08 - Lucie

 
Představuji Vám osmého účastníka, který splnil všechny podmínky a souhlasí s tím, že se s Vámi podělí o své prožitky.
 
  • jméno - Lucie
  • věk - 30let
  • kraj - moravskoslezský
  • přiřazen na seznam - 1.5.2016 a první pročištění proběhne 2.5.2016 ve 22:00 hod. následně každý sudý den ve stejnou dobu a poslední pročištění pak proběhne 2.6.2016.
Lucka napsala:
 
Dobré odpoledne Kájo, 
když jsem si přečetla Váš článek, zaujal mne a to hlavně tím, že právě teď procházím obdobím, ve kterém se neustále hledám. Ráda bych se zúčastnila čištění a tím změnila svůj život, cítila se lépe.  Před skoro dvěma lety jsem změnila jídelníček, přestala jíst maso a snažím se sebou pracovat. 
Pracuji ve školství a mimo pracovní dobu jsem také masérka- obě práce mě naplňují,  ale přes to cítím, že není vše v pořádku. Nemám štěstí v lásce, jak se říká, snad mi do života přichází nevhodní muži nebo jsou to neustálé zkoušky, které mě mají někam posunout. 
 
Děkuji za přečtení a přeji hezký zbytek dne. 
 
Lucie 

Lucie - prošla celým procesem do kterého se přihlásila 

Shambhala 30 dní s čištěním

dále se rozhodla nepokračovat

 

Lucka se rozhodlka ukončit účast na tomto "projektu" po té co prošla celým mesíčním cyklem Shambhala 30 dní s čištěním. Sice jak píše v posledním svém příspěvku si trochu popletla datumy ale na seznamu zůstala až do konce, takže prošla celým cyklem-

I s jejím příběhem se můžete zde seznámit a každý si z něj může odnést to co právě potřebuje.

přeji Lucce jen to nejlepší na její další cestě.

S Láskou a v Lásce Kája

 

Z důvodů, aby se nikdo dále historicky k textům nijak nevyjadřoval a nezasahoval tak do vytvořeného díla, byl celý diskuzní "blok" překopírován do běžného formátu a zároveň byla odstraněna možnost jakýchkoliv dalších příspěvků. 

příspěvky byly zároveň seřazeny podle data vzniku, takže poslední příspěvek Lucie je na konci stránky.

 

08 - Lucie

1. čištění

datum: 03.05.2016 | vložil: Lucie

Dobré ráno, 
u mého prvního čištění jsem nepociťovala nic zvláštního, dalo by se říct, že jsem se cítila normálně, jako vždy. Než jsem šla spát objevil se u mě takový zvláštní pocit úzkosti, kterou jsem mývala když jsem se nastěhovala - pocit mírného strachu z toho, že jsem sama v bytě, ale tento pocit netrval dlouho. Nemohla jsem ale usnout, pořád se mi hlavou točily myšlenky, které nešly zahnat - proplétaly se mi různé situace, hlavně muži, kteří v mém životě byli důležití ať už ty hezké situace, tak i ty zlé. Když už jsem konečně usnula, provázely mě divné sny a neustálé převalování a buzení. Nevím jestli to souvisí s čištěním, ale vnímám to jako začátek přetrhávání pout s minulými vztahy, které by už v mém životě neměly mít místo. Těším se na další čištění, hezký den :)


