodu kdy vědomě chcete něco změnit, že jste se přihlásili a dělíte se tak veřejně alespoň o pár informací, protože tohle vše může a nepochybně také mnohým dalším pomůže.
já děkuji vám
s Láskou a v Lásce Kája

2. nevrlé dítě

Datum: 15.05.2016 | Vložil: Hana

Tak já jsem to včera zase zaspala, je mi to líto, dcera opět nechtěla usnout, situace se zcela opakovala, určitě je to shambalhou, protože jinak spí moc hezky. Probudila jsem se 21.59, říkám si super, to si to dnes užiju a během pár minut jsem odpadla, vůbec ne vědomě, prostě se to stalo. Noc byla neklidná, pořád jsme se budily, já i dcera. Dneska mě hodně bolí v krku, zkouším se léčit přírodně, tak uvidím. Mladší dcera je dnes moc, ale opravdu moc nevrlá. Nejsme na to u ní zvyklí, běžně je to moc usměvavá holčička, ale dnes pláče i v šátku a při kojení a špatně se ji spí i přes den. Na chvíli ji uklidnili stromy, když jsme šli na procházku, šla jsem s ní v šátku k bříze a lípě a to jí udělalo dobře, stejně jako mě to dělá poslední dobou moc dobře. Včera ke mě na okno přiletěla světlá holubice a asi 5 minut se na mě dívala, to bylo úžasné. Starší dcera je dnes taky nabručená, partner ji hodně škárlí a ona to těžce nese. Partner je jinak dnes celkem v pohodě, naopak včera říkal, že jsem negativní, což bylo zvláštní, protože mi přijde, že jsem měla dobrou náladu, zato dnes jsem unavená,i když jsem spala skoro 10 hodin. Chci se zeptat, dá se nějak pomoci nebo ulevit těm dětem? Ten její pláč se mi nelíbí, ale přitom vím, že jí "nic" není, jako fyzicky. Kájo, chci Vám říct, že tohle je velice dobrý způsob, jak lidi přimět o sobě ao životě přemýšlet, ta sebereflexe, když se ještě musí "hodit na papír"je skvělá, člověk si utřídí myšlenky. Děkuji

3. Hukot

Datum: 18.05.2016 | Vložil: Hana

Třetí čištění jsem konečně zvládla v bdělém stavu, alespoň většinu. Několik minut po začátku mi začalo hučet v pravém uchu a přestalo to v momentě, kdy mě vyrušil přítel, který evidentně nepochopil, co dělám a že k tomu potřebuji klid ( i když jsem mu to předem řekla), protože i poté na mě několikrát mluvil, už jsem na něj ale nereagovala. Hukot v uchu se poté vrátil, ale už ne tak silně a do toho mě sem tam píchlo na různých místech. Zbytek noci byl klidný. Následující den byl super, dlouho nepamatuju tak příjemný den, všechno klapalo tak, jak mělo, všechno tak nějak vycházelo. Přítel z ničeho nic pustil Čtyři dohody od J. Duška, přestože to ani neznal, a dokonce se mu to líbilo, je duchovnem nepolíben, ale přišlo mi, jestli to nemůže působit i na něj? U posledního čištění mě držel za ruku... Včera v noci jsem měla velmi zajímavé vhledy, třeba že člověk prochází zkouškami, které musí buď překonat nebo pochopit a tím se dostává do dalšího levelu. Co by se stalo, kdyby najednou přišel na Zemi nějaký "mesiáš" a všechny najednou by uzdravil a dal jim dostatek všeho, co by to znamenalo? Ráj nebo katastrofu? Měla jsem pocit, že bych měla lidem ukázat, jak jednoduché je léčit sám sebe, že stačí posílat si lásku atd, spousta takových informací až mi z toho šla hlava kolem, ale velmi zajímavé. Dnešek probíhal normálně, jsem trochu jakoby otupělá, těžko si vzpomínám na některé věci, zapomněla jsem doma peněženku, dvakrát! Mladší dcera už se uklidnila, hned po posledním čištění, jen včera v noci, jak se mi honily ty myšlenky, tak u toho nemohla spát. Starší dcera je v pohodě, zítra jedeme na kratší dovolenou, tak se všichni těšíme na změnu. S vděčností zdravím.

Re: 3. Hukot

Datum: 19.05.2016 | Vložil: Kája

Vždyť to je slovo za slovem nádhera a to slovo zdaleka nevystihuje to co bych chtěl tímto předat a říci vám jen tak dále.
To že to na partnera působí o tom vůbec nepochybujte. jsou to energie které jsou nejen ve vás ale také kolem vás. z vás vyzařují a mimo jiné je vkládáte do všeho co děláte. pokud mu uvaříte čaj, kávu nebo nachystáte snídani je tam ona vaše "nová" energie a on ji vnímá. pak je již jen na něm jak je připraven a zda jej toto dráždí a nebo to přijímá pozitivně a sám se jednou rozhodne pro změnu.
přeji krásnou dovolenou a nebojte funguje to všude a stále, přesto si co nejvíce vybavujte že chce vědomou změnu a že víte co a proč to děláte.
s Láskou a v Lásce Kája

4. bolest hlavy

Datum: 20.05.2016 | Vložil: Hana

Po posledním čištění, které jsem opět prospala :O měla starší dcera noční můry, plakala, ale uklidnila se, když jsem si šla zdá ní lehnout. Následující den mě bolela celý den hlava, ne nějak silně, zato vytrvale, to se mi ještě nikdy nestalo, na bolesti hlavy jsem nikdy netrpěla, někdy trochu zabolela, ale celý den nikdy. Možná to bylo podpořeno tím, že jsem celý den uklízela, vařila, chystala věci na cestu a k tomu mladší dcera, která ještě potřebuje celkem častou péči. Zkrátka jsem ani neměla čas přemýšlet nad změnami, tak mě navštívily neodbytnou bolesti hlavy. Dnes už jsme byli celý den v přírodě a bylo to úžasné, šli jsme oborou plnou vzrostlých nádherných stromů s překrásnou energií. Obě holky jsou skvělé, starší krásně chodí,i když to bylo dnes celkem daleko a do kopce. Děkuji, děkuji nejen za tu možnost se vyčistit a zbavit se všech entit (mimochodem by mě zajímalo, jak jsem na tom byla, jestli byste mi to mohl napsat, prosím?) , ale hlavně si uvědomuju, jak je skvěle, že se člověk zabývá takhle sám sebou a tím, co se děje kolem něj a propojuje to a vnímá věci, které běžné kolem sebe nechá jen to projít. Děkuji. <3

