09 - Michaela

Představuji Vám devátého účastníka, který splnil všechny podmínky a souhlasí s tím, že se s vámi podělí o své prožitky.
 
  • jméno - Michaela
  • věk - 47 let
  • děti - ANO - kluk  - 5 let - holka - 8 let.
  • kraj - středočeský
  • přiřazeni na seznam 2.5.2016 a první čištění proběhne 4.5.2016 ve 22:00 hod. a následně každý sudý den ve stejnou dobu a poslední čištění pak proběhne 4.6.2016.

Michaela napsala:

 

 

Dobrý večer Kájo
 

Na váš příspěvek jsem narazila na Facebooku a okamžitě mně napadlo, že to je přesně to, co nyní potřebuji.

Mé probouzení začalo po roku 1989 kdy se začaly informace pomalu uvolňovat. Táhlo mně to k východu a východním filozofiím. Dělala jsem Aikido, Karate a stále hledala cestu a po částech se dostávale dále a dostávala nové informace. Po narození syna jsem zjistila že umím předávat energii, kterou předávám přímo ze zdroje. 
Ale největší probuzení přišlo během uplynulého roku. Je to nyní skoro přesně rok, kdy jsem náhodou shlédla dokument " Tajemství" a to byl zlom.
 Od té doby to "jede" smykem, mnoho nových informací a věcí ke zpracování..   Je toho tolik  a je to v takovém návalu, že se člověk ani nestačí nadechnout a sotva tak nějak vstřebá nové informace, hned jdou další. Dříve jsem měla po nových informacích třeba půl roku klid na vstřebaní, dnes je to o dnech, Je to někdy záhul, ale je to krása. je to cesta kterou jsem vždy hledala. Cesta lásky a mysli...Ale cítím se vyčerpaná, vím že potřebuji očistit, určitě mám na sobě nabalené energie druhých a určitě upírky kteří mně obírají o energii. Pořád přemýšlím co udělat co podniknout abych si ulevila. Jsem hrozně unavená a také proto někdy nerv  :-) A k tomu abych postoupila dál a byla druhým ku pomoci  musím se srovnat sama se sebou, zvládnout své ego a očistit sebe, ale jak??  Až jsem přečetla vaši nabídku, která přesně rezonuje s mou momentální situací.
Jsem si vědoma všech pravidel a psaní svých zážitků je velmi důležité, neboť si člověk vše řádně uvědomí a pojmenuje a dá vědět i druhým co a jak se děje.....
Jsem vám vděčna za to co děláte , protože skrze pár človíčků se světlo dostane dále a bude se pomalu rozšiřovat.  Všichni lidé okolo mne jsou buď ještě spící, nebo lehce se probouzející. Ale světlo se pomalu šíří...a je krásné pozorovat jak někteří se už začínají protahovat a zívat před probuzením :-)
 
Mějte se krásně  Michaela  
 

Z důvodů, aby se nikdo dále historicky k textům nijak nevyjadřoval a nezasahoval tak do vytvořeného díla, byl celý diskuzní "blok" překopírován do běžného formátu a zároveň byla odstraněna možnost jakýchkoliv dalších příspěvků. 

příspěvky byly zároveň seřazeny podle data vzniku, takže poslední příspěvek Michaely je na konci stránky.

Petra prošla službou  Shambhala 30 dní s pročištěním a rozhodla se pokračovat dále.

Pro službu modrobílý plamen Květu života byla založena nová podstránka.

09 - Michaela

První čištění

datum: 05.05.2016 | vložil: Michaela

Milý Kájo
Očista začala tlakem do hlavy v místě korunní čakry..Potom jsem viděla zvon, a slyšela jak odbíjí...potom cítila energii která proudila skrze tu korunní čakru a mravenčení v dlaních. Poté teplo na hrudi a úlevu, to se posunulo do břicha.Potom se to posunulo do kostrče. Byla jsem unavená tak jsem u toho v sedě podřimovala. Takže se vize míchaly se sny,byl to takový stav mezispaní, ale úplně jsem z tohoto stavu procitla něco po jedenácté a šla si lehnout.
Celou noc jsem se převalovala a budila se. Až k ránu jsem dvakrát hlouběji zabrala a měla dva sny (mívám sny i při vteřinovém spánku :-) ) v jednom jsem chránila jakési svitky před nějakými asijskými démony a ve druhém jsem s lidmi v noci někde na ulici před domem čekala na transformaci. Když se nějaký člověk dostal do úhlu měsíce a mého zraku, viděla jsem rentgenové lebku. No ale transformace ještě nepřišla, tak jsem se odebrali zpátky do domu s tím že příští noc půjdeme znovu :-). Divila jsem se že s námi byl i můj manžel, který o těchto věcech vůbec nemá páru :-)
Celé dopoledne jsem byla jako zbitá. nevyspalá , unavená. Ale přesto jsem cítila pocit štěstí až jsem byla na měkko. Ten pocit, ale nyní mívám často. Snažím se vůbec nepouštět do mysli negativní myšlenky a myslet pouze pozitivně, jo už mi to nějaký čas jde a můj svět se mnění k lepšímu. Vesmír začíná rezonovat s mými myšlenkami. Je to ještě dlouhá cesta, ale vím že jsem na správné cestě a toto čištění je toho součástí. Ze začátku to bude fuška, ale myslím že až se vyplaví ta všechna špína a bloky, bude to lepší a lepší. Děkuji Kájo :-)


ještě jednou

datum: 05.05.2016 | vložil: Michaela

Teď mám chvíli pro sebe kdy můžu jenom tupě sedět a přemýšlet...přemýšlím nad vším, nad očistou a začal mě krásně hřát krk a krční čakra , krásný úlevný pocit, až horko. Musím podotknout že posledních pár dní mě sem tam bolí v krku a trochu chraptím, ale myslím že je to i důsledek , toho, že se vyplavují bloky...zapomněla jsem napsat, Kájo, že už tři týdny provádím metodu zírání do slunce, no při tomto počasí, jsem se zatím dostala jen na dvě minuty, ale i to stačí..je to skvělá věc a vždycky mě to prosvítí až do morku kostí :-)


