07 - Jarka

Představuji Vám sedmého účastníka, který splnil všechny podmínky a souhlasí s tím, že se s Vámi podělí vždy o své prožitky.
  • jméno - Jarka
  • věk - 55 let
  • kraj - Jihomoravský
  • přiřazena na seznam - 1.5.2016 a první pročištění proběhne 2.5.2016 ve 22:00 hod. následně každý sudý den ve stejnou dobu a poslední pročištění pak proběhne 2.6.2016
Jarka napsala:
 
Dobrý den Kájo, 
 
     Vaše nabídka mě okamžitě zaujala, ale trvalo mi 3 dny, než jsem překonala svůj strach. Strach z toho, že budu muset veřejně sdílet svoje
pocity a prožitky. Přesně z tohoto důvodu jsem se nepřipojila k těm, kteří reagovali na společné čištění 9. dubna. Bylo to úžasné a žiju z toho
dodnes.
Nechci Vás zdržovat svým životním příběhem,tak budu stručná. Prošla jsem velmi přísnou náboženskou výchovou a přes veškerou moji snahu
se mi nepodařilo zpracovat všechna náboženská dogmata. Můj život je o vině a následném trestu. Jsem plná emočního jedu, strachu a žalu.
Před 15 lety se mi otevřela duchovní cesta. Absolvovala jsem několik kurzů, prošla různým čištěním, mám dva stupně Reiki.  Mívám úžasné 
vize, dostávám krásná poselství, ale neumím to zpracovat a žít podle toho. Někdo nebo něco mě dusí a stahuje pořád zpátky dolů. Někdy cítím
takovou bezmoc a beznaděj, že bych raději nebyla.
Nevím, zda mě vyberete,  stane se to, co se má stát. Dodatečně děkuji za 9. duben.
 
S vděčností           Jarka
 

Z důvodů, aby se nikdo dále historicky k textům nijak nevyjadřoval a nezasahoval tak do vytvořeného díla, byl celý diskuzní "blok" překopírován do běžného formátu a zároveň byla odstraněna možnost jakýchkoliv dalších příspěvků. 

příspěvky byly zároveň seřazeny podle data vzniku, takže poslední příspěvek Jarky je na konci stránky.

Jarka prošla službou  Shambhala 30 dní s pročištěním a rozhodla se pokračovat dále.

Pro službu modrobílý plamen Květu života byla založena nová podstránka.

 

 

07 - Jarka

1 čištění

datum: 03.05.2016 | vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, včerejší čištění bylo dost silné, chvílemi jsem měla pocit,že mě to stáhne z postele.Cítila jsem tlak shora v korunní čakře,energii, která proudila celým tělem. Taky jsem měla několik krásných vhledů. Celkově to bylo příjemné. Zato dnes mě bolí všechno,co mě kdy bolelo a i to, co mě ještě nebolelo. Přesto mám dobrou náladu a cítím klid. Děkuji a těším se na zítra. Jarka


2.čištění

datum: 05.05.2016 | vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo,včerejší čištění nebylo tak silné, jak to první, ale o to
"výživnější".Byla to očista mé vnitřní ženy. Viděla jsem se v několika životech. Viděla jsem se za mřížemi, spoutaná okovy, řetězy, pouty, provazy i pásem cudnosti. Pak už jsem se jenom dívala, jak to ze mně všechno padá. Přišla úleva a lehkost, cítím to ještě teď. Je to krásný pocit. Moc děkuji. S vděčností Jarka


Re: 2.čištění

datum: 05.05.2016 | vložil: Kája

jsem rád, že jste vnímala právě to co jste vnímala. Mohou však přijít i dny kdy budete vnímat neklid, bolest a nemusí vám být dokonce do zpěvu další den. I tohle vše k čištění patří.
věnujte čas sobě sama, protože to je ta nejlepší investice, kterou člověk může udělat pro sebe a v podstatě nic nestojí. jsou to naše životy a ne životy jiných a až my budeme v pohodě můžeme pohodu rozdávat ne dříve a ne jinak a tak čas věnovaný sobě je tím nejlepším. 
věřím že vydržíte celých třicet dní a pak jsem zvědav na závěrečné vyhodnocení. vůbec nepochybuji o tom, že každý kdo tímto procesem projde a vědomě se tomu všemu věnuje a to nejen v daném čase, ale po celý den si uvědomuje že chce změny tak ten toho dosáhne.
S Láskou a v Lásce Kája


3.čištění

datum: 07.05.2016 | vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, 3.čištění bylo v klidu, nejvíc energie jsem cítila v rukou a nohou. Proč, to nevím. Trochu jsem se obávala, aby mi nebylo
tak zle, jak po prvním čištění a hlavně, abych nebyla tak strašně unavená jako před včerem. Mám pracovní víkend a navíc odpolední.Ale byl jsem v pohodě, jen mě trochu bolela záda, vzhledem k tomu, že celá,tak to asi patří k čištění. Děkuji. S vděčností Jarka


Re: 3.čištění

datum: 08.05.2016 | vložil: Kája

Milá Jarko, jakékoliv obavy, které s vytváříte vypusťte z hlavy. cokoliv se kole, vás nebo ve vás samotné děje, čímkoliv procházíte u tohoto čištění je plně v souladu s Boží vůlí a plánem. vše je ku prospěchu a neprožíváte vy ani nikdo jiný nic co by jste v dané chvíli prožívat neměla. každý jsme jiný a přesto stejný, pocházíme z jednoho zdroje a přesto bude každý prožívat a uvědomovat si jiné věci. je to vždy přesně podle toho co a jak má daná bytost poznat pochopit co má prožít, co si má uvědomit.
mějte se hezky, opusťte pochyby a strach a těším se .
s Láskou a v Lásce Kája


4. čištění

datum: 09.05.2016 | vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, včera jsem cítila energii ve všech svých "bolavých" místech, přidaly se nově kyčle a hlavně kolena. Dnes jsem trochu nesvá,nad ránem mě přepadly nějaké strachy, které jsem od započetí celého procesu čištění neměla, dříve denně. Nenechávám se rozladit, víra v uzdravení je čím dál větší a tím vzrůstá i moje sebedůvěra. Já se budu mít nakonec ráda! Moc děkuji. S vděčností Jarka


Re: 4. čištění

datum: 10.05.2016 | vložil: Kája

Ne nakonec vy se musíte mít ráda už nyní je to základ všeho. Nikdo kolem vás vás nemusí mít rád a nepátrejte proč, ráda se musíte mít vy sama. když se nebudeme mít rádi jak můžeme radost a lásku rozdávat.
To že vás bolí a přidávají se i jiné věci je "bohužel" normální. Tím musíme projít jinak to jednoduše nejde. Mimo jiné je to také důkaz toho že se něco děje, že se věci mění. Vydržte do konce a uvidíte a poznáte změny.
S Láskou a v Lásce Kája


5. čištění

datum: 11.05.2016 | vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, včerejší čištění v klidu. Bylo to především o 5. a 6. čakře, tentokrát mě bolely zuby. Už druhý den jsem jak na houpačce,plná energie a optimismu, na druhé straně unavená,upocená,bolavá a rozladěná. Ale neztrácím víru a naději i díky Vám. Děkuji za Vaše reakce na moje zprávy, za připomínky a povzbuzení. Těším se za zítřek. S vděčností Jarka