Re: 4. bolest hlavy

Datum: 23.05.2016 | Vložil: Kája

Zapoměl jsem dopsat v předešlém sdělení kolik jste na sobě čeho měla.
omlouvám se že jsem to nesdělil hned po prvním pročištění ale je toho docela mnoho na co "musím" reagovat a tak se chybička vloudí. samozřejmě že to poznačeno mám a tak vám to nyní zde rád sdělím.
měla jste na sobě 4 enity a nějaké tři přivtělené duše.
už jsem to však napsal mnohokráte sám počet o ničem nemusí vypovídat protože někdo může mít jednu entitu ale takového druhu že jej opravdu ovládá a ztěžuje život mnohem více než u někoho entiti 5. nicméně nemáme na sobě mít žádnou a o to jde. uvědomit si jaké to je být čistý, zbaven těchto všech potvor, které nám opravdu komplikují náš život ale protože je na sobě máme v podstatě dlouhé roky nechci říci od dětství tak si vlastně ani neuvědomujeme jaké to je být čistý.
s Láskou a v Lásce Kája

5. Všichni chtějí energii

Datum: 22.05.2016 | Vložil: Hana

Byli jsme na prodloužený víkend s rodiči na výletě a aniž by kdokoliv cokoliv věděl o čištění,v den Shambhaly ve 22.00 byli všichni přípravení ve svých postelích, náhoda? Den předtím i potom seděli dole do noci. Kromě této zajímavé shody okolností jsem nestihla pozorovat nic zvláštního, protože jsem byla v jiném prostředí, tak toho bylo mnoho, bylo nám krásně, měla jsem spoustu energie, stihla jsem všechno, co jsem chtěla a mnohem víc za dva dny. Starší dcera je dnes ukňouraná, ráno vstala s tím, že by chtěla k paní doktorce, aby ji vytáhla špunty z uší, tak jsem ji uši prokápla a je to lepší, ale stejně je celý den nějaká lítostivá, možná je to i tím, že nám skončila naše krátká dovolená. Mladší dcera je v pohodě. Už se těším na dnešek večer, přijde mi, že se to po každém čištění někam posune, že jsou to takové dvou denní intervaly a pak se zase jede odněkud trochu jinud. Děkuji velmi pěkně a přeji krásné dny.

Re: 5. Všichni chtějí energii

Datum: 22.05.2016 | Vložil: Kája

Sama na sobě můžete vnímat že to že prospíte některé z čištění nic neznamená že podstatné je jak člověk v každodenním životě k sobě sama přistupuje protože pak energie proudí ať spíte či bdíte. To že si člověk v dané chvíli večer sedne či lehne a udělá si ten kousek času jen a výhradně pro sebe sama, je jakýsi bonus navíc. Bonus ve smyslu že můžete toto vše vnímat osobněji a tedy i prožívat a uvědomovat si, ale jinak to funguje stále.
Pokud kdykoliv v daném čase ucítíte potřebu můžete klidně o tuhle energií sama požádat a věřte že to v okamžiku zaznamenáte že to pocítíte.
Stačí si jen sednout a požádat aby vámi ve větší míře a do větší hloubky proudila energie, která je každým dnem k vám nyní zasílána a je všude kolem vás.
Na textu a moc nezáleží můžete si vymyslet cokoliv v jedné větě sama a věřte že to pocítíte.
A pokud to chcete vnímat ještě lépe pak si zujte boty pokud je máte na nohou a chodila dejte na zem. Zkuste to a dejte vědět. Zase platí zásada nic neočekávat jen přijímat to jak to je. Ona vámi proudí jen ji nemusíte cítit ale je tam .
Děti jsou někdy jak říkáte „lítostivé“ ale to jsme my všichni jen ony to neumí popsat neumí nám spousty věcí říci a dávejme dětem ten čas který potřebují nesmějme se jim když nám něco poví a je to „blbost“ neodmítejme je když nám něco chtějí říci, protože pokud se jim budeme smát nebo je odmítat uzavřou se do svého světa a nám již neřeknou nic.
Posílám všem mnoho lásky
S Láskou a v Lásce Kája

6. Energie

Datum: 24.05.2016 | Vložil: Hana

Ještě před desátou hodinou jsem začala velmi silně cítit energii v rukách a postupně v celém těle. Mladší dcera se vedle mě taky vrtěla, zkrátka tentokrát to byla síla. Poslední dva dny jsem měla možnost odpočívat, tak jsem celá nabitá. Dneska mám úžasné láskyplné pocity, od rána se dívám na holky a rozplývám se láskou. S přítelem to mám podobně, nejradši bych je všechny vstřebala do sebe. Největší změny zaznamenávám u přítele, který začal cvičit a celkově mluví o změně životního stylu, tak doufám, že přejde i k činům, pokud mu pomáhá Shambala, tak na to má ještě skoro tři týdny. Jak jste psal, že můžu zažádat o energii a ona přijde, tak jste měl pravdu, nemusím ani žádat, stačí, abych pomyslela a hned to cítím, pak už jenom děkuji a energie se tím zvyšuje. Pročetla jsem Vaše stránky a moc ráda bych se nechala zasvětit do Shambaly a napojila se na modro bílý plamen květu života. Je to možné už během čištění nebo mám počkat do konce?a je potřeba Shamballa, když jsme v době, kdy jsou tyto energie přístupné všem? Moc Vám děkuji, Kájo a nevím, jak projevit vděčnost, ale velmi si vážím toho, co pro nás děláte. S láskou, Hana

