03 - Luboš

Představuji Vám třetího ůčastníka, který splnil všechnypodmínky a souhlasí s tím, že se s Vámi podělí vždy o své prožitky.
 
  • jméno - Luboš
  • věk - 52 let
  • kraj - Jihočeský
  • přiřazen na seznam 29.4. a první pročištění proběhne 30.4.2016 ve 22:00hod. následně každý sudý den ve stejnou dobu a poslední pročištění pak proběhne 30.5.2016.
Luboš napsal:

Přeju krásný den Karle

Muj životní vzestup a z mrtvích vstání a to doslova začal před dvaceti lety kdy jsem se oprostil od závislosti jménem alkohol, přišel zvrat který nedokážu do dnes dost dobře pochopit.

Začal jsem sportovat chodit do přírody prostě jsem se vrátil do dětských let a začal znovu žít,stále mě něco táhlo dál a dál , strava posléze očisty organizmu vším možným a poté vyřazení masa z jídelníčku . 

Má touha po poznání mě přivedla k práci s energiemi až na na kurz práce s kvantovou vlnou ale stále cítím že né všechno v mém těle je v pořádku a proto mě oslovila vaše nabídka za kterou vám moc děkuji.

Vím o zapisování pocitu po každém sudém dni terapie a budu tak činit.      

  s Láskou Luboš.

Vznikl nový pár.

Luboš - Libuše:

v době, kdy jsem přišel s touto službou jsem nepředpokládal, že by se dodatečně mohl přihlásit náš partner, aby se celého procesu také účastnil. nicméně jsem potěšen, že se tak děje a pokud mne v této záležitosti někdo z vás osloví pak rád pokud to ještě bude možné vyhovím. vím je to hluboce nad rámec toho co jsem nabízel na počátku, přesto jsem potěšen a jsem vděčný za tahle spojení a sblížení se navzájem a proto v každém takovém případě ti vyjdu vstříct člověče.

oslovil mne pan Luboš a napsal:

Pěkný den Kájo

Jsem u vás v procesu čištění zdarma a řekl jsem otom také své pani a nechal nani jak se rozhodne dnes mě požádala abych vás oslovil protože sama moc na internet nechodí a nevládne jím příliš a tak tedy činím. Luboš

 

Přeji slunečný den pane Kájo

Mé jméno je  Libuše ...........    nar. ......  1970   kraj. Jihočeský  město. ........

chci vás požádat o očistu svého těla ,duše a mysli já sama několik let pracuji s energiemi reiki a prodělala jsem zasvěcení , používám jí pouze pro sebe a okolí, já sama mám pocit nějaké zátěže z minulých životu nebo tak něco, chtěla bych porozumět vlastnímu já a odstranit pochyby sama v sebe, když už myslím že vše je v pořádku začnou opět vylézat staré rány které jsem myslela že mám vyřešené tak pokud se ještě vejdu a bude mě dovoleno zařadit se do progremu budu vděčná.     děkuji Libuška

Jsem seznámená se všemi podmínkami a budu je dodržovat celý proces.

 

  • Zařazuji tímto paní Libuši na seznam jako partnera Luboše a její první pročištění proběhne 10.5.2016 ve 22:00 hod a pak každý sudý den a poslední pročištění pak bude provedeno 10.6.2016.
  • věk - 46 let.
  • zapisovat bude své prožitky na stejný list jako Luboš nejlépe pak v samostatném příspěvku.
 

Z důvodů, aby se nikdo dále historicky k textům nijak nevyjadřoval a nezasahoval tak do vytvořeného díla, byl celý diskuzní "blok" překopírován do běžného formátu a zároveň byla odstraněna možnost jakýchkoliv dalších příspěvků. 

příspěvky byly zároveň seřazeny podle data vzniku, takže poslední příspěvek Petry je na konci stránky.

Petra prošla službou  Shambhala 30 dní s pročištěním a rozhodla se pokračovat dále.

Pro službu modrobílý plamen Květu života byla založena nová podstránka.

03 - Luboš

1-čištění

datum: 01.05.2016 | vložil: 03-Luboš

Pěkný den přeju vám Karle a taky všem ostatním.
Sobota začala mírným třesem celého těla který přetrval až do odpoledních hodin možná to bylo tím že jsem byl dost natěšen na večerní čištění a něco se už rozjíždělo.
Večer při čištění jsem pocitoval pulzy jako když silou zavřete oči po celém těle , zhruba po pul hodině jsem se dostal do spánko meditačního stavu a přichazely mě ruzné obličeje neznámých lidí jeden za druhým až do pul dvanácté kdy jsem kouk na budík a celkem uvolněný usnul.