Re: 1. čištění

datum: 04.05.2016 | vložil: Kája


Opět jedny krásné písmenka. Někdy je to milé a docela úsměvné v tom nejlepším slova smyslu číst jako nezaujatý účastník tyhle příběhy. Začínáme tím, že se nic zvláštního nedělo a nic jsme nepociťovali a pak se byť je napsáno jen pár vět, objeví řada informací, které se u daného člověka vlastně běžně celou dobu nevyskytovaly a najednou se objevily. Ne to však není žádná výtka či zlehčování čehokoliv naopak jen se snažím na opět konkrétním příkladu ukázat jak to chodí. Pročišťování není o tom, že se vytvoří zázrak z minuty na minutu. Je to dlouhodobý proces a v podstatě nekončící a musíme se naučit sledovat, pozorovat a vyhodnocovat neustále život kolem nás a v nás samotných. Pokud se naučíme být dobrými pozorovateli, zjistíme jak se to vše kolem nás a v nás postupně mění. pokud však tomu nevěnujeme opravdu svůj čas a nevyhodnocujeme si věci, nejsme v podstatě schopni zaznamenat všechny ty změny, kterými procházíme a co nám do života nového a jiného vstupuje. My už v podstatě druhý den nevíme co se událo a jak jsme se cítili den před tím a co jsme prožili a jak na nás spousta věcí působila. Žijeme v tom a jak si pak můžeme vzpomenout a nebo uvědomit jakou změnou jsme prošli byť za jeden jediný měsíc. I k tomu nám slouží a posouvají nás právě naše poznámky, abychom si zpětně v čase byť jen jednoho měsíce uvědomili kam jsme vlastně došli. Vždy když jdete spát, než usnete tak si vědomě vzpomeňte alespoň na tři pozitivní věci, který se vám v daný den udály. Je to na nás s jakými myšlenkami chodíme spát, je prokázáno, že s čím chodíme spát s tím se také probouzíme
Zkuste si každé ráno vědomě vzpomenout na první tři vaše myšlenky a uvidíte, uvědomíte si že v takovém rozpoložení jste šli spát a záleží tedy na nás, abychom chodili spát v klidu vyrovnaní a pozitivně naladění. 
Měla jste Lucko na sobě 2 nějaké entity a žádná duše se od vás neodváděla. Samozřejmě jako všichni spousty vláken všeho druhu. Na počet různých entit se ovšem nikdy nedívejme protože to může být hodně zavádějící pojem. Někdo jich může mít desítky ale budou to jen nějaké myšlenkové formy a jiný může mít jen jednu ale bude skutečně z druhu který nám docela silně ovládá a komplikuje život aniž bychom si to uvědomovali.
Přeji vám jen to nejlepší a těším se jak budete na věci nahlížet po měsíci.
S Láskou a v Lásce Kája


3. čištění

datum: 07.05.2016 | vložil: Lucie

Třetí čištění je za mnou. Noc opět trochu divoká, neustálé buzení.. jen jsem měla sen, který byl pro mě důležitý a mám pocit, že se mi snažil objasnit něco z minulosti. Takže tohle je pozitivní postup vpřed. Sluníčko přispívá k dobré náladě a chmury teď nemají moc šanci. 

Děkuji a hezký den Lucie :)


Re: 3. čištění

datum: 08.05.2016 | vložil: Kája

Vím, že mnohé ovlivňuje počasí, přesto by nás ovlivňovat nemělo protože každé počasí je nádherné jen je potřeba se na něj tak podívat. stejně tak každá lidská bytost je nádherná jen je potřeba ji tak vidět. Co nebo kdo je krásnější kopřiva a nebo růže? zamyslete se nad tím a stejné je to s počasím. vím ale jak jste to myslela, přesto na slova bychom si měli dávat pozor.
Jsem však rád, že věci vnímáte jako pozitivní posun vřed.
S Láskou a v Lásce Kája


4. čištění

datum: 09.05.2016 | vložil: Lucie

Dnešní den byl pro mě trochu zpáteční, ráno špatné pracovní zprávy a pak už se to trochu vezlo celý den... bolesti zad a večer když jsem si šla zacvičit, ať vyplavím trochu hormonu štěstí.. mi začalo být špatně od žaludku a nějakou chvíli to trvalo, než se tělo dalo zase do klidového stavu. Asi se entity nechtějí vzdát, ale já se nedám ;) 