Re: ještě jednou

datum: 05.05.2016 | vložil: Kája

Je vidět, že jste přece jen bytost, která opravdu chce změnit sebe samou a věnujete věcem kolem sebe dostatečnou pozornost. Podívat se do slunce nebo jen stačí na pár minut na oblohu by měl každý provést pár minut denně každý den. 
No bohužel je jen málo těch co se na tu oblohu přes den vůbec podívají a když už tak učiní tak uslyšíme spousty negativních informací. Jednou to je horko podruhé déšť potřetí fouká vítr a tak to jde dokola a nejsme schopni ani u toho počasí přijat věci tak jak jsou a vidět na každém tom počasí v každou jednu chvíli to nejhezčí. Jsme snad už tak nastaveni že stále mluvíme vidíme kolem sebe vždy jen to co je špatně a nebo co nám vadí. Zkrátka celé dny jen kritizujeme zabýváme se těmi kolem nás samozřejmě bez nich a pomlouváme a rozšiřujeme fámy.
Je toho hodně málo v každém dnu kde se setkáváme dnes s pozitivním přístupem a myšlením. Jsem potěšen že patříte do té kategorie která se dnes vědomě snaží myslet pozitivně a kontroluje své myšlenky. Vše kolem nás je energie a ne jinak je tomu se slovem, ale před tím než cokoliv vyslovíme je to myšlenka. A my jsme zahlceni negativismem, stačí se podívat okolo sebe. Poslechnou si zprávy a nebo přečíst denní tisk. Naštěstí ani jedno ani druhé dnes již nedělám. Televizi jsem neviděl ani nepamatuji děti se na ní doma také nekoukají a denní tisk v žádné podobě nečtu. Nic z toho mi nechybí.
To že jste se cítila unavená a „zbitá“ je přirozené a může to trvat dokonce pár dnů. Povídat by se o tom dalo dlouho ale každý jsme z jistého pohledu jiným a tak každý bude toto jinak prožívat. Je potřeba sledovat sebe sama a své okolí tam nejlépe budeme pociťovat změny, které přichází a kterých jsme součástí.
Mějte se hezky a těším se.
S Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: ještě jednou

datum: 06.05.2016 | vložil: Michaela

Ano Kájo, tak to jste přesně popsal. Také si všímám u hromadné většiny lidí, jak jsou stále nespokojení, kritizují, hudrují....ať je to počasí, zdraví, všechno okolo, mě říkají, no jo ty jsi spokojená pořád :-) ať je horko, mráz, déšť vichřice-všechno miluješ a já říkám ANO ale já to opravdu miluji, užívám všeho co přijde....smějí se mi(v dobrém), že jsem mimozemšťan, protože pořád koukám vzhůru, fascinuje mně obloha, mraky, ůkazy, pořád to fotím... :-D
Ale také jsem dřív byla jako všichni, hlavně jsem nikdy nechápala jak by člověk mohl kontrolovat své všechny myšlenky. Až přesně před rokem jsem zhlédla dokument "Tajemství" a to byl absolutní zvrat...přečetla jsem všechny knihy které jsou ke stažení a je to fascinující věc. Ano počátek všeho je myšlenka..... Také jsem kdesi nedávno viděla větu " Cokoliv si můžeš představit ve své fantazii, to už vlastně existuje, protože myšlenka se stává skutečností, Jak myslíme tak žijeme." A to je pravda. Učím se to , je to těžké změnit od základu své myšlení, ale jde to, pozvolna. Hlavně se cítím šťastná a zamilovaná, ano zamilovaná, ale do všeho, nevím jak to popsat, často mívám motýly v břiše, jako když se člověk zamiluje. jenže já jsem zamilovaná do Boha, andělů, bytostí, lidí, světa, nebe, slunce, stromy, květy , prostě do všeho najednou....uf je to krása.....také mám někdy splíny a nervy, ale brzy to přejde a říkám si , kašli na to . koukni se na nebe a rozhlédni se okolo jaká je to krása a bude ti líp :-D


Re: ještě jednou

datum: 06.05.2016 | vložil: Michaela

Ještě jsem se zapomněla zeptat, Kájo, jestli jsem měla nějaké přivtělené duše? Děkuji a těším se na další práci s vámi :-)


Re: Re: ještě jednou

datum: 06.05.2016 | vložil: Kája

Já se omlouvám že jsem vám toto nesdělil, ne že bych to nevěděl vždy si to zjišťuji předem jen se v tom člověk pak trochu ztrácí. měla jste na sobě 4 nějaké entity a dvě přivtělené duše.


Druhé čištění

datum: 07.05.2016 | vložil: Michaela

Včera jsem začala emergii cítit již asi 7 minut před desátou. Nejdříve jsem cítila teplo na hrudi, potom takévé příjemné studené bodání v celém čele. Potom se energie přesunula do zadní části hlavy, cítila jsem po celé zadní straně hlavy, takové mravenčení, které se potom přesunulo do zátylku a dovnitř okolo šišinky, poté jsem jí cítila v uších. celou dobu co jsem začal cítit energii jsem celá jako by pulzovala s tlukotem srdce, potom se energie rozlévala po celém těle. Neměla jsem potom moc času se soustředit, protože jsem ukládala synka. Ale cítila jsem stále tlak do korunní čakry a do zátylku. Potom mě začalo píchat v očích, trvalo to ne dlouho..(mám 3,5 dioptrie a levé oko plné černých plovoucích , jak se říká, mušek) Holka už spala, kluk chtěl abych si k němu na chvíli lehla než usne, no a usnul a potom i já :-D bylo ale něco okolo třičtvrtě na jedenáct, probudila jsem se o půlnoci a šla spát...Tentokrát jsem spala jako dřevo, hrozně tvrdě. vstávala jsem v šest do práce, dělám i soboty, byla jsem unavená celý den, ale v pohodě. Ráno mě trochu pobolívalo břicho, jak o kdyby měly přijít mé dny, ale ty jsem měla minulý týden. Te´d jsem asi hodinku pospala odpoledne ale pořád jsem jak přitroublá :-D. Vím že ta únava a vyčerpanost bude trvat nějakou dobu. Ještě když jsem šla okolo druhé hodiny z práce, tak jsem hodně zívla a jako by mi odlehlo v uších. Potom jsem měla pocit jako kdybych slyšela vnitřním sluchem jak stromy povídají, slyšela jasně a ze všech stran jak ptáci zpívají... Bydlíme na konci města v bytovce skoro na samotě, do města je to 15-20 minut pěšky, takovou cestou skrz přírodu, je to právě vždycky takový relax. Bylo dnes tak krásně a ty stromy jsou tak krásně rozkvetlé že bych je nejraději celé objala, vždycky se s nimi mazlím a pusinkuju květy, pučící lístky, jsem jak v euforii, jak je příroda nádherná :-D cvok no... Děkuji Kájo a těším se na zítra :-) Také děkuji za vaše stránky , kde jsem našla nové informace a zajímavé čtení....je to zase posun dál..čtu teď u vás ten květ života...je to dost zajímavé, mám staženou i celou tu knihu, tak se asi do ní pustím, také si u vás přečtu ty smaragdové desky....super. Děkuji :-)