Re: 1-čištění

datum: 02.05.2016 | vložil: Kája

Milý Luboši
Přeji vám hezké tady a teď a děkuji že jste se zde s námi podělil s prožitky jaké to u vás bylo před a po prvním pročištění.
Ano prožíval jste běžný stav před čištěním a je toho zde na různých místech na stránkách právě o tom napsáno, že pokud se člověk vědomě rozhodne něco podobného podstoupit pak to vaše „tělo“ již ví a připravuje se na to. Není to nic neobvyklého a je to nepochybně příjemné na sobě vnímat. To však neznamená že toto musí prožívat každý, protože u někoho se žádné příznaky nemusí projevit ani u samotného čištění a přesto to funguje a jste očištěni, máte kolem sebe ochrany a tělu je dodáváno mnoho nové pro něj samotné do té doby vcelku neznámé energie. Z toho také pramení následně a hlavně po prvním pročištění celá řada různých komplikací, které v samém důsledku komplikacemi nejsou jen je tak vnímáme. Především jde jak to mnozí popisují a zmiňují se o bolesti v různých částech hlavy. Člověk může být druhým dnem jaksi laksní, kdy jej nic nebaví a podobně. těch projevů je skutečně mnoho a jsem rád, že se zde zmiňují, protože si mnozí následně mohou na základě všech těchto příběhů uvědomit, že cokoliv co se komu děje je přirozené a normální. Ať už vnímá cokoliv nebo dokonce nic je to vše jak má být.
V tom měsíce jde opravdu o vás samotného a čím více se tím vším budete zabývat čím více budete pozorovat sebe a změny kolem vás tím více rychleji a do větší hloubky bude vše probíhat.
Byť mne toto vše stojí docela dost času. Který bych mohl investovat jinam a jinak, nelituji toho a mám z toho všeho ten nejlepší pocit, protože jste všichni nakonec jen ukázkou toho že věci změnit jdou, pokud se sami vědomě rozhodneme a něco pro to uděláme. Snažte se vědomě změnit co nejvíce věcí kolem sebe, byť maličkostí protože to vše nakonec podporuje změny ve vašem těle. Zkuste méně sledovat televizi pokud ji sledujete nebo ji odstavte úplně věřte že ji nepotřebujete. Na internetu brouzdejte co nejméně a nepřeskakujte z jednich stránek na druhé, protože pak jsme jen zahlceni informacemi a nemáme čas se vůbec zamyslet a pozastavit nad tím co je a není pravdou. Dávejte co nejvíce času sami sobě, protože to je ta nejlepší investice kterou můžete udělat.
Přeji Luboši jen to nejlepší a opravdu se těším jak na výsledek za měsíc. Jaký bude je v podstatě na vás. Na sobě jste měl 3 etity a 6 přivtelených duší a samozřejmě spousty různých energetických vláken směřujících od vás k někomu nebo něčemu a nebo naopak. tak jako všichni po pročištění jste byl čistý a jak jste na tom v dané chvíli nevím, protože havěť jakéhokoliv druhu si člověk na sebe přilepí třeba i hodinu po pročištění. V každém případě pročišťování bude probíhat každý sudý den a tak nepochybuji že jako všichni i vy budete po pár pročištěních zcela čistým a stav bude na jistou dobu setrvalý. všichni kdo se kdy učastnil nebo bude účastnit 30 denního pročištění se Shamhalou jsou mají po celou tu dobu kolem sebe ochrany které jsou součástí tohoto čištění a nepochybuji že toto jste schopni jednoho dne vnímat jaké že to je být skutečně čistý.
S Láskou a v Lásce Kája 


Re: Re: 1-čištění

datum: 02.05.2016 | vložil: Luboš

Děkuji mnohokrát Kájo 
mam ještě jeden poznatek dnes ráno kolem pul sedmé u snídně jsem jsem láska jsem světlo a ten tah energie od sedmé čakry přes celé tělo do matičky země byl uchvatný
Pěkný den v lásce všem Luboš.


1-čištění

datum: 01.05.2016 | vložil: 03-Luboš

Ráno bylo ale jiné než normálně cítil jsem se uvolněně jako zbaven obalu co mě bránil dýchat, sleduji také svuj problém se sluchem mám 15 let tinitus zvuk který jede bez přestání na stejné frekvenci hm zatim nic ale možná))).ted mám lehké bolení hlavy zezadu alenic hrozného. Zatím za vše děkuji a lásku a světo v duši.


