13 - Renata

Představuji  Vám třináctého účastníka, který splnil všechny podmínky a souhlasí s tím, že se s Vámi podělí vždy o své prožitky.
  • jméno - Renata
  • věk - 49 let
  • kraj - západočeský
  • přiřazen na seznam 8.5.2016 a první pročištění proběhne 10.5.2016 ve 22:00 hod. následně každý sudý den ve stejnou dobu a poslední pročištění proběhne 10.6.2016 
Renata napsala:
 
 
Dobrý den Karle,
 
už po několikáté jsem narazila na webu na vaši nabídku pročisťování a dnes jsem se k ní znovu vrátila. Poslechnu tedy svojí intuici a chtěla bych se přihlásit, abych na vlastní kůži mohla pozorovat a vyhodnotit svojí vlastní zkušenost s tímto čistěním a pracovat sama na sobě. 
 
Duchovním probuzením procházím už asi 20 let. Myslím, že mám už za sebou hodně práce na sobě, kdy js em většinou spoléhala sama na sebe a nepodléhala žádným zaručeným ezo metodám a kurzům. Stále v sobě cítím ale nějaký zásadní blok, který by mě naplno pustil do tvoření nového světa v jednotě a nastolil rovnováhu mezi dáváním a přijímáním(hlavně z té finanční stránky, která v dualitě je stále potřebná a v jednotě není nijak vytvořená, proto pracuji také zdarma). Možná jsou tak zastaveni ti, kteří jsou již připraveni pro práci v nové Zemi, ale dokáži přijmout i fakt, že je to nějaký můj nevyřešený problém a blok. Jinak bych vás neoslovovala. Nejsem už schopna pracovat v nastaveném systému. Ráda bych se zbavila i ženského zdravotn&i acute;ho problému. 
 
Děkuji za možnost, kterou nabízíte. Přijmu i případné nezařazení. Následující měsíc do 9.6. mám volný a připravený pro očistu :-)
Renata
 

Renata - ukončení účasti.

službu do které se přihlásila 

Shambhala 30 dní s očištěním nedokončila

 

 

 

Paní Renata se rozhodla svou účast v tomto „projektu“ ukončit.

Tak jako účast na tomto projektu, byla stejná svobodná vůle na její straně při ukončení. Co ji k tomu vedlo a jak vše vnímala si můžete přečíst níže.

Doporučuji se seznámit s jejím příběhem, tak jak jej ona sama zde zaznamenala, protože si myslím, že to stojí za to.

V podstatě potvrdila, že toto vše je jen o nás a jen na nás samotných jakým směrem se bude náš život ubírat a jaká smysl mu dáme. Potvrdila to o čem se zde stále a na mnohých místech hovoří  a tím je, že nic nenajdeme mimo nás samotných a vše je, jen a jen  v nás. Vše co potřebujeme, máme v sobě a není třeba nikde jinde hledat, protože nikde jinde nic nenajdeme. Celý tento „proces“ stejně jako další navazující věci jsou zde jen jako podpora pro to, abyste našli sami sebe a uvědomili si právě to o čem paní Renata mluví.

Vše je proces a vše opravdu nějaký čas trvá než se nahromaděné věci v nás rozpustí a udělají tak místo pro nové. Nelze očekávat že se věci změní ze dne na den a nebo, že se stane „zázrak“ a my se probudíme jako noví „lidé“.

Vše je a vždy zůstane práce na sobě samém a objevování toho co všichni máme v sobě a dokud to nenalezneme a nepřijmeme stále budeme těmi „poutníky“ co hledají a nenachází.

To co hledáme je v samotném  středu našich srdcí. Je to Kristus, který vede a řídí každý náš krok a kterého my zde známe jako Ježíše z Nazaretu.

Ve chvíli kdy toto objevíme, pochopíme a plně přijmeme, pak již nepotřebujme nic hledat. Našli jsme jeho a tím jsme našli sebe.