Re: Druhé čištění

datum: 07.05.2016 | vložil: Michaela

Asi před půl hodinou mě začalo zase bolet břicho, konečník a dole záda, jako kdybych to měla zítra dostat, ale měla jsem to minulý týden, takže nějaká čistka. Jsem zvědavá na zítřejší očistu :-)


Re: Druhé čištění

datum: 08.05.2016 | vložil: Kája

Přeji vám milá Michaelo opravdu hezké tady a teď.
K vaším písmenkám v dané chvíli mohu jen říci, děkuji. Děkuji protože je to vše velmi hezky popsáno a pokud tak budete pokračovat dále, není pochyb že v čase vám vaše vlastní písmenka, která zde zanecháváte odpoví na mnohé záležitosti a spousty věcí se vám zpětně při pročítání vyjasní.
Docela by mne zajímalo zda používáte jakoukoliv antikoncepci. Není zde důležité ani jakou ale vůbec nějakou a není to otázka hloupá. Problémy bolesti břicha u žen stejně tak jako nástup vašich dnů jinak může souviset právě s tímto. bylo by to asi v danou chvíli na dlouhé povídání a nad rámec tohoto vyjádření, nicméně sbírám tyto informace a pomalu si je skládám dohromady jak tomu vlastně je. 
až v tomto bodě budu mít jasno a budu to mít potvrzeno nepochybně o tom napíšu článek a budu vás jako ženy informovat. nepochybuji že to budou zajímavé informace.
nic se však neděje v dané chvíli a vše je v pořádku tomu věřte.
s Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: Druhé čištění

datum: 09.05.2016 | vložil: Michaela

Ne Kájo, antikoncepci již nemám skoro 10 let. I dnes mě břicho bolí a podbřišek, záda, no jako před menzes. více popíšu ve 3. díle čištění :-)


3. čištění

datum: 09.05.2016 | vložil: Michaela

Včera dopoledne jsem neměla čich ani chuť jo trochu, jsem cítila, ale vařila jsem a jídla chutnala jinak. Přitom manžel říkal jéé to voní až ven a chutná to báječně...dnes už cítím ale ten stav trochu trvá. Mám strašné chutě na jídlo a když se zakousnu, tak ne že by mi nechutnalo, ale je to nic moc.... No dnes mám zaděláno na tortily a udělám pořádně ostré fazole ať ke mně nějaká chuť dojde... :-D Jinak večerní čištění probíhalo v poklidu. Zastavila jsem se až v půl jedenácté ještě jsem povlékala peřiny, ale najednou jsem dřepla a čučela do "blba"...a pocítila energii opět v hlavě a v těle, vnitřním zrakem jsem viděla svůj trup jako prosvětlený chrám, jako když okny prosvítá sluníčko a vše je jasné...Potom jsem stanula před dveřmi Shambally, nebyla jsem tam už skoro půl roku, mám zasvěcení do prvního stupně a zatím cítím že to stačí...Včera najednou jsem tam byla a můj průvodce mě vítal. Posadili mě v sále do křesla a něco mi opravili a upravili a potom jsem se šla dobít energií do zlaté místnosti, ještě je tam duhová, ta je léčivá. Potom ze sálu dozadu vede chodba, která byůla vždy ve stínu, ale je plná dveří, včera se chodba rozsvítila a bylo mi dovoleno že už smím do těchto místností vstoupi, ale opatrně, pomalu jednu po druhé, je poznávat, bude to na dlouho...těším se co nového poznám :-) Potom jsem Shamballu opustila a skrz jakýsi oblak jsem prošla do stavu kdy jsem byla vším, rozlehlá a nekonečná, viděla jsem planety, naší zemi byla jako dítě, smutné ublížené, úplně mi tekly slzy soucitem, objala jsem jí a přitiskla do náruče, i slunce planety byly živé bytosti...nedá se to popsat, bylo to krásné. Potom jsem se pomalu prbrala zpátky a pořád seděla napostelia v ruce držela povlečení...Dívala jsem se celou dobu na skříň. První co mě napadlo, když jsem procitla, že kdybych se teď soustředila, určitě bych prostrčila ruku skrz ní, ...vše je stejného složení, že...akorát něco hustší a něco v řidší energii.....narychlo řečeno. Jo a jak jsem seděla cítila jsem jak mi celé tělo lehce vibruje No potom jsem si ještě chvilku četla a když jsem usínala cítila jsem pulsování v celém těle. V noci jsem spala opravdu tvrdě a ráno byla odpočinutá a vstávala s radostí, však také bylo nádherně jiskřivě, slunečno, paráda...ale přes den mě síly začaly opouštět a již pár dní mám stavy, že vůbec nevím co jsem chtěla, a nemůžu si vzpomenout na to co jsem myslela před minutou...no z práce jsem se ploužila a myslela že mi nohy upadnou. bolí mě břicho záda, jsem jak přitroublík. Je to určitě ještě umocněné tím že hledím do slunce, pomalu se to prodlužuje a tak i při tom dochází k jakýmsi čistkám. Je to náročné období, ale musí to tak být...musím to vydržet, protože pak bude všechno tak jak má být :-) Děkuji Kájo


Re: 3. čištění

datum: 09.05.2016 | vložil: Michaela

do Shambaly mám 1+2 stupeň :-)


Re: 3. čištění

datum: 10.05.2016 | vložil: Kája

Nádhera.
K tomu není milá Michaelo co dodat. Snad jen že máte tak dále pokračovat a pište to tak jako dnes je to kouzelné v každém slově a držím vám palce i u nohou. Sama víte že to vše čím procházíte je v souladu a neděje se kolem vás ani tedy ve vás nic co by nebylo jak být má. Stále nás učí a učit bude dokud nepochopíme . 
S Láskou a v Lásce Kája