Re: 5. čištění

datum: 12.05.2016 | vložil: Kája

Nic nového pod sluncem a jsem rád, že věci v dané chvíli popisujete přesně tak, jak popisujete. 
Pracuji s energiemi docela dlouho nebo spíše toho mám docela dost za sebou, přesto v celém tom období jsem nenašel způsob jak přimět ty, co byli pročištěni nebo prošli napojením třeba právě na modrobílý plamen Květu života k tomu aby se dělili o prožitky a změny které jim to přineslo a motivovali tak jiní. až jednoho dne jsem byl přiveden právě do tohoto bodu a vniklo zde právě toto čím se zde společně zabýváme a učíme se jeden od druhého.
bez těchto jaksi ucelených a zveřejněných věcí by nešlo na mnohé těm kdo se jednoho dne rozhodnou projít tímto procesem ukázat že vše je přirozené a normální.
ani já bych si zde mnohé neuvědomoval a přitom stačí sledovat pozorně všechny vaše příspěvky a člověk zjistí jak tomu je.
nejste první kdo píše o změnách nálad a dá se vyčíst z mnoha jiných příspěvků právě to že je to jako na houpačce. jednou nahoře a jednou dole. 
když se nad tím zamyslíme je to naprosto pochopitelné a vysvětlení je jednoduché. nahoře jsme když jsme něco z našich starých vzorců zpracovali a on vzorec se rozpustil, jenže v dané chvíli přichází na řadu jiný vzorec a tím se opět dostáváme dolů než si jej uvědomíme a než jej zpracujeme. tak by se to dalo ve dvou větách zde vysvětlit.
Kristus, který sídlí v každém z nás nás vždy bude vést dalšími a dalšími zkouškami.
mějte se hezky a přeji všem jen to nejlepší
S Láskou a v Lásce Kája


6.čištění

datum: 13.05.2016 | vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, hodinu před včerejším čištěním se mi udělalo hodně špatně,tak jsem si šla lehnout a prospala jsem to. Od rána jsem byla hodně unavená a depresivní. Pomohla horká vana a v ní jsem si uvědomila,že se pořád snažím všechno řídit, ovládat,mít pod kontrolou,všechno dělat sama.Pokud se něco vymkne mé kontrole,stane se něco nepříjemného, tak to beru jako osobní selhání, zase jsem udělala něco špatně nebo jsem špatně myslela a toto je trest. Je to peklo. Ale kdo dokáže myslet jenom pozitivně a dělat jen ty správné věci! A kdo rozhodl, které věci nebo myšlenky jsou správné a které ne! A které emoce jsou přípustné a které nikoliv. Teď jsem si uvědomila, jak se mi ulevilo, když jsem se z toho vypsala. Sice ještě není všechno zalité sluncem, ale už zase věřím, že může být.
Moc Vám Kájo děkuji za to, co pro nás děláte. Těším se na zítřek.
S vděčností Jarka


Re: 6.čištění

datum: 14.05.2016 | vložil: Kája

Usmívám se, ale v to v tom nejlepším slova smyslu. usmívám se protože je to tak hezky napsáno a věřím že mnozí si mohou právě nad tímto textem mnohé uvědomit pokud se jen malinko vzdají starých pohledů.
tak přesně takto funguje naprostá většina lidí . stále potřebují mít vše pod kontrolou a vše musí umět řídit ovlivnit a měnit.
toto vše pochází z jednoho jediného zdroje a tím je náš rozum, který je zatemněný a žije si svým životem v temnotě a je na nás abychom jej "vyléčili" vlastně se jej vzdali řečeno jinými slovy.
proč nemáte pod kontrolou své dýchání a dýcháme automaticky, proč nemáme pod kontrolou ruce nebo nohy a fungují automaticky. 
proč tedy nedáme také volnost našemu srdci aby také ono nás vedlo a řídíme se zateměným rozumem. o tom by se dalo tak krásně a dlouho diskutovat.
jsem potěšen že jste si to vše vlastně sama uvědomila a to právě tím že se člověk z toho může vypsat. pokud to nesdělíte a necháte to v sobě pak zase váš rozum se tím bude dokola zabývat až když věci sdělíme nahlas nebo písmeně si uvědomujeme mnohdy nesoulad. nesoulad mezi rozumem a srdcem.
těším se 
s Láskou a v Lásce Kája


7.čištění

datum: 15.05.2016 | vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, hned na začátku chci moc poděkovat za Vaši odpověď.Včerejší čištění proběhlo v klidu, energii jsem cítila hlavně v oblasti krku,což mě nepřekvapuje, protože je to nepochybně moje slabé místo. Mám léta problém s krční páteří a hypofunkci štítné žlázy. Včera i dnes mi bylo krásně, konečně úleva. Taky jsem si uvědomila, že pokud se chci někam posunout, a to teda chci, nemůžu být pořád "v hlavě". Vzpomněla jsem si na jednu kartářku, která mi už před lety řekla, že mám jeden velký problém, a to, že moc myslím. Teď mi teprve došlo, co tím myslela, tenkrát jsem se tomu smála. Myslím, tedy jsem! Každopádně, jdu to měnit, tak mi držte palečky. Moc děkuji a těším se na zítřek. 
S vděčností Jarka


Re: 7.čištění

datum: 15.05.2016 | vložil: Kája

O ano kartářky toho už napovídaly a dokonce se někdy i trefí, protože to že hodně myslím bych mohl vlastně říci každému a budu mít pravdu. začněme "myslet" srdcem dělejme to k čemu nás toto naše vlastní srdce vede a to upozorňuji bez ohledu na to zda se to komu líbí nebo ne. bez ohledu na okolí byť to nejbližší dělejme věci ke kterým nás vede naše srdce a naučme se mu naslouchat. jde to jen se to opět musíme naučit.
S Láskou a v Lásce Kája


8.čištění

datum: 17.05.2016 | vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, chci se s Vámi podělit o poselství, které jsem dostala asi hodinu před čištěním. Všechno je jinak, než se zdá. Tma není tmou, světlo není světlem. Jediné co je opravdu skutečné jsi ty, tvoje Božské Já.Dáváš světu víc, než si myslíš. Dokážeš víc, než si myslíš. Mnohem víc. Nejsi tím, co si myslíš. Přestaň se už mučit! Ano, pořád se mučím, soudím, podceňuju. Už sice míň, ale ještě jo. Samotné čištění bylo v klidu, energii jsem cítila hlavně v čakrách na dlaních. Dopoledne jsem prožívala snad všechny možné emoce, od těch krásných až po ty méně krásné, vše jsem "svedla" na čištění, jinak bych si musela myslet,že jsem se zbláznila. Jinak se cítím velmi dobře, na těle i na duši. Příjemná se i ta zpětná vazba, která přichází od lidí kolem mě.
Děkuji a těším se na zítřek. S vděčností Jarka