Děkuji a krásný den


Re: 4. čištění

datum: 10.05.2016 | vložil: Kája

Věřím že se nedáte, přesto pro vaši informaci entity jste na sobě neměla a ani nemáte. Jako všichni kdo se zde tohoto účastní. to by opravdu muselo už být, aby na vás něco sedlo. jste pročišťování každý sudý den po dobu jednoho měsíce zkuste si jen představit co to s tělem dělá a co se tak asi děje pak všude kolem. není vůbec divu že nás něco v tomto období bolí nebo je nám špatně. Nesetkal jsem se s ničím že by kdokoliv nabízel cokoliv lepšího než právě toto čištění. jsem zde pro každého a přesto tohle pro každého není. Kdo nebude na sobě vědomě pracovat a bude si myslet že se jen tak něco změní mýlí se, tohle nejsou tabletky od doktora proti bolesti, spíše se někdy v počátku stává že tyto energie a čištění bolest jakéhokoliv druhu přivodí. uvědomte si že se vám čistí všechny čakry, že jimi proudí tolik energie jako naposledy při narození a to vše v podstatě bolí.
s Láskou a v Lásce Kája

 

Re: Re: 4. čištění

datum: 11.05.2016 | vložil: Lucie

Nikdy jsem se žádného podobném programu neúčastnila, splňuji pouze to, co mám .. napsat své pocity. Vaše odpověď mi vždy přijde jako výtka a nedělá mi to zrovna dobře. To, že necítím přívaly energie v určitých čakrach nebo že se s mým tělem nedějí neuvěřitelné věci, neznamená, že na sobě málo pracuji. Snažím se vnímat veškeré pocity, které se ději jak s mým tělem, duší, tak i okolnosti kolem mě. Samozřejmě vím, že čištění není lehké a mohou se vyskytnou zdravotní potíže, ale já se proto i nich zmiňuji .. mám psát své pocity. Pokud máte dojem, že tady nepatřím, tak to budu respektovat. 
Děkuji Lucie


5. čištění

datum: 11.05.2016 | vložil: Lucie

Dobrý večer, dnes byl docela klidný den. V práci se věci začínají měnit docela dobrým směrem, noc proběhla taky klidněji .. spala jsem bez výraznější bolesti v zádech, jen menší únava přes den. Chci poděkovat za čištění a energii, kterou do mě vkládáte, jen jak už jsem psala níž v komentáři k minulému čištění, píšu vše jak cítím.. s tím jsem do tohoto čištění také šla, že nic nejde rychle a že to nejsou žádné léky, které zafungují hned... to samozřejmě vím a chápu. To že zatím necítím přívaly energie a uvolnění čaker jak někteří popisují, neznamená že na sobě málo pracuji. Chci žít šťastný a spokojený život a každý den si všímám věcí, které se ději ve mě i kolem mě, jen to chce asi svůj čas.

Hezký večer, Lucie


Re: 5. čištění

datum: 12.05.2016 | vložil: Kája

Milá Lucie.
Doufám že vás oslovení Lucie nevytáčí, protože sám mám dceru, která dostala tohle jméno a když ji někdo osloví Lucie tak se „vzetká“nemá to ráda. Snese to tak ještě od těch co ji neznají ale říci ji já Lucie tak ví že ji chci jen dráždit.
Mi nemusíte děkovat za energií, kterou do vás vkládám, protože jsem zde jen prostředník. Vše tohle dělají ty nádherné bytosti kolem nás, které nevidíme a přesto je můžeme vnímat. Je to onen neviditelný svět kolem nás který je a přesto mu mnozí stále nevěří protože je nehmatatelný. Z druhé strany máme zde stále důkazy o tom že je a prožíváme je každý sám na sobě a to každým dnem.
Náhody nejsou, naprosto nic kolem nás není o náhodě a vše je někým řízeno. Jen je otázkou kdo nás v dané chvíli řídí a kdo na nás působí zda tahle strana Světla nebo ona strana Temnoty. Je zase pak jen na nás které podlehneme a kterou se jak dlouho a kdy necháme vést.
Nevztahujte si milá Lucie věci na sebe. To že se vyjadřuji pod váš příspěvek neznamená že vás soudím nebo kritizuji. Mluvím a píšu zde všeobecně nic více a nic méně. Vy zde mne přivádíte jen pak mnohdy k myšlenkám ke kterým bych se měl nebo chtěl vyjádřit ale nejsou o vás jako o dané osobě. Nic z toho si tedy prosím neberte nikdy osobně. 
A to že některé věci nepociťujete nic neznamená, není to ani tak že by věci u vás nebo kolem vás fungovaly méně nebo jinak. Vždy je žádáno aby každý pocítil v danou chvíli právě to co pocítit a uvědomit si má a každý tedy může pociťovat něco jiného protože každý jsme jiný a přesto stejný. Stejný v tom že pokud máme duši pocházíme ze stejného Zdroje a v každém z nás sídlí Kristus. A rozdílní v tom, že každý z nás, duše každého z nás je jinak stará a tedy prožívá ¨, má prožívat a učit se jiné věci . jsme jako ve škole kde každý žák je jinak starý a přesto jsme v jedné třídě a navzájem se máme také učit, předávat si myšlenky postoje názory. Filozofovat, hloubat nad věcmi a rozvíjet jeden druhého.
S Láskou k Vám všem Kája


