12 - Lea

Představuji Vám dvanáctého účastníka, který splnil všechny podmínky a souhlasí s tím, že se s Vámi podělí vždy o své prožitky.
  • jméno - Lea
  • věk - 49 let
  • kraj - Slovensko
  • přiřazen na seznam 8.5.2016 a první pročištění proběhne 10.5.2016 ve 22:00 hod. následně každý sudý den ve stejnou dobu a poslední pročištěníproběhne 10.6.2016.
Lea napsala:
 
Dobry den, Karle,
 
prosim o zaradenie do 30dnoveho precistenia so Shambhalou zdarma a suhlasim s podmienkami :
 
Lea ..........
.......1967
Trenciansky kraj, Slovensko
 
ak budem vybrana, velmi pekne dakujem, ak nie, malo to tak byt, takze tiez dakujem.. citim ale nesmierne velku tuzbu, ze by som velmi chcela byt vybrana, nakolko som uz dlhsie na svojej duchovnej ceste a dostala som sa do bodu, kedy sa neviem pohnut dalej, takze som prosila vesmir o zazrak.. a dnes mi kamaratka poslala tento vas link, ze ako to citim, lebo ona posiela ziadost a ja akonahle som to precitala, citila som, ze chcem ist do toho, ze toto mi bol zoslany z nebies ten zazrak, o ktory som prosila a tak som jej napisala, ze aj by som do toho sla a ona mi vtedy pise, ze "mna si napadla ty", mala som ti tu informaciu předat..
 
takze vdaka jej, aj vdaka vam
s laskou
lea
 
 
Ctěl bych Vám touto cestou oznámit vznik nového páru
Lea  -  Pavel.
 
Lea jako jeden z platných účastníků tohoto dění, dodatečně požádala, zda bych nemohl přižadit na seznam ještě jejícho partnera.
Na počátku jsem slíbil 20 příběhů a počet míst je  tedy obsazen a nikdo další nepřibude, přesto tohle je něco jiného a sám mám nepopsatelně krásnou radost, že nám zde takto páry vznikly a tak saozřejmě rád vyhovím a přidám zde na stejnou stránku Pavla jako právoplatného partnera Lee.
  • jméno - Pavel
  • věk - 42 let
  • děti - ANO - kluk - 12 let
  • kraj - slovensko
  • přiřazen na seznam - 13.5.2016 - první pročištění bude 14.5.2016 a poslední pak 14.6.2016
Lea - ukončení účasti.

službu do které se přihlásila 

Shambhala 30 dní s očištěním nedokončila

 

Po paní Renatě, která jako první se rozhodla před koncem celého procesu pročištění ukončit oficiálně svou účast na tomto „projektu“, rozhodli se tak další účastníci.

Tím prvním je paní Lea a současně požádala, aby byla účast ukončena také u jejího muže. Dále pak požádala, aby taktéž byla ukončena účast u její dcery Martiny¨, která zde byla jako poslední dvacátý účastník.

Její vyjádření k ukončení si můžete přečíst na konci jejích vložených příspěvků. Stejně tak doporučuji seznámit se s celým jejím příběhem a účelem tohoto „procesu“ do které se rozhodla sama vstoupit.

Ať už je důvod jejich rozhodnutí jakýkoliv, chtěl bych poděkovat za účast a za to, že velmi obohatili tento projekt, byť to takto nemusí na první pohled vypadat.

Každý se v čase se vším může zde seznámit a já věřím, že těch  co se nejen s tímto příběhem obeznámí bude dostatek, ale každý ať si sám pak vezme  z toho všeho přesně to, co právě potřebuje.

Nic v našich životech není o náhodě a vše jednoho dne do sebe zapadne jak ozubená kolečka. Sám se k věcem vyjádřím až když přijde ten správný čas.

Věřím, že i odstupující účastníci dojdou jednoho dne do bodu kdy si sami uvědomí, jak tomu bylo a co přesně je svedlo na scestí toho jak se rozhodnout a proč.