Re: 6. Energie

Datum: 24.05.2016 | Vložil: Kája

Samí hezká písmenka a jsem za každé z nich zvláště dneska vděčný, protože ani i já si občas prožívám své a dnes jsem po dlouhé době opět zaznamenal útoky na mou osobu. Oni se totiž nikdy nevzdají, ale já také ne.
dal jsem slib a ten hodlám dodržet.
a k vašemu dotazu ohledně napojení
s radostí vás napojím jen prosím posečkejte až projdete tímto "procesem" není zde nic co by jste musela uspíšit a prožívejte dokonale současné energie, protože energie modrobílého plamene je zcela jiná. je zemská a tedy je také težší.
Se Shabhalou je to stejné vše chce svůj čas a tak posečkejte v dané chvíli máte toliko energie kolik vaš tělo dokáže vůbec zpracovávat.
s Láskou a v Lásce Kája

7. amnézie

Datum: 26.05.2016 | Vložil: Hana

Přiznám se, že poslední čištění jsem chtěla věnovat práci jiné než soustředění a uvolnění, ale vesmír mě nenechal. Chtěla jsem dceři ušít capáčky, ale už chvíli před desátou jsem cítila, že bych tam být neměla a těsně po desáté mi sám od sebe vypnul počítač a bylo vymalováno, protože tam byl střih. Šla jsem si tedy lehnout a prakticky okamžitě jsem opět usnula. Poslední dva dny zase utíkají jako divé, ani si nedokážu vzpomenout, co se stalo. Viděla jsem se s kamarádkou, se kterou to vypadalo, že už se bavit nebudeme i když se známé roky a bylo to fajn, odpustila jsem mamce, která kritizovala náš byt, přítel dnes opět skvěle zvládl situaci, kdy se chystáme na příjezd jeho matky, já už jsem nervózní, že všechno nestihneme, on by za normálních okolností asi byl psycho, ale dnes to krásně zvládl a ještě mě uklidnil. Mám pocit, že na něj to funguje nejvíc, nebo aspoň je to hodně vidět, já to dost vnímám. Holky jsou v pohodě, starší jančí kvůli maličkostem, ale to dělala i dřív, teď to bylo trochu intenzivní, její pracovní téma je teď řešit situaci jinak než začít brečet. Mám pocit, že sedmým čištěním se čistí i byt, ale ne se zdá, že je tady binec, možná je to impulz k tomu, abych se zbavila zbytečných věcí, máme malý byt a příliš mnoho věcí. Čištění hurá hurá hurá. Že srdce děkuji a těším se na dnešní večer.

Re: 7. amnézie

Datum: 27.05.2016 | Vložil: Kája

To jsem rád že jste zaznamenala že vás vesmír nenechal a člověk by si z toho měl vzít poučení. Jíst budeme pravidelně spát budeme pravidelně, koupat se budeme pravidelně a spousty jiných činností budeme dělat pravidelně.
a co tak se opravdu pravidelně věnovat sobě sama :) tohle nikdo za nás neudělá a výsledky se nepochybně dostaví.
Příjezd mamky a nebo jakékoliv jiné návštěvy. vzpomínám si že kdysi před mnoha lety to bylo obdobné člověk lítal zařizoval uklízel aby to vypadalo a podobně. dne se nad tím usmívám a pokud by mi nědko řekl že mám uklidit protože přijdou rodiče tak se nad tím usměji. proč bych měl kvůli někomu dělat něco jinak .tohle je můj dům, nebo prostor kde žiji a takhle žiju a nemám potřebu kvůli někomu něco dělat. a kdo che kritizovat ten bude ale to už dneska na mne také nepůsobí je to jeho věc a jeho problém . on má problém ne já.
Dítě brečí protože zkouší a ve svém životě zjistilo že tohle funguje od mala že když brečí tak dostane že mu bude nakonec vyhověno jen aby přestalo. jednoduše si toho nemám všímat nemám mu věnovat pozornost v určitém věku a ono ten svůj návyk změní tomu věřte.
s Láskou a v Lásce Kája

8. příroda

Datum: 28.05.2016 | Vložil: Hana

Dnes jen krátce, máme návštěvu, tak moc nestíhám. Všechno probíhá v mnohem větší pohodě než kdy dřív, jak včerejší "chystání" se na babi, tak dnešní den v přírodě. Bylo to naprosto úžasné, meditace se spícím dítětem v šátku u řeky, první letošní spaní venku, vycházení a hraní si s dětmi, grilování, prostě opravdu báječný den, který mě nabil, cítím se odpočatá. Straší dcerka stále kvílí kvůli maličkostem, snažím se nereagovat, jen na to ještě musím připravit ostatní členy domácnosti. Mladší dítko bylo dnes úžasné a je na tom s energií stejně jako já, protože stále ještě nespí. Můj vztah s nevlastním synem je teď mnohem přirozenější a jsme si bližší,z toho mám velkou radost. Děkuji bytostem světla a Vám, Kájo, za možnost změny a práce na sobě. S láskou, Hana

Re: 8. příroda

Datum: 29.05.2016 | Vložil: Kája

Je hezké zde číst a vnímat jak se věci kolem přece jen mění. a zkuste si tak jen sednou a meditovat nad tím co a jak by bylo pokud by jste se nerozhodla pro změnu . Takže tohle vše je vaše zásluha a to že ne vše půjde najednou je pravdou se kterou se musí počítat.
vše chce svůj čas.
kuře se narodí za 21 dní. člověk se rodí zhruba 9 měsíců a slon se narodí za dva roky.
nespěchejte a ostatní kolem nechte být mají své představy o životě a tak ať žijí jak chtějí vy si jen postavte své mantinely a jasně dejte najevo kde jsou hranice.
a dítě které "kvílí" kvůli maličkostem nedělá nic jiného než vás zkouší zda neposunete zase kousek ty hranice které jste mu určila . bude do dělat pořád protože je to přirozené. Láska není však to dám mu vše nebo mu vše dovolit . Láska je mimo jiné přísnost.
s Láskou a v Lásce Kája

9. noční můra

Datum: 30.05.2016 | Vložil: Hana

Po předchozím čištění jsem měla velmi živou a dlouhou noční můru. Normálně si sny moc nepamatuju, ale tentokrát si to vybavuji se všemi detaily. Potřebovala jsem pomoct psovi ne sestry a chodila jsem po velkém domě a hledala veterináře, ale lidi mi lhali, stále mě někam posílali, ale on tam nebyl, nakonec jsem měla bojovat s nějakým chlapem a vyhrála jsem :-) bylo to fakt zajímavé, hledám v tom paralely a stále se tím bavím. Jinak prožívám opravdu krásné dny, to počasí to ještě umocňuje. Návštěva tchýně byla velmi v pohodě, děti super a muž je jako vyměněný. Začínám pátrat, jak se udržet čistá až uplyne těch 30 dní a zůstat v té energii, je to fakt skvělé. Cítím velkou vděčnost. S láskou.