Re: 3-čištění

datum: 07.05.2016 | vložil: Kája

Vaše slova jsou jako pohlazení po duši a je krásné, pokud tohle vše prožíváte protože je vidět jde to vnímat, že jste na své cestě hodně daleko.
Svět je dnes ve větším chaosu než kdykoliv dříve a to byl a je záměr, aby se dosáhlo nového světového řádu.
nechme ty, kteří nejsou připraveni slyšet být, protože je nezměníte a čím více se budete snažit na ně působit a vysvětlovat jim věci že jsou jinak tím více budou oni v odporu a staví si ještě větší zeď. 
neplýtvejte energií kde není třeba. Vyjádřit se můžeme avšak nehme na každém jaký směr si nakonec sám vybere. tím neříkám že máme mlčet, když je pácháno zlo a nebo šířena nepravda, jen nesmí být pro nás důležité co si myslí jiní a pokud nechtějí jít cestou změn je to jejich věc, nejsou ještě připraveni.
Při samotném čištění se nemusí nic dít už jsem o tom psal mnohokráte je důležité pozorovat sebe sama uvnitř jaké mém pocity nadcházející jak se cítím jak mi je. je potřeba sledovat jak se mění okolí protože to mi nakonec ukazuje že věci fungují a že se měním já.
mějte se hezky
S Láskou a v Lásce Kája


4-čištění

datum: 08.05.2016 | vložil: 03-Luboš

Pěkný slunečný den
čtvrtá očista proběhla v naprostém klidu lehké mrazení brnění pak jsem usnul,sobotu jsem prožil v kruhu stejně naladěných přátel až do pozdních hodin , ,dnes jsem uvolněný prostě jen pozoruji a plynu)). těšim se na večer a za vše děkuji Kájo.


Re: 4-čištění

datum: 08.05.2016 | vložil: Kája

Vnímám vás jako pohodového a vyrovnaného člověka. Jeden by si řekl, co zde děláte při vašem nadhledu. protože však vím, co a v jaké míře jste na sobě měl, pak vím že toto vás muselo nějakým způsobem v mnohém ovlivňovat a znepříjemňovat život. 
dnes jste čistý ve smyslu entit a přivtělených duší a dále se čistí různé vzorce a těla se harmonizují. zajímalo by mne Luboši, zda na sobě již nyní pociťujete změnu ve smyslu že je něco jinak. vím jen těžko se to popisuje a přesto bych uvítal nějakou odpověď.
je hezké mít kolem sebe nebo se stýkat s těmi, kdo jsou na stejné vlně. 
také jsme zde v sobotu něco podobného prožili s Radkou, protože nás návštěvou poctili dvě kouzelné bytosti, které jsem před rokem napojoval na modrobílý plamen Květu života a opravdu to bylo velmi milé setkání a povídání.
mějte se hezky a držím palce.
S Láskou a v Lásce Kája


5-čištění

datum: 09.05.2016 | vložil: 03-Luboš

Přeji slunečný den Kájo
Čištění jsem prospal ale vím že se děje a nechávám mu volný prostor na práci a už ho nebudu rušit žádným očekáváním, no a ted jak jen to napsat co se děje mám za sebou hodně bujaré mládí plné rebélie vzestupu a pádu až na dno ale tyto zkušenosti mnou prožité jsou k nezaplacení jinak se získat nedají a určitě jsem je prožít měl , před dvaceti lety přišel obrat k lepšímu ale stím také něco jako uvěznění do obalu kolem těla či nějakých šlupek které brání v nadechnutí nevím jak to popsat, měl jsem zhruba tři pětiminutové okamžiky za celou tu dvacetiletou dobu kdy ten obal zmizel takže znám ten pocit osvobození ted mám dojem že obal slábne a rozpouští se cítím v sobě že jsem kousek od něčeho co hledam cítim to uvnitř né v hlavě ale v nitru , co to sakra je co)))).táhne mě to dopředu za poznáním cítím to vedle sebe a nevím jak se stím spojit, propojit, jo je tu nějaká zed, blok, sakra kde, já nato ale příjdu času je dost)). Pouze přirovnání nikam skákat nebudu)))). Je to tak silné že stojím u nekonečné propasti a někdo volá skoč ajá klidně skočím protože v cém těle cítím tu energii a vím že poletím. No teda ale nechám to tu)))). děkuji za vše Kájo a takto to teda cítím.


Re: 5-čištění

datum: 09.05.2016 | vložil: Luboš

Omlouvam se za češtinu a sloh to mě nikdy nešlo musím to vychrlit najednou jinak bych to nenapsal))).


