Krátké ohlédnutí.

Shambhala 30 dní s čištěním

 

Před pár týdny jsem zde přišel s mimořádnou nabídkou a nabídl jsem 20 účastníkům, kteří se přihlásí a splní podmínky, že je provedu a to zcela zdarma službou Shambhala 30 dní s očištěním.

Protože poslední z účastníků, před pád dny tento proces dokončil a prošel jím, tak přicházím s malým ohlédnutím jak to vše dopadlo, co nám toto ukázalo a k čemu to vlastně bylo.

Do programu se opravdu přihlásilo právě a přesně 20 účastníků, kteří byli ochotni se zde s vámi dělit o své prožitky při čištění a zveřejnit je.

Skupina těchto účastníků byla tak různorodá, že lepší bych si sám ani nemohl vybrat, protože v zastoupení tam byli snad všechny možné „věci“.

Setkali se zde lidé, kteří se „duchovnu“ již dlouhou dobu věnují až po „ty“ kteří si chtěli něco vyzkoušet a projít touto službou.  Ve skupině se objevily nakonec i páry a bylo jich více, takže nakonec to nebylo či není ani dvacet příběhů, ale mnohem více.

Moje představa byla v počátku taková, že každému napíšu osobně jen po prvním pročištění a sdělím mu jak na tom byl. Zavrtal jsem se však do toho takovým způsobem, že jsem zde denně trávil spousty času a každému v podstatě na každý příspěvek odpovídal. Vzniklo tak pro další příchozí v čase unikátní dílo, se kterým by se měl každý seznámit, než se rozhodne podobnou službu podstoupit, protože je tam následně v příspěvcích a odpovědích zodpovězeno vše nač se kdy kdo může zeptat a nebo co by jej zajímalo.

Občas říkám, že tohle není pro všechny a že já sám zde také nejsem pro každého. Někdy to na té druhé straně vyzní jinak než to člověk myslí a je to pochopitelné. Nicméně i zde tohle dílo dvaceti duší jednoznačně dokazuje, že je a není toto pro každého.

Je to pro každého z pohledu, že se každý může do podobného procesu čištění a změn přihlásit. Z druhé strany, a to také celé toto obsáhlé dílo, které má pokračování, dokazuje, že ne každý je na něco podobného připraven a nakonec neprojde, nedojde do cíle, odstoupí, ukončí proces, „vzdá to“. To neukazuje na to, že by byl horším než někdo jiný, jen v dané chvíli ještě nebyl připraven něčím podobným projít.

Přišel jsem zde se službou se kterou se jen tak v tom našem „duchovním“ rybníku nesetkáte, protože projít v průběhu měsíce 15 krát čištěním a být zbaven u tohoto pročišťování všeho možného co vás jen napadne dnes v dané chvíli snad nikdo ještě nenabízí. Ano setkáme se zde s nabídkami na pročištění a odvedení entit, zharmonizovaní čaker a podobně, ale jednorázově.

Zamyslete se pak jaký je rozdíl při jednorázovém pročištění a pročištění, které běží celý měsíc. A klidně zde zmíním i cenu protože žijeme ve světě kde se stále ještě platí a bez toho není v podstatě nic. Za službu, kterou nabízím po dobu celého měsíce zaplatíte pouhých 600Kč a navíc pokud se rozhodnete jednoho dne požádat o zasvěcení do Shambhaly pak za oba dva první stupně zaplatíte dohromady také jen 600 Kč. Porovnejte to s jednorázovým čištěním a nějakou harmonizací čaker a podobně, kde zdaleka nejde o hluboké a dlouhodobé čištění, a za jedno sezení ( pročištění ) zaplatíte od 600 Kč výše.

Samozřejmě toto pročišťování je docela náročné na vás samotné a jednotlivé příběhy pokud se s nimi seznámíte to jednoznačně dokazují. Mimo jiné i proto to zde je, tyhle příběhy, aby každý kdo v čase se někdy rozhodne se vydat touto cestou, se seznámí se vším co jej může potkat a nebo s čím se setká.

Samotné pročištění se dnes netýká jen vás samotných, ale je rozšířeno i na vaše prostory. V tomto pročištění jsou dnes zahrnuty kletby jakéhokoliv druhu a spousty jiných věcí a protože toto jde opravdu do hloubky, je celý proces náročný pro vás samotné a je potřeba si to uvědomit.

Není to tak, jak někteří říkají, že andělé z vás sundají vše a že všechny tyto energie jsou povznášející a podobně. Jsou to bláboly a klidně jim můžete věřit pokud sami chcete, ale tak to nefunguje. Vy sami si tím vším musíte projít a není to lehké a není to jednoduché ale zadarmo, tím myslím bez práce na sobě sama, zde nedostanete od těch zhora nic a kdo říká a šíří něco jiného, ten lže a vykládá vám pohádky.