Re: 8.čištění

datum: 18.05.2016 | vložil: Kája

Jedním slovem NÁDHERA
na těchto stránkách na prvním listu, který zde byl založen "úvod" je silně napsáno a označeno jedno "poselství " které jsem slyšel tak jasně že bylo nepřehlednutelné
je tam napsáno " pamatuj nejsi tím kým si myslíš že jsi". 
tohle si všichni pamatujme.
vám děkuji velmi srdečně za tohle poselství.
S Láskou a v Lásce Kája


9.čištění

datum: 20.05.2016 | vložil: Jarka

Dobrý den Kájo, píšu se zpožděním, mám to teď nároční v práci a UPS zase problémy s připojením. 9. čistění v klidu, ale po něm jsem nemohla 
spát a ani včera a v noci na dnešek to bylo nejtěžší. Už jsem tyto problémy měla, ale po 9. dubnu vše odešlo. Ale jak jsem nemohla spát a byla jsem pěkně naštvaná, tak na mě "vyskočili" další "bubáci", další nezasloužím si, další "blbosti", kterýma si komplikuju život, bráním lásce a radosti. Něco se mi podařilo zpracovat hned, ostatní postupně. Teď když to píšu, tak jsem si uvědomila, že ta "nepodařená" noc pro mě byla požehnáním, že hlas mé duše čím dál
častěji vítězí nad egem. Když mi duše pošeptá: Představ si, že se koupeš v oceánu lásky a radosti" a já na chvíli usnu a po probuzení zjistím, že jsem se v tom oceánu koupala, i když jen ve snu, je to nádhera. A ten oceán jsem měla hned za domem! Nejsem odborník na výklad snů a pro mě z toho vyplývá, že lásku a radost nemusím hledat, nikam chodit. Je tady, teď, na dosah. Zrovna teď mě napadl asi nejznámější citát V. Havla. Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí. Amen.
Moc Kájo děkuji a těším se na večer.
S vděčností Jarka


10. čištění

datum: 21.05.2016 | vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, unavená, ospalá, spokojená. Asi tak bych stručně vystihla svůj stav po včerejším čištění, které jsem téměř celé prospala.
Dnes je úplněk, jsem na jeho energie dost citlivá, ale zítra už snad bude líp. Snad se konečně vyspím. Psychicky jsem na tom naštěstí daleko líp.
Když něco, tak si vzpomenu na oceán lásky a radosti, který je všude kolem. A tady na všechny ty malé zázraky, kterých je v mém životě pořád víc.
Děkuji, těším se na zítřek.
S vděčností Jarka


Re: 10. čištění

datum: 21.05.2016 | vložil: Kája

Milá Jarko
také jsem byl jeden den mimo tak nestíhám na všechny příspěvky odpovídat. netušil jsem že to bude tak náročné a ani to nebylo vlastně úmyslem zde každému vždy odpovídat, přesto tak v podstatě činím a bere mi to opravdu docela mnoho času. přesto si uvědomuji jak je ten výsledek který zde společně všichni tvoříme krásným a hmatatelným důkazem toho že to vše funguje a že to všichni máme na dosah.
ano nestane se najednou velká věc a "zázrak" žebychom se ráno probudili a byli z nás jiní lidé.
my si musíme tu změnu nás samotných prožít, musíme si ji uvědomit a každý okamžik procítit.
vše se to skládá nakonec z maličkostí které jsme ve svém životě neviděli a hledali jsme něco velkého.
přeji jen to nejlepší a těším se
s Láskou a v Lásce Kája


11.čištění

datum: 23.05.2016 | vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, pokud bych měla vyjádřit jedním slovem můj současný stav, použila bych slovo krize. I když v této chvíli cítím úlevu, od sobotního večera mi bylo hrozně. Pochybnosti, úzkost, strach, že se nic nezmění, nic nemá smysl, stejně už jsem stará, co můžu od života ještě čekat, a že vlastně ani už nic nechci. Jsem že všeho unavená a chci mít klid od všeho a od všech. Nevím, jestli jsou takové pocity v této fázi čištění ještě v pořádku. Zítra mám volno, tak snad se dám aspoň trochu dohromady.
Děkuji. S vděčností Jarka


Re: 11.čištění

datum: 23.05.2016 | vložil: Kája

všechno co nám do našeho života přichází a vstoupí je v pořádku.
nikdo není v těle toho druhého a tak nakonec jen ten daný jedinec ví přesně jak to je a může si pomalu skládat ty střípky dohromady a nepochybuji že obraz se jednoho dne vyjasní.
zda tohle co popisujete patří k čištění, ale ano patří jen je potřeba se na věci vždy dívat z jiného úhlu pohledu.
víte vy čím by jste dnes procházela co by se ve vašem životě dělo a zda ještě by jste zde byla pokud by jste třeba právě nešla touto cestou. nevíte a nikdy se to ani nedovíte tak přijímejme to co nám do života v kterýkoliv okamžik vchází protože nic není o náhodě a teprve čas nám jednou ukáže proč to nebo tam to bylo tak nebo tak.
člověk by měl dojít až do toho bodu kdy si uvědomí že vlastně od života nic nechce, že nic nepotřebuje, že je spokojený s tím co má a podobně.
unava je krásný stav aby si člověk věci uvědomil a po chvíli se zase vydal na cestu
s láskou a v Lásce Kája


12.čištění

datum: 25.05.2016 | vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, zdá se, že krize je zažehnána, psychicky jsem na tom 
podstatně líp, fyzicky pořád dost unavená a hlavně ospalá. Všechno má 
svůj smysl i ty krize. Víte já už hodně let nerozděluji dny na dobré a špatné, ale na dobré a výživné. Ty druhé nemám ráda, nesnáším je, ale 
až pochopím proč, tak jsem vděčná. Ono to není se mnou jednoduché, i když se snažím naslouchat srdcem, stejně tam nakonec nacpu tu svoji hlavu, takže musí přijít krize, abych si uvědomila, co je třeba. A že toho v těch posledních dnech bylo!
Děkuji, Kájo. S vděčností Jarka


Re: 12.čištění

datum: 25.05.2016 | vložil: Kája

Slovíčko "nesnáším" mi rve uši :) není lepším výrazem když už toto musíme sdělit slovo "nemusím je". Vnímáte ten rozdíl slova a energie-
jste na tom mnohem lépe než jiní, protože když se jich zeptáte co je nového tak řeknou NIC. No a vy máte těch změn až nad hlavu není to hezké, toliko prožitků. To myslím sice s úsměvem na rtu, není to podpichování a přesto je to myšleno vážně. Vnímejte ten rozdíl mezi sebou a jinými čím jste prošla za pár dní a uvědomujte si jak jste se dívala na věci před pár dny a dnes.
vím je a bude to ještě únavné a přesto ty změny za to stojí a pokud bychom si je neuvědomovali a nezamýšleli se nad nimi a tím nad námi pak bychom si mnoho z toho ani neuvědomovali.
s Láskou a v Lásce Kája


