11 - Ivana

Představuji Vám jedenáctého účasníka, který splnil všechny podmínky a souhlasí s tím, že se s Vámi podělí vždy o své prožitky. 
  • jméno - Iva
  • věk - 57 let
  • kraj - moravskoslezský
  • přiřazena na seznam 7.5.2016  a první pročištění proběhne 8.5.2016 ve 22:00 hod. následně každý sudý den ve stejnou dobu a poslední pročištění proběhne 8.6. 2016.
Iva napsala:
 

Dobrý den p.Kájo, už jsme spolu prošli očištění Shanballou a pro mě hodně důležítým napojením na modrobilý Květ života.
Hodně se toho v mém životě změnilo. Ze začátku každého čištění jsem byla unavená nic zvláštního se nedělo. Připadala jsem si jako ta kytka napadena 
škůdci. Odstraníte je a potom rostlince musíte dát čas na regeneraci.A ta přišla,bylo to po napojení na modrobílý plamen Květu  života. 
Po nějaké době jsem začala více vnímat energii kolem sebe tu pozitivní i negativní.Hlavně jsem jí začala dobře rozlišovat má intuice se zesílila,dokonce jsem začala při akutních 
zdravotních problémech léčit vnuka přes modrobílý plamen Květu života,opravdu se mu po dvou hodinach ulevilo i teplota klesla. Musím podotknou,že i on byl napojený na Květ života.A když někdy stůně tak mu pomáhám o silnější napojení na Květ života a hned je mu lépe. Samozřejmě,že to praktikuji i na sobě a vždy se mi moc uleví. Hodně jsem se stresovala v zaměstnání,dneska jsem vyrovnaná a nic už mě tak nerozhodí. Při očištění Shanballou jsem 
viděla krasné obrazy a symboly v nádherných barvách.
Jako každý mám svoje vize a přání a vše se mi to začíná pomalu plnit. Proto Vás prosím o zařazení a pročištění Shamballou,abych si své sny a myšlenky  
zhmotnila a aby se kolem mě netočily žádné entity  a jiné negativní bytosti.
Děkuji za vše Iva

Moje slova:

 

Iva je jedenáctým účastníkem a předložila zde krátký pro mne velmi zajímavý příběh. Jsem si vědom toho, že můj pohled na Ivu v daném bude malinko jiný než ten váš, protože je to bytost pro mne docela známá. Znám ji od března loňského roky kdy se nechala napojit na energie modrobílého plamene Květu života. Účastnila se nepochybně každého hromadného pročištění, které jsem prováděl pro ty, kteří byli napojeni právě na modrobílý plamen Květu života. Byla mezi prvními, kdo se přihlásil také na mou nově nabízenou službu a to 30denní pročištění se Shambhalou. Není tedy pro mne opravdu neznámou a je jednou z těch krásných bytostí, které se nepochybně vědomě věnuje práci na sobě.

Když projevila zájem o tuhle službu nyní, nezaváhal jsem ani na vteřinu, protože si to nepochybně za to vše zaslouží a já jsem velmi potěšen že v této tak různorodé skupině lidí, kde za každým se ukrývá jiný příběh je právě také taková bytost, která tím vším co „nabízím“ prošla. Její zájem je nepochybně pro mne dalším v řadě pohlazení a ujištění, že to vše funguje. Byť to nevidíme a je to pro nás z jitého pohledu vše nehmatatelné dalo by se říci. No není tomu zase tak, protože pokud pozměníme náš pohled tak ano energie jako takové mohou být nehmatelené, stejně tak napojení na modrobílý plamen může být nehmatatelné, ale výsledky práce následně po roce na sobě jsou velmi hmatatelné důkazy.

Každý do se rozhodne pro změnu sebe sama, pro to že chce vědomě a dobrovolně vstoupit na cestu změn a vydrží byť tento jeden jediný měsíc, kdy bude pravidelně očišťován a je mu zasílána energie Shambhaly zcela nepochybně v sobě sama a kolem sebe rozpozná ony změny. Přeji všem aby ta jeho cesta byla úspěšná a aby vydržel, protože to stojí za to.