Re: 9. noční můra

Datum: 31.05.2016 | Vložil: Kája

náš život je jedna velká krabice střípků a stále se plní a my máme tyto střípky dávat dohromady a pak se nám zobrazuje onen obraz ve kterém dokážeme číst co je co a proč tohle je tak nebo tam to takto. tento obraz nás následně vede kam máme jít. tohle vše jsme schopni skládat dohromady jen pokud si právě uděláme ten čas a budeme sami se sebou.
až tohle skončí nebojte energie si udržíte a nejen to mám pro vás přichystanou nabídku která dále obohatí váš život
s Láskou a v lásce Kája

10. máme se dneska fajn je nám hej

Datum: 02.06.2016 | Vložil: Hana

Krásný večer, já už si připadám, že se tady opakuji, tak nevím, co psát. Zažívám velmi pěkné životní období, mimo to si poslední 3 noci pamatuju sny, to je novinka, mám pocit, že bych si je měla psát, abych je nezapomněla, ale to jsem ještě neudělala, tak je aspoň vyprávím dceři a příteli, abych si je zapamatovala. Přicházím na velice pěkné a inspirující věci, videa, články a dnes jsem poslouchala dvě meditace na proudění lásky a otevření srdce, pak jsem s dcerou usnula a probudila jsem se doslova s úsměvem ns rtech. Měla jsem krásné odpoledne v kruhu žen, řešily jsme porody a naší zodpovědnost za své tělo i své dítě, kterou nám nikdo nemůže vzít, velmi inspirativní. Život mi plyne tak nějak mnohem jemněji, jako voda, bez překážek, věci do sebe zapadají. Dokonce mám někdy pocit, že umím předvídat, že si něco myslím a ono se to opravdu stane. Moc ráda bych, aby to neskončilo, aby tato příjemná energie pokračovala. Z celého srdce Vám děkuji za otevření cesty. S láskou, Hana

Re: 10. máme se dneska fajn je nám hej

Datum: 03.06.2016 | Vložil: Kája

Ze srdce vám tohle vše co jste napsala přeji a jsem rád, že věci takto vašim životem proudí. jen to není zadarmo. nevzala jste si žádnou tabletku která za vás něco udělala. pracujete na sobě sama a byla jste to vy kdo se rozhodl věci změnit a jedině vy je změnit můžete.
nic nekončí a nikdy neskončí pokud nechci a všechny tyto energie a stavy v sobě mohu po zbytek života umocňovat a rozšiřovat.
jste čištěni nejen vy ale i prostory a tak to vše musí být poznat a musí se to vnímat pokud jsme naladěni
přeji všem jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája

11. ne-moc

Datum: 04.06.2016 | Vložil: Hana

Starší dcera od půlnoci zvracela, byl to dnes náročný den, proto se i omlouvám, že píšu se zpožděním a ještě v době čištění, ale já radši pozdě než později. Dnes byl zvláštní den, do pěti hodin asi bylo všechno zpomalené, ospalé, naštěstí i mladší dcera se naladila, tak jsem se mohla starat a tulit se s tou starší, která byla chudinka hodně špatná, neudržela ani čaj. Pak jsem se šla s mladší projít do přírody a když jsme se asi za hodinu vrátily, starší dcera se rázem uzdravila, snědla dvě misky rýže a najednou byla plná energie, večer nám ještě hrála divadlo, takže nakonec se mi podařilo dostat je do postele až o půl desáté. Pak jsem se věnovala něčemu jinému a na čištění i zprávu zapomněla, omlouvám se. Omlouvám se i pokud vás unavuju detaily, ale pojala jsem tohle psaní jako takový deník. Což mi připomíná, že se mi dnes zdálo o posmrtném životě a bylo to... zvláštní. Jdu se nyní soustředit na energie. Velmi děkuji. Ze srdce, Hana

Re: 11. ne-moc

Datum: 05.06.2016 | Vložil: Kája

Hanko mi se nemusíte omlouvat není za co . a tohle je váš deník dnes si ještě možná ani sama neumíte plně uvědomit co vše již nyní že to zde vše píšete vám dalo a co vše vám to ještě přinese protože se zde můžete vracet . je to váš deník a pište cokoliv co zajímá a přichází vám protože jen vy jste pro svůj život a pro sebe důležitá. co já já nic já jednoho zmizím tak jak jsem se objevil, ale vy , vy Hanko zůstanete.
a děti a nemoci víte to by bylo na knihu. a kdysi na to si vzpomínám nás nutili jíst když jsme byli nemocní že musíme papat abychom měli sílu a podobně. dnes bych to neudělal abych dítěti nebo dospělému řekl musíš jíst. ne nemusí a nemá a až bude chtít jist bude sám¨
a pokud mělo díte teploty pak je to ta nejlepší zpráva protože když už konečně přijdou teploty je to jasný důkaz toho že tělo se již konečně začalo bránit.¨
přeji vám všem jen to nej
s Láskou a v Lásce Kája