4. čištění

datum: 11.05.2016 | vložil: Michaela

Den byl normální. Večer okolo sedmé jsem najednou pocítila takový mír a klid na duši a ten trval celý večer. Cítila jsem jako by ze mně něco spadlo...dívala jsem se s dětmi na takový muzikál od Disneye a bylo nám skvěle. Večer jsem pocítila začátek energie opět v korunní čakře a opět prosvícený chrám trupu. Když prckové usnuli, tak jsem si šla lehnout, ale usínala jsem při tom, takže vize se prolínaly se sny...Usínala jsem a tak se uložila a spala tvrdě jako dřevo. Ale i moje děti už druhý den spí jako dřevo, copak synek ten si rád pospí, ale holka to je ranní ptáče už klidně před šestou je vzhůru a již dvě rána, spala jako dudek. Dneska tuplem, tak tvrdě ráno nespala hodně dlouho. Jinak já byla celý den v pohodě.. Ráno jasně než se člověk probere je devět, ale potom jsem pocítila takový pocit, jako kdyby ze mně ně co spadlo, taková trochu úleva, i jsem dnes nebyla tak smrtelně unavená. Také jsem si uvědomila že mě přestává bolet pata která byla citlivá i jen na ditek. Ale za to mě od včera bolí klůouby v rukou_všechny klouby prstů u rukou- Vždy mě bolí když je to na sníh, ale letos mě to bolí i dyž je větší změna počasí a teď to bolí ani není extré m počasí, Tak mně dneska napadlo, že těmi rukami předávám energii atp. Také jsem dřív neměla potuchy o nějakých ochranách a očistách před a po předání energie, tak je to asi zaneřáděné a vše odchází. Jinak celý den se cítím v pohodě, nejsem ani tak strašně vyčerpaná jako dosud, a cítím, takový mír na duši. Ještě k tomu čtu květ života a je to dost "hustě" zajímavé... Děkuji Kájo....ještě to nebude lehké, tak to cítím, ale již jsou světlé chvilky, jsem zvědavá na stavy po tom 30 denním čistění. Hlavně je pro mě důležité,. že každý druhý den se musím soustředitr a zkusit si najít alespň chvilinku pro sebe. 0Os té doby co mám děti sebe v tomto směru zanedbávám a skoro nemedituji, Jedině když usínám, to každý den mé myšlenky směřují "výše". Takže i díky za to, protože mě to opět navykne nějakému řádu :-)


Re: 4. čištění

datum: 12.05.2016 | vložil: Kája

Krásné zjištění, které zde doposud myslím opět nikdo nezmínil a které je pro nás velmi opravdu velmi důležité a tím zjištěním mimo jiné je, že si "musíme" udělat chvilku vědomě pro sebe pokud se chceme vědomě účastnit večer a prociťovat energie.
v tom našem běhu a životním chaosu jsme totiž sami sebe dali na úplně poslední místo, náš den se skládá jen z povinností a "musu". tohle je potřeba změnit pokud se chceme něčemu dopracovat protože pokud si neuděláme vědomě čas na sebe sama nikdo nám jej jen tak nedá. měli bychom se učit a to cíleně dávat sami sobě mnohem více času a věřte že to jde. to že mám malé děti nebo jiné věci na tom nic nemění jde to jen si člověk musí sednout a to mnohokráte a zamyslet se kde ten čas je, kde jej dávám a nemusím. Takže jsem rád, že jste zmínila že si to uvědomujete a že tento proces když už nic vás doprovází právě k tomuto zjištění.
mimo jiné proto jsem před lety zrušil všechny různé oslavy a povinnosti které pramenily z toho "musu". kalendář mi ukazoval co kdy musím a komu musím popřát a koho navštívit a podobně. dnes to nedělám protože nemám potřebu se stýkat s těmi které mám vidět jen když mi to nařídí kalendář, pokud chci kohokoliv navštívit navštívím jej kdykoliv. 
stav po třiceti dnech bude přímo úměrný tomu co jsme do toho měsíce dali, kolik času jsme věnovali sobě a zda budeme v nastoleném procesu pokračovat dále. je to náš život jen náš nejsme nikomu nic dlužni a nikdo nebude nikdy procházet zkouškami kterými máme projít sami a proto se věnujme sobě, bez ohledu na to zda se to komu líbí nebo ne.
S Láskou a v Lásce Kája


5. čištění

datum: 13.05.2016 | vložil: Michaela

Moji milí - ach jo - dneska den...nejraději bych se od rána někam zavřela a nevylezla...mám celý den depky...ráno mě zklamal šéf s výplatou a mě to tak rozhodilo, nevím proč, já optimista...nejraději bych celý den někde seděla a bulela a četla nebo poslouchala, nějaký melancholický věci...ale nemůžu mám práci a dvě malé děti, takže každodenní honička...Kdyžř už bylo tak nějak v poho, tak mě dorazil manžel. Řekl mi tak hnusný věci , naštěstí šel na pivo a tak jsem to mohla v klidu oplakat, dneska fakt slzavý oudolí. Přitom jsem jinak optimista, plná elánu a dobré nálady a když něco přijde hned to odejde, ale dnes se mě to drží jak to hnědý košile :-)


Re: 5. čištění

datum: 14.05.2016 | vložil: Kája

Za normálních okolností bych řekl, že jde o normální den většiny z nás, kdy nás kdy se každý stále setkáváme z něčím z venčí co na nás nějak zapůsobí a nás to z našeho hezkého naladění svede okamžitě někde jinde. přitom tomu tak není. procházíme změnami a procesem čištění a vyplavují se jen věci, které máme hluboce uvniř sebe samých ukryté. myslíme si že jací jsme a myslíme si že je máme zpracovány a najednou zjišťujeme že tomu tak není. zjišťujeme pokud se tedy staneme svými vlastními pozorovateli, že ono okolí nás opravdu může rozhodit a zapůsobit na naši náladu. a i tohle patří právě k procesu čištění odplavování a zpracovávání našich starých vzorců chování. máme , musíme se naučit, že to co je okolo nás na nás nesmí působit nesmí nás to ovlivňovat, protože to jsme pak vlastně "závislí" na tom jak se to okolí k nám chová.
každému kdo nás takto ovlivní je na nás nevrlý a podobně máme ihned poslat lásku. to je nejlepší lék pro ně i pro nás. časem až se to naučíme bude podobných situací v našem životě ubývat protože z našich životů odejdou ti, kdo se k nám tak chovají a nahradí je jiní.
mějte se všichni kouzelně
S Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: 5. čištění

datum: 15.05.2016 | vložil: Michaela

Ano Kájo také jsem si při tom říkala že to bude možná i součástí očist, a i přes ty šílené pocity jsem se divila že mě to tak dostalo, ale říkala jsem si že to prostě musím vydržet, musím si projít tím stavem a nechat ho odejít. Prostě přijmout, prožít a nechat jít :-) ale fakt mě to dostalo, ještě druhý den ráno jsem měla melancholii. Ale potom už bylo dobře a dneska v neděli se probírám ze stavu úplně a zase začínám vidět krásu :-)