6. čištění

datum: 13.05.2016 | vložil: Lucie

Dnes pátek 13. .. zvláštní den, pro mnohé den, který nosí smůlu. Když jsem přišla do práce vysvětlovala jsem dětem, proč to není den "tragický" jak ho označovaly celý den. Když budeme jakýkoliv den považovat za smolný, smolným se stane a když ho budeme chtít mít šťastným, stane se šťastným... Já si vybrala druhou možnost :) 

Hezký večer


Re: 6. čištění

datum: 14.05.2016 | vložil: Kája

Žije se mi tak hezky a čas mi tak rychle utíká, že pokud bych si zde nepřečetl, že včera byl onen pátek 13 pak bych to ani nevěděl. usmál jsem se však nad vašim povídáním, protože mi to včerejší den v jiném příkladě byť se stejným smysl připomenulo.
u nás zde včera opravdu hodně pršelo a jedno z dětí stálo u okna a pronášelo větu, jak je venku škaredé počasí. sledoval jsem na chvíli to co sděluje mámě a vlastně okolí a pak jsem do rozhovoru nebo spíše do jeho monologu o tom jak je tam škaredě když to několikráte zopakoval vstoupil a začal mu vysvětlovat že každý den je hezký a že každé počasí je hezké a je takové jakým má být a podobně.
ano je to totiž vždy jen na nás a přitom vždy stačí pozměnit jen onen úhel pohledu.
S Láskou a v Lásce Kája


7.čištění

datum: 15.05.2016 | vložil: Lucie

Včera i dnes byl pro mě zvláštní den, stalo se pár událostí, které změnily můj pohled na některé lidi, kteří měli v mém životě nějaký význam a říkali si přátelé. A z toho co vypadal jako nepřítel, byl docela fajn člověk. Vnímám to jako pročištění, něco dobrého co se mělo stát a otevřít mi trochu oči. Lépe se mi začalo dýchat ...

Děkuji ! Hezký večer Lucie


Re: 7.čištění

datum: 15.05.2016 | vložil: Kája

Ano je to dosti známá věc a na mnohých místech jsem o ni psal a že mnozí lidé z našeho života přirozeně odejdou a jiní se objeví. je to přirozený proces a je to v naprostém pořádku.
jen každého kdo odejde máme propustit s láskou.
ano i toto je však dopad našich změn a věřte že ty co odešli nahradí časem jiní, kteří nám mají vstoupit do našich životů abychom se opět malinko posunuli a něčemu se naučili.
S Láskou a v Lásce Kája


7.1 čištění

datum: 16.05.2016 | vložil: Lucie

Jen bych se ráda zeptala, co když nejde někoho propustit ze svého života S LÁSKOU? Jak to udělat u člověka, který nám ublížil ... 