12. ne-moc opět a všichni

Datum: 06.06.2016 | Vložil: Hana

Poslední čištění jsem prožila částečně psaním zprávy sem a když jsem dopisovala, cítila jsem silnou energii v celém těle,v rukách úplné jehličky. Druhý den probíhal v pohodě, starší dcera vypadala, že už je zdravá, tak jsme se odpoledne vydali na nákup do supermarketu, což se ukázalo jako obrovská chyba. Když jsme se vrátily, bylo nám špatně všem třem, já jsem ještě v noci zvracela. Dneska je mi naštěstí dobře, zato nejmladší dcera má teploty a celý den spí. Přítelovi je špatně a starší dcera to má střídavě oblačno, zkrátka nás bacil skolil všechny, já jsem to odnesla nejmíň a ta malinká nejvíc. Přemýšlím proč má tak těžké snášení nemoci. Jinak nacházím zajímavé odkazy a články a v posledních dnech jsem zažila několik aha momentů. Jedna paní nám nabourala auto když parkovala a byla tak slušná, že neujela, taky pozitivní. Při léčení mám někdy pocit, jakoby se nic nedělo a někdy naopak cítím velmi silnou energii, ale nevím, jak to ovlivnit. Začínám si všímat, jak komunikují rostliny, to je taky moc zajímavé. Pořád se něco děje. Velmi si vážím toho, kolik času do tohoto projektu vkládáte Vy, Kájo, protože to určitě není jen o tom každý druhý den vyslat čištění, Vy opravdu každému odpovídáte a to si vyžaduje spoustu dalšího času a energie. Moc Vám za to děkuji, na Váš komentář se vždycky moc těším. S láskou, Hana

Re: 12. ne-moc opět a všichni

Datum: 07.06.2016 | Vložil: Kája

Milá Hanko
jsem potěšen že vás těší moje komentáře, jak je uvedeno jsou moje a já nemusím mít ve všem a vždy pravdu. tu ale vždy nakonec najdeme v našich srdcích byť opět "omletá" věc zde přesto to zopakuji že ne vždy když si myslíme že to od srdce je to od něj opravdu je.
je potřeba věci naciťovat a to se dá naučit ale jako vše je to škola a vyžaduje to právě to věnování se sobě sama a být tím pozorovatelem.
nevím do jaké míry zde ledujete ostatní příběhy ale pokud je sledujete pak vám neušlo že někteří tuto službu ukončili a z mého pohledu tak nezvládli zkoušku která před nimi stála. okomentovat následně své rozhodnutí jde různě, ale kdo je pozorný a chce si udělat jasno ten si třeba přečte o čem a jak tito lidé psali když se hlásili do tohoto "programu" a to jsou všechno texty psány srdcem bez vyjímky a zdůvodnění proč končí když už teda napsali jsou psána pod vlivem jiné energie a srdce tam cítit není jen rozum. a každý ať si z toho vezme co sám chce protože je to o každém a na každém je to náš život. a z mé strany to není souzení kohokoliv kdo a to z jakýchkoliv pohnutek toto ukončil je to jen ukázka a konstatování na jasných příkladech. tohle není o nějakých slovech v nějakých článcích tohle je hmatatelné a není to smyšlené a v tom je hodnota každého jednoho příspěvku od každého z vás. i ti co odstoupili zde pro přicházející zanechali velké dílo k zamyšlení a poučení .
nicméně proč to píšu chtěl jsem tím říci že mnohdy stačí jen změnit úhel našeho vlastního pohledu na danou věc a najednou vše uvidíme jinak. já nemohu komukoliv z vás radit ani řešit vaše věci protože nejsem ve vašem těle a to co vy sami sdělíte je jen velmi malinkatý vzorek toho co se ve vašem těle a vašem okolí děje. vy sami musíte se stát pozorovateli a vy sami máte pak odpovědi ve svém nitru.
a to že vám bylo špatně má také svůj důvod a nebyl to bezpochyby bacil nikdy to tak není to jen nám mělo něco , něco říci. a co to je na vás abyste na to přišla. jako matka dětí by jste měla mít daleko lepší vnímání než kdokoliv jiný a než chlap stoprocentně. jste žena a ty jsou jemnohmotnější a tak bych mohl pokračovat ale v čase se to vše objěví. a jít nakupovat s dětmi do obchodů a zvláště do řetězců je skutečný "zločin" páchaný na svých dětech. není mnoho míst kde by byla horší energie než púrávě v nákupních centrech.
a času mne to vše stojí opravdu dost v průměru denně když to přepočítám asi tři hodiny, přesto nelituji ani jedniné minuty kterou jsem do toho vložil a ještě vložím protože zde vzniká opravdu za vaší účasti něco co si nedokážeme v dané chvíli ještě ani představit jakou bude mít a má již dnes cenu a ta každým dnem každým příspěvkem roste.
děkuji vám všem a nedělám rozdílu mezi těmi co ještě nedokončili onen měsíc mezi těmi co pokračují dále a nebo těmi co odstoupili, na každého se dívám stejně každého se stejně snažím pochopit a vcítit se do něj a ke každému mám a budu mít kdykoliv stejný přístup.
jen ti co odstoupili pokud jednoho dne budou chtít v něčem podobném zde pokračovat to již budou mít jako placenou službu a bez tohoto každodenního servisu ,což byla je a bude výhoda.
s Láskou a v lásce Kája

13. zmatek

Datum: 08.06.2016 | Vložil: Hana

Trochu se ztrácím v čase, nedokážu si teď ani vybavit, jak a kde probíhalo poslední čištění. Celkově mám velmi špatnou paměť, zjistila jsem, že si často nepamatuju. Každopádně včera i dnes jsem měla konflikt s partnerem. Pokaždé ho vyvolal on, protože se mu nelíbilo, jak jsem zareagovala a dnes protože nebylo uklizeno. Dřív by z toho asi byla hádka, ale tentokrát jsem jen tak nějak vyslechla, jak on vnímá mě, je mi to líto, ale v podstatě s tím nemůžu nic dělat. Pak jsme si sedli a když jsem k tomu něco chtěla říct, tak odešel. Celé se to završilo tím, že jsem mu navrhla, jestli by se nechtěl připojit k tomu čištění a on to naprosto odmítl. Já jsem to asi věděla, proto jsem mu to za celou domů nenabídla, ale přesto mě to mrzí. Jinak jsme dnes s mladší dcerou zažily krásný den v přírodě, stala se mi zvláštní věc a to, že jsem ochutnala výborný dort a byl tak skvělý, že mi z toho začaly téct slzy. Včera jsem si koupila knihu Matrix Energetics a velmi dobře se mi čte, je to moc zajímavé, už se těším, až se dostaneme k nějaké praktické části a budu to moct vyzkoušet. Myšlenka, že všechno je nám k dispozici ve vesmírném depozitáři a stačí si pro jakoukoliv informaci jen zažádat je převratná a nemůžu se dočkat až to vyzkouším. Což mě znovu přivádí k myšlence na přítele, který mi řekl, že jsem au moc v oblacích, protože věřím, že vše, čemu věřím se splní. Cosi se mi tu nezdá, mám dnes pocit, že jdeme jiným směrem. Je možné žít s člověk, který jde jinam než Vy? Za otázka je tak blbá, že má v době už odpověď. No nic, snad se zase potkáme. Děkuji, Kájo i Vesmíre, díky Vám prožívám pocity štěstí a spokojenosti daleko více a v přítomném okamžiku. S láskou, Hana