S Láskou a v Lásce Kája

Kája:

Vzhledem k tomu, že v době kdy se paní Iva nechala napojit na modrobílý plamen Květu života a nechal se v té době také napojit její manžel, zeptal jsem se zda nemá její manžel také v úmyslu se tohoto pročištění účastnit. 

paní Iva mi odepsala:

Milý Kájo:-D, 

Prosím mohl by jste tam dát i mého manžela,volala jsem mu a on souhlasí 
Děkuji a jsem Vám velmi vděčná za vše co pro mne děláte.

manžel je pořád takový začátečník, materialista co nevidí tak tomu ještě moc nevěří,i když některé věci si už neumí vysvětlit:-D.
Budu se ho po očištění ptát co cítil a budu muset psát za něho,postupuje pomalu ,ale postupuje.
Hezký sluníčkový den Iva

 

přiřadil jsem tedy velmi rád i jejího manžela a přeji oběma jen to nejlepší 

  • Jaroslav - 58 let
  • přiřazen - 8.5.2016 a první pročištění 8.5.2016 poslední pak 8.6.2016

Ivana - Jaroslav


Z důvodů, aby se nikdo dále historicky k textům nijak nevyjadřoval a nezasahoval tak do vytvořeného díla, byl celý diskuzní "blok" překopírován do běžného formátu a zároveň byla odstraněna možnost jakýchkoliv dalších příspěvků. 

příspěvky byly zároveň seřazeny podle data vzniku, takže poslední příspěvek Ivany je na konci stránky.

Ivana a Jaroslav prošli službou  Shambhala 30 dní s pročištěním a rozhodli se pokračovat dále.

Pro službu modrobílý plamen Květu života byla založena nová podstránka.

 

 

11 - Ivana

pročištění 1

datum: 09.05.2016 | vložil: Iva

Dnešní den je pro mě úžasný,cítím klid a pohodu. V noci se mi objevovaly nějaká poselství.Moc si to nepamatuji,ale vím ,že v podvědomí je to uloženo.Co se týká manžela ten klidně spal a ráno mi řekl normál.Hezký den Iva


Re: pročištění 1

datum: 10.05.2016 | vložil: Kája

Milá Ivo
pro mne nejste neznámou osobou a jak bylo někde výše uvedeno prošla jste jako jeden z prvních účastníků celým 30 dením čištěním se Shambhalou a navíc jste napojena na modrobílý plamen Květu života. Nevím zda energie používáte a pracujete s nimi dále a možná by nebylo od věci nám všem blíže někdy popsat co vše vám ten rok dal a zda by jste se nyní když víte jaké to je myslím napojení na modrobílý plamen Květu života, zda by jste se znovu pro toto rozhodla.
Při čištění 8.5. jste na sobě neměla žádnou entitu ani přivtělenou duši. Váš manžel měl na sobě 3 entity a žádnou duši. Cesta na kterou jste se dala je dlouhá a v podstatě nekončící. vše se však vždy v našich životech děje pro naše dobro a "vesmír" ježíš nás tím vším čím procházíme jen a jen učí . učí nás jeho Kristovské lásce.Je to jiná láska než ta které máme všichni plná ústa.
přeji hezký večer všem
S Láskou a v Lásce Kája


pročištění 2

datum: 11.05.2016 | vložil: Iva

Všechny moc zdravím,Kája se mě ptal jestli bych se znova rozhodla pro napojení na Květ života odpovídám ANO. Pročištění Shanballou mě Kája zbavil všeho negativního dodal mi energii,ale napojení na Květ života je pro mě něco jiného.Je to napojení na zdroj,který Vás neustále nabíjí.
Začnete být jiní , takoví čistější všechno bude jiné.Budou se k vám dostávat pozitivní informace, rychleji se budou zhmotnovat myšlenky.Začnete žít v souladu s přírodou,přetala jsem jíst maso a více se starám o své tělo.
Co se týká dneška po očištění tak i já dneska trochu cítím únavu,ale vím,že to přejde je to jen proces uzdravování. Můj muž je také unavený,ale spokojený. Krásný slunečný den


3 pročištění

datum: 13.05.2016 | vložil: Iva

V dnešní noci jsem měla pocit velkého přívalu energie a úplně mi stačily 4 hodiny spánku. Energie přetrvává i přes den,dnes jdu na noční a vůbec neřeším,že bych si měla jít odpočinout.Co se týká mého manžela je spokojený. Hezký den


Re: 3 pročištění

datum: 14.05.2016 | vložil: Kája

Máte milá Ivo za sebou již oproti mnohým docela dlouhou cestu a tak velmi dobře víte co to vše přináší a obnáší. víte že pocity a projevy se stále střídají a víte že to vše co podstupujete co děláte funguje.
za tu dobu již máte pro sebe sama hmatatelné důkazy o tom že tahle cesta je správná a přesto to mnohým jiným nepůjde stále vysvětlit, protože jsou ještě jinde. nejsou lepší nebo horší jen jinde. a vám přeji abyste prožívala každý den jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája


pročištění 4

datum: 16.05.2016 | vložil: Iva

Včerejší i dnešní den je pro mě doslova zdravotně očišťující.Manžel je spokojený usměvavý nic ho nebolí.Hezký den Iva