Moc děkuji Lucie


Re: 7.1 čištění

datum: 16.05.2016 | vložil: Kája

Prošel jsem mnohým a vždy když mi bylo ublíženo, pomýšlel jsem na to jak to danému jednoho dne vrátím. Mnohokrát jsem se ocitl na samotném dně a vinu jsem hledal u jiných. U těch co mne zradili či jinak poškodili.
Po sedmnácti letech podnikání jsem přišel o naprosto vše a nezbylo mi nic než to co nosím v sobě sama. Prošel jsem si soudy a celu řadou jiných utrpení. Musel jsem snášet a přihlížet tomu jak rodiče přicházejí o střechu nad hlavou, jak mé děti byly poškozeny a poznamenány na celý život. Připadal jsem si jako štvaná zvěř a vždy za tím stál někdo kdo si říká „člověk“.
Všem jsem odpustil a na nikoho se nezlobím. Vůči nikomu nemám žádnou zášť.
Nemohu říci, že bych tyto „bytosti“, které za tím vždy stály miloval, přesto pokud by potřebovali mou pomoc a obrátili by se na mne, neodmítnul bych.
Vše co kdy do našich životů vstoupilo či někdy vstoupí, nemá nic společného s náhodu a vším tím máme z nějakého pro nás z našeho rozumového pohledu nepochopitelného projít. Nakonec nás to vše učí a posouvá.
Dnes nemám nic než sebe sama a jsem konečně šťastný a naplněný.Můj život díky tomu všemu dostal jiný rozměr a nikdy bych nebyl čím jsem pokud bych tím vším neprošel.
Vše přijat jak přichází s Láskou a všechno co odchází propustit s Láskou, to je cesta ke Kristu, to je cesta do Království Božího. Nazí jsme přišli a nazí odejdeme. 
Můžeme celý svůj život bojovat s někým a nebo něčím a stejně nic nezměníme, pokud a dokud nezměníme sami sebe.
Můžete se doma trápit nad tím kdo a jak hluboce vám ublížil a v té samé době se ten co tak činil někde dobře baví a užívá si života. Tím, že nepřijmete to jak věci jsou, jak vám vstoupily do života, tím že se budete zabývat myšlenkou jak vám kdo ublížil a jak hluboce vás to zasáhlo a že toto nelze odpustit, tím vším nakonec ubližujete jen sobě sama. K tomu všemu však člověk musí dojít a cesta je to dlouhá a velmi trnitá. Jiná cesta však není a každý jednoho dne, kdo má duši po ní stejně nakonec půjde. Je to jediná cesta, ke Kristu – Bohu, tomu člověku, který se nám jednoho dne zjevil jako Ježíš z Nazaretu.
S Láskou a v Lásce Kája 


8. čištění

datum: 17.05.2016 | vložil: Lucie

Je zajímavé, jak se pocity střídají. Dnes hodně unavený den, hůř se mi spalo. Ale v práci se daří, děti jsou hodné a i činnosti jdou skvěle. Dokonce to vypadá, že se budou dít změny, které jsem chtěla.. snad zvýšení platu, vylepšení prostoru a za to bych byla moc ráda. 

Děkuji a hezký večer :)


Re: 8. čištění

datum: 17.05.2016 | vložil: Kája

Náš život bude jako na houpačce dokud se věci neustálí a my je nepřijmeme jako samozřejmou součást našeho života. To je mimo jiné také onen posun kterým procházíme a proto se naše pocity a unava střídají, tělo si zvyká my si zvykáme.
to co je důležité je udržet se v pohodě jak to jen jde a nechat věci kolem být.
i ony změny přijdou jen ne možná ne hned a také si musíme uvědomit a přijat že ne vše co chceme po čem toužíme do našich životů opravdu vstoupí. nemusí protože to není důležité a nutné pro náš další růst a je jedno co to je ať už peníze či "lepší" bydlení.
co to je nakonec lepší bydlení mám být vděčný za to co mám a co to je více peněz, mnozí nejenže nemají ani to, ale časem zjistíme že jsou mnohem větší hodnoty než peníze či "lepší" bydlení. rozumím však tomu a přeji jen to nejlepší-
S Láskou a v Lásce Kája


9. čištění

datum: 20.05.2016 | vložil: Lucie

Včerejší den byl klidný, cítila jsem se dobře. Spalo se mi dobře, žádné špatné sny .. takže pohoda :).