Re: 13. zmatek

Datum: 09.06.2016 | Vložil: Kája

Jsem si plně vědom toho, že tohle čtení níže není pro každého, lépe řečeno ne každý je na ně připraven a ne každý mu v dané chvíli může porozumět, přesto jej zde vkládám jako odpověď. Nejsou to ona sladká slova o andělích, které osobně miluji avšak nejsou to andělé koho máme ve svém životě najít a ke komu se máme obrátit. Nejsou to andělé kdo sídlí v samotném středu našich srdcí.
Tohle je jiné čtení jiná nauka a není "lehké" ji pochopit , dokud ji však nepochopíme budeme se vždy v našich životech jen plácat a vinit druhé. Budeme obaleni strachy a naslouchat jejich rozsévačům a budeme scházet z naší cesty. To vše však jen proto že ještě jsme nepochopili ještě nepřišel náš čas , ještě jsme neprošli zkouškou.¨
než se začteš do níže vloženého textu, zklidni svou mysl a naslouchej slovům která jsou zde pro tebe.
S Láskou a v Lásce Kája


XII. Spřízněné duše


Podívejme se nyní na některé z věcí, které jsem ti dal, především na ty, u kterých ještě nejsi schopen Mne uznat za jejich dárce.
Je možné, že konkrétní postavení, které nyní zaujímáš v životě, nepovažuješ za nejlepší k vyjádření mé Ideje, která se čím dál více zpřítomňuje ve tvém nitru.
Je-li tomu tak, proč tedy neopustíš toto postavení a nezaujmeš postavení na základě své vlastní volby?
Samotná skutečnost, že to nemůžeš nebo že to neděláš, dokazuje, že v této chvíli je takové postavení nejvhodnější k tomu, aby se v tobě probudily určité vlastnosti, které jsou potřebné k mému dokonalému vyjádření, a že JÁ, tvé vlastní JÁ, tě nechávám v něm zůstat tak dlouho, dokud nejsi schopen poznat můj záměr a význam skrytý v síle, kterou takové postavení obsahuje, a která narušuje klid tvé mysli a tím tě udržuje v nespokojenosti.
Až odhalíš můj význam a rozhodneš se pro to, že můj záměr se stane tvým záměrem, teprve tehdy, a nikdy jindy, ti dám sílu k tomu, abys přešel z tohoto postavení do postavení vyššího, které jsem pro tebe připravil.
Možná si myslíš, že manžel nebo manželka, kterou máš, se vůbec k tobě nehodí nebo, že vůbec není schopná ti pomoct ve tvém „duchovním“ probuzení, a že právě naopak ti v něm překáží a škodí. Možná i tajně uvažuješ o rozchodu nebo toužíš po tom, abys mohl odejít od tohoto manželského partnera za někým jiným, kdo má pochopení a připojí se k tobě ve tvém snažení a hledání, a kdo ti z tohoto důvodu připadá, že více odpovídá tvému ideálu.
Můžeš utéct, pokud chceš, ale uvědom si, že nemůžeš utéct před svou vlastní osobnosti, která ve své sobecké touze po „duchovním“ partnerovi může přitáhnout pouze někoho, kdo tě přinutí k desetinásobně delšímu a těžšímu hledání mezi iluzemi mysli, než se budeš schopen znovu probudit k vědomí mého hlasu, který promlouvá v nitru.
Protože partner, který by měl pro tebe porozumění a projevoval by ti vděčnost, by v tobě podporoval tvou domýšlivost a sobeckou touhu po „duchovní“ síle, a rozvíjel by další egoistické stránky tvé povahy. Rovněž laskavý, důvěřivý, poddajný partner by mohl v tobě podporovat pouze sobectví a ješitnost, pokud se ještě trvale nenalézáš ve vědomí mé neosobní lásky; zatímco despotický, podezíravý, vyčítavý partner ti může poskytnout duševní výcvik, který ještě potřebuješ.
Pokud to ještě nevíš, tím, kdo je tvou pravou spřízněnou duší, je ve skutečnosti anděl z nebes, stejně tak, jako jsi i ty, jedna z vlastností mého Božského JÁ, který přišel za tebou, aby tě učil despotismem, odporem, sobectvím, tvrdostí a přísností, protože tyto vlastnosti jsou stíny vytvořené podobnými vlastnostmi, které sídlí uvnitř tebe. Protože světlo mé Ideje v nitru, které vyzařuje skrze tvou zatemnělou osobnost, vrhá tyto stíny na duši tvého partnera, a tím ji rovněž zatemňuje, zeslabuje a připoutává k její osobnosti. Současně však umožňuje stínům, které jsou vyvolány těmito tvými vlastnostmi, aby působily na tvé vědomí tak silně, že získávají moc k tomu, aby tě mohly trápit a zneklidňovat. To vše slouží k tomu, aby ses naučil, že teprve až zbavíš nečistot svou vlastní osobnost tak, aby se mohla projevit má svatá láska, můžeš být vysvobozen z jakýchkoli poměrů, které mohou nyní hodně znepokojovat tvou mysl a způsobovat velký smutek ve tvé duši.
Proto si uvědom, že tato spoutaná duše, tento anděl z nebes, tato další část mého i tvého JÁ, přišla za tebou a tluče křídly o zavřenou klec své osobnosti, ve které ji pomáháš být uvězněnou. Tato duše touží a snaží se skrze tebe vyvolat do projevu neosobní lásku, něžnou, ohleduplnou péči o druhé lidi, vyrovnanost mysli a pokojné srdce, klidné, pevné sebeovládaní, které jediné ji mohou otevřít bránu, a tak ona může vstoupit do svobody jejího vlastního vznešeného bytí a projevit se ti jako její vlastní pravé JÁ. Dokud neuvidíš tuto duši ve veškeré její Božské kráse, osvobozenou od tohoto pozemského otroctví, nebude ti nikdy umožněno, abys nalezl a poznal tento ideál, který hledáš.