Re: 5-čištění

datum: 11.05.2016 | vložil: Kája

Je hezké, že čištění dáváte volný prostor bez očekávání, několikráte jsem na toto na mnohých místech upozorňoval ,že tomu tak má být.
vše co se nám děje v tomto průběhu je v naprostém pořádku a je to v souladu s Boží vůlí. Je to vše cesta a neděje a neprožíváme v tomto období nic co bychom neměli.
ani vaše jak říkáte bujaré mládí není ničím co by jste neměl prožít. každá duše která zde je, je různě stará. není potřeba se zabývat tím jak stará je, je však potřeba pochopit že vším čím procházíme nás "vesmír" - Kristus učí a my mále pochopit. některé věci se nám budou dít tak dlouho dokud nepochopíme a až pochopíme přijdou jiné věci.
jediné vědomé věnování se sama sobě je cesta . nic nakonec nenajdeme jinde než v nás samých a k tomu musíme dojít. nepotřebujeme žádné předražené semináře a podobné smyslné nesmysly ve formě různých lákadel. musíme se a máme se obrátit dovnitř tam je vše a jednoho dne to objevíme ať už v tomto nebo jiném životě. přes všechnu nespravedlnost které se nám takto může mnohdy jevit ve smyslu toho co prožíváme je náš život tím nejspravedlnějším s čím jsme se kdy setkali a setkáme. je náš a jen my rozhodujeme.
za češtinu se neomlouvejte osobně mi je to jedno, nejsem jiný a kdo si na toto potrpí a chce v tom vidět jakoukoliv naší nedokonalost je to jeho nedokonalost.
S Láskou a v Lásce Kája


6-čištění

datum: 12.05.2016 | vložil: Luboš-3

Pěkný den Kájo
První den po čištění naprostý klid a naplněnost i přesto že se mě udělal opar na puse a slabý zánět levého ucha tak mě to nijak nerozhodilo a užíval jsem v klidu celý den, dnes trochu unava což muže být tím škaredym počasím, jinak dost přemýšlím no spíš koukam do ,,blba)))).,, nebo je to spíš alfa stav tak něco. děkuji za vše Luboš


Re: 6-čištění

datum: 13.05.2016 | vložil: Kája

Ano i toto je součást čištění že se nám mohou projevit na různých částech těla různé věci a je to opět jen důkazem že se naše tělo čistí.
Luboši vymažte ze svého programu některá slova a to k vašemu prospěchu. Máme být pozitivní a stále se v tomto duchu uchovávat máme jeden druhého podporovat a tedy i upozorňovat na věci a co myslíte slovo "škaredé počasí" je pozitivní ?
všimněte si kolik lidí kolem vás v podstatě téměř všichni používají slova a spojení jako " hrozně krásné, hrozně příjemné" a podobně. Co myslíte je to pozitivní, co myslíte co tím přitahuje, komu otevíráte dveře. Všimněte si kolik lidí to ve vašem okolí používá a když si to uvědomíte pak zjistíte že vám toto trhá uši jak to zní jak se vyjadřují.
včera proběhlo čištění i vašich prostor domu či bytu a tak jsem zvědav zda jste to nějakým způsobem zaregistroval.
s Láskou a v Lásce Kája


7- čištění

datum: 13.05.2016 | vložil: Luboš-03

Pěkný den Kájo
Ještě mam něco ke včerejšímu dni, došlo k nádhernému propojení energií s mojí partnerkou uf krása já ten stav tady a ted a pocit plynutí mam už nějaký čas a přesně jsem věděl o čem mluví ten klid a uvolnění co vyzařovala se jen těžko dá popsat, přiznám se že jsem nato dlouho čekal ale nedá se nato nějak tlačit musí k tomu dojít každý sám tak jí to moc přeju svítila jako sluníčko)). Dnešní ráno jsem vstával do zcela jiného jakoby čistějšího cítil jsem jemnej vzduch zatím nevím jak posat ale budu to sledovat a později doplním v každém případě u nás jsou hodně pozitivní změny a zato děkuji v lásce a světle vám Kájo.


Re: 7- čištění

datum: 14.05.2016 | vložil: Kája

Vím přesně co popisujete a to jsou právě všechny ony věci kolem nás a nebo v nás které se jen velmi složitě popisují. jako bychom pro to neměli ani slova. jsou to pocity události prožitky, které vnímáme uvědomujeme si je prožíváme je jen jsou mnohdy druhým nahlas nesdělitelné a to mnohdy ani těm co vědí o čem je řeč.
jsem rád že u vás na základě vašeho rozhodnutí dochází ke změnám a já zde jsem a vždy bude jen prostředníkem pro ty, kteří se sami vědomě rozhodli a chtějí, protože na tomto základě to stojí.
všechny ty energie a pročišťování je zde pro nás jen jako dolnění toho, jakási podpora pro nás samotné že chceme .
jsou to dary z hora a je pak jen na nás jak se k věcem sami postavíme protože to je skutečně v nás a o nás.
S Láskou a v Lásce Kája


 


8-očista

datum: 16.05.2016 | vložil: 03-Luboš

Přeju slunečný den Kájo
Další očistu jsem prováděl v sedě říkám si pěkně to procítím haha no vesmír to chtěl jinak ani nevím kdy jsem usnul a vzbudil se přesně v jedenáct.Moje pocity z očist jsou stále lepší cítím se volný a nějak lehoučký všechno plyne tak jak má takový příjemný pocit , po fyzické stránce taky změny, přestala bolet záda muj dlouholetý problém ,co se týče partnerského vztahu tak tam je vše vtom nejlepším pořádku nastalo takové sladění jaké už dlouho ne no možná nikdy)). děkuji děkuji.