Re: pročištění 4

datum: 16.05.2016 | vložil: Kája

Pokud chcete mít ještě lepší pocit a chcete být tím vším naplněna až po uši jak se říká, pak se s těmi slovy, myšlenkami a prožitky mazlete. rozvíjejte je protože to děláte pro sebe a je to tím nejlepším co pro sebe může člověk udělat.
já vám to vše přeji milá Ivo.
S Láskou a v Lásce Kája


pročištění 5

datum: 17.05.2016 | vložil: Iva

Asi se zde budu opakovat,ale zdravotní problémy ustupují,lidé kolem jsou milejší spousta věcí je mi jedno no prostě je mi hezky. I manžel je spokojený,v práci má klid v noci spí,takže pohoda.Hezký den Iva


Re: pročištění 5

datum: 17.05.2016 | vložil: Kája

Čím více si tato a podobní slova budete opakovat tím více se vás budou tvořit tyto nové vzorce a budete jaksi odmítat jiný přístup k sobě a kolem sebe. takže klidně opakujte pokud tomu tak je a já vám to všem přeji.
s Láskou a v Lásce Kája


pročištění 6

datum: 19.05.2016 | vložil: Iva

Je mi hezky,některé věci se mi začinají zhmotńovat cítím dnes klid a lásku.A to vše se přenáší na mého muže. Kájo děkuji


Re: pročištění 6

datum: 19.05.2016 | vložil: Kája

Jste sluníčko a já vám to vše upřímně přeji. Vím že na sobě pracujete delší dobu a nebylo vám vždy do zpěvu, tak pokud vám je jednoduše zpívejte.
a není pochyb že to v jisté míře přenášíte na partnera, přenášíte to vší co děláte navíc jste napojena na modrobílý plamen Květu života a to se také v tom vašem běžném životě stále projevuje.
s Láskou a v Lásce Kája


pročištění 7

datum: 22.05.2016 | vložil: Iva

Včerejší den byl trochu bolavý,byla i zvýšená teplota, ale dnes se dalo vše do normálu. I manžel byl trochu unavený.
Hezký den.


Re: pročištění 7

datum: 22.05.2016 | vložil: Kája

Sama dobře víte že i takové dny jsou a je to přirozené, pokud by nebyl smutek a my jej nepoznali neuměli bychom posuzovat a vážit si těch opačných chvil a tak je to s každým stavem.
takže až zase bude lépe je potřeba si vzpomenou že takto to nemusí být vždy. vážit si toho a prožívat to jak nejlépe jen jde.
S Láskou a v Lásce Kája


pročištění 8

datum: 24.05.2016 | vložil: Iva

Je mi hezky ,mám v sobě takový zvláštní pocit-jako bych svítila,neumít to moc slovy popsat.Posunula jsem se někde a mám opět jinou energii takovou tu svítící. A manžela jsem do této energie vzala sebou. Je mi nepopsatelně krásně.


Re: pročištění 8

datum: 24.05.2016 | vložil: Kája

Vím o čem mluvíte a vím jak je těžké někdy tyhle naše pocity a vnímání dát do slov. máme to na jazyku víme co bychom chtěli druhému sdělit a přesto to neumíme popsat.
měli bychom se však nad tím zamýšlet a vědomě si ten stav a pocit uvědomovat a zkoušet to ze sebe dostat protože tím vším že tomu věnujeme vědomě pozornost a myslíme na to jaký máme pocit a snažíme se jej popsat sdělit tak se tímto pocitem stále zabýváme a on roste a my se tak držíme daleko déle na oné nádherné pomyslné vlně lásky klidu naplnění 
s Láskou a v Lásce Kája


pročištění 9

datum: 28.05.2016 | vložil: Iva

Milý Kájo stalo se docela dost věcí,dostala jsem nabídku ohledně práce i když jsem zaměstnaná,prošla jsem si operačním zákrokem. Ale jsem v klidu a vím,že všechno dobře dopadne. Co se týká manžela je opravdu v pohodě a v práci stresové situace zvládá dobře.Přeji hezký den a těším se na příští čištění Iva


Re: pročištění 9

datum: 28.05.2016 | vložil: Kája

podobným pohledem na věci kolem sebe který zde prezentujete budete v pohodě oba velmi dlouho a naopak každým dnem se ona pohoda jen upevňuje a já vám to ze srdce přeji
s Láskou a v Lásce Kája


Iva

datum: 30.05.2016 | vložil: pročištění 10

Dobrý den,dnešek je opět pozitivní,vše se mi daří mám radost .Co se týká manžela je na tom stejně. Krásný den Iva