Celý tento proces a další navazující věci, jsou zde opravdu jen a jen k tomu, aby nám ti nahoře stejně jako ti dole dopomohli k tomu, abychom ten samotný střed v našich srdcích nalezli. To jak dalece však na své cestě dojdeš, co a jak se ti pročistí a změní ve tvém dosavadním životě však vždy je a bude jen a jen na tobě samém člověče.

Ten kdo bude žít celá desetiletí někde vysoko v horách a nebo někde na samotě nepotřebuje procházet podobnými procesy, protože ten v tom procesu transformace žije.

S nikým se nesrovnávejme, protože všichni jsme „dokonalí“ v každém našem okamžiku našich životů. Přesto pokud se chceme z něčeho poučit musíme věci vidět a vnímat správně. Nic v našich životech, myšleno žádný posun zde není a nikdy nebude zadarmo. Za každým uvědoměním za každým posunem vpřed něco stojí a nikdy to není a nebude jednoduché a lehké.

Pokud se budete seznamovat s krátkým příběhem paní Renaty a já věřím, že každému toto může něco přinést, pak nezapomínejte na to, že paní Renata jak v samotném úvodu při přihlášení napsala je na „duchovní cestě více jak dvacet let. Tím chci říci, že tohle je a byla bytost, která na sobě již řadu let pracovala.

Děkuji tímto paní Renatě  za její účast a přeji jí na její další cestě jen to nejlepší. Děkuji, že zde pro další příchozí zanechala velmi inspirující informace a každý příchozí ať si z nich vezme co právě potřebuje.

S Láskou a v Lásce Kája

Z důvodů aby se nikdo dále historicky k textům nijak nevyjadřoval a nezasahoval tak do vytvořeného díla, byl celý diskuzní "blok" překopírován do běžného formátu a zároveň byla odtraněna možnost jakýchkoliv dalších příspěvků. 

příspěvky byly zároveň seřazeny podle data vzniku, takže poslední příspěvek paní Renaty je na konci stránky.

13 - Renata

1.působení očistných energií

datum: 12.05.2016 | vložil: Renata

Dobrý den Karle, píši až dnes svoji reakci na první zasílání očistných energií, protože jsem včera nebyla téměř celý den online. 
Hned s první mailovou korespondencí jsem ucítila energii, která se propojila s mojí a lehce se mi točila hlava. Tudíž jsem napojená od prvního kontaktu.
Při prvním léčivém příjmu jsem v prvních okamžicích vnímala zeleno, stříbrno, zlaté světlo, které se uvnitř mě změnilo v pravotočivou spirálu a působilo v těle počas příjmu a nejspíš zůstává stále. Vědomě jsem požádala mé fyzické tělo, aby se otevřelo těmto energiím a spolupracovalo se vším, co je se mnou v souladu. Přišla si ke mě lehnout i má fenka a myslím, že se také intuitivně napojila na mě. Druhý den jsem prožila v klidu na výletě v Praze a večer jsem se zúčastnila koncertu Gregoriánů, jejichž hudba na mě působila též léčivě. Takže je vše směrováno stále k jednomu cíli - očistnému samoléčení za pomoci všeho, co mně přichází do cesty. S vděčností přijímám tyto dary. R.

 

Re: 1.působení očistných energií

datum: 12.05.2016 | vložil: Kája

Milá Renato
v podstatě není k vašemu vnímání a prožitkům co dadat protože jak je vidno sama víte oč zde jde a to je milé. Samozřejmě jako mnozí z těch co si dají pozor jste opět dokázala že energie kolem vás se mění již v okamžiku vědomého rozhodnutí něco změnit a zapojit se.
na sobě jste měla 4 nějaké entity a dvě přivtělené duše, takže předpokládám že každým dalším dnem pocítíte daleko lépe jaké to je být čistý a věci se kolem vás a ve vás začnou ryhleji měnit a to samozřejmě pocítíte jako změnu stavu který může mít a bude také mít různé dopady. 
s Láskou a v Lásce Kája