Je docela zvláštní pokud se zastavíme jen pár dní před tím než se dostaneme na pomyslnou další křižovatku. Je skutečně k hlubokému zamyšlení co nás nakonec vede k tomu, že pozměníme to pro co jsme se sami vědomě a dobrovolně rozhodli. Nakonec téměř vždy všude a ve všem najdeme společného jmenovatele a tím je strach. Obyčejný strach, který na sebe navléká mnoho podob a vím jak jednoduché to je mu podlehnout a jak dokáže řádit v naší hlavě způsobem kdy nevíme co je a co není správné.

Podobné strach zde svým článkem šířila Míla a je na nás zda jim podlehneme či nikoliv.

Nakonec vždy a za všech okolností bude platit to jediné „Jen ty rozhoduješ člověče je to jen a jen na Tobě“.

Samotná Lea se snad jednoho dne navrátí k těmto svým textům a velmi pozrně si přečte nejen své poznámky ale také úvodní slova když vstupovala do tohoto procesu. Prosila nebesa o zázrak a jak říká přišel v podobě právě tohoto pročištění. Jenže já to dnes vnímám tak, že pomoc která se ji naskytla nebyla přijata a plně využita a tak zkoušku před kterou stála nezvládla. To ovšem není kritika ani posuzování je to k pomoci a zamyšlení se nakonec nejen jí ale mnohých dalších kteří přijdou.

S Láskou a v Lásce Kája

Z důvodů aby se nikdo dále historicky k textům nijak nevyjadřoval a nezasahoval tak do vytvořeného díla, byl celý diskuzní "blok" překopírován do běžného formátu a zároveň byla odtraněna možnost jakýchkoliv dalších příspěvků. 

příspěvky byly zároveň seřazeny podle data vzniku, takže poslední příspěvek paní Lee je na konci stránky.

 

12 - Lea

1.cistenie, 10.5.

datum: 11.05.2016 | vložil: lea

mily Kajo,

odkedy som sa dozvedela, ze som vybrata (inak,citila som, ze budem ;) dakujem ;) uz odvtedy som mala zmeny teplot v tele.. striedali sa nahle teplo a mrazenie, zimomriavky.. vedela som tym padom, ze aj od mojich anjelov mam podporu v mojej ceste, tak som bola kludna a spokojna ;) 
potom som mala uz v den cistenia pobolievanie hlavy, ale len mierne a pripisovala som to trocha aj tomu, ze som mala 3-dnovy detox na vode a pozeranie do slnka, takze vela zmien naraz ;) 
ale vsetko, co bolo, bolo vlastne velmi mierne a prijemne, nic nasilne, skor som mala pocit aj vecer pri cisteni, ze sa tomu tesim, lebo sa zbavujem toho, coho sa zbavit chcem.. velka vdaka za to Kajo ;)

vecer, ked som si lahla, som citila tlak na spankoch, brnenie v rukach, busenie srdiecka, tocenie hkavy a bolest kostrče, ktoru som mala velmi davno narazenu pri pade, ale skoro som na to uz aj zabudla.. teraz sa mi to pripomenulo..
dnes cely den som spozorovala, ze sa mam radsej ako predtym, stojim si za svojim kategoricky voci druhym a neriesim nic, co by druhi ludia odo mna ocakavali a nie je v sulade so mnou.. u mna dost posun, este to posunut viac s laskou a do lasky, ale aj to pride ..

zdravim vsetkych a prajem slnieckove dni <3


Re: 1.cistenie, 10.5.

datum: 12.05.2016 | vložil: Kája

Než se alespoň malinko vyjádřím k prvnímu čištění, vložím zde co mi Lea dnes ráno zaslala emaile – píše cituji:
Mily Karle,
napisala som svoje pocity pri 1. cisteni, uplne chapem, ze toho mate teraz velmi vela, pri 20 ludoch, fuha a tolke energie atd..
preto v pohode pochopim, ak nam vsetkym nebudete stihat odpovedat na kazdy prispevok a aj ked tie moje budu patrit k tym nezodpovedanym, pochopim a prijmem to s laskou

mam ale prosbu aspon pocet entit a dusi a niti a vsetkeho vemi pekne poprosim ;)
som zvedava, ze?
holt zenska no ;)
dakujem, s laskou lea