Re: 8-očista

datum: 16.05.2016 | vložil: Kája

všechna podobná písmenka jsou pohlazením a pokud jsou někdy jiná pak jsou motivací a inspirací k zamyšlení proč se tak děje a co se za tím skrývá.
dnes vím, že v tomto "procesu" není poražených jsou jen ti co to vzdají protože v dané chvíli nejsou ještě připraveni. pokud však je rozhodnutí kohokoliv vážné že vědomě chce pak mohu slíbit tímto každému že společně dojdeme alespoň na počátek té nové cesty.
mám radost, která se do slov jen velmi těžko dává.
S Láskou a v Lásce Kája9-čištění

datum: 17.05.2016 | vložil: Luboš-3

Radostný den přeju vám Kájo a všem.
Tak píšu raději hned dokud mám vše ještě v paměti,no to tedy byl fičák ulehl jsem a nejprve jsem pocitoval jakoby ohen vystřelující s chodidel pak přes nohy silný energetický tah k břichu energetické víry doslova vyprázdnily mé tělo byl jsem jen dutý obal bez orgánu a jakoby zvětšený přifouklý pocit prázdnoty a volnosti přecházející do splinutí se vším třikrát jsem se rozkašlal z té síli energie pak střih dál nic nevím a zbudil jsem se až ráno spal jsem jako špalek)))).zatím tedy moje nejsilnějš čištění jak energeticky tak prožitkově, slunce v duši Luboš.


Re: 9-čištění

datum: 17.05.2016 | vložil: Kája

To jsem rád, že to takto pociťujete a že se zde s námi o věci přesně takto podělíte. Samozřejmě že ne každý to může nebo musí takto vnímat je to souhra mnoha věcí a děje se v dané chvíli v našich tělech a s našimi těly jen to co se právě dít a probíhat má.
Takže pokud někdo nevnímá nic nemusí zoufat tohle jsou energie a oyn jsou jsou i v tom daném člověku který je v dané chvíli nepociťuje. 
to že je v dané chvíli a třeba dlouhodobě někdo nepociťuje skutečně zcela nic neznamená a vše se čistí a probíhá stejně jako u toho kdo toto pociťoval. Opět se budu opakovat a říkám přistupujte k věcem bez jakéhokoliv očekávání.
Samozřejmě těm co věci prožívají a vnímají právě takto silně přeji jen tak dále. a ještě něco k těm co nepociťují jak říkají nic.
sledujte věci kolem sebe a v sobě následné dny nejen samotný proces pročištění.
s Láskou a v Lásce Kája


 

10-očista

datum: 20.05.2016 | vložil: Luboš-03

Krásný pátek Kájo a všem přeji.
Ano je to užasné jak se sjednotily naše vibrace jsme ted s manželkou takzvaně naladěni na stejné vlně, od samého začátku naší duchovní cesty která začala někdy před třema lety jsme věděly že musíme jít společně jinak hrozí odcizení a nepochopení a dřív nebo později to vede k rozchodu č i trápení jednoho či druhého partnera, přesto se nám v některých situacích nedařilo chápat pocity a přání partnera,tohle se hodně těžko vysvětluje prostě jeden se klouže bez strachu a druhý mu přisejpá štěrk a říká přibrzdi to už není realita ale co je realita))). no tu tvoříme každej svojí každej má co potřebuje po čem touží je to kolem nás všude, stačí potom jen šáhnout, překonat strach a jít, jít vzít si co chci svobodu, lásku,radost pokud pochopíme že jsme to mi co tvoří je vyhráno, no a tak to je ted mezi náma prostě plně chápeme a víme očem ten druhý hovoří a co hlavně cítí svět je krásnej pokud si ho dovolíme Kájo děkuji.