6.čištění

datum: 15.05.2016 | vložil: Michaela

Tentokrát to proběhlo celkem bez jakýchkoliv pocitů a dopadů :-) Vzpomněla jsem si na to až v 23:00 dívala jsem se na finále eurovision a úplně jsem na to zapomněla, ale spala jsem dobře od druhého čištění spím jako dudek. Je fakt že jsem dneska dost unavená a strašně mě bolí záda, ale to bude také tím počasím. Nicméně byl hezký den, jeli jsme s dětmi na výlet tady kousek od Příbrami a i přesto že bylo zima jsme si to užili....Děkuji Kájo


Re: 6.čištění

datum: 15.05.2016 | vložil: Kája

Nemáte zač děkovat jsem naopak já rád, že se tohoto všeho účastníte.
jen zkuste ze svého slovníku odstranit slovíčka jako je "strašně" :)
ne není to výtka a všimněte si koliko lidí tohle kolem vás používá.
prožíváme hezké věci, příjemné chvíle je nám v tom všem hezky a my to okomentujeme slovíčkem "strašně".
a nemá to nic společného s češtinou. to když bude někdo psát hrubky všeho druhu jako já to mi vůbec nebude vadit na tom z mého pohledu nesejde a vím že to mnohým vadí ale to já osobně dneska opravdu neřeším. snažím se však vytěsnit slova jako je strašně a podobně a také se stále učím.¨:)
S Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: 6.čištění

datum: 16.05.2016 | vložil: Michaela

Ano Kájo, děkuji za upozornění. Snažím se ze slovníku úplně vymazat negativní slova a mluvit jenom v pozitivech, ale někdy mi to fakt uteče, a toto slůvko je opravdu nežádoucí....je pořád co se učit :-)


7.čištění

datum: 17.05.2016 | vložil: Michaela

No nene.... :-D takový příspěvek objemný a ono se to neodeslalo. Kájo, nechám to na zítra takovou práci mi to dalo sesmolit :-D no jestli se to fakt neodeslao, tak zítra odpoledne napíši znovu :-)


7.čištění

datum: 17.05.2016 | vložil: Michaela

No nene.... :-D takový příspěvek objemný a ono se to neodeslalo. Kájo, nechám to na zítra takovou práci mi to dalo sesmolit :-D no jestli se to fakt neodeslao, tak zítra odpoledne napíši znovu :-) No nějak mi PC zase blbne nejde mi odelůat ani toto.. :-)


7.čištění

datum: 17.05.2016 | vložil: Michaela

No nene.... :-D takový příspěvek objemný a ono se to neodeslalo. Kájo, nechám to na zítra takovou práci mi to dalo sesmolit :-D no jestli se to fakt neodeslao, tak zítra odpoledne napíši znovu :-) No nějak mi PC zase blbne nejde mi odelůat ani toto.. :-)


Re: 7.čištění

datum: 17.05.2016 | vložil: Michaela

No skvělé tak se mi to teď odeslalo rovnou třikrát, tak to je sranda...ale původní příspěvek který mi dal tolik práce napsat, nic..musím dát PC vyčistit už vážně blbne :-) tak zítra Kájo :-) Dobrou noc :-)


7.čištění

datum: 18.05.2016 | vložil: Michaela

Omlouvám se všem za "skvělý" příspěvek, ale nějak mi stávkovalo PC..
No tak tedy čištění proběhlo bez nějakých větších emocí..klasicky jsem přitom usnula :-) Jo jen přes den mě zase dost bolely záda.. a jsem pořád taková hodně unavená... jo také jsem si všimla že mi zmizela malá tuková bulka na víčku. dělají se mi přesně v místech kde si maluju linku, takže to někdy překáží, ale když už toho mám dost, vezmu špendlík roztrhnu jí a vymáčknu, no bolí to , ale je klid chvíli..No a užuž jsem se na ní chystala a tuhle koukám a není tam.. !!!Také mě nebolí pata, které jsem se skoro nemohla ani dotknout. Super věci...Děkuji Kájo jo a slova jako strašně, hrozně, příšerně a děsně, jsem předala andělům a odnesli je rozpustit do světla,už pro mě neexistují.. :-) Hezký den a těším se na večer :-)


Re: 7.čištění

datum: 18.05.2016 | vložil: Kája

těší mne že si věci neberete osobně a že s těmi zapovězenými slovy to berete s úsměvem. někdy je těžké něco napsat protože ono to na druhé straně může vyznít úplně jinak než to člověk myslel a pak se to jen těžko vysvětluje. nakonec vždy každý uvidíme v těch slovech jen to co sami chceme.
to že usnete nic neznamená, pokud k věcem přistupuji vědomě a chci. což znamená že na ně myslím a zabývám se jimi nejen těsně před desátou. ale když víte že máte "bouli" nad okem tak se asi sledujete. 
raději se k věcem jako šminky, mastičky všeho druhu antikoncepce a k ostatnímu chemickému průmyslu ani nevyjadřuji k tomu musí každý dojít jak to je a co si s tím způsobujeme a proč.
krásný tedy a teď všem
S Láskou a v Lásce Kája


8.čištění

datum: 20.05.2016 | vložil: Michaela

Před očistou byl hezký pohodový den. Jenom večer začaly děti fakt hodně zlobit :-) Lehla jsem si k očistě a cítila tlak v prsou a v korunní čakře, viděla jsem víry a energie a potom mě začaly bolet ruce od ramen po zápěstí a za chvíli mi v nich začalo i tepat, potom jsem usnula... Tedy řeknu vám že takhle tvrdě jsem nespala ani nepamatuji i dneska jsem spala jako Dudek :-) Den byl pohodový.. Spinuji nám všechny tekutiny a nabíjím je přitom energiemi...Včera jsem si v práci upravovala vodu k pití a vnitřním zrakem viděla energie jak přicházejí, krásné čisté zářivé a nic jim nepřekáželo cítila jsem se očištěná bez jediného stínečku a ta energie se mohutně valila, byl to nádherný nepopsatelný pocit...děkuji Kájo


Re: 8.čištění

datum: 20.05.2016 | vložil: Michaela

Ano jak píše Romana, to by mě také zajímalo. Stává se mi přesně to samé co jí. Že měi často připadá jako kdybych byla vyšší a dívala se na vše z větší výšky. Nebo venku na procházce pocit jako kdyby se člověk vznášel a byl jako ve snu..