Ano skutečně mi to vše zabírá velmi mnoho času, přesto jsem vděčný Kristu, že mne dovedl až sem do bodu, kdy mohu tuto službu takto veřejně a zdarma nabídnout skupině těch, kteří se sami a dobrovolně rozhodli něco se svým životem udělat. Co všechno to dá vám záleží především na vás samotných, protože nakonec nenajdeme mimo nás nic co by mělo hodnotu nebo nějakou cenu, vše je v nás a abychom právě toto pochopili musíme projít dlouhým, složitým a mnohokráte již opakovaným bolestným procesem. Zatím jsem se v mém životě nesetkal s nikým ani o nikom četl pravdivý příběh, že by jeho cesta ke Kristu – Bohu, byla dlážděná zlatem a byla procházkou růžovou zahradou. Ne jinak tomu je a bude u každého kdo se ať už dobrovolně nebo jej život přinutil podstoupí svou vlastní změnu a na tuto cestu se vydá.
Mi osobně jste však všichni nápomocní a jste zdrojem informací, které sám na své cestě potřebuji a každý příspěvek si pozorně s Radkou pročítáme a každý nám něco dává. Byť jen malinký střípek, který jakoby v dané chvíli nikam nezapadne, přesto v čase zapadá přesně kde má.
Takže já děkuji vám za každý příspěvek a rád bych odpověděl na každý z vašich příspěvků, protože většinou neodpovídám vám samotným ale všeobecně tak aby si jiní, přicházející v čase na základě vašich příspěvků mohli „poučit“ nebo se nad tím vším zamyslet.
Už jsem to napsal a znovu to opakuji nic neberte nikdy osobně z toho co je zde u jakéhokoliv vyjádření napsáno. Nemám v úmyslu kohokoliv poučovat či se nad kohokoliv povyšovat a už vůbec nemám v úmyslu kohokoliv snižovat. Pokud kdokoliv, kdykoliv cokoliv podobného vnímá, pak je to jen jeho pohled na danou věc a věci si bere osobně a je to opět jen další jeho vzorec, který bude muset jednoho dne v čase rozpustit. A to že se cokoliv kohokoliv dotkne je jen ukázkou toho že nemáme danou věc v sobě samých zpracovanou a Kristus nám tak opět jen předkládá právě to čeho se máme zbavit. Jsme zde jen a jen ve škole a to je potřeba pochopit a nikdy se neposuneme pokud nezvládneme danou věc se kterou se zrovna setkáváme.
A k vám milá Leo.
Na sobě jste měla 6 nějakých entit a 4 přivtělené duše. O různých vláknech všeho druhu která směřuji od někoho nebo k někomu či něčemu nemluvím protože tyto mají a dlouhodobě budou mít na sobě všichni o tom není pochyb. Nebudeme je mít až v době kdy se v podstatě zbavíme své vlastní osobnosti. To jsme pak již zajedno s Kristem a jsme někde úplně jinde.
Ke každému prvnímu pročištění se vyjádřím protože vám chci touto formou sdělit jak na tom jste. Dělám to veřejně protože na tom nic není, dělám to protože můžu a protože jiní si na tomto základě mají uvědomit že je to normální, byť by nemělo být. Nezveřejňuji a nezveřejním nikdy jak jsou na tom vaše děti.
Vyjádřil bych se rád ke všem příspěvkům ale opravdu to nejde, nestíhám pak nic jiného co chci a potřebuji. Z druhé strany se snažím vyjadřovat jak jen to jde protože vás tímto snad motivuji psát a sledovat dění a tím si více věci uvědomovat. Vlastně se všichni můžeme učit, zamýšlet a posouvat se na základě právě zde zveřejněných příběhu a prožitků a to i přesto že každý bude věci vnímat jinak.
Přeji všem jen to nejlepší.
S Láskou a v Lásce Kája


2.cistenie 12.5.

datum: 13.05.2016 | vložil: lea

poslane na email


Re: 2.cistenie 12.5.

datum: 13.05.2016 | vložil: Kája

Lea mi napsala na email protože žádala o přiřazení svého partnera na seznam. zde je celé znění emailu.