Re: Iva

datum: 31.05.2016 | vložil: Kája

Někteří zkrátka nepotřebují něčím podobným procházet protože jsou pozitivní a vše jim vychází a to je skvělé.
Já však vím jak to je a přeji vám jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája


pročištění 11

datum: 03.06.2016 | vložil: Iva

Včera se u mě objevila nějaká viroza,dneska už je lépe. Jinak se dějou jen samé pozitivní změny. Hezký den


Re: pročištění 11

datum: 04.06.2016 | vložil: Kája

U vás mne to vše milá Ivano nepřekvapuje ale protože tohle je váš prostor a vše je zde pro vás a vaší podporu tak si zde máte zaznamenat cokoliv jen sama kdykoliv chcete abyste se k tomu mohla v čase vrátit a nepochybuji že to je k vašemu prospěchu .
uvědomuji si že máte zde všichni docela velkou "výhodu" v tom, že se vám zde takto věnuji. ti kteří v dané chvíli mají tuto službu jako placenou to takto nemají a nikdy mít nebudou.
zde chci mimo jiné všem jen ukázat touto formou jaké to je pokud si doma vedete záznamy a diskutujete o věcech . je to výhoda a vše se urychluji.
¨pokud si člověk nedělá zápisky a nediskutuje o věcech pak jej to svádí mnohdy právě k tomu že se věcem nevěnuje a pak si myslí že toto nefunguje
vše výše je samozřejmě opět všeobecně ke všem zde stejně jako těm co v čase opět příjdou¨
s Láskou a v Lásce Kája


pročištění 12

datum: 06.06.2016 | vložil: Iva

Vše se vyvíjí jak má k mé spokojenosti má duše tančí radosti. Múj muž je spokojený. Přeji všem sluníčkové dny


Re: pročištění 12

datum: 07.06.2016 | vložil: Kája

číst to zde je vždy a dnes obzvláště takový balzám.
usmívám se jen škoda že to nevidíte. jako jediný účastník celé skupiny máte za sebou napojení na modrobílý plamen Květu života a tak vím že víte a je to zvláštní celé zde pozorovat jak se věci mění jen na základě informací které přichází v podstatě z druhé strany. já jsem jen zveřejnil to kde se ona energie špiní,¨
o mne tu vůbec nejde mi je jedno co si kdo o mne myslí a nebo říká je to jeho věc ale energie špinit nenechám.¨
ten kdo je připraven to pozná a ten kdo není dále již nepůjde ale není to ani špatně ani dobře protože vše "Je na tobě člověče".
možná by jste nám něco občas mohla napsat o energiích a o tom zda by jste se znovu nechala napojit.
samozřejmě že klidně po skončení těchto třiceti dnů se do toho můžete přihlásit nic vás to nestojí a mne také ne tak to s láskou a rád udělám
s Láskou a v Lásce Kája


pročištění 13

datum: 10.06.2016 | vložil: Iva

Milý Kájo, jedna z mých věcí se mi právě zhmotnila jsem moc ráda.Ještě mám před sebou jeden cíl a pevně věřím ,že se stane skutečností. Prostě energie fungují.Začínám přijímat vše co mi vesmír nabízí. A pokud jsem štastná já je i manžel.Kájo nerozuměla jsem poslední větě,když jsem napojena na plamen to mohu znova absolvovat?Děkuji a hezký den


Re: pročištění 13

datum: 11.06.2016 | vložil: Kája

Můžete cokoliv co si jen umíte představit .
do tohoto pročišťování jste také vstoupila a to přesto že již jednou jste jej absolvovala a je podobných mnohem více kteří se takto vrací, protože v něčem jim to pomáhá.
a ne jinak je tomu s napojením na modrobílý plamen Květu života , to že tohle napojení máte neznamená že jim nemůžete projít znovu a navíc když tuhle možnost máte a to zdarma. proč nevyzkoušet co budu dnes pociťovat proč nepročistit kanály a podobně . do Shabhaly se také člověk nechá zasvěcit a klidně může projít tím vším znovu na tom nic špatně naní.
takže nyní zcela jasně samozřejmě že můžete a také předpokládám že takn uděláte a teším se.
s Láskou a v Lásce Kája


pročištění 14

datum: 12.06.2016 | vložil: Iva

Je mi hezky ,mám plno energie a začínám rozumět . Krásný den


Modrobílý plamen Květu života-napojení

datum: 14.06.2016 | vložil: Iva

Prosila bych o napojení na Květ života pro mě i mého manžela.
Děkuji Iva a Jarek


Modrobílý plamen Květu života-napojení

datum: 14.06.2016 | vložil: Iva

Prosím o napojení 25.6. Děkuji