9. čištění

datum: 21.05.2016 | vložil: Michaela

včera jsem si lehla na chvíli k synkovi, povyprávěla pohádku a usnuli jsme oba, probudila jsem se ale něco po desáté. Sedla jsem si v klidu v obýváku a soustředila se na očistu. Jako vždy to začalo tlakem v prsou. Potom jsem cítila tlak a cukání v krku nejdříve v místě krční čakry a potom nevím jak se to jmenuje ale je to v ohybu kde brada přechází krk a také v krčních mandlích, ale tlak to byl až bolestivý...trvalo to cca 20 minut když jsem si pod krk sáhla bylo to tvrdé a zvětšené. Je pravda že s krkem mám dlouho problémy. Hlavně pořád zahleněný, často chraptím a v jamce kde začíná kost mám jakousi zduřeninu, která při námaze zčervená. U lékaře jsem byla a nic to není. Tak to neřeším, ale myslím si celou dobu že je tam asi nějaká zanesenina té čakry. No a právě při tomto čištění, si to vzalo do parády toto..Potom se ten pocit přesunul do uší. tlak a tepání v uších , potom to procházelo hlavou až do korunní čakry. Měla jsem pocit že "něco " odchází..jako by se odlupoval tmavě šedivý kouř a když s odlepil od vršku hlavy a ztratil se nahoře ve světle tak jsem pocítila obrovskou úlevu, jako by odešlo něco co mě dlouho tísnilo. Obrovský pocit úlevy a lehkosti. Měla jsem pocit že se na židli vznáším. Když jsem si sáhla na krk tak již byl normální měkký jako vždycky. To vše trvalo do 22:50 Potom jsem cítila příliv zářivé energie a byla jsem nabuzená že jsem usnula až v jednu a celou noc jsem se budila. Ráno bylo super a celý den jsem v pohodě a cítím se i svěží bez té mé stálé únavy a vyčerpanosti... Jen ještě pořád cítím jakousi citlivost v místech toho krku a uších jako když jste po zákroku a musí se to ustálit :-)


Re: 9. čištění

datum: 21.05.2016 | vložil: Kája

Vzhledem k tomu že vím o čem mluvíte tak musím konstatovat jen že je to opravdu nádherně vše popsáno a díky tomu že k věcem takto přistupujete a opravdu sledujete sama sebe, se vše ještě ve vás násobí.
pokud si vzpomínám tak jsem se zde nikde nezmínil mimo vašich prvních čištění o entitách a duších.
napsal jsem každému zde kolik jich kdo měl a od té doby se nic již zde neobjevuje a všichni tak mohou mít dojem a pocit že navždy již byli a zůstanou v tomto směru čistými.
ne tak tomu není, při každém čištění jsou odváděny další a další entity či duše jen již nezjišťuji kdo přesně a kolik jich na sobě měl protože nic z toho není pro nikoho z vás důležité.
píšu to zde jen proto nyní že si uvědomuji že jste tuto informaci zde ještě neposkytl ale tak tomu je.
prožitky může a bude mít každý opravdu jiné a je velmi dobré že si je uvědomujete že je umíte popsat a zaznamenat.
je to kouzelné zde sledovat jak všichni rostete a já vám to všem přeji, byť vím že ne vždy to bylo je a bude jednoduché.
S Láskou a v Lásce Kája


9.čištění

datum: 23.05.2016 | vložil: Michaela

Byl krásný víkend. V sobotu přijela těhotná sestřenka z Prahy i se synem 9. letým a přítelem. Grilovalo se a v neděli jsme byli na procházce opravdu jsme si to užili. A počasí no co dodat. Miluji slunce a pařák :-) odpoledne když odjeli tak jsem šla domů poklidit a vůbec zasadit rajčata a tak okolo vše. Bydlíme v bytovce se 6 byty na okraji města, takže klid pohoda, naproti velká louka, kam chodím na byliny a se sousedy trávíme volné chvíle před bytovkou, je k ní pozemek, tak si tam děti mohou hrát. Nádherné bydlení. No a jak jsem doma myslela na to co všechno musím udělat, uklidit binec, obstarat rostlinky, připravit nás na zítra do práce, školy, no prostě shon jako vždy, tak najednou se mi v nitru rozlil, takový jako klid a mír a vnitřní hlas mi říkal...ale ty nemusíš nic, jenom můžeš...hlavně klid a pohoda..... a mě se najednou nějak ulevilo..Jak se člověk pořád honí a nic nestíhá, tak mi to připadlo, jako zbytečný stres.. Již dávno si vždycky říkám "Hakuna Matata" ale tenhle stav byl tak osvobozující. Celý večer jsem cítila čím dál větší klid a míír , tohle už jsem dlouho necítila, takovou pohodu, nikam nespěchám.. a přesto jsem vše zvládla jen tak jako nic, připadá mi jako kdyby se zpomalil čas. V hrudi se mi rozlil pocit zvláštní lehkosti a hlavně obrovské úlevy. Pro vysvětlení, již 4 roky trpím obrovskou únavou a vyčerpáním, přišlo to najednou ze dne na den. Pila jsem tenkrát čaj na očistu lymfy a po dokončení přišla tahle únava . Od té doby nejsem schopná nic zvládnou, to co dřív....a včera večer jsem se najednou jakoby cítila osvobozená...jsem zvědavá na další dny, jestli se to bude prohlubovat. 
Očistu jsem prospala u holky a probudila se o půl 12 v noci a šla plná míru spát. Ten stav trvá dále celý den i přes to že jsem dostala své dny, je na padnutí jak se kumuluje parádní bouřka ( miluji bouřky) a ještě ke všemu mi v práci ukradli tablet, který patřil mojí dcerce. I to mě nerozhodilo, jo jasně že jsem byla chvíli docela hotová, ale uvnitř byl stále mír a slunce.. Nakonec jsem té ženě poslala lásku, protože vím že i toto je součástí očist.. Nyní prožívám stav mysli a duše, jaký bych si přála prožívat neustále, je to skvělé. jsem něco za polovinou a cítím velké změny. četla jsem váš dotaz na Romanu zda by to podstoupila znovu....
Já bych do toho bez zaváhání šla opět. Je to proces, který není lehký, ale stojí to za tu dřinu. Opravdu hluboké díky Kájo 
S láskou Michaela :-)