2. působení očistných energií

datum: 13.05.2016 | vložil: Renata

Hezký den Kájo! Musím se vyjádřit k další vlně uzdravujících energií raději hned, protože mě neustále překvapuje, jak jsou ty energie krásně čitelné, pokud se člověk opravdu vědomě rozhodne pro změnu.
Asi hodinu před přenosem se mé tělo začalo připravovat na energie a já cítila lehkou úzkost bez příčiny. Začala mě být zima, zábly ruce i nohy. Vzala jsem si tedy teplé ponožky a deku. 
Na začátku působení energií se mi objevil před mým zrakem šedostříbrný had, který se rozdvojil a jeho dva kusy se propletly opět ve spirálu a mířily vzhůru. Jistě to bude mít mnoho výkladů, které budou spojeny s nějakým ozdravným procesem v těle včetně hadí síly. 
Osobně jsem pak cítila teplo, které se rozlévalo od nohou postupně směrem výš a ukotvilo se v solaru, kde jsem ho cítila s mírným tlakem až do konce. Tak nějak pod prsy končilo, výš nešlo. Celý proces mě dokonale prohřál a já měla tělo jak kamínka a spala jsem dobře. Přeji všem pěkný den!R.


Re: 2. působení očistných energií

datum: 14.05.2016 | vložil: Kája

K tomuto krásnému textu není v dané chvíli v podstatě co dodat. vnímavý člověk v něm nalezne mnohé a především pak potvrzení a utvrzení toho, že všechny ty změny v nás a tím také kolem nás musí být a budou jen na základě toho že jsme se vědomě rozhodli a sami na sobě budeme pracovat a dávat čas především sama sobě. a je dobré si vše zapsat hned nebo co nejdříve protože to máme ještě v živé paměti.
s Láskou a v Lásce Kája

 

3.působení očistných energií

datum: 15.05.2016 | vložil: Renata

Dnes večer dostávám pokyn, že mohu již napsat své prožitky ze včerejšího čistění. Bylo to hodně neobvyklé, protože jsem typ člověka, který je velmi důsledný a dochvilný. Ale stalo se, že při čekání na 22.hodinu, kterou jsem měla neustále na mysli, se nám ve 21,30 hod. zastavily hodiny, které jsem sledovala. Což jsem samozřejmě nejdříve netušila. Hráli jsme s celou mojí nejbližší rodinou( dospělými dětmi a manželem) společenskou hru. Tudíž jsem přijímala energie v jejich společnosti a tím pádem se stalo, že byli všichni součástí přítomných léčivých energií a přítomného okamžiku, ve kterém čas neexistoval :-)... Vnímám to velmi pozitivně jako takové znamení, kdy něco skončilo, aby mohlo vstoupit nové.... Tak se stalo samo a přirozeně... byl to nevšední zážitek a uvědomění....děkuji za to, že jsem součástí tohoto procesu...R.


Re: 3.působení očistných energií

datum: 16.05.2016 | vložil: Kája

Jedna z věcí, kterou by si měl člověk plně uvědomit aby se vůbec mohl posunout dále je, že náhody nejsou a náhoda není nic.
stejně tak nebyla náhoda ani to, že se vám zastavili hodiny a vy všichni jste tak mohli prožívat společně ten daný okamžik tady a teď.
je to kouzelný příběh daného okamžiku a já děkuji za jeho sdílení.
S Láskou a v Lásce Kája