Re: 10-očista

datum: 21.05.2016 | vložil: Kája

I váš příspěvek mne dnes tak nějak jinak potěšil. Jsem docela utahaní z celého dne cestování a přesto zde chci s vámi na chvíli být, abych si nejen přečetl vaše příspěvky ale i malinko na mnohé z nich reagoval a věřím že se tak stal i jakousi byť malinkou inspirací k tomu pokračovat a dojít tento "kousek" vaší cesty do konce. jak to bude dále bude zase jen na každém z vás.
Někdy když se v té záplavě příspěvků a odpovědí ztrácím si musím znovu přečíst alespoň úvod každého z vás co a jak jste napsali při vstupu do tohoto Pročišťování abych byl zase malinko v obraze.
každému doporučuji občas udělat totéž a pak je totiž velmi pravděpodobné že mnohé věci uvidí jinak než když si přečte jen útržkovitě něco od každého.
navíc nestačí jen číst ale také vnímat co kdo a jak píšetrochu se s tím zžít a zamyslet se nad tím. 
zamyslet se třeba nad tím kdo odkud vystartoval, kdo byl na té své cestě před vstupem do tohoto čištění jak dalece a čím si prošel. pak totiž když se s tím seznámíme zjistíme že každý byl někde jinde. jinak dalece a o to jde.
vy nemusíte a zřejmě ani nebudete dnes prožívat ony bolesti o kterých mnozí kteří se tohoto dnes a nebo v budoucnu na záklda právě třeba těchto motivačních příběhu budou účastnit.
vy máte tu bolest na té své duchovní cestě dávno odžitou a zpracovanou a nepochybně to nebylo lehké. dnes se dočiš'tujete a tak prožíváte věci docela jinak než ti kteří se teprve rozhodli na takovou cestu nastoupit.
proto jsem rád že ona skupina která zde je, je tak různorodá a přesto zde není nikdo kdo by vědomě nechtěl.
dopředu vím že ten kdo nedozrál kdo k tomu přistoupí kdykoliv jen proto že chce něco zkusit, tak ten neobstojí. 
neříkám že prohraje to ani nemůže v tomto procesu to nejde. 
tento"proces - služba" která se vám zde nabízí je natolik unikátní že nezná opravdu poražených a že každý kdo opravdu bude chtít dojde do "cíle". pocítí, procítí, uvědomí si a změní.
podle toho však kde byla jeho startovací čára bude mít prožitky a pocítí také bolest, protože jen přes vlastní potoky slz a přes vlastní bolest se zde dochází k poznání. 
k takovému poznání pro které stojí za to onu "bolest" podstoupit".
Dějuji vám Luboši a všem přeji jen to nejlepší
S Láskou a v Lásce Kája


11-čištění

datum: 22.05.2016 | vložil: 03-Luboš

Jedenácté čištění jsem zaspal ale ráno bylo krásné slunečné plné zeleně a zpěvu ptáku , celý víkend jsme trávily v přírodě a klidu všechno nádherně plynulo v harmonii prostě radost z žití. Děkuji Kájo.


Re: 11-čištění

datum: 22.05.2016 | vložil: Kája

Vy moc dobře víte že na tom nezáleží že jste "zaspal" a už vůbec ne ve vašem případě, kdy každodenním svým životem a jednáním říkáte a dokazujete tomu nahoře že chcete.
s Láskou a v Lásce Kája12-čištění

datum: 24.05.2016 | vložil: Luboš-03

Přeji pěkný den plný lásky
Procházím zajímavými stavy a pocity jsem ponořen sám do sebe nepřemýšlím jen jsem vím že vše co potřebuji už mám, mám to vsobě a je jen na mě jak s tím naložím a jak to dál budu rozvíjet, pozoruji změnu u naší dcery k lepšímu je otevřenější a cítím že cesta kterou jdeme ji začíná zajímat stále více což ještě nedávno brala jako ulet poblázněných staříku)))))).. myslim že energie působí trochu i na ní, děkuji vesmíru a vám Kájo za vše Luboš.


Re: 12-čištění

datum: 24.05.2016 | vložil: Kája

Nádherně napsáno jen bych poopravil ono sdělení, že energie myslím působí také trochu na ní :)
ona samozřejmě působí a ne trochu. 
je to energie, kterou v dané chvíli vědomě přijímáte a jste ji nejen naplněni ale je také všude kolem vás.
je to energie takže je naprosto všude je v jídle které připravujete a je v každém slově, které k daným lidem vysíláte.
není pochyb tedy že na ní působí. pokud by to nebylo vaše dítě ale někdo řekněme známý pak má dvě možnosti, buďto bude přijímat sice nevědomě ale přece jen přijímat všechnu tu energií které kolem vás a ve vašem bytě je a na základě toho se bude pochopitelně měnit. samozřejmě zase nevědomě ale to je jedno.
nebo má dotyčný druhou možnost a ta je častější pokud nejde o naše děti, že nás přestane vyhledávat protože mu naše společnost vlastně nedělá dobře něco v naší společnosti pociťuje ale neumí to definovat a není mu v tom dobře a vede jej to pryč a tak z našich životů mnozí odchází.
je to však přirozený a správný proces.
pokud se však nad tím vším hluboce zamyslíme pak si také uvědomíme proč by se oba pokud jde o partnery měli účastnit a vědomě věci měnit.
pokud to dělá jen jeden dělá to proto že mezi nimi již propast je protože kdyby nebyla dělali by to oba a když to dělá tedy jen jeden tak se přirozeně propast prohlubuje.
myslím že je to celé k hlubokému zamyšlení
s Láskou a v Lásce Kájaočista-13

