Shambhala - možnost jít dále.

 
Milý člověče, před časem jsem v některém krátkém příspěvku zmínil, že až přijde čas, pak ti zde nabídnu možnost udělat další krok, pokud se tak rozhodneš.

Dnes tedy přicházím opravdu jen v krátkosti, protože slova jsou zde zbytečná, abych všem těm ze skupiny 20 účastníků, kteří prošli vědomě a dobrovolně přes celý proces Shambhala 30 dní s čištěním a rozhodli se udělat další krok, pročetli a seznámili se s potřebnými texty a články, nenechali se zastrašit a požádali o napojení na energie modrobílého plamene Květu života a stejně tak následně souhlasili a požádali o napojení samotných svých obytných prostor na tyto energie, nabídl následující.

 

Každému z účastníků skupiny 20 zúčastněných, kdo splnil či splní v termínech výše uvedené nabízím, zasvěcení do Shambhaly 1 a 2 stupně a to opět zcela zdarma.

Pokud se rozhodnete projít i tímto procesem zasvěcení, pak máte k dispozici již v podstatě vše co potřebujete na cestě k změně sebe sama. Prošli jste 30 denním pročištěním, poznali a poznáváte co to je být čistým.
Mnoho ze starých vzorců chování a nezpracovaných věcí se v té době objevilo a vy jste měli možnost je zpracovat a rozpustit. 
To však neznamená, že dnes již nemáte co by jste mohli nebo měli zpracovávat.
Naopak tyhle všechny dny které máte za sebou od doby kdy jste sami a vědomě  toto vše podstoupili vám jen ukázali cestu a přivádějí vás k poznání, že nic zvenčí nezmění nic v nás samotných pokud sami nebudeme chtít.
A tak je toto vše jen a jen o nás a je to na nás a je to vše v nás samotných a každý sám za sebe se musí dnes, zítra, nebo kdykoliv v čase pak sám rozhodnout, že tohle vše chce a na tuhle cestu se vydat.

Prošli jste napojením na energie modrobílého plamene Květu života. Ať to vyzní opět jakkoliv jsou to zásadní a základní energie, které je potřeba si uvědomovat a pociťovat. Nikdo se v jistím slova smyslu nemůže dostat dále pokud se jednoho dne ve svém životě k těmito energiím nedostane. Bez těchto energií bez tohoto spojení s vnitřní zemí nemůžeme a nedojdeme k oné Jednotě o které se v mnoha pádech a směrech hovoří a přitom je to jako s tím slovem „Světlo“ mluvíme o tom, hezky to zní a přesto nemáme ani ponětí jak to vlastně je a co se tím Světlem myslí a kdo jediný jej může šířit a to v nás samotných.

Po napojení na energie modrobílého plamene Květu života jste měli možnost také napojení svých prostor na tyto energie. Byla by samozřejmě hloupost toto nevyužít, nechat napojit sebe, čistit tak sebe a přitom pobývat v prostorách, které nejsou čistými.

Ti z vás, kteří se zde dostali, až do tohoto bodu udělali pro sebe a na sobě kus práce a nepochybně mnoho věcí se kolem nich již změnilo a následně změní, protože změnili sebe. Nic tím ovšem nekončí, protože toto je každodenní práce pro sebe a na sobě samých, ať už jste kde chcete. Nehraje zde roli věk, ani postavení ve společnosti či cokoliv jiného. Je to jen a jen o rozhodnutí každého daného jednotlivce a všechny věci, které vám já zde nabízím a kterými tak zde společně procházíme jsou a vždy budou jen jakousi „berličkou“ protože nakonec zjistíme, že to vše bylo a je v každém z nás samotných, jen není bez pomoci lehké to najít a do tohoto bodu kde jste vy dnes dojít.

Dalším krokem, který před vámi tedy leží je rozhodnout se pro zasvěcení do Shambhaly a já nepochybuji že pokud jste došli až sem, že by jste právě tohoto bodu a této možnosti nevyužili.

Tím, že jste prošli 30 denním pročištěním jste se stali čistými, tento stav bude tak trvalý jak se mu sami budete následně věnovat. Tento očistný proces by měl být základem pro kohokoliv, kdo jen chce ve svém životě cokoliv vědomě změnit a na cestu změn se sám a vědomě vydat. Tento krok, by měl být před jakýmkoliv rozhodnutím a napojením se ať už na energie modrobílého plamene Květu života a nebo zasvěcením do Shambhaly.

Napojením na modrobílý plamen Květu života jste získali možnost s těmito energiemi dále pracovat a pokud budete, či ne je opět jen na vás, změny již nyní však sami pociťujete.

Napojením vašich prostor na energie modrobílého plamene Květu života jste tyto prostory nejen vyčistili, ale je to jako s vámi samotnými, tato energie jimi proudí a naplňuje je každým vašim nádechem a výdechem.

Zasvěcením do Shambhaly 1 a 2 stupně získáváte to nejlepší z vesmíru a tyto energie jsou zcela jiné než samotné energie modrobílého plamene Květu života.

Pokud jste prošli či projdete celým výše uvedeným procesem pak jste udělali pro sebe to nejlepší co jste jen mohli a další vývoj vašeho života bude jen a jen na vás jako vše doposud.

Milý člověče tímto výše uvedeným textem se s tebou neloučím, protože to není vše a pár věcí zde ještě bude, přesto jsem ti chtěl shrnout alespoň v této podobě a formě věci, kterými jsi sám prošel a výsledky, kterých jsi dosáhl, jsou přímo odvislé od času, který jsi do toho všeho vkládal, protože to vše jsi nakonec dělal a děláš pro sebe.

Děkuji každému jednomu z vás, kdo se vůbec účastnili tohoto pročištění, ať už došli kamkoliv, protože každý jeden z vás  obohatil nakonec o poznání nejen sebe, ale i mne a mnoho těch, kteří se zde v čase jednoho dne zastaví.
Děkuji.

S Láskou a v Lásce Kája
27.6.2016

Níže si můžeš vybrat z možných termínů pro zasvěcení do Shambhaly 1 a 2 stupně.
  • Neděle 3.7.2016
  • Pátek 15.7.2016
  • Sobota 23 .7.2016