4.očista - pročistění finančního toku hojnosti

datum: 17.05.2016 | vložil: Renata

Po včerejším večerním působení se zdálo, že nebudu mít žádné nové prožitky ke sdílení. Nicméně dnes se opět ukázalo, že energie působí stále a zaměřují se na situace a problémy, které jsem vyslala svým záměrem hned na začátku, a kvůli kterým jsem vstoupila do tohoto projektu.
Hned ráno jsem dostala impulz jít do města nakupovat. Ne však klasický nákup pro rodinu, ale hlavně sobě udělat nějakou radost. Během dvou hodin jsem měla nakoupeno a v peněžence vyluxováno a to včetně peněz, které jsem měla odložené na případ "co kdyby", což byla pro mne taková malá jistota pro případ nedostatku, čímž jsem neustále dávala vesmíru najevo, že mu nevěřím :-)
Nakupovalo se mi velice lehce, což byl oproti dříve opravdu znatelný rozdíl. Rozhodovala jsem se rychle a s radostí jsem peníze pouštěla. Opět jsem si nenechávala žádný čas na rozmyšlení nějakého nákupu, jako jsem to dělala dříve. Nejdražší částka nákupu byly nové boty, opět v tom vidím symboliku nově nastoupené cesty :-)
Nákup jsem ukončila přesně za pět minut 12! Zbylo mě v peněžence jen pár korun, které jsem později utratila v kavárně s kamarádkou. 
Abych zachovala rovnováhu ve všem, při návratu domů jsem zbalila pytel starého nepotřebného oblečení a odvezla na charitu. Tak nějak intuitivně jsem cítila, ale také hned jednala. Dříve mně chyběla tato rychlá akce k činu! Tu jsem dnes sama na sobě pozorovala a měla sama ze sebe velkou radost. Věřím a cítím, že jsem si tak otevřela kohoutek toku finanční hojnosti, který jsem si sama přiškrcovala. Otevírám se vědomě hojnosti na všech svých úrovních! Děkuji! R.


Re: 4.očista - pročistění finančního toku hojnosti

datum: 18.05.2016 | vložil: Kája

Velmi hezky napsáno a je to k zamyšlení. jen v tom krátkém textu je mnoho věcí o kterých by se dalo diskutovat celé hodiny a dny jak tomu vlastně je a pokud se sami nezastavíme a nezamyslíme, dokud my sami se nebudeme zabývat sami sebou nic se nezmění. nikdo tohle za nás neumí a nemůže udělat. není potřeba se dívat na televizi není potřeba utrácet to nejcennější co máme a tím je čas na blbost a zbytečnostech. je potřeba tento čas věnovat sám sobě.
společnost a systém je tak zcela záměrně nastaven aby nás ovládal a manipuloval s námi a bral nám zcela vědomě náš čas. pokud nám někdo vezme čas a my se nemůžeme zamýšlet a dávat jej sobě sama, pak se stáváme otroky.
jsem velmi rád a ukazujete to ve svých příspěvcích že se věnujete sama sobě, že investujete čas do sebe sama.
a jak to bude s tokem a koutkem k vám to ukáže až čas a možná vám ukáže že to není důležité že to vlastně nepotřebujete protože Kristus se vždy nakonec postará jen jej musíme zcela přijmout ne jen říci já věřím.
s Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: 4.očista - pročistění finančního toku hojnosti

datum: 18.05.2016 | vložil: Renata

Děkuji, myslím že je zcela možné, že se ukáže, že to vlastně není tolik důležité. Pro mě je vlastně důležitější to uvědomění, že za každým svým větším či menším problémem stojíme my sami. V okamžiku pochopení a přijetí se vše rozpouští a čistí samo... S láskou Renata


Re: Re: Re: 4.očista - pročistění finančního toku hojnosti

datum: 18.05.2016 | vložil: Renata

Z dnešních aktuálních informací na netu jsem se dozvěděla, že se právě aktuálně pročisťuje finanční tok hojnosti na kolektivní úrovni. Takže je zde jasné, že to co děláme pro sebe, děláme zároveň pro všechny! :-) R.