Mily Karel,

velmi pekne chcem podakovat za rozsirenu sluzbu o cistenie bytov, vazim si to..

rada by som dnes napisala nielen toto podakovanie a ako prebehlo moje 2.cistenie, ale chcem poprosit aj o pridanie mojho partnera na cistenie, ak to vy uznate za vhodne a mozne.. budem velmi vdacna

Pavel .........
........1974
Slovensko
ma syna z prveho manzelstva.. ......., byva s nami kazdy druhy vikend

primalo ma k tejto prosbe to ako moje cistenie prebieha.. 2.cistenie prebehlo celkom pokojne, mam stale pocity neskutocneho tepla, ktore sa striedaju s mrazenim a vecer v posteli so zatvorenymi ocami vidim svetelne body z tmavomodreho svetla, biele body a potom stracajuce sa a narastajuce tmavomodre svetlo, tazko sa to popisuje, ale aj sny si pamatam, co je u mna velka zmena, lebo doteraz keby som nevedela o tom, ze sniva sa kazdemu, tak si myslim, ze sny neexistuju,. velmi zriedka som si totiz nieco pamatala,.
moje cistenie je ale pre mna zaujimave aj z ineho dovodu.. prezivam tazke obdobie, takmer na vsetkych frontoch mojho zivota a aj ked to prijimam, ved verim tomu, ze nalozene mame len tolko, co zvladneme, mavala som strach aj pochybnosti, ci toto cele sa vobec da zvladnut.. prosila som o zazrak, ktory prisiel v tejto podobe, ale o tom som uz pisala uplne na zaciatku.. viem, ze bez mojho pricinenia to nepojde, ale tymto zazrakom - vasim cistenim akoby som konecne striasla zo seba nejaku hroznu tazobu a uvolnila sa, som nejaka vitalna, plna energie a viery v zmeny k lepsiemu, dokonca sa zda, ze aj vo svojich vztahoch sa lepsie orientujem a dochadza k posunom, najma v tom partnerskom.. preto som mala silny pocit a nutkanie poprosit vas nielen o moje cistenie a cistenie bytu, ale aby to bolo komplexne uz vsetko, tak aj o partnerovo cistenie.. potrebovala som ale, samozrejme, jeho dovolenie a akceptovanie, v co by som este pred par dnami ani nedufala a co by som povazovala za zbytocne vobec riesit, ale dnes som sa s nim hned rano o tom porozpravala a on suhlasil.. takze toto pripisujem ako dosledok cistenia a som velmi rada.. ak ho bude mozne zaradit, poprosim ku mne, kde by som zapisovala priebeh od nas oboch..

pisem vsetko v jednom prispevku sem na email a vy uz zverejnite, co uznate za potrebne a vhodne

s vdakou lea 
 


Re: Re: 2.cistenie 12.5.

datum: 13.05.2016 | vložil: Kája

Milá Leo - partnera i dítětem jsem rád na seznam přidal a opravdu jsme tím potěšen.
je to kouzelné a milé tohle vnímat a prožívat že oba se vydají společnou cestou, byť by ten jeden to pro druhého udělal jen z lásky a jako podporu a sám tomu ještě moc nevěří. je to velmi milé a já to přeji naprosto všem.
S Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: Re: 2.cistenie 12.5.

datum: 14.05.2016 | vložil: lea

Kaja,
dakujem velmi pekne

s laskou lea <3


3. cistenie 14.5.

datum: 15.05.2016 | vložil: lea

mily Kajo,

dakujem este raz za zaradenia partnera.. 
fyzicky ja osobne stale od sameho zaciatku pocitujem najma striedanie tepla a mrazenia, mam pocit, ze cim dalej, tym viac a potom pred zaspanim farebne svetlo.. takisto kazdu noc spim tak akoby ,,bdelejsie", budim sa casto, mam sny, ktore si pamatam, ale celkovo som pokojnejsia a uvolnenejsia..
co sa tyka mojho partnera, on tvrdi, ze nepocituje nic mimoriadne a ziadne zmeny nevnima, ale vidim a citim ich ja.. a za to som Vam, Kajo, najvdacnejsia.. som zvedava, ake potvorky a kolko ste z neho ocistili, lebo je ovela citlivejsi, pozornejsi a celkovo lepsi ku mne, spal velmi dobre a dlho.. stane sa asi casto, ze cistenie bude prebiehat, ked on bude v sluzbe, v praci, ale uz ste tu niekomu pisali, ze to nevadi a hlavne, ja ho pozorujem, ked sa vrati a porovnavam spravanie s tym pred cistenim, aj vcera to tak bolo.. a vnimam pozitivnu zmenu.. dakujem krasne
s laskou lea <3


Re: 3. cistenie 14.5.

datum: 15.05.2016 | vložil: Kája

Někdy je to s námi muži těžké, protože jsme "muži" a takto jsme byli bohužel vychování a naši předkové od našich rodičů počínaje nám ne vždy předávali ty nejlepší vzorce byť to vše mysleli nepochybně hezky. doba se však změnila a my si dnes můžeme mnohé věci uvědomit a můžeme je měnit a na naše děti působit jinak.
když jsme byli malí tak se maminky usmívali když jsme brečeli, když jsme byli větší tak nám hubovali a říkali, jsi chlap a chlapi nepláčou.
zamysleme se jak negativní vzorec do nás tímto jediným způsobem dávali a podobných vzorců máme stovky a tisíce.
a dnes se stydíme ukázat slzy protože si myslíme že muži nepláčou ale není tomu tak, sám jsem probrečel potoky slz za poslední roky a dnes mi slzy klidně tečou u čtení celé řady věcí a nestydím se za to. 
slzy jsou krásné jsou nádherné, je to nepopsatelně krásný okamžik obejmout někoho položit mu hlavu na rameno a jen tak plakat.
píšu o slzách protože to se vysvětluje a chápe snad lépe ale ono je to stejné s jinými věcmi.
takže berme věci s nadhledem a uvědomme si že ne každý má zpracovaný onen vzorec, aby se svěřil aby věci popsal, protože on je přece ......
nebojte se však nemusí nic říkat já vím jak věci fungují a pokud pociťovat chce a změnit věci chce pak pociťovat i on jednoho dne bude. 
na sobě toho neměl zase tolik byly to nějaké 4 entity a 3 duše.
dopřejte mu čas a uvidíme.
s Láskou a v Lásce Kája


4. cistenie 16.5.

datum: 17.05.2016 | vložil: lea

zdravim, Kajo,

mame za sebou dalsie cistenie, spolocne s partnerom..
kedze vcera vecer bol v sluzbe a prisiel az dnes, tvrdi, ze sa ,,nic" nedialo, ale je to presne ako ste napisali minule.. odhadli ste ho uplne, na neho to plati dokonale ;) ja citim a vidim zmenu.. v nasom vztahu..
co sa tyka mna, zistila som, ze mi staci ovela menej spanku a som stale dost vitalna.. akurat dnes mi zacala nadcha a myslim, ze to suvisi s cistenim, nebyvam chora a ani som nikde neprechladla, takze to pripisujem tomu.. a hlavne, citim, ze to je taka nejaka ,,ina" nadcha ;)

vela zdravicka a lasky vsetkym <3
lea


Re: 4. cistenie 16.5.

datum: 17.05.2016 | vložil: Kája

Pokud se kdokoliv vědomě bude tohoto procesu účastnit a to neznamená že musí vždy v dané chvíli večer sedět a vnímat pokud mu v tom něco brání není to tím nejdůležitějším. samozřejmě že je to vhodné. pokud ale někdo opravdu se tomu vědomě poddá pak není jednoduše možné aby nedošlo ke změnám.
to že ke změnám dojde za to dám ruku do "ohně" jak se říká to ale neznamená že musí zákonitě něco pociťovat a už vůbec ne třeba v první polovině. nemusí však energie cítit vůbec a prožitky také nemusí mít. je pak důležité uvědomovat si a sledovat věci v okolí kolem sebe co se mění jak reagují jiní a je toho celá řada. 
takže věřím že se mění jen se s tím třeba neumí vyrovnat, mnozí než uznají že se něco v jejich životě mění že věci jsou jinak potřebují čas, protože před tím toto popírali a nazývali nás třeba "hlupáky" nevěřili a přiznat že věci jsou opravdu jinak je opět pro nás "muže" někdy nadlidský výkon a pak my jsme to schopni říci jinak ne přímo aby nebyla naše mužskost poškozena.
zdravotní "problémy" nejsou v podobném duchu nic neobvyklého.
s Láskou a v Lásce Kája


