Další krok.

 

Přicházím zde za vámi v této formě, abych vás seznámil s dalším možným krokem ke změně sebe sama na své cestě, na kterou jste se vydali.

 

To jak se rozhodneš a zda budeš pokračovat člověče dále, je opět jen na tobě samotném.

Již v době, kdy jsem se rozhodl a nechal se vést k tomu, že tuhle skupinu 20 osob založím, jsem věděl, že toto bude mít pokračování. Jen jsem nechtěl dopředu něco předjímat.

 

Jak šel čas a vy jste se věnovali měsíčnímu procesu „čištění“ a prokázali jste, že skutečně máte vědomě zájem jít po nové cestě, jsme i my zde s Radkou připravovali věci tak, abychom zde těm co dokončí celý proces a rozhodnou se jít dále mohli něco nabídnout.

 

Skupina, která zde byla založena byla a je velmi různorodá a barevná a jsou v ní zastoupeny z mého pohledu všechny různé „formy“ a možnosti se kterými se běžně v životě setkáváme.

 

Ne všichni jistě projdou a dokončí celý tento proces, ale i to je v naprostém pořádku a plně to do této skupiny patří a já jsem rád z jistého pohledu, že tomu tak je. Je a bude to dalším příchozím jen ukázkou toho, že vše je jen na tobě člověče.

 

Než vám zde představím novou nabídku a dám vám možnost pokračovat dále dovolte mi, abych zde v této podobě a formě poděkoval Radce za její podporu a její osobní účast na celém tomto projektu. Celé je to vše docela především časově náročné a tak jsem vděčný za jí plnou podporu v této mé „práci“ a za spolupráci.

 

Pokud jste prošli tedy celým procesem 30dní a máte zájem pokračovat ve své cestě dále pak vám zde předkládám opět zcela mimořádnou nabídku.

 

Napojím každého z dané založené skupiny, kdo prošel nebo projde celým procesem 30 denního pročištění a vědomě se sám rozhodne pokračovat dále na energie modrobílého plamene Květu života. V daném případě opět zdarma. Zcela zdarma však není nic a proto i zde jsou pro toto napojení nějaké podmínky.

 

Za prvé

do tří dnů od ukončení, nebo zveřejnění těchto informací  napíšete souhrnný článeček, alespoň o 20 řádcích celého uplynulého měsíce. Popište v něm cokoliv od toho, co vám to dalo, jak se věci změnily a zda to vnímáte jako posun ve svém životě a podobně. Je naprosto jedno co bude v článku napsáno a klidně můžete popsat i několik stran. Těch dvacet řádků je jako minimum. Můžete text opět vložit přímo na stránky, nebo mi jej zaslat emailem, pokud by to bylo dlouhé povídání a já jej vložím jako samostatný článek pod vaše jméno.

Toto vše jednak opět pomůže vám, protože se musíte usadit ztišit a přehrát si jak tomu všemu bylo. Nepochybně se vám objeví mnoho nových informací,  proto si na to opravdu vyčleňte čas a klidně požádejte své průvodce o vedení a pak už jen pište.

Má to také jiný důvod a tím je opět to, že mnohým příchozím to mnohé dá a tak vlastně zde společně tvoříme něco, co zde ještě nikdy nikdo neudělal a vy jste toho součástí.

Na vašich příkladech se jiní mohou a budou učit, zamýšlet a rozmýšlet. A ti co budou připraveni, nebo se tak budou cítit, se nakonec rozhodnou a sami se vydají stejnou cestou.  Doma si budou vést své záznamy a postupovat jako vy zde.  Za to vše vám všem účastným již nyní patří moje děkuji. Děkuji že jste.

 

Za druhé

Nejpozději do 7 dnů od posledního pročištění, nebo zveřejnění těchto informací si každý kdo toto napojení na modrobílý plamen Květu života bude požadovat si přečte a to velmi pozorně úvod do nové rubriky „ moji andělé „ následně si pozorně přečte článek, který paní Milena napsala se záměrem pošpinit a odstranit v podstatně tyto energie jako takové. Na mých stránkách je tento článek pod názvem Než se rozhodneš a následně se seznámí s mým komentářem a vyjádřením a to v článku „ Anděl, který sešel z cesty“.

 

Toto vše je pro vaše dobro seznámit se s těmito texty, aby jste si plně uvědomovali, že zde můžete kdykoliv v čase být konfrontování s opačným a jiným pohledem než předkládám já, prostřednictvím těch z hora.

 

Pokud si přečtete všechny tyto texty a rozhodnutí jít dále a nechat se napojit na energie modrobílého plamene Květu života bude neměnné, pak stejným způsobem jako jste psali své příspěvky vložte jen příspěvek že jste texty četli a žádáte o napojení na modrobílý plamen Květu života.

Do nadpisu napište „ Modrobílý plamen Květu života – ( jméno ).

Protože v té době již uplyne sice krátký čas, přesto již nějaký kdy se přímo neúčastníte pročišťování budu rád a to nejen já, pokud přidáte pár řádků jak se váš život odvíjí a zda a co na sobě či kolem sebe pociťujete.

 

Nepochybuji o tom, že každý z vás, kdo prošel nebo projde celým procesem 30dní se dále bude účastnit a využije tak možnost jít, posunout se opět o kousek dále.

Pocítíte zcela jiné nové energie modrobílého plamen Květu života a více se o nich můžete dočíst právě v rubrice „ Modrobílý plamen Květu života“.

 

Samozřejmě, že pokud se zde tohoto procesu účastnili vaše malé děti pak jsou součástí napojení pokud o to za ně jako rodiče požádáte.

 

S Láskou a v Lásce Kája

termín napojení na modrobílý plamen Květu života si můžete vybrat pouze z těchto termínů - daný termín uveďte do daného formuláře kde souhlasíte s napojením.

 

  • Sobota 11.6. – 22:00 hod.
  • Pátek   17.6. – 22:00 hod.
  • Sobota 25.6 – 22:00 hod.
  • Pátek     1.7. – 22:00 hod.
  • Sobota   9.7. – 22:00 hod.