 

5. očista - ČAS

datum: 19.05.2016 | vložil: Renata

V poslední době se mi zdá, že se mi ztratil čas... asi už ho nepotřebuji... I ty hodiny mně to daly nedávno najevo... Hodinky už nenosím několik let.... Budíka nepotřebuji... Vstávám kdy se chce mému tělu... Jdu spát, když mé tělo chce... Vždy jsem tam, kde mám být v pravý čas...
Každým dnem si uvědomuji, že jsem stále více svobodnější.... Mohu to porovnat s tím, když jsem vedla tzv. normální život a pohled na hodiny mě neustále poháněl kupředu... 
Když člověk začne žít přítomným okamžikem zjistí, že vše se děje samo... Mohu říct, že takových dní mám již většinu, ale občas ještě přicházejí zkoušky, které mě na chvíli ještě stáhnou zpět... nicméně i těch ubývá... Když se člověk jednou vydá na Cestu, není už návratu zpět... Přeji všem, aby proměnili svůj vyměřený čas zde na Zemi v nalezení sama sebe... Renata

 

6.očista - PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK

datum: 21.05.2016 | vložil: Renata

Každým dnem pociťuji, že jdu stále hlouběji do vlastní instrospekce a spouští se očistný proces prožívání ... Jakoby se vše sbíhalo do jednoho bodu, kterým je Přítomný Okamžik... za tím bodem už nic není... jen ticho...
Připadá mi stále úsměvnější vše, co jsem dříve pokládala za normální... všechny iluze se rozpadají... Bohužel také vidím i to co se mi nelíbí, a které se zdá mnohým líbivé, ale plně respektuji cesty druhých ... Většina stále hledá vně, ale tam nic nenajde, pokud se plně neoddá vlastnímu procesu samoléčení, které přijde jedině skrze ně a jejich uvědomění prožitku přítomnosti... V tom okamžiku se stanou pravdou, protože jí najednou žijí ...S láskou všem v Přítomnosti Renata

6.očista - PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK

datum: 22.05.2016 | vložil: Kája

V víte přesně o čem mluvíte a já jsem vděčný že věci zde jsou obohaceny o podobná sdělení protože ono to je pravdou.
dnes už se ani já nesnažím kohokoliv přesvědčovat a dokonce ani mnohým nic vysvětlovat protože mnohdy považují vysvětlování za přesvědčování.
jsem zde dnes pro kohokoliv bez rozdílu věku pohlaví a nebo postavení je mi jedno zda jde o "uklízečku" nebo člověka se třemi diplomy. každý dostane od mne stejnou "službu". jsem zde však jen pro ty kdo vědí co chtějí a jsou připraveni. mnozí chtějí a přitom si nedokážou přečíst sami nic a žádají o bližší informace co a jak mají dělat. dnes už se tím vším nezabývám protože kdo něco chce musí pro to něco také udělat.
s Láskou a v Lásce Kája


6. očista - PRAVDA

datum: 22.05.2016 | vložil: Renata

Mnoho se mluví o pravdě, o hledání pravdy ... ale ta slova jsou většinou prázdná, bez prožitku... V pochopení a prožití přítomného okamžiku se pravdou staneme, protože ji žijeme... Proto už není třeba pravdu hledat... stačí se jí stát... všem s Láskou v Přítomnosti R.

 

Re: 6. očista - PRAVDA

datum: 22.05.2016 | vložil: Kája

Krásně napsáno ale každý je zde jinak dlouho a tak každá duše je v daném okamžiku jen tak vyzrálá jak je a "pravda" kterou hledá a nebo ke které musí sama jednoho dne dojít je pro ní ještě hodně daleko. ano celý "proces" zrání jde bezesporu urychli a bylo by to jistě i prospěšné, ale k tomu vede ještě dlouhá cesta právě těch co již jsou dále a mohou najít či objevit onu pravdu o které to je a pak na jejím základě se podle toho řídit a působit na ty kolem sebe. to je jediná cesta jak se nenásilně dostat dopředu jako celek a být či stát se vlastně jednotou.
s Láskou a v Lásce Kája