5. cistenie 18.5.

datum: 19.05.2016 | vložil: Lea

zdravim Vas, Kajo,

citim, ze vsetky moje zalezitosti, ktore v poslednom obdobi riesim, prezivam od cistenia ovela lepsie, lahsie vsetko prijimam a ze sa dokonca vsetko hybe a meni, aj vztahy..

sice sa teraz liecim, cistenim sa uvolnuje kadeco, ale tesi ma to

dakujem, s laskou, lea


6. cistenie 20.5.

datum: 21.05.2016 | vložil: Lea

prajem krasny vikend ;)

aj medzi cisteniami stale nas nieco niekde boli, picha, cize cistenie prebieha stale, to je jasne
hlavne som rada, ze sa veci posuvaju dopredu, mame ovela lepsiu naladu a celkovo sa vztahy vylepsuju

takze vdaka velka <3
tesime sa
l+p


Re: 6. cistenie 20.5.

datum: 22.05.2016 | vložil: Kája

Jsem rád že máte tento uvědomělý pohled na věc a víte že stavy kterými procházíte jsou normální a přináší je změny ke kterým jsme se rozhodli.
můžeme tyto změny opustit a vrátit se kde jsme byli a teprve pak si plně uvědomíme že nás trápili a bolely zase jiné věci a tak si važme toho že víme oč zde jde a přijímejte to jako to krásné čím procházíme protože na vše může být mnoho pohledů a tak se na věci dívejme jinak než jak jsme navyklí.
s Láskou a v Lásce Kája


7. cistenie 22.5.

datum: 23.05.2016 | vložil: Lea

zdravim, Kajo,

uvedomujem si, ze sa mi stale tazsie opisuje proces cistenia slovami, stale viac to iba citim a vnimam.. mam v sebe fialove svetlo, vela lasky.. viem, ze viem.. ja som..
a vsetko okolo sa meni..

s vdakou a laskou
lea


Re: 7. cistenie 22.5.

datum: 24.05.2016 | vložil: Kája

Já tomu rozumím a přesto se máme snažit toto sdělit a popsat protože když to z nás vyjde ven, třeba tím že to sdělíme partnerovi a podobně tím vším toto vše jen umocňujeme .
Jsem velmi potěšen že vnímáte změny a čím více se budete těmto nepopsatelným pocitům oddávat a snažit se je sdělit a mazlit se s nimi alespoň uvnitř sebe sama tím více se stávají vaší součástí.
navíc pokud se podobné pocity a vnímání dostavují, pak to znamená že nějaké jiné se rozpouštějí a odcházejí a samozřejmě v dané případě jsou to ty nepotřebné.
s Láskou a v Lásce Kája


8. cistenie 24.5.

datum: 25.05.2016 | vložil: Lea

fuuuha, vcera cely den smutok, plac, depka.. udalosti, ktore by bolo lepsie vymazat
dnes som vstala nova, odhodlana na riesenia, prisla na rozne veci.. som zvedava ako sa to bude cele vyvijat dalej, ale zaznamenavam, ze uz ovela viac sledujem co sa mi deje inak v priebehu dni, po cely cas, ako iba v case cistenia, zrejme to je ono ..

s vdakou Lea


Re: 8. cistenie 24.5.