Protože tento ideál neexistuje vně – v některé jiné osobnosti – ale pouze v nitru, ve tvém Božském protějšku, kterým jsem JÁ, tvé vyšší, nesmrtelné JÁ. Je to jenom má Idea tohoto tvého dokonalého JÁ snažící se vyjádřit a projevit skrze tvou osobnost, která způsobuje, že spatřuješ zdánlivé nedostatky na partnerovi, kterého jsem ti dál.
Avšak jednou přijde doba, kdy přestaneš venku hledat lásku, soucit, porozumění a duchovní pomoc a zcela se obrátíš na Mne v nitru, a tyto zdánlivé nedostatky zmizí. Potom uvidíš na tomto partnerovi pouze odraz vlastností jako je nesobecká láska, vlídnost, důvěra a neustálé úsilí učinit druhé lidi šťastnými, které budou jasně a nepřetržitě vyzařovat z tvého vlastního srdce.
Je možné, že ještě nejsi schopen tomu všemu zcela uvěřit a stále ještě pochybuješ o tom, že JÁ, tvé vlastní JÁ, jsem zodpovědný za tvé současné postavení nebo, že jsem ti vybral tvého současného partnera.
Pokud je to tak, pak je pro tebe dobré, když takto pochybuješ, dokud ti nebude všechno jasné.
Ale zapamatuj si, budu promlouvat mnohem jasněji přímo z nitra, pokud se však s důvěrou obrátíš na Mne o pomoc. Protože vždy uchovávám svá nejposvátnější tajemství pro ty, kteří se obracejí na Mne s hlubokou a trvalou vírou v to, že jsem toho nejenom schopen, ale že je i zabezpečím v každé jejich potřebě.
Nicméně tobě, který to ještě nedokážeš udělat, pravím: „Jestliže tvoje vlastní JÁ tě neumístilo tam, kde jsi, nebo neopatřilo tohoto partnera, proč tedy tam jsi? A proč máš tohoto partnera?
Přemýšlej!
JÁ, který jsem VŠE CO JE, dokonalý, nedělám chyby.
Ano – říkáš – ale osobnost dělá chyby. A osobnost si vybrala tohoto partnera, a možná si nezasloužila lepší postavení.
Co, kdo přinutil osobnost k tomu, aby si vybrala tohoto konkrétního partnera a získala toto konkrétní postavení v životě? Kdo zvolil místo a umístil tam tohoto partnera, že sis ho tam mohl takto vybrat, a kdo tě přinutil, aby ses narodil ze všech zemí právě v této zemi, a ze všech měst na světě právě v tomto městě a v této konkrétní době? Proč ne v některém jiném městě a o sto let později? Vykonala to všechno tvoje osobnost?
Odpověz si sám pro sebe upřímně a přijatelně na tyto otázky, a zjistíš, že JÁ Bůh ve tvém nitru, tvé vlastní JÁ, dělám vše, co děláš ty, a dělám to dobře.
Konám to vše během toho, kdy vyjadřuji svou Ideu, která se neustále snaží projevit ve vnější formě svou dokonalost prostřednictvím tebe, mé živoucí vlastnosti, stejně tak, jako ji projevuje ve věčnosti, v nitru.
Co se týká tvé pravé „spřízněné duše“, o které tě někdo přesvědčil, že na tebe musí někde čekat, přestaň ji hledat; protože neexistuje zevně v nějakém jiném těle, ale uvnitř tvé vlastní duše.
Protože to, co se dožaduje v tobě svého doplnění, je pouze tušení přítomnosti Mne samotného ve tvém nitru, který toužím po tom, abys Mne poznal a projevil, Mne, své vlastní Božské Dvojče, svou Duchovní část, svou druhou polovinu, se kterou, a pouze s ní jedinou, musíš být sjednocen před tím, než můžeš dokončit to, co jsi přišel na Zem vyjádřit.
Je samozřejmé, že pro tebe, který ještě nejsi ve vědomí sjednocen se svým neosobním JÁ, je to tajemstvím. Ale nepochybuj, pokud přijdeš za Mnou s naprostou odevzdaností, a nebudeš se starat o nic jiného než o spojení se Mnou, odhalím ti sladkosti nebeské extáze, kterou mám již dlouhou dobu pro tebe připravenou.

pokud tě text oslovil více najdeš v rubrice "Bůh" neosobní život.

Re: Re: 13. zmatek

Datum: 10.06.2016 | Vložil: Hana

Děkuji, mě se to četlo dobře, protože to vím, minule jsem se spíš asi potřebovala vypsat, protože jsem byla ublížená. :-)

14. pohoda jazz

Datum: 10.06.2016 | Vložil: Hana

Dobrý večer, od posledního čištění je nám zase dobře, konečně jsme všichni zdraví a užíváme si hezkého počasí. Po dvou letech máme v provozu balkón, tak si užíváme snídaně venku. Mám víc energie a možná je to i díky tomu, že jak do lehnu, hned usnu. Trochu mě mrzí, že jsem si zase přestala pamatovat sny, asi to je trest, protože jsem si je nezačala psát. Matrix energetics je skvělá kniha, vřele ji všem doporučuju, přinejmenším filozoficky, k praxi jsem zatím nedošla. Děkuji ze srdce velmi. S přáním všeho nejlepšího a s láskou, Hana

Re: 14. pohoda jazz

Datum: 11.06.2016 | Vložil: Kája

To jsem rád že máte usměv na tváři a je vám dobře. Možná jste nikdy neprožila ten stav že chcete spát a neumíte a můžu vám říci že to není nic příjemného , když opravdu toužíte usnout a děláte vše možné i nemožné a přesto to nejde. Pokud by tomu tak bylo pak by jste si vážila toho že dnes lehnete a ihned usnete. Podívejte se na to třeba zase trochu jinak což když je to tak že konečně máte večer klidnou a prázdnou hlavu a nemyslíte na nic a tělo vám to vrací formou okamžitého spánku . Vždyť to je krásné a co by za to jiní dali.
máte před sebou pokud se nepletu poslední čištění tedy zítra v neděli a pak před vámi bude stát rozhodnutí co a jak dále zda s námi půjdete dále a nebo se zde s námi rozloučíte a pokud tomu tak bude doufám že na rozdíl od jiných nám zde napíšete alespoň ono závěrečné hodnocení. těším se a přeji jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája

15. lehkost bytí

Datum: 12.06.2016 | Vložil: Hana

Dobrý večer, poslední dva dny utekly tak rychle. Víkend ve znamení dětí, výletů, přírody, jak jinak by mohlo být než dobře? Ano ano, vím, že by mohlo být jinak, ale i když se sem tam něco nepovede, všimla jsem si, že ty situace teď zvládám mnohem víc v pohodě. Nepropadám panice, ale s nadhledem vyřeším, to je obrovský dar,o ten se bude těžko přicházet. Stejně tak užívání si přítomného okamžiku. Už se pomalu chystám na konec této příjemné energie, dnes mám před sebou poslední čištění. Určitě bych ráda pokračovala a jsem Vám, Kájo, moc vděčná za tu nabídku. Takže teď, jestli jsem to dobře pochopila, bych měla napsat report z celého měsíce a přečíst si články, je potřeba ještě něco? Děkuji Vám. S láskou, Hana

Re: 15. lehkost bytí

Datum: 13.06.2016 | Vložil: Kája

Milá Hanko
každému z vás tohle něco přineslo. Někteří to vzdali a skončili dříve, Někteří nepokračují dále a myslí si že práce na sobě sama skončila a nebo je k tomu přivedlo něco jiného. Někteří pokračují.
Nakonec je to každého rozhodnutí protože je to váš život.
Mi osobně to dalo a dává opravdu velmi mnoho každý den a každým sdělením kohokoliv z vás. Uvědomuji si u toho spousty věcí a přichází mi nové skutečnosti.
Já vám za účast děkuji a opravdu to bylo včera poslední vaše pročištění v této podobě. Nic však nekončí a o nic nemusíte přicházet protože to je opravdu vše na vás a ve vás.
Můžete s námi jít ještě o kousek dále a ani zde to nebude stále končit. Pokud jste si články a doporučení přečetla pak stačí opravdu napsat nějaké závěrečné shrnutí které vás osobně opět přiměje se zastavit a zamyslet nad tím vším takže je to opět "služba" pro vás samotnou a nás nám to může také mnohé opět dát.
Pokud napíšete ono zhodnocení pak se stačí rozhodnout zda s námi tedy ještě kousek cesty půjdete byť to do čehon jste vy nebo kdokoliv jiný zde šel bylo splněni. chcete li ovšem jít dále pak stačí už jen napsat kdy si přejete aby jste prošla napojením na modrobílý plamen květu života. založím vám novou podstránku a vy tam opět můžete a je to vhodné si psát jaké to je v tom meziobdobí co vám to dává a podobně. opět to bude váš prostor a já se rád vyjádřím
takže abych to vše nazakecal napište shodnocení měsíce a pak datum kdy chcete projít napojením termíny jsou v onom článku další krok¨
s Láskou a v Lásce Kája

Shrnutí

Datum: 18.06.2016 | Vložil: Hana

Hodně dlouho jsem přemýšlela, jestli budu pokračovat, přestože jsem původně chtěla a byla jsem z té možnosti nadšená,tak po přečtení článku moji andělé jsem o tom musela hodně přemýšlet. Na jednu stranu mě to vystrašilo a na druhou mi to připadalo jako přepírání osobního prádla na veřejnosti. Nakonec jsem si řekla, že to ale přece není moje věc a nemělo by mě to ovlivnit v růstu , a proto píšu tyto řádky. Uplynulých 30 dní byly bezesporu výjimečné. Především mě poznamenalo to, že jsem si každý druhý den udělala na sebe čas a vnímala jen sebe a své okolí, také sebereflexe je dar , který s vděčností přijímám díky této očistě, i jinak to bylo období velmi příjemné, věci plynuly tak nějak lehčeji. Za poslední týden ,kdy už nejsem napojená se událo spousta ne úplně dobrých věcí. Sice jsme za ten uplynulý měsíc byli celkově více nemocní , ale mám pocit, že jsme z toho vyšli více zdraví. Cítím velkou vděčnost , že jsem touto zkušeností mohla projít, dokonce jsem přemýšlela, že bych Vám napojení měla zaplatit, ale věřím , že máte s našimi zprávami nějaký vyšší záměr. Pozorování okolí je to, co mi z čištění také zůstalo. Ať už se jedná více o ezoterickou záležitost či psychologický rozvoj osobnosti díky soustavné práci člověka sama na sobě, vnímám minulý měsíc jako pracovní cestu , která mi pomohla podívat se do sebe. Pochopila jsem v mnohém i své bližní, což mi dřív dělalo často problémy. Ráda bych v seberozvoji pokračovala,proto prosím o napojení na modrobílý plamen květu života a to příští sobotu, jestli to tak vychází. Předem moc děkuji a přeji Vám jen to nejlepší, abyste nemusel v budoucnu řešit nařčení z nepravd,ale ani abyste nemusel o nikom psát takové věci, jako píšete v těch článcích. S láskou, Hana

Re: Shrnutí

Datum: 20.06.2016 | Vložil: Kája

Děkuji milá Hanko za každé jedno slovo a každou jednu myšlenku v tomto vašem textu uvedou. Nejsou slova kterými bych v krátkosti vyjádřil vše co bych chtěl a samozřejmě v tom nejlepším slova smyslu.
osobně jsem zde přečetl každý jeden příspěvek každého z vás a za každý jsem vděčný, každý mne obohatil.
nejsem zde od toho abych hodnotil a ani to nejde, protože každý zde vyjadřuje za sebe pak názor pocit či postoj.
tyhle vaše řádky patří k těm ke kterým se budu v tom nejlepším navracet protože jsou hluboké krásné a je v nich obsaženo více než si vy sama možná myslíte.
děkuji vám z celého srdce.
s Láskou a v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek