10 - Milana

 
Představuji Vám desátého účastníka, který splnil všechny podmínky a souhlasí s tím, že se s vámi podělí o své prožitky.
 
  • jméno - Milana
  • věk - 37 let
  • děti  - ANO - oba kluci - 10 a 4 roky
  • kraj - jižní čechy
  •  přiřazeni na seznam 3.5.2016 a první pročištění proběhne 4.5.2016 ve 22:00 hod. a následně každý sudý den ve stejnou dobu a poslední pročištění pak proběhne 4.6.2016.

Milana napsala:

Dobrý den.
 
Zasílám doplňující informace , starší synek ........, mladší synek .......
 
Krásné ráno:)
 
Můj příběh............)
O Shanballa - 30 dní s očistěním jsem si přečetla na fcb a článek mě oslovil a podvědomě jsem cítila, že si mě vyberete:) Odepsala jsem a v radosti očekávala zprávu.  Jsem mamka dvou dětí ve spokojeném 18 letým vztahu. Nebojím se říct, že jsem šťastná a spokojená. Miluji svou rodinu, přátelé, přírodu a vše co mě obklopuje. A přesto bych se ráda posunula o kousek dál :) Pár přednášek i kurzů z jinou tématikou mam za sebou a vždy to byl úžasný zážitek a nové pochopení. Myslim si že,  kdo nic nezkusí, nic nezíská. a já mam zkušenosti a výzvy ráda:)
I já mam dny, které nejsou perfektní a ráda bych, aby jich bylo co nejméně. Se starším synkem často řešíme psaní úkolů a odmlouvání:)  Mladší synek má problémy s vyprazdňováním a to mě dost trápí. A já si řeším své závislosti a problémy s váhou a někdy rozdílným názorem na výchovu dětí.  
Moc děkuji a přeji krásné dny. Milana :)
 

Milana - prošla celým procesem do kterého se přihlásila 

Shambhala 30 dní s čištěním

z další účasti byla v dané chvíli vyřazena.

 

Milana prošla celým procesem pročištění ovšem jak sama přiznává, články, které si měla přečíst a toto bylo podmínkou pro další účast v ní zanechaly smíšené pocity. Jako jedna z mála tohle otevřeně přiznává a zde mi osobně potvrzuje jak dobré a vhodné bylo právě tyto články zařadit a zveřejnit, protože zde se jednoznačně prokáže kdo je a kdo není připraven postupovat dále. Pokud nejsme schopni rozpoznat kde je pravda a procítit věci srdcem měli bychom si na chvíli dát přestávku a dále na sobě pracovat než se rozhodnome pro takový krok jako je napojení na energie modrobílého plamene Květu života. Děkuji zde alespoň takto v této podobě Milaně za účast a přeji ji ze srdce jen to nejlepší. Kdykoliv se na mne obrátí rád ji vyhovím.

S Láskou a v Lásce Kája

22.6.2016

Z důvodů, aby se nikdo dále historicky k textům nijak nevyjadřoval a nezasahoval tak do vytvořeného díla, byl celý diskuzní "blok" překopírován do běžného formátu a zároveň byla odstraněna možnost jakýchkoliv dalších příspěvků. 

příspěvky byly zároveň seřazeny podle data vzniku, takže poslední příspěvek Lucie je na konci stránky.

 

10 - Milana

První čištění.

datum: 05.05.2016 | vložil: Milana

Krásné ráno :)
Včera jsem šla ležet chvilku po 21 hodině s knihou, do 21: 45 jsem četla, po té knihu odložila a jen vnímala přítomný okamžik, až jsem s toho usnula. Kolem druhé ráno mě vzbudil nepříjemný pocit v těle, jako střevní chřipka cca do půl třetí jsem se to snažila rozdýchat, ale nepovedlo se, celkem nepříjemný. Naštěstí přišel spánek. I teď mi není dobře bolest žaludku, bolest pod uchem a v oblasti krku,nechutenství, nechuť ke všemu, nedostatek energie. V průběhu noci se mi vymočil pes v dětském pokoji což taky už nedělá. Teď si půjdu dát vanu a doufám že bude líp. Zatím krásný den :)


Re: První čištění.

datum: 05.05.2016 | vložil: Kája

Kdybych zde měl popsat jakými bolestmi jsem si u různých pročištění prošel, jeden by nevěřil, pokud toto sám na sobě alespoň v malé míře nezaznamená.
pamatuji si velmi dobře na stav, kdy jsem hromadně pročišťoval od rituálu šesti křížů a to jsem druhý den myslel, že se mi rozpadne tělo. trvalo několik dní než jsem se srovnal. byl jsem ve stavu, kdy mi bylo vše jedno a kdyby mne v dané chvíli přejelo auto nevadilo by mi to. Bolely mne kosti ale uvnitř a vůbec se ten stav nedá vlastně ani popsat. takže vím a plně rozumím tomu, když někdo napíše že mu bylo špatně či jej něco bolelo. přesto nebo právě proto bychom přes toto měli projít a vydržet, protože toto je proces čištění a je jiný než když si zajdeme k doktorovi a ten nám dá prášek od bolesti. tyto různé energie naopak mohou spustit bolest a nepříjemné pocity různého druhu.
Když si vezmete například hemeopatika a budete se s nimi léčit, pak i zde může nastat přesně stejný stav, že v počátku se vám stav může naopak ještě zhoršit než daná hemeopatika začnou zabírat.
To že člověk mnohdy neumí právě po čištění usnout je naprsoto přirozený jev. musíme si uvědomit že tělo je doslova napumpováno novou energií a tak se mu jaksi nechce spát byť koukáme po hodinkách a chtěli bychom. a únava se pak dostavuje další den. bohužel v dané chvíli nelze tyto energie a procesy čištění provádět přes den v rozumné hodině.
přeji vám hezká nadcházející dny
s Láskou a v Lásce Kája


Děkuji za odpověď:)

datum: 06.05.2016 | vložil: MilanaJe krásné ráno, venku vše září, kvete, voní..... tento čas tak miluji:)
Jen teď si ho neumím užívat. Cítím se jak po výbuchu, malinko jste mě uklidnil že to k tomu patří:) Dnes v neočekávání druhé čištění:) Nechci si dávat do hlavy žádné bubáky, zítra mě čeká perný den, je tu pouť a co to znamená? pohostit celou rodinu plus přátelé, sejít se a strávit krásný čas, pro mě je to čas spíš v kuchyni :) Péct, vařit, smažit , prosím anděli a všechny bytosti o energii a podporu :))) Nevím proč, ale nejde mi se radovat.. smát.. těšit.. plánovat...rozhodovat......je to velká ponurá zmatenost... cítím to všude kolem sebe a hlavně z lidí, kteří byli podporou a teď mají deprese což se mě velmi dotýká a bolí.....podvědomě cítím že se vše mění. 
Krásný čas Milana


Re: Děkuji za odpověď:)

datum: 06.05.2016 | vložil: Kája

Ani si možná neuvědomujete jak krásná a spletitá jsou všechna ona slova, která jste právě napsala. Stačí se jen do nich zaposlouchat je v nich vše co námi všemi většinou prochází a mnohé trápí.
Krásně ta slova začala, venku vše září, kvete vonní.
bylo to někdy v tomto týdnu, kdy jsem "neuměl" už spát a to se do postele nedostávám v podstatě nikdy před půlnocí, ale i na mne energie velmi působí a někdy jsem tím tak nabitý, že se jen převaluji a přeji si usnout.
vstal jsem tedy kolem páté udělal si kávu a sedl venku na schody a poslouchal zpěv všemožných ptáků a jiné zvuky, které příroda po ránu vydává. je to úplně jiný "hukot" než někdy pak v šest v sedm nebo dokonce osm ráno. byl to nádherný koncert a u toho pak přicházejí ony krásné myšlenky na vše okolo nás včetně toho jak jsme hloupí.
kalendář nám musí ukazovat kdy se máme radovat kdy máme co slavit, kdy se s kým setkat a podobně. okolí nám říká jak se máme chovat co je a není správné, a vyžaduje se stále po nás od těch okolo nás abychom se chovali podle toho jak oni chtějí a nebo to oni považují za správné.
naši rodičové byť to myslí dobře by nejraději nám řídili život a zasahují do výchovy našich dětí a tak bych mohl ve výčtu toho co je kolem nás pokračovat.
ne ten život patří nám a jen my rozhodujeme co a jak bude a že se to zpočátku těm kolem nebude líbit a nelíbí se nás sice v pořátku může dotýkat ale nakonec přijdeme na to že takto je to správné.
pomalu jsme pozapomněli jak žít své vlastní životy a stále strkáme to málo času co nám zbylo těm okolo, protože se z mnohých věcí stala norma a ono okolí to bere jako samozřejmost a přitom to tak nemusí být.
nemusím slavit narozeniny ani žádné svátky, kdo přichází jen v ten den , kdy mu to sdělil kalendář ten nemá upřímně rád, ten přichází ne proto že si spolu máme co říci, ale proto že pokud by se toho neúčastnil co by na to řekli jiní. 
je to každého věc, ale osobně dnes mám svátek každý den stejně jako vánoce či narozeniny takže kalendář mi neříká kdy se mám radovat a kdy co slavit.
přivítám každého s kým si máme společně co říci čím se obohatit a nemám zájem, nestýkám a nevyhledávám ty se kterým si nemám co říci a je jedno v jakém je ke mně postavení.
je to můj čas a jen já rozhoduji jak a komu jej dám.
do hlavy si kolem čištění a nejen kolem čištění žádné bubáky nedávejme z nich se pak mohou rodit takzané myšlenkové entity a nedají nám pokoj.
k těm okolo sebe se staňte jen pozorovatelem a učme se z nich a náš život se změní, protože my se uvnitř sebe sama změníme.
mimo jiné u nás je v sobotu také pouť a nikam se s Radkou nechystáme, nic nepečeme ani zvláštního nevaříme a bude se jako vždy věnovat tomu co nás baví a naplňuje. 
S Láskou a v Lásce Kája


Druhé čištění :) +++

datum: 08.05.2016 | vložil: Milana


Krásné odpoledne:)
Dnešní ráno, raději nemluvit.... Ráno se nepovedlo jako dlouho... Hádka se starším synkem jako dlouho ne .... Teď už se pročistil vzduch a je lépe.... emoce se uklidnily a je zas pohodové odpoledne jen s příměsí jakéhosi smutku... nevim nejde mi se radovat, smát se, je to divný pocit....... smutek? .... třetí čištění ..... uvidíme....věřím že bude lépe.... říkám si odplavuje se to a dělá místo.... uvidíme zda uvidíme. Krásný čas.


Re: Druhé čištění :) +++

datum: 08.05.2016 | vložil: Kája

Tak jako my dospělí tak ony děti mají jakýsi svůj vnitřní svět a my mu nerozumíme . mnohdy chceme po nich věci se kterými oni nesouhlasí a vzbuzujeme v nich odpor. sama nejlépe musíte vědět co se děje a čas to ukáže. i on se s mnohým srovnává.
hadi pod postelí a spousty jiných nesmyslných snů a zvláště pak u dětí způsobují především počítačové hry.
sledování a hraní počítačových her jsou dveře pro entity jakákoliv druhu. vím je velmi těžké zakázat hry jen by to mělo být alespoň pod dohledem co se týká vůbec hraní těchto her na počítačích.
samozřejmě že nevím zda váš kluk hraje počítačové hra jen to uvádím všeobecně jako jeden z hlavních důvodů právě u dětí. 
u mnohých dětí právě toto pak přechází v jakousi závislost a pokud nemá ten svůj čas odehraný pak je vnitřně podrážděný a je zde hádky jedna dvě. vždy je potřeba si uvědomit že v dané chvíli to není on, je to někdo jiný kdo se jen přes něj potřebuje zviditelnit. to jej samozřejmě neomlouvá jen se snažím věci malinko osvětlit.
věřte že je vše v pořádku, věřte a víra tvá tě uzdraví znáte to:)
s Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: Druhé čištění :) Děkuji za odpověď:)

datum: 09.05.2016 | vložil: Milana

Krásné ráno:) 

Ano vím je to forma vzdoru a myslim si že u obou jak u mě tak u synka:) Já bych ráda měla věci v pořádku asi až moc a Ondrášek to tak ještě nemá ,chápu že ho neberou věci jako mě a já jsem asi někdy moc náročná, věřim že najdeme cestu a že se domluvíme na kompromisu. V jeho věku jsem byla ještě horší, jen na to asi často zapomínám. Počítačové hry jsou u Nás tabu a jen výjimečně za odměnu:) Jednou měsíčně a ani to ne. Spíš to má když jede k babičce a to není často. My jsme raději na čerstvém vzduchu a dokud pc hry jdou ovlivnit tak to ovlivním, jsem raději když se děti a lidé scházejí osobně než za obrazovkou. Jen si přeju aby jsme byli šťastný a aby kluci znaly hodnoty a měli úctu k lidem a navzájem.
Krásný čas Milana.


Třetí čištění :)

datum: 09.05.2016 | vložil: Milana

Krásné ráno:)
Dnes byla noc klidná vyspala jsem se do růžova.)) Šla jsem spát už před devátou hihi raději. Ráno jsem si říkala zda jste na mě nezapomenul :) Jinak ráno je svěží, vyprovodila jsem synka do školy a druhý se už převaluje v postýlce. Tak si k němu jdu lehnout pomazlit a už se těšíme ven, je tam zas tak krásně:) 
Krásný čas Milana:))


Re: Třetí čištění :)

datum: 10.05.2016 | vložil: Kája

Já ne vás nezapomněl ten "luxus" si nemohu dovolit a pevně věřím že to nebude pravidlem, že se odeberete do postele v domnění že ti nahoře za vás něco udělají. Neudělají totiž nic, protože vše je jen a jen na nás samotných. čištění a energie jsou nám zde jen k jakési naší podpoře pro ty kteří vědomě chtějí. Kristus vám nedá "zadarmo" naprosto nic vše si musíme do poslední mrtě plně zasloužit a věřte že to cesta lehká není.
S Láskou a v Lásce Kája


Čtvrté čištění

datum: 11.05.2016 | vložil: Milana


Krásné ráno:)

Včera jsem si šla lehnout před desátou hodinou a vnímala přítomný okamžik a energie které mnou procházeli, nakonec mě to uspalo:) Dnes jsem měla první noc co se mi zdáli sny, před čištěním jsem je měla často. A Teď pár dnů nebyli. Noc byla malinko neklidná ale příjemná. Ráno je svěží přijde mi že se mi vrací šťastné emoce))) Nemyslim si , že za mě někdo něco udělá a že se vše udělá samo. Vyřeší..... to vím ,že vše musim já .... líbí se mi jak to vše do sebe zapadá i to uvědomování proč se to děje a proč to tak je. Jsem vděčná za jakoukoliv podporu, věřím že si mě to najde. Ale vim že je to můj život a že za jeho kvalitu jsem odpovědná jen já sama. Ráda přivítám učitele, lidi ... myslim si že každý mě může něco naučit ať už ukázat to dobré, tak ukázat i druhou stranu. Stále si uvědomuji že největší učitel jsem já sama. A že je to moje cesta. 
Krásný čas Milana.


Re: Čtvrté čištění

datum: 11.05.2016 | vložil: Milana

Krásný den:)

Včera jsem si uvědomila že se mi vrátili chutě .... bylo hodně zvláštní něco vařit a vůbec nevědět jak to chutná..... nechutenství mě provází od prvního dne . Včerejší grilování byl opravdu zážitek, plný chutí. Přijde mi že mě opustila moje žravost a že si teď jídlo vychutnávám úplně jinak. Pak mě velice překvapilo nelpění..... krásný to stav nelpění a neočekávání obrovská úleva. Různé bolesti v u určitých častí těla mi přijdou jako součást . I když je to někdy velmi zvláštní. 
Krásný čas Milana


Otázky?)

datum: 11.05.2016 | vložil: Milana

Už pár dní mi jdou hlavou různé otázky a ráda bych se na ně zeptala:)
Jsou to otázky na Vás , vim že si vše mohu najít, přečíst, ale nikdy to nebudou odpovědi přímo od zdroje.... .... Dovolim se zeptat.
Co při čištění prožíváte? Co cítíte? Napojujete se přímo na danou osobu? Cítíte její energii? Otázek je mnoho a otazníků snad ještě víc:) 
Vím že jsem na sobě hodně pracovala, zbavovala se převtělenců, entit...atd.... nechci psát jaké nástroje , techniky atd...myslim že víte:)
Ale stejně si myslím že toho ještě hodně bylo a je na čem jsem ulpívala a ulpívám, jen jestli směr jaký si myslím kde dávám moc energie je ten domnělí ... opravdu je mi lehčeji a za to děkuji. 
Krásný čas Milana.


Re: Otázky?)

datum: 12.05.2016 | vložil: Kája


Rád bych se těmto a podobným otázkám věnoval a není nic na co bych se dnes bál odpovědět či o sobě zveřejnit, protože to jak kdo přijme informace je jen a jen na něm osobně. Nemám obavu, že by mne kdokoliv soudil a nebo posuzoval, protože se mne dnes podobné věci netýkají, jdou kolem mne. Přesto se podobným věcem a otázkám v dané chvíli nemohu dostatečně věnovat, pokud chci alespoň z části se věnovat vašim příspěvkům a pracovat dále na tom, abych vám mohl nabídnout to nejlepší z nejlepšího.
Jinak v mých různých článcích je mnoho informací na různých místech jak jsem pociťoval energie jak jsem prožíval různá čištění ať už jiných nebo když byla prováděna ke mně. Prožil jsem bolesti o kterých se mnohým ani nezdá, myslel jsem že se mi rozpadne tělo a nechtělo se mi vůbec žít. To jsem prožíval ještě s Milenou když jsme řešili rituál šesti křížů a já čistil napadené bytosti. Protože jsem si plně vědom toho co dokáže temnota nikdy si k sobě nepřipustím nic co by mne mohlo poškodit a tak nemám potřebu na sebe jako mnozí jiní cokoliv vztahovat. Jsem zde jen jako prostředník a dělám to nejlepší a jak nejlépe umím co mi bylo umožněno dělat. Pomáhá mi a stojí nade mnou spousty těch co jsou nahoře nebo dole, přesto nad tím vším stojí jediný, který zároveň sídlí ve mne stejně jako v každém kdo má duši a tomu „sloužím“ a je to Kristus.
S Láskou a v Lásce Kája


Na houpčce...

datum: 12.05.2016 | vložil: MilanaKrásný den.

Ani nevím jak to popsat, ale emoce řádí jak na houpačce....... Jedna část se nádherně uklidní a na druhé straně je to jako v sopce..... emoce a vše se mnou cloumají přes stav euforie a neskutečné lásky po nepochopení.... deprese ... chvílemi nepoznávám sebe sama... přes smích až po slzy....... ani to nejde popsat ufff....... jen přání ať se bouře uklidní......
Krásný čas Milana


Páté čištění

datum: 13.05.2016 | vložil: Milana


Krásné ráno.

Večer jsem si šla lehnout kolem 9:45 a jen vnímala přítomný okamžik a svůj dech. Kolem desáté hodiny jsem cítila příjemné teplo pod žebry, kolem trupu a nad koleny. Byl to příjemný pocit. V hlavě mi proběhli krátké, vteřinové obrazce a pak bohužel nevím nic. Dnes jsem se vzbudila a přijde mi že mam lehkou hlavu i tělo, jako by se ze mě něco odplavilo a cítím klid. Synek mi říká maminko jsem se polepšil už mi nemusíš všechno říkat třicetkrát, ale jen třikrát:) Jo cítím lehkost, krásný pocit.
Krásné ráno Milana.


Re: Páté čištění

datum: 14.05.2016 | vložil: Kája

Všechny pozitivní a hezké věci přeji každému z vás, přesto si stále musíme uvědomovat, že slunce každý den svítit nebude, protože poznání přichází ať se to komu líbí nebo ne přes bolest.
už jen to hezké kdy nám dítě řekne tuhle větu, že mu nemusím vše tolikráte opakovat znamená pro nás pohlazení a je zapomenuto to, kolim slz nářků a utrpení jsme si prožili než ono dítě tohle vyslovilo. a kdyby to znovu porušilo ten hezký pocit v nás zůstane a je to odměna za to jak se k němu chováme.
uvědomujte si své pocity a to vše kolem protože od sedmého čištění včetně bude pročištěn i váš prostor kde bydlíte a nepochybuji že tuto změnu plně zaznamenáte.
doufám že jste článek všichni četli co jsem se a proč rozhodl udělat.
S Láskou a v Lásce Kája


Děkuji za odpověď:)

datum: 14.05.2016 | vložil: Milana


Krásný den. 

Právě jsem se vrátila z procházky s rodinkou, v lese bylo krásně, vše vonělo čistotou a zářilo zelení, božský klid všude kolem nás:) Kluci si to báječně užívají v holinkách prošli každou kaluž a té krásy všude, že se to nedá ani popsat. 
Dnes v neočekávání, se prostě nejde netěšit na další čištění a prožívání energií :)
Článek jsem četla a je úžasný že se čistí i okolí domu a dům je to opravdu úžasný a moc děkuji :)
Přeji jen krásný čas, pohodu, klid a mír v Nás všech. Milana


Šesté čištění.

datum: 15.05.2016 | vložil: Milana


Krásné ráno.
Včera jsem si šla lehnout téměř v deset hodin a hned jsem to cítila, celou dobu jsem měla horké dlaně ne spíše jsem v nich měla horkost, velice zvláštní. Viděla jsem jakoby hurikán nebo jak to napsat který do sebe vše vtahoval. Měnilo se to, ale společný střed to mělo a vše v něm mizelo. Hodně pěkná podívaná. Přijde mi že jsem byla bdělá, ale i mikro spánek v tom byl. Prožití krásné, až do té doby než přišel starší synek a byl náměsíčný, měl noční děsy. Už to takovou dobu neměl a teď se to ukázalo zase. Doufám že to už zase nepřijde. Noc jsme strávily u Nás v posteli. Ráno si vůbec nic nepamatoval. Jinak se cítím svěží, jen jsem stále moc nervozní. Až mi to vadí, vadí mi hluky a stále rozčilují děti. Ale cítim změnu v myšlení. Což vidím jako postup.
Krásný čas. Milana


Re: Šesté čištění.

datum: 15.05.2016 | vložil: Kája

Je milé číst jak se věci odvíjí právě u vás samotné.
co se pak týká dítěte je to nepochybně stav, který se změní a je přechodný a mohlo toto způsobit naprosto cokoliv.
entity jako takové tedy ne všechny, vlastně i jen ty myšlenkové nepovažujme je za něco primitivního mnohé jsou velmi inteligentní. i ony vnímají nebo mohou vnímat že se něco děje a budou se vždy snažit vytvářet věci tak aby se neměnili, protože oyn nás potřebují ony z nás žijí. 
v žádném případě však neříkám že máme mít z něčeho čehokoliv strach a nebo se jich bát naopak.
neříkám také že jsou kolem vás jen se snažím opět všeobecně odpovědět na věci kolem
zítra projdete sedmým čištěním a to bude v té chvíli vyčištěn i váš prostor který obýváte bude zbaven naprosto všeho co nepochází ze této planety a nebo ze světla. pokud se tam cokoliv nachází bude to vyčištěno a já jsem sám zvědavý zda budete vnímat změnu ve svém bytě. 
nepoužívejte slovo vadí a nemějte ani podobné myšlenky, protože pokud vám něco vadí pak tomu budete stále vystavována a to tak dlouho dokud nepochopíte a nepřijmete to či ono.
k dětem jakýsi hluk patří a máme spousty možností jak sdělit věci aniž bychom byli negativní a otevírali tomu dveře.
s Láskou a v Lásce Kája


Sedmé čištění.

datum: 17.05.2016 | vložil: Milana


Krásné ráno.

Včera jsem si šla lehnout před 22 hodinou a byla v přítomném okamžiku i když myšlenky lítají jak motýlci. Necítila jsem nic a zanedlouho usnula.
Den předtím jsme dělali úkoly a starší synek měl zas spoustu průpovídek a odmlouvání a všeho možného , mě to nechalo relativně klidnou, normálně bych vylítla, ale včera to bylo daleko klidnější, alespoň z mé strany. A dokonce se dostavil i pocit spokojenosti a hlavně jsem neměla žádné výčitky. Jen mi přijde že jeho vztekání a odmlouvání je na desetiletého kluka přehnané, přijde mi že už prožívá pubertu. Vim že děti jich mají několik, vlastně se mění před očima, jen mě vždy udiví kam zmizel ten úžasný kluk a kdo mi sem dal toho vzteklouna plného vzdoru:)) Někdy si říkám že to mateřství je pěkná dřina:) Ale zase úsměv a pohlazení mi to vždy vše vynahradí.
Přeji klidný čas Milana


Re: Sedmé čištění.

datum: 17.05.2016 | vložil: Kája

Až jednou pochopíme a plně přijmeme že je to mnohdy jen hra bude se nám dýchat a žít lehčeji. ony děti na které se mnohdy zlobíme nedělají nic jiného než že hrají svou hru a zkouší.
zkouší neustále posouvat mantinely které my jsme jim nastavili.
měli bychom využít oné výhody která je na naší straně. my bychom měli vědět že je to hra a že to takto být musí je to naprosto přirozené, pochopitelné a v samé podstatě velmi jednoduché. jenže my svou výhodu ztrácíme protože to nechápeme neuvědomujeme si že ony děti a nejen děti s námi hrají hru. 
chtějí ty mantinely které jsme jim nastavili couvnout a tak remcají a zkouší. pokud by to nedělali nikam by se nikdy neposunuli byli by zakrnělí protože my sami bychom za nimi nepřišli a neřekli tak ode dneška můžeš zase tohle a tamto, nám by mnohdy vyhovoval daný stav, kdy nic nechtějí a jsou poslušní, ale to by se jejich vývoj ne pozastavil ale zastavil.
to že "nezvládáme" naše děti je náš nedostatek a ony nás učí nic jiného nedělají.
buďme rádi že jsou takoví a remcají a "neposlouchají" to je posouvá a dozrávají a my s nimi.
S Láskou a v Lásce Kája


Osmé čištění.

datum: 19.05.2016 | vložil: Milana

Krásné ráno:)

Včera jsem si šla lehnout v 21:45 a snažila se udržet myšlenky po hromadě. Necítila jsem nic i když jsem vnímala tělo a vše kolem, za nedlouho jsem usnula. K ránu jsem měla krásný sny. Jeden byl že umím dýchat pod vodou, sice jen jednou nosní dírkou, ale bylo to úžasný, bylo to jen o překonání strachu, poprvé se nedechnout, přeplavala jsem bazén tam a zpět na jedno nadechnutí, krása. Jen překonala jsem tam jeden strach a ukázal se druhý, že bych si mohla rozbít hlavu kdybych plavala moc rychle. 
Druhý, nebo to byl možná jeden sen byl že jsem udělala krok do vody a vznášela jsem se nad ní v tureckém sedu, prostě jsem se usmívala a věděla že to tak bude, všichni čekají že se do té vody ponořím a já jsem se stále jen vznášela. Tento sen se mi zdá častěji ne u bazénu ale že se vznáším)))
Jinak je u Nás klid a mír, každý den sledujeme kosa a kosici jak vytahují ze země žížaly, vlaštovky jak loví komáry a všechen život. 
Přítel je teď hodně negativní a nervozní na mě to působí ne moc dobře. Ale i on si jistě něco zpracovává a dám mu na to čas. 
Venku svítí sluníčko a já se těším jak si dnešek užijeme venku.
Krásný čas Milana.


Re: Osmé čištění.

datum: 19.05.2016 | vložil: Kája

Nejde tak u pročišťování o to co a zda v dané chvíli vůbec něco vnímáme a cítíme, protože toto vše můžeme a máme vnímat po celý den co a jak se kolem nás mění a pokládat si otázku proč se tomu tak děje a co máme vidět a podobně. jednoduše a stále se zabývat jen sebou sama.
Naši partneři jsou možná stejní , to jen my jsme se změnili a tak věci vnímáme najednou jinak. to co jsme brali za normální nám dnes může připadat negativní až agresivní a podobně. vždyť tohle vše mohou být ony změny kterými procházíme ale to masí umět vidět a vyhodnotit nakonec každý sám za sebe, protože je to jeho život a je odlišný z jistého pohledu od jakéhokoliv života někoho jiného.
S Láskou a v Lásce Kája


Deváté čištění.

datum: 21.05.2016 | vložil: Milana


Krásný den :)
Dny u Nás probíhají v klidu a v pohodě, užíváme si svojí přítomnost. 
Kluci mají oba kašel, tak noci jsou malinko náročnější, malej hodně kašle a v noci ho to dost budí, ale aspoň si užíváme když jsme zdraví a víc si toho vážíme.
U mě jsou emoce jako na houpačce od radosti po smutek, ale řekla bych, že je mi lépe.
Právě jsem osázela truhlíky a květináče, tak se těším až to vše vykvete, za chvilku čekám návštěvu.
Všem přeji krásný klidný čas Milana.


Re: Deváté čištění.

datum: 22.05.2016 | vložil: Kája

můžeme se sebou dělat mnohé a přesto se nevyhneme občas tomu že s námi něco zamává něčeho nám je líto a vnitřně se cítíme podrážděni.
věci se kdykoliv mohu změnit během jedné jediné vteřiny a to bychom také měli mít na paměti a "užívat" si právě těch chvil kdy je nám hezky sami se sebou nebo s dětmi partnerem to je v podstatě jedno ale vědmě tyto chvíle prodlužovat a uvědomovat si je to je důležité.
S Láskou a v Lásce Kája


Desáté čištění

datum: 23.05.2016 | vložil: Milana

Krásné ráno.

Včera po náročné neděli, náročné po emoční stránce, zas se řešilo .... nesoulad..... nepochopení..... a přijde mí že je vše špatně......mam hodně zvláštní smutné stavy... se synkem se nemůžeme domluvit.... tak mě to trápí.... hodně trápí...... moc, moc , moc trápí, přála bych si aby jsme byli zase kamarádi.... abych to všechno tolik nevnímala, aby se mě to tolik nedotýkalo a ani jeho, přeji si s ním smát a užívat krásné chvíle které nás spojují, ale přijde mi že to je vše na opak. 
Přeji si ho nezraňovat a zároveň nezraňovat sebe. Nejde Nám se domluvit ani na snídani.
Teď jsou Ty stavy moc silné, není mi dobře. Přijde mi že jsem na dně. 
Včera jsem šla ležet kolem deváté hodiny, byla jsem ze všeho moc unavená, nakonec se mi nedařilo usnout, cítila jsem energie a mravenčení na krku a na páteři. Chvílemi klid pak neklid. Nakonec jsem usnula. Ráno bylo , je ...... prostě smutek ať se snažím sebe víc nechce se mu pryč. Jen slzy ...... Přeji si ať je líp......
Krásný čas Vám.


Re: Desáté čištění

datum: 24.05.2016 | vložil: Kája

A zase ony děti. 
o tom by se snad dala napsat kniha. Díváme se na věci z pohledu nás dospělých a jaksi vždy pozapomínáme že před námi stojí dítě. 
Samozřejmě že se nedomluvíme s našimi dětmi a není se čemu divit a je to naprosto přirozené. Jen je třeba si také vzpomenout na to jak my sami jsme byli dětmi.
Děti "nutíme" do úklidu a přitom z jejich pohledu tam ten úklid je, jenže není jak si jej představujeme my. 
chceme se s dítětem domluvit na snídani a ono to nejde. a ani nepůjde není to jednoduše možné. ono dítě a nejen ono má o své snídani naprosto jiné představy než my sami. když ale zůstaneme u toho dítěte pak není na čem se domlouvat. my jsme rodičem, jsme to my kdo určuje pravidla a staví mantinely a na druhé straně je onen náš "protivník" a pokud se chceme domluvit nejde to a nepůjde, protože my přistupujeme ke snídani tak že víme co bychom chtěli a jak by to mělo být a přesto se snažíme s dítětem domluvit ale ono chce něco jiného a nebo má jiné představy. no a protože mu to neumíme vysvětlit že to co chce on a jak není vhodné je mezi námi rozepře a jednoduše se nedomluvíme.
my z toho máme traumata a dítě se vzteká. 
jenže my se tím pak trápíme celý den že se jen dohadujeme a že se neumíme domluvit a ono dítě se otřepe a za deset minut již neví že se dohadoval a je jako "milius".
nesnažme se z dětí dělat dospělé a neberme je jako dospělé. jsou to děti a mají mít kolem sebe stejné vrstevníky a bavit se jejich řečí a my máme nachystat snídani tak jak "chceme" my a dítě ji vezme nebo také odmítne, ale to zase jen něco zkouší a pokouší se ony mantynely jen posouvat. je to věčná a nekonečná hra a je třeba to brát s úsměvem a učit se od nich.
s Láskou a v Lásce Kája


Desáté čištění

datum: 23.05.2016 | vložil: Milana


Krásná večer:)

U Nás už se spinká a je tu krásný klid:) Emoce se uklidnila a dnes byl fajn den. Se starším synkem jsem dnes sázela cuketky, přesadil si pažitku aby jí měl i doma a nemusel ráno běhat na záhonek. Uklidil a nakrmil morčata. 
Jen jsem stále podrážděná, nervozní..... odblokování ... rušení ..... nic nepomáhá..... ruší mě zvuky... nejraději bych byla v klidu .....
Ráno to bylo rušné teď je krásně, nechávám se tim moc strhnout a úplně mě to ovládá ...... opravdu zvláštní a nepopsatelné.
Včera před čištěním mi byla velká zima, kolem 22hodiny mě polilo krásné teplo a krásně jsem se zahřála jen poznatek .))
Krásný večer.


Re: Desáté čištění

datum: 24.05.2016 | vložil: Kája

Podrážděnost je ale v nás samotných protože bychom něco chtěli jinak a ono to "nejde" pokud se bude jednat o kohokoliv z venčí kdo nebo co působí podráždění pak se máme naučit toto nevnímat nemá nás to dráždit a pokud je podráždění naše zevnitř a uvnitř a působíme si jej sami pak jde zase jen o naše myšlenky které nás nahlodávají a svádějí z cesty. jsou to stavy kterým pokud budeme věnovat čas se jednoho dne rozpustí protože nemají být naší přirozeností a tak vyplouvají na povrch abychom si je uvědomili a zpracovali.
S Láskou a v Lásce Kája


Jedenácté čištění

datum: 25.05.2016 | vložil: Milana


Krásné ráno :)

Děkuji za Vaše odpovědi.
Včera mě donutilo tělo, abych ho poslouchala .... stále cítím v celém těle veliké napětí, hlavně v ramenou je to až úplná tíha která mě táhne k zemi ... napětí že mi celé tělo pulzuje a já si říkám že to je ta nervozita... večer i když byl všude hluk jsem musela zavřít oči a hodit se do klidu jen dýchat dýchat a dýchat cítila jsem jak to napětí pomalinku mizí, pak jsem po dlouhé době dostala chuť na zeleninový salát:)
Ležet jsem šla po půl desáté, cítila jsem napětí a lehké křeče na nártu levé nohy pak i na stehně, teplo na krku na čele a na páteři. Hlavně když jsem zavřela oči viděla jsem zvláštní krásné modro. Nedá se to ani popsat krásně jsem si to užívala. Nevim kdy jsem usnula.
V noci se mi zdál sen o válce.... až mě to probudilo.
Ráno jsem ležela dlouho u staršího synka, dnes jsem si ho nechala doma, mají dopravní den a venku je takové všelijaké počasí že si to užijeme víc doma:) Malého jsem taky moc pomuchlala, kluci si dali snídani snů pěkně spolu a krásný den Nám začíná. Právě slyším jak se sypou krabice lega na zem, tak to bude velká stavba :) Určitě si půjdeme ven užít i déšť, je přece krásně za každého počasí a je třeba si to užít .)) Už mě volají abych přiložila ruku k dílu , tak přeji krásný čas i Vám a kdo si hraje nezlobí, tak já si jdu hrát ať jsem hodná maminka)))


Re: Jedenácté čištění

datum: 25.05.2016 | vložil: Kája

Já věřím a přeji si, aby má slova byla nyní správně pochopena. 
pokud se tak stane, pak to nebudete vztahovat na sebe a přijmete to jako slova přítele, který k vám promlouvá v lásce. není to ani o poučování, je to opět o energiích a opět o slovech.
včera jsem měl docela složitý večer, kdy jsem zaznamenal opět útoky k mé osobě a to od člověka od kterého bych to nečekal. no a právě proto možná byl k tomuto použit. kritizoval a znehodnocoval energie modrobílého plamene Květu života a jistě se k tomu veřejně v čase vyjádřím jen v dané chvíli nemám tolik času, protože toto vše mi jej zabírá opravdu mnoho. trávím zde nad příspěvky několik hodin denně a navíc připravuji opravdu jiné prospěšné věci takže některé nepodstatné musí stranou.
ten včerejší večer mi také ale mnohé dal a vidím věci opět malinko jinak .
když jsem četl váš dnešní příspěvek, vnímal jsem samozřejmě vše jen ono slovo, "užívat" které několikráte je v příspěvku opakováno mne upoutalo natolik že se k němu chci všeobecně vyjádřit.
podívejme se a prociťme jakou energií má slovo "užívat" a jakou energií má slovo "prožívat".
řekneme si že v tom není rozdíl a přesto je a to velký jen je potřeba se do těch slov nacítit.
také je občas použiju přesto se snažím je minimalizovat.
prožívat mohu cokoliv a pokud to prožívám jsem toho součástí na vědomé úrovni a dává mi to mnoho a jen těžko se to popisuje.
užívat si je něco velmi povrchního a když použijí velmi jasné přirovnání, pak užívat si půjdu do veřejného domu s červenou lampičkou, ale prožívat budu doma milování v posteli se svým partnerem.
vím samozřejmě jak to bylo vámi myšleno a přesto mi nedalo abych se všeobecně právě na základě vaší ukázky zde takto mohl vyjádřit.
všem přeji jen to dobré
s Láskou a v Lásce Kája


Užívat- prožívat

datum: 25.05.2016 | vložil: Milana

Krásný den.

Ráda bych reagovala na Váš příspěvek a na slova...... 
Píšu .... upřímně a jak to v danou chvíli cítím.... nevztahuji to na sebe a opravdu to beru jako radu přítele, ale jsem člověk který píše i říká věci jak je myslí, nevim asi nejsem tak daleko abych přemýšlela nad každým slovem a jeho výrazem, energií..atd..
Pro mě je užívání krásné slovo a možná má pro mě stejný význam jako prožívání pro kohokoliv jiného....
Nechci přemýšlet nad každým slovem které napíšu, nebo vypustím s úst, možná to vše přijde časem a opravdu budu zvažovat každé slovo, ale teď to tak nemam a chyběla by mi v tom ta spontálnost, upřímnost, radost a hlavně přímí prožitek, přišlo by mi to spíš jako hra, každé slovo opatrně vybrané, nehodící se ani nenapsat, aby to bylo tak správně jak to správné má být.... podle mě se každým slovem učíme a každý význam slova může mít pro každého úplně jinou hodnotu.
Pro mě je důležité napsat jak věci cítim a jak je v danou chvíli mam a život podle mě není jen o slovech, ale o tom jak ten život žijeme.
Ráda bych psala tak , aby jste cítili jak mi v danou chvíli je a co prožívám, ale kolikrát je to těžké i popsat slovy a pochybuji že to písmenka dokážou vystihnout tak jak to právě je. Některá slova se snažím vypustit, negativní slova které ovlivňují muj život, jen opravdu u všech mi to ještě nejde ano prožívání je krásné slovo které působí, jen asi potřebuji čas aby všechna slova působila. 
Krásný čas .


Re: Užívat- prožívat

datum: 25.05.2016 | vložil: Kája

To je přece v naprostém pořádku že píšete tak jak vám to přichází a já vůbec nepsal ani o vás. Jen jsem se chytil té možnosti kterou jste mi nabídla právě tím slovem na něco reagovat. 
Vím jak je mnohdy těžké dát do slov věci které vnímáme a cítíme a nakonec stejně je mnohdy pochopit umí jen ten co prožil zažil pocítil, přesto je v každém textu zde od vás všech mnohé k zamyšlení a nepochybuji že každého osloví něco jiného.
Nic nejde jen tak a spousty věcí chce čas a následně se mění jaksi pozvolna a přirozeně a tak pište jak vám to přichází protože v textu jako takovém je pak cítit tu energií, tu lehkost a radost.
S Láskou a v Lásce Kája


Dvanácté čištění

datum: 27.05.2016 | vložil: MilanaKrásný den:)

Dvanácté čištění bylo klidné, šla jsem ležet ve 21:45 a vnímala přítomný okamžik. Nic jsem necítila ..... snad jen že se mi lépe spí, už se k ránu tolikrát nebudím a když se vzbudím daří se opět usnout, probouzím se s budíkem a ráno jsem svěží. Mam celkem dost energie a zvládám mnoho činností což je fajn. Dny jsou celkem v klidu i když to napětí se mě stále drží a to hlavně v přítomnosti přítele a synků), ale věřím že i to časem odejde. Zatím krásný čas.


Re: Dvanácté čištění

datum: 27.05.2016 | vložil: Kája

Pokud budeme investovat čas do sebe samých a tím se zabývat našim JA a budeme si skládat všechny střípky dohromady a je potřeba je sbírat, pak se věci v nás a kolem nás budou zcela jistě měnit o tom není vůbec pochyb a navíc budeme svobodnější a šťatsnější
s Láskou a v Lásce Kája


Třinácté čištění :)

datum: 29.05.2016 | vložil: Milana


Krásný večer. Třinácté čištění jsem strávila s přáteli u ohně, popravdě jsem si to uvědomila ve 23 hodin. Plánovala jsem ho užít v klidu jako každé čištění, ale příjemně se sedělo a čas utekl že ani nevim jak. Den byl krásný, celý den jsme byli venku, grilovali :) v odpoledních hodinách jsem se kopla do nohy a zlámala si malíček. I přes návštěvu pohotovosti kde bylo zavřeno, naštěstí tam byl šikovný muž od sanitky a za nedlouho přijela i sanitka kde byl příjemný pan doktor, který mi malíček srovnal do normální polohy to byl krásný den i večer. Dnes jsem si ještě musela dojet na snímek kde se zlomenina potvrdila. Proběhlo vše v klidu a parádně. Kdo by tušil, že i zlomeninka může zajistit slet událostí, přátel, rodiny.... že to může být fantastická událost. Cítím velikou vděčnost. Přeji krásný večer.


Re: Třinácté čištění :)

datum: 29.05.2016 | vložil: Kája

Nejsem ve vašem těle a tudíž nejsem součástí vašeho JA a nevím co vše se vám honí hlavou a co každou vteřinu vašeho života prožíváte.
jedno je však jisté a měli bychom si to plně a stále uvědomovat.
a tím je že nic co se nám přihodí a nebo s čím se my sami setkáme a je jedno v jaké formě a podobě není náhoda a vše s něčím nějak v našem životě souvisí.
my a opět to opakuji máme být těmi pozorovateli svého života aby nám věci které se kolem nás dějí někam a nějak zapadly a tvořili a dokreslovali nám neustále náš obraz toho co jak a proč.
to znamená že ať už byl den jek hezký chtěl a měli jsme ten nejlepší pocit z něj jako již dlouho ne, tak přesto vše onen zlomený malíček není náhoda nějak do toho všeho zapadá.
a třeba jen tak že jsme si měli něco jen uvědomit ale náhoda to není.
S Láskou a v Lásce Kája


Čtrnácté čištění

datum: 01.06.2016 | vložil: Milana


Krásné ráno.
Čtrnácté čištění proběhlo úplně v klidu, žádné pocity i když jsem byla v přítomném okamžiku. Následující den byl taky v klidu, je pravda že bych pořád spala, ráno se zbudím a cítím jak bych ještě spánek potřebovala, přes den polehávám a někdy i při pohádce usnu a když dám malého ve 12 hod. lehnout většinou jdu taky. Kdo by řekl že čas tak utíká a že se blížíme do finále, dnes poslední čištění. Bude mi to chybět. Krásný čas.


Re: Čtrnácté čištění

datum: 01.06.2016 | vložil: Kája

POZOR
dnes je 1.6.2016 a tedy lichý den a čištění vždy probíhá jen v sudé dny ale to neznamená že pokud si dnes uděláte na sebe čas že věci nebudete vnímat .
nicméně vaše další čištění zde ode mne proběhne až 2.6.
a ještě jedna maličkost.
na úvodu vaší stránky máte jasně napsáno kdy jste nastoupila první pročištění a je tam také zvýrazněno kdy proběhne vaše poslední pročištění a to je u vás až 4.6.2016 
takže vás ještě čekají dvě pročištění. to že jich je nakonec 16 namísto patnácti nepočítám dělá mi to počítač a jedno navíc mi osobně nevadí:) pokud vám ano pak se jej nemusíte účastnit:)
a ještě maličkost když už tu jsem dnes jsem zveřejnil článek pod názvem " Další krok" doporučuji přečíst, třeba se vám hodí a budete chtít pokračovat.
s Láskou a v Lásce Kája


Děkuji za odpověď:)

datum: 02.06.2016 | vložil: Milana


Krásný den:)
Je vidět že žiju přítomným okamžikem:) A že nekoukám jaký je den a kdy vše končí a začíná, o to víc mam radost že ještě pokračujeme, je to jen o to milejší. 
Dny jsou různé, někdy veselejší plné energie, někdy ne tak veselé se závanem smutku a únavy. Mění se to jako počasí:))
Články si moc ráda přečtu, ale dopřeji si na ně klid. 
Zatím krásný čas Milana


Re: Děkuji za odpověď:)

datum: 03.06.2016 | vložil: Kája

Vždy tomu tak bylo a vždy tomu tak i bude, že se věci v nás budou střídat ale o to zde jde.
ve chvíli kdy je nám opravdu hezky atak to máme skutečně co nejlépe prožívat a vědomě si to vše uvědomovat a vlastně si to hýčkat. odložit vše co nemusím dělat a jen být kochat se tím vším a tím to vše v sobě umocňovat a ukotvovat.
naopak ty jiné okamžiky si mám uvědomovat nehodnotit nepodporovat a jen sledovat odkud a proč to přichází být tím pozorovatelem.¨
samozřejmě čas i na články udělejte všichni jej máte a jsou zde proto aby to vše bylo a musí být vaše vědomé rozhodnutí pak je síla mnohem větší .
do podobných věcí mne nemůže nikdo nutit nejde je dělat že bych chtěl jen tak něco vyzkoušet protože ten účinek bude minimální .
¨není to o tom že by ony energie ke mne nešly jen si to nebudu uvědomovat a tak výsledek nebude jak má být.¨
podobné věci také nejde někomu dát jako dárek a podobně protože opět to není jeho volba, jde jen doporučit a to bychom měli dělat a šířit věci protože pokud bylo a je něco dobré pro mne zřejmě to bude dobré i pro druhé jen o tom neví, ale není možné přesvědčovat.
s Láskou a v Lásce Kája


Patnácté čištění

datum: 04.06.2016 | vložil: Milana


Krásné ráno.
Včera jsem staršího synka odvezla k babičce, jel s dědou a babičkou a sestřenicí na dovolenou do Chorvatska. A už včera se mi stýskalo:))
Přemýšlela jsem o Našich náladách a taky to mohla být nervozita před cestou i když jsme byli nervozní dlouho před cestou, stále se o tom mluvilo, tak to přikládám i k tomu. 
Domluvilo se že se Nám nebude stýskat a když tak jen malinko:) Chci aby si výlet užil a nesmutnil po Nás. 
Dnes jsem se po dlouhém čase konečně i vyspala až do půl 9 to se mi nestalo snad od začátku roku. Ne že bych nemohla spát, ale vždy mě někdo vzbudil a pak jsem ten den byla hodně nervozní. Za to dnes v sobě mák krásný klid. Posnídali jsme venku a den krásně začal. 
Dnes poslední čištění, moc rychle to uteklo. Krásný den, čas.


Re: Patnácté čištění

datum: 05.06.2016 | vložil: Kája

Nic není náhoda a vše je jak má být a tak i děti měly nyní odjet a co to vše komu přinese to poznáte a uvidíte.¨jen si zde dovolím jednu malou radu. nesmutnit nemyslet na ně, protože jim v té chvíli vysílám energie které vnímají oni. 
odjely a jsou v těch nejlepších rukách a je o ně postaráno se vším všudy. pokud by se cokoliv přihodilo stejně to již nejde změnit a tak si dopřejte ten luxus jen pro sebe a prožívejte každý den a každý okamžik plnými doušky. nestrachujte se jak se mají co dělají a zda je jim smutno. pokud mohu doporučit ani nevolat a nepsat je to ale věc každého jak k tomu přistoupí. 
s láskou a v lásce Kája


Šesnácté čištění

datum: 07.06.2016 | vložil: Milana


Krásné ráno.

Dala jsem si malinko odstup než napíšu o posledním čištění.
Čištění dopadlo dobře, jako všechny před tím, vše proběhlo v klidu a nic zvláštního jsem při něm necítila. 
Ráda bych položila stejnou otázku, jako v průběhu čištění a to jestli se napojujete na každou osobu zvlášť a jestli jsem na sobě či ve svém okolí měla hodně převtělenců entit atd....
Teď se cítím lehká jako pírko a je mi dobře.
Články pomalu pročítám a popravdě mi malinko nahnali divný pocity. Stále zvažuji napojení, počtu důkladně)
Zatím moc děkuji za ochotu, energii, čas a vše kolem čištění a přeji krásný čas.


Re: Šesnácté čištění

datum: 07.06.2016 | vložil: Kája

Každého si ověřuji zvláště jen pokud do této služby vstupuje ať vás mohu informovat o tom kolik jste na sobě čeho měli. Dále toto nezkouším protože to není ani pro jednu stranu důležité. Před časem jsem to dělal že jsem si zjišťoval alespoň kolik entit měla celá skupina ale i z toho jsem odstoupil protože to není informace, která by mi nebo komukoliv cokoliv přinesla. Pro vaší informaci - nebyl však jediný den kdy by se něco z těl nebo prostor neodpoutávalo. A z koho nebo čeho to bylo opravdu není důležité.
A nyní k druhé vaší části a o tom by se dalo psát hodně dlouho, přinejmenším by to bylo na dlouhý a zajímavý článek. bohužel v dané chvíli na toto skutečně nemám čas a vlastně bych se zde dostal do pozice kdy něco obhajuji a nebo dokazuji a to nemám v ůmyslu.
Vím naprosto přesně z čeho vaše pocity pramení a také jsem si plně vědom toho že by se věci měly jinak pokud bych já sám nezveřejnil dané články.¨
Z mé strany to byl záměr aby se k vám a všem tyto informace dostaly a každý kdo mne požádá o službu sdělí že toto četl a je si toho vědom.
Míla dnes napsala docela zajímavý článek a jeho obsah a ton je jiný než ten o kterým je zde řeč a kde vlastně špiní všechny nabízené energie.
dnešní její článek je o strachu a přesně to bylo účelem předešlého článku vytvořit a šířit strach o nic jiného zde nešlo.
strach má mnoho podob a i obavy jsou projevem strachu.¨
stačí se podívat podrobně na to kdy někteří přestali dávat příspěvky a kdy jsem zveřejnil článek a bude vám jasno co se zde děje.
lidé kteří prochází procesem a najednou skončí pár dnů před koncem mají samozřejmě důvod a v podstatě nejde o jiný než strach, obavy a spousty jiných podob strachu. 
jsem rád že ten článek vyšel protože dnes už nemusím nikomu nic vysvětlovat a každý se musí rozhodnout na základě a vnímání srdce ne rozumu.
a je to na tobě člověče jak se rozhodneš toto platí pro všechny a za každých okolností.
vše je jen v naší hlavě a tam jsme vytvořili formu strachu a obav a tak je potřeba se na vše podívat srdcem.
s Láskou a v Lásce Kája


DALŠÍ KROK

datum: 12.06.2016 | vložil: Kája

Milá Milano
informovala jste nás že si pročítáte články a zvažujete jak a co bude dále. Rád bych pokud by se zde objevila nějaká písmenka o tom jaké to celé bylo ten jeden měsíc co vám to přineslo a podobně a zároveň prosím o informace zda budete pokračovat dále. Samozřejmě že rozhodnutí je plně jen na vás, přesto bych uvítal pokud by jste nám zde napsala jak to tedy bude.
s Láskou a v Lásce Kája