13. čištění

datum: 28.05.2016 | vložil: Jarka

Dobrý den Kájo, po posledním čištění se výrazně ulevilo i na těle. Cítím se dost dobře. Uvědomování pokračuje, je toho hodně, ale zvládám to, vím, že kdyby toho bylo "až nad hlavu", tak můžu požádat, třeba anděly, k těm mám nejblíž, o zpomalení a bude mi vyhověno. Že se u druhých nic neděje? Víte, já si myslím, že záleží hodně na tom, s čím kdo do procesu vstupoval. Já jsem nečekala,že za mě něco vyřešíte, ani bych to nechtěla. Uvědomování patří k mému životu už moc let a mám ho moc ráda, vždyť je to úžasné poznávat sebe sama, rozumět si, chápat svoje chování a tím i všechny kolem sebe. Potřebovala jsem nakopnutí, vedení a podporu, protože už delší dobu jsem se motala v kruhu. To co jsem potřebovala od Vás dostávám a je na mě, jak s tím naložím. Tak to cítím. Moc moc moc děkuji.l
S vděčností Jarka


Re: 13. čištění

datum: 28.05.2016 | vložil: Kája

Jsem rád že to přesně takto vnímáte a oba víme o čem mluvíme. Nikdo se nedostane dále dokud neprojde čím má a nejde nic přeskočit.
každý si to své musí zpracovat a dokud se nestaneme pozorovateli svého JÁ a nebudeme s ním zajedno tak se stále máme co učit.
vše je v pohybu a vše je vývoj.
ano anděly jistě můžete požádat o spomalení a nepochybně vám bude vyhověno ale stejně si to vše musíte prožít nakonec sama co k vám patří a to víme oba:)
jsem velmi potěšen že toto vaše rozhodnutí vstoupit do tohoto "procesu" přináší právě to co jste hledala.
s Láskou a v Lásce Kája


14.čištění

datum: 29.05.2016 | vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, klid, pohoda a vděčnost, to prožívám po včerejším čištění. Spala jsem 10 hodin a nevzbudila mě ani ta šílená bouřka, co se prohnala Brnem. Měla jsem volný víkend, tak bylo dost času přemýšlet o všem,co se na mě v minulých dnech nahrnulo, ovšem to nejlepší přišlo asi před hodinou. Zbav se zbytečných věcí!!! No to je něco pro mě. Já taková shromažďovatelka, takže to bude něco. Už jsem sice začala, ale zatím jsem takřka nic nenašla, protože já všechno potřebuju, když ne teď, tak určitě někdy. Ale zpráva je to naprosto bombastická, já sice zatím nevím, jak se těch věcí zbavím, musím nejdřív zjistit, proč jsou pro mě tak důležité, ale to co si dokážu představit už teď je to, jak se kolem mě všechno uvolní, provzdušní, osvobodí. A zase jsem u lpění, na něčem, na někom, a kde je svoboda, po které tak bytostně toužím! Víte Kájo, co je zvláštní, já jsem vždycky ve stresu, co mám zase psát, pak nějak začnu a píšu a píšu a některé věci mi docházejí až při tom psaní. 
Děkuji moc moc moc. S vděčností Jarka


Re: 14.čištění

datum: 29.05.2016 | vložil: Kája

tak od začátku až do konce jsem se zde nad vašimi písmenky usmíval.
ANO - ANO - ANO - nelpět na ničem a vést takový život, že se dokážeme s čímkoliv během malé chvíle rozloučit, protože opravdu nic kolem nás není důležité. teď mám na mysli především věci.
vše co je důležité je v nás samých a stále si to nosíme sebou ať jdeme kamkoliv, takže také před ničím nejde utéct.
to je zase třeba o vztazích, protože z toho mohu odejít ale až ve chvíli kdy jsem pochopil a jsem svobodný ne ve smyslu že z něj chci utéci, protože nám do života dříve či později vstoupí totéž a bude se to opakovat tak dlouho dokud nepochopíme.
o věcech kolem nás kterých se máme zbavovat jsem už také psal, nemáme být na nich závislí.
doporučuji si udělat pravidlo že když něco domů přinesu nebo si koupím tak se zbavím tří jiných věcí .
a každý týden projít byt a něčeho se zbavit.
věřte tomu že k životu potřebujete málo a jsme obklopeni zbytečnostmi a lpíme na nich protože nám je někdo dal.
s Láskou a v Lásce Kája


15.čištění

datum: 01.06.2016 | vložil: Jarka

Dobrý den Kájo, po posledním čištění se cítím velmi dobře, a to uvědomění, které přišlo včera v práci si dovoluji označit za naprosto zásadní. Myslím, že to velmi dobře znáte, jedna věc je vědět a druhá věc je uvědomovat si. Vím už hodně dlouho, že každá situace do které jsme se dostali, tak jsme si ji sami připravili, každého člověka, kterého v životě potkáme, tak jsme si ho pozvali a všem jsme určili role, jaké v našem životě sehrají, takže by jsme neměli nikoho obviňovat. Nicméně v těch těžkých situacích, které se nám nedaří dlouhodobě řešit, rádi ukazujeme prstem na druhé. V mém případě jde o zaměstnání. Nechápala jsem, proč já musím mít práci, kde se cítím ponižovaná, manipulovaná, využívaná a v posledních týdnech se to zhoršuje. Už před pár dny mi konečně došlo, že je to jen a jen o mně! A včera mi do docvaklo. Abych si KONEČNĚ uvědomila, kdo jsem! Já se ponižuju, nechávám se využívat, manipulovat, jenom proto, že nejsem dost dobrá a NIKDY NEBUDU?! No to mi tam "vlítlo" teď! No hezky. No, mám dokonce týdne volno, tak budu mít dost času 
o všem přemýšlet a zpracovávat. A taky se chystám na ten velký úklid. Dík za ten výborný nápad, jednu věc přinesu a tři vyhodím.
Děkuji moc za všechno, Kájo.
S vděčností Jarka


Re: 15.čištění

datum: 01.06.2016 | vložil: Kája

Milá Jarko
ani nevíte jakou jste mi zrovna udělala radost.
vím jistě jste ji měla sama při psaní textu je to poznat přesto věřte že ji sdílím s vámi.
ANO vy sama jen jste na to také sama musela přijít.
neříkám že to bude dále lehké ale věřte že to stojí za to a jak se na to či ono bude kdokoliv dívat vám může být jedno.
jste stejně kouzelná bytost jako každá jiná. na rozdíl od jiných jste však udělala vědomě krok k tomu abyste dozrála
držím palce a posílám usměv
s Láskou a v Lásce Kája