datum: 26.05.2016 | vložil: Luboš-03

Přeju krásný slunečný den.
Včerejší den po očistě byl jako na houpačce nahoru a dolu silné energetické výkyvy , unava a radost velice zvláštní den večer jsem se těšil do postele byl jsem unaven ale nebolelo mě nic.Ráno vstávám a říkám si a jéje zase nic moc sedim u kafe a najednou to přišlo silné uvolnění , lehkost, euforie podlaha se houpá a vlní pod nohoma no krásný nejít do práce vydržim tak sedět celý den))). až do ted vše v pohodě užasné uvolnění celého těla a vnímání prostoru jsem tak trochu jinde))))). Děkuji Kájo těším se na večer Luboš.

 

14-očista

datum: 28.05.2016 | vložil: Luboš-03

Svět je krásnej vše plyne v lehkosti a kráse jsem vám vděčný Kájo jsem vděčný vasmíru a děkuji mu za zprostředkování setkání s váma je to velkej posun v mém duchovním životě porozuměl jsem hodně pocitum a dění už vím proč jsem tady proč žiju a co je podstatné , dnes je pokud dobře počítam poslední čištění a já vám Kájo za vše děkuji vím řeknete já jen, ale bez vás by to nebylo a proto díky vám. s láskou a v lásce Luboš.


Re: 14-očista

datum: 28.05.2016 | vložil: Kája

Někdy je hezké když se člověk mýlí a by se v dané chvíli tedy hezky mýlíte.
Stačí se podívat na úvod vaší stránky kde jsou informace kdy jste byl do "čištění" přiřazen a také tam je napsáno, kdy se končí a vy končíte až 30 tedy máte ještě dvě "sezení":)
a mám ještě jednu informaci která možná potěší, mám připraveno pokračování.
Tedy ještě nemám potřebuji pár věcí k tomu ještě dokončit a pak zveřejnit ale myslím si že budete potěšen, přesto to musí ještě pár dnů vydržet.
Za jistých podmínek které jsou pro vás hračkou vás napojím na energie modrobílého plamene Květu života, samozřejmě zdarma.
Pár maličkostí musím však dodělat a v průběhu týdne vás zde na stránkách budu nepochybně informovat. 
Bude se to týkat všech kdo dokončí toto pročištění.
s Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: 14-očista

datum: 29.05.2016 | vložil: Luboš-03

Ha ha nojo fakt jsem měl zato že je konec ani nevím proč když to ted čtu moc nechápu)))))))))))))).


očista

datum: 30.05.2016 | vložil: Luboš-03

Den plný lásky Kájo.
Přemýšlím co psát abych se neopakoval ,tak jen snad je mě krásně, užívam si života s mojí manželkou jsme naladění na stejných vlnách jak nikdy dřív žádné spory jen mír v duši a vše plyne jak má. Děkuji s láskou Luboš.


Re: očista

datum: 31.05.2016 | vložil: Kája

nemáte přemýšlet co psát, máte jen usednout a psát co vás napadne to je nejpřirozenější a nejlepší vyjádření protože jde od srdce a vůbec se nemáte ani zabývat tím zda tomu někdo porozumí. to není vaše starost.
Jinak jste prošel posledním pročištěním a pro vás to z jistého pohledu jakoby skončilo. jenže vše je proces a vše je v běhu a nikdy nic nejde zastavit a pokud se zde zítra nebo pozítří podíváte nepochybně zde již bude článek kde vám všem kdo projdou celým měsícem chci něco jako odměnu z hora nabídnout.
tak se těším
s Láskou a v Lásce Kája15-očista

datum: 01.06.2016 | vložil: Luboš-03

Milý Kájo
Děkuji Vám za celý cyklus očist kterými jste nás provedl a otevřel nám duchovní poznání a pro mě novou cestu v dalším životě v přítomnosti tady a ted, poslední očista byla krásná cítil jsem se naplněný energií která mě doslova příjemně pohltila.Po měsíci mužu říc že dokáži cítit život a enrgie jinak tak nějak lépe bez hodnocení, bloku a stresu prostě plynu nehodnotím a jen pozoruji bez výčitek běh života, těším se na vaší nabidku a vím že nezustane jen u ní a pokud mě bude povoleno využiju i další postup již v placených možnostech které nabízíte. S uctou a v lásce Luboš.