DECH

datum: 23.05.2016 | vložil: Renata

To co píši, žiji, prožívám... Záleží na tom,na co zaměřím svoji pozornost... Včera jsem se zaměřila na svůj dech... vědomě jsem vdechovala energie plné lásky a posílala každé buňce svého těla...výdech byl vyjádřením vděčnosti... vnímala jsem, jak buňky se mnou komunikují a tetelí se blahem...
Hezké prožívání všem... Renata


Re: DECH

datum: 24.05.2016 | vložil: Kája

jsme stejní a přesto každý jiný a tak si každý sám nakonec v danou chvíli musí najít to v čem je mu hezky a co jej naplňuje.
rozumí nakonec jen sám sobě a druzí mu rozumět nemusí na tom nezáleží , přesto si každý z podobných věcí může mnohé odnést a to nás všechny posunuje a posiluje.
je to jeden z mnoha krůčků k Jednotě
S Láskou a v Lásce Kája


VIZE

datum: 24.05.2016 | vložil: Renata

Dnes jsem dostala jasnou vizi k mému dalšímu směrování.... To byl ten bod, kde jsem stála a neviděla dál... UŽ VÍM! DĚKUJI! 
V zápětí jsem dostala potvrzení i prostřednictvím synchronizačního dění, kdy jsem si svůj záměr přečetla jednoduše v jednom článku. 
Věci se dějí, když se pustíme a pozorujeme... 
Cítím vděk a radost! Vydržte, stojí to za to! Renata


Re: VIZE

datum: 24.05.2016 | vložil: Kája

Vydržet ano o to zde jde, protože možná jsem to ještě neřekl dost jasně, ale každý kdo se vydá podobnou cestou musí nakonec počítat s tím, že bude vystaven celé řadě různých "útoků" druhé strany protože ONI nemají zájem na tom, abychom měnili nějakým způsobem svůj zaběhlá život a stávali se tak jinými. 
S Láskou a v Lásce Kája


ZKOUŠKY A ODMĚNY

datum: 25.05.2016 | vložil: Renata

Často se mi stává, že vždy když projdu nějakou zkoušku a úspěšně ji složím, v zápětí dostanu nějaký dárek ... Buď ve hmotné podobě, jako například v kavárně dostanu omylem dvojitou kávu nebo mě jí zaplatí někdo jiný...nebo přijde inspirace ke tvoření, které mě zase posune o kousek dál... A takovými malými krůčky pokračuji na své cestě stále dále... Je to opravdu někdy vzrušující cesta, když člověk dokáže rozklíčovat různé situace a nalézá v nich sám odpovědi.... Renata


Re: ZKOUŠKY A ODMĚNY

datum: 25.05.2016 | vložil: Kája

Jsem rád, že člověku jako vy, který se dlouhodobě zabývá duchovnem tohle vše přece jen něco dává a těším se až bude konec této fáze po třiceti dnech a napíšete nějaké "závěrečné" vyhodnocení.
S Láskou a v Lásce Kája


VNITŘNÍ ORGASMUS

datum: 26.05.2016 | vložil: Renata

Dnes mě zaplavují láskyplné vlny radosti a štěstí... je to neustálý takový vnitřní orgasmus.... tak jsem se musela zase podělit .... a to se neděje nic mimořádného... normálně vařím a jsem v ráji :-)
Takže všichni se máme na co těšit :-)
Renata