Děkuji Lucie


Re: 9. čištění

datum: 21.05.2016 | vložil: Kája

Ono věci a to i ty hezké se dají říci jedním slovem a nebo jednou větou. přesto abychom se zbavovali těch svých nánosů které si na sobě nosíme bychom se všichni měli vždy každý den na chvíli zastavit udělat si čas jen pro sebe a vybavit si ty hezké chvilky a mazlit se s nimi.
každou větu můžeme rozvinout a když v pozitivní náladě a pohodě popíšeme půl stránky bude nám ještě lépe než bylo.
každý kdo nevěří ať si to vyzkouší jak je schopné tělo se u toho harmonizovat a vylaďovat ještě na vyžší frekvence.
neděláme to pro nikoho děláme to pro sebe sama.
s Láskou a v Lásce Kája


10. čištění

datum: 23.05.2016 | vložil: Lucie

Víkend byl moc fajn, procházky na horách, příroda jako balzám pro duši. Cítila jsem se nabitá, svěží. Občas se mi vrací obrazy z minulosti jako by mě pořád svazovaly, ale snažím se si je moc nepouštět k tělu (někdy to jde snáze, někdy hůř) .. učím se si dny užívat, nechci už si připustit jakékoliv trápení.

Děkuji a hezký den :) Lucie


Re: 10. čištění

datum: 23.05.2016 | vložil: Kája

No vida a to jste se věcem věnovala zatím jen asi dvacet dnů. a nyní si představte že se z toho všeho stal návyk a vy dále půjdete touto cestou. možná někdy pomaleji ale přesto směr si udržíte.
není to paráda není to nádherný pocit, který prožít a pochopit může jen ten kdo zažil a prožil a uvědomuje si.
s Láskou a v Lásce Kája


11. čištění

datum: 26.05.2016 | vložil: Lucie

Včerejší den byl pro mě bez výraznějších situací, bez výraznějších vjemů. Jen mám teď pár dní větší pocit spánku .. nějak se mi nechce probudit :)

Děkuji, Lucie


Re: 11. čištění

datum: 27.05.2016 | vložil: Kája

Klidně spěte když máte potřebu spánku.
když dětí přijdou ze školy tak se jich vždy ptám co je nového. A zpočátku byla odpověď vždy stejná a říkali NIC.
já jim na to říkal tak proč tam chodíte to byla ztráta času.
Dnes už ví a tak hledají jinou odpověď a něco přece jen utrousí. Slovo Nic však k mé osobě nepožívají.
Vše je v neustálém pohybu a vše se mění a tak to je i s námi a kolem nás jen to někdy neumíme pozorovat a nebo si to neuvědomujeme.
Já jsem včera po Shambhale, kterou dělala Radka protože se střídáme abychom to vše také mohli vnímat uvědomovat si a podobně, tak jsem pak kolem půlnocí poslouchal venku jak kuňkají žáby a to byl tak nádherný koncert že se mi nechtělo ani do postele. Před půlnocí se do postele dostanu zcela vyjímečně ale včera jsem jsem už toho všeho měl tolik že jsem počítač vypnul a věnoval se žábám. jejich nádhernému koncertu. 
a možná bych si na to ani nevzpoměl nebýt právě toho jak jste napsala že den byl bez výraznějších změn.
tak jsem si já začal přehrávat co byl u mne a bylo tohoopravdu mnoho nebyly to jen žáby, byla to nádherná teplá noc a obloha poseta hvězdami a celá řada jiných věcí. a přesto to bylo vše normální jen se máme naučit to normální vidět a těšit se z toho.
s Láskou a v Lásce Kája


12. čištění

datum: 28.05.2016 | vložil: Lucie

Včerejší den byl plný obav, mamka šla na operativní zákrok a tak jsme o ni měli starost. Ale vím, že vše bude v pořádku. Mimo to den proběhl klidně, snažila jsem se dořešit si komunikaci, kterou jsem odkládala a vnímat vjemy okolo sebe. Možná je to nepodstatné, ale všimla jsem si ptáčka, který létal nad mou hlavou, když jsem šla do práce. Udělal vždy kolečko nad mou hlavou poodlétl a vrátil se zpět a zase udělal kolečko nad mou hlavou a to se opakovalo asi 5x...podotýkám při chůzi :) Měla jsem z toho zvláštní pocit. 