Re: 15-očista

datum: 01.06.2016 | vložil: Kája

Luboši to já děkuji Vám, protože díky Vám všem zde v dané chvíli stále vzniká něco co nejde v dané chvíli ještě ani docenit.
Jsem velmi rád, že jste se tohoto prvního kroku účastnil a pevně věřím, že si přečtete vše co jsem napsal v článku "Další krok" a bude jeden z těch, který se rozhodne vědomě tento další krok udělat.
S Láskou a v Lásce KájaPo očistě

datum: 02.06.2016 | vložil: Luboš

Pěkný slunečný den v lásce a světle.
Sedím ráno u stolu a v dobrém energetickém naladění popíjím černou kávu, přemýšlím o životě a jsem příjemně uvolněný. Nějeký čas mám nastavený v mém životě potkávání se s vyspělými stejně nebo více energeticky naladěnými duchovními bytostmi a plní se to po všech stránkách neb nic není náhoda.
Ten pocit že se má něco stát známe všichni a ten den jsem ho měl i já dosti silnej. Odjíždím do práce mám malej krámek a dělám sám na sebe což je velká výhoda a proto po příchodu většinou zapnu počítač zkouknu pracovní věci a pak samozřejmě vše co se děje na ezoterickém duchovním nebi.
Tentokráte to bylo trochu jiné na fecebooku na mě vyskočila nabídka třicetidenního pročištění zdarma, jindy tyto nabídky přehlížím a ani nečtu tady ovšem bylo něco jinak.Pozor říká mě jasně vnitřní hlas tohle je jiná energie , zbystřel jsem a začítám se do nabídky která se zdá upřímná už jen proto že je zdarma ale to v mém případě nehrálo žádnou roli.Já jsem ve znamení raka a než něco podniknu musím vše dukladně zvážit a třikrát ne desetkrát přečíst a prozkoumat tady to šlo ráz na ráz a byl jsem přihlášen.Samozřejmě že poté jsem přečetl snad vše co u Káji na stránkách je a utvrdil se v to že moje volba ta první srdcem byla správná,, vesmír se nemílí,,je to tak KÁJO.Člověk který napsal tyto stránky je psal s láskou a srdcem a to znich muže cítit každá jen trochu otevřená bytost.Tak ted už jen s napětím čekám zda budu přijit malá obava tam byla co když mám něco jinak o čem nevím))))).ale něco mě říká že bude vše ok tak jak má být a ano jsem přijat což mě potěšilo a projela mě energie celým tělem občas to tak mám jako dukaz správnosti mého konání.
Tak jsem připraven na první pročištění a v duchu si představuji jaké to bude energie cítím celkem dobře a tady tomu nebylo jinak silná pulzující vlna procházela celým mím tělem od chodidel až do hlavy a naplnila celé mé tělo nádhera. Ráno hned po pročištění velké uvolnění lehkost v celém těle myšlenky volně plynou nic nebolí sedím tak dvě hodiny a vydržel bych celý den jen tak)).
Neměl jsem po žádné očistě negativní pocity snad jen občas lehká unava. Očista po očistě mě posouvala dál a dál do hloubky života,bytí a uvolnovaly se bloky odcházely pochyby a strachy. Byl jsem stále více ukotvován ve svém středu ve své realitě tady a ted cítím že já jsem buh a buh je já.Přidává se moje manželka Líba a náš vztah se začíná s každou očistou měnit nacházíme stejnou řeč ač jdeme po duchovní cestě od začátku spolu někdy docházelo k nepochopení z obou stran, nyní je vše jinak jsme naprosto naladění na stejné vlně, jeden druhého nehodnotí nepotřebujem to už, neb cítíme smysl slov srdcem a není ani třeba nic vysvětlovat. To co chybělo v našem vstahu již máme a jsem zato rád neboť náš život nabral nový čerstvý dech. ,,Pani říká připadá mě to jako když jsme spolu začaly chodit,,mě tato očista otevřela oči zjistil jsem že život je oněčem jiném, je krásný a takový jaký ho chceme prototože stačí si jen povolit žít v lásce a světle nezustávat stát a pokračovat dál v cestě radosti.Život je náš nikdo nemá právo nám ho ničit jsme to jen my kdo tvoří svojí realitu. Jsem štastný že jsem se mohl zúčastnit tohoto projektu všem účastníkům tohoto projektu posílam lásku a přeju jen to nejlepší. Přeji radost v srdci Luboš


Modrobílý plamen Květu života.

datum: 02.06.2016 | vložil: Luboš.

Texty jsem pozorně přečetl a žádám o napojení.
Sobota -11.6. 2016

Děkuji Luboš.


 

pokračování - další stránka - napojení na modrobílý plamen Květu života - Luboš