datum: 26.05.2016 | vložil: Kája

Až se staneme skutečně jen pozorovateli vlastního života, budeme nad věcí a budeme těm střípkům které přichází rozumět protože je budeme umět dávat dohromady. 
žijeme rychle a hekticky, působí na nás spousta věcí a my nevíme co jsme měli včera k večeři a jak si pak můžeme skládat věci dohromady, když jsme přestali věnovat čas sobě.
vlastně nás stále někdo řídí a ovládá a tomu je potřeba udělat konec a že to občas zabolí je přece jasné, protože nejen okolí nechce abychom se měnili, protože to se pak musí měnit i naše okolí a to nechtějí a tak říkají že jsme jiní a divní . mění a bouří se i naše hlava a celé tělo , také nechce změny a proto to bolí a bolet bude. bez bolesti není poznání ani radosti.
s Láskou a v Lásce Kája


9. cistenie 26.5.

datum: 27.05.2016 | vložil: Lea

zdravim Vas vsetkych,

pozorujem sa a vsetko okolo ako film.. a je to fajn ;) 
prijimam aj tu fyzicku bolest, aj ked dnes je riadna, krize, nohy, kazdy klb

s vdakou, laskou a pokorou
Lea


Re: 9. cistenie 26.5.

datum: 27.05.2016 | vložil: Kája

Je to zvláštní a přesto tomu tak je že v bolesti nacházíme mnoha poznání. dokud nás něco nezabolí tak mnohdy neslyšíme že bychom to měli dělat jinak. až bolest nás pak mnohdy na chvíli zastaví a my si třeba něco uvědomíme
s Láskou a v Lásce Kája


10. cistenie 28.5.

datum: 29.05.2016 | vložil: Lea

dnes rano som nejaka uvolnena, nielen fyzicky, ale aj psychicky..
tesim sa na navstevu k malej 3rocnej neterke, kedze v tomto veku su deti este uplne prirodzene a otvorene, tesim sa na tie jej rozumne uvahy a na nieco nove, comu sa zase naucim alebo co mi pri nej docvakne.. casto to byva aj smutok nad tym, ze ked boli moje deti male, nebola som tam, kde som dnes a tym padom som som robila vo vychove vela ,,chyb" a dnes uz by som to robila uplne inak.. ale viem, ze je to dobre tak ako to je, preto sme vsetci tam, kde sme v tomto momente.. iba sa este obcas neubranim tej myslienke..
a dnes rano som si precitala clanok na strankach mojej zlatej kamaratky Renatky o egu a tiez mi vela docvalo.. myslim, ze je to u mna na spravnej ceste uvedomenia si, co sa spomina v clanku a to nadradenost/podradenost.. uloha tychto dni, aj vo vztahu.. pochopenie

s vdakou, laskou a pokorou
lea


Re: 10. cistenie 28.5.

datum: 29.05.2016 | vložil: Kája

Ano pozorovat děti je krásné protože jsou stále ještě do velké míry přirozené.
také jsem si říkal že kdybych dnes měl ty své děti a měl ten "rozum" co mám dělal bych věci jinak.
dnes si to neříkám a ani nemyslím, protože vždy ať jsem dělal cokoliv tak jsem dělal věci jak jsem nejlépe uměl a znal a dělal jsem je z láskou. tedy myslím.
pravdou je že dnes jsme jako lidstvo přece jen trochu někde jinde a je možné být vědomější než jsme byli kdysi my protože máme možnost se dostat k mnoha věcem.
tím chci říci že dnes neznalost neomlouvá protože oyn informace již zde jsou jen se nám je nechce sledovat a měnit se protože to bolé nechat věci jak jsou je mnohdy jednodužší.
nezměníme co bylo ale můžeme měnit to co je a co přijde, můžeme měnit dnes a denně sebe a tím působit na okolí a tak se mění svět. pomalu a přirozeně.
s Láskou a v Lásce Kája


10.cistenie, 30.5.

datum: 31.05.2016 | vložil: Lea

dnes som sa velmi zvlastne citila, tak dobre, velmi dobre, povznasajuco, mrazivo, akoby boli pri mne vsetci moji anjeli strazni, silno.. takto som sa uz velmi davno necitila.. ak vobec niekedy, co si pamatam, citim sa tak, ze keby ma niekto zbadal, vidi, ze svietim 
a urobila som zavazne kroky, ktore ma posunu vpred, som velmi rada majte sa krasne vsetci <3
lea