Re: 9.čištění

datum: 23.05.2016 | vložil: Kája

Jsem zde a odpovídám na vaše příspěvky abych vás všechny v tom jaksi podpořil a vy jste prošli těmito dny.
no k tomu co jste napsala není co dodat a chtěl bych podobné příspěvky číst dále .
Pokud si přečtete příspěvek Romany znovu a budete to vnímat jiným pohledem pak tam najdete také sdělení že by toho šla také znovu protože bet toho aniž by člověk sám pro sebe něco udělal se nic nezmění a i u ní se toho již změnilo mnoho a ona to ví.
nikdo z účastníků nemůže popřít změny ve svém životě jde jen o to jak je podá a sdělí protože mnohdy sdělit věci není jednoduché a na druhé straně vyzní jinak než sami chceme.
držím palce a posílám spousty energie
s Láskou a v Lásce Kája


11.čištění

datum: 25.05.2016 | vložil: Michaela

Den před čištěním byl skvělý, stále se mně drží taková pohoda a prostě pocit radosti a pohody. Jsem sice trochu jaksi mimo, jinak to nejde popsat. Kolegyně mi něco říká a stojí ode mně 1 mert a já se jí ptám 4x co?? a stejně jí nerozumím :-D To samé dneska, ať je to kdokoliv.docela úsměvné... :-D Také mně dnes po poledni začal tlak do hlavy , dost silný,jako kdyby mně něco táhlo hlavu dolů, sedlo mi to i do uší a asi po hodině a půl mně začala bolet hlava. Naspinovala jsem si vodu na pití a poprosila o energii aby mně tolik hlava nebolela a poprosila o zmírnění příznaků transformace , Za chvíli hlava bolet přestala a nebolí...Ale stále přetrvává pocit míru radosti, pohody..Nádhera. Moc děkuji :-)


Re: 11.čištění

datum: 26.05.2016 | vložil: Kája

Mi neděkujte byť je to příjemné slyšet že je člověk prospěšný.
tohle vše co se kolem a vás děje to jak se váš život mění je jen a jen vaše zásluha. byla jste to vy kdo se rozhodl něco změnit a jen vy zase rozhodnete jak to bude dále. je to váš život a já vám všem přeji abyste lépe naslouchali svému srdci protože to nás nezklame.Byť někdy říkáme a nebo si myslíme že to bylo srdce co nás vedlo ale nakonec pokud budeme upřímni k sobě sama zjistíme že to nebylo srdce jen rozum který srdce ovládal.
s Láskou a v Lásce Kája


12.čištění

datum: 27.05.2016 | vložil: Michaela

Tentokrát čištění chladilo. Začalo to klasicky od vrcholku hlavy a potom hrudník a příjemně to chladilo, dále se to rozlilo do břicha a stále jsem cítila příjemně chladivou energii v hrudi a břichu, bylo to hodně příjemné a uklidňující...Také stále již několikátý den přetrvává stav pohody a míru...jasně že někdy vypěním, no se dvěma prcky to je jasné, ale i to je rozdílné..... jako by s svůj vztek uvědomuji a ovládám ho... nevím jal to jinak popsat...ne že bych před tím byla Herodes :-) , ale cítím se laskavější a mírumilovnější, když se naštvu...uvědomuji si svoje pocity ,....
Také mně začínají oslovovat lidé kteří potřebují pomoci....ať již formou bylinek, léčení rukami...i když zjišťuji že přestávám potřebovat ruce i fyzický kontakt....stačí myšlenka, ať jsem jakkoliv vzdálená...Ano myšlenka je ta síla......je tvůrcem, myšlenka žije.... :-)


Re: 12.čištění

datum: 28.05.2016 | vložil: Kája

Jste vnímavá bytost a věřím že až tohle zde přejde budete dále pokračovat s vědomím že vše je v nás a vše kolem nás , nás učí.
i ty dvě děti nás učí.
jsou malí a my mnohdy chceme aby rozuměli nám a přitom pozapomínáme na to že my se máme snížit na jejich úroveň abychom jim lépe rozuměli.
mám zde kolem sebe dva kluky 9 a 12 let a jsou jak Pat a Mat a věřte že vím o čem mluvíte a přesto je nádherné pozorovat jak nás učí. 
a učí nás dokonale.
s Láskou a v Lásce Kája


13.čištění

datum: 30.05.2016 | vložil: Michaela

Toto čištění. se omlouvám. Měli jsme velké grilování,před bytovkou se sousedy tak se u toho také něco vypilo, ale bylo to v pohodě. O půl dvanácté v noci jsme to i s dětmi zakončili bojovkou, byla to sranda, i když jsme měli nahnáno...Moc hezké odpoledne a večer. Cítila jsem ale přesto energie. Druhý den ráno jsem cítila pohodu a mír...Cítím se stále v pohodě a v míru. Skvělý stav.... Děkuji Kájo :-)


Re: 13.čištění

datum: 31.05.2016 | vložil: Kája

Nemáte se zač omlouvat tohle je vše váš život a vaše rozhodnutí a nic se neděje , protože nepatříte k těm kteří by nechtěli něco vědomě změnit a jste zde s námi a já jsem za to rád.
přeji všem jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája


14. čištění

datum: 02.06.2016 | vložil: Michaela

Toto čištění jsem prospala :-) A cítím poslední dva dny takovou tíhu. Velkou únavu a bolí mě snad všechno. Dnešek je naprosto totální. Opravdu náročný den. Klukovi se také ráno rozjela alergie, měl nateklé i oční bělmo . Nikdy před tím žádné problémy neměl. Dochází pravděpodobně k silným čistkám nejenom u mně, nebo spíš je to součástí všech a všeho. Já jsem dnes jako chodící zombie :-D Ale věci se dávají do běhu. Předevčírem jsem zjistila že se koná seminář "Kvantovky" již příští týden a je to v našem regionu, Měla jsem to naplánované již před vánoci , ale nevyšlo to finančně. Teď to vyjde!!! A tak si myslím že se vše urychluje a zhutňuje, abych se do toho příštího týdne ještě trochu očistila. Cítím že vše jde správným směrem i když to bolí :-)


