18 - Jana

 
Představuji vám osmnáctého účastníka, který splnil podmínky a souhlasí s tím, že se s vámi podělí o své prožitky 
  • jméno - Jana
  • věk - 46 let
  • kraj - Rakousko
  • přiřazen na seznam 10.5.2016 a první pročištění proběhne 14.5.2016 ve 22:00 hod. následně každý sudý den ve stejnou dobu. Poslední pročištění proběhne 14.6.2016
 

Jana - prošla celým procesem do kterého se přihlásila 

Shambhala 30 dní s čištěním

dále nepokračuje.

 

Jana prošla celým procesem do ktrého se přihlásila, napsala že se těší na další pokračování, ale přesto se po posledním přízpěvku již neozvala a tak jsem nucen ji z dalšího pokračování v dané chvíli vyřadit.

S celým jejím příběhem se můžete seznámit níže.

Přeji samozřejmě Janě na další cestě jen to nejlepší a pokud se jednoho dne rozhodne vrátit jistě tak může učinit. Všem úřastníkům, kteří z jakéhokoliv důvodu odstoupili nabídnu v nejbližších dnech možnost pokračování pokud se u nich něco pozměnilo. Samozřejmě za předem stanovených podmínek. 

s Láskou a v Lásce Kája

24.6.2016

Z důvodů, aby se nikdo dále historicky k textům nijak nevyjadřoval a nezasahoval tak do vytvořeného díla, byl celý diskuzní "blok" překopírován do běžného formátu a zároveň byla odstraněna možnost jakýchkoliv dalších příspěvků. 

příspěvky byly zároveň seřazeny podle data vzniku, takže poslední příspěvek Jany je na konci stránky.

 

18 - Jana

Uvod

datum: 09.05.2016 | vložil: Jana

Mily pratele FB skupiny,
jsem moc rada ze hesem byla vybrana.
Uz se moc tesim na pomoc ktera i me bude v podobe procistovani po dobu 30 dnu poskytnuta.
Mejte se hezky, zdravi Jana


Re: Uvod

datum: 14.05.2016 | vložil: Kája

Milá Jano dnes začíná váš proces pročišťování a já věřím že to je váš vědomý krok tím správným směrem
S Láskou a v Lásce Kája


1.Cisteni dokonano

datum: 14.05.2016 | vložil: Jana

Mily Kajo,
prvni cisteni bych mela mit za sebou jestli se nemylim mela bych opravdu uz neco pocitovat nevim zatim asi nic neobvykleho snad jen lehci hlava takovy pocit ale nejsem si jista jelikoz jsem fyzicky vazne nemocna kolisa muj stav stale. Zdravi Jana a DeKUJI Vam moc


Re: 1.Cisteni dokonano

datum: 15.05.2016 | vložil: Kája

Věřím že si všichni alespoň malinko pročítáte odpovědi u jiných příspěvků a pak nepochybně narazíte na příspěvek Martiny a tam je docela slušně popsáno jak to s námi je a proč někdy nemusíme věci pociťovat a prožívat jak bychom si představovali.
nikdy nemáme k věcem přistupovat s očekáváním, protože vždy se nakonec děje jen přesně to co se dít má a tak naše očekávání mohou vyjít naprázdno a my následně sami v našich myšlenkách vytváříme k sobě sama pochybnosti a podobně. 
je nebo by mělo být všeobecně známo že nemoc jako taková neexistuje to co se přihodí našim fyzickým tělům je vždy jen jeho reakce na něco co jsme si vytvořili a je na nás abychom sami sobě věnovali čas přicházeli na věci které za tím vším mohly nebo mohou stát a sami je následně napravovali.
byli jsme stvořeni jako dokonalé bytosti a jsme dokonalí a nemoc jakéhokoliv druhu nám má jen ukázat nějaké naše vlastní pochybení a každý nějakou tu nemoc máme.
nic v podobě dědičných nemocí a podobných blábolů neexistuje . sám hledám dlouhé roky odpovědi na to co stojí za mými fyzickými komplikacemi a "nemocemi" a nepochybuji že jednoho dne to pochopím a až pak se věci změní, protože změnit je musíme nejprve uvnitř nás samotných aby se následně ukázali jako změnou na našem fyzickém těle. dokud se však budu říkat nebo byť jen myslet že jsem nemocným pak nemocný budu. 
s Láskou a v Lásce Kája


2. cisteni

datum: 16.05.2016 | vložil: Jana

Tak druhé čistění by mělo byt hotovo zatím nic zvláštního nepozoruji boření všem dobrou noc zdraví J.