Re: VNITŘNÍ ORGASMUS

datum: 27.05.2016 | vložil: Kája

To je to co jsme pozapomněli pod vlivem toho všeho kolem sebe každý den. sám shon a stres a podobně. a my jsme se zapoměli radovat a těšit se z maličkostí a dělat radost jeden druhému a předávat ji a šířit.
všude kolem nás jen pesimismus negativita a podobně. pustíme rádio samé blbé zpráva pustíme televizi samé vraždy násilí krev, podíváme se na novinový stánek a vidíme samé titulky o podvodech a podobně. 
nic co by nás mohlo těšit a přesto z toho cesta ven je a to je šířit sami mezi sebou onu radost která se skládá s každodeních maličkostí.
ráno vstanu a vidím děti jak se mračí a nic nemluví a ptám se proč si nezpíváte proč se neusmíváte proč nevítáte nový den s úsměvem a láskou. 
Proč ? myslím že odpověď je jednoduchá a je v onom přirovnání " opička vidí, opička dělá ".
to my jsme je to nenaučili to oni nám jen ukazují jací jsme my po ránu . oni se tak nenarodili to my jim předáváme tyhle vzorce chování a vytváříme v nich něco co vlastně nechceme .
jsme schopni jim říci proč se mračíš proč se nesměješ proč si nehraješ a podobně. Proč asi.
S Láskou a v Lásce Kája


Bolest hlavy

datum: 28.05.2016 | vložil: Renata

Už dva dny cítím hlavu... tedy bolest hlavy... dnes odpoledne už je z toho téměř migréna.... možná je to bouřkovou činností, která se tady stále motá nebo si tělo prostě žádá více odpočinku a vnitřně se přenastavuje ... tak odpočívám... R.
 


Re: Bolest hlavy

datum: 28.05.2016 | vložil: Kája

Já myslím že je to mnohem jednoduší a pramení to jen z toho že máme v hlavě mnoho myšlenek a vše bychom chtěli vyřešit a znát najednou.
stačí se jen pozorovat a zjistíte že to z počasí není. to zase ona hlava jen vyplodila odpověď se kterou se uspokojíme.
s Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: Bolest hlavy

datum: 29.05.2016 | vložil: Renata

Já tedy necítím, že bych měla v hlavě chaos myšlenek.. spíš jen vygumováno... .. takže jsem jen registrovala svým pozorováním změnu, protože na to vůbec netrpím ... ale dnes už OK ... děkuji :-) R.

 

RESTART V HLAVĚ

datum: 30.05.2016 | vložil: Renata

Dneska vnímám, že v té hlavě přece jen došlo ke změně a přeprogramování jak jsem psala původně ... po tom tzv. výmazu a migréně, kdy jsem neměla v hlavě vůbec nic, jen prostě takové STOP... došlo k restartu mysli na určitých úrovních, a prostor v hlavě je najednou takový nekonečný a čistý, připraven na vše co bude opět jen na nových základech...nových programech... dává mě to takovou ještě větší lehkost bytí...Máme v sobě všechny odpovědi na naše otázky... jen pozorovat sami sebe a nenechat se ovlivnit okolím... Děkuji... Renata


Re: RESTART V HLAVĚ

datum: 31.05.2016 | vložil: Kája

vždyť to je to co zde celou dobu říkám a píšu a snažím se šířit jen to vždy asi napíšu tak nějak neohrabaně že mi nikdo nerozumí si myslím a vy to zde píšete tak jasně - děkuji
s Láskou a v Lásce Kája


PŘIJETÍ, POCHOPENÍ, ZPRACOVÁNÍ PROBLÉMU

datum: 01.06.2016 | vložil: Renata

Znovu se vracím k mému tématu "hlavy".... Včera jsem pochopila, že ta migréna, byl ten "zásadní blok", který jsem zmiňovala v úvodním dopise a který se projevil fyzickou bolestí, kterou jsem zpracovala a následně se vše rozpustilo a žádný blok už ani nikde nevidím... byla to jen překážka v mé hlavě, kterou jsem si vytvářela sama svým přesvědčením, že tam nějaký blok je... 
Vše je proces, chvíli trvá, než se vše staré rozpustí a my sami uděláme prostor pro vše nové... vše přijmeme, pochopíme, zpracujeme a vidíme! Vše je jen o tom, dát sami sobě pozornost! To je jediná správná cesta. Proto vydržte! 
Děkuji za další své uvědomění! Renata