Re: 14. čištění

datum: 03.06.2016 | vložil: Kája

O tíze a podobných stavech zde bylo napsáno již mnoho a je to přirozené a pro mne pochopitelné. I toto stavy však mohou a jsou nepochybně jiné než jakákoliv tíha či vyčerpanost kdykoliv jindy. věžím že přes tu vyčerpanost a tíhu je ten vnitřní pocit přesto jiný a to vám jej nechci podsouvat jen to píšu abychom jej sledovali a srovnali si s tím co a jak bylo v podobném kdysi.
Pokud jsem pochopil tak kluk doposud žádnou "alergie" neměl a na nic podobného "netrpěl" tak nepřivolávejte bubáky a nenazývejme to alergií. naše buňky přijímají to co k nim vysíláme a podle toho se chovají .
¨k těm čistkám dochází zcela určitě a to nejen u vás ale pak také v prostorech ve kterých se nacházíte protože i ty jsou čištěny a zatím tohle zde snad nikdo z vás nezmiňuje jak se v nich cítí a zda zaznamenal změny od sedmého čištění. 
a právě proto abyste si ony změny uvědomovali bylo toto doporučeno až od vlastně poloviny celého procesu.
¨s Láskou a v Lásce Kája


15.čištění

datum: 04.06.2016 | vložil: Michaela

Před tímto čištěním jsem cítila krásné teplo v zádech, potom krásný chladivý pocit v hrudi. Jinak vyčerpanost se stupňuje, dnes jsem opravdu KO, ale ano uvědomujis i to že je to součástí procesu a tedy jednou to pomine a bude to ono... je to prostě přerod který je náročný a hlavně bolí :-) Ale vnitřní pocit je příjemný a hlavně člověk ví proč se to děje... Ano prostory.. Je pravda že se doma nyní cítím řekla bych bezpečněji, nebo jak to říct. Dříve jsem měla dost často pocit, jako kdyby mi někdo stál za zády a hlavně v ložnici a v dětském pokoji, jako by tam něco nebo někdo byl, prostě divný pocit... a ten už nemám. 
Jsem moc ráda za tuto zkušenost a šanci kterou jsem dostala tímto 30 denním čištěním..Dnes je poslední den a hlavně jsem si za tu celou dobu navykla se věnovat sobě a svým pocitům a budu v tom pokračovat. Děkuji !!! :-)


16. -poslední-čištění

datum: 05.06.2016 | vložil: Michaela

Tentokrát jsem cítila svědění na vrcholku hlavy, teplo v hrudi a v zádech. Po celém náročném dni se mi jakoby ulevilo. Včera byl opravdu těžký den. Nohy dost bolely, záda a a značná únava a otupělost, ale to k tomu patří, takže to přijímám, nechat projít a vím že úleva zase přijde.. :-) 
Bylo to předevčírem večer, taková doba mezi nocí a večerem, kdy se šeří, ptáci zpívají, zvuky se utlumí, vzduch se trochu ochladí a voní..miluji letní večery... :-) Stála jsem na balkóně a vdechovala tu nádheru. Bydlíme práve v malé bytovce kde naproti je velká louka s lesíkem všude zeleň je to krása a jak jsem tak vdychovala tu vůni a poslouchala ptáčky a vnímala tu krásu, najednou jsem pocítila jako kdyby se mi rozkmitala hruď, jako kdyby hruď přestala být pevná hmota , ale kmitající světlo, energie a částice, nebo jak to popsat, byl to nádherný pocit až mi do očí vytryskly slzy....
Děkuji Kájo za celý proces očist. Byl to velký zážitek a navyklo mě to sednout a zaznamenat co se odehrává a děje. SLibuji že s příspěvky budu pokračovat dále.
Psala jsem že si založím stránky, kde budu zapisovat svou cestu, ale ne. Budu pokračovat zde. Již je tady část mého příběhu a tak budu dále zaznamenávat na těchto stránkách.
Děkuji za vše s láskou Michaela :-)


Shrnutí 30 denního čištění.

datum: 05.06.2016 | vložil: Michaela

Odkaz k tomuto čištění jsem našla při brouzdání příspěvků na FC a okamžitě mně zaujal. Jsem si vědoma toho, že jsem byla hodně "zaneřáděna". Vždyť již několik roků rozvíjím svou schopnost předávání energie přímo ze zdroje, která se u mně spontánně probudila po druhém porodu. Neměla jsem donedávna potuchy o tom že je potřeba se očistit předem i potom a chránit se atp. Za poslední rok jsem ušla opravdu kus cesty. Přišlo ke mně mnoho nových informací a zkušeností a je náročné udržet krok a vše správně "strávit". Ale jak říkám cesta musí jít stále kupředu, nejde setrvat na místě a právě nabídku Káji na ono čištění jsem nalezla přesně ve chvíli, kdy jsem věděla že je potřeba zapracovat hodně na sobě, hlavně se očistit, dát sama se do pořádku a potom být ku prospěchu...
Očista byla náročná, ale přitom jsem si byla vědoma že se děje něco co je bezpodmínečně nutné.. Očisty provázely stavy euforie, naprostého vyčerpání, bolesti, krásy, uvědomnění...Také věci se jako by daly samy do pohybu. Vesmír začíná rezonovat s mými myšlenkami. Zdá se mi že vše je najednou jednodušší a snažší. Jak říkám "Hakuna Matata" Vše plyne tak nějak samosebou..Nyní po dokončení jsem si říkala, fajn, dám se teď dokupy a budu nějak pokračovat, budu dálzaznamenávat své zážitky a promněny a svou cestu. A jak tak ještě pročítám stránky, padla mi do oka nová rubrika. Když jsem četla další Kájovu nabídku, cítila jsem "kmitání" v hrudi a vím že jdu dál. Musím jít dál, zpátky cesta nevede a v dnešní době již nelze dlouho přešlapovat na místě. Dřív jsem to mívala tak, že přišla doba nových informací a potom třeba půl rok klidu na vstřebání nového.. Nyní za poslední rok však vše jede jako blesk. Je to nášup bez oddechu. Říká se přece "Srdce se tetelí blahem" Ano je to přesný popis. Když najdu nové informace, nebo příjdu k něčemu novému a cítím takové to vibrování v hrudi, vím že srdce říká jdi do toho a je to tak, Ta intuice je v hrudi, vlastně srdci...Ano to jsem si vlastně nyní uvědomila. Určitě i díky očistám se mi zharmonizovalo toto centrum a jak mi začne vibrovat hruď vím že to je správné rozhodnutí. Jsem ráda že jsem objevila váš příspěvek Kájo. I když vím že nic není náhoda a prostě cesta jde tak jak má. Je to skvělé jak vše se vším souhlasí.


napojení na Modrobílý Plamen

datum: 05.06.2016 | vložil: Michaela

Přečetla jsem si články...
A prosím o napojení na Modrobílý plamen. Prosím o to i pro mé děti, pokud je to možné.
Děkuji s láskou Michaela

P.S. Termín prosím 17.6.2016 děkuji :-)