Re: 2. cisteni

datum: 17.05.2016 | vložil: Kája

nepozorujete nic zvláštního u samotného čištění a nebo nepozorujeme nic zvláštního v našem každodenním životě.
a pak je zde ještě jedna poznámka nebo otázka co to je "zvláštního". 
každý nepochybně vstupuje do podobných věcí s nějakým úmyslem a nebo očekáváním, ale ono to není a nikdy nebude o tom že bychom se nechali pročistit a stal se z nás v té chvíli někdo jiný. je to dlouhodobý a jak již bylo mnohokráte řečeno dokonce bolestný proces. a kdo si myslí že to nebolí a nebo nebude bolet mýlí se. tento a podobné procesy kdy se rozhodneme sami vědomě něco změnit bolí a bolet vždy budou.
ať nás mnohdy nemate to když si přečteme jak hezky to někdo vnímal a nebo prožíval ten daný den nebo noc. následně totiž zjistíme v jiném jeho příspěvku že mu bylo zle že se "hádal" s dětmi že se mu nic nedařilo, že byl k smrti unavený a celá řada dalších a dalších prožitků. 
a o nemám obavu o nikoho kdo se účastní tohoto "procesu" ať již zde veřejně a nebo ti kdo prochází "procesem" a příspěvky zde nepíší . každý naprosto každý dojde do cíle a změní se jeho život. změní se tak jak sám bude jen chtít a už jsem se o tom také myslím někde zmínil, že v tomto pročišťování a v této službě není "poražených". mám tím na mysli nespokojených ve smyslu že by nakonec po 30 dnech prohlásili nebo mohli veřejně prohlásit že toto nefunguje, že je to "podvod" blábol a podobně.
každý kdo si tuhle službu objedná a bude se tohoto účastnit včetně každého zde kdo se zde účastní "zdarma" dojde pokud bude chtít do cíle to znamená že se změní jeho život a to během oněch 30 dní a pokud ne mám připravené řešení. takže milá Jani držím palce a nepochybuji protože vím.
s Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: 2. cisteni

datum: 18.05.2016 | vložil: Jana

Odpoved Kajovi ohledne 2. Ocisty

Mily Kajo, ja nepochybuji a musim rict ze vim ze vse co jste napsal se da vysvetlit a citim -vim to sama ze to tak je a bude protoze zpatky nejde nikho uz to ani nejde... ja jsem jen nevedela jak a co mam presne vzdy psat a lhat nechci proto jsem po pravde napsala to co jsem napsala.
Deje se toho nekdy v zivote dost nekdy mene ale deji se veci i v mem zivote-ale prave kolik toho a kdy se deje take ohledne cisteni- to nejsem schopna posoudit- asi tak mejte se zatim hezky- tesim se na dalsi cisteni jsem pripravena i kdyby to bolelo moc- boli cely zivot vsechny zmeny jsou nesnadne a prinaseji zmeny. Zdravi Jana z posmourne Vidne


3. Ocista

datum: 19.05.2016 | vložil: Jana

Vcera vecer 3.cisteni-nevim zda nahoda v tu dobu ale tlak na cele trosku motolice unava jelikoz jsem jsem jeste gruntovala pocitila jsem to az kolem konce hodiny cisteni kdy jsem se trosku zastavila. Ale usnula jsem pak. Hezky den od Jany


Re: 3. Ocista

datum: 19.05.2016 | vložil: Kája

Náhody přece nejsou:) takže ony prožitky a stav nebyl o náhodě jen se dalo možná něco hluboce ve vás do pohybu a toto byl výsledek.
Svými slovy o gruntování jste mi připomněla jednu z věcí, kterou bych měl všem tak nějak připomenout. Pokud chceme v našem životě změny a myslíme si že proto děláme mnohé, pak bychom neměli a to opravdu myslím vážně pozapomínat na věci kolem nás. Myslím na to „harampádí“ kterým jsme se za ty roky našeho života obklopili a stále je z nějakých důvodů doma máme. Spousty věcí jsme dostali od „přátel“ či blízkých k různým narozeninám a nemáme ani tušení jaká energie se v mnoha těchto věcech ukrývá. Projděte alespoň jednou týdně svůj byt a vyhoďte některé z těch věcí ¨, zbavte se celé řady těchto rozných věcí včetně našeho oblečení a podobně. vše co nepotřebujeme k životu z domu pryč. Neříkám najednou ale postupně a stále se zbavujme těchto různých přebytečností. Nemáme si vytvářet závislost na ničem z toho co nás obklopuje a toto je krak je se učit postupně to nebýt závislý a následně to hluboce mění naše pohledy na mnoho věcí kolem.
S Láskou a v Lásce Kája