V průběhu celého procesu, kdy se zde tvořily jednotlivé příběhy, jsem byl veden k tomu, aby toto pokračovalo dále a provedl ty, kteří mají zájem z této skupiny pokračovat dalšími kroky. Tak se stalo, že jsem se rozhodl, že ty kteří prošli celým procesem Shambhala 30 dní s pročištěním napojím pokud budou chtít na energie modrobílého plamene Květu života, aby opět další příchozí viděli a uvědomovali si jak by mohli pokračovat dále.

Než jsem stačil zveřejnit, že takto učiním, objevil se na internetu článek od Mileny, která stála po mém boku v době, kdy jsme toto vše tvořili a v tomto článku zpochybnila tyto energie. S celým zněním článku se můžete seznámit zde.  Můj komentář k danému článku je pak zde.

Milena neudělala nic jiného než, že z nepochopitelných důvodů pro vás začala po internetu sama šířit a rozsévat strach.

Stál jsem před možností nereagovat na to a tvářit se, že jsem hluchý a slepý a nebo tohle vše zveřejnit i na svých stránkách a dát tak jednoznačně každé bytosti možnost rozhodnout se. Milena vám nikdy tuhle možnost od chvíle kdy utekla a zabouchla za sebou dveře tuhle možnost nikomu nedala, aby jste se sami rozhodli čemu věříte a k čemu se přikláníte, protože vše co jsme pracně vytvořili bylo z jejich stránek během jednoho dne poté, kdy ode mne pro mne doposud z nepochopitelných důvodů utekla, smazáno. Naštěstí protože jsem ty věci tvořil tak jsem je vlastnil a vlastním v originálech.

Využil jsem tedy jejího článku kde šíří strach a zveřejnil jej na svých stránkách, abych se nemusel nikdy v budoucnu nikomu omlouvat za nic a pracně vysvětlovat, že tohle byla jeho svobodná vůle se napojit bez ohledu na to zda věděl nebo nevěděl. Dnes toto tedy je vše na mých stránkách a každý má možnost se seznámit se vším, procítit věci srdcem a sám se rozhodnout kde je pravda a zda chce a nebo nechce.

Jsem a nejsem zde pro každého, je to úhlem pohledu. Nemám potřebu dokola stále někomu vysvětlovat jak se věci mají a co je co, dnes má vše na stránkách v různých rubrikách a tak pokud je připraven a chce kdokoliv nastoupit změnu ve svém životě, rád mu pomůžu přes služby, které nabízíme na stránkách, ale je to právě to, že ví co chce a je připraven.

Po zveřejnění těchto článků, o kterých je výše řeč, a požadavku, že každý z účastníků může postupovat tedy dále a nechat se napojit na modrobílý plamen Květu života jsem se zde v podstatě usmíval.

Usmíval jsem se nad tím, jak někteří vzali do zaječích a ani nedokončili celých 30 dní se Shambhalou protože se zalekli. To, že vzali do zaječích není v žádném případě výsměch a nesměji se jim, naopak mne to velmi osobně posunulo a jen to dokazuje, jak se opravdu necháme zastrašit a jak nejsme schopni vnímat srdcem, ale řešíme věci hlavou.

Všechny příběhy jako celek a každý jeden nám pak jen ukazuje jaká je ona naše realita a jak na tom skutečně jsme. Je malým zrcadlem toho kde a jak se dnes pohybujeme, jací jsme co a kdo nás ovládá.

Polovina z účastníků, kteří proces Shambhala 30 dní s pročištěním dokončili, pokračují dnes dále a jak to vše dopadne nevím, ale jedno je jisté:

To co zde díky 20 duším vzniklo je ojedinělé, krásné a inspirující dílo a doporučuji každému se seznámit s jednotlivými příběhy. Věřím, že každý si v tom najde přesně to své a zbytek ať nechá být, protože se nepochybně zase bude hodit někomu jinému.

Děkuji každému jednomu účastníku, který do tohoto procesu vstoupil, že se účastnil, je jedno zda došel do konce nebo to vzdal. Je jedno zda napsal a nebo se již neozval. To vše jsme my a to vše je v nás a to vše ukazuje jaký kus cesty nás ještě čeká.

V dané chvíli se zde s vámi rozloučím, ale než tak učiním tak zde přicházím ještě s jednou nabídkou pro ty, kdo nedokončili či odstoupili a to z jakéhokoliv důvodů.

Pokud budou mít potřebu a rozhodnou se toto vše projít znovu a to až do konce včetně všech pokračování, pak jim tuhle možnost opět nabízím a vše bude jako doposud pro tyto účastníky zcela zdarma. Jen budou muset jít od počátku, ne od bodu kde skončili a podmínkou opět bude pravidelné sdílení prožitků formou příspěvků na stránkách. Nabídka platí až do konce letošního roku, pak jim jakoukoliv službu provedu samozřejmě také, ale už jako placenou.

S Láskou a v Lásce Kája

1.7.2016