30 dní v očistném procesu - závěrečné shrnutí

datum: 04.06.2016 | vložil: Jarka

Dobrý den Kájo, ráda bych začala tím, proč jsem vlastně do tohoto procesu vstoupila. Chtěla jsem se posunout dál na své duchovní cestě, protože už dlouhou dobu jsem trčela na místě. A jak to dopadlo? Co 
jsem nakonec získala? A uvědomila jsem si to právě teď! Našla jsem SAMA SEBE! Pro mě je to momentálně to nejkrásnější, co mě mohlo potkat. Většina lidí hledá sebe sama, ne každému se to podaří, a taky si pod tím představuje každý něco jiného. Já jsem si UVĚDOMILA to, co jsem vlastně dávno věděla, že já jsem středem svého světa a všechno, co děje kolem mě je jen a jen o mně a především o vztahu, který mám sama se sebou.Chování druhých vůči mě, které se mi nelíbí, je pro mě nepřijatelné, jen vypovídá o tom, že se nemám dostatečně ráda. Pochopila jsem, že trestat se za špatné myšlenky, hněv nebo pomluvy je naprostý nesmysl. I když nic z toho není hezké, teď to beru jako upozornění, že některá část mého já potřebuje moji pozornost, léčení, útěchu a hlavně lásku, lásku a lásku. Bez ní je život naprosto nesmyslný, stejně jako hledání lásky u těch druhých. 
Celý proces rozhodně nebyl jednoduchý. Bylo to jak na houpačce, euforii střídal strach, pochybnosti, zpočátku i co se týče očistného procesu a ne vždy bylo snadné dostat se zpět do pohody. V první polovině procesu se nic moc nedělo, pokud nepočítám, že mě bolelo kde co, byla otrávená, protivná, unavená, ospalá, upocená, a kdo ví, co ještě. Vlastně, až jsem se pustila svých očekávání, jak by to mělo probíhat, že by mě mělo být čím dál líp a ne opačně, nečekala jsem přesně ve 22.00, kdy začínalo čištění, narovnaná jak prkno, ve střehu, co se začne dít a zkoumat důkladně každý svůj případný pocit, ale naopak klidně jsem lehla s tím, že když se bude něco dít, tak bude, když ne, tak nebude a když usnu, tak co, teprve se všechno dalo do pohybu. To co jsem pochopila za posledních 14 dní mi připadá až k neuvěření a tím posledním čištěním to zdaleka neskončilo. Uklízím v sobě, uklízím kolem sebe. Zjistila jsem že většinu věcí vůbec nepotřebuju, hlavně v 55. letech vypadat na 30!
Mnohem důležitější než věci jsou lidi. Rodina, přátelé, kamarádky - sdílet s nimi svůj život. 
Jsem ráda, že jsem proces dokončila, a to i díky Vám, Vašim povzbuzujícím slovům. Proto s potěšením a hlubokou vděčností přijímám Vaši další nabídku. Přiznám se, že bych taky někdy chtěla dělat pro druhé to, co děláte Vy pro nás. 
Děkuiji Vám, paní Radce, ostatním účastníkům procesu, když mi bylo špatně, tak mě uklidnilo, že jsou na tom podobně a vlastně děkuji i sama sobě, bez mého přičinění by to nešlo. Mám Vás ráda a teď už i sama sebe.
S vděčností Jarka 


Modrobílý plamen Květu života - Jarka

datum: 05.06.2016 | vložil: Jarka

Články jsem si přečetla, prosím o napojení v sobotu 11.6.2016.
Mnohokrát děkuji. 
S vděčností Jarka

 

07 - Jarka

1 čištění

Datum: 03.05.2016 | Vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, včerejší čištění bylo dost silné, chvílemi jsem měla pocit,že mě to stáhne z postele.Cítila jsem tlak shora v korunní čakře,energii, která proudila celým tělem. Taky jsem měla několik krásných vhledů. Celkově to bylo příjemné. Zato dnes mě bolí všechno,co mě kdy bolelo a i to, co mě ještě nebolelo. Přesto mám dobrou náladu a cítím klid. Děkuji a těším se na zítra. Jarka

2.čištění

Datum: 05.05.2016 | Vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo,včerejší čištění nebylo tak silné, jak to první, ale o to
"výživnější".Byla to očista mé vnitřní ženy. Viděla jsem se v několika životech. Viděla jsem se za mřížemi, spoutaná okovy, řetězy, pouty, provazy i pásem cudnosti. Pak už jsem se jenom dívala, jak to ze mně všechno padá. Přišla úleva a lehkost, cítím to ještě teď. Je to krásný pocit. Moc děkuji. S vděčností Jarka

3.čištění

Datum: 07.05.2016 | Vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, 3.čištění bylo v klidu, nejvíc energie jsem cítila v rukou a nohou. Proč, to nevím. Trochu jsem se obávala, aby mi nebylo
tak zle, jak po prvním čištění a hlavně, abych nebyla tak strašně unavená jako před včerem. Mám pracovní víkend a navíc odpolední.Ale byl jsem v pohodě, jen mě trochu bolela záda, vzhledem k tomu, že celá,tak to asi patří k čištění. Děkuji. S vděčností Jarka

Re: 3.čištění

Datum: 08.05.2016 | Vložil: Kája

Milá Jarko, jakékoliv obavy, které s vytváříte vypusťte z hlavy. cokoliv se kole, vás nebo ve vás samotné děje, čímkoliv procházíte u tohoto čištění je plně v souladu s Boží vůlí a plánem. vše je ku prospěchu a neprožíváte vy ani nikdo jiný nic co by jste v dané chvíli prožívat neměla. každý jsme jiný a přesto stejný, pocházíme z jednoho zdroje a přesto bude každý prožívat a uvědomovat si jiné věci. je to vždy přesně podle toho co a jak má daná bytost poznat pochopit co má prožít, co si má uvědomit.
mějte se hezky, opusťte pochyby a strach a těším se .
s Láskou a v Lásce Kája

4. čištění

Datum: 09.05.2016 | Vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, včera jsem cítila energii ve všech svých "bolavých" místech, přidaly se nově kyčle a hlavně kolena. Dnes jsem trochu nesvá,nad ránem mě přepadly nějaké strachy, které jsem od započetí celého procesu čištění neměla, dříve denně. Nenechávám se rozladit, víra v uzdravení je čím dál větší a tím vzrůstá i moje sebedůvěra. Já se budu mít nakonec ráda! Moc děkuji. S vděčností Jarka

Re: 5. čištění

Datum: 12.05.2016 | Vložil: Kája

Nic nového pod sluncem a jsem rád, že věci v dané chvíli popisujete přesně tak, jak popisujete.
Pracuji s energiemi docela dlouho nebo spíše toho mám docela dost za sebou, přesto v celém tom období jsem nenašel způsob jak přimět ty, co byli pročištěni nebo prošli napojením třeba právě na modrobílý plamen Květu života k tomu aby se dělili o prožitky a změny které jim to přineslo a motivovali tak jiní. až jednoho dne jsem byl přiveden právě do tohoto bodu a vniklo zde právě toto čím se zde společně zabýváme a učíme se jeden od druhého.
bez těchto jaksi ucelených a zveřejněných věcí by nešlo na mnohé těm kdo se jednoho dne rozhodnou projít tímto procesem ukázat že vše je přirozené a normální.
ani já bych si zde mnohé neuvědomoval a přitom stačí sledovat pozorně všechny vaše příspěvky a člověk zjistí jak tomu je.
nejste první kdo píše o změnách nálad a dá se vyčíst z mnoha jiných příspěvků právě to že je to jako na houpačce. jednou nahoře a jednou dole.
když se nad tím zamyslíme je to naprosto pochopitelné a vysvětlení je jednoduché. nahoře jsme když jsme něco z našich starých vzorců zpracovali a on vzorec se rozpustil, jenže v dané chvíli přichází na řadu jiný vzorec a tím se opět dostáváme dolů než si jej uvědomíme a než jej zpracujeme. tak by se to dalo ve dvou větách zde vysvětlit.
Kristus, který sídlí v každém z nás nás vždy bude vést dalšími a dalšími zkouškami.
mějte se hezky a přeji všem jen to nejlepší
S Láskou a v Lásce Kája