4. Cisteni

datum: 20.05.2016 | vložil: Jana

Behem 4 cisteni jsem byla aktivne na pc ale pocitila jsem opet vprostred cela takovy tupy tlak unava mozna nahoda-ja vim psal jste Kajo nahody nejsou - myslim to jinak ale- mivam to casto takze jsem myslela ze to mam i bez cisteni- takze nevim zda je to ted i z dusledku cisteni a nebo ne. Hezky vikend zdravi Jana


5 cisteni

datum: 22.05.2016 | vložil: Jana

opet hotovo a opet tupy tlak v cele trosku motolice unava jeste ted snad usnu zdravi J.


Re: 5 cisteni

datum: 23.05.2016 | vložil: Kája

Jednoznačně jde o příznaky kdy vámi prochází nebo začíná procházet mnohem více energie než doposud a vaše tělo na toto nebyla zvyklé. odblokovaly nebe se odblokovávají postupně vaše všechny čakry čistí se a tím dochází k oné motolici jak to zde nazýváte. jde jen o nezvyk našeho těla na takový příval energie. ono se to ustálí.
tahle stránka a popisy mají sloužit vám abyste se v čase zde mohla vrátit a uvědomovat si jak věci probíhali a dávat si tak mnohé dohromady navíc to má složit nově příchozím jak zdroj informací a podobně. vím že i v jedné větě se dá sdělit mnohé a někdy více než sdělí jiní na celé stránce, přesto zkuste psát obšírněji a nejde jak již bylo sděleno několikráte v jiných příspěvcích jen o daný prožitek ale i o mnohé věci pocity a prožitky následný den dny. ono to vše na sebe navazuje a my se máme stát pozorovateli.
přeji všem jen to hezké
s Láskou a v Lásce Kája


5 cisteni

datum: 23.05.2016 | vložil: Jana

opet hotovo a opet tupy tlak v cele trosku motolice unava jeste ted snad usnu zdravi J.


Re: 5 cisteni

datum: 24.05.2016 | vložil: Kája

Nikdy není a nebude hotovo dokud nepřijmeme plně a vědomě toho který je v každém z nás.
Nejde zde jen o pročišťování v daný den a v danou dobu ale o každý okamžik každého našeho tady a teď a věřím tomu že se toho kolem nás a v nás děje tolik že můžeme psát knihy za daný den a tak se snažme napsat více než jeden řádek. je to šance pro vás a zároveň pro ty co přijdou po vás.
S Láskou a v Lásce Kája


6.Cisteni

datum: 25.05.2016 | vložil: Jana

Dobry den pratele,
vcera vecer probehlo asi 6 cisteni. Tentokrat ten tupy tlak v cele byl znat jen na zacatku matne pak uz nic zadne toceni hlavy nic ale mam uz den predtim tak bolehlav coz jako jedna z mala veci u me nebyva zvykem zdravotne i kdyz jinak skoro vsechno. Boleni hlavy pretrvava i dnes a to dost silne neprijemne ze je opravdu tezke se soustredit v praci a vubec. A pomalu mi srustaji streva vic a vic a prestoze beru leky je mi i tady od minuleho tydne dost zle snad mi to nepraskne jednou v praci uff no ale co se da delat- Augen zu und durch- jak se u nas rika-zdravi Jana z Vidne- 
Zdravim vsechny a velike podekovani Kajovy ze je ochoten i bezplatne pomahat a davat energii!!


Re: 6.Cisteni

datum: 25.05.2016 | vložil: Kája

Milá Jano doufám že se vám už ulevilo a přeji vám co nejméně jakýchkoliv zdravotních komplikací. 
Přesto nemoc není náhoda a možná by stálo zato pohledat v sobě sama s čím to vše souvisí.
Posílám mnoho té nejčistší a nejlepší energie stačí se jen zhluboka a vědomě nadechnout.
s Láskou a v Lásce Kája


7.Cisteni

datum: 26.05.2016 | vložil: Jana

7.cisteni probehlo. Na zacatku jsem pocitila tlak v zatylku mirne motolici smerem do leva i ve predu v obliceji (musim rici ze jsem pred asi 30 leta uplne oslepla zniceho nic na leve oko sitnice praskla je tak proste.)
Pak ale tlak ustal prave posloucham jeste love signal 528 HZ nadhera brecela jsme hned... 
ohledne strev to je stejne bohuzel smerem zauzleni mam bricho jako v zeleznem krunyri... nevim co se stane co bude ale tesim se moc nedokazu to vysvetlit nejen jsem zvedava to nestaci u me to neni presne vsem preji hezky vikend jeste zitra do prace a Kajovy velky dik za jeho pomoc nam vsem opatrujte se take


Re: 7.Cisteni

datum: 27.05.2016 | vložil: Kája

Já to u každého nepočítám ale pokud proběhlo sedmé čištění, pak se také poprvé pročistil váš byt a to by mohla být také pro mne opdověď proč se včera opět odváděly nějaké entity. 
ne neříkám že byly zrovna ve vašem bytě to jsem nezjišťoval ale byly.
tak vnímejte energií svého bytu zda je jiná mělo by to jít poznat jen vás nechci slovy zde ovlivňovat.
i já děkuji a přeji jen to jejlepší všem
S Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: 7.Cisteni

datum: 27.05.2016 | vložil: Jana

Mily Kajo mohl by jste mi poradit jak se zbavit nejlepe starych vzorcu mysleni mam neustale spoustu negativnich a nepotrebnych myslenek a muzu si to rikat 100krat ze si to uvedomuji pak vzdy ale stane se to znovu a znovu-bojim se ze se toho nikdy nezbavim nechci je mit chci se jich zbavit chci mit zdravou hmotu a ovladat ji lepe i egouska, chci dokazat to prakticky denne ze citim pocit radosti ze zivota ze to ma smysl a proc a take vice byt intuitivni a mene prave stale to aha a co kdyz stale strach co ostatni v praci si mysli udelala jsem to dobre- co musim jeste vse vykonat a myslenka denni uz rano o boze dej at ted den fyzicky preziji at mam vice sily to vse denni zvladnou no a pak uz je vecer a tak to jde den za dnem i o vikendu stale uz leta -- prosim uz to nechciiiiiiiiiiiiii tak mit ale nevim jak na to aby se to konecne vrylo tak do me ze to prakticky budu zvladat - diky za odpoved, zdravi Jana


8.cisteni

datum: 28.05.2016 | vložil: Jana

prave probehlo cisteni c 8.
Na pocatku stejne vnimano jako minule a skoro zauzleni strev i nadale hrozi doufam ze to brzy polevi chtela bych se citim konecne lepe co se tyce me hmoty ale samozrejme i psychicky. Diky Kajo za vasi ochotu a neunavnou energii kterou nam vsem venujete. Hezkou dobrou noc Vam vsem! J.


Re: 8.cisteni

datum: 29.05.2016 | vložil: Kája

Nikdo není ve vašem těle než vy sama a jen sama se mu musíte naučit porozumět proč se některé věci dějí.
Mnoho z nemocí která máme jsou důsledkem toho že věříme že jsme nemocní. tím nemám na mysli zrovna to o čem píšete vy opět mluvím všeobecně.
na stránkách v rubrice "Bůh" najdete knihu " Neosobní život" zkuste se do ní začíst a možná najdete mnoho odpovědí nebo inspirací. Není to jednoduché čtení a pochopí to jen ten kdo je připraven, přesto je to velmi moudré dílo.
S Láskou a v Lásce Kája


9.Cisteni

datum: 31.05.2016 | vložil: Jana

Vcera probehlo 9.Cisteni.
Jiz po druhe kratce po zacatku tedy po 22te hodine cisteni vzdy slaby tlak tah v zatylku ale jinak nic neobvykleho.
Chtela jsem se Kajo zeptat, kazdy sudy den me cisteni? Pokud ano tak to znamena ze cisteni c 10 tedy dalsi nebude 1.6.-jak tomu bylo doposud tedy obden ale az 2.6. tentokrat?
Dekuji za odpoved. Zdravi Vas Jana z Vidne


Re: 9.Cisteni

datum: 31.05.2016 | vložil: Kája

Hezký a správný dotaz a jsem rád že zde je 
tento "program" běží již delší dobu a nemám v úmyslu jej ukončit v nejbližší době a tak jsem musel věci postavit tak aby byly naprosto neměnné a proto došlo k tomu že je toto čištění prováděno ne podle dnu v týdnu protože to by byl zmatek ale opravdu je postaveno tak že se tato služba 30 dni se Shambhalou provádí vždy zásadně jen v sudé dny a to ve stejnou dobu a nebude se to "nikdy" měnit.
takže ano není to obden ale vždy podle kalendáře v sudý den.
děkuji a přeji hezký den.
S Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: 9.Cisteni

datum: 01.06.2016 | vložil: Jana

Mily Kajo, dekuji za odpoved, chtela jsem se Vas zeptat zda je nejaka metoda si i po skonceni cisteni energii udrzet ale bezplatnym zpusobem protoze jsem vice v azylovem dome uz a opravdu zivorim takze finance nejde nic - ale chtela bych si opravdu- protoze to moje hmota fakt potrebuje s temi vsemi neduhy- si ji udrzet nejak nebo doplnovat to je to. Diky za odpoved, zdavim vsechny, Jana


10.cisteni

datum: 03.06.2016 | vložil: Jana

Vcera probehlo 10cisteni.
Opet mirny jakoby tahly tlak v zatylku a v levo vyzarujici do leve pule tvare a jakoby skrze lebku a pak spise tahne nahoru.
Mily Kajo prosim nevite jak bych si mohla bezplatne energii udrzet nebo doplnovat i po skonceni lhuty nebot jsem sozialni pripad. dekuji Vam zdravi a preje hezky vikend Jana z Vidne


Re: 10.cisteni

datum: 03.06.2016 | vložil: Kája

Hmm, usmívám se, ne nad tím sociálním případem těch je dnes více jak těch nesociálních. Nebýt zde Radky tak také nemám střechu nad hlavou, ale poradil bych si. život mne opravdu naučil že k tomu životu moc nepotřebujeme.
Samozřejmě že Jano vím jak si tohle vše udržovat a dále posilovat a není to složité. vše co k životu potřebujeme a co nás nakonec opravdu dělá šťatsnými je jednoduché.
stačí jednoduše žít nezabývat se hlpoupostmi neposuzovat a věnovat se sami sobě.
vy se ale ptáte na trocšku něco jiného byť je to totéž.
¨stačí požádat o tyto energie a ony budou proudit tomu věřte ale pokud sledujete tyhle stránky pak jste už musela narazit na to že jsem zde zveřejnil článek kde vám nabízím pokračování a to opět zdarma. Tohle byl a je základní krok aby člověk mohl cokoliv měnit tím bylo dokonale se očistit a po tom měsíci by jste již měli znát stav jaké to je být čistý, odproštěn od entit duší a podobně.
takže se seznamte s článkem a pokud se pak rozhodnete až těchto třicet dní skončí můžeme pokračovat.
s Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: 10.cisteni

datum: 03.06.2016 | vložil: Jana

Diky Kajo!!! Bohuzel jsem to nepochopila ze pokracovani nabizite zdarma takze dekuji za tak nadherny darek ktery nam timto davate- samozrejme ze bych byla moc rada pokud bych smela dal pokracovat ja chci i nadale na sobe pracovat ucit se a chapat vic a vic ... dekuji hned je mi hezky na dusicce!! Zdravi Jana


Re: Re: Re: 10.cisteni

datum: 03.06.2016 | vložil: Otazka prosba

Mily Kajo, nenasla jsem tady nikdy na strance to pokracovani abych se naklikla a nacetla podminky co a jak se dal prihlasit proste informace. Prosim kde presne to je? Dekuji za odpoved a ochotu!!


Modrobily plamen Kvetu zivota- Jana a Odpoved Kajovi

datum: 03.06.2016 | vložil: Jana

Mily Kajo,

uz jsem to pokracovani nasla a "Dalsi krok" a s tim spojene odkazy procetla a precetla.
Ja jsem si jista a to ma duse a hmota- o egu nemluvim- ze bych si moc prala pokracovat a byt i nadale(bezplatne) napojena na energii modreho plamene. Moje posledni cisteni ma probehnou 14.6. ve 22 hodin. Kdyz vezmu v potaz vami uvedene terminy patky a soboty tak bych prosim chtela napojit hned po skonceni meho posledniho cisteni 14.6. tedy prosim o napojeni v Patek 17.6. ve 22 hodin.
Jestli jsem to pochopila spravne.
Vase uprimnost je hrejiva citliva nadherna ohledne pani Mileny-- je mi to za ni lito a ackoliv jsem ji neznala take ja ji preji aby brzy prohledla!

Nedokazu slovy spravne a presne vyjadrit to co se mi honi hlavou. Myslim ohledne toho,jak jsem vdecna a s pokorou dekuji ze jsem se dostala na vas web a poznala vasi nabidku ohledne pomoci, cisteni predani energie.
ja jsem na zacatku .. asi budu jeste hodnekrat znovu v ruznych hmotach opakovat me lekce ale to je ok jsem pripravena a tesim se na vse co prijde jakkoliv by to melo byt pro dusi hmotu tezke protoze ja ucim egouska ze sice jsem vdecna za to ze on mi predklada zkousky ale ze ja mu nepodlehnu naopak dekuji mu ze mam moznost se ucit a posilova a chapat vice a dal a hloubeji!!!

Prosim mohl by jste mi sdelit, za je to v poradku to datum 17.6 jako datum meho napojeni na energie modrobileho plamenu Kvetu zivota?

Dekuji Vam, s pokorou, laskou a vdecnosti uprimne Jana.


Re: Modrobily plamen Kvetu zivota- Jana a Odpoved Kajovi

datum: 05.06.2016 | vložil: 11cisteni jana

kajo ja uz pisu po teti ale neodchazi mi to tedy ano ale nezobrazuje se to nevim co se deje. zdravi jana


12.cisteni

datum: 07.06.2016 | vložil: Jana

Vcera vecer prave zase tlak v zatylku skrze hlavu do cela a korene nosu. 
Musim ale rici ze cele pondeli mi bylo zase moc zle a od ctyr rana jsem uz ani spat nemohla myslim ale tu noc pred cistenim.
Mejte se hezky, diky mily Kajo za to ze jste opatrujte se nam a vy i pro sebe a to v prvni rade


11 cisteni

datum: 07.06.2016 | vložil: Jana

Mily Kajo,

11cisteni bylo opet po 22te hodinen hned tu sobotu toho 4.6 tlak v zatylku a skrze lebku jakoby skrz do cela a nahoru jakoby tahani ve 22.40 tlak v zatylku ustal a celo mirne zustalo ale pak vse pryc. Byla jsem bohuzel v praci tak to nebylo tak prijemny nemoct si jit lehnout ale co se da delat.
Jiz treti tyden je mi od vnitrnosti moc spatne streva atd je to hruza a spanek tak nejak nic moc a jeste malo citim se moc unavena je mi nevolno a jakoby se uz mesice motam za sklenenou zdi.
Ja jsem vam psala na webovku ale nejak se to nezobrazuje neodchazeji mi tam vubec zpravy nevim co se deje.
Diky moc za vasi ochotu energii a pomoc.
Posledni co asi odeslo na webovce je ze bych chtela jit dal po 14.6 no a vse kolem.

Zdravi Jana a preje hezky den


Re: 11 cisteni

datum: 07.06.2016 | vložil: Kája

Milá Jano 
věřím a nepochybuji o tom, že vás trápí celá řada "nemocí" a že vám není moc dobře. nicméně každá nemoc ať je jakákoliv není nic jiného než upozornění našeho vlastního těla že jsme někde nějak sešli z cesty a máme něco změnit napravit.
nemoc přichází jako jedno z varování protože neslyšíme onen hlas uvnitř sebe sama. samozřejmě že to může být spojeno s dalšími věcmi jako je karma a podobně, ale ať je to jak chce vždy zde zůstává naše volba a naše rozhodnutí.
jedna z věcí je překonat a rozpustit jakékoliv strachy a obavy z toho co bude a druhá věc je neposilovat danou situaci danou věc ať je to cokoliv a to znamená nevěnovat tomu pozornost.
víte o tom se dá napsat docela mnoho řádků a popsat mnoho příběhů ale stejně nakonec je to o každém jedinci protože ani jeden z nás byť pocházíme od stejného a jediného stvořitele není stejný.
posílejte každé jedné bu%nce ve vašem těle energie zaplavte ji onergií vytvořte si krátkou hezkou svou afirmaci a opakujte ji dokola kdykoliv jen můžete . musíte zblbnout rozum který je zde zjevně na překážku. musíte na věci myslet a jednak ne jako by se měli stát ale jako by to tak bylo.
s Láskou a v Lásce Kája


13.cisteni

datum: 09.06.2016 | vložil: Jana

Vcera na zacatku cisteni hned po 22te hodiny opet tlak ale ne dole v zatylku nybrz nahore a jakoby skrz lebku ale korenem nosu ven a tahlo me to nahoru brzy se to ale zmirnilo co zustalo i po te hodine prijemna unava mirna motolice posledni dobou jako by me neco tahlo vys... fyzicky ale myslenkove nevim jak to vyjadrit radky... a slovy.. zvlastni pocit ne vzdy prijemny ale ja se nebranim .. ujasnuji si stale vice veci alespon si to myslim a smiruji se pomalu ucim se to s hodne vecmi... je to ruzne neni den jako den neni hodina jako hodiny hodne to lita denne nahoru dolu nahoru dolu.. no jo.. zvyk... uz . 
Mily Kajo prosim mrknene dolu na muj prispevek ohledne jit dal zda je to ok a dekuji Vam za vasi Energii... sklanim se pred vasi moudrosti, cistosti z Vas uprimnost dobrosrdecnost ale i realita primost a vecnost primo cisi a take energie silna a velmi cilena jsem si vedoma toho i ze to je krasne ze se zucastnit vubec mohu... dikyyy zdravi Jana


Re: 13.cisteni

datum: 09.06.2016 | vložil: Kája

Moje moudrost není o nic větší než ta vaše a každá naše moudrost pak stejně pramení a pochází od Krista. Není nic co bychom dělali bez jeho vědomí. To že máte dny jako na houpačce jen znamená že se učíte že postupujete že rostete a že tomu všemu vědomě věnuje energií.
záleží jen a jen na vás jak věci budou a až kam dojdete.
¨Jít dále samozřejmě můžete a pokud mohu rád budu ještě na chvíli vašim průvodcem, napsal jsem přece o tom podrobný článek v této rubrice co musíte splnit aby se tak stalo. 
¨najdete jej pod názvem " Další krok".
pozorně si jej přečťete a až splníte co je uvedeno můžeme spolu pokračovat dále.
je potřeba těchto 30dnů ukončit , přečíst si co jsem napsal má to svůj důvod a třeba si to následně jako jiní zde rozmyslíte. a v neposlední řadě pak po posledním pročištění napsat nějaký ucelený komentář jak to vše bylo co vám to dalo a podobně, všechny informace jsou v článku.
s Láskou a v Lásce Kája


14cisteni

datum: 11.06.2016 | vložil: Jana

dnesni cisteni jsem bohuzel zase v plne polni jeste pilna vcelicka zarezavala.. uff zase po 22te tlak v zatylku unava jako by mi vse rikalo uff zastav se zvolni at ale neslo to. JA mam pocit jakoby byla moje hlava lehci nez zbytek tela tedy denne ale ne durch ale to uz asi 10dni nebo tak.. pocit proste.. to ze mam uz asi 6 mesicu rozostreny zrak a jsem stale jakoby pod sklenenym poklopem jako by me nekdo dal pesti do cela a stale se mi toci hlava a mam velke vykyvy v rovnovaze tela myslim uz leta a stupnuje se to. No vikend zacina a pocasi asi nic moc skoda jinak jsem furt zavrena nekde.. mejte se hezky a preji same hezke momenty a pocity, zdravi Jana


Re: 14cisteni

datum: 11.06.2016 | vložil: Kája

Milá Jano je hezká že tak pěkně popisujete své momenty a prožitky ale jedna věc je popsat je takto a to je správná a druhou věcí je v tom žít. tím chci říci že vše je opravdu jen v naší hlavě a tak pokud chceme být v pohodě musíme změnit pohled na věci a nepřikládat našim výkyvům význam jen si je uvědomovat a pozorovat z čeho a proč k nám přichází. Ten v nás nás bude stále zakoušet a to proto aby nás vedl dále a vždy před nás bude stavět různé zkouška a to jen proto aby nás "přetvořil" k obrazu svému. Změňme pohled na každou "maličkost kolem nás včetně toho počasí protože každé je hezké a každé nám něcoc také říká pošasí mí stejné vykývy jako my sami.
s Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: 14cisteni

datum: 11.06.2016 | vložil: Jana

Mily Kajo,

dekuji za odpoved. Ja nejsem clovek ktery sedi a premysli co ho boli a ani nepodleham naladam kvuli pocasi . Na to nemam cas.Ale stale se ucim a jsem ochotna a srozumnena s tim a snazim se denne alespon chvilku opravdove se tesit z neceho jen tak vim ze jsme zde abychom se neustale ucili a na sobe pracovalil .. zivot je omezen v tehle hmote a vim ze vse je danne co se stane a stat se ma a jde o to jak tim proplujeme co si z toho vezmeme proste jak od a do b docestujeme. A to je to co bych chtela dosahnout a rici ze dokazu byt denne stastna rici srdce mozkem ano Jano ty to pocitujes momenty byt jen momenty denne... nebo obden.. atd atd... mohla bych psat hodiny o tom zde... opatrujte se hezky vikend a uz se tesim na dalsi cisteni a vase radky. Zdravi Jana


15.cisteni

datum: 13.06.2016 | vložil: Jana

vcera bylo 15te cisteni musim rici ze jsem necitila nic zvlastniho ale uz den pred tim mi bylo moc zle jako strevni chripka takze mozna diky tomu jsem byla uplne hotova ze jsem se nesnazila jeste neco navic vnimat. Hezky vecer od Jany


Re: 15.cisteni

datum: 13.06.2016 | vložil: Kája

Jani jsme tvůrci svého života a každý jej má přece jen jiný a tak vy sama musíte vypozorovat z čeho a proč vám bylo "zle". Je to váš života tohle z nějakého důvodů bylo a je jeho součástí a pokud se stišíte jistě na to přijdete.
Jinak každý si podobné stavy projdeme a tak i já vám že v podobných situacích se na něco soustředit je obtížné. 
zítra procházíte posledním pročištěním a tak se těším a přeji jen to nejlepší¨
s Láskou a v Lásce Kája


16. cisteni-posledni

datum: 15.06.2016 | vložil: Jana

Vcera vecer bylo posledni cisteni- musim rici- asi proto, ze opet mi bylo tedy jeste stale tak zle zdravotne- jsem nepozorovala nic moc extra ale ani na to nemyslela ze cisteni vcera probehlo az pak jsem si vzpomnela tak nevim zdravi Jana a preje prestoze destivy i tak uspesny a prijemny den.


Re: 16. cisteni-posledni

datum: 15.06.2016 | vložil: Kája

Ano milá Jano včera skutečně proběhlo vaše poslední pročištění a pokud se rozhodnete pokračovat dále a je to plně na vás zda si nechcete ponechat nějakou přestávku pak je potřeba se seznámit s podmínkami a napsat zda souhlasíte s napojením na modrobílý plamen květu života.
vaše zdraví je vaše a jen vám to stále něco má říci a zřejmě se to vše táhne hodně dlouho a nevěnovala jste tomu všemu tu pozornost kterou jste měla. vše je v nás a nic nenajdeme mimo a tak i ony nemoci které jsou v nás tam nejsou náhodou a každý nějaké máme a mnohdy ne jednoduché a stále o věcech víme tak málo jak tomu všemu je. pravdou však je a znovu to zde opaku jsou dvě věci Kristus v nás, který sídlí v samotném středu našich srdcí a my jsme jeho součástí a on jednině on nás vede. a druhá neméně zásadní věc je že vše je v našich hlavách. a kdo tomu porozumí ví co to vše znamená protože jinak se to slovy ani popsat nedá.
několikráte jsem zde zmínil a doporučil přečíst si na těchto stránkách knihu "neosobní život" doporučuji to zde tedy znovu ono malé dílo vám všem toho může mnoho dát pokud jej pochopíme a opět kniha je pro všechny ovšem ne každý ji pochopí. druhý díl této knihy ještě není zveřejněn ale texty mám .
s Láskou a v Lásce Kája