Re: PŘIJETÍ, POCHOPENÍ, ZPRACOVÁNÍ PROBLÉMU

datum: 01.06.2016 | vložil: Kája

sedím a koukám na ta písmenka s otevřenou pusou :) v tom nejlepším slova smyslu, protože to je nádhera jak jste to popsala a došla do tohoto bodu k tomuto uvědomění.
máte naprostou pravdu a vše je jen a jen v nás a nemusíme hledat nic okolo sebe, potřebujeme jen sebe sama. 
všechny tyto energie a celý tento proces je zde jen a jen pro vaší podporu ale pokud vy sami vědomě nebudete chtít nezmění se nic.
přeji všem jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája


UKOTVENÍ V NOVÉ REALITĚ

datum: 03.06.2016 | vložil: Renata

Každý den mám silnější pocit, že se stále více a více ukotvuji v nové realitě... jen občas se vracím zpět... Neustále to nabývá na intenzitě, vědomý prožitek přítomnosti mě zavádí do jednoty, v níž zažívám pocity blaženosti a klidu ... záležitosti duality nechávám za sebou... jsem otevřená všemu co proudí z vesmíru a je nám tady podporou, zároveň s tím splývám v jedno...Renata


Re: UKOTVENÍ V NOVÉ REALITĚ

datum: 04.06.2016 | vložil: Kája

Každým svým pocitem a každou naší myšlenkou něco ukotvujeme a v sobě samých posilujeme či naopak rozpouštíme a je tedy na nás jak budeme věci kolem sebe přijímat a jak se na ně budeme dívat a proto bychom měli vědomě být v těch okamžicích ve kterých nám je hezky a ty rozvíjet bavit se o nich diskutovat a tím také posilovat. no cesta k Jednotě je ještě hodně dlouhá .
V Lásce a s Láskou Kája


UKONČENÍ ÚČASTI

datum: 06.06.2016 | vložil: Renata

Musím zde dnes napsat, že na poslední dvě plánované očisty jsem zapomněla.... Samozřejmě, že vím, že energie působí stále, nicméně i když jsem to v podvědomí měla vždy i před 22 hodinou, posléze jsem zjistila, že je to najednou pryč.... Když se mi to stalo poprvé, říkala jsem si, náhoda... ale po druhé? 
Ano, nic není náhoda a je to pro mne jasné znamení, že svoji účast v tomto projektu mám ukončit. Je naplněno co naplněno být mělo. Je třeba se plně postavit do své síly a všechny berličky odhodit. Nebýt závislá na ničem a na nikom z venka.
Děkuji tedy tímto za možnost se ještě více zastavit a zrekapitulovat svoji cestu. Měla jsem pocit, jako bych skládala maturitu a procházela závěrečnou zkouškou. Vše co jsem zde napsala je výsledek mé dlouhodobé práce na sobě a toto byla pro mne zkušenost, která mne dovedla ještě více do prožívání přítomného okamžiku a do ještě větší hloubky svojí introspekce. Proto oceňuji hlavně ty osobní poznámky, ve kterých budu nejspíš dál pokračovat sama pro sebe. 
Tuto očistu ale zakončím zase tak, jako mě to prostě samo přichází. Za dva dny odjíždím k moři a nechám už vše na přírodě - vodě a sluníčku. Opět to jistě není náhoda ... očista do čista :-)
Dalšího projektu a napojování na Modrobílý plamen Květu života se také již nezúčastním. Mé poznání je takové, že vše se děje přirozeně a samo v okamžiku, kdy sami do určitých úrovní dojdeme svým pochopením a výškou vibrací. 
Ještě jednou děkuji Kájovi za tuto zkušenost, kterou zde nabízí, a která je pro mne i inspirací v mé práci. S láskou Renata