6.čištění

Datum: 13.05.2016 | Vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, hodinu před včerejším čištěním se mi udělalo hodně špatně,tak jsem si šla lehnout a prospala jsem to. Od rána jsem byla hodně unavená a depresivní. Pomohla horká vana a v ní jsem si uvědomila,že se pořád snažím všechno řídit, ovládat,mít pod kontrolou,všechno dělat sama.Pokud se něco vymkne mé kontrole,stane se něco nepříjemného, tak to beru jako osobní selhání, zase jsem udělala něco špatně nebo jsem špatně myslela a toto je trest. Je to peklo. Ale kdo dokáže myslet jenom pozitivně a dělat jen ty správné věci! A kdo rozhodl, které věci nebo myšlenky jsou správné a které ne! A které emoce jsou přípustné a které nikoliv. Teď jsem si uvědomila, jak se mi ulevilo, když jsem se z toho vypsala. Sice ještě není všechno zalité sluncem, ale už zase věřím, že může být.
Moc Vám Kájo děkuji za to, co pro nás děláte. Těším se na zítřek.
S vděčností Jarka

7.čištění

Datum: 15.05.2016 | Vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, hned na začátku chci moc poděkovat za Vaši odpověď.Včerejší čištění proběhlo v klidu, energii jsem cítila hlavně v oblasti krku,což mě nepřekvapuje, protože je to nepochybně moje slabé místo. Mám léta problém s krční páteří a hypofunkci štítné žlázy. Včera i dnes mi bylo krásně, konečně úleva. Taky jsem si uvědomila, že pokud se chci někam posunout, a to teda chci, nemůžu být pořád "v hlavě". Vzpomněla jsem si na jednu kartářku, která mi už před lety řekla, že mám jeden velký problém, a to, že moc myslím. Teď mi teprve došlo, co tím myslela, tenkrát jsem se tomu smála. Myslím, tedy jsem! Každopádně, jdu to měnit, tak mi držte palečky. Moc děkuji a těším se na zítřek.
S vděčností Jarka

Re: 7.čištění

Datum: 15.05.2016 | Vložil: Kája

O ano kartářky toho už napovídaly a dokonce se někdy i trefí, protože to že hodně myslím bych mohl vlastně říci každému a budu mít pravdu. začněme "myslet" srdcem dělejme to k čemu nás toto naše vlastní srdce vede a to upozorňuji bez ohledu na to zda se to komu líbí nebo ne. bez ohledu na okolí byť to nejbližší dělejme věci ke kterým nás vede naše srdce a naučme se mu naslouchat. jde to jen se to opět musíme naučit.
S Láskou a v Lásce Kája

8.čištění

Datum: 17.05.2016 | Vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, chci se s Vámi podělit o poselství, které jsem dostala asi hodinu před čištěním. Všechno je jinak, než se zdá. Tma není tmou, světlo není světlem. Jediné co je opravdu skutečné jsi ty, tvoje Božské Já.Dáváš světu víc, než si myslíš. Dokážeš víc, než si myslíš. Mnohem víc. Nejsi tím, co si myslíš. Přestaň se už mučit! Ano, pořád se mučím, soudím, podceňuju. Už sice míň, ale ještě jo. Samotné čištění bylo v klidu, energii jsem cítila hlavně v čakrách na dlaních. Dopoledne jsem prožívala snad všechny možné emoce, od těch krásných až po ty méně krásné, vše jsem "svedla" na čištění, jinak bych si musela myslet,že jsem se zbláznila. Jinak se cítím velmi dobře, na těle i na duši. Příjemná se i ta zpětná vazba, která přichází od lidí kolem mě.
Děkuji a těším se na zítřek. S vděčností Jarka

Re: 8.čištění

Datum: 18.05.2016 | Vložil: Kája

Jedním slovem NÁDHERA
na těchto stránkách na prvním listu, který zde byl založen "úvod" je silně napsáno a označeno jedno "poselství " které jsem slyšel tak jasně že bylo nepřehlednutelné
je tam napsáno " pamatuj nejsi tím kým si myslíš že jsi".
tohle si všichni pamatujme.
vám děkuji velmi srdečně za tohle poselství.
S Láskou a v Lásce Kája

9.čištění

Datum: 20.05.2016 | Vložil: Jarka

Dobrý den Kájo, píšu se zpožděním, mám to teď nároční v práci a UPS zase problémy s připojením. 9. čistění v klidu, ale po něm jsem nemohla
spát a ani včera a v noci na dnešek to bylo nejtěžší. Už jsem tyto problémy měla, ale po 9. dubnu vše odešlo. Ale jak jsem nemohla spát a byla jsem pěkně naštvaná, tak na mě "vyskočili" další "bubáci", další nezasloužím si, další "blbosti", kterýma si komplikuju život, bráním lásce a radosti. Něco se mi podařilo zpracovat hned, ostatní postupně. Teď když to píšu, tak jsem si uvědomila, že ta "nepodařená" noc pro mě byla požehnáním, že hlas mé duše čím dál
častěji vítězí nad egem. Když mi duše pošeptá: Představ si, že se koupeš v oceánu lásky a radosti" a já na chvíli usnu a po probuzení zjistím, že jsem se v tom oceánu koupala, i když jen ve snu, je to nádhera. A ten oceán jsem měla hned za domem! Nejsem odborník na výklad snů a pro mě z toho vyplývá, že lásku a radost nemusím hledat, nikam chodit. Je tady, teď, na dosah. Zrovna teď mě napadl asi nejznámější citát V. Havla. Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí. Amen.
Moc Kájo děkuji a těším se na večer.
S vděčností Jarka

10. čištění

Datum: 21.05.2016 | Vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, unavená, ospalá, spokojená. Asi tak bych stručně vystihla svůj stav po včerejším čištění, které jsem téměř celé prospala.
Dnes je úplněk, jsem na jeho energie dost citlivá, ale zítra už snad bude líp. Snad se konečně vyspím. Psychicky jsem na tom naštěstí daleko líp.
Když něco, tak si vzpomenu na oceán lásky a radosti, který je všude kolem. A tady na všechny ty malé zázraky, kterých je v mém životě pořád víc.
Děkuji, těším se na zítřek.
S vděčností Jarka

Re: 10. čištění

Datum: 21.05.2016 | Vložil: Kája

Milá Jarko
také jsem byl jeden den mimo tak nestíhám na všechny příspěvky odpovídat. netušil jsem že to bude tak náročné a ani to nebylo vlastně úmyslem zde každému vždy odpovídat, přesto tak v podstatě činím a bere mi to opravdu docela mnoho času. přesto si uvědomuji jak je ten výsledek který zde společně všichni tvoříme krásným a hmatatelným důkazem toho že to vše funguje a že to všichni máme na dosah.
ano nestane se najednou velká věc a "zázrak" žebychom se ráno probudili a byli z nás jiní lidé.
my si musíme tu změnu nás samotných prožít, musíme si ji uvědomit a každý okamžik procítit.
vše se to skládá nakonec z maličkostí které jsme ve svém životě neviděli a hledali jsme něco velkého.
přeji jen to nejlepší a těším se
s Láskou a v Lásce Kája

11.čištění

Datum: 23.05.2016 | Vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, pokud bych měla vyjádřit jedním slovem můj současný stav, použila bych slovo krize. I když v této chvíli cítím úlevu, od sobotního večera mi bylo hrozně. Pochybnosti, úzkost, strach, že se nic nezmění, nic nemá smysl, stejně už jsem stará, co můžu od života ještě čekat, a že vlastně ani už nic nechci. Jsem že všeho unavená a chci mít klid od všeho a od všech. Nevím, jestli jsou takové pocity v této fázi čištění ještě v pořádku. Zítra mám volno, tak snad se dám aspoň trochu dohromady.
Děkuji. S vděčností Jarka

Re: 11.čištění

Datum: 23.05.2016 | Vložil: Kája

všechno co nám do našeho života přichází a vstoupí je v pořádku.
nikdo není v těle toho druhého a tak nakonec jen ten daný jedinec ví přesně jak to je a může si pomalu skládat ty střípky dohromady a nepochybuji že obraz se jednoho dne vyjasní.
zda tohle co popisujete patří k čištění, ale ano patří jen je potřeba se na věci vždy dívat z jiného úhlu pohledu.
víte vy čím by jste dnes procházela co by se ve vašem životě dělo a zda ještě by jste zde byla pokud by jste třeba právě nešla touto cestou. nevíte a nikdy se to ani nedovíte tak přijímejme to co nám do života v kterýkoliv okamžik vchází protože nic není o náhodě a teprve čas nám jednou ukáže proč to nebo tam to bylo tak nebo tak.
člověk by měl dojít až do toho bodu kdy si uvědomí že vlastně od života nic nechce, že nic nepotřebuje, že je spokojený s tím co má a podobně.
unava je krásný stav aby si člověk věci uvědomil a po chvíli se zase vydal na cestu
s láskou a v Lásce Kája

12.čištění

Datum: 25.05.2016 | Vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, zdá se, že krize je zažehnána, psychicky jsem na tom
podstatně líp, fyzicky pořád dost unavená a hlavně ospalá. Všechno má
svůj smysl i ty krize. Víte já už hodně let nerozděluji dny na dobré a špatné, ale na dobré a výživné. Ty druhé nemám ráda, nesnáším je, ale
až pochopím proč, tak jsem vděčná. Ono to není se mnou jednoduché, i když se snažím naslouchat srdcem, stejně tam nakonec nacpu tu svoji hlavu, takže musí přijít krize, abych si uvědomila, co je třeba. A že toho v těch posledních dnech bylo!
Děkuji, Kájo. S vděčností Jarka

Re: 12.čištění

Datum: 25.05.2016 | Vložil: Kája

Slovíčko "nesnáším" mi rve uši :) není lepším výrazem když už toto musíme sdělit slovo "nemusím je". Vnímáte ten rozdíl slova a energie-
jste na tom mnohem lépe než jiní, protože když se jich zeptáte co je nového tak řeknou NIC. No a vy máte těch změn až nad hlavu není to hezké, toliko prožitků. To myslím sice s úsměvem na rtu, není to podpichování a přesto je to myšleno vážně. Vnímejte ten rozdíl mezi sebou a jinými čím jste prošla za pár dní a uvědomujte si jak jste se dívala na věci před pár dny a dnes.
vím je a bude to ještě únavné a přesto ty změny za to stojí a pokud bychom si je neuvědomovali a nezamýšleli se nad nimi a tím nad námi pak bychom si mnoho z toho ani neuvědomovali.
s Láskou a v Lásce Kája

13. čištění

Datum: 28.05.2016 | Vložil: Jarka

Dobrý den Kájo, po posledním čištění se výrazně ulevilo i na těle. Cítím se dost dobře. Uvědomování pokračuje, je toho hodně, ale zvládám to, vím, že kdyby toho bylo "až nad hlavu", tak můžu požádat, třeba anděly, k těm mám nejblíž, o zpomalení a bude mi vyhověno. Že se u druhých nic neděje? Víte, já si myslím, že záleží hodně na tom, s čím kdo do procesu vstupoval. Já jsem nečekala,že za mě něco vyřešíte, ani bych to nechtěla. Uvědomování patří k mému životu už moc let a mám ho moc ráda, vždyť je to úžasné poznávat sebe sama, rozumět si, chápat svoje chování a tím i všechny kolem sebe. Potřebovala jsem nakopnutí, vedení a podporu, protože už delší dobu jsem se motala v kruhu. To co jsem potřebovala od Vás dostávám a je na mě, jak s tím naložím. Tak to cítím. Moc moc moc děkuji.l
S vděčností Jarka

Re: 13. čištění

Datum: 28.05.2016 | Vložil: Kája

Jsem rád že to přesně takto vnímáte a oba víme o čem mluvíme. Nikdo se nedostane dále dokud neprojde čím má a nejde nic přeskočit.
každý si to své musí zpracovat a dokud se nestaneme pozorovateli svého JÁ a nebudeme s ním zajedno tak se stále máme co učit.
vše je v pohybu a vše je vývoj.
ano anděly jistě můžete požádat o spomalení a nepochybně vám bude vyhověno ale stejně si to vše musíte prožít nakonec sama co k vám patří a to víme oba:)
jsem velmi potěšen že toto vaše rozhodnutí vstoupit do tohoto "procesu" přináší právě to co jste hledala.
s Láskou a v Lásce Kája

14.čištění

Datum: 29.05.2016 | Vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, klid, pohoda a vděčnost, to prožívám po včerejším čištění. Spala jsem 10 hodin a nevzbudila mě ani ta šílená bouřka, co se prohnala Brnem. Měla jsem volný víkend, tak bylo dost času přemýšlet o všem,co se na mě v minulých dnech nahrnulo, ovšem to nejlepší přišlo asi před hodinou. Zbav se zbytečných věcí!!! No to je něco pro mě. Já taková shromažďovatelka, takže to bude něco. Už jsem sice začala, ale zatím jsem takřka nic nenašla, protože já všechno potřebuju, když ne teď, tak určitě někdy. Ale zpráva je to naprosto bombastická, já sice zatím nevím, jak se těch věcí zbavím, musím nejdřív zjistit, proč jsou pro mě tak důležité, ale to co si dokážu představit už teď je to, jak se kolem mě všechno uvolní, provzdušní, osvobodí. A zase jsem u lpění, na něčem, na někom, a kde je svoboda, po které tak bytostně toužím! Víte Kájo, co je zvláštní, já jsem vždycky ve stresu, co mám zase psát, pak nějak začnu a píšu a píšu a některé věci mi docházejí až při tom psaní.
Děkuji moc moc moc. S vděčností Jarka

Re: 14.čištění

Datum: 29.05.2016 | Vložil: Kája

tak od začátku až do konce jsem se zde nad vašimi písmenky usmíval.
ANO - ANO - ANO - nelpět na ničem a vést takový život, že se dokážeme s čímkoliv během malé chvíle rozloučit, protože opravdu nic kolem nás není důležité. teď mám na mysli především věci.
vše co je důležité je v nás samých a stále si to nosíme sebou ať jdeme kamkoliv, takže také před ničím nejde utéct.
to je zase třeba o vztazích, protože z toho mohu odejít ale až ve chvíli kdy jsem pochopil a jsem svobodný ne ve smyslu že z něj chci utéci, protože nám do života dříve či později vstoupí totéž a bude se to opakovat tak dlouho dokud nepochopíme.
o věcech kolem nás kterých se máme zbavovat jsem už také psal, nemáme být na nich závislí.
doporučuji si udělat pravidlo že když něco domů přinesu nebo si koupím tak se zbavím tří jiných věcí .
a každý týden projít byt a něčeho se zbavit.
věřte tomu že k životu potřebujete málo a jsme obklopeni zbytečnostmi a lpíme na nich protože nám je někdo dal.
s Láskou a v Lásce Kája

15.čištění

Datum: 01.06.2016 | Vložil: Jarka

Dobrý den Kájo, po posledním čištění se cítím velmi dobře, a to uvědomění, které přišlo včera v práci si dovoluji označit za naprosto zásadní. Myslím, že to velmi dobře znáte, jedna věc je vědět a druhá věc je uvědomovat si. Vím už hodně dlouho, že každá situace do které jsme se dostali, tak jsme si ji sami připravili, každého člověka, kterého v životě potkáme, tak jsme si ho pozvali a všem jsme určili role, jaké v našem životě sehrají, takže by jsme neměli nikoho obviňovat. Nicméně v těch těžkých situacích, které se nám nedaří dlouhodobě řešit, rádi ukazujeme prstem na druhé. V mém případě jde o zaměstnání. Nechápala jsem, proč já musím mít práci, kde se cítím ponižovaná, manipulovaná, využívaná a v posledních týdnech se to zhoršuje. Už před pár dny mi konečně došlo, že je to jen a jen o mně! A včera mi do docvaklo. Abych si KONEČNĚ uvědomila, kdo jsem! Já se ponižuju, nechávám se využívat, manipulovat, jenom proto, že nejsem dost dobrá a NIKDY NEBUDU?! No to mi tam "vlítlo" teď! No hezky. No, mám dokonce týdne volno, tak budu mít dost času
o všem přemýšlet a zpracovávat. A taky se chystám na ten velký úklid. Dík za ten výborný nápad, jednu věc přinesu a tři vyhodím.
Děkuji moc za všechno, Kájo.
S vděčností Jarka

Re: 15.čištění

Datum: 01.06.2016 | Vložil: Kája

Milá Jarko
ani nevíte jakou jste mi zrovna udělala radost.
vím jistě jste ji měla sama při psaní textu je to poznat přesto věřte že ji sdílím s vámi.
ANO vy sama jen jste na to také sama musela přijít.
neříkám že to bude dále lehké ale věřte že to stojí za to a jak se na to či ono bude kdokoliv dívat vám může být jedno.
jste stejně kouzelná bytost jako každá jiná. na rozdíl od jiných jste však udělala vědomě krok k tomu abyste dozrála
držím palce a posílám usměv
s Láskou a v Lásce Kája

30 dní v očistném procesu - závěrečné shrnutí

Datum: 04.06.2016 | Vložil: Jarka

Dobrý den Kájo, ráda bych začala tím, proč jsem vlastně do tohoto procesu vstoupila. Chtěla jsem se posunout dál na své duchovní cestě, protože už dlouhou dobu jsem trčela na místě. A jak to dopadlo? Co
jsem nakonec získala? A uvědomila jsem si to právě teď! Našla jsem SAMA SEBE! Pro mě je to momentálně to nejkrásnější, co mě mohlo potkat. Většina lidí hledá sebe sama, ne každému se to podaří, a taky si pod tím představuje každý něco jiného. Já jsem si UVĚDOMILA to, co jsem vlastně dávno věděla, že já jsem středem svého světa a všechno, co děje kolem mě je jen a jen o mně a především o vztahu, který mám sama se sebou.Chování druhých vůči mě, které se mi nelíbí, je pro mě nepřijatelné, jen vypovídá o tom, že se nemám dostatečně ráda. Pochopila jsem, že trestat se za špatné myšlenky, hněv nebo pomluvy je naprostý nesmysl. I když nic z toho není hezké, teď to beru jako upozornění, že některá část mého já potřebuje moji pozornost, léčení, útěchu a hlavně lásku, lásku a lásku. Bez ní je život naprosto nesmyslný, stejně jako hledání lásky u těch druhých.
Celý proces rozhodně nebyl jednoduchý. Bylo to jak na houpačce, euforii střídal strach, pochybnosti, zpočátku i co se týče očistného procesu a ne vždy bylo snadné dostat se zpět do pohody. V první polovině procesu se nic moc nedělo, pokud nepočítám, že mě bolelo kde co, byla otrávená, protivná, unavená, ospalá, upocená, a kdo ví, co ještě. Vlastně, až jsem se pustila svých očekávání, jak by to mělo probíhat, že by mě mělo být čím dál líp a ne opačně, nečekala jsem přesně ve 22.00, kdy začínalo čištění, narovnaná jak prkno, ve střehu, co se začne dít a zkoumat důkladně každý svůj případný pocit, ale naopak klidně jsem lehla s tím, že když se bude něco dít, tak bude, když ne, tak nebude a když usnu, tak co, teprve se všechno dalo do pohybu. To co jsem pochopila za posledních 14 dní mi připadá až k neuvěření a tím posledním čištěním to zdaleka neskončilo. Uklízím v sobě, uklízím kolem sebe. Zjistila jsem že většinu věcí vůbec nepotřebuju, hlavně v 55. letech vypadat na 30!
Mnohem důležitější než věci jsou lidi. Rodina, přátelé, kamarádky - sdílet s nimi svůj život.
Jsem ráda, že jsem proces dokončila, a to i díky Vám, Vašim povzbuzujícím slovům. Proto s potěšením a hlubokou vděčností přijímám Vaši další nabídku. Přiznám se, že bych taky někdy chtěla dělat pro druhé to, co děláte Vy pro nás.
Děkuiji Vám, paní Radce, ostatním účastníkům procesu, když mi bylo špatně, tak mě uklidnilo, že jsou na tom podobně a vlastně děkuji i sama sobě, bez mého přičinění by to nešlo. Mám Vás ráda a teď už i sama sebe.
S vděčností Jarka

Modrobílý plamen Květu života - Jarka

Datum: 05.06.2016 | Vložil: Jarka

Články jsem si přečetla, prosím o napojení v sobotu 11.6.2016.
Mnohokrát děkuji.
S vděčností Jarka

Přidat nový příspěvek