Děkuji a hezký den


Re: 12. čištění

datum: 28.05.2016 | vložil: Kája

Naprosto nic s čím se setkáme v našem životě není nepodstatné a vše má svůj skrytá význam a my se máme naučit být těmi pozorovateli nás samotných a skládat ony střípky které k nám přicházejí a se kterými se setkáváme.
vše co se kolem nás děje s námi nějak souvisí.
Včerejší noci nám někdo zadávil všechny slepice, zůstala jen jedna- někteří by to hodili za hlavu a svedli by to na kunu či jinou dravou zvěř s tím že se to stává. no my to celý den řešíme a hledáme odpovědi proč a co nám to má říci. skládáme dohromady střípky a mnohé si u toho uvědomujeme. náhoda to však není.
s Láskou a v Lásce Kája


Lucie

datum: 01.06.2016 | vložil: Lucie

Dny teď probíhají hezky, plynou tak nějak správně.. snad to tak bude pokračovat a přijdou jen dobré zprávy ...


Re: Lucie

datum: 01.06.2016 | vložil: Kája

Prožívejte každé tady a teď protože tím daným teď tvoříte to co přijde zítra a tvoříte to vy sama.
vždy žijte v přítomnosti a cokoliv si přejete si přejte způsobem jako by to bylo ne že přijde a bude. vesmír nezná čas je jen tady a teď.
s Láskou a v Lásce Kája


CO SE STALO

datum: 12.06.2016 | vložil: Kája

Milá Lucie
Ze seznamu pročišťování jsem vás nevyřadil a tak jste prošla celým procesem. 
Chybí nám zde vaše dva poslední záznamy a vaše vyjádření zda budete pokračovat dále.
Nevím co se přihodilo protože nemám zde žádnou vaší zprávu. 
Psal jsem vám na email abyste dala o sobě vědět a doposud jste se neozvala.
Prosím informujte nás co se přihodilo a zda je vše v pořádku.Samozřejmě stát se mohou různé věci v rodině a tak posečkám ještě dva dny zda nám to nějak vysvětlíte. Pokud ne bude vaše účast na tomto "projektu" ukončena.
S Láskou a v Lásce Kája


Lucie

datum: 12.06.2016 | vložil: Lucie

Dobrý podvečer, chci se moc omluvit za své odmlčení, špatně jsem si přečetla datum posledního čistění a pak se přihodili nějaké povinnosti a na napsání celkového shrnutí jsem zapomněla, což mě neomlouvá samozřejmě. Moc chci poděkovat za přijetí a účasti na tomto projektu, protože se přihodilo dost věcí, které mi otevřely postupně oči a já tam mohla ve svém životě pár věcí změnit a uvědomit si, že někteří "přátelé" v mém životě už nemají místo. Celé čištění probíhalo bez výraznějších fyzických projevů, což jsem průběžně psala, ale dostaly se mi do života situace, které byly pro mě důležité a i zásadní. Takže ještě jednou moc děkuji za posunutí. Chci na sobě pracovat dále a dál poslouchat a vnímat sebe, své vnitřní já. Dále už pokračovat nebudu, ale s vděčností a velkým díky přeji mnoho úspěchů ! Krásné a šťastné dny :)


Re: Lucie

datum: 13.06.2016 | vložil: Kája

Přeji hezké tady a teď milá Lucie
Nic se neděje i tohle se stává a i za tento příběh jsem vděčný a jsme rád, že jste nás všechny a mne osobně velmi obohatila a to nejsou to jen planá slova.
Práce na sobě sama nekončí a já vám přeji, aby jste pokračovala tedy dále v nastoupené cestě, byť si myslím že lehké to nebude.
Přeji vám jen to nejlepší a opravdu děkuji.
Pokud jste však opravdu byla spokojená a zaznamenala jste vědomě změny na sobě a ve svém životě, pak šiřte tuhle službu dále, protože pokud to bylo vhodné pro vás je to vhodné i pro jiné, jen nemají v dané chvíli informace. nejde o přesvědčování někoho jde jen o poskytnutí informací.
s Láskou a v Lásce Kája

s Láskou a v Lásce Kája