Re: 10.cistenie, 30.5.

datum: 01.06.2016 | vložil: Kája

To jsou velmi krásné slova a já vám přeji a doporučuji abyste si podobných chvil co nejvíce "užívala" lépe řečeno aby jste je co nejlépe prožívala a tak je v sobě ukotvovala.
s Láskou a v Lásce Kája


12.cistenie 2.6.

datum: 03.06.2016 | vložil: Lea

presne ako pise


Re: 12.cistenie 2.6.

datum: 03.06.2016 | vložil: Lea

oprava *
presne ako pise Kaja o ukotvovani, uz predtym, nez som to precitala, som si uvedomila, ze ten krasny pocit bol tak silny, naozaj ako este nikdy a aj ked sa na dalsi vyskytli problemy, ktore ma na chvilu akoby stahovali dole, vratila som sa naspat k tomuto uzasnemu pocitu a cim dalej tym viac akoby som sa dokazala vyrovnat a vratit do svojho stredu

s vdakou, laskou a pokorou
lea


Re: 12.cistenie 2.6.

datum: 04.06.2016 | vložil: Kája

Je velmi milé, že se postupně krok za krokem věci uvědomujeme a to je to oč v tom všem nakonec jde.
jednoho dne pochopíme že věci jsou natolik jednoduché že je náš dnešní rozum nechce takto přijat protože nechápe že by to tak jednoché mohlo být a přece tomu tak je.
Před časem jsem zde na vaši žádost vložil i vašeho partnera a nějak zde od něj nevidím žádné příspěvky a ani vy se zde o tom nevyjadřujete. Pokud se věcem vědomě nevěnuje pak se nic nebude měnit a vše co druzí pro něj dělají je zbytečné. 
dejte vědět jak to vlastně je . V případě že budete chtít jít dále nemusím dostat souhlas pro to abych jej také napojil na modrobílý plamen Květu života protože toto musí být rozhodnutí každého jednoho samostatné. nejsem to já kdo nakonec o věcech rozhoduje jak mají být jsem vždy a ve všem co dělám jen a jen prostředník.
tak nám zde Leo něco napište a nejlepší by bylo pokud se Pavel už vyjádřil sám.
s Láskou a v Lásce Kája


7.6.

datum: 07.06.2016 | vložil: Lea

zdravim Vas vsetkych a zvlast Kaju,

chcem sa velmi pekne podakovat za vsetko, co ste nam poskytli tymto svojim 30dnovym cistenim.. som presvedcena, ze na mojej duchovnej ceste to bol dalsi dolezity medznik a bod, ktory mi neprisiel do cesty nahodou, ale mal ma posunut presne k tomu uvedomeniu, ze vsetko je len a len na nas samotnych
som za tuto skusenost a poznanie naozaj velmi vdacna, aj vdaka tomu som si mnohe uvedomila a moj zivot sa pobera dobrym smerom.. citim to.. citim aj to, ze sa naplnilo, co bolo treba uz v tychto chvilach a dalej uz potrebujem ist sama, nakolko viem, ze cistenia prebiehaju ci sa im cielene v tom danom cas venujeme alebo nie a ze prebieha vlastne stale, kedykolvek ked som sa chystala podavat spatnu vazbu a napisat sem nieco v poslednom case, stale mi nieco voslo do cesty a odsunulo moju pozornost inym smerom.. treba sa tym padom pocuvat a brat to ako prirodzeny vyvoj na svojej ceste k duchovnu a presne tak to aj ja beriem..
co sa tyka partnera, plati presne to, co ste, Kaja, pisali Vy o Vas, muzoch, myslim 15.5., ale aj tak, som velmi vdacna za vsetko, aj za neho, lebo jemu to potrva, nez si to prizna, ale mne staci, ze to vidim, citim a zijem.. myslim vsetky tie zmeny a posuny k lepsiemu
dakujem krasne aj za dceru Martinku, poprosim za nas vsetkych o ukoncenie a prajeme vsetko dobre na Vasej ceste, Kajo a takisto vsetkym ostatnym <3

vela slnieckovych dni